For using this site, please activate JavaScript.

Matches May 4, 2019

Matchday 32
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:3 RB Leipzig RB Leipzig
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Hertha BSC Hertha BSC 3:1 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Bayern Munich Bayern Munich 3:1 Hannover 96 Hannover 96
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Hamburger SV Hamburger SV 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
VfL Bochum VfL Bochum 4:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:3 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 36
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Hallescher FC Hallescher FC 1:2 Preußen Münster Preußen Münster
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 4:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 5:2 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 3:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Semi-Finals 2nd Leg Sundowns Mamelodi Sundowns FC 0:0 Wydad Casablanca Wydad AC
  TP Mazembe TP Mazembe 0:0 Esperance Tunis Esperance
Matchday 37
Everton Everton FC 2:0 Burnley FC Burnley
  Bournemouth AFC Bournemouth 1:0 Tottenham Hotspur Spurs
  West Ham West Ham United 3:0 Southampton FC Southampton
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:0 Fulham FC Fulham
Matchday 36
Sevilla FC Sevilla FC 0:3 CD Leganés CD Leganés
  Levante Levante UD 4:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 35
Juventus Juventus FC 1:1 Torino FC Torino
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:1 Olympique Marseille Marseille
  Paris SG Paris Saint-Germain 1:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 29
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 3:4 Rapid Vienna Rapid Vienna
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 27 Ural Ural Yekaterinburg 0:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:1 FK Ufa II Ufa II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 0:1 Dynamo Moscow II Dynamo M II
Matchday 31 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:0 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 2:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 3:0 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 4:0 Göztepe U19 Göztepe U19
  C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 2:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 4:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 3:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 2:3 Bursaspor U21 Bursaspor U21
  Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 2:1 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
  Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 2:2 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
 
Sivasspor Sivasspor 0:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:0 Bursaspor Bursaspor
Matchday 8 Gaz Metan Gaz Metan Medias 4:1 AFC Hermannstadt Hermannstadt
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:0 Dinamo Bucharest Dinamo Bucarest
Matchday 3 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Livingston FC Livingston FC
  Dundee FC Dundee FC 0:1 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Motherwell FC Motherwell FC 1:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Aberdeen FC Aberdeen FC 0:3 Celtic FC Celtic
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 0:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 5 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 0:1 FK Mariupol FK Mariupol
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 30 PAS U19 PAS Giannina U19 1:6 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
  Levadiakos U19 APO Levadiakos U19 0:3 AEK Athens U19 AEK Athens U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 3:1 Panionios Athen U19 Panionios U19
  Aris U19 Aris Thessaloniki U19 1:1 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 1 Thes Sport KVV Thes Sport 0:2 Royal Excelsior Virton RE Virton
  Dukla Prague FK Dukla Prag 1:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Semi-Finals 1st Leg FK Teplice FK Teplice 0:8 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 1 Sparta Praha AC Sparta Praha 3:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 32 NK Rudes NK Rudes 1:1 HNK Gorica HNK Gorica
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:2 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 2 TPV Tampereen Pallo-Veikot 0:0 Musan Salama MuSa
  FF Jaro FF Jaro 3:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Ekenäs IF Ekenäs IF 1:1 Turun Palloseura TPS
Matchday 1 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 3:1 Järvenpään Palloseura JäPS
  JIPPO JIPPO Joensuu 0:0 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
  Sudet Sudet Kouvola 0:4 PEPO Lappeenranta PEPO
  FC Jazz FC Jazz Juniorit 0:4 IF Gnistan IF Gnistan
  KaaPo Kaarinan Pojat 0:0 FC Honka II FC Honka II
  Espoon Pallos. Espoon Palloseura 2:1 Tampere United Tampere United
  Käpylän Käpylän Pallo 0:1 Pallo-Iirot P-Iirot
  SC Kufu-98 SC Kufu-98 2:0 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
  SJK II SJK Seinäjoki II 4:0 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
  Vaasa IFK Vaasa IFK 3:1 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
  JS Hercules JS Hercules 1:1 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 2 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 3:2 Lehmon Pallo-77 LehPa
  FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 2:0 Toivalan Urheilijat Toivalan
  SC Riverball SC Riverball 1:1 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Second Round Virkiä Lapuan Virkiä 1:3 Keuruun Pallo Keuruun
Matchday 2 FC Espoo U19 FC Espoo U19 2:2 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
  NuPS Nummelan Palloseura 4:1 Töölön Taisto Töölön Taisto
  FC Espoo II FC Espoo II 2:1 Helsingin Palloseura HPS
  SexyPöxyt SexyPöxyt 4:0 Hangö IK Hangö IK
  Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 2:1 Atlantis FC II Atlantis FC II
  Latino Espanol Club Latino Espanol 1:6 Tuusulan Palloseura Tuusulan
  Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 2:2 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
  Herttoniemen Herttoniemen Toverit 1:5 FC Futura FC Futura
  FC Kontu FC Kontu 5:0 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa
  Valtti Puotinkylän Valtti 0:2 FC Kuusysi FC Kuusysi
Matchday 34 Wisla Plock Wisla Plock 1:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:2 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Korona Kielce Korona Kielce 0:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 32 PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
  Cherno More Cherno More Varna 1:3 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 31 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:3 NK Domzale NK Domzale
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:2 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Debrecen Debreceni VSC 1:3 Kisvárda FC Kisvárda
  Haladás Szombathelyi Haladás 1:1 Paksi FC Paksi FC
  MTK Budapest MTK Budapest 0:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 7 SKF Sered SKF Sered 2:2 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  FK Senica FK Senica 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
  Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 0:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  AS Trencin AS Trencin 1:4 FC Nitra FC Nitra
Matchday 25 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 1:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  Victoria Seelow SV Victoria Seelow 4:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:2 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:3 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 3:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 1:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  FSV Bernau FSV Bernau 3:5 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
  GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 1:6 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 32 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 1:2 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  ASV Cham ASV Cham 4:0 VfB Bach VfB Bach
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 4:1 SV Etzenricht SV Etzenricht
  SV Donaustauf SV Donaustauf 2:1 1.FC Passau 1.FC Passau
  SV Hutthurm SV Hutthurm 0:7 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 5:2 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 4:1 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz 1:2 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:4 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 4:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  SV Friesen SV Friesen 1:4 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  FC Coburg FC Coburg 1:3 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 28 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 0:2 TG Höchberg TG Höchberg
  Erlenbach SV Erlenbach 0:0 ASV Rimpar ASV Rimpar
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 4:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 7:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 1:1 TSV Karlburg TSV Karlburg
  SC Aufkirchen SC Aufkirchen 0:3 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 32 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:0 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  FC Moosinning FC Moosinning 1:1 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 0:5 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  TSV Neuried TSV Neuried 2:4 SC Eintracht Freising SE Freising
  FC Töging FC Töging 4:2 ASCK Simbach Simbach
  TSV Bogen TSV Bogen 1:2 TSV Grünwald TSV Grünwald
  ASV Dachau ASV Dachau 2:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 26 Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 1:9 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 2:0 FC Huchting FC Huchting
  SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:2 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 27 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 5:2 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
  TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:5 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 1:3 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  TSV Travemünde TSV Travemünde 1:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 26 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 4:0 Rotenburger SV Rotenburger SV
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 31 Auersmacher SV Auersmacher 8:0 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 2:0 SF Köllerbach SF Köllerbach
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 1:0 SpVgg Quierschied Quierschied
  VfL Primstal VfL Primstal 3:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 4:3 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 27 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 4:4 Eckernförder SV Eckernförder SV
  Gettorfer SC Gettorfer SC 1:0 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
  Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 2:1 TSV Altenholz TSV Altenholz
  VfR Horst VfR Horst 3:2 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:0 Husumer SV Husumer SV
Matchday 26 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:0 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:2 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 34 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 2:4 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 0:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 26 H. Friesoythe Hansa Friesoythe 3:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  GW Firrel GW Firrel 2:0 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 31 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 3:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:0 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
  VfB Linz VfB Linz 0:1 TuS Mayen TuS Mayen
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 3:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:1 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
  SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 0:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 24 FC Grimma FC Grimma 2:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:2 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 3:3 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 0:0 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:3 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:2 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 3:5 FSV Martinroda FSV Martinroda
  SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 2:3 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 0:2 SV Schott Jena Schott Jena
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 2:3 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  Meuselwitz II ZFC Meuselwitz II 0:0 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 30 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 7:1 FC Heidelsheim FC Heidelsheim
  TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:2 VfB Eppingen VfB Eppingen
  SV Schwetzingen SV 98 Schwetzingen 0:2 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  Sandhausen II SV Sandhausen II 1:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  FV Lauda FV Lauda 0:4 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
  TuS Bilfingen TuS Bilfingen 3:5 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  SV Empor Berlin SV Empor Berlin 2:2 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 25 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 4:2 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  VfL Nagold VfL Nagold 1:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 1:1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 4:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
  TSG Tübingen TSG Tübingen 2:4 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 31 FSV Fernwald FSV Fernwald 3:1 SSV Langenaubach Langenaubach
  TSV Bicken TSV Bicken 2:5 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  VfB Marburg VfB Marburg 5:4 FV Breidenbach FV Breidenbach
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 0:3 SSV Sand SSV Sand
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 3:1 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
  OSC Vellmar OSC Vellmar 2:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:2 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 27 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:2 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  Güstrower SC Güstrower SC 09 2:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  FSV Malchin FSV Malchin 0:1 TSV Bützow TSV Bützow
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 0:7 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  MSV Pampow MSV Pampow 1:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 1:7 SV Pastow SV Pastow
Matchday 26 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:2 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 0:1 Haldensleber SC Haldensleber SC
  RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 1:0 SV Dessau 05 SV Dessau 05
  Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 4:1 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 27 SV Morlautern SV Morlautern 2:2 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 31 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 2 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
  Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:2 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
last 16 2nd leg River Plate Club Atlético River Plate 6:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 17 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:2 CF América América
Matchday 10 Colorado Colorado Rapids 2:3 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 1 Michigan Stars Michigan Stars FC 1:2 AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
Matchday 2 Kingston Kingston Stockade FC 0:2 New York Cosmos B NY Cosmos B
Matchday 14 High Desert High Desert Elite FC 0:4 ASC San Diego ASC San Diego
  Temecula Temecula FC 3:1 Oxnard Guerreros FC Oxnard
Matchday 10 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 2:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Gamba Osaka Gamba Osaka 0:0 FC Tokyo FC Tokyo
  Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 12 Kagoshima Utd. Kagoshima United 2:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Ehime FC Ehime FC
  Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 8 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 2:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 7 Sony Sendai Sony Sendai 2:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Honda FC Honda FC 3:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  FC Osaka FC Osaka 0:1 Nara Club Nara Club
Matchday 4 Tokyo 23 Tokyo 23 1:2 Tokyo United Tokyo United
  Toin Univ. FC Toin University of Yokohama FC 1:0 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
  Tsukuba FC Tsukuba FC 0:0 Tochigi City Tochigi City
Matchday 32 FC Kamza FC Kamza 0:3 FK Kukësi FK Kukësi
  Flamurtari FC Flamurtari FC 0:3 FK Partizani FK Partizani
  KF Laçi KF Laçi 1:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
  KF Tirana KF Tirana 1:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  KF Teuta KF Teuta 0:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 22 Bijeljina U19 FK Radnik Bijeljina U19 1:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 30 FK Sarajevo FK Sarajevo 5:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 4:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 23 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 2:2 Dibba Al-Fujairah Dibba Fujairah
  Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 2:1 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 17 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Metropolitanos Metropolitanos FC 3:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 25 FK Gorazde FK Gorazde 6:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 6:0 NK Bosna Visoko Bosna Visoko
  Igman Konjic FK Igman Konjic 3:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  NK Novi Travnik NK Novi Travnik 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
  NK Vitez NK Vitez 4:3 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 0:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  HNK Orasje HNK Orasje 3:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 9 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 6 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 24 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 1:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 25 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:1 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 1:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 3:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 0:1 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 4:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
Matchday 27 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:1 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 11 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 2:3 FC Rustavi Rustavi
  Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 3:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 5:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 10 Pohang Steelers Pohang Steelers 2:1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Jeju Utd. Jeju United 2:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 26 NK Fuzinar NK Fuzinar 0:2 NK Radomlje NK Radomlje
  NK Rogaska NK Rogaska 0:4 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Ankaran NK Ankaran Hrvatini 0:0 NK Brda NK Brda
  NK Bilje Vitanest Bilje 1:2 NK Krka NK Krka
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:0 ND Beltinci Beltinci
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 3:1 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
  NK Bravo NK Bravo 5:1 NK Dekani NK Dekani
Matchday 9 Loudoun United Loudoun United FC 3:3 Philadelphia Union II Union II
  Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 3:0 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
  Cheonan City Cheonan City 0:1 Gangneung City Gangneung City
  Mokpo City Mokpo City 0:1 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 10 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa (2017-2019) 1:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
  Gwangju FC Gwangju FC 2:0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 6 Orlando B Orlando City B 0:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 36 Montrose Montrose FC 1:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Arbroath Arbroath FC 1:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Stranraer Stranraer FC 1:4 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Brechin City Brechin City FC 1:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  East Fife East Fife FC 2:3 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 31 DOVO VV DOVO Veenendaal 4:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 3:5 ASV De Dijk De Dijk
  VV Eemdijk VV Eemdijk 1:0 ASWH Ambacht ASWH
  Hoek HSV Hoek 2:0 VV SteDoCo SteDoCo
  FC Lisse FC Lisse 1:2 Quick Boys Quick Boys
  VVOG VVOG Harderwijk 0:2 VV Noordwijk Noordwijk
  ONS Sneek ONS Sneek 0:1 FC Groningen U21 Groningen U21
  Achilles '29 Achilles '29 1:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk 0:6 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 25
WSG Tirol WSG Tirol 2:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
  FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 3:4 SV Ried SV Ried
  SV Lafnitz SV Lafnitz 2:3 FC Liefering FC Liefering
  FAC Floridsdorfer AC 1:0 SV Horn SV Horn
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Wiener Neustadt 1. Wiener Neustädter Sportclub 1:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 36 Stirling Stirling Albion FC 0:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 0:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Queen's Park Queen's Park FC 0:2 Peterhead FC Peterhead FC
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 2:1 Clyde FC Clyde FC
  Elgin City Elgin City FC 2:0 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Group A Jerusalem Hilal Jerusalem Hilal Al-Quds 2:1 Al-Nejmeh Al-Nejmeh
Matchday 15 CD Santaní CD Santaní 0:6 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 8 AEL Limassol AEL Limassol 3:2 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia 3:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
  AEK Larnaca AEK Larnaca 1:1 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 9 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:1 FC Kuressaare Kuressaare
  FC Flora FC Flora Tallinn 6:0 Kalev Tallinn Kalev
  Paide Paide Linnameeskond 2:0 Maardu Linnameeskond Maardu LM
  FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 1:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 1:0 FC Elva FC Elva
  Nomme United FC Nomme United 1:3 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 12 Mannucci  Carlos A. Mannucci 2:2 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 15 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 0:1 Cork City FC Cork City
  Dundalk FC Dundalk FC 2:2 Derry City Derry City
  St. Patricks St. Patricks Athletic 0:3 Waterford FC Waterford FC
  Finn Harps Finn Harps 3:0 University College Dublin UCD
Matchday 6 Young Elephants Young Elephants 0:0 Master 7 FC Master 7 FC
  Lao Army FC Lao Army FC 2:3 Lao Police Club Lao Police Club
Matchday 10 Hantharwady U. Hantharwady United FC 2:1 FC Dagon FC Dagon
  Yangon Utd. Yangon United FC 1:1 Sagaing United Sagaing Utd.
  FC Chinland FC Chinland 2:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 12 Perak II Perak FA II 2:2 Terengganu FC Terengganu FC
  FA Selangor FA Selangor 1:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
  PJ City FC Petaling Jaya City FC 2:0 Pahang FA Pahang FA
  FELDA United FELDA United FC 0:2 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 10 DPMM FC Brunei DPMM FC 2:0 Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 46 Yeovil Town Yeovil Town 0:0 Carlisle United Carlisle United
  Swindon Town Swindon Town 3:1 Notts County Notts County
  Grimsby Town Grimsby Town 2:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Bury Bury FC 1:1 Port Vale FC Port Vale
  Stevenage Stevenage FC 2:0 Cheltenham Town Cheltenham
  Oldham Athletic Oldham Athletic 2:5 Northampton Town Northampton
  Forest Green Forest Green Rovers 0:0 Exeter City Exeter City
  Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Newport County Newport County
  MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
  Crawley Town Crawley Town 3:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Lincoln City Lincoln City 0:3 Colchester United Colchester Utd.
  Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 5 Smiltene FK Smiltene/BJSS 3:3 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  Tukums FK Tukums 2000 4:1 Staiceles Bebri Bebri
  Balvi Balvu SC 2:1 FC New Project New Project
  Super Nova SK Super Nova 1:0 Auda Kekava Auda
Matchday 14 Rezeknes FA Rezeknes FA 5:0 Grobinas SC Grobinas
Matchday 37 Cremonese US Cremonese 0:0 Brescia Calcio Brescia
  Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 FC Crotone Crotone
  Ascoli Ascoli Calcio 1:2 SSD Palermo Palermo
  Venezia Venezia FC 2:2 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 38 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 3:0 Albissola 2010 Albissola
  Pro Piacenza Pro Piacenza 1919 0:3 Juventus U23 Juventus U23
  Cuneo AC Cuneo 1905 0:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Pistoiese US Pistoiese 1921 0:3 SS Arezzo Arezzo
  AC Pisa AC Pisa 1909 3:0 Novara Calcio 1908 Novara
  Olbia Olbia Calcio 1905 1:0 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Gozzano AC Gozzano 1:3 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Siena Robur Siena 2:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Virtus Entella Virtus Entella 1:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Lucchese AS Lucchese Libertas 1:0 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 11 CD Palestino CD Palestino 1:0 CD Everton CD Everton
  UdeConce Universidad Concepción 1:2 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 34 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 Eyüpspor Eyüpspor
  Samsunspor Samsunspor 3:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 1:0 Amed SK Amed SK
  Keciörengücü Keciörengücü 5:0 Manisaspor Manisaspor
  Sariyer Sariyer 1:3 Usak Spor AS Usak Spor AS
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:2 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Inegölspor Inegölspor 1:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 2:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 2:2 Hacettepe Spor Hacettepe
  Karagümrük Fatih Karagümrük 3:0 Tokatspor Tokatspor
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 4:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 4:3 Menemen Spor Menemen Spor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Manisa FK Manisa FK 2:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  BAK FK Baskent Akademi FK 0:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 Fethiyespor Fethiyespor
  Pendikspor Pendikspor 6:3 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 37 Alcorcón AD Alcorcón 0:0 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 36 AS Béziers AS Béziers 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 1:2 Red Star FC Red Star FC
  AC Le Havre AC Le Havre 2:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
  Troyes ES Troyes AC 2:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
  AC Ajaccio AC Ajaccio 1:0 US Orléans US Orléans
  FC Metz FC Metz 3:0 Valenciennes FC Valenciennes FC
  AJ Auxerre AJ Auxerre 1:2 LB Châteauroux LB Châteauroux
  Paris FC Paris FC 1:0 Grenoble Foot 38 Grenoble
  Lens RC Lens 1:0 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 32 Pau FC Pau FC 3:1 SO Cholet SO Cholet
  US Boulogne US Boulogne 1:1 US Concarneau Concarneau
  US Avranches US Avranches 2:0 FC Chambly FC Chambly
  FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:1 Sporting Club de Lyon SC Lyon
  USL Dunkerque USL Dunkerque 2:0 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
  Rodez AF Rodez AF 1:0 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
  Le Mans FC Le Mans FC 2:0 Entente SSG Entente SSG
  Quevilly-Rouen Quevilly-Rouen Métropole 2:0 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Semi-Finals Solihull Moors Solihull Moors 0:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 35 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 3:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
  Luch Luch Vladivostok 0:2 Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Tom Tomsk Tom Tomsk 1:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
  Sibir Sibir Novosibirsk 0:1 FC Sochi Sochi
  Tyumen FK Tyumen 0:0 FK Khimki Khimki
  Mordovia Mordovia Saransk 1:0 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Chertanovo Chertanovo Moscow 1:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:1 Baltika Kaliningrad Baltika
  Armavir FK Armavir 2:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Tambov FK Tambov 0:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 33 Pandurii Pandurii Targu Jiu 0:0 Luceafarul Oradea Luceafarul
  Braila Dacia Unirea Braila 0:2 ACS Campionii FC Arges ACS FC Arges
  CS Balotesti CS Balotesti 0:3 FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
  Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 1:0 CS Mioveni Mioveni
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 3:1 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Ripensia Ripensia Timisoara 1:0 Aerostar Bacau Aerostar
  UTA Arad UTA Arad 0:2 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
  Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 0:3 Petrolul Ploiesti Petrolul
Matchday 26 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:0 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  Stavropol Dinamo Stavropol 2:1 Kuban Krasnodar Kuban
  Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 2:0 Biolog Novokubansk Biolog
  Angusht Nazran Angusht Nazran 0:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  V. Ponedelnik Viktor Ponedelnik Football Akademia 0:3 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  Volgar Volgar Astrakhan 2:0 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 22 Veles Moskow Veles Moskow 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Loko-Kazanka M.
  Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 3:0 FK Leningradets Leningradets
  Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 1:1 FK Khimki 2 Khimki 2
  Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 3:0 Saturn Ramenskoe Saturn
  FK Kaluga FK Kaluga 5:0 FK Ryazan FK Ryazan
  Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 0:1 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk 1:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 3:0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 1:0 Strogino Moscow Strogino Moscow
Matchday 38 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 3:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
  AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 3:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
  FC Den Bosch FC Den Bosch 2:0 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
  Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 8:0 Almere City FC Almere City
  FC Dordrecht FC Dordrecht 1:2 FC Utrecht U21 Utrecht U21
  Helmond Sport Helmond Sport 0:4 TOP Oss TOP Oss
  Twente FC Twente Enschede FC 2:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
  MVV Maastricht MVV Maastricht 1:1 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  PSV U21 PSV Eindhoven U21 2:0 SC Telstar Telstar
  FC Volendam FC Volendam 1:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 32 Moreirense Moreirense FC 1:2 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Feirense CD Feirense 4:4 GD Chaves Chaves
  Marítimo CS Marítimo 1:0 SC Braga Braga
  Varzim Varzim SC 1:4 FC Famalicão Famalicão
  Cova Piedade CD Cova Piedade 2:0 Académica Coimbra Coimbra
Quarter-Finals Marítimo U23 CS Marítimo U23 2:3 CD Aves U23 Aves U23
  Braga U23 SC Braga U23 1:2 AET Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Benfica U23 SL Benfica U23 4:3 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 36 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC 1:0 Dundee United FC Dundee United
  Ayr United Ayr United FC 1:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:3 Partick Thistle FC Partick Thistle
  Falkirk FC Falkirk FC 3:2 Ross County FC Ross County
Matchday 32 Adanaspor Adanaspor 1:2 Altinordu FK Altinordu
  Boluspor Boluspor 1:4 Hatayspor Hatayspor
 
Elazigspor Elazigspor 3:3 Ümraniyespor Ümraniyespor
  Istanbulspor Istanbulspor 1:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:0 SC Kriens SC Kriens
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:2 Servette FC Servette FC
Matchday 24 FC Zlin U19 FC Zlin U19 4:1 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 1:3 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 1:0 FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
  Pribram U19 1.FK Pribram U19 3:0 FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 2:0 FC Vysocina Jihlava U19 Jihlava U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 2:0 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 3:1 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  Dukla Prag U19 FK Dukla Prag U19 2:3 on pens MFK Karvina U19 Karvina U19
Matchday 26 FC Pisek FC Pisek 1:2 FK Stechovice Stechovice
  FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 7:1 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
  Loko Vltavin Loko Vltavin 1:3 Slovan Velvary Slovan Velvary
  Olympia FK Olympia Radotin 1:0 on pens FK Dobrovice FK Dobrovice
  Litomericko FK Litomericko 1:0 on pens SK Prevysov SK Prevysov
  Domazlice TJ Jiskra Domazlice 4:1 SK Benesov SK Benesov
  Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 0:2 FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Matchday 23 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3:3 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
  Hulin SK Spartak Hulin 0:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
  Hodonin FK Hodonin 3:2 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
  FC Hlucin FC Hlucin 1:3 SK Unicov SK Unicov
  MFK Vyskov MFK Vyskov 2:0 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
  Val. Mezirici