For using this site, please activate JavaScript.

Matches Nov 24, 2018

Matchday 12
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Hertha BSC Hertha BSC 3:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
FC Augsburg FC Augsburg 1:3 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Bayern Munich Bayern Munich 3:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:0 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 14
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 0:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:3 1. FC Köln 1. FC Köln
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
 
VfL Bochum VfL Bochum 2:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 16 SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Hallescher FC Hallescher FC 2:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:0 VfR Aalen VfR Aalen
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:1 SV Meppen SV Meppen
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 4:5 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 13 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 Leicester City Leicester
  Watford Watford FC 0:3 Liverpool FC Liverpool
 
Everton Everton FC 1:0 Cardiff City Cardiff
  West Ham West Ham United 0:4 Manchester City Man City
  Fulham Fulham FC 3:2 Southampton FC Southampton
 
Man Utd Manchester United 0:0 Crystal Palace Crystal Palace
  CD Leganés CD Leganés 1:0 Deportivo Alavés Alavés
  SD Eibar SD Eibar 3:0 Real Madrid Real Madrid
 
Valencia Valencia CF 3:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 AS Roma AS Roma
Matchday 14 Olympique Lyon Olympique Lyon 1:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 15 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Ural Yekaterinburg Ural
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 1:2 Enisey Krasnoyarsk Enisey
  Orenburg FK Orenburg 1:0 FK Ufa Ufa
  Anzhi II Anzhi Makhachkala II 0:3 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 16 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 1:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
  Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 13 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:0 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:6 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 1:4 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 7:1 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:2 Göztepe U19 Göztepe U19
  Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 2:1 Kayserispor U21 Kayserispor U21
  BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 1:0 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
  Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 2:5 Besiktas JK U21 Besiktas U21
 
Galatasaray Galatasaray SK 1:1 Konyaspor Konyaspor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:0 Antalyaspor Antalyaspor
  Alanyaspor Alanyaspor 5:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 14 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:3 Celtic FC Celtic
  St. Johnstone St. Johnstone FC 0:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Dundee FC Dundee FC
  St. Mirren St. Mirren FC 2:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Motherwell FC Motherwell FC 3:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
  Rangers Rangers FC 3:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 16 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:0 PFK Lviv PFK Lviv
  FK Mariupol FK Mariupol 1:0 Vorskla Poltava Vorskla
  Karpaty Karpaty Lviv 0:2 Desna Chernigiv Desna
Matchday 11 Panathinaikos Panathinaikos Athens 5:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  Asteras Tripoli Asteras Tripolis 2:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 14 WalloniaWalhain RFC Wallonia Walhain 1:3 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  RRC Hamoir RRC Hamoir 2:1 URSL Visé URSL Visé
  Waremme RS Waremmien FC 0:2 UR La Louvière Centre UR La Louvière
  Francs Borains Royal Francs Borains 2:2 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 16 Club Brugge Club Brugge KV 1:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KSV Roeselare KSV Roeselare 0:0 KV Mechelen KV Mechelen
  Dukla Prague FK Dukla Prag 1:0 FK Teplice FK Teplice
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  MFK Karvina MFK Karvina 1:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 17 Vejle BK Vejle Boldklub 1:1 Aalborg BK Aalborg BK
  Hobro IK Hobro IK 0:1 Randers FC Randers FC
  Cukaricki FK Cukaricki 2:1 FK Rad Rad
  Spartak FK Spartak Subotica 3:0 OFK Backa Backa
  Napredak FK Napredak Krusevac 2:0 FK Macva Sabac Macva
  Radnik FK Radnik Surdulica 1:0 FK Mladost Lucani Mladost
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 15 NK Rudes NK Rudes 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
  HNK Rijeka HNK Rijeka 1:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 16 Piast Gliwice Piast Gliwice 0:0 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  Korona Kielce Korona Kielce 4:2 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Septemvri Sofia Septemvri Sofia 2:1 Cherno More Varna Cherno More
  FK Dunav FK Dunav Ruse 0:2 CSKA Sofia CSKA Sofia
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 15 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 3:1 Strumska Slava Strumska Slava
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 0:1 CSKA 1948 CSKA 1948
  Pomorie OFK Pomorie 1:0 Kariana Erden Kariana Erden
  C. Balchik Chernomorets Balchik 1:2 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:1 FK Botev Galabovo B. Galabovo
  Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 0:0 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 17 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 NS Mura NS Mura
  NK Celje NK Celje 2:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 16 SKF Sered SKF Sered 1:1 MSK Zilina MSK Zilina
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Spartak Trnava Spartak Trnava 2:3 FC Nitra FC Nitra
  FK Senica FK Senica 2:4 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 12 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:1 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 0:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  U. Klosterfelde Union Klosterfelde 5:3 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:1 FSV Bernau FSV Bernau
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 6:0 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 3:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 1:1 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 22 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:4 SV Donaustauf SV Donaustauf
  FC Tegernheim FC Tegernheim 0:2 SV Etzenricht SV Etzenricht
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 3:1 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 0:3 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 1:0 TSV Kornburg TSV Kornburg
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:0 SV Friesen SV Friesen
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 4:1 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  FC Coburg FC Coburg 4:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 21 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 0:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  TSV Kastl TSV Kastl 1:3 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  Pfarrkirchen TuS 1860 Pfarrkirchen 5:0 TSV Neuried TSV Neuried
  ASV Dachau ASV Dachau 2:1 FC Töging FC Töging
  FC Moosinning FC Moosinning 0:3 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  Simbach ASCK Simbach 2:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  TSV Bogen TSV Bogen 0:0 SC Eintracht Freising SE Freising
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:1 SV Erlbach SV Erlbach
  TSV Grünwald TSV Grünwald 1:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 14 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 1:0 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
  TuRa Bremen TuRa Bremen 9:0 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 18 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 3:2 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 3:1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  Oldenburger SV Oldenburger SV 5:2 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 16 Rotenburger SV Rotenburger SV 0:2 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 8 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:1 SV Eilendorf SV Eilendorf
Matchday 20 Elversberg II SV 07 Elversberg II 1:0 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  Quierschied SpVgg Quierschied 6:1 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:1 VfL Primstal VfL Primstal
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 1:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 8:0 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
  FV Eppelborn FV Eppelborn 3:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
  FV Schwalbach FV Schwalbach 2:5 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 18 SVG Göttingen SVG Göttingen 0:1 FT Braunschweig FT Braunschweig
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 0:1 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:2 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Matchday 16 Kickers Emden Kickers Emden 0:1 GW Firrel GW Firrel
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 3:2 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Round of 16 Hennef 05 FC Hennef 05 3:5 on pens FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
  SV Schlebusch SV Schlebusch 1:3 Alemannia Aachen Alem. Aachen
  SG Worringen SG Köln-Worringen 1:4 1.FC Düren FC Düren
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 1:4 AET SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 5:1 Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 3:2 AET SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 1:3 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 19 TuS Mayen TuS Mayen 1:0 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 4:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 13 Markranstädt SSV Markranstädt 1:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 8:00 PM SV Olbernhau SV Olbernhau
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 0:2 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:1 FC Grimma FC Grimma
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:0 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 14 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:2 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  Schott Jena SV Schott Jena 0:0 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 0:2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 2:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  VfL Meiningen VfL Meiningen 1:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  FSV Martinroda FSV Martinroda 5:0 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 18 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 7:0 FC Heidelsheim FC Heidelsheim
  VfB Eppingen VfB Eppingen 1:1 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  VfR Mannheim VfR Mannheim 2:0 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  SG Kirchheim SG HD-Kirchheim 2:3 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 0:4 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
  SV Schwetzingen SV 98 Schwetzingen 1:1 SV Sandhausen II Sandhausen II
Matchday 15 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 2:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 4:1 SV Breuningsweiler Breuningsweiler
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:1 TSV Essingen TSV Essingen
  TSG Tübingen TSG Tübingen 1:4 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 8:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  VfL Nagold VfL Nagold 3:3 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  FV Löchgau FV Löchgau 2:1 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 22 SV Bauerbach SV Bauerbach 0:9 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 20 OSC Vellmar OSC Vellmar 1:3 SV Steinbach SV Steinbach
  SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:0 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 14 MSV Pampow MSV Pampow 1:1 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  TSV Bützow TSV Bützow 1:0 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  Grimmener SV Grimmener SV 4:1 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
  SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 2:5 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Rostocker FC Rostocker FC 1895 1:1 FSV Malchin FSV Malchin
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:1 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
  SV Pastow SV Pastow 2:2 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
  Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 4:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 13 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:4 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 4:0 SV Kelbra SV Kelbra
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 4:0 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 3:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  FSV Barleben FSV Barleben 1911 4:0 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  Haldensleber SC Haldensleber SC 2:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 0:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 3:0 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 16 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:0 SG RWO Alzey RWO Alzey
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 4:2 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:0 SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:3 SV Steinwenden SV Steinwenden
Quarter-Finals SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:3 Rot-Weiss Essen RW Essen
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 3:1 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  SC Verl SC Verl 6:0 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Lüner SV Lüner SV 0:4 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 1:2 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 0:1 AET TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 38 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 13 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:3 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:2 Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 2:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 11 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Club Atlético Los Andes Los Andes
Matchday 17 Morelia Monarcas Morelia 0:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  Puebla FC Puebla FC 0:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 33 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:3 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Sagan Tosu Sagan Tosu 2:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Gamba Osaka Gamba Osaka 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 3:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  FC Tokyo FC Tokyo 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 10 Al-Nassr Al-Nassr FC 1:0 Al-Shabab Riyadh Shabab
  Al-Ettifaq Al-Ettifaq 2:4 Al-Taawon Taawon
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 1:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 14 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 FK Partizani FK Partizani
  KF Tirana KF Tirana 1:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 5 Wellington P. Wellington Phoenix 1:3 Adelaide United Adelaide United
  Brisbane Roar Brisbane Roar 2:0 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 17 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 0:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 18 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 10 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:2 Al-Ain FC Al-Ain FC
  Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 0:5 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
  FC Baniyas FC Baniyas 0:0 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 29 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:2 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  Dynamo Brest Dynamo Brest 0:0 FK Gomel Gomel
  Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 0:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  FK Minsk FK Minsk 1:2 Neman Grodno Neman Grodno
  FK Slutsk FK Slutsk 0:1 Isloch Minskiy Rayon Isloch
  Smolevichi FK Smolevichi 0:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Vitebsk FK Vitebsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
  BATE Borisov BATE Borisov 4:1 Luch Minsk Luch
Matchday 16 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 3:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 5:1 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 3:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 0:2 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 2:2 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 9 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 Olympique Khouribga O. Khouribga
  Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 0:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 8 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 33 Kolkheti Poti FC Kolkheti-1913 Poti 0:1 FC Rustavi Rustavi
  FC Dila FC Dila Gori 3:0 FC Samtredia FC Samtredia
Matchday 17 NK Krka NK Krka 2:3 NK Radomlje NK Radomlje
  NK Dob NK Roltek Dob 4:3 NK Brda NK Brda
  NK Fuzinar NK Fuzinar 3:2 NK Bravo NK Bravo
  NK Rogaska NK Rogaska 0:2 ND Beltinci Beltinci
  ND Ilirija ND Ilirija 1911 0:3 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Bilje Vitanest Bilje 1:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:0 NK Dekani NK Dekani
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 5:1 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 4 FC Seoul FC Seoul 0:1 Incheon United Incheon Utd.
  Sangju Sangmu Sangju Sangmu 0:1 Gangwon FC Gangwon FC
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:2 Daegu FC Daegu FC
Matchday 13 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 5:2 VVOG Harderwijk VVOG
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 5:1 ASWH Ambacht ASWH
  SteDoCo VV SteDoCo 2:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  FC Lisse FC Lisse 4:3 VV Eemdijk VV Eemdijk
  ONS Sneek ONS Sneek 1:2 VV DOVO Veenendaal DOVO
  Quick Boys Quick Boys 6:0 Achilles '29 Achilles '29
  Groningen U21 FC Groningen U21 1:2 VV Noordwijk Noordwijk
  Volendam U21 FC Volendam U21 1:1 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 15 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 0:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
  Young Violets Young Violets Austria Wien 4:2 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 0:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
 
WSG Tirol WSG Tirol 1:0 SV Horn SV Horn
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:0 FC Liefering FC Liefering
Matchday 18 Ipswich Ipswich Town 1:2 West Bromwich Albion West Brom
  Rotherham Rotherham United 2:2 Sheffield United Sheffield Utd.
  Hull City Hull City 0:2 Nottingham Forest Nottm Forest
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Derby County Derby
  Leeds Leeds United 2:0 Bristol City Bristol City
  Stoke City Stoke City 2:2 Queens Park Rangers QPR
  Millwall Millwall FC 1:1 Bolton Wanderers Bolton
 
Swansea Swansea City 1:4 Norwich City Norwich
  Preston NE Preston North End 4:1 Blackburn Rovers Blackburn
  Wigan Wigan Athletic 0:0 Reading FC Reading
Third Round Beith Juniors Beith Juniors FC 0:3 Ayr United FC Ayr United
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
  East Kilbride East Kilbride FC 1:0 Gala Fairydean Rovers FC Gala Fairydean
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:1 Formartine United FC Formartine
  Arbroath Arbroath FC 0:1 Stranraer FC Stranraer
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:0 BSC Glasgow BSC Glasgow
  Queen's Park Queen's Park FC 0:3 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Berwick Rangers Berwick Rangers FC 1:2 East Fife FC East Fife
  Morton Greenock Morton FC 1:1 Peterhead FC Peterhead FC
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:2 Falkirk FC Falkirk FC
  Fraserburgh Fraserburgh FC 0:1 Auchinleck Talbot FC Auchinleck
  Airdrieonians Airdrieonians FC 3:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:0 Brora Rangers FC Brora Rangers
  Montrose Montrose FC 0:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stirling Uni University of Stirling FC 0:4 Elgin City FC Elgin City
Play Off 2st leg Kuressaare FC Kuressaare 1:0 FC Elva FC Elva
  Keila JK Keila JK 1:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Ajax Lasnamäe Lasnamäe FC Ajax 1:4 JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 15 Rosario Sport Rosario 0:8 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 19 Coventry Coventry City 1:1 Peterborough United Peterborough
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:1 Southend United Southend United
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
  Rochdale Rochdale AFC 1:0 Accrington Stanley Accrington
  Bradford Bradford City 2:0 Oxford United Oxford United
  Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Fleetwood Town Fleetwood
  Walsall Walsall FC 2:2 Sunderland AFC Sunderland
  Barnsley FC Barnsley FC 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
  Gillingham FC Gillingham FC 1:3 Luton Town Luton
  Charlton Charlton Athletic 3:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Blackpool Blackpool FC 3:0 Burton Albion Burton Albion
  Wycombe Wycombe Wanderers 3:2 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Lincoln City Lincoln City 1:1 Mansfield Town Mansfield Town
  Carlisle United Carlisle United 1:2 Forest Green Rovers Forest Green
  Colchester Utd. Colchester United 1:1 Exeter City Exeter City
  Stevenage Stevenage FC 3:2 Milton Keynes Dons MK Dons
  Crawley Town Crawley Town 3:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Northampt. Town Northampton Town 2:2 Grimsby Town Grimsby Town
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Notts County Notts County
  Cambridge Utd. Cambridge United 2:2 Bury FC Bury
  Port Vale Port Vale FC 0:1 Swindon Town Swindon Town
  Cheltenham Cheltenham Town 2:1 Newport County Newport County
  Macclesfield Macclesfield Town 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 21 Aldershot Town Aldershot Town 0:2 Barrow AFC Barrow
  Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Solihull Moors Solihull Moors 0:0 Salford City Salford
  Barnet Barnet FC 1:2 Gateshead FC Gateshead FC
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:0 FC Halifax Town Halifax Town
  Sutton Utd Sutton United 0:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Bromley Bromley FC 0:2 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Harrogate Town Harrogate Town 3:1 Braintree Town Braintree
  Wrexham Wrexham AFC 0:2 Leyton Orient Leyton Orient
  Fylde AFC Fylde 2:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
  Dover Athletic Dover Athletic 2:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 5:2 Maidstone United Maidstone
Matchday 17 Newry City Newry City AFC 1:2 Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC 3:1 Ards FC Ards FC
  Linfield Linfield FC 4:2 Cliftonville FC Cliftonville
  Crusaders Crusaders FC 3:2 Institute FC Institute FC
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:1 Coleraine FC Coleraine
  Dungannon Dungannon Swifts 1:0 Glentoran FC Glentoran
Matchday 16 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 0:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
  Limavady United Limavady United 2:2 Portadown FC Portadown
  Ballinamallard Ballinamallard United 1:1 Dundela FC Dundela FC
  Loughgall Loughgall FC 6:0 Dergview FC Dergview
  Carrick Rangers Carrick Rangers 3:0 Knockbreda FC Knockbreda FC
  Larne FC Larne FC 4:0 PSNI FC PSNI FC
Matchday 9 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 1:1 Queen's University Queen's Uni
  S & L Swifts Sport & Leisure Swifts 0:2 Newington YC Newington YC
Matchday 13 Hellas Verona Hellas Verona 1:1 SSD Palermo Palermo
  Padova Calcio Padova 0:1 Carpi FC 1909 Carpi
  Venezia Venezia FC 2:1 Brescia Calcio Brescia
  AS Livorno AS Livorno 0:0 AS Cittadella Cittadella
  Vibonese US Vibonese 1:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
  Matera SS Matera Calcio 2:1 Siracusa Calcio Siracusa
  Rieti FC Rieti 1:3 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 29 Audax Italiano Audax Italiano 4:1 CDP Curicó Unido Curicó
  Huachipato FC Huachipato FC 1:2 CSD Colo Colo Colo Colo
  Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 1:1 Unión Española Española
Matchday 14 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:4 Amed SK Amed SK
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 0:0 Usak Spor AS Usak Spor AS
  Keciörengücü Keciörengücü 3:0 Sariyer Sariyer
  BAK FK Baskent Akademi FK 1:1 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 15 Granada CF Granada CF 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 2:2 UD Almería UD Almería
  AC Ajaccio AC Ajaccio 0:0 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  US Orléans US Orléans 0:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  AS Béziers AS Béziers 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
  Paris FC Paris FC 1:0 AC Le Havre AC Le Havre
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:0 Red Star FC Red Star FC
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 1:4 AJ Auxerre AJ Auxerre
  FC Niort FC Chamois Niort 0:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
  Troyes ES Troyes AC 2:0 FC Lorient FC Lorient
  Lens RC Lens 0:0 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 14 Stade Lavallois Stade Lavallois 0:2 Pau FC Pau FC
  Entente SSG Entente SSG 1:3 US Avranches US Avranches
  JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 0:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
  SO Cholet SO Cholet 1:3 USL Dunkerque USL Dunkerque
  Concarneau US Concarneau 2:1 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
  Lyon Duchère AS Lyon Duchère 0:1 FC Le Mans FC Le Mans
  Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 2:0 Tours FC Tours FC
Matchday 24 Sibir Sibir Novosibirsk 2:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:3 Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 0:1 FK Khimki Khimki
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 2:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Avangard Kursk Avangard Kursk 2:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
  Chertanovo Chertanovo Moscow 3:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Armavir FK Armavir 1:1 Luch Vladivostok Luch
  Mordovia Mordovia Saransk 1:1 FK Tyumen Tyumen
  Tambov FK Tambov 3:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Sochi FC Sochi 4:1 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 18 Aerostar Bacau Aerostar Bacau 0:2 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
  Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 1:1 Ripensia Timisoara Ripensia
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 2:1 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  Luceafarul Luceafarul Oradea 0:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
  SSC Farul SSC Farul Constanta 2:0 Dacia Unirea Braila Braila
  ASU Poli ASU Poli Timisoara 1:1 Pandurii Targu Jiu Pandurii
Matchday 15 FC Volendam FC Volendam 2:0 FC Utrecht U21 Utrecht U21
  FC Den Bosch FC Den Bosch 1:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  Roda JC Roda JC Kerkrade 3:0 SC Telstar Telstar
  FC Eindhoven FC Eindhoven 2:1 Helmond Sport Helmond Sport
  Almere City Almere City FC 1:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
  Sparta R. Sparta Rotterdam 0:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:1 TOP Oss TOP Oss
  Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 0:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Fourth Round Cova Piedade CD Cova Piedade 0:3 AET Desportivo Aves Desportivo Aves
  Lusitano FCV Lusitano FCV 1:4 Sporting CP Sporting CP
Matchday 14 Ross County Ross County FC 2:1 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 13 Karabükspor Kardemir Karabükspor 1:2 Balikesirspor Balikesirspor
  Hatayspor Hatayspor 1:1 Altay SK Altay SK
  Istanbulspor Istanbulspor 2:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Eskisehirspor Eskisehirspor 2:2 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 15 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:3 FC Aarau FC Aarau
Matchday 6 PAE Chania PAE Chania 2:0 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 11 PAO U19 Panathinaikos Athens U19 1:1 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 3:1 AEK Athens U19 AEK Athens U19
  Panionios U19 Panionios Athen U19 1:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 0:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
  Atromitos U19 Atromitos Athens U19 6:2 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 3:0 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 15 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 0:3 FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 16 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 3:1 MFK Chrudim Chrudim
  1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:2 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
  Baník Sokolov FK Baník Sokolov 4:0 MFK Vitkovice Vitkovice
  FK Pardubice FK Pardubice 0:0 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 19 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:2 FK Becej Becej
Matchday 9 NK Dugopolje NK Dugopolje 1:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 20 Stal Mielec Stal Mielec 2:0 Warta Poznan Warta Poznan
  Rakow Rakow Czestochowa 1:0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  LKS Lodz LKS Lodz 1:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 2:0 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:1 Garbarnia Krakow Garbarnia
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 16 O. Zambrow Olimpia Zambrow 4:1 LKS Lomza LKS Lomza
Matchday 17 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 2:3 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 1:1 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 1:3 Swit Szczecin Swit Szczecin
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 3:1 Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 1:2 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Górnik Konin Górnik Konin 2:1 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 0:3 Gornik Zabrze II Gornik II
  M. Legnica II Miedz Legnica II 0:0 Agroplon Głuszyna Agroplon
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 2:1 Lechia Dzierzoniow L. Dzierzoniow
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 1:0 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Stal Brzeg Stal Brzeg 0:1 Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Stilon Stilon Gorzow Wielkopolski 1:1 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Lubin II Zaglebie Lubin II 3:0 Ruch Radzionkow Radzionkow
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 3:1 Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
Matchday 16 Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 0:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  OFK Titograd OFK Titograd 1:0 FK Mornar Bar Mornar Bar
  Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:3 FK Lovcen Cetinje FK Lovcen
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:1 OFK Grbalj OFK Grbalj
  Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 0:4 OFK Petrovac OFK Petrovac
Matchday 18 FK Podgorica FK Podgorica 2:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
Matchday 9 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:0 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
  Kokand 1912 FK Kokand 1912 0:0 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:1 Neftchi Fergana Neftchi
Matchday 10 Liverpool U18 Liverpool FC U18 1:2 Derby County U18 Derby U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 5:1 Southampton FC U18 Southampton U18
  Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 3:2 Arsenal FC U18 Arsenal U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 3:3 Manchester City U18 Man City U18
  Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:2 Swansea City U18 Swansea U18
  Newcastle U18 Newcastle United U18 2:3 Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Fulham U18 Fulham FC U18 0:0 Chelsea FC U18 Chelsea U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:2 Stoke City U18 Stoke U18
  Reading U18 Reading FC U18 0:2 West Ham United U18 West Ham U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 2:1 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Norwich U18 Norwich City U18 3:3 Leicester City U18 Leicester U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 0:4 Everton FC U18 Everton U18
Matchday 11 Chelsea U23 Chelsea FC U23 1:1 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
  West Brom U23 West Bromwich Albion U23 1:1 Manchester United U23 Man Utd U23
  Leicester U23 Leicester City U23 0:0 Manchester City U23 Man City U23
  Norwich U23 Norwich City U23 0:0 Southampton FC U23 Southampton U23
  Reading U23 Reading FC U23 3:0 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 20 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:0 Elana Torun Elana Torun
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 1:0 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 14 Yomra Spor Yomra Spor 2:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:0 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
  SCD Durango Cultural Durango 1:0 CD Tudelano CD Tudelano
  Ofspor Ofspor 1:0 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Bergama Bld Bergama Belediyespor 2:3 Alibeyköyspor Alibeyköy
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Catalcaspor Catalcaspor 3:0 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Kocaelispor Kocaelispor 3:0 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 21
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:1 FC Pipinsried FC Pipinsried
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 3:1 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 0:2 TSV Buchbach TSV Buchbach
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 0:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
  FC Memmingen FC Memmingen 0:2 FC Augsburg II FC Augsburg II
  SV Heimstetten SV Heimstetten 3:2 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 0:3 FV Illertissen FV Illertissen
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 0:0 VfR Garching VfR Garching