For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 28, 2019

Matchday 31
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:0 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:4 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 Hamburger SV Hamburger SV
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 3:2 VfL Bochum VfL Bochum
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 35
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:3 Preußen Münster Preußen Münster
Semi-Finals 1st Leg Esperance Esperance Tunis 1:0 TP Mazembe TP Mazembe
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
  Zamalek Zamalek SC 1:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 36 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 Newcastle United Newcastle
 
Leicester Leicester City 3:0 Arsenal FC Arsenal
 
Burnley Burnley FC 0:1 Manchester City Man City
 
Man Utd Manchester United 1:1 Chelsea FC Chelsea
Matchday 2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  UE Engordany UE Engordany 2:2 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Ordino FC Ordino 1:0 FC Encamp FC Encamp
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 2:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 35 CD Leganés CD Leganés 0:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
 
FC Barcelona FC Barcelona 1:0 Levante UD Levante
 
Valencia Valencia CF 0:1 SD Eibar SD Eibar
  Girona Girona FC 1:0 Sevilla FC Sevilla FC
  Real Sociedad Real Sociedad 2:1 Getafe CF Getafe
Matchday 34
AS Roma AS Roma 3:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
 
Inter Inter Milan 1:1 Juventus FC Juventus
  Frosinone Frosinone Calcio 0:2 SSC Napoli SSC Napoli
  SPAL SPAL 1:1 Genoa CFC Genoa
  Chievo Verona Chievo Verona 1:1 Parma Calcio 1913 Parma
  SM Caen SM Caen 1:0 Dijon FCO Dijon
  LOSC Lille LOSC Lille 5:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Amiens SC Amiens SC 0:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  OGC Nice OGC Nice 3:0 EA Guingamp Guingamp
  SCO Angers SCO Angers 1:1 Stade Reims Reims
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 28
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:2 Austria Vienna Austria Vienna
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:3 LASK LASK
Matchday 26 Dynamo Moscow Dynamo Moscow 0:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Ufa FK Ufa 4:1 Ural Yekaterinburg Ural
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 4:2 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Krasnodar II FK Krasnodar II 0:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 31
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
 
FC Luzern FC Luzern 3:1 FC Thun FC Thun
 
FC Zürich FC Zürich 1:0 FC Sion FC Sion
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 30 Kayserispor U21 Kayserispor U21 0:1 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
  Bursaspor U21 Bursaspor U21 2:1 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
  Besiktas U21 Besiktas JK U21 7:0 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 1:1 Trabzonspor Trabzonspor
 
Kayserispor Kayserispor 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
  Bursaspor Bursaspor 0:0 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 7 FC Voluntari FC Voluntari 1:2 Dinamo Bucharest Dinamo Bucarest
  FC Botosani FC Botosani 3:0 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 2 Hibernian FC Hibernian FC 1:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Rangers Rangers FC 2:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 4 FK Mariupol FK Mariupol 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:2 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Matchday 30 RUS Rebecq RUS Rebecq 1:1 RE Acren-Lessines RE Acren
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:3 URSL Visé URSL Visé
  Waremme RS Waremmien FC 7:2 Solières Sport Solières
  La Louvière RAAL La Louvière 7:0 RUW Ciney RUW Ciney
  WalloniaWalhain RFC Wallonia Walhain 1:0 UR La Louvière Centre UR La Louvière
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 4:0 RFC Tilleur RFC Tilleur
  Francs Borains Royal Francs Borains 5:3 RFC Meux RFC Meux
  RRC Hamoir RRC Hamoir 4:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  Rupel Boom FC Rupel Boom 2:0 RFC Seraing RFC Seraing
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:1 KSK Heist KSK Heist
  Thes Sport KVV Thes Sport 1:1 KMSK Deinze SK Deinze
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:2 KFC Dessel Sport Dessel Sport
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 3:3 FCV Dender EH FCV Dender EH
  RFC Lüttich RFC Lüttich 0:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
  RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 0:0 FC Knokke FC Knokke
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 2:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 29 FC Gullegem FC Gullegem 2:3 KVK Westhoek KVK Westhoek
  KSCT Menen KSCT Menen 3:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 0:0 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  SK Londerzeel SK Londerzeel 1:0 Tempo Overijse Tempo Overijse
  Olsa Brakel Olsa Brakel 0:3 KSK Ronse KSK Ronse
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 2:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  Diegem Sport Diegem Sport 1:0 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  KRC Gent KRC Gent 4:0 KFC Eppegem KFC Eppegem
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 2:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 0:5 Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  Bocholt VV Bocholt VV 1:2 KFC VW Hamme VW Hamme
  KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 4:2 RC Hades RC Hades
  KFC Turnhout KFC Turnhout 6:1 Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  City Pirates KSC City Pirates 0:0 KFC Duffel KFC Duffel
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 1:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 32 Bröndby IF Bröndby IF 0:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
  SönderjyskE SönderjyskE 4:1 Vejle Boldklub Vejle BK
  Aarhus GF Aarhus GF 3:1 AC Horsens AC Horsens
Matchday 31 NK Osijek NK Osijek 2:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
  Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:3 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 6 Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 3:5 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
Matchday 1 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 3:1 Lehmon Pallo-77 LehPa
Second Round FC PoHa FC Pohjois-Haagan Urheilijat 4:0 Riihimäen Palloseura RiPS
  Sundom Sundom Idrottsförening 6:0 Oulaisten Huima Oulaisten
  Union Plaani Union Plaani 7:0 Petäjäveden Petäväiset Petäjäveden
Matchday 1 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 3:1 Turun Palloseura U19 TPS U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 0:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
  EsPa Etelä-Espoon Pallo 2:1 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
  LPS Laajasalon Palloseura 4:0 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
  Tuusulan Tuusulan Palloseura 0:5 Pallokerho-35 PK-35
  Ponnistajat Malmin Ponnistajat 6:0 FC HooGee FC HooGee
  Koivukylän Koivukylän Palloseura 1:0 Puistolan Urheilijat Puistolan
Matchday 33 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:1 Lech Poznan Lech Poznan
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:3 Legia Warszawa Legia Warszawa
  Miedz Legnica Miedz Legnica 3:2 Wisla Plock Wisla Plock
  Korona Kielce Korona Kielce 0:2 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 29 ND Gorica ND Gorica 4:0 NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 2:2 NK Maribor NK Maribor
Matchday 30 Honvéd Budapest Honvéd FC 3:2 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 6 Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:0 SKF Sered SKF Sered
Matchday 31 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 1:4 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  VfB Bach VfB Bach 0:3 SV Donaustauf SV Donaustauf
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 27 SC Aufkirchen SC Aufkirchen 3:3 TuS Röllbach TuS Röllbach
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 4:0 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 25 Woltmershausen TS Woltmershausen 1:2 SV Grohn SV Grohn
  SV Hemelingen SV Hemelingen 13:1 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
  FC Huchting FC Huchting 2:4 SV Lemwerder SV Lemwerder
  DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:3 TuRa Bremen TuRa Bremen
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 6:1 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
  Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:3 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 26 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 5:0 SV Schackendorf SV Schackendorf
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:1 SV Eichede II SV Eichede II
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:1 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 25 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 0:1 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 6:0 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:2 FC Verden 04 FC Verden 04
  Rotenburger SV Rotenburger SV 3:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  TSV Gellersen TSV Gellersen 3:1 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 30 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 0:0 VfL Primstal VfL Primstal
  SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 26 Eckernförder SV Eckernförder SV 3:0 Schleswig 06 Schleswig 06
Matchday 29 SC Gitter SC Gitter 2:1 TSV Hillerse TSV Hillerse
  TSC Vahdet TSC Vahdet Braunschweig 5:0 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
  SCW Göttingen SCW Göttingen 2:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 1:3 Goslarer SC Goslarer SC
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:2 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  SV Lengede SV Lengede 0:3 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 0:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 25 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 4:0 TV Stuhr TV Stuhr
  Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 4:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
  Heeßeler SV Heeßeler SV 4:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  OSV Hannover OSV Hannover 1:2 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 33 VSF Amern VSF Amern 1:4 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 1:1 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
  Holzheimer SG Holzheimer SG 2:0 ASV Süchteln ASV Süchteln
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 0:3 Cronenberger SC Cronenberger SC
  VfR Fischeln VfR Fischeln 1:1 TVD Velbert TVD Velbert
  FC Remscheid FC Remscheid 3:0 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 1:2 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfB Solingen VfB Solingen 1:0 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:1 Rather SV Rather SV
Matchday 29 VfL Rhede VfL Rhede 3:1 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 5:1 Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 3:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  Niederwenigern SF Niederwenigern 3:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 0:1 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 0:4 FC Kray FC Kray
  Königshardt SF Königshardt 0:5 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  GSV Moers GSV Moers 2:1 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 25 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 2:1 GW Mühlen GW Mühlen
  SV Brake SV Brake 0:1 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst
  TV Dinklage TV Dinklage 5:1 GW Firrel GW Firrel
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:4 SC Melle 03 SC Melle 03
  Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 5:3 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
  Kickers Emden Kickers Emden 2:0 BV Essen BV Essen
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 6:1 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 30 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 6:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 1:0 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 5:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 23 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 0:3 SSV Markranstädt Markranstädt
  SV Olbernhau SV Olbernhau 9:00 PM FC Grimma FC Grimma
  Teistungen FC Wacker Teistungen 0:1 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 28 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 4:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 3:2 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 5:0 FV Lauda FV Lauda
Matchday 29 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:1 BFC Preussen BFC Preussen
  Frohnauer SC Frohnauer SC 1:2 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
  SCC Berlin SC Charlottenburg 0:5 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Beroli. Stralau FSV Berolina Stralau 0:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:2 SV Tasmania Berlin SV Tasmania
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:6 Berliner SC Berliner SC
Matchday 30 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:2 Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FV Breidenbach FV Breidenbach 3:4 FSV Fernwald FSV Fernwald
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 4:1 SV Bauerbach SV Bauerbach
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 2:0 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 5:2 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
  Sandershausen TSG Sandershausen 1:1 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  SSV Sand SSV Sand 0:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:0 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  SV Altwiedermus SV Altwiedermus 0:3 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 0:0 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 8:3 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 3:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 25 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 4:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 1:2 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  TuS Marienborn TuS Marienborn 3:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 26 Beckumer SV Beckumer SV 1:0 SV Spexard SV Spexard
  SC Roland SC Roland Beckum 3:0 Delbrücker SC Delbrücker SC
  SV Mesum SV Mesum 4:2 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  Pr. Münster II Preußen Münster II 2:3 VfL Theesen VfL Theesen
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:0 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 30 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 4:4 SC Neheim SC Neheim
  Kirchhörder SC Kirchhörder SC 3:0 BSV Schüren BSV Schüren
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 2:2 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 5:3 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  Lennestadt FC Lennestadt 9:30 PM TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:1 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 1 São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 2:0 Sport Club Internacional Internacional
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:2 Santos FC Santos FC
  Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 Paraná Clube Paraná
last 16 1st leg Lanús Club Atlético Lanús 1:2 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:1 Racing Club Racing Club
Matchday 16 CF Pachuca CF Pachuca 1:0 Atlas Guadalajara Atlas
  Monterrey CF Monterrey 2:2 Club Necaxa Necaxa
  América CF América 1:0 Santos Laguna Santos Laguna
  Chivas Deportivo Guadalajara 2:1 Club León FC León
Matchday 9 NYCFC New York City FC 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
  Toronto FC Toronto FC 1:2 Portland Timbers Timbers
  FC Dallas FC Dallas 0:0 San Jose Earthquakes Quakes
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:1 Philadelphia Union Philadelphia
  Atlanta United Atlanta United FC 1:0 Colorado Rapids Colorado
  NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 FC Cincinnati Cincinnati
  Houston Houston Dynamo 2:0 Columbus Crew SC Columbus Crew
  Kansas Sporting Kansas City 4:4 New England Revolution Revolution
Matchday 8 Sacramento Gold Sacramento Gold FC 2:2 East Bay FC Stompers Stompers
  Sonoma County Sonoma County Sol 1:1 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
  Davis FC Davis 1:0 El Farolito El Farolito
Matchday 1 Hartford City Hartford City FC 3:3 Boston City FC Boston City FC
  NY Cosmos B New York Cosmos B 2:0 New York Athletic Club New York AC
  Miami United Miami United FC 2:0 Miami FC Miami FC
Matchday 13 City of Angels City of Angels FC 2:2 Temecula FC Temecula
  ASC San Diego ASC San Diego 2:1 FC Golden State Golden State
Matchday 18 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:1 Envigado FC Envigado
  Union Magdalena AD Union Magdalena 3:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Atl. Nacional Atlético Nacional 2:0 CD América de Cali CD América
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 9 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
  FC Tokyo FC Tokyo 2:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Vissel Kobe Vissel Kobe 1:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Sagan Tosu Sagan Tosu 0:2 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 11 Mito HollyHock Mito HollyHock 0:0 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Tochigi SC Tochigi SC 1:1 FC Gifu FC Gifu
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 7 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:2 FC Tokyo Reserve FC Tokyo Res.
  SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:3 Fukushima United Fukushima Utd.
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 6 FC Imabari FC Imabari 2:0 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
  Nara Club Nara Club 0:0 Verspah Oita Verspah Oita
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:3 FC Osaka FC Osaka
  Matsue City Matsue City 0:2 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 3 Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems 1:1 Tokyo 23 Tokyo 23
Matchday 1 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:0 HK Kópavogs HK Kópavogs
  ÍA Akranes ÍA Akranes 3:1 KA Akureyri KA Akureyri
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 3 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 2:0 Hatsukaichi FC Hatsukaichi
  JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 4:0 Harada Steel FC Harada Steel
  Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 2:1 NTN Okayama NTN Okayama
  FX Hiroshima Fuji Xerox Hiroshima SC 1:1 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
Matchday 4 R.Ve. Takamatsu R.Velho Takamatsu 0:9 Kochi United Kochi Utd.
  llamas Kochi llamas Kochi 0:5 FC Tokushima FC Tokushima
  KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 9:0 Koyo Sealing Techno FC Koyo FC
  Tadotsu FC Tadotsu FC 3:2 Lavenirosso Niihama Club Lavenirosso NC
  Ni.St. Oita Nippon Steel Oita 2:1 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC
  Saga LIXIL Saga LIXIL FC 0:4 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki
  Kaiho Bank Kaiho Bank SC 0:4 Okinawa SV Okinawa SV
  Kyushu Sogo Kyushu Sogo Sports College FC 0:2 Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
  Kyushu Mits. SC Kyushu Mitsubishi SC 1:0 Kawasoe Club Kawasoe Club
Matchday 31 FK Partizani FK Partizani 1:1 KF Laçi KF Laçi
  FK Kukësi FK Kukësi 0:0 KF Teuta KF Teuta
  FC Luftëtari FC Luftëtari 1:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 27 Perth Glory Perth Glory 5:0 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 21 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 1:1 NK Travnik U19 Travnik U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 0:1 FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
Matchday 29 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:0 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 16 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 3:2 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
  Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 2:2 Monagas SC Monagas SC
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 6:0 Trujillanos FC Trujillanos
  Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:1 Mineros de Guayana Mineros
  Deportivo Lara Deportivo Lara 1:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 24 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:0 NK Vitez NK Vitez
Matchday 8 Riteriai FK Riteriai 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 18 JS Saoura JS Saoura 3:1 CS Constantine CS Constantine
Matchday 24 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 5:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 26 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 2:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 0:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 21 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 2:0 Club Africain Tunis Club Africain
  US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 2:0 US Monastir US Monastir
  US Tataouine US Tataouine 1:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 9 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 2:1 FC Seoul FC Seoul
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 25 NK Brda NK Brda 1:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Radomlje NK Radomlje 3:2 NK Bravo NK Bravo
Matchday 8 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 2:2 Nashville SC Nashville SC
  North Carolina North Carolina FC 4:1 Hartford Athletic Hartford
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
  Legion FC Birmingham Legion FC 1:0 Loudoun United FC Loudoun United
  Memphis 901 Memphis 901 FC 0:1 Charleston Battery Charleston
  Tulsa FC Tulsa 1:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  St. Louis FC Saint Louis FC 3:1 Sporting Kansas City II Kansas City II
  El Paso El Paso Locomotive FC 1:0 Reno 1868 FC Reno FC
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 0:0 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa (2017-2019) 1:2 Suwon FC Suwon FC
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 0:2 FC Anyang FC Anyang
Matchday 5 North Texas SC North Texas Soccer Club 1:0 Orlando City B Orlando B
  Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
  Forward Madison Forward Madison FC 0:0 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 16 Quick '20 KVV Quick '20 0:3 USV Hercules USV Hercules
Matchday 24 EVV Echt EVV Echt 3:0 HV & CV Quick Quick DH
  FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 3:2 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 45 Sheffield Utd. Sheffield United 2:0 Ipswich Town Ipswich
 
Norwich Norwich City 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
  Leeds Leeds United 1:1 Aston Villa Aston Villa
Final Stade Rennais Stade Rennais FC 8:7 on pens Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 23 FC Mamer 32 FC Mamer 32 2:1 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen 2:2 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 3:2 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:4 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 5:3 FC 72 Erpeldange Erpeldange
  Hesperange Swift Hesperange 7:0 US Sandweiler Sandweiler
  FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 3:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 18 River Plate River Plate Asunción 1:0 Deportivo Capiatá CD Capiatá
  Olimpia Olimpia Asunción 3:0 Club Libertad Asunción Libertad
Third Round Vestri Vestri Ísafjördur 2:1 AET Ulfarnir Ulfarnir
Matchday 8 Kuressaare FC Kuressaare 0:0 Kalju FC Kalju FC
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 2:2 Paide Linnameeskond Paide
  FCI Levadia FCI Levadia 1:2 FC Flora Tallinn FC Flora
  Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 3:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 0:3 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
  Keila JK Keila JK 2:4 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 3:1 JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 11 Sport Huancayo Sport Huancayo 2:1  Carlos A. Mannucci Mannucci
  César Vallejo Universidad César Vallejo 1:0 Cusco FC Cusco FC
  Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 1:1 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 9 FC Dagon FC Dagon 0:2 Yangon United FC Yangon Utd.
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 2:2 Shan United FC Shan Utd.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 1:3 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 11 Pahang FA Pahang FA 1:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Semi-Finals Ittihad Al-Ittihad Jeddah 4:2 on pens Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 9 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 4:0 Chonburi FC Chonburi FC
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:2 Buriram United Buriram Utd.
  Bangkok Utd. True Bangkok United 6:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Balestier Khals Balestier Khalsa 2:1 Warriors FC Warriors FC
  DPMM FC Brunei DPMM FC 3:2 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 45 Coventry Coventry City 1:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 4 Bebri Staiceles Bebri 0:5 SK Super Nova Super Nova
Matchday 35 Spezia Calcio Spezia Calcio 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Cittadella AS Cittadella 2:2 Ascoli Calcio Ascoli
  Cremonese US Cremonese 1:0 Calcio Foggia 1920 Foggia
Matchday 37 Cavese Cavese 1919 2:2 Calcio Catania Catania
  Casertana Casertana FC 0:0 Potenza Calcio Potenza
  Siracusa Siracusa Calcio 1:0 US Catanzaro Catanzaro
  Vibonese US Vibonese 0:2 Reggina 1914 Reggina
  Matera SS Matera Calcio 0:3 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Rieti FC Rieti 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
  Viterbese US Viterbese 1908 1:3 Rende Calcio 1968 Rende
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Trapani Trapani Calcio 2:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 10 CD Iquique Club Deportes Iquique 0:1 CD Cobresal Cobresal
  CD Everton CD Everton 1:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
  Curicó CDP Curicó Unido 4:2 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 33 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 1:4 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Usak Spor AS Usak Spor AS 0:4 Keciörengücü Keciörengücü
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Sakaryaspor Sakaryaspor 8:3 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Eyüpspor Eyüpspor 5:4 Inegölspor Inegölspor
  Amed SK Amed SK 0:5 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Manisaspor Manisaspor 1:2 Samsunspor Samsunspor
  Hacettepe Hacettepe Spor 1:1 Sariyer Sariyer
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 2:5 Manisa FK Manisa FK
  Tokatspor Tokatspor 0:2 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Kirklarelispor Kirklarelispor 2:1 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Tuzlaspor Tuzlaspor 0:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:1 Baskent Akademi FK BAK FK
  Fethiyespor Fethiyespor 3:0 Pendikspor Pendikspor
  Menemen Spor Menemen Spor 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Darica GB Darica Genclerbirligi 0:3 Fatih Karagümrük Karagümrük
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 8:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 36 UD Almería UD Almería 0:1 Real Oviedo Real Oviedo
  CA Osasuna CA Osasuna 2:0 Albacete Balompié Albacete
  Extremadura Extremadura UD 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Elche CF Elche CF
  Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 34 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 5:2 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:2 FK Tambov Tambov
  Sochi FC Sochi 3:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 3:3 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:0 Sibir Novosibirsk Sibir
  Avangard Kursk Avangard Kursk 2:2 Luch Vladivostok Luch
  Khimki FK Khimki 1:1 Mordovia Saransk Mordovia
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:1 FK Tyumen Tyumen
  Baltika Baltika Kaliningrad 1:1 FK Armavir Armavir
Matchday 32 ACS FC Arges ACS Campionii FC Arges 0:1 FC Farul Constanta 1920 Farul 1920
Matchday 18 Chita FK Chita 1:0 Sibir 2 Novosibirsk Sibir 2
  Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
  Irtysh Omsk Irtysh Omsk 2:1 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 21 Nosta Nosta Novotroitsk 3:3 Zvezda Perm Zvezda Perm
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
  Chelyabinsk FK Chelyabinsk 3:0 Syzran-2003 Syzran-2003
Matchday 31 Sporting CP Sporting CP 2:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Desportivo Aves Desportivo Aves 3:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Chaves GD Chaves 4:1 CD Nacional Nacional
  Marítimo CS Marítimo 2:0 CD Tondela Tondela
  Famalicão FC Famalicão 4:1 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
  Académico Viseu Académico Viseu FC 3:1 SL Benfica B Benfica B
  Penafiel FC Penafiel 4:2 Estoril Praia Estoril
  Arouca FC Arouca 1:3 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Altinordu Altinordu FK 2:1 Altay SK Altay SK
  Istanbulspor Istanbulspor 2:2 Elazigspor Elazigspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 4:1 Boluspor Boluspor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 0:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
  FC Vaduz FC Vaduz 0:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
 
Servette FC Servette FC 1:2 FC Aarau FC Aarau
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:1 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  SC Kriens SC Kriens 0:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 25 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2:1 on pens FK Olympia Radotin Olympia
  Stechovice FK Stechovice 3:0 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1:2 on pens FC Pisek FC Pisek
Matchday 22 SK Unicov SK Unicov 2:2 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
Matchday 25 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 2:0 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
  Chrudim MFK Chrudim 4:3 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 MFK Vitkovice Vitkovice
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 1:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 28 Silkeborg IF Silkeborg IF 1:1 FC Helsingör FC Helsingör
  FC Roskilde FC Roskilde 1:1 Hvidovre IF Hvidovre IF
  Nyköbing FC Nyköbing FC 2:4 BK Fremad Amager Fremad Amager
  Thisted FC Thisted FC 2:1 Lyngby BK Lyngby BK
  Naestved BK Naestved Boldklub 1:2 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 5 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:1 Mjøndalen IF Mjøndalen
  Notodden Notodden FK 0:1 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 3 Arendal Fotball Arendal Fotball 1:1 IL Hödd IL Hödd
  Egersund Egersunds IK 0:1 Moss FK Moss FK
Matchday 35 Trayal FK Trayal Kruševac 1:1 OFK Zarkovo Zarkovo
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:1 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 22 NK Osijek II NK Osijek II 3:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
Matchday 31 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 3:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Warta Poznan Warta Poznan 2:1 Odra Opole Odra Opole
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 2:1 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:2 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 24 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 2:3 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Legia II Legia Warsaw II 3:0 LKS Lomza LKS Lomza
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Matchday 25 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 2:1 Pogon Szczecin II Pogon II
  Lech Poznan II Lech Poznan II 3:0 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Matchday 26 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:0 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 6 Häcken BK Häcken 3:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
  Hammarby Hammarby IF 2:1 Djurgardens IF Djurgarden
  Norrköping IFK Norrköping 1:1 Malmö FF Malmö FF
Matchday 5 Trelleborg Trelleborgs FF 2:0 Dalkurd FF Dalkurd
  Brage IK Brage 1:2 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  Syrianska FC Syrianska FC 0:0 GAIS Göteborg GAIS
  Örebro SK U19 Örebro SK U19 4:3 Täby FK U19 Täby U19
  Lidingö U19 IFK Lidingö U19 1:2 IF Brommapojkarna U19 IF Bromma U19
  Gefle U19 Gefle IF U19 0:1 GIF Sundsvall U19 Sundsvall U19
Matchday 31 Otrant-Olympic FK Otrant-Olympic Ulcinj 0:0 Kom Podgorica Kom Podgorica
  FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 0:3 FK Jezero FK Jezero
  Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 0:0 OSK Igalo OSK Igalo
  Arsenal Tivat Arsenal Tivat 2:1 FK Berane FK Berane
  FK Podgorica FK Podgorica 2:2 FK Bokelj FK Bokelj
Matchday 22 Boro U23 Middlesbrough FC U23 0:1 Newcastle United U23 Newcastle U23
  Liverpool U23 Liverpool FC U23 1:2