For using this site, please activate JavaScript.

Matches Dec 2, 2018

Matchday 13
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
RB Leipzig RB Leipzig 2:0 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 15
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:0 VfL Bochum VfL Bochum
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:4 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 17
SV Meppen SV Meppen 3:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
final 2nd leg AS Vita Club AS Vita Club Kinshasa 3:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 14
Southampton Southampton FC 2:2 Manchester United Man Utd
 
Chelsea Chelsea FC 2:0 Fulham FC Fulham
 
Arsenal Arsenal FC 4:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 10 Lusitanos FC Lusitanos 4:0 UE Engordany UE Engordany
  FC Encamp FC Encamp 1:3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  Sant Julia UE Sant Julia 3:0 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 14 Getafe Getafe CF 3:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
 
Real Madrid Real Madrid 2:0 Valencia CF Valencia
  Real Betis Real Betis Balompié 1:0 Real Sociedad Real Sociedad
  Girona Girona FC 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
  Fiorentina ACF Fiorentina 0:3 Juventus FC Juventus
  Sampdoria UC Sampdoria 4:1 Bologna FC 1909 Bologna
 
AC Milan AC Milan 2:1 Parma Calcio 1913 Parma
  Frosinone Frosinone Calcio 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Sassuolo US Sassuolo 0:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
  Torino Torino FC 2:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 15 LOSC Lille LOSC Lille 2:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
  Guingamp EA Guingamp 0:0 OGC Nice OGC Nice
  Monaco AS Monaco 1:2 HSC Montpellier Montpellier
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3:0 SC Amiens SC Amiens
  SCO Angers SCO Angers 1:1 SM Caen SM Caen
  Toulouse FC Toulouse 2:2 FCO Dijon Dijon
Matchday 16
Austria Vienna Austria Vienna 2:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
LASK LASK 3:3 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 1:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
  Anzhi Anzhi Makhachkala 0:0 FK Ufa Ufa
  Krasnodar FK Krasnodar 2:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Rostov FK Rostov 0:0 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Spartak II Spartak Moskow II 0:4 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  Rostov II FK Rostov II 0:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 17 FC Viitorul FC Viitorul 4:1 FC Dinamo Bucharest Dinamo Bucarest
  CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 16
FC Sion FC Sion 2:0 FC Luzern FC Luzern
 
FC Thun FC Thun 2:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Zürich FC Zürich 2:0 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
 
FC Basel FC Basel 1893 1:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Lugano FC Lugano 2:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 14 Vitesse Vitesse Arnhem 1:1 FC Emmen FC Emmen
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:2 Willem II Tilburg Willem II
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 0:2 PEC Zwolle PEC Zwolle
  Heerenveen SC Heerenveen 3:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
Ajax Ajax Amsterdam 5:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Heracles Almelo Heracles Almelo 4:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
  FC Groningen FC Groningen 5:2 NAC Breda NAC Breda
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:1 Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Bursaspor U21 Bursaspor U21 4:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
  Besiktas U21 Besiktas JK U21 1:0 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
 
Kayserispor Kayserispor 0:2 Trabzonspor Trabzonspor
  Bursaspor Bursaspor 2:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 15 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:2 Rangers FC Rangers
Matchday 17 PFK Lviv PFK Lviv 2:2 FK Mariupol FK Mariupol
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:2 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 12 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
  PAS Giannina PAS Giannina 1:1 OFI Crete OFI Crete
  APO Levadiakos APO Levadiakos 0:2 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 15 UR La Louvière UR La Louvière Centre 7:0 RFC Wallonia Walhain WalloniaWalhain
  RFC Meux RFC Meux 2:3 Royal Francs Borains Francs Borains
  RUW Ciney RUW Ciney 0:2 RAAL La Louvière La Louvière
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 2:2 RRC Hamoir RRC Hamoir
  Solières Solières Sport 0:2 RS Waremmien FC Waremme
  URSL Visé URSL Visé 5:1 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
  RFC Tilleur RFC Tilleur 4:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RE Acren RE Acren-Lessines 0:6 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 17 RSC Charleroi RSC Charleroi 3:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
  KV Kortrijk KV Kortrijk 1:0 Royal Excel Mouscron Mouscron
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:1 KV Oostende KV Oostende
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:3 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  Club Brugge Club Brugge KV 3:0 Standard Liège Standard Liège
  KVC Westerlo KVC Westerlo 2:0 KSV Roeselare KSV Roeselare
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 3:1 Lommel SK Lommel SK
  AFC Tubize AFC Tubize 2:0 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 14 Dessel Sport KFC Dessel Sport 2:1 RWD Molenbeek (2015) RWDM
  RFC Seraing RFC Seraing 2:3 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:1 FC Rupel Boom Rupel Boom
  SK Deinze KMSK Deinze 0:0 KSK Heist KSK Heist
  RE Virton Royal Excelsior Virton 0:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:2 KVV Thes Sport Thes Sport
  RFC Lüttich RFC Lüttich 3:0 AS Verbroedering Geel ASV Geel
  FC Knokke FC Knokke 3:1 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 5:1 Diegem Sport Diegem Sport
  Tempo Overijse Tempo Overijse 2:3 SK Londerzeel SK Londerzeel
  KSK Ronse KSK Ronse 2:1 Olsa Brakel Olsa Brakel
  KFC Eppegem KFC Eppegem 1:0 KRC Gent KRC Gent
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2:1 KSCT Menen KSCT Menen
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 3:0 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 2:0 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KVK Westhoek KVK Westhoek 0:1 FC Gullegem FC Gullegem
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 3:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 2:3 KFC Heur Tongeren Heur Tongeren
  RC Hades RC Hades 2:2 Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 2:1 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  KFC Duffel KFC Duffel 0:1 KSC City Pirates City Pirates
  Spouwen-Moper Spouwen Mopertingen 3:0 KFC Turnhout KFC Turnhout
  Berchem Sport Berchem Sport 1:2 KSV Temse KSV Temse
  VW Hamme KFC VW Hamme 0:6 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 17 Slovácko 1.FC Slovácko 2:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 FK Dukla Prag Dukla Prague
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:2 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 18 SönderjyskE SönderjyskE 1:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Randers FC Randers FC 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
  AC Horsens AC Horsens 1:6 FC Copenhagen FC Copenhagen
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:4 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Proleter FK Proleter Novi Sad 2:2 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 16 NK Rudes NK Rudes 1:4 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 17 Miedz Legnica Miedz Legnica 2:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Legia Warszawa Legia Warszawa 3:0 Korona Kielce Korona Kielce
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 4:1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 3:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
  Slavia Sofia Slavia Sofia 1:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 18 NK Domzale NK Domzale 1:2 NK Maribor NK Maribor
  NK Krsko NK Krsko 1:0 ND Gorica ND Gorica
  NS Mura NS Mura 0:1 NK Celje NK Celje
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 3:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 13 CS Fola Esch CS Fola Esch 3:0 FC Differdange 03 Differdange 03
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 2:2 US Rumelange US Rumelange
  Titus Petange Union Titus Petange 1:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  F91 Dudelange F91 Dudelange 4:1 US Hostert US Hostert
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 5:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:2 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 16 Haladás Szombathelyi Haladás 1:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  MTK Budapest MTK Budapest 0:1 Debreceni VSC Debrecen
  Kisvárda Kisvárda FC 1:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 Újpest FC Újpest FC
  Paksi FC Paksi FC 0:3 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 17 Ruzomberok MFK Ruzomberok 3:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 15 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle 3:0 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  Woltmershausen TS Woltmershausen 2:0 TuRa Bremen TuRa Bremen
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:3 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
  SV Lemwerder SV Lemwerder 1:0 SV Grohn SV Grohn
  OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 7:1 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
  SG Findorff SG Findorff 3:4 SV Hemelingen SV Hemelingen
Matchday 19 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:2 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 17 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe 4:3 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude
  FC Verden 04 FC Verden 04 1:1 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 2:0 SV Emmendorf SV Emmendorf
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 3:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:1 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 0:3 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 21 Elversberg II SV 07 Elversberg II 6:0 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
  SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:6 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 1:2 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 19 SV Lengede SV Lengede 3:1 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  FT Braunschweig FT Braunschweig 5:0 TSV Hillerse TSV Hillerse
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:1 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
  SCW Göttingen SCW Göttingen 3:4 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
  SC Gitter SC Gitter 1:2 Goslarer SC Goslarer SC
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 2:2 SC Hainberg SC Hainberg
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 0:0 TSV Pattensen TSV Pattensen
  Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 3:3 MTV Almstedt MTV Almstedt
  FC Remscheid FC Remscheid 2:0 Rather SV Rather SV
  VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 2:2 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  Holzheimer SG Holzheimer SG 0:5 VSF Amern VSF Amern
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 1:4 TVD Velbert TVD Velbert
  DSC 99 Düsseldorfer SC 99 4:1 ASV Süchteln ASV Süchteln
  VfR Fischeln VfR Fischeln 1:0 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 7:0 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 2:5 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 17 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:3 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 0:1 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 3:1 GSV Moers GSV Moers
  Königshardt SF Königshardt 1:3 Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  Niederwenigern SF Niederwenigern 6:0 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 3:1 VfL Rhede VfL Rhede
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 0:1 Kickers Emden Kickers Emden
  SV Bevern SV Bevern 0:0 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 2:1 TV Dinklage TV Dinklage
  Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 3:0 SV Brake SV Brake
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:2 BV Essen BV Essen
  SC Melle 03 SC Melle 03 1:1 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 20 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 0:3 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 2:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 4:0 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:0 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
  VfB Linz VfB Linz 1:3 SV Morbach SV Morbach
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 4:0 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 3:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 14 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:2 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 15 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:0 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 19 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 4:0 SG HD-Kirchheim SG Kirchheim
  FC Heidelsheim FC Heidelsheim 1:1 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 16 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:1 FSV Berolina Stralau Beroli. Stralau
  Berliner SC Berliner SC 0:5 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
  Frohnauer SC Frohnauer SC 3:0 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
  SCC Berlin SC Charlottenburg 0:2 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  SV Tasmania SV Tasmania Berlin 5:1 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 2:3 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 0:0 BFC Preussen BFC Preussen
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 4:3 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:0 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
  FV Löchgau FV Löchgau 1:1 SV Breuningsweiler Breuningsweiler
Matchday 22 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 1:0 SSV Sand SSV Sand
  SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07 0:1 TSG Sandershausen Sandershausen
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 21 Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 0:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 3:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 0:1 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 1:5 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:0 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 14 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 3:2 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 17 SV Steinwenden SV Steinwenden 1:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
  FV Dudenhofen FV Dudenhofen 4:1 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  TuS Marienborn TuS Marienborn 2:1 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:5 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 16 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 2:4 SC Herford SC Herford
  Delbrücker SC Delbrücker SC 1:5 VfL Theesen VfL Theesen
  SV Spexard SV Spexard 2:0 Preußen Münster II Pr. Münster II
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 5:4 SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
  Beckumer SV Beckumer SV 0:5 SC Roland Beckum SC Roland
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:0 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  SV Mesum SV Mesum 1:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls 2:5 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Kirchhörder SC Kirchhörder SC 0:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 1:0 BSV Schüren BSV Schüren
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 1:0 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  YEG Hassel YEG Hassel 2:3 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 2:2 SC Neheim SC Neheim
  Lennestadt FC Lennestadt 2:2 Lüner SV Lüner SV
  SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 0:2 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 38 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 1:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 14 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:1 Club Atlético Lanús Lanús
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 2:3 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  CA Banfield Club Atlético Banfield 0:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 12 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 2:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 34 a. cl. Numazu azul claro Numazu 2:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:2 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:0 Fukushima United Fukushima Utd.
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 2:2 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Kataller Toyama Kataller Toyama 2:1 FC Ryukyu FC Ryukyu
  Gainare Tottori Gainare Tottori 2:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  SC Sagamihara SC Sagamihara 1:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Semi-Finals Yokohama FC Yokohama FC 0:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 11 Al-Nassr Al-Nassr FC 1:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 2:2 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 15 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:1 KF Teuta KF Teuta
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
  KF Laçi KF Laçi 0:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 6 Wellington P. Wellington Phoenix 1:1 Perth Glory Perth Glory
  Melbourne City Melbourne City FC 3:0 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 18 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 3:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
  Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 19 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:3 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 30 Neman Grodno Neman Grodno 0:3 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:2 BATE Borisov BATE Borisov
  Gomel FK Gomel 1:3 FK Vitebsk Vitebsk
  Luch Luch Minsk 1:1 FK Smolevichi Smolevichi
  Gorodeya FK Gorodeya 2:0 FK Slutsk FK Slutsk
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 4:0 FK Minsk FK Minsk
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 3:2 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
Matchday 9 Petrojet Petrojet 0:1 El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 6 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 10 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:0 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
  Stade Gabèsien Stade Gabèsien 1:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 US Tataouine US Tataouine
  US Monastir US Monastir 1:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  JS Kairouan JS Kairouanaise 0:2 Esperance Tunis Esperance
  CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:1 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
First Round El Masry El Masry SC 1:2 Jazeera SC Jazeera SC
Quarter-Finals Michigan State Michigan State Spartans (MI State University) 2:1 James Madison Dukes (James Madison University) Madison Dukes
Matchday 5 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:3 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 0:2 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 14 Achilles '29 Achilles '29 2:4 FC Lisse FC Lisse
Matchday 16 Barry Town Barry Town United FC 4:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 14 Quick '20 KVV Quick '20 4:4 FC Volendam U21 Volendam U21
  HBS HBS Craeyenhout 0:0 RKVV Westlandia Westlandia
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  JVC Cuijk JVC Cuijk 0:1 VV UNA Veldhoven VV UNA
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:2 SV Oss '20 SV Oss '20
  Dongen VV Dongen 4:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  SV TEC SV TEC Tiel 0:0 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  EVV Echt EVV Echt 1:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 20 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:3 Aston Villa Aston Villa
  Bristol City Bristol City 1:1 Millwall FC Millwall
Final Celtic Celtic FC 1:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 13 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 6:0 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
  Sandweiler US Sandweiler 1:1 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Erpeldange FC 72 Erpeldange 2:5 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 3:4 Swift Hesperange Hesperange
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:7 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 7 Tasman United Tasman United 2:4 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Waitakere Utd. Waitakere United 0:2 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 0:1 Auckland City FC Auckland City
  W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 1:2 Southern United Southern United
Matchday 14 Ascoli Ascoli Calcio 3:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Carpi Carpi FC 1909 0:1 US Lecce Lecce
  Brescia Brescia Calcio 2:0 AS Livorno AS Livorno
  Gozzano AC Gozzano 0:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Arezzo SS Arezzo 1:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Lucchese AS Lucchese Libertas 1:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Virtus Entella Virtus Entella 1:1 Novara Calcio 1908 Novara
  Arzachena Arzachena Costa Smeralda 2:1 Robur Siena Siena
  Cuneo AC Cuneo 1905 0:2 US Città di Pontedera Pontedera
  AC Pisa AC Pisa 1909 1:1 Albissola 2010 Albissola
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:0 Rimini FC Rimini
  Ravenna Ravenna FC 1:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Reggina Reggina 1914 3:2 FC Rieti Rieti
  Viterbese AS Viterbese Castrense 2:2 Trapani Calcio Trapani
  Catanzaro US Catanzaro 1:1 Cavese 1919 Cavese
  Potenza Potenza Calcio 3:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Juve Stabia SS Juve Stabia 2:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 SS Matera Calcio Matera
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 US Vibonese Vibonese
Matchday 30 CD Iquique Club Deportes Iquique 0:2 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 15 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
  Amed SK Amed SK 3:0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Usak Spor AS Usak Spor AS 1:2 Samsunspor Samsunspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:3 Eyüpspor Eyüpspor
  Manisaspor Manisaspor 1:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Sakaryaspor Sakaryaspor 2:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 2:3 Inegölspor Inegölspor
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:0 Pendikspor Pendikspor
  Tokatspor Tokatspor 1:1 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 3:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Second Round Wrexham Wrexham AFC 0:0 Newport County Newport County
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Rochdale Rochdale AFC 0:1 Portsmouth FC Portsmouth
  Chesterfield FC Chesterfield FC 0:2 Grimsby Town Grimsby Town
  Slough Town Slough Town 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
  Bury Bury FC 0:1 Luton Town Luton
  Swindon Town Swindon Town 0:1 Woking FC Woking FC
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Southport FC Southport
  Barnet Barnet FC 1:0 Stockport County Stockport
Matchday 16 Málaga CF Málaga CF 0:1 Granada CF Granada CF
  Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
  UD Almería UD Almería 1:1 Extremadura UD Extremadura
  Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 CD Tenerife CD Tenerife
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 0:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  CA Osasuna CA Osasuna 1:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 20 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 0:1 Universitatea Cluj U Cluj
  Chindia AFC Chindia Targoviste 2:1 ASU Poli Timisoara ASU Poli
  Luceafarul Luceafarul Oradea 2:1 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 11 Benfica SL Benfica 4:0 CD Feirense Feirense
  Braga SC Braga 2:0 Moreirense FC Moreirense
  Portimonense Portimonense SC 3:2 CD Tondela Tondela
  Desportivo Aves Desportivo Aves 2:3 CD Nacional Nacional
Matchday 10 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:0 FC Penafiel Penafiel
  Covilhã SC Covilhã 1:1 SC Farense Farense
  Leixões Leixões SC 2:1 SC Braga B Braga B
Matchday 14 Ümraniyespor Ümraniyespor 0:1 Osmanlispor FK Osmanlispor
 
Elazigspor Elazigspor 1:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 16 SC Kriens SC Kriens 1:2 FC Winterthur FC Winterthur
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Aarau FC Aarau 2:2 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
Servette FC Servette FC 5:1 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 7 PASA Irodotos PASA Irodotos 1:0 GS Ergotelis Ergotelis
  AE Sparti AE Sparti 1:3 Volos NPS Volos NPS
  Doxa Dramas Doxa Dramas 1:1 Panachaiki GE Panachaiki
  Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:3 Iraklis Thessaloniki Iraklis
  AOK Kerkyra AOK Kerkyra 1:0 PAE Chania PAE Chania
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 0:1 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 12 PAS U19 PAS Giannina U19 4:0 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 0:1 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
  Levadiakos U19 APO Levadiakos U19 2:2 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Final Rosenborg BK Rosenborg BK 4:1 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 20 Trayal FK Trayal Kruševac 1:3 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 21 Odra Opole Odra Opole 0:2 Rakow Czestochowa Rakow
  GKS Katowice GKS Katowice 0:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Stal Mielec Stal Mielec 2:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 19 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 2:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
  OSK Igalo OSK Igalo 1:1 FK Berane FK Berane
  FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 1:0 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
  FK Bokelj FK Bokelj 0:0 FK Jezero FK Jezero
  FK Podgorica FK Podgorica 1:1 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 11 FC Ashdod FC Ashdod 1:0 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:3 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 19 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:3 Vasas FC Vasas FC
  Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 2:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Budafoki MTE Budafoki MTE 3:2 Monor SE Monor SE
  Vác Vác FC 0:0 Balmazújváros FC Balmazújváros
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Cegléd Ceglédi VSE 3:3 BFC Siófok BFC Siófok
  Soroksár Soroksár SC 0:3 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Budaörs Budaörsi SC 1:2 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Dorog Dorogi FC 4:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 0:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 21 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
  Widzew Lodz Widzew Lodz 0:0 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  Radomiak Radomiak Radom 4:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 15 Depor Fabril RC Deportivo Fabril 4:3 Real Madrid Castilla RM Castilla
  Coruxo FC Coruxo FC 2:1 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Unión Adarve AD Unión Adarve 0:0 Celta Vigo B Celta Vigo B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 0:2 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Burgos CF Burgos CF 0:0 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 4:0 Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Bouzas Club Rápido de Bouzas 1:3 Pontevedra CF Pontevedra
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 2:0 Erbaaspor Erbaaspor
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 0:0 Yomra Spor Yomra Spor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:0 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 3:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  SD Leioa SD Leioa 2:2 CD Izarra CD Izarra
  Bilbao Athletic Bilbao Athletic 5:1 UP Langreo UP Langreo
  Gernika Gernika Club 2:0 Arenas Club Arenas Club
  CD Tudelano CD Tudelano 0:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 1:1 CD Mirandés CD Mirandés
  Van Spor FK Van Spor FK 1:1 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 1:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Karsiyaka Karsiyaka 2:1 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
  Erokspor Esenler Erokspor 4:3 Bergama Belediyespor Bergama Bld
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:1 Pazarspor Pazarspor
  SD Ejea SD Ejea 2:0 CD Castellón CD Castellón
  Villarreal CF B Villarreal CF B 3:0 CD Teruel CD Teruel
  FC Barcelona B FC Barcelona B 2:2 Valencia Mestalla Valencia B
  Atl. Baleares Atlético Baleares 2:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
  CF Peralada CF Peralada 1:2 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  UB Conquense UB Conquense 1:1 CF Badalona CF Badalona
  UE Olot UE Olot 1:1 CD Alcoyano CD Alcoyano
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:3 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 0:1 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 2:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
  1461 Trabzon 1461 Trabzon 1:1 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
  Gölcükspor Gölcükspor 1:1 Bucaspor Bucaspor
  Muglaspor Muglaspor 3:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 1:0 Cizre Spor Cizre Spor
  Cankaya FK Cankaya FK 0:1 Kocaelispor Kocaelispor
  Villanovense CF Villanovense 1:0 Atlético Malagueño A. Malagueño
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:1 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  UD Ibiza UD Ibiza 2:0 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Real Murcia Real Murcia CF 1:1 FC Jumilla FC Jumilla
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:1 UD Melilla UD Melilla
  Marbella FC Marbella FC 0:2 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 21 Hannover 96 II Hannover 96 II 0:0 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  VfL Oldenburg VfL Oldenburg 0:0 Hamburger SV II Hamburger SV II
  Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 2:3 SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II 2:2 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
 
W. Bremen II SV Werder Bremen II 1:0 TSV Havelse TSV Havelse
  G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 3:0 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 18 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 0:0 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:3 Berliner AK 07 Berliner AK
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 2:4 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 7:1 VSG Altglienicke Altglienicke
  BFC Dynamo BFC Dynamo 0:3 VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 19 Stuttgart II VfB Stuttgart II 0:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  K. Offenbach Kickers Offenbach 2:1 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:0 Rot-Weiss Essen RW Essen
  HEBC Hamburg HEBC Hamburg 5:2 FC Süderelbe FC Süderelbe
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 1:1 TuS Osdorf TuS Osdorf
  SC Condor SC Condor 6:1 Concordia Hamburg Concordia
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 3:0 Altona 93 Altona 93
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 5:1 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  TSV Sasel TSV Sasel 4:1 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 14 SV Breinig SV Breinig 1:6 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  Huerth FC Huerth 1:1 VfL Vichttal VfL Vichttal
  VfL Alfter VfL Alfter 1:0 FC Hennef 05 Hennef 05
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:1 SSV Merten 1925 SSV Merten
  SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 2:5 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Siegburger SV Siegburger SV 04 1:1 SpVg Frechen 20 Frechen 20
Matchday 17 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 3:1 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  VfB Speldorf VfB Speldorf 3:3 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 0:0 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 1:2 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1:5 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal 1:1 VfB Homberg VfB Homberg
  SC Velbert SC Velbert 1:4 SF Baumberg SF Baumberg
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 1:0 SSVg Velbert 02 Velbert 02
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 1:0 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 16 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  SV Schermbeck SV Schermbeck 1:1 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 0:3 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 4:2 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 2:3 TuS Haltern TuS Haltern
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 0:0 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  FC Gütersloh FC Gütersloh 0:1 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Matchday 15 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 0:3 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  FC Strausberg FC Strausberg 2:1 FC Anker Wismar Anker Wismar
  Lok Stendal 1.FC Lok Stendal 0:5 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
  H. Rostock II FC Hansa Rostock II 1:1 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
  TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 2:3 FC Hertha 03 Zehlendorf H. Zehlendorf
  SC Staaken SC Staaken 1919 1:3 Greifswalder FC Greifswalder FC
  VFC Plauen VFC Plauen 4:1 FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 1:0 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
  Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 0:2 FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Matchday 17 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 4:0 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
  Leher TS Leher TS Bremerhaven 3:3 BTS Neustadt BTS Neustadt
  BSC Hastedt BSC Hastedt 2:4 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
  Schwachhausen TuS Schwachhausen 0:4 FC Oberneuland FC Oberneuland
  SC Borgfeld SC Borgfeld 2:6 Habenhauser FV Habenhauser FV
Matchday 19 SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 1:0 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
Matchday 17 Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede 3:0 Arminia Hannover Arm. Hannover
  Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 2:0 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 2:0 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 3:3 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
  HSC Hannover