To use this site, please enable Javascript.

Matches Nov 10, 2002

matchday 12
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
1. FC Köln 1. FC Köln 1:1 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 1:0 VfB Lübeck VfB Lübeck
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
matchday 13 West Ham West Ham United 3:4 Leeds United Leeds
matchday 9 Málaga CF Málaga CF 1:0 CA Osasuna CA Osasuna
  Real Sociedad Real Sociedad 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:3 Real Madrid Real Madrid
 
FC Barcelona FC Barcelona 1:0 Villarreal CF Villarreal
 
Valencia Valencia CF 1:1 Real Betis Balompié Real Betis
 
Inter Inter Milan 1:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:1 AS Roma AS Roma
  Chievo Verona Chievo Verona 4:1 Atalanta BC Atalanta BC
  Perugia AC Perugia Calcio 2:1 Torino FC Torino
  Brescia Brescia Calcio 0:2 FC Empoli FC Empoli
  Bologna Bologna FC 1909 1:0 Como 1907 Como
 
Lazio SS Lazio 0:0 Parma Calcio 1913 Parma
  Reggina Reggina 1914 0:1 Modena FC 2018 Modena
matchday 14 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:0 Stade Rennais FC Stade Rennais
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:0 RC Lens Lens
  Guingamp EA Guingamp 0:0 Olympique Marseille Marseille
  Troyes ES Troyes AC 3:0 SC Bastia SC Bastia
  LOSC Lille LOSC Lille 0:1 FC Nantes FC Nantes
  Paris SG Paris Saint-Germain 1:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Montpellier Montpellier HSC 2:0 CS Sedan-Ardennes CS Sedan
matchday 18 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 29 Shinnik Shinnik Yaroslavl 2:0 FK Moskau FK Moskau
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:0 Uralan Elista Uralan
  Rostov FK Rostov 1:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1:1 Saturn Ramenskoe Saturn
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Anzhi Anzhi Makhachkala 0:1 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
  KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:0 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
matchday 11
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 SC Heerenveen Heerenveen
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:1 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  NAC Breda NAC Breda 0:0 FC Groningen FC Groningen
  Willem II Willem II Tilburg 1:3 Vitesse Arnhem Vitesse
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:0 RBC Roosendaal RBC Roosendaal
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:2 Twente Enschede FC Twente FC
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 0:1 FC Utrecht FC Utrecht
matchday 12 Adanaspor Adanaspor 0:0 Galatasaray SK Galatasaray
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:0 Altay SK Altay SK
  Bursaspor Bursaspor 1:1 Malatyaspor Malatyaspor
  Kocaelispor Kocaelispor 2:1 Denizlispor Denizlispor
matchday 15 Obolon Kyiv Obolon Kyiv (bis 2012) 2:2 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
matchday 7 PAS Giannina PAS Giannina 1:1 AO Egaleo AO Egaleo
  Proodeftiki Proodeftiki Neolea 5:1 Akratitos Ano Liosion Akratitos
  AO Xanthi AO Xanthi 1:1 Panachaiki GE Panachaiki
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:1 GS Kallithea GS Kallithea
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:0 Panionios Athens Panionios
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:1 OFI Crete OFI Crete
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 0:2 AO Chalkidona Chalkidona
  Panegialios Panegialios GS 0:2 Paniliakos Pyrgos Paniliakos
  Panserraikos Panserraikos 2:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
  Apollon Pontou Apollon Pontou 0:0 APO Fostiras Fostiras
  AS Kassandra AS Kassandra 0:0 Ethnikos Asteras Ethn. Asteras
  Athinaikos Athinaikos AS 5:2 PAS Patraikos PAS Patraikos
matchday 12 Lommel SK KFC Lommel SK 0:0 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Beerschot AC Beerschot AC 0:2 Excelsior Mouscron Exc. Mouscron
  AA La Louviere AA La Louviere 0:1 KAA Gent KAA Gent
  KSC Lokeren KSC Lokeren 4:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
  KVC Westerlo KVC Westerlo 2:0 KV Mechelen KV Mechelen
  KSK Beveren KSK Beveren 1:3 Standard Liège Standard Liège
  Lierse SK Lierse SK 1:1 RAEC Mons RAEC Mons
matchday 13 FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 2:0 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Chmel Blsany FK Chmel Blsany 1:2 1.FC Slovácko Slovácko
  Hradec Králové FC Hradec Králové 3:2 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
matchday 15 Odense BK Odense Boldklub 2:2 Aarhus GF Aarhus GF
  Silkeborg IF Silkeborg IF 1:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 0:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
  Köge BK Köge Boldklub 4:2 Farum Boldklub (FCN II) FB (FCN II)
matchday 13 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:1 Lech Poznan Lech Poznan
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 4:0 Widzew Lodz Widzew Lodz
  Wisla Kraków Wisla Kraków 4:0 Wisla Plock Wisla Plock
  Legia Warszawa Legia Warszawa 2:1 Szczakowianka Jaworzno Szczakowianka
  Odra Wodzislaw Odra Wodzislaw Slaski 0:3 GKS Katowice GKS Katowice
matchday 15 ND Primorje ND Primorje 3:3 NS Mura NS Mura
  NK Smartno 1928 NK Smartno 1928 1:1 NK Dravograd NK Dravograd
  NK Celje NK Celje 4:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  FC Koper FC Koper 3:0 ND Gorica ND Gorica
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 ND FC Ljubljana ND FC Ljubljana
matchday 12 US Rumelange US Rumelange 1:1 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Avenir Beggen FC Avenir Beggen 3:1 FC Mondercange Mondercange
  Union Luxemburg Union Luxemburg 1:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Hesperange Swift Hesperange 2:0 FC Sporting Mertzig Mertzig
matchday 42 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:4 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
matchday 12 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 3:2 AET Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
matchday 17 Ehime FC Ehime FC 2:1 Shizuoka Sangyo University Shizuoka Sangyo
  Sag. Exp. Osaka Sagawa Express Osaka (-2006) 6:0 ALO's Hokuriku (-2007) ALO's Hokuriku
  YKK AP YKK AP FC (-2007) 2:3 Sagawa Express Tokyo (-2006) Sag. Exp. Tokyo
  Tochigi SC Tochigi SC 1:3 Honda FC Honda FC
  Estr. Miyazaki Estrela Miyazaki (-2009) 4:2 Jatco SC (-2002) Jatco SC
  Kokushikan Kokushikan University 1:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Sony Sendai Sony Sendai 2:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Kyoto BAMB 1993 FC Kyoto BAMB 1993 1:4 FC Kariya FC Kariya
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:2 Tokyo Musashino United Musashino Utd.
matchday 25 FC Seoul FC Seoul 1:0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  Seongnam FC Seongnam FC 2:0 Busan IPark Busan IPark
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Jeju United Jeju United 0:0 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Fifth Round AC Bellinzona AC Bellinzona 1:6 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 0:2 Neuchâtel Xamax Xamax
  FC Naters FC Naters Oberwallis 3:1 FC Münsingen FC Münsingen
  Chur 97 Chur 97 0:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
  Concordia FC Concordia Basel 0:4 Servette FC Servette FC
  FC Baden FC Baden 2:0 FC Aarau FC Aarau
  FC Solothurn FC Solothurn 1:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:1 FC Zürich FC Zürich
  CS Chênois CS Chênois 0:1 FC Thun FC Thun
  FC Chiasso FC Chiasso 1:3 FC Lugano FC Lugano
  SC Buochs SC Buochs 1:3 on pens FC Wil 1900 FC Wil 1900
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 2:3 SC Kriens SC Kriens
matchday 11 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:1 SSC Bari Bari
  Genoa Genoa CFC 3:1 SSC Napoli SSC Napoli
  ACR Messina ACR Messina 2:1 AS Livorno AS Livorno
  Lecce US Lecce 0:0 Ternana Calcio Ternana
  Palermo Palermo FC 0:2 Venezia FC Venezia
  Ascoli Ascoli Calcio 0:0 Hellas Verona Hellas Verona
  Salernitana US Salernitana 1919 0:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Cosenza Cosenza Calcio 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Triestina US Triestina 3:2 US Anconitana Anconitana
  Lumezzane FC Lumezzane 2:2 AC Pisa 1909 AC Pisa
  SPAL SPAL 0:0 Cesena FC Cesena
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 2:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Padova Calcio Padova 3:2 AS Cittadella Cittadella
  Varese Varese Calcio 1:2 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 0:0 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Prato AC Prato 2:1 ACD Treviso Treviso
  Lucchese Lucchese 1905 1:1 SS Arezzo Arezzo
  Reggiana AC Reggiana 1919 3:3 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Virtus Lanciano SS Virtus Lanciano 1:0 FC Crotone Crotone
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 2:1 Paternò Calcio Paternò
  Martina Calcio Martina Calcio 1947 2:0 Benevento Calcio Benevento
  Viterbese US Viterbese 1908 4:1 Fermana FC Fermana
  Avellino US Avellino 1912 1:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
  Torres SEF Torres 1903 1:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Giulianova Real Giulianova SSD 1:1 Taranto FC 1927 Taranto
  Sora ASD Sora Calcio 1907 1:1 L'Aquila Calcio L'Aquila
matchday 18 Blackpool Blackpool FC 0:2 Wigan Athletic Wigan
matchday 10 Córdoba CF Córdoba CF 1:0 CD Leganés CD Leganés
  CD Tenerife CD Tenerife 0:0 Elche CF Elche CF
  Getafe Getafe CF 4:2 SD Eibar SD Eibar
  Levante Levante UD 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
matchday 15 Istres FC Istres Football Club 2:0 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
  Stade Reims Stade Reims 0:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
  Le Mans FC Le Mans FC 1:0 AS Beauvais Oise Beauvais
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:1 US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
  FC Metz FC Metz 2:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
  Toulouse FC Toulouse 2:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  FC Gueugnon FC Gueugnon 1:1 Amiens SC Amiens SC
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 2:2 Olympique de Valence Valence
matchday 11 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 1:7 Heracles Almelo Heracles Almelo
  Haarlem HFC Haarlem (dis.) 1:4 FC Den Bosch FC Den Bosch
matchday 10 Boavista Boavista FC 0:0 Moreirense FC Moreirense
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:1 FC Porto FC Porto
matchday 18
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:4 FC Vaduz FC Vaduz
matchday 8 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:2 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
matchday 11 Marino Luanco Marino Luanco 1:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
  RSD Alcalá RSD Alcalá 1:2 CD Corralejo CD Corralejo
  CD Ourense CD Ourense (liq.) 1:1 SD Ponferradina Ponferradina
  Pájara Playas UD Pájara Playas de Jandía 2:0 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Uni. Las Palmas Universidad de Las Palmas (liq.) 2:0 UP Langreo UP Langreo
  Zamora CF Zamora CF 1:1 Celta Vigo B Celta Vigo B
  UD Lanzarote UD Lanzarote 3:2 CD Lugo CD Lugo
  Ribadesella CF Ribadesella CF 0:2 Pontevedra CF Pontevedra
  Real Ávila Real Ávila CF 1:1 AD Alcorcón Alcorcón
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 0:0 Real Avilés CF Real Avilés
  Barakaldo CF Barakaldo CF 0:2 RZ Deportivo Aragón Dep. Aragón
  SD Noja SD Noja 1:2 CD Calahorra Calahorra
  Racing B Racing Santander B 0:1 CD Aurrera de Vitoria Aurrera
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 4:3 Amurrio Club Amurrio Club
  Talavera CF Talavera CF (liq.) 3:2 CD Binefar CD Binefar
  Gernika Gernika Club 1:2 Real Unión Club Real Unión
  Gimnástica Gimnástica Torrelavega 0:1 CD Logroñés (liq.) CD Logroñés
matchday 15 FC Kärnten II FC Kärnten II 2:2 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
matchday 13 Simmering 1. Simmeringer SC 0:1 SV Oberwart Oberwart
matchday 17
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 4:1 SVG Reichenau Reichenau
  FC Puch FC Puch 3:0 SV Seekirchen Seekirchen
  Rankweil Rot-Weiß Rankweil 2:1 VfB Hohenems Hohenems
matchday 15 Lancy FC Lancy FC 2:3 FC Vevey United Vevey United
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 3:4 FC Echallens Région FC Echallens
  Meyrin FC Meyrin FC 1:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  FC Baulmes FC Baulmes 2:1 Servette FC Servette FC
  FC Altstetten FC Altstetten Zürich 3:2 FC Colombier FC Colombier
  FC Locarno FC Locarno 0:0 FC Mendrisio FC Mendrisio
  GC Biaschesi GC Biaschesi 2:1 FC Luzern U21 Luzern U21
matchday 16 Antigua GFC Antigua GFC 2:4 Deportivo Marquense CD Marquense
  Teculután Deportivo Teculután 0:0 Cobán Imperial Cobán Imperial
  Aurora Aurora FC 5:0 Deportivo Zacapa Tellioz Zacapa
  Comunicaciones Comunicaciones FC 1:0 CSD Municipal CSD Municipal
matchday 15 Germ. Schnelsen TuS Germania Schnelsen 3:0 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
  Harburger TB Harburger TB 5:0 TSV Uetersen TSV Uetersen
  VfL 93 Hamburg VfL 93 Hamburg 1:4 TSV Sasel TSV Sasel
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:1 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  Örnek/Türkspor Örnek/Türkspor Hamburg 1:2 TSV Wandsetal TSV Wandsetal
matchday 13 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 4:1 SC Mannswörth Mannswörth
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 0:4 PSV Team für Wien PSV TfW
  FavAC Favoritner AC 2:1 IC Favoriten IC Favoriten
  Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 5:1 Hellas Kagran Hellas Kagran
matchday 14 Leobendorf SV Leobendorf 3:3 SC Ortmann SC Ortmann
matchday 15 Illmitz FC Illmitz 3:1 SV Güssing Güssing
  Neudörfl SC Neudörfl 1:0 ASK Baumgarten Baumgarten
  SC Ritzing SC Ritzing 1:2 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
  Antau SV Antau 1:1 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
  Kohfidisch ASK Kohfidisch 1:2 UFC Tadten Tadten
  Kukmirn SV Kukmirn 1:0 SV St. Margarethen St. Margarethen
  Deutschkreutz FC Deutschkreutz 2:0 FC Winden FC Winden
  Pinkafeld SC Pinkafeld 0:2 ASK Horitschon Horitschon
matchday 13 Höchst FC Höchst 2:1 FC Lauterach Lauterach
matchday 12 FC La Tour FC La Tour/Le Pâquier 4:1 FC Geneva FC Geneva
  FC Sierre FC Sierre 1:1 FC Montreux-Sports Montreux-Sports
  FC Sion U21 FC Sion U21 2:2 FC Renens FC Renens
  Stade-Payerne FC Stade-Payerne 3:2 Neuchâtel Xamax FCS II Xamax II
  FC Dürrenast FC Dürrenast 3:0 ASI Audax-Friul Audax-Friul
  Nordstern BS FC Nordstern Basel 2:1 FC Langenthal FC Langenthal
  FC Breitenbach FC Breitenbach 1:3 SV Lyss SV Lyss
  Inter Club Zurigo Inter Club Zurigo 1:3 FC Brugg FC Brugg
matchday 11 Winterthur U21 FC Winterthur U21 5:1 FC Rorschach-Goldach 17 FC R-G 17
  FC Amriswil FC Amriswil 0:2 SC Brühl SG SC Brühl SG
  FC Seefeld ZH FC Seefeld Zürich 1:2 FC Wittenbach FC Wittenbach
matchday 12 FC Widnau FC Widnau 0:1 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  FC Sursee FC Sursee 3:2 FC Balzers FC Balzers
  FC Freienbach FC Freienbach 1:3 FC Bodio FC Bodio
  Malcantone Agno AC Malcantone 0:0 FC Hochdorf FC Hochdorf
  SC Cham SC Cham 6:0 FC Ascona FC Ascona
  FC Lugano U21 FC Lugano U21 0:0 FC Kickers Luzern Kickers Luzern
matchday 11 Aargau U18 Team Aargau U18 4:0 Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
  GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 2:1 Servette FC U18 Servette U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 5:2 FCO St. Gallen/Wil U18 St. Gallen U18
Group C Barbados Barbados 1:1 Jamaica Jamaica
matchday 13 Aspang SC Aspang 3:1 SC Enzersfeld/W. Enzersfeld
Group 7 Norway U19 Norway U19 2:0 Malta U19 Malta U19
  Cyprus U19 Cyprus U19 3:1 Bosnia-Herzegovina U19 Bosnia U19
matchday 18 Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 1:1 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  FC Falke FC Falke Markt Schwaben 1:0 FC Ismaning FC Ismaning
  TSV Aindling TSV Aindling 2:0 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
matchday 14 Concordia Concordia Hamburg 1:0 Husumer SV Husumer SV
  FC Bergedorf 85 FC Bergedorf 85 3:3 Altona 93 Altona 93
  Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 3:2 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
  SC Langenhagen SC Langenhagen 4:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  Eintr. Nordhorn Eintracht Nordhorn (liq.) 2:0 SV Meppen SV Meppen
  FC Oberneuland FC Oberneuland 2:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 2:0 Concordia Ihrhove Conc. Ihrhove
matchday 15 Eintr. Schwerin FC Eintracht Schwerin 0:1 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 4:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  H. Rostock II FC Hansa Rostock II 5:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
matchday 13 VFC Plauen VFC Plauen 4:1 FC Grimma FC Grimma
  Wacker Gotha FSV Wacker 03 Gotha 1:2 VfB Leipzig VfB Leipzig
  E. Cottbus II FC Energie Cottbus II 2:4 Eintracht Sondershausen Sondershausen
matchday 15 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 0:2 Bonner SC Bonner SC
  GFC Düren GFC Düren 1:4 SV Borussia Wuppertal SV Bor. Wupp.
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 0:0 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:2 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
matchday 14 VfB Hüls VfB Hüls 3:0 SV Emsdetten 05 Emsdetten 05
  Lüner SV Lüner SV 2:2 TSG Dülmen TSG Dülmen
  A. Bielefeld II Arminia Bielefeld II 2:3 FC Gütersloh FC Gütersloh
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 1:0 Sportfreunde Siegen II Spfr. Siegen II
  Wattenscheid II SG Wattenscheid 09 II 0:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 2:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  SC Hassel SC Hassel 1:1 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  SuS Stadtlohn SuS Stadtlohn 2:2 VfL Bochum II VfL Bochum II
matchday 16 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 2:1 SC Borussia Fulda Borussia Fulda
matchday 18 FV Engers 07 FV Engers 07 2:1 SpVgg Ingelheim SpVgg Ingelheim
matchday 14 Stuttgart II VfB Stuttgart II 3:2 FC Teningen FC Teningen
matchday 16 W. Bremen II SV Werder Bremen II 3:5 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
  Leverkusen II Bayer 04 Leverkusen II 1:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
matchday 18 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 3:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Paul Edwards
    Age: 20 Years  England
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Stafford Rangers
     
    Crewe Alexandra
  • Ian Selley
    Age: 28 Years  England
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Southend United
     
    AFC Wimbledon
  • Niall Quinn
    Age: 36 Years  Ireland
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: -
    Sunderland AFC
     
    Retired