Crystal Palace | 1:2 | Brighton |
|
||||||||
Cardiff | 2:0 | West Ham |
|
||||||||
Huddersfield | 0:2 | Bournemouth | |||||||||
Leicester | 3:1 | Fulham |
|
||||||||
Newcastle | 3:2 | Everton |
|
||||||||
Southampton | 2:1 | Tottenham |
|
||||||||
Man City | 3:1 | Watford |
|
||||||||
Alavés | 1:1 | SD Eibar | |||||||||
Atlético Madrid | 1:0 | CD Leganés | |||||||||
Barcelona | 3:1 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Getafe | 2:1 | SD Huesca | |||||||||
Bayern Munich | 6:0 | VfL Wolfsburg |
|
||||||||
Bor. Dortmund | 3:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
RB Leipzig | 0:0 | FC Augsburg |
|
||||||||
SC Freiburg | 2:1 | Hertha BSC |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 0:1 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
R. Strasbourg | 2:2 | Olympique Lyon |
|
||||||||
Amiens SC | 2:1 | Nîmes Olympique | |||||||||
Dijon | 1:1 | Stade Reims | |||||||||
Monaco | 1:1 | G. Bordeaux | |||||||||
Parma | 1:0 | Genoa | |||||||||
Chievo Verona | 1:2 | AC Milan |
|
||||||||
Cambodia | 0:1 | Bangladesh | |||||||||
St. Vincent | 1:1 | Grenada | |||||||||
ASEC Mimosas | 2:0 | Wydad AC | |||||||||
AS Vita Club | 1:0 | El Ahly | |||||||||
JS Saoura | 2:0 | Simba SC | |||||||||
Sundowns | 3:0 | Lobi Stars | |||||||||
1.FC Köln | 5:1 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
J. Regensburg | 1:1 | MSV Duisburg |
|
||||||||
Darmstadt 98 | 3:2 | Holstein Kiel |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 2:1 | SC Paderborn |
|
||||||||
Zenit II | 0:1 | Ufa II | |||||||||
Anzhi II | 2:3 | Loko Moscow II | |||||||||
Rostov II | 1:2 | Arsenal Tula II | |||||||||
Dynamo M II | 3:0 | Spartak II | |||||||||
KS Samara | 4:0 | Enisey | |||||||||
CSKA Moscow | 3:0 | Rubin Kazan | |||||||||
HBS | 1:2 | Volendam U21 | |||||||||
Basaksehir U21 | 1:3 | Fenerbahce U21 | |||||||||
Trabzonspor U21 | 2:0 | Akhisarspor U21 | |||||||||
Ankaragücü U21 | 0:3 | Bursaspor U21 | |||||||||
Trabzonspor | 2:1 | Akhisarspor | |||||||||
Basaksehir | 2:1 | Fenerbahce |
|
||||||||
Ankaragücü | 0:0 | Bursaspor | |||||||||
SV DFS | 0:1 | SV Nootdorp | |||||||||
Gravenzande | 0:1 | Jodan Boys | |||||||||
Rijnvogels | 2:0 | Zwaluwen | |||||||||
Swift | 3:2 | Spijkenisse | |||||||||
Ter Leede | 2:1 | Achilles Veen | |||||||||
Smitshoek | 6:1 | XerxesDZB | |||||||||
Den Bosch U21 | 1:2 | RKAV Volendam | |||||||||
VVV-Venlo | 1:0 | Excelsior | |||||||||
ADO Den Haag | 2:3 | Heerenveen | |||||||||
PSV Eindhoven | 2:0 | NAC Breda | |||||||||
Willem II | 3:2 | De Graafschap | |||||||||
Grasshoppers | 0:1 | BSC Young Boys |
|
||||||||
Neuchâtel Xamax | 3:1 | FC Sion |
|
||||||||
CFR Cluj | 3:1 | Sepsi OSK | |||||||||
FC Hermannstadt | 0:2 | Gaz Metan | |||||||||
Berkum | 1:0 | Genemuiden | |||||||||
Staphorst | 2:0 | Excelsior '31 | |||||||||
WHC Wezep | 3:1 | Flevo Boys | |||||||||
DETO | 2:0 | SDC Putten | |||||||||
SVZW Wierden | 2:2 | Buitenpost | |||||||||
Sparta Nijkerk | 3:0 | CSV Apeldoorn | |||||||||
SV Urk | 1:2 | ACV Assen | |||||||||
Celtic | 0:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Dundee FC | 0:1 | Heart of Midl. | |||||||||
Livingston FC | 3:1 | St. Johnstone | |||||||||
Motherwell FC | 3:0 | Hamilton Acad. | |||||||||
De Bataven | 2:2 | RKHVV Huissen | |||||||||
FK Mariupol | 0:0 | Chornomorets | |||||||||
Vorskla Poltava | 0:0 | Desna | |||||||||
PFK Lviv | 0:0 | Zorya Lugansk | |||||||||
AEK Athens U19 | 0:6 | PAO U19 | |||||||||
AO Xanthi U19 | 1:3 | Ast.Tripoli U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | 2:1 | Panionios U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 2:2 | PAS U19 | |||||||||
AE Karaiskakis | 0:1 | Panachaiki | |||||||||
AO Xanthi | 0:0 | Asteras Tripoli | |||||||||
AEK Athens | 0:0 | Panathinaikos | |||||||||
Thes Sport | 0:0 | FC Knokke | |||||||||
FCV Dender EH | 0:1 | KSV Oudenaarde | |||||||||
ASV Geel | 1:2 | Eendracht Aalst | |||||||||
RSC Chatelet | 1:2 | RFC Lüttich | |||||||||
KSK Heist | 1:1 | RFC Seraing | |||||||||
RE Virton | 0:0 | Dessel Sport | |||||||||
RWDM | 0:2 | KMSK Deinze | |||||||||
RFC Mandel Ut | 3:2 | KSK Ronse | |||||||||
Sparta Petegem | 1:5 | KRC Gent | |||||||||
Olsa Brakel | 2:1 | KRC Harelbeke | |||||||||
KFC Turnhout | 4:1 | Bocholt VV | |||||||||
Patro Eisden | 1:0 | RC Hades | |||||||||
Hoogstraten VV | 2:0 | KSK Tongeren | |||||||||
Sport. Hasselt | 4:1 | Lokeren-Temse | |||||||||
City Pirates | 1:1 | Royal Cappellen | |||||||||
RUS Rebecq | 3:2 | FC Ans | |||||||||
UR La Louvière | 6:0 | Olym. Charleroi | |||||||||
RE Durbuy | 2:1 | Francs Borains | |||||||||
Beerschot V.A. | 0:0 | KV Mechelen | |||||||||
Karvina | 0:3 | Bohemians 1905 | |||||||||
Mlada Boleslav | 2:0 | Pribram | |||||||||
Zlin | 2:1 | Dukla Prague | |||||||||
SFC Opava | 2:2 | Slovacko | |||||||||
Sparta Prague | 4:0 | Viktoria Plzen | |||||||||
Vejle BK | 1:1 | Vendsyssel FF | |||||||||
FK Brodarac U19 | 4:2 | Internacional | |||||||||
Čukarički U19 | 1:0 | Jedinstvo U19 | |||||||||
Red Star U19 | 1:0 | Spartak U19 | |||||||||
Trayal U19 | 1:1 | Partizan U19 | |||||||||
Brodarac U17 | 0:3 | Zemun U17 | |||||||||
Sloboda U17 | 1:2 | Rad U17 | |||||||||
Radnicki Nis | 1:0 | Mladost | |||||||||
Napredak | 0:0 | Vojvodina | |||||||||
Red Star | 4:0 | FK Zemun | |||||||||
Slaven Belupo | 1:2 | Hajduk Split | |||||||||
NK Istra | 0:3 | HNK Gorica | |||||||||
JäPS U19 | 2:6 | IF Gnistan U19 | |||||||||
FC Espoo U19 | 2:1 | SJK U19 | |||||||||
RiPS U19 | 4:1 | Lohjan U19 | |||||||||
HJK U19 | 4:2 | FC Honka U19 | |||||||||
Virkiä | 9:2 | Teuvan Pallo | |||||||||
Cracovia | 2:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Korona Kielce | 2:6 | Wisla Kraków | |||||||||
Arka Gdynia | 1:2 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Tsarsko Selo | 2:1 | Loko Sofia | |||||||||
Kariana Erden | 1:1 | Litex Lovech | |||||||||
B. Galabovo | 3:3 | Pirin | |||||||||
Arda Kardzhali | 5:1 | Nesebar | |||||||||
Pomorie | 1:2 | Lokomotiv GO | |||||||||
Dob. Dobrich | 0:1 | C. Balchik | |||||||||
Loko Plovdiv | 4:1 | Dunav | |||||||||
Etar | 1:3 | CSKA-Sofia | |||||||||
NK Triglav | 2:1 | NK Olimpija | |||||||||
NK Maribor | 2:1 | ND Gorica | |||||||||
Paksi FC | 2:2 | Fehérvár | |||||||||
Kisvárda | 1:1 | Honvéd | |||||||||
Haladás | 3:2 | Újpest FC | |||||||||
Diósgyőr | 1:0 | Puskás AFC | |||||||||
Debrecen | 1:0 | Mezőkövesd | |||||||||
MTK Budapest | 1:3 | Ferencváros | |||||||||
SKF Sered | 3:1 | Spartak Trnava | |||||||||
FK Senica | 1:2 | Slo. Bratislava | |||||||||
FC ViOn | 1:2 | Dunajska Streda | |||||||||
Podbrezova | 0:2 | MSK Zilina | |||||||||
Michalovce | 4:2 | AS Trencin | |||||||||
FC Nitra | 0:0 | Ruzomberok | |||||||||
TSV Sonnefeld | 0:4 | 1.FC H'aurach | |||||||||
Eintr. Bamberg | 0:1 | Neudrossenfeld | |||||||||
FC Lichtenfels | 0:3 | TSV Kornburg | |||||||||
FC Coburg | 1:1 | TSV Buch | |||||||||
SV Bavenstedt | 0:0 | TuS Sulingen | |||||||||
E. Ueckermünde | 2:4 | Neubrandenburg | |||||||||
FSV Malchin | 0:1 | Güstrower SC | |||||||||
SV 90 Görmin | 1:2 | TSV Stralsund | |||||||||
Rostocker FC | 1:2 | SV Pastow | |||||||||
Grimmener SV | 3:0 | TSV Bützow | |||||||||
MSV Neuruppin | 2:1 | 1.FC Frankfurt | |||||||||
U. Klosterfelde | 3:0 | GW Lübben | |||||||||
E'hüttenstadt | 0:0 | Sachsenhausen | |||||||||
Oranienburg | 0:2 | Petershagen-E. | |||||||||
Pr. Eberswalde | 1:0 | Werderaner FC | |||||||||
Einheit Bernau | 4:0 | BSC Preußen 07 | |||||||||
Husumer SV | 4:4 | TSV Altenholz | |||||||||
Friedrichsberg | 0:1 | TuS Jevenstedt | |||||||||
VfR Horst | 1:2 | Osterrönfeld | |||||||||
Büdelsd. TSV | 1:0 | Schleswig 06 | |||||||||
IF Stjernen | 0:3 | TSV Rantrum | |||||||||
Freiburger FC | 5:2 | SV Endingen | |||||||||
Offenburger FV | 3:0 | 1.SV Mörsch | |||||||||
FC Waldkirch | 2:2 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
FC Denzlingen | 5:0 | TuS Oppenau | |||||||||
Kehler FV | 2:1 | SC Pfullendorf | |||||||||
SV Kuppenheim | 4:1 | SC Lahr | |||||||||
RW Thalheim | 3:1 | U. Schönebeck | |||||||||
SV Westerhausen | 2:0 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
IMO Merseburg | 1:2 | Romonta Amsdorf | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 1:2 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
Schwebenried | 1:0 | Feuchtwangen | |||||||||
SV Erlenbach | 0:1 | TuS Röllbach | |||||||||
TG Höchberg | 3:4 | TSV Karlburg | |||||||||
ASV Fußgönheim | 0:2 | SV Gonsenheim | |||||||||
TuS Marienborn | 3:3 | Bad Kreuznach | |||||||||
Waldalgesheim | 4:2 | SC Hauenstein | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 4:0 | Eintr. Niesky | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 3:00 PM | SV Olbernhau | |||||||||
Pirna-Copitz | 2:3 | FC Grimma | |||||||||
SG Taucha 99 | 0:0 | Germ. Mittweida | |||||||||
Radebeuler BC | 0:0 | Einheit Kamenz | |||||||||
SSV Vorsfelde | 3:0 | SV Lengede | |||||||||
SpVg Eidertal | 1:1 | Pr. Reinfeld | |||||||||
TSV Travemünde | 4:3 | FC Dornbreite | |||||||||
OSC Vellmar | 1:1 | CSC 03 Kassel | |||||||||
SG Johannesberg | 2:1 | Eintr. Baunatal | |||||||||
SV 07 Eschwege | 5:0 | Sandershausen | |||||||||
SC Willingen | 4:1 | SV Steinbach | |||||||||
Vikt. Urberach | 0:0 | SG Bornheim/GW | |||||||||
Melchiorshausen | 2:0 | SV Lemwerder | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 1:1 | OT Bremen | |||||||||
TV Bremen-Walle | 4:0 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
Tegernheim | 1:3 | 1.FC Passau | |||||||||
Mutschelbach | 3:1 | FCA Walldorf II | |||||||||
FV Lauda | 2:3 | SG Kirchheim | |||||||||
1.FC Bruchsal | 1:2 | VfR Mannheim | |||||||||
VfB Eppingen | 0:1 | F. Heddesheim | |||||||||
TuS Bilfingen | 0:1 | Sandhausen II | |||||||||
TSG Weinheim | 3:1 | TSV Wieblingen | |||||||||
SV Emmendorf | 1:2 | Rotenburger SV | |||||||||
VfL Primstal | 1:3 | Quierschied | |||||||||
FV Eppelborn | 4:0 | B. Neunkirchen | |||||||||
Halberg Brebach | 4:0 | FSG Steinbach | |||||||||
SV Bauerbach | 4:2 | Schwanheim | |||||||||
SF Eisbachtal | 1:2 | FC Hochwald | |||||||||
SG Malberg/R. | 1:1 | SG Alfbachtal | |||||||||
FSV Tarforst | 1:4 | TuS Mayen | |||||||||
Belgrano | 3:0 | Patronato | |||||||||
Godoy Cruz | 0:0 | Rosario Central |
|
||||||||
Newell's | 1:2 | CA Talleres |
|
||||||||
CA Colon | 1:1 | Racing Club |
|
||||||||
CD Morón | 0:1 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Villa Dálmine | 2:0 | Gimnasia (M) | |||||||||
CA Temperley | 0:0 | Guillermo Brown | |||||||||
Tiburones Rojos | 2:2 | Santos Laguna | |||||||||
Atlas | 0:2 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Chicago | 1:1 | Orlando | |||||||||
New England | 0:2 | Columbus | |||||||||
Dallas | 2:0 | Los Angeles | |||||||||
Houston | 2:1 | Montréal | |||||||||
Jocoro | 0:1 | FAS | |||||||||
Bolívar | 3:0 | Oriente P. | |||||||||
Always Ready | 3:1 | Real Potosí | |||||||||
Nacional Potosí | 3:0 | Sport Boys | |||||||||
Deportes Tolima | 0:0 | Atlético Huila | |||||||||
Millonarios | 1:1 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Alianza FC | 2:0 | CD La Equidad | |||||||||
Leones FC | 0:1 | Llaneros FC | |||||||||
Orsomarso SC | 1:1 | Atlético FC | |||||||||
Real Cartagena | 2:0 | Fortaleza CEIF | |||||||||
H. C. Sapporo | 5:2 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Matsumoto Yama. | 0:1 | Urawa Reds | |||||||||
Júbilo Iwata | 1:2 | Oita Trinita | |||||||||
Gamba Osaka | 2:3 | Nagoya Grampus | |||||||||
Kashima Antlers | 1:0 | Shonan Bellmare | |||||||||
Cerezo Osaka | 0:1 | Sanf. Hiroshima | |||||||||
Avispa Fukuoka | 0:1 | Kyoto Sanga | |||||||||
Tokyo Verdy | 2:1 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Albirex Niigata | 0:1 | Kashiwa Reysol | |||||||||
V-V. Nagasaki | 0:1 | Mito HollyHock | |||||||||
Kagoshima Utd. | 0:1 | Ventforet Kofu | |||||||||
FC Gifu | 2:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Fujieda MYFC | 1:0 | Fukushima Utd. | |||||||||
Al-Fateh | 0:2 | Al-Batin | |||||||||
Al-Hazem | 2:2 | Ohod Club | |||||||||
Min. Zacatecas | 2:0 | Leones Negros | |||||||||
San Luis | 0:0 | Atlante | |||||||||
Venados FC | 2:1 | Cafetaleros | |||||||||
Tampico Madero | 2:1 | Oaxaca | |||||||||
AC Barnechea | 1:2 | Santa Cruz | |||||||||
Melipilla | 1:1 | San Luis | |||||||||
Magallanes | 1:1 | Puerto Montt | |||||||||
La Serena | 1:2 | Cobreloa | |||||||||
FC Luftëtari | 3:0 | FC Kamza | |||||||||
Central Coast | 2:8 | Wellington | |||||||||
S. Brijeg U19 | 0:0 | FK MDK U19 | |||||||||
Travnik U19 | 2:0 | V. Mostar U19 | |||||||||
Banja Luka U19 | 1:0 | Zr. Mostar U19 | |||||||||
FK MDK U17 | 1:4 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
Celik Zenica | 3:1 | GOSK Gabela | |||||||||
Mladost Kakanj | 0:0 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Radnik Bijelj. | 1:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
FK Krupa | 0:2 | FK Tuzla City | |||||||||
Sloboda Tuzla | 0:0 | Zeljeznicar | |||||||||
Aragua FC | 2:0 | Mineros | |||||||||
Kauno Zalgiris | 6:1 | Palanga | |||||||||
Panevezys | 0:3 | Zalgiris | |||||||||
US Tataouine | 1:1 | US Ben Guerdane | |||||||||
BATE Borisov | 1:1 | Isloch | |||||||||
Vitebsk | 1:0 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Drina Zvornik | 1:0 | Zeljeznicar BL | |||||||||
OFK Sloga | 1:0 | Sutjeska Foca | |||||||||
Mrkonjic | 1:1 | Kozara Gradiska | |||||||||
Slavija S. | 0:2 | B. Banja Luka | |||||||||
FK Alfa Modriča | 1:0 | Tekstilac | |||||||||
Rudar Prijedor | 3:0 | Podrinje | |||||||||
Berrechid | 1:1 | Rapide Oued Zem | |||||||||
OC Safi | 3:2 | Difaâ El Jadida | |||||||||
KACM Marrakech | 1:1 | CR Al Hoceima | |||||||||
JSM Bejaia | 0:0 | Paradou AC | |||||||||
ES Sétif | 2:0 | MC Algiers | |||||||||
Tacoma Defiance | 1:0 | RGV FC Toros | |||||||||
NY Red Bulls II | 3:1 | Kansas City II | |||||||||
St. Louis FC | 2:1 | Indy Eleven | |||||||||
North Carolina | 4:1 | Louisville City | |||||||||
Reno FC | 2:2 | Orange County | |||||||||
Daegu FC | 2:0 | Jeju United | |||||||||
Incheon Utd. | 2:1 | Gyeongnam FC | |||||||||
Suwon Bluewings | 0:4 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
FC Shevardeni | 0:0 | FC Telavi | |||||||||
Shukura | 1:1 | FC Gagra | |||||||||
NK Radomlje | 5:1 | ND Ilirija | |||||||||
NK Bravo | 3:1 | NK Brezice 1919 | |||||||||
NK Ankaran | 3:1 | ND Bilje | |||||||||
Drava Ptuj | 0:3 | NK Rogaska | |||||||||
NK Dekani | 4:3 | NK Krka | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 0:2 | FC Locomotive | |||||||||
Suwon FC | 1:2 | Busan IPark | |||||||||
Seoul E-Land | 1:1 | Ansan Greeners | |||||||||
Arbroath | 0:2 | Stenhousemuir | |||||||||
Brechin City | 2:2 | Forfar Athletic | |||||||||
East Fife | 3:1 | Stranraer | |||||||||
Montrose | 1:3 | Dumbarton | |||||||||
Raith Rovers | 1:0 | Airdrieonians | |||||||||
Newtown | 3:0 | Barry Town | |||||||||
Connah's Quay | 0:2 | The New Saints | |||||||||
Wiener Neustadt | 2:1 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Blau Weiss Linz | 0:2 | FC Wacker II | |||||||||
Stirling Albion | 0:1 | Albion Rovers | |||||||||
Edinburgh City | 2:0 | Queen's Park | |||||||||
Peterhead | 2:1 | Annan Athletic | |||||||||
Elgin City | 2:1 | Clyde FC | |||||||||
Berwick Rangers | 1:1 | Cowdenbeath | |||||||||
Guarani-MG | 1:0 | UR Trabalhadore | |||||||||
Patrocinense | 0:1 | Atlético-MG |
|
||||||||
Grêmio | 3:0 | EC São José | |||||||||
Juventude | 0:3 | Caxias-RS | |||||||||
Pinheiro-MA | 2:2 | Santa Quitéria | |||||||||
Defensor SC | 1:4 | Juventud | |||||||||
Progreso | 2:2 | Wanderers | |||||||||
CA Cerro | 1:1 | Plaza Colonia | |||||||||
Nacional | 2:2 | Boston River | |||||||||
Olimpia | 0:0 | River Plate | |||||||||
Thór | 2:1 | Stjarnan | |||||||||
Thróttur | 0:2 | ÍBV | |||||||||
KA Akureyri | 5:1 | HK Kópavogs | |||||||||
Víkingur | 2:4 | Keflavík | |||||||||
ÍA Akranes | 2:0 | Grindavík | |||||||||
Doxa Katokopias | 0:0 | Pafos FC | |||||||||
AEL Limassol | 0:3 | Apol. Limassol | |||||||||
Omonia Nikosia | 0:0 | Nea Salamis | |||||||||
Harju JK U17 | 3:1 | Maardu U17 | |||||||||
JK Trans Narva | 0:0 | Kuressaare | |||||||||
FCI Levadia | 5:1 | Kalev | |||||||||
JK Järve | 4:3 | FC Flora U21 | |||||||||
TJK Legion | 2:0 | Pärnu Vaprus | |||||||||
FC Helios Voru | 4:8 | JK Tabasalu | |||||||||
Vändra Vaprus | 1:3 | Kalju FC U21 | |||||||||
Viimsi JK | 0:1 | Paide U21 | |||||||||
Southern United | 2:2 | Hawke’s Bay | |||||||||
César Vallejo | 1:0 | Sport Boys | |||||||||
Sport. Cristal | 1:0 | Unión Comercio | |||||||||
Cusco FC | 1:0 | FBC Melgar | |||||||||
Evo United | 2:0 | Master 7 | |||||||||
Young Elephants | 1:0 | Lao Police Club | |||||||||
Trat FC | 0:1 | Bangkok Utd. | |||||||||
Muangthong Utd. | 2:0 | Chiangmai FC | |||||||||
Ratchaburi FC | 2:3 | Swat Cat | |||||||||
Chainat FC | 1:1 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Air Force | 1:1 | Chiangmai Utd. | |||||||||
BG Pathum Utd. | 2:0 | Nongbua FC | |||||||||
Rayong FC | 4:1 | Khon Kaen FC | |||||||||
Sisaket FC | 2:0 | Kasetsart FC | |||||||||
Perak | 1:0 | PJ City FC | |||||||||
Selangor FC II | 2:0 | FELDA United | |||||||||
Johor DT | 3:0 | Perak II | |||||||||
Terengganu FC | 3:0 | Melaka | |||||||||
Sligo Rovers | 1:0 | UCD | |||||||||
Cobh Ramblers | 6:1 | Wexford FC | |||||||||
Balestier Khals | 0:1 | Hougang Utd. | |||||||||
DPMM FC | 3:0 | Geylang | |||||||||
Lurgan Celtic | 1:1 | Newington FC | |||||||||
Cliftonville | 1:0 | Institute FC | |||||||||
Dungannon | 2:1 | Newry City | |||||||||
Coleraine | 0:4 | Ballymena Utd | |||||||||
Glentoran | 1:1 | Ards FC | |||||||||
Knockbreda FC | 1:3 | Limavady | |||||||||
PSNI FC | 2:2 | Ballyclare | |||||||||
Loughgall | 0:0 | Dergview | |||||||||
Cosenza | 2:3 | Brescia | |||||||||
Lecce | 1:0 | Foggia | |||||||||
Cittadella | 4:1 | Pescara | |||||||||
Spezia Calcio | 0:2 | Padova | |||||||||
Huachipato | 2:0 | Audax Italiano | |||||||||
Palestino | 4:1 | U. Concepción | |||||||||
RCD Mallorca | 1:0 | Real Oviedo | |||||||||
Sporting Gijón | 1:0 | UD Almería | |||||||||
Gimnàstic | 1:0 | Albacete | |||||||||
Elche CF | 1:0 | Cádiz CF |
|
||||||||
CMS Oissel | 2:0 | Paris SG B | |||||||||
AS Furiani | 1:1 | Stade Briochin | |||||||||
FC Nantes B | 3:0 | US Saint-Malo | |||||||||
C'Chartres | 1:0 | Le Havre B | |||||||||
AS Vitré | 0:2 | Lorient B | |||||||||
Vannes | 1:0 | AS Poissy | |||||||||
FC Mantois | 3:0 | Borgo | |||||||||
ACBB | 1:2 | US Granville | |||||||||
Vauban S. | 2:1 | R. Strasbourg B | |||||||||
Neuweg | 0:2 | RC Epernay | |||||||||
Lens | 2:0 | AJ Auxerre | |||||||||
Arras FA | 0:2 | Schiltigheim | |||||||||
FR Haguenau | 0:2 | CS Sedan | |||||||||
LOSC Lille B | 0:3 | RC Lens B | |||||||||
Stade Reims B | 2:0 | Ste. Geneviève | |||||||||
FC Fleury 91 | 1:1 | ASM Belfort | |||||||||
US Lusitanos | 2:0 | EFAFC | |||||||||
IC de Croix | 0:0 | US Créteil-L | |||||||||
Grande-Synthe | 2:0 | Boulogne B | |||||||||
USM Senlis | 2:3 | Saint-Quentin | |||||||||
Ytrac | 0:6 | Aurillac FC | |||||||||
Stade Lavallois | 3:0 | Marignane GFC | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 0:0 | FC Arges | |||||||||
Metaloglobus | 2:0 | CS Mioveni | |||||||||
Pandurii | 0:2 | Daco-Getica | |||||||||
CS Balotesti | 0:1 | U. Constanta | |||||||||
Sportul Snagov | 1:0 | Dacia U. Braila | |||||||||
UTA Arad | 2:1 | ACS Poli | |||||||||
SSU Poli | 1:2 | Aerostar | |||||||||
Famalicão | 1:2 | Braga B | |||||||||
Benfica B | 0:1 | Paços Ferreira | |||||||||
FC Porto B | 1:0 | Leixões | |||||||||
Marítimo | 3:2 | Moreirense | |||||||||
SC Braga | 1:0 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Boavista | 1:2 | Sporting CP |
|
||||||||
Alloa Athletic | 0:1 | Dunfermline A. | |||||||||
Partick Thistle | 2:1 | Dundee United | |||||||||
Queen o. t. S. | 0:2 | Inverness CT | |||||||||
Ross County | 2:0 | Morton | |||||||||
Karabükspor | 0:4 | Afyonspor | |||||||||
Giresunspor | 3:1 | Boluspor | |||||||||
Adana Demirspor | 0:0 | Ankaraspor | |||||||||
Lausanne-Sport | 0:0 | FC Aarau | |||||||||
SC Kriens | 2:1 | Rapperswil-Jona | |||||||||
Slovacko U19 | 1:3 | Olomouc U19 | |||||||||
Budejovice U19 | 3:2 | Karvina U19 | |||||||||
Sp. Prague U19 | 1:2 on pens | Pardubice U19 | |||||||||
Vikt. Plzen U19 | 3:2 on pens | Zlin U19 | |||||||||
Z. Brno U19 | 2:3 | Pribram U19 | |||||||||
Pardubice | 4:0 | Trinec | |||||||||
1.SK Prostejov | 0:1 | C. Budejovice | |||||||||
Vitkovice | 0:0 | Hradec Kralove | |||||||||
Pisek | 1:3 | Kraluv Dvur | |||||||||
Vysehrad | 1:0 | Domazlice | |||||||||
Prevysov | 2:1 | Dobrovice | |||||||||
Litomericko | 1:0 | Zapy | |||||||||
Zivanice | 0:2 | Loko Vltavin | |||||||||
SD Taishan | 2:2 | HN FC | |||||||||
CQ Liangjiang | 0:4 | BJ Guoan | |||||||||
GZ City | 3:3 | DL Pro | |||||||||
SH Port | 3:2 | Jiangsu FC | |||||||||
GD Sou. Tigers | 2:0 | XJ T. Leopard | |||||||||
SH Shenxin | 1:4 | CC Yatai | |||||||||
SC Longfor | 1:0 | IM Zhongyou | |||||||||
NK Dugopolje | 1:0 | NK Kustosija | |||||||||
NK Lucko | 1:0 | NK Varazdin | |||||||||
HNK Sibenik | 5:0 | HNK Zadar | |||||||||
Bytovia Bytow | 0:0 | P. Niepolomice | |||||||||
Stomil Olsztyn | 0:0 | Sandecja | |||||||||
Garbarnia | 1:3 | GKS Tychy | |||||||||
GKS Katowice | 0:3 | Raków | |||||||||
Chrobry Glogow | 1:0 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Nieciecza | 1:0 | Wigry Suwalki | |||||||||
Häcken | 4:1 | GAIS | |||||||||
Östers IF | 2:4 AET | AIK | |||||||||
Zhetysu | 5:1 | Okzhetpes | |||||||||
Ordabasy | 3:0 | Shakhter K. | |||||||||
Tobol Kostanay | 3:0 | Irtysh | |||||||||
Zeta Golubovac | 0:3 | B. Podgorica | |||||||||
OFK Grbalj | 1:0 | OFK Titograd | |||||||||
FK Lovcen | 1:3 | OFK Petrovac | |||||||||
Sutjeska Niksic | 2:0 | FK Iskra | |||||||||
Dinamo | 1:1 | Nasaf Qarshi | |||||||||
OKMK Olmaliq | 0:0 | FC Buxoro | |||||||||
Fulham U18 | 2:0 | West Ham U18 | |||||||||
Norwich U18 | 5:0 | Aston Villa U18 | |||||||||
Derby U18 | 3:1 | Liverpool U18 | |||||||||
Stoke U18 | 2:2 | Sunderland U18 | |||||||||
Reading U21 | 2:2 | Boro U21 | |||||||||
Kiryat Shmona | 2:3 | Maccabi Haifa | |||||||||
Hapoel Haifa | 2:2 | Hapoel Raanana | |||||||||
Hapoel Hadera | 2:2 | Maccabi Netanya | |||||||||
B. Jerusalem | 0:1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
Gernika | 0:0 | SD Leioa | |||||||||
Arenas Club | 1:0 | Real Unión | |||||||||
SCD Durango | 1:0 | UP Langreo | |||||||||
Recre Granada | 2:1 | Villanovense | |||||||||
Unionistas CF | 0:0 | Inter de Madrid | |||||||||
RM Castilla | 2:0 | Celta Fortuna | |||||||||
Wolfsburg II | 4:1 | LSK Hansa | |||||||||
W. Bremen II | 1:1 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
E. Norderstedt | 1:2 | TSV Havelse | |||||||||
G. Egestorf/L. | 1:0 | Lupo-Martini | |||||||||
BSV Rehden | 4:0 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
Chemnitzer FC | 4:4 | Altglienicke | |||||||||
BFC Dynamo | 1:0 | Optik Rathenow | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 1:2 | Lok Leipzig | |||||||||
VfB Auerbach | 2:1 | Budissa Bautzen | |||||||||
W. Mannheim | 3:2 | Saarbrücken |
|
||||||||
TSG Balingen | 1:0 | SC Freiburg II |
|
||||||||
Wolfsberg II | 2:0 | FC Lendorf | |||||||||
Stadl-Paura | 0:3 | Sturm Graz II | |||||||||
Bad Gleichenb. | 0:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Union Gurten | 0:1 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
SPG Wels | 3:5 | Deutschlandsbg. | |||||||||
Bruck/L. | 1:2 | FC Admira II | |||||||||
Leobendorf | 0:0 | Mauerwerk | |||||||||
TWL Elektra | 4:2 | SC/ESV Parndorf |
|
||||||||
Martigny-Sports | 3:0 | Azzurri LS | |||||||||
Etoile Carouge | 2:1 | FC Echallens | |||||||||
FC Bulle | 5:0 | FC Thun U21 | |||||||||
Vevey-Sports | 3:2 | CS Chênois | |||||||||
Meyrin FC | 4:2 | FC Fribourg | |||||||||
BSC Old Boys | 3:0 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Solothurn | 1:5 | Luzern U21 | |||||||||
Zug 94 | 2:4 | GC Zürich U21 | |||||||||
SC Goldau | 3:2 | FC Black Stars | |||||||||
SC Buochs | 5:1 | SR Delémont | |||||||||
FC Langenthal | 2:1 | SC Zofingen | |||||||||
FC Bassecourt | 3:2 | FC Schötz | |||||||||
St. Gallen U21 | 4:0 | FC Thalwil | |||||||||
SV Höngg | 2:1 | FC Mendrisio | |||||||||
FC Baden 1897 | 3:0 | United Zürich | |||||||||
FC Tuggen | 1:1 | FC Wettswil | |||||||||
FC Gossau | 1:4 | FC Linth 04 | |||||||||
Naranjeros | 1:0 | CSD Municipal | |||||||||
Cobán Imperial | 4:0 | CD Petapa | |||||||||
Comunicaciones | 3:1 | Iztapa | |||||||||
Tauro FC | 1:1 | Potros del Este | |||||||||
Árabe Unido | 1:1 | Plaza Amador | |||||||||
TuS Dassendorf | 8:0 | VfL Pinneberg | |||||||||
Altona 93 | 3:0 | Concordia | |||||||||
TSV Aubstadt | 3:1 | Seligenporten | |||||||||
DJK Gebenbach | 3:1 | Würzb. Kick. II | |||||||||
Bayern Hof | 5:0 | TSV Abtswind | |||||||||
1.FC Sand | 2:4 | SpVgg Ansbach | |||||||||
FV 04 Würzburg | 3:0 | ASV Neumarkt | |||||||||
ATSV Erlangen | 0:4 | Ammerthal | |||||||||
Türkgücü Münch. | 2:2 | Nördlingen | |||||||||
FC Unterföhring | 0:1 | DJK Vilzing | |||||||||
TSV Kottern | 1:2 | 1865 Dachau | |||||||||
SpVgg Hankofen | 1:1 | TSV Rain/Lech | |||||||||
1.FC Sonthofen | 2:4 | Schwabmünchen | |||||||||
Schwaben Augsb. | 0:0 | Kirchanschöring | |||||||||
Union Nettetal | 3:1 | FSV Duisburg | |||||||||
Lichtenberg 47 | 3:1 | Brandenburg. SC | |||||||||
SV BW Zorbau | 1:0 | Hohenstein-E. | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 0:2 | VfB Krieschow | |||||||||
Nordhausen II | 3:1 | Sandersdorf | |||||||||
Askan. Bernburg | 1:3 | VfL Halle 96 | |||||||||
Ludwigsfelde | 2:1 | VFC Plauen | |||||||||
W. Bremen III | 3:5 | Leher TS | |||||||||
Blumenthaler SV | 5:2 | BSC Hastedt | |||||||||
SC Weiche 08 II | 4:2 | Eutin 08 | |||||||||
HSC Hannover | 2:1 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
Arm. Hannover | 2:4 | Spelle-Venhaus | |||||||||
Arvand Kh | 0:0 | Gol Gohar | |||||||||
Khooneh | 1:1 | Aluminium Arak | |||||||||
Malavan | 2:1 | Sh Tabriz | |||||||||
Mes Rafsanjan | 4:3 | Fajr Sepasi | |||||||||
Navad Urmia FC | 1:1 | Shahin Bushehr | |||||||||
Qashqai Shiraz | 0:0 | Golreyhan FC | |||||||||
Havadar SC | 1:2 | Baadraan | |||||||||
Odeva Lipany | 0:0 | Skalica | |||||||||
Tatran Presov | 1:3 | FK Poprad | |||||||||
Bardejov | 1:0 | STK Samorin | |||||||||
Lipt. Mikulas | 2:1 | Inter Bratislava | |||||||||
Volendam U19 | 1:3 | Groningen U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 5:1 | FC Twente U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 1:0 | Almere City U19 | |||||||||
Willem II U19 | 0:1 | Graafschap U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 0:0 | ADO U19 | |||||||||
NEC U17 | 2:0 | PSV U17 | |||||||||
Feyenoord U17 | 2:1 | Vitesse U17 | |||||||||
Groningen U17 | 1:2 | Utrecht U17 | |||||||||
PSV U19 | 0:2 | AZ U19 | |||||||||
Ajax U19 | 5:0 | Sparta U19 | |||||||||
NEC U19 | 1:1 | NAC Breda U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 0:3 | Feyenoord U19 | |||||||||
Niendorf U19 | 1:1 | CZ Jena U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 0:1 | TSV Havelse U19 | |||||||||
Magdeburg U19 | 0:2 | Wolfsburg U19 | |||||||||
St. Pauli U19 | 2:1 | Hannover 96 U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 6:0 | Osnabrück U19 | |||||||||
1210 Wien | 0:2 | Post SV | |||||||||
Gerasdorf | 2:2 | FavAC | |||||||||
Union Mauer | 1:1 | SV Donau | |||||||||
Austria XIII | 1:2 | Slovan HAC | |||||||||
Wiener Viktoria | 2:2 | ASV 13 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 1:1 | B. Dortmund U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 1:2 | Aachen U19 | |||||||||
SC Retz | 2:1 | SC Ortmann | |||||||||
Scheiblingkir. | 4:0 | Spratzern | |||||||||
SV Stripfing | 1:1 | Zwettl | |||||||||
Frankfurt U19 | 1:1 | FC Augsburg U19 | |||||||||
FC Bayern U19 | 4:4 | Stuttgart U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 1:1 | St. Kickers U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 5:1 | Heidenheim U19 | |||||||||
Ingolstadt U19 | 1:0 | Nürnberg U19 | |||||||||
Eltendorf | 1:3 | Horitschon | |||||||||
Pinkafeld | 2:1 | Markt Allhau | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 2:1 | Siegendorf | |||||||||
St. Margarethen | 2:1 | Leithaprodersd. | |||||||||
SPG Pregarten | 2:1 | SC Marchtrenk | |||||||||
ASKÖ Oedt | 4:0 | SV Ried II | |||||||||
E. Cottbus U17 | 2:0 | D. Dresden U17 | |||||||||
W. Bremen U17 | 6:4 | RB Leipzig U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 3:0 | St. Pauli U17 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 1:1 | Hertha BSC U17 | |||||||||
TeBe Berlin U17 | 2:5 | Hamburg U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 2:4 | 1.FC Köln U17 | |||||||||
Düsseldorf U17 | 0:0 | Pr. Münster U17 | |||||||||
Mainz 05 U17 | 2:0 | Nürnberg U17 | |||||||||
SSV Ulm U17 | 0:4 | FC Bayern U17 | |||||||||
Hoffenheim U17 | 8:1 | SV Wehen U17 | |||||||||
Heidenheim U17 | 0:1 | Frankfurt U17 | |||||||||
St. Kickers U17 | 1:0 | U'haching U17 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 0:2 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 2:0 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 1:2 | Burgenland U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 2:0 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 3:0 | AKA LASK U18 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 4:2 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA WAC U16 | 0:4 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 3:2 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA Austria U16 | 2:1 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 2:2 | Burgenland U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 3:1 | AKA LASK U16 | |||||||||
St. Gallen U18 | 6:0 | St. Gallen U17 | |||||||||
Team Ticino U18 | 2:1 | BSC YB U17 | |||||||||
FC Zürich U17 | 5:0 | Lausanne U17 | |||||||||
Aarau U18 | 0:5 | BEJUNE U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 0:2 | Lausanne U18 | |||||||||
Servette U18 | 1:2 | GC Zürich U18 | |||||||||
Luzern U18 | 0:2 | FC Sion U18 | |||||||||
FC Thun U18 | 2:2 | FC Basel U18 | |||||||||
Winterthur U18 | 2:3 | BSC YB U18 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 0:4 | Slask U19 | |||||||||
Legia U19 | 0:1 | Pogon U19 | |||||||||
Faetano | 1:2 | Juvenes-Dogana | |||||||||
Cosmos | 2:0 | Virtus | |||||||||
Cailungo | 1:0 | San Giovanni | |||||||||
Técnico U. | 0:3 | CD Olmedo | |||||||||
SD Aucas | 1:1 | Mushuc Runa SC | |||||||||
CD Macará | 3:0 | LDU Quito | |||||||||
Jelgava | 0:1 | Riga | |||||||||
Daugavpils | 1:0 | Metta | |||||||||
Southern | 3:3 | R&F HK | |||||||||
King Fung | 0:6 | Kitchee | |||||||||
Lee Man | 0:2 | Tai Po | |||||||||
HKFC | 0:0 | Rangers | |||||||||
FC Drita | 1:0 | KF Ferizaj | |||||||||
KF Llapi | 3:1 | KF Trepca 89 | |||||||||
Shamakhi | 3:0 | Sabah FK | |||||||||
Qarabag FK | 0:0 | Zira FC | |||||||||
Boca Gibraltar | 0:5 | Mons Calpe | |||||||||
St Joseph's FC | 2:1 | Gibraltar Utd. | |||||||||
FC College 1975 | 0:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
Ararat-Armenia | 2:0 | Gandzasar | |||||||||
Midtjylland U19 | 3:1 | Odense BK U19 | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 3:2 | Silkeborg U19 | |||||||||
Aalborg BK U19 | 3:0 | Lyngby BK U19 | |||||||||
KÍ II | 1:0 | HB Tórshavn II | |||||||||
B68 Toftir | 1:1 | B36 II | |||||||||
NSÍ II | 0:2 | 07 Vestur | |||||||||
Víkingur II | 3:2 | EB/S II | |||||||||
B71 Sandoy | 0:0 | Skála IF II | |||||||||
Naesby BK U19 | 3:1 | Randers FC U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 3:1 | Thisted FC U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 3:0 | HB Köge U19 | |||||||||
AC Horsens U19 | 5:0 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 1:4 | B.93 U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 1:0 | Helsingör U19 | |||||||||
SC Olching | 2:1 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
Wolfratshausen | 1:1 | FC Kempten | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 1:0 | TSV Gilching-A. | |||||||||
TuS Geretsried | 1:4 | Türk. Augsburg | |||||||||
Oberweikertsh. | 4:0 | Garmisch | |||||||||
Chievo U19 | 3:3 | Milan U19 | |||||||||
Inter U19 | 3:1 | Roma U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 3:1 | Empoli U19 | |||||||||
Torino U19 | 4:3 | Udinese U19 | |||||||||
Carpi U19 | 3:0 | Cremonese U19 | |||||||||
Brescia U19 | 2:4 | Padova U19 | |||||||||
Foggia U19 | 4:1 | Livorno U19 | |||||||||
Lecce U19 | 0:0 | Perugia U19 | |||||||||
Pescara U19 | 3:0 | Crotone U19 | |||||||||
Lazio U19 | 0:0 | Frosinone U19 | |||||||||
Barito Putera | 3:1 | Persita | |||||||||
Persela | 1:0 | Arema FC |
|
||||||||
St. Andrews FC | 0:2 | Qormi FC | |||||||||
Valletta | 3:0 | Pietà Hotspurs | |||||||||
Gzira Utd. | 3:1 | Senglea Ath. | |||||||||
Floriana | 0:0 | Balzan FC | |||||||||
San Gwann FC | 1:4 | Santa Lucia FC | |||||||||
Sirens FC | 1:0 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Querétaro U20 | 3:1 | Guadalajara U20 | |||||||||
Monterrey U20 | 0:2 | Tigres UANL U20 | |||||||||
CF América U20 | 3:1 | Puebla FC U20 | |||||||||
Club Necaxa U20 | 1:1 | Toluca U20 | |||||||||
CF Pachuca U20 | 4:2 | Tijuana U20 | |||||||||
Polokwane City | 2:0 | Golden Arrows | |||||||||
Highlands Park | 2:1 | Baroka FC | |||||||||
Kaizer Chiefs | 1:0 | Maritzburg Utd. | |||||||||
AmaZulu FC | 2:0 | Bidvest Wits FC | |||||||||
SV Altengamme | 3:2 | Klub Kosova | |||||||||
Inter 2000 | 0:3 | FC Voran Ohe | |||||||||
VfL Lohbrügge | 4:2 | SV Bergstedt | |||||||||
NEROCA FC | 2:3 | Real Kashmir | |||||||||
Aizawl FC | 2:1 | Ch. Brothers | |||||||||
Gokulam FC | 1:2 | East Bengal FC | |||||||||
Chennai City | 3:1 | Minerva Academy | |||||||||
Jamshedpur II | 0:4 | ATK II | |||||||||
Mohammedan | 3:0 | Chhinga Veng FC | |||||||||
K. Blasters II | 2:2 | South United FC | |||||||||
SSV Rantzau | 2:3 | TuRa Harksheide | |||||||||
Mumbai City | 1:5 | FC Goa | |||||||||
Dundela FC | 4:1 | HW Welders | |||||||||
Larne FC | 3:0 | Ballinamallard | |||||||||
Portadown | 2:2 | Carrick Rangers | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Ezequiel Piovi LDU Quito | 4:0 | |
Alex Arce LDU Quito | 3:0 | |
Carlos Zambrano Alianza Lima | 2:0 | |
Luis Álvarez Charlotte Ind. | 2:1 | |
Alex Arce LDU Quito | 2:0 |