For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 26, 2019

Matchday 9
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:1 1. FC Köln 1. FC Köln
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
Bayern Munich Bayern Munich 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 11
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 VfL Bochum VfL Bochum
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 3:3 Hannover 96 Hannover 96
 
Hamburger SV Hamburger SV 6:2 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 13
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
Hallescher FC Hallescher FC 3:3 SV Meppen SV Meppen
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:2 Preußen Münster Preußen Münster
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 10
Southampton Southampton FC 0:9 Leicester City Leicester
 
Man City Manchester City 3:0 Aston Villa Aston Villa
  Watford Watford FC 0:0 AFC Bournemouth Bournemouth
  West Ham West Ham United 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
  Brighton Brighton & Hove Albion 3:2 Everton FC Everton
  Villarreal Villarreal CF 4:1 Deportivo Alavés Alavés
  CD Leganés CD Leganés 1:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 9 Hellas Verona Hellas Verona 0:1 US Sassuolo Sassuolo
  Lecce US Lecce 1:1 Juventus FC Juventus
Matchday 11 FC Nantes FC Nantes 0:1 AS Monaco Monaco
  LOSC Lille LOSC Lille 3:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 12
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Austria Vienna Austria Vienna 2:3 WSG Tirol WSG Tirol
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:4 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 14 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Tambov FK Tambov 3:0 FK Ufa Ufa
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
  Akhmat II Akhmat Grozny II 1:3 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 0:1 Spartak Moskow II Spartak II
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 5:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:1 Dinamo Moscow II Dinamo M II
  Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
  Chindia AFC Chindia Targoviste 1:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 11 Twente FC Twente Enschede FC 4:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 9 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:2 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 0:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 0:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 1:1 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 2:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 3:2 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:2 Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:4 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  C. Rizespor Caykur Rizespor 2:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
 
Sivasspor Sivasspor 2:1 Antalyaspor Antalyaspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 10 St. Johnstone St. Johnstone FC 3:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Ross County FC Ross County
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 1:0 St. Mirren FC St. Mirren
  Livingston FC Livingston FC 0:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 12 FK Mariupol FK Mariupol 2:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 4:0 Vorskla Poltava Vorskla
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 8 OFI Crete OFI Crete 2:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 2 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:2 PAS Giannina PAS Giannina
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 12 KAS Eupen KAS Eupen 0:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 6 Brugge Res. Club Brugge Reserve 3:2 KAA Gent II KAA Gent II
Matchday 12 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
  KSC Lokeren KSC Lokeren 2:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 9 KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 1:1 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 14 FK Jablonec FK Jablonec 4:1 FK Teplice FK Teplice
  Slovácko 1.FC Slovácko 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Sparta Praha AC Sparta Praha 4:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Esbjerg fB Esbjerg fB 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 13 Napredak FK Napredak Krusevac 1:1 FK Vozdovac Vozdovac
  Radnik FK Radnik Surdulica 0:5 Red Star Belgrade Red Star
  NK Varazdin NK Varazdin 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
  HNK Rijeka HNK Rijeka 1:2 HNK Gorica HNK Gorica
  Cracovia Cracovia 2:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Lech Poznan Lech Poznan 1:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  LKS Lodz LKS Lodz 2:0 Rakow Czestochowa Rakow
  Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 15 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:2 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 1:0 NK Celje NK Celje
Matchday 10 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 0:0 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 3:1 Debreceni VSC Debrecen
  Kisvárda Kisvárda FC 0:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Paksi FC Paksi FC 1:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Újpest FC Újpest FC 0:0 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Honvéd Budapest Honvéd FC 2:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 13 Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:2 AS Trencin AS Trencin
  Pohronie FK Pohronie 0:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  FK Senica FK Senica 0:1 SKF Sered SKF Sered
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 9 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 3:0 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 1:1 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 2:0 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:6 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 2:1 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 0:3 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:0 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 19 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 3:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  SpVgg Lam SpVgg Lam 2:1 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
  SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 1:5 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  VfB Straubing VfB Straubing 1:2 TSV Seebach TSV Seebach
  TSV Bogen TSV Bogen 1:2 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  FC Tegernheim FC Tegernheim 2:3 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 17 FSV Stadeln FSV Stadeln 0:3 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:0 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 1:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:3 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:0 SV Schwaig SV Schwaig
  TSV Kornburg TSV Kornburg 2:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 1:0 SV Mitterteich SV Mitterteich
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 1:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 0:2 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 2:2 DJK Schwebenried Schwebenried
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 4:0 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 2:2 TG Höchberg TG Höchberg
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 1:0 ASV Rimpar ASV Rimpar
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 3:0 SV Friesen SV Friesen
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:0 1.FC Passau 1.FC Passau
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  TSV Grünwald TSV Grünwald 0:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  ASV Dachau ASV Dachau 0:1 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 0:3 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Unterföhring FC Unterföhring 2:2 FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 5:3 TSV Ampfing TSV Ampfing
  SE Freising SC Eintracht Freising 2:0 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 10 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 5:0 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 0:4 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  Woltmershausen TS Woltmershausen 5:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 6:0 SG Findorff SG Findorff
Matchday 14 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 1:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
  SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 2:0 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:1 VfR Neumünster VfR Neumünster
  FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 2:0 SV Eichede II SV Eichede II
  TSV Travemünde TSV Travemünde 2:3 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 12 Rotenburger SV Rotenburger SV 4:2 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  SV Emmendorf SV Emmendorf 1:4 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 15 Auersmacher SV Auersmacher 0:2 FV Eppelborn FV Eppelborn
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 2:2 SV Mettlach SV Mettlach
  SF Köllerbach SF Köllerbach 3:5 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  VfB Dillingen VfB Dillingen 6:0 SpVgg Quierschied Quierschied
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 0:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 13 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 4:1 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 14 TuS Sulingen TuS Sulingen 1:2 OSV Hannover OSV Hannover
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 0:4 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 13 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 2:4 VfL Rhede VfL Rhede
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 6:0 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 0:1 GW Firrel GW Firrel
  TV Dinklage TV Dinklage 2:0 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 14 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 5:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 5:1 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
  Ahrweiler BC Ahrweiler BC 2:2 TuS Mayen TuS Mayen
  SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 1:2 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:2 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 9 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:0 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:1 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:3 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 0:2 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 3:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 10 Schott Jena SV Schott Jena 0:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 3:0 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:3 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 0:2 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 1:0 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 0:3 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 3:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 14 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 5:0 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 3:1 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 0:0 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  SV Spielberg SV Spielberg 3:4 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 1:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
  VfR Mannheim VfR Mannheim 3:0 VfB Eppingen VfB Eppingen
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 3:1 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 13 TSG Backnang TSG Backnang 2:1 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  SV Fellbach SV Fellbach 4:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 1:0 TSV Berg TSV Berg
  SKV Rutesheim SKV Rutesheim 0:0 TSV Essingen TSV Essingen
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 2:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 1:1 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 15 SG Bad Soden SG Bad Soden 3:1 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 0:7 Hünfelder SV Hünfelder SV
  OSC Vellmar OSC Vellmar 2:2 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:3 SC Willingen SC Willingen
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 3:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 10 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 0:3 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 2:5 Penzliner SV Penzliner SV
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 0:5 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:1 TSV Bützow TSV Bützow
  Anker Wismar FC Anker Wismar 3:1 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  SV Warnemünde SV Warnemünde 2:2 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  SV Pastow SV Pastow 1:2 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 11 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 0:2 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 2:2 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
  SSC Weißenfels SSC Weißenfels 4:2 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 3:2 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 3:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  Haldensleber SC Haldensleber SC 0:2 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  FSV Barleben FSV Barleben 1911 5:2 SV Kelbra SV Kelbra
  FC Radolfzell FC Radolfzell 2:2 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 0:0 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC Teningen FC Teningen 0:3 Offenburger FV Offenburger FV
  SV Weil SV Weil 1:4 FC Waldkirch FC Waldkirch
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 2:4 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SV Endingen SV Endingen 3:2 SC Lahr SC Lahr
  SV Bühlertal SV Bühlertal 2:1 FC Denzlingen FC Denzlingen
Matchday 13 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 3:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 0:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:5 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  SV Morlautern SV Morlautern 2:0 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 12 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 6:1 SV Sodingen SV Sodingen
Matchday 31 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 2:2 América Futebol Clube (MG) América-MG
  Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 3:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Quarter-Finals Independiente Club Atlético Independiente 0:2 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 15 Morelia Monarcas Morelia 2:2 Santos Laguna Santos Laguna
  Atlas Atlas Guadalajara 0:2 Club Necaxa Necaxa
  Club Tijuana Club Tijuana 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 19 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 3:1 CD América de Cali CD América
Final H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 7:8 on pens Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 25 Honda FC Honda FC 2:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 8 Damac FC Damac FC 0:1 Al-Raed Al-Raed
  Taawon Al-Taawon 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
  Al-Hazm Al-Hazm 2:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 11 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 3 Newcastle Newcastle United Jets 1:2 Adelaide United Adelaide United
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:0 Sydney FC Sydney FC
Matchday 16 Velez U17 FK Velez Mostar U17 1:2 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:3 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
  Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 3:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 13 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 2:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 2:3 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 14 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 5 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:0 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 17 Carabobo FC Carabobo FC 5:1 Monagas SC Monagas SC
  Portuguesa FC Portuguesa FC 2:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
  LALA FC AC LALA FC 0:1 Caracas FC Caracas FC
  Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 1:0 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 12 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 3:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  Igman Konjic FK Igman Konjic 1:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  HNK Orasje HNK Orasje 3:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  HNK Capljina HNK Capljina 0:0 FK Gorazde FK Gorazde
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:1 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  Travnik NK Travnik 3:1 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 28 Riteriai FK Riteriai 4:0 FK Panevezys FK Panevezys
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
  Suduva Suduva Marijampole 1:0 Zalgiris Vilnius Zalgiris
  Atlantas Atlantas Klaipeda 0:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 26 Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Minsk FK Minsk
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 3:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  FK Slutsk FK Slutsk 0:0 Slavia Mozyr Slavia
  Gomel FK Gomel 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 12 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 0:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 0:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 0:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 5 FUS Rabat FUS Rabat 2:4 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 32 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Final RFS FK RFS 3:2 AET FK Jelgava Jelgava
Matchday 15 FC Koper FC Koper 4:0 NK Dekani NK Dekani
  NK Dravograd NK Dravograd 1:1 NK Krka NK Krka
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:4 NK Fuzinar NK Fuzinar
  NK Dob NK Roltek Dob 4:1 NK Rogaska NK Rogaska
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 0:0 ND Gorica ND Gorica
  NK Bilje Vitanest Bilje 0:2 NK Krsko NK Krsko
Matchday 28 Cheonan City Cheonan City 0:2 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 2:0 Gangneung City Gangneung City
  Mokpo City Mokpo City 3:1 Gimhae FC Gimhae FC
  Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 1:2 Changwon FC Changwon FC
Matchday 34 FC Anyang FC Anyang 3:2 Ansan Greeners Ansan Greeners
  Seoul E-Land Seoul E-Land 2:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 2 Pohang Steelers Pohang Steelers 0:0 Daegu FC Daegu FC
  Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:1 FC Seoul FC Seoul
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 11 Dumbarton FC Dumbarton FC 1:0 Peterhead FC Peterhead FC
  Raith Rovers Raith Rovers FC 1:1 East Fife FC East Fife
  Falkirk FC Falkirk FC 0:1 Clyde FC Clyde FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:4 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Montrose Montrose FC 2:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 9 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 1:2 FC Lisse FC Lisse
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 1:2 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 1:3 DVS '33 Ermelo DVS '33
  Hoek HSV Hoek 4:0 ONS Sneek ONS Sneek
  Ter Leede VV Ter Leede 1:0 Almere City FC U21 Almere City U21
  Harkemase Boys Harkemase Boys 4:3 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 12 Newtown Newtown AFC 1:0 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
  The New Saints The New Saints FC 1:0 Bala Town FC Bala Town
  Aberystwyth Aberystwyth Town FC 1:1 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
  Caernarfon Town Caernarfon Town 2:0 Carmarthen Town AFC Carmarthen
  Barry Town Barry Town United FC 2:0 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
Matchday 9 SV Oss '20 SV Oss '20 3:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 12
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:3 SV Ried SV Ried
  SKU Amstetten SKU Amstetten 2:2 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
  SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:1 FC Liefering FC Liefering
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:4 Young Violets Austria Wien Young Violets
  SV Horn SV Horn 1:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 14 Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:0 Leeds United Leeds
  Middlesbrough Middlesbrough FC 0:0 Fulham FC Fulham
  Huddersfield Huddersfield Town 2:1 Barnsley FC Barnsley FC
 
West Brom West Bromwich Albion 2:2 Charlton Athletic Charlton
  Birmingham Birmingham City 2:1 Luton Town Luton
  Hull City Hull City 2:0 Derby County Derby
  Millwall Millwall FC 2:0 Stoke City Stoke City
  Preston NE Preston North End 3:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 10 Elgin City Elgin City FC 3:1 Queen's Park FC Queen's Park
Second Round Penicuik Penicuik Athletic FC 3:0 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Second Round Replay Gala Fairydean Gala Fairydean Rovers FC 1:2 Formartine United FC Formartine
  Fort William Fort William FC 0:5 Albion Rovers FC Albion Rovers
  Broxburn FC Broxburn Athletic FC 3:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 9 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:1 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Hesperange Swift Hesperange 4:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 15 Nacional Club Nacional Asunción 1:1 River Plate Asunción River Plate
  General Diaz Club General Díaz de Luque 3:1 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Matchday 8 Danubio FC Danubio FC 0:2 CA Peñarol Peñarol
  Racing Club Racing Club de Montevideo 3:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  Boston River Club Atlético Boston River 1:4 Defensor Sporting Club Defensor
  Wanderers Montevideo Wanderers 3:0 Juventud de Las Piedras Juventud
  Cerro Largo Cerro Largo FC 1:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 15 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 5:0 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
Matchday 34 Kalev Kalev Tallinn 1:2 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 1:4 FCI Levadia FCI Levadia
  FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 5:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  JK Welco Tartu JK Welco 2:1 FC Elva FC Elva
  TJK Legion Tallinn JK Legion 18:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 2:3 FC Helios Voru FC Helios Voru
  Nomme United FC Nomme United 2:1 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 13 Cusco FC Cusco FC 1:0 Deportivo Municipal Municipal
  Pirata Pirata FC 0:2 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 36 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:1 Sligo Rovers Sligo Rovers
  Waterford FC Waterford FC 4:2 University College Dublin UCD
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3:0 Cork City FC Cork City
  Derry City Derry City 4:0 Finn Harps Finn Harps
  Dundalk FC Dundalk FC 4:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 30 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:2 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Trat FC Trat FC 3:4 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:4 Sukhothai FC Sukhothai FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC 1:1 Buriram United Buriram Utd.
  Bangkok Utd. True Bangkok United 4:0 PTT Rayong PTT Rayong
  Chonburi FC Chonburi FC 1:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Port FC Port FC 2:2 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Suphanburi FC Suphanburi FC 2:5 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Semi-Finals 1st Leg DPMM FC Brunei DPMM FC 1:0 Warriors FC Warriors FC
  Tampines Rovers Tampines Rovers 2:0 Geylang International Geylang
Matchday 16 Southend United Southend United 1:3 Ipswich Town Ipswich
  Oxford United Oxford United 3:0 Rochdale AFC Rochdale
  Rotherham Rotherham United 0:1 Wycombe Wanderers Wycombe
  Bristol Rovers Bristol Rovers 2:2 Portsmouth FC Portsmouth
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Sunderland AFC Sunderland
  Burton Albion Burton Albion 0:0 Blackpool FC Blackpool
  Accrington Accrington Stanley 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
  Peterborough Peterborough United 2:2 Coventry City Coventry
  Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Milton Keynes Dons MK Dons
  Exeter City Exeter City 4:0 Plymouth Argyle Plymouth
  Northampt. Town Northampton Town 2:0 Cambridge United Cambridge Utd.
  Walsall Walsall FC 1:2 Mansfield Town Mansfield Town
  Colchester Utd. Colchester United 3:1 Newport County Newport County
  Port Vale Port Vale FC 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Crawley Town Crawley Town 0:4 Swindon Town Swindon Town
  Salford Salford City 1:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Leyton Orient Leyton Orient 1:1 Carlisle United Carlisle United
  Stevenage Stevenage FC 1:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 18 Sutton Utd Sutton United 2:3 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Boreham Wood Boreham Wood FC 0:2 AFC Fylde Fylde
  Bromley Bromley FC 5:0 FC Halifax Town Halifax Town
  Harrogate Town Harrogate Town 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
  Dover Athletic Dover Athletic 0:1 Stockport County Stockport
  Torquay United Torquay United FC 4:2 Barrow AFC Barrow
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 2:1 Wrexham AFC Wrexham
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:0 Solihull Moors Solihull Moors
  Woking FC Woking FC 1:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:0 Barnet FC Barnet
  Chorley FC Chorley FC 1:2 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 13 Glentoran Glentoran FC 3:1 Ballymena United Ballymena
  Cliftonville Cliftonville FC 5:0 Dungannon Swifts Dungannon
  Coleraine Coleraine FC 1:0 Linfield FC Linfield
  Larne FC Larne FC 1:1 Institute FC Institute FC
  Carrick Rangers Carrick Rangers 1:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 14 Queen's Uni Queen's University 3:3 Portadown FC Portadown
  Dergview Dergview FC 0:3 Harland & Wolff Welders HW Welders
  Dundela FC Dundela FC 5:0 Knockbreda FC Knockbreda FC
  Loughgall Loughgall FC 1:4 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Ards FC Ards FC 3:0 PSNI FC PSNI FC
  Newry City Newry City AFC 1:3 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 25 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 1:4 FK Smiltene/BJSS Smiltene
  Tukums FK Tukums 2000 1:0 FK Auda Kekava FK Auda
Matchday 9 Ascoli Ascoli Calcio 2:1 Virtus Entella Virtus Entella
  Pordenone Pordenone Calcio 0:0 AS Cittadella Cittadella
  Cosenza Cosenza Calcio 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
  Salernitana US Salernitana 1919 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Crotone FC Crotone 3:2 Venezia FC Venezia
  Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Pescara Delfino Pescara 1936 4:0 Benevento Calcio Benevento
  Trapani Trapani Calcio 2:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 10 Pendikspor Pendikspor 3:1 Amed SK Amed SK
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:1 Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Gümüshanespor Gümüshanespor 2:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  BAK FK Baskent Akademi FK 0:1 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  1922 Konya 1922 Konyaspor 1:2 Inegölspor Inegölspor
  Sariyer Sariyer 2:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:3 Hacettepe Spor Hacettepe
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:3 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 3:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:2 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 5:1 Elazigspor Elazigspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:1 Van Spor FK Van Spor FK
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2:3 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Usak Spor AS Usak Spor AS 1:4 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 13 Albacete Albacete Balompié 1:0 Cádiz CF Cádiz CF
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:3 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 12 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:0 RC Lens Lens
  AJ Auxerre AJ Auxerre 0:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
  US Orléans US Orléans 1:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
  Guingamp EA Guingamp 1:2 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  Paris FC Paris FC 2:4 SM Caen SM Caen
  FC Le Mans FC Le Mans 1:0 FC Chamois Niort FC Niort
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
  Rodez AF Rodez AF 2:0 FC Chambly FC Chambly
  FC Lorient FC Lorient 0:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 14 Chiajna Concordia Chiajna 1:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 1:0 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  Rapid 1923 FC Rapid 1923 0:0 Ripensia Timisoara Ripensia
  SSC Farul SSC Farul Constanta 2:0 CS Mioveni CS Mioveni
  ASU Poli ASU Poli Timisoara 1:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 15 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:3 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 1:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 16 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 3:3 Nosta Novotroitsk Nosta
  Tyumen FK Tyumen 1:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
  FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:2 Zvezda Perm Zvezda Perm
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
  Lada Togliatti Lada Togliatti 0:5 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
  KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:2 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 15 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 0:3 Veles Moskau Veles Moskau
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
  Kolomna FK Kolomna 3:4 FK Murom Murom
  Rodina Rodina Moscow 2:1 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Pskov-747 Pskov-747 0:2 FK Leningradets Leningradets
  Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 0:2 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
  Olimp Khimki Olimp Khimki 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
  Ararat Moskau Ararat Moskau 0:3 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
  Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 4:1 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
  Saturn Saturn Ramenskoe 5:1 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 12 FC Volendam FC Volendam 3:2 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
  Helmond Sport Helmond Sport 1:4 SC Telstar Telstar
  Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
  Roda JC Roda JC Kerkrade 4:2 NAC Breda NAC Breda
  Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:3 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
  TOP Oss TOP Oss 1:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 5:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
  Almere City Almere City FC 3:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 8 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Belenenses SAD Belenenses SAD 3:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
  Gil Vicente Gil Vicente FC 1:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 7 Penafiel FC Penafiel 0:0 Académica Coimbra Coimbra
  FC Porto B FC Porto B 1:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
  Benfica B SL Benfica B 1:0 CD Nacional Nacional
Matchday 12 Portimonense 23 Portimonense SC U23 3:4 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
  Famalicão U23 FC Famalicão U23 0:0 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
  Sporting CP U23 Sporting CP U23 0:0 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 10 Ayr United Ayr United FC 1:2 Dundee FC Dundee FC
  Partick Thistle Partick Thistle FC 1:3 Arbroath FC Arbroath
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:2 Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Dundee United Dundee United FC 2:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC 2:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 9 Boluspor Boluspor 3:1 Keciörengücü Keciörengücü
  Ümraniyespor Ümraniyespor 4:0 Altinordu FK Altinordu
  Istanbulspor Istanbulspor 1:2 Bursaspor Bursaspor
  Balikesirspor Balikesirspor 3:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 15 Ingulets Ingulets Petrove 4:0 Balkany Zorya Balkany Zorya
  Avangard K. Avangard Kramatorsk 0:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
  Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 4:1 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 3:0 OPFK Cherkashchyna Cherkashchyna
  Kremin Kremin Kremenchuk 2:4 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
  Chornomorets Chornomorets Odessa 1:0 MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
Matchday 12
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:3 FC Vaduz FC Vaduz
  SC Kriens SC Kriens 2:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 5 AO Trikala AO Trikala 0:0 AO Kavala AO Kavala
  Veria NPS Veria NPS 1:1 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
Matchday 8 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 3:1 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
  Atromitos U19 Atromitos Athens U19 2:1 Panionios Athen U19 Panionios U19
  Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 0:2 AEK Athens U19 AEK Athens U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 2:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 12 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 2:1 on pens FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 4:0 FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 1:4 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 2:1 MFK Karvina U19 Karvina U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 1:0 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
  FC Zlin U19 FC Zlin U19 1:2 on pens SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  SK Benesov SK Benesov 0:2 Sokol Hostoun Sokol Hostoun
  Loko Vltavin Loko Vltavin 2:1 FK Motorlet Prague Motorlet Prague
  FK Zbuzany FK Zbuzany 1953 0:2 FK Prepere FK Prepere
  Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 2:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
  Domazlice TJ Jiskra Domazlice 2:3 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B
  Pardubice B FK Pardubice B 1:2 FK Teplice B FK Teplice B
  Zivanice TJ Sokol Zivanice 0:1 on pens FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
Matchday 14 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:0 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
  SFK Vrchovina