For using this site, please activate JavaScript.

Matches Dec 9, 2018

Matchday 14
Hertha BSC Hertha BSC 1:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 16
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 18 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
VfR Aalen VfR Aalen 3:3 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 16
Chelsea Chelsea FC 2:0 Manchester City Man City
 
Leicester Leicester City 0:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 11 UE Engordany UE Engordany 3:0 FC Encamp FC Encamp
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  FC Ordino FC Ordino 1:3 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 15 Villarreal Villarreal CF 2:3 Celta de Vigo Celta de Vigo
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:4 FC Barcelona FC Barcelona
  SD Eibar SD Eibar 4:4 Levante UD Levante
  SD Huesca SD Huesca 0:1 Real Madrid Real Madrid
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:2 AS Roma AS Roma
 
Lazio SS Lazio 2:2 UC Sampdoria Sampdoria
  Sassuolo US Sassuolo 3:3 ACF Fiorentina Fiorentina
  Parma Parma Calcio 1913 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:3 Atalanta BC Atalanta
  FC Empoli FC Empoli 2:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 17 Stade Rennais Stade Rennais FC 2:0 Dijon FCO Dijon
  Guingamp EA Guingamp 1:2 Amiens SC Amiens SC
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:2 SM Caen SM Caen
Matchday 15 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 2:1 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 17
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:1 LASK LASK
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 2:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:1 SCR Altach SCR Altach
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  SV Mattersburg SV Mattersburg 2:1 Austria Vienna Austria Vienna
  Anzhi Anzhi Makhachkala 0:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 4:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Krasnodar FK Krasnodar 1:1 FK Ufa Ufa
Matchday 15 Volendam U21 FC Volendam U21 3:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  Quick DH HV & CV Quick 3:1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 3:1 KVV Quick '20 Quick '20
  Westlandia RKVV Westlandia 0:2 SV TEC Tiel SV TEC
  JVC Cuijk JVC Cuijk 1:1 EVV Echt EVV Echt
  VV UNA VV UNA Veldhoven 5:0 VV Dongen Dongen
  SV Oss '20 SV Oss '20 2:0 HBS Craeyenhout HBS
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 19 CFR Cluj CFR Cluj 2:2 Gaz Metan Medias Gaz Metan
  CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 1:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3:1 Concordia Chiajna Concordia
Matchday 17
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:2 FC Thun FC Thun
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:3 FC Luzern FC Luzern
 
FC Lugano FC Lugano 2:2 FC Sion FC Sion
 
FC Basel FC Basel 1893 2:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 14 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 1:0 AVV Swift Swift
Matchday 15 Willem II Willem II Tilburg 1:5 SC Heerenveen Heerenveen
  PEC Zwolle PEC Zwolle 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
  ADO Den Haag ADO Den Haag 0:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  FC Utrecht FC Utrecht 3:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
  VVV-Venlo VVV-Venlo 0:0 FC Groningen FC Groningen
  FC Emmen FC Emmen 1:4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  NAC Breda NAC Breda 2:1 Vitesse Arnhem Vitesse
  BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 5:0 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
  Bursaspor U21 Bursaspor U21 1:1 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
  Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 1:4 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
 
Galatasaray Galatasaray SK 2:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:3 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
  Bursaspor Bursaspor 0:2 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 14 Achilles 1894 Achilles 1894 0:2 MSC Meppel MSC Meppel
  Alcides MVV Alcides 4:3 HVV Hollandia Hollandia
  SDO Bussum SDO Bussum 4:3 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  RKHVV Huissen RKHVV Huissen 0:4 Be Quick 1887 Be Quick 1887
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 1:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
  RKVV DEM RKVV DEM 3:3 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 17 Dundee FC Dundee FC 1:1 Rangers FC Rangers
Matchday 14 Unitas GVV Unitas 1:2 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  Vlissingen VC Vlissingen 1:1 SV Meerssen SV Meerssen
  De Meern VV De Meern 0:3 IFC Ambacht IFC Ambacht
  RKSV Minor RKSV Minor 0:3 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
  Leonidas RKSV Leonidas 1:1 VV Gemert VV Gemert
  Groene Ster RKSV Groene Ster 1:0 VV Baronie Baronie
Matchday 18 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:1 Desna Chernigiv Desna
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 1:2 PFK Lviv PFK Lviv
Matchday 13 AEK Athens AEK Athens 2:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  AO Xanthi AO Xanthi 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  OFI Crete OFI Crete 3:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 8 Volos NPS Volos NPS 3:1 AO Platanias Platanias
  PAE Chania PAE Chania 2:3 PAE Eginiakos Eginiakos
  Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:0 AE Sparti AE Sparti
  Panachaiki Panachaiki GE 1:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
  Iraklis Iraklis Thessaloniki 0:1 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
  AO Trikala AO Trikala 2:0 PASA Irodotos PASA Irodotos
  Ap. Larisas Apollon Larisas 0:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 13 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 2:0 PAS Giannina U19 PAS U19
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 2:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 16 UR La Louvière UR La Louvière Centre 3:0 RRC Hamoir RRC Hamoir
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 0:2 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
  RUW Ciney RUW Ciney 1:4 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  Solières Solières Sport 1:0 RFC Wallonia Walhain WalloniaWalhain
  URSL Visé URSL Visé 2:2 RAAL La Louvière La Louvière
  RFC Tilleur RFC Tilleur 2:3 RFC Meux RFC Meux
  RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 Royal Francs Borains Francs Borains
  RE Acren RE Acren-Lessines 1:3 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 18 KRC Genk KRC Genk 1:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
  Mouscron Royal Excel Mouscron 0:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KV Oostende KV Oostende 1:0 KSC Lokeren KSC Lokeren
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:1 Standard Liège Standard Liège
  Cercle Brugge Cercle Brugge 0:3 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 5:2 AFC Tubize AFC Tubize
  KVC Westerlo KVC Westerlo 1:3 KV Mechelen KV Mechelen
  Lommel SK Lommel SK 0:2 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 15 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:3 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Thes Sport KVV Thes Sport 4:0 RFC Seraing RFC Seraing
  RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 1:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
  FCV Dender EH FCV Dender EH 2:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 2:3 KMSK Deinze KMSK Deinze
  KSK Heist KSK Heist 2:3 RWD Molenbeek RWDM
  RFC Lüttich RFC Lüttich 3:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Rupel Boom FC Rupel Boom 1:0 FC Knokke FC Knokke
  KRC Gent KRC Gent 2:1 KSK Ronse KSK Ronse
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 0:2 Tempo Overijse Tempo Overijse
  SK Londerzeel SK Londerzeel 0:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  FC Gullegem FC Gullegem 2:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  Diegem Sport Diegem Sport 2:2 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  KSCT Menen KSCT Menen 2:0 KVK Westhoek KVK Westhoek
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 6:1 KFC Eppegem KFC Eppegem
  Olsa Brakel Olsa Brakel 1:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  KFC Turnhout KFC Turnhout 2:1 KFC Duffel KFC Duffel
  City Pirates KSC City Pirates 2:1 KFC VW Hamme VW Hamme
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 1:2 Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
  Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 0:4 Berchem Sport Berchem Sport
  Bocholt VV Bocholt VV 3:2 Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 4:2 RC Hades RC Hades
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 4:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 18 Slavia Prague SK Slavia Prague 3:2 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 19 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 Randers FC Randers FC
  Aalborg BK Aalborg BK 2:4 AC Horsens AC Horsens
  FC Copenhagen FC Copenhagen 3:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 20 Red Star Red Star Belgrade 3:0 FK Napredak Krusevac Napredak
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:2 FK Vozdovac Vozdovac
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:0 FK Spartak Subotica Spartak
  Macva FK Macva Sabac 1:2 FK Radnik Surdulica Radnik
  FK Zemun FK Zemun 0:3 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 17 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:1 NK Istra 1961 NK Istra
  Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 18 Korona Kielce Korona Kielce 2:2 Wisla Plock Wisla Plock
  Wisla Kraków Wisla Kraków 2:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:3 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 19 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 2:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
  FK Vereya FK Vereya Stara Zagora 0:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
  NS Mura NS Mura 0:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:1 NK Celje NK Celje
Matchday 17 Ferencváros Ferencvárosi TC 3:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:1 Kisvárda FC Kisvárda
  Debrecen Debreceni VSC 2:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
  MTK Budapest MTK Budapest 4:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  Újpest FC Újpest FC 2:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 16 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:5 SV Hemelingen SV Hemelingen
  OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:3 TuS Komet Arsten Komet Arsten
  SV Lemwerder SV Lemwerder 2:0 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 15 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 1:4 SV Rott SV Rott
  Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 2:0 BC Victoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  GKSC Hürth GKSC Hürth 5:1 1.FC Düren II FC Düren II
  SV Nierfeld SV Nierfeld 2:2 Union Schafhausen U. Schafhausen
  FC Inde Hahn FC Inde Hahn 1:2 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
  SV Eilendorf SV Eilendorf 2:2 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
  GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 3:1 Hilal 1994 Bergheim Hilal Bergheim
Matchday 20 TSC Vahdet TSC Vahdet Braunschweig 2:2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  Goslarer SC Goslarer SC 5:3 SCW Göttingen SCW Göttingen
  FT Braunschweig FT Braunschweig 3:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  SV Lengede SV Lengede 1:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
  FC Remscheid FC Remscheid 2:1 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
  VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 4:2 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
  DSC 99 Düsseldorfer SC 99 0:0 Rather SV Rather SV
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:3 ASV Süchteln ASV Süchteln
  Holzheimer SG Holzheimer SG 5:2 VfB Solingen VfB Solingen
  Cronenberger SC Cronenberger SC 2:3 TVD Velbert TVD Velbert
  VfR Fischeln VfR Fischeln 2:3 VSF Amern VSF Amern
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 2:1 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 18 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:1 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:0 VfL Rhede VfL Rhede
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 7:2 GSV Moers GSV Moers
  Königshardt SF Königshardt 1:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Niederwenigern SF Niederwenigern 0:3 Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:2 FC Kray FC Kray
Matchday 21 TuS Mayen TuS Mayen 4:3 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  TuS Oberwinter TuS Oberwinter 2:2 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 4:2 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 15 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 7:30 PM SV Olbernhau SV Olbernhau
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Markranstädt SSV Markranstädt 3:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:3 FC Grimma FC Grimma
Matchday 13 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 0:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 17 BFC Preussen BFC Preussen 1:3 SV Tasmania Berlin SV Tasmania
  Berliner SC Berliner SC 0:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:1 SC Charlottenburg SCC Berlin
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 5:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
  TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 3:1 FSV Berolina Stralau Beroli. Stralau
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 3:0 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 15 Haldensleber SC Haldensleber SC 4:1 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 18 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:3 TuS Marienborn TuS Marienborn
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 5:1 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 17 VfL Theesen VfL Theesen 1:1 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 3:2 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SC Herford SC Herford 1:3 SV Spexard SV Spexard
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:0 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  SC Roland SC Roland Beckum 2:1 SV Mesum SV Mesum
  Pr. Münster II Preußen Münster II 2:0 Beckumer SV Beckumer SV
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:2 RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  Lüner SV Lüner SV 2:1 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:0 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:3 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  BSV Schüren BSV Schüren 6:3 FC Lennestadt Lennestadt
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:1 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  SC Neheim SC Neheim 1:1 YEG Hassel YEG Hassel
Round of 16 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:3 Wedeler TSV Wedeler TSV
  Raspo Uetersen Rasensport Uetersen 3:5 on pens TuS Osdorf TuS Osdorf
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 5:2 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 15 CA Unión Club Atlético Unión 0:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  Lanús Club Atlético Lanús 2:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
  Defensa Defensa y Justicia 3:0 Club Atlético Colón CA Colón
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:1 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 13 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 1:0 Club Olimpo Olimpo
  Platense Club Atlético Platense 0:1 Club Atlético Los Andes Los Andes
  Agropecuario Argentino Agropecuario 0:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 2:0 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Final Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 16 KF Teuta KF Teuta 1:1 FK Partizani FK Partizani
  FC Kamza FC Kamza 1:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 7 Newcastle Newcastle United Jets 2:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 11 OC Safi Olympique Safi 1:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
  Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:2 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  US Tataouine US Tataouine 2:1 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
  AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 3:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Final round second leg FC Seoul FC Seoul 1:1 Busan IPark Busan IPark
Matchday 21 Reading Reading FC 0:2 Sheffield United Sheff Utd
Round of 16 F91 Dudelange F91 Dudelange 2:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 0:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 1:2 AET FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:1 AET FC Differdange 03 Differdange 03
  Sporting Bertrange Sporting Bertrange 1:3 AET Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 2:4 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 22 3 de Febrero CA 3 de Febrero 1:0 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 8 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 3:2 Southern United Southern United
  Canterbury Utd Canterbury United 2:1 Waitakere United Waitakere Utd.
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 3:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 0:0 Tasman United Tasman United
Matchday 18 Portadown Portadown FC 4:3 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 15 Cremonese US Cremonese 0:0 AS Cittadella Cittadella
  AS Livorno AS Livorno 3:1 Calcio Foggia 1920 Foggia
  Novara Novara Calcio 1908 2:2 Lucchese 1905 Lucchese
  Arezzo SS Arezzo 1:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Olbia Olbia Calcio 1905 0:0 ACN Siena 1904 Siena
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 3:1 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Juventus U23 Juventus U23 1:3 AC Pisa 1909 AC Pisa
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 AC Gozzano Gozzano
  Imolese Imolese Calcio 1919 3:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Ternana Ternana Calcio 2:0 Fermana FC Fermana
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:0 FC Südtirol Südtirol
  Cavese Cavese 1919 1:1 Potenza Calcio Potenza
  Vibonese US Vibonese 1:1 Siracusa Calcio Siracusa
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:0 Calcio Catania Catania
  Casertana Casertana FC 0:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
  Matera SS Matera Calcio 3:1 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 16 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:0 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Gaziantepspor Gaziantepspor 1:4 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Amed SK Amed SK
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
  Inegölspor Inegölspor 0:1 Eyüpspor Eyüpspor
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:0 Menemen Spor Menemen Spor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 1:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Mamak FK Mamak FK 2:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 2:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Karagümrük Fatih Karagümrük 4:2 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Manisa FK Manisa FK 4:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  1922 Konya 1922 Konyaspor 1:1 Tokatspor Tokatspor
Matchday 17 Albacete Albacete Balompié 2:2 CA Osasuna CA Osasuna
  RCD Mallorca RCD Mallorca 1:2 Málaga CF Málaga CF
  Real Oviedo Real Oviedo 1:2 UD Almería UD Almería
  Alcorcón AD Alcorcón 0:1 CF Reus Deportiu (liq.) Reus Deportiu
  Cádiz CF Cádiz CF 1:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 21 Petrolul Petrolul Ploiesti 5:1 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 12 Tondela CD Tondela 0:1 SC Braga Braga
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:1 SL Benfica Benfica
  Nacional CD Nacional 0:0 Boavista FC Boavista
  Moreirense Moreirense FC 0:1 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 11 Penafiel FC Penafiel 3:2 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
  Arouca FC Arouca 0:1 Varzim SC Varzim
  Oliveirense UD Oliveirense 1:2 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Braga B SC Braga B 6:1 CD Mafra Mafra
Matchday 15 Hatayspor Hatayspor 2:0 Boluspor Boluspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 2:1 Elazigspor Elazigspor
  Denizlispor Denizlispor 0:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 17
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:1 Servette FC Servette FC
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 3:2 SC Kriens SC Kriens
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 0:2 FC Chiasso FC Chiasso
  FC Winterthur FC Winterthur 0:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 22 FK Indjija FK Indjija 2:0 FK Bezanija FK Bezanija
  Teleoptik FK Teleoptik Zemun 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Novi Pazar FK Novi Pazar 1:2 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Trayal FK Trayal Kruševac 1:0 OFK Zarkovo Zarkovo
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:1 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 2:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 19 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:0 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 12 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:1 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 13 FC Ashdod FC Ashdod 1:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 1:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 1:3 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 20 Soroksár Soroksár SC 1:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Cegléd Ceglédi VSE 2:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Monor SE Monor SE 0:2 Vasas FC Vasas FC
  Budafoki MTE Budafoki MTE 2:1 Vác FC Vác
  Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 3:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Dorog Dorogi FC 0:0 Balmazújváros FC Balmazújváros
  Budaörs Budaörsi SC 3:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 16 RM Castilla Real Madrid Castilla 3:2 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Valladolid B Real Valladolid B 1:0 Burgos CF Burgos CF
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 0:2 SD Ponferradina Ponferradina
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 2:2 Club Rápido de Bouzas Bouzas
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:1 Coruxo FC Coruxo FC
  Celta Vigo B Celta Vigo B 1:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 1:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  SCD Durango Cultural Durango 0:2 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Real Sociedad B Real Sociedad B 4:2 CD Vitoria CD Vitoria
  Sporting B Sporting de Gijón B 3:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  CD Alcoyano CD Alcoyano 0:0 SD Ejea SD Ejea
  CD Ebro CD Ebro 0:0 UE Olot UE Olot
  Valencia B Valencia Mestalla 1:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
  CD Teruel CD Teruel 0:4 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  UD Almería B UD Almería B 1:3 Real Murcia CF Real Murcia
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 0:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  CD Don Benito CD Don Benito 0:1 Marbella FC Marbella FC
  UD Melilla UD Melilla 0:0 CF Villanovense Villanovense
  Recre Granada Recreativo Granada 4:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 3:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
  A. Malagueño Atlético Malagueño 2:2 CD Badajoz CD Badajoz
  Jumilla FC Jumilla (liq.) 0:0 UD Ibiza UD Ibiza
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:2 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Batman Petrol Batman Petrolspor 2:1 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
  Yomra Spor Yomra Spor 2:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Iskenderun FK Iskenderun FK 2:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 5:0 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:1 Gebzespor Gebzespor
  Erbaaspor Erbaaspor 1:1 Silivrispor Silivrispor
  Pazarspor Pazarspor 1:2 Altindag Spor Altindag Spor
  Ofspor Ofspor 1:1 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Karakocan FK Elazig Karakocan FK 1:0 Van Spor FK Van Spor FK
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 1:0 Alibeyköyspor Alibeyköy
  Bergama Bld Bergama Belediyespor 3:3 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Düzce Spor Düzce Spor 0:2 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
  Catalcaspor Catalcaspor 4:2 Esenler Erokspor Erokspor
  Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 3:0 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 2:1 Cankaya FK Cankaya FK
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:1 1461 Trabzon 1461 Trabzon
  Cizre Spor Cizre Spor 0:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Kocaelispor Kocaelispor 2:0 Muglaspor Muglaspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 1:0 Gölcükspor Gölcükspor
  Payasspor Payasspor 1:1 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Bagcilar SK Bagcilar Spor Kulübü 1:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Corum FK Corum FK 4:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 22 Hamburger SV II Hamburger SV II 2:0 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:6 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 19 Berliner AK Berliner AK 07 4:4 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 0:0 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Semi-Finals 2nd Leg Guastatoya Deportivo Guastatoya 0:0 Cobán Imperial Cobán Imperial
Matchday 16 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 1:0 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 15 Frechen 20 SpVg Frechen 20 1:1 Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:1 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  FC Düren 1.FC Düren 1:1 SV Breinig SV Breinig
  SSV Merten SSV Merten 1925 1:1 Siegburger SV 04 Siegburger SV
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 1:0 VfL Alfter VfL Alfter
  VfL Vichttal VfL Vichttal 2:0 Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 18 VfB Homberg VfB Homberg 5:0 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  VfB Speldorf VfB Speldorf 3:6 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 1:3 SSVg Velbert 02 Velbert 02
  SC Velbert SC Velbert 1:1 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 2:0 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:3 SF Baumberg SF Baumberg
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:0 FSV Duisburg FSV Duisburg
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 2:0 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 2:2 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 17 SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 0:2 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal 0:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 0:0 SV Schermbeck SV Schermbeck
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 0:3 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 3:3 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  Brünninghausen FC Brünninghausen 2:2 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  TuS Haltern TuS Haltern 3:1 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
Matchday 16 VFC Plauen VFC Plauen 1:1 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Matchday 18 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 0:2 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
  BSC Hastedt BSC Hastedt 1:6 TuS Schwachhausen Schwachhausen
  Leher TS Leher TS Bremerhaven 1:3 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Matchday 16 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 2:1 Shahrdari Tabriz Sh Tabriz
  Mes Kerman Mes Kerman 2:1 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
  Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 1:3 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
  Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 1:2 Sorkhpooshan Samasha Pakdasht Sorkhpooshan
Matchday 13 Moghavemat Moghavemat Tehran 2:2 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
  Damash Gilan Damash Gilan FC 2:0 Foolad Novin Foolad Novin
  Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 3:3 Mes Novin Kerman Mes Novin
  Shahrdari Bam Shahrdari Bam 2:1 Iranjavan FC Iranjavan FC
  Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 0:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 14 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1:1 Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  Paderborn U19 SC Paderborn 07 U19 0:0 Rot-Weiss Essen U19 RW Essen U19
  Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 1:1 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
Matchday 16 TeBe Berlin U17 Tennis Borussia Berlin U17 3:1 SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 1:1 Hamburger SV U17 Hamburg U17
  U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 5:1 Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 4:3 MSV Duisburg U17 Duisburg U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 6:0 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 0:0 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 0:2 SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  SSV Ulm U17 SSV Ulm 1846 U17 0:4 VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 12 Alki Oroklini Alki Oroklini 0:2 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 0:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
  Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 9 FC Zürich U17 FC Zürich U17 3:1 FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
Matchday 3 Cailungo SP Cailungo 0:0 SS Cosmos Cosmos
  San Giovanni SS San Giovanni 0:3 SP Tre Penne Tre Penne
  Virtus S.S. Virtus 1:3 SC Faetano Faetano
Matchday 22 CD El Nacional CD El Nacional 0:0 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
  Técnico U. Técnico Universitario 1:2 CS Emelec CS Emelec
  LDU Quito LDU Quito 0:0 Delfín SC Delfín SC
  Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 0:1 SD Aucas SD Aucas
  Independiente Independiente del Valle 0:1 CD Macará CD Macará
  Guayaquil City Guayaquil City FC 2:1 CD Universidad Católica Uni. Católica
Matchday 8 Hoi King Hoi King SA 0:0 Yuen Long FC Yuen Long
Matchday 14 Sabah FK Sabah FK 1:2 Keshla FK Keshla
  Zira FC Zira FC 0:6 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
  FK Sabail FK Sabail 0:0 FK Qabala FK Qabala
  Neftchi Baku Neftchi Baku 0:0 Sumgayit PFC Sumgayit
Round of 16 KF Kika FC KF Kika FC 5:3 on pens KF Istogu KF Istogu
  KF Trepca 89 KF Trepca 89 3:0 AET KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
  KF Ballkani KF Ballkani 3:0 SC Gjilani SC Gjilani
  KF Dukagjini KF Dukagjini 0:4 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 11 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 1:0 Gibraltar United FC Gibraltar Utd.
  Mons Calpe Mons Calpe SC 1:2 Europa FC Europa FC
  Manchester 62 Manchester 62 FC 0:3 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
  Palermo U19 Palermo Juniores 1:1 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Matchday 15 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 2:1 SVV Scheveningen Scheveningen
  Lienden FC Lienden 0:3 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 12 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 4:0 Livorno Under 17 Livorno U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 2:3 Torino Under 17 Torino U17
  Lazio U17 Lazio Under 17 2:5 Genoa Under 17 Genoa U17
  Parma U17 Parma Under 17 2:0 Carpi Under 17 Carpi U17
  Empoli U17 Empoli Under 17 0:1 Cremonese Under 17 Cremonese U17
  Juventus U17 Juventus Under 17 2:2 Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 3:1 Padova Under 17 Padova U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 0:3 Inter Under 17 Inter U17
  Milan U17 Milan Under 17 2:1 Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 2:2 Chievo Under 17 Chievo U17
  SPAL U17 SPAL U17 2:1 Udinese Under 17 Udinese U17
  Bologna U17 Bologna Under 17 1:0 Venezia Under 17 Venezia U17
  Perugia U17 Perugia Under 17 3:1 Cosenza Under 17 Cosenza U17
  Roma U17 Roma Under 17 10:0 Palermo Under 17 Palermo U17
  Crotone U17 Crotone Under 17 1:1 Napoli Under 17 Napoli U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 1:2 Foggia Under 17 Foggia U17
  Ascoli U17 Ascoli Under 17 1:0 Frosinone Under 17 Frosinone U17
Matchday 34 Persija Jakarta Persija Jakarta 2:1 Mitra Kukar FC Mitra Kukar
  PSM Makassar PSM Makassar 5:1 PSMS Medan Medan
  Arema FC Arema FC 2:1 Sriwijaya FC Sriwijaya FC
  Borneo FC Borneo FC 1:3 TIRA-Persikabo TR-KABO
  Persipura Persipura Jayapura 0:2 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 14 Borgosesia Borgosesia Calcio 5:1 ACD Pro Dronero Pro Dronero
  Inveruno US Inveruno 2:0 Borgaro Nobis 1965 Borgaro
  Ligorna SC Ligorna 1922 3:2 USD Sestri Levante 1919 Sestri Levante
  Darfo Boario US Darfo Boario 1:1 Mantova FC Mantova FC
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 0:0 GSD Ambrosiana Ambrosiana
  Sondrio Sondrio Calcio 0:1 Como 1907 Como
  Caravaggio USD Caravaggio 2:1 AC Ponte San Pietro Ponte S. Pietro
  Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 1:0 USD Olginatese Olginatese
  Delta PT AC Delta Porto Tolle 3:3 Clodiense SSD Clodiense
  Sandonà Calcio Sandonà 0:1 Union Feltre Union Feltre
  Calvina Desenzano Calvina 2:2 Franciacorta FC Franciacorta
Matchday 16 Cesena Cesena FC 4:1 ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
  Agnonese Olympia Agnonese 0:0 Città di Isernia Isernia
  Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 1:3 SSD Città di Campobasso Campobasso
  Sammaurese Sammaurese Calcio 1:1 SSD Jesina Calcio Jesina
  Vis Artena Vis Artena 2:1 Calcio Flaminia Flaminia
  Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 1:0 Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 1:2 Cynthialbalonga Calcio Albalonga
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 0:1 ASD Lanusei Calcio Lanusei
Matchday 14 Francavilla FC Francavilla 1931 3:1 ASD Calcio Pomigliano Pomigliano
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 0:2 US Bitonto Calcio Bitonto
  Team Altamura ASD Team Altamura 0:0 US Savoia 1908 Savoia
  Picerno AZ Picerno 5:0 Sorrento 1945 Sorrento
  Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 0:0 SS Nola 1925 Nola
  Sarnese Sarnese 1926 0:1 US Città di Fasano Fasano
  Castrovillari Castrovillari Calcio 1:1 Città di Acireale 1946 Acireale
  Nocerina Nocerina 1910 0:1 ACR Messina ACR Messina
  Troina Troina 2:0 ASD Sancataldese Sancataldese
  Gela Città di Gela 2:2 Marsala 1912 FC Marsala
  Palmese US Palmese 1:3 Calcio Cittanovese Cittanovese
  FC Messina FC Messina 1:0 SS Turris Calcio Turris
  Portici Portici 1906 0:3 SSC Bari Bari
  Igea 1946 Igea 1946 1:1 AC Locri 1909 Locri
  Roccella Roccella 1:0 Rotonda Calcio Rotonda
Matchday 12 Gzira Utd Gzira United FC 3:3 Mosta FC Mosta FC
  Hibernians FC Hibernians FC 2:0 Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 10 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 1:3 Gudja United FC Gudja United FC
  Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:0 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 12 Sepahan Sepahan FC 1:1 Persepolis FC Persepolis
final 1st leg Junior FC Junior FC 4:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Semi-Finals 2nd Leg CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:0 CF Monterrey Monterrey
Final