For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 27, 2019

Matchday 14 USC Paloma USC Paloma Hamburg 2:2 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:1 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:2 Hamburger SV III HSV III
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:0 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  TSV Sasel TSV Sasel 5:0 FC Süderelbe FC Süderelbe
  Concordia Concordia Hamburg 2:4 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 9
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 11
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 0:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 13
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Second Round 1st leg Horoya AC Horoya AC 4:2 Bandari FC Bandari FC
  Fosa Juniors Fosa Juniors FC 2:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
  Côte d'Or FC Côte d'Or FC 0:5 Masry Port Said El Masry
  Kampala CC Kampala City Council 0:0 Paradou AC Paradou AC
  Green Eagles FC Green Eagles FC 1:1 Hassania d'Agadir Hassania
  Gor Mahia FC Gor Mahia Nairobi 1:1 DC Motema Pembe DC Motema Pembe
  UD Songo UD Songo 1:2 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
  Young Africans Young Africans 1:2 Pyramids FC Pyramids FC
  Elect-Sport FC Elect-Sport FC 0:1 Djoliba AC Bamako Djoliba AC
  Asante Kotoko Asante Kotoko SC 1:0 FC San Pedro FC San Pedro
  ASC Kara ASC Kara 2:1 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Enyimba Aba Enyimba Aba 2:0 TS Galaxy FC TS Galaxy FC
  Cano Sport Cano Sport 1:2 Zanaco FC Zanaco FC
  FC Nouadhibou FC Nouadhibou 2:0 Triangle United FC Triangle United
  Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 2:2 Proline FC Proline FC
Matchday 10 Newcastle Newcastle United 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
 
Arsenal Arsenal FC 2:2 Crystal Palace Crystal Palace
 
Liverpool Liverpool FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
 
Norwich Norwich City 1:3 Manchester United Man Utd
Matchday 6 CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:0 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  FC Ordino FC Ordino 1:3 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:1 UE Engordany UE Engordany
Matchday 10 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:1 Real Sociedad Real Sociedad
  Granada CF Granada CF 1:0 Real Betis Balompié Real Betis
  Levante Levante UD 0:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
 
Sevilla FC Sevilla FC 2:0 Getafe CF Getafe
  CA Osasuna CA Osasuna 3:1 Valencia CF Valencia
Matchday 9 Bologna Bologna FC 1909 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Atalanta Atalanta BC 7:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
  Torino Torino FC 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  SPAL SPAL 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
 
AS Roma AS Roma 2:1 AC Milan AC Milan
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 11 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:2 FC Toulouse Toulouse
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:2 SC Amiens SC Amiens
  Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 Olympique Marseille Marseille
Matchday 12
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SCR Altach SC Rheindorf Altach 0:1 LASK LASK
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:2 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 14 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  CSKA Moscow CSKA Moscow 0:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 0:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Krasnodar FK Krasnodar 1:1 FK Orenburg Orenburg
  Krasnodar II FK Krasnodar II 0:1 FK Orenburg II Orenburg II
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
  FC Botosani FC Botosani 1:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
  Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 3:2 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 12
FC Zürich FC Zürich 3:2 FC Basel 1893 FC Basel
 
FC Lugano FC Lugano 1:3 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:2 FC Thun FC Thun
Matchday 11 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 FC Groningen FC Groningen
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  Sparta R. Sparta Rotterdam 1:2 FC Utrecht FC Utrecht
 
Ajax Ajax Amsterdam 4:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 9 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 4:0 Kayserispor Kayserispor
  Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:2 Denizlispor Denizlispor
  Göztepe Göztepe 1:4 Kasimpasa Kasimpasa
  Besiktas Besiktas JK 1:0 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 8 Tondela CD Tondela 0:1 SL Benfica Benfica
  FC Porto FC Porto 3:0 FC Famalicão Famalicão
  Sporting CP Sporting CP 3:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 10 Aberdeen FC Aberdeen FC 0:4 Celtic FC Celtic
  Rangers Rangers FC 2:1 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 12 FK Lviv FK Lviv 1:4 Desna Chernihiv Desna
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Karpaty Lviv Karpaty
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:0 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 8 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:2 AE Larisa AE Larisa
  Atromitos Athen Atromitos Athen 4:0 Panionios Athens Panionios
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:0 Panetolikos GFS Panetolikos
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 AEK Athens AEK Athens
Matchday 2 PAE Chania PAE Chania 0:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  AOK Kerkyra AOK Kerkyra 0:2 Panachaiki GE Panachaiki
  Apollon Pontou Apollon Pontou 0:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 10 Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RFC Meux RFC Meux 2:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  RUS Rebecq RUS Rebecq 0:0 RAAL La Louvière La Louvière
  Solières Solières Sport 2:1 RCS Verlaine RCS Verlaine
  CS Onhaye CS Onhaye 1:2 RRC Hamoir RRC Hamoir
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 1:1 RE Acren-Lessines RE Acren
  RUS Givry RUS Givry 1:2 RFC Tilleur RFC Tilleur
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 4:1 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 12 Club Brugge Club Brugge KV 1:1 Standard Liège Standard Liège
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:0 KAA Gent KAA Gent
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:3 KV Mechelen KV Mechelen
  RE Virton Royal Excelsior Virton 3:2 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 9 RFC Lüttich RFC Lüttich 2:3 FC Rupel Boom Rupel Boom
  FC Gullegem FC Gullegem 0:0 FC Knokke FC Knokke
  KSCT Menen KSCT Menen 3:0 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  Merelbeke KFC Merelbeke 4:4 KFC VW Hamme VW Hamme
  KFC Duffel KFC Duffel 2:1 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:0 KVK Tienen Tienen
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:1 Diegem Sport Diegem Sport
  Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 2:1 Berchem Sport Berchem Sport
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:1 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 14 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:0 MFK Karvina MFK Karvina
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:3 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
  Hobro IK Hobro IK 1:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
  Lyngby BK Lyngby BK 2:1 AC Horsens AC Horsens
  Odense BK Odense Boldklub 3:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Bröndby IF Bröndby IF 5:2 Randers FC Randers FC
  SönderjyskE SönderjyskE 1:3 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 26 Tromsø Tromsø IL 4:2 Ranheim IL Ranheim IL
  Stabæk Stabæk Fotball 0:0 Odds BK Odds BK
  Kristiansund BK Kristiansund BK 4:2 Viking Stavanger Viking FK
  Haugesund FK Haugesund 2:2 Strømsgodset IF Strømsgodset
  Mjøndalen Mjøndalen IF 0:0 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Rosenborg BK Rosenborg BK 3:1 Molde FK Molde FK
Matchday 29 Häcken BK Häcken 0:1 IFK Norrköping Norrköping
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 0:0 IK Sirius Sirius
  Östersund Östersunds FK 1:2 Hammarby IF Hammarby
Matchday 13 Indjija FK Indjija 1:3 FK Cukaricki Cukaricki
  Partizan FK Partizan Belgrade 4:0 FK Spartak Subotica Spartak
  FK TSC FK TSC Backa Topola 1:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
  NK Istra NK Istra 1961 0:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Osijek NK Osijek
Second Round HJK Helsinki HJK Helsinki 1:2 AET IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 13 Wisla Plock Wisla Plock 3:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Legia Warszawa Legia Warszawa 7:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 15 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:2 NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 2:0 NK Bravo NK Bravo
Matchday 10 US Hostert US Hostert 2:3 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:4 CS Fola Esch CS Fola Esch
  F91 Dudelange F91 Dudelange 3:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 3:2 FC Differdange 03 Differdange 03
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Titus Petange Union Titus Petange 2:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:2 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 13 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  Spartak Trnava Spartak Trnava 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 9 FSV Bernau FSV Bernau 1:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 17 ASV Vach ASV Vach 2:0 Kickers Selb Kickers Selb
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 10:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 10:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 11:00 PM FC Coburg FC Coburg
  SV Erlbach SV Erlbach 0:2 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 10 FC Huchting FC Huchting 3:1 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 4:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 14 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 0:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 6:0 SG Neustrand SG Neustrand
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 3:0 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 12 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:0 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:2 FC Verden 04 FC Verden 04
  VfL Westercelle VfL Westercelle 3:3 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  Ottersberg TSV Ottersberg 3:3 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:1 TSV Gellersen TSV Gellersen
  VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:1 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 15 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 3:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  VfL Primstal VfL Primstal 2:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 13 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 5:1 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 0:2 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 4:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  SC Gitter SC Gitter 0:3 SV Lengede SV Lengede
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 3:0 SC Hainberg SC Hainberg
  Petershütte TuSpo Petershütte 2:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 14 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
  TSV Godshorn TSV Godshorn 0:4 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:1 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  FC Eldagsen FC Eldagsen 1:2 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 13 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:3 BV Essen BV Essen
  GW Mühlen GW Mühlen 1:3 Germania Leer Germania Leer
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 4:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
  SV Bevern SV Bevern 3:1 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 14 VfB Wissen VfB Wissen 0:3 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SV Morbach SV Morbach 2:0 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:2 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 9 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 1:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 10 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:2 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 13 Heimerdingen TSV Heimerdingen 1:4 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 4:6 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 15 SG Johannesberg SG Johannesberg 10:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  FC Körle FC Körle 10:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 10:00 PM Melsunger FV Melsunger FV
  SSV Sand SSV Sand 10:00 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 2:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 2:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 1:1 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:3 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 4:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
  JSK Rodgau JSK Rodgau 0:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:3 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 10 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 11 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:4 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 13 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:4 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  Basara Mainz FC Basara Mainz 0:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 12 SC Herford SC Herford 1:0 SC Roland Beckum SC Roland
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  Delbrücker SC Delbrücker SC 0:0 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 1:0 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:1 VfL Theesen VfL Theesen
  TuS Tengern TuS Tengern 2:2 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  SV Spexard SV Spexard 1:3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 28 EC Bahia Esporte Clube Bahia 2:3 Sport Club Internacional Internacional
  Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Athletico-PR Club Athletico Paranaense 4:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
  Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 15 Querétaro FC Querétaro FC 3:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
  América CF América 2:0 Puebla FC Puebla FC
  León Club León FC 3:2 Atlético de San Luis San Luis
  Tigres UANL Tigres UANL 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  Toluca Deportivo Toluca 2:0 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 12 Chattanooga FC Chattanooga FC 6:00 AM Milwaukee Torrent Milwaukee
  Napa Valley Napa Valley 1839 FC 10:00 AM Michigan Stars FC Michigan Stars
Matchday 28 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
  SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 3:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 1:2 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:1 Fukushima United Fukushima Utd.
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 3:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 38 FC Ryukyu FC Ryukyu 2:3 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:0 Ehime FC Ehime FC
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Yokohama FC Yokohama FC 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:4 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Albirex Niigata Albirex Niigata 3:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 FC Gifu FC Gifu
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 4:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 3:2 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 25 FC Osaka FC Osaka 1:0 Matsue City Matsue City
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 0:1 Tokyo Musashino City Musashino City
  Sony Sendai Sony Sendai 5:3 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  Nara Club Nara Club 1:1 FC Imabari FC Imabari
  Verspah Oita Verspah Oita 4:1 Honda Lock Honda Lock
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:5 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 8 Hilal Al-Hilal Riyadh 1:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Abha Club Abha
Matchday 11 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:1 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
  Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 4:1 Venados FC Yucatán Venados FC
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Potros UAEM Potros UAEM
  Tampico Madero Tampico Madero 1:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
  Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 10 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 0:0 KF Teuta KF Teuta
  KF Laçi KF Laçi 3:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
  FC Luftëtari FC Luftëtari 0:3 KF Tirana KF Tirana
Matchday 3 Wellington P. Wellington Phoenix 1:2 Perth Glory Perth Glory
  Western United Western United FC 1:2 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 16 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 6:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 13 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 4:0 NK Travnik U19 Travnik U19
  FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 0:2 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
  Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 1:3 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
  Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:1 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 14 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 5 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:3 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
  Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:2 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 17 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:0 Zulia FC Zulia FC
  Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 2:1 Trujillanos FC Trujillanos
  Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
  Táchira Deportivo Táchira 1:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
  Zamora Zamora FC 0:0 Aragua FC Aragua FC
Matchday 12 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 2:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 26 Vitebsk FK Vitebsk 0:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:2 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 6 Arab Contr. Arab Contractors SC 10:00 PM El Gouna FC El Gouna
  Enppi Enppi Club 1:30 AM Zamalek SC Zamalek
Matchday 2 Wydad AC Wydad Casablanca 3:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 5 OC Safi Olympique Safi 0:0 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:1 Raja de Beni Mellal Beni Mellal
  Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 6 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:1 US Monastir US Monastir
  Club Africain Club Africain Tunis 2:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 0:2 Esperance Tunis Esperance
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:2 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  Stade Tunisien Stade Tunisien 2:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 32 Saburtalo FC Saburtalo 0:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Rustavi FC Rustavi 2:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 15 Beltinci ND Beltinci 2:0 NK Brda NK Brda
Matchday 34 Suwon FC Suwon FC 0:3 Gwangju FC Gwangju FC
  Busan IPark Busan IPark FC 0:0 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 3:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 2 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 0:1 Seongnam FC Seongnam FC
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:2 Jeju United FC Jeju Utd.
  Incheon Utd. Incheon United FC 1:1 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Round of 16 Louisville City Louisville City FC 2:1 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 7:0 Birmingham Legion FC Legion FC
  Indy Eleven Indy Eleven 1:0 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
  Nashville SC Nashville SC 3:1 Charleston Battery Charleston
  Reno FC Reno 1868 FC 1:3 Sacramento Republic FC Sacramento FC
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 8:7 on pens Austin Bold FC Bold FC
  Fresno Fresno FC 2:3 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 31 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:2 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 12 Penybont FC Penybont FC 2:3 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 9 USV Hercules USV Hercules 2:1 ADO Den Haag U21 ADO U21
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  VV Gemert VV Gemert 3:2 VV Dongen Dongen
  Quick DH HV & CV Quick 1:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Lienden FC Lienden 2:1 VV Hoogland Hoogland
  VV UNA VV UNA Veldhoven 2:1 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 12 FAC Floridsdorfer AC 0:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 14
Swansea Swansea City 1:0 Cardiff City Cardiff
  Bristol City Bristol City 2:2 Wigan Athletic Wigan
Second Round Replay BSC Glasgow BSC Glasgow 2:1 Lochee United FC Lochee
Matchday 34 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 2:3 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 9 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 2:3 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Mondercange FC Mondercange 3:1 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 3:0 US Rumelange US Rumelange
Matchday 34 FC Flora FC Flora Tallinn 1:0 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 25 Super Nova SK Super Nova 0:3 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  Grobinas Grobinas SC 6:0 Dinamo Riga/Staicele Dinamo Riga
  New Project FC New Project 0:1 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 9 Cremonese US Cremonese 1:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 12 Gozzano AC Gozzano 2:2 US Città di Pontedera Pontedera
  Siena Robur Siena 1:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Arezzo SS Arezzo 2:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
  Pianese US Pianese 2:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Pro Patria Aurora Pro Patria 2:3 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Juventus U23 Juventus U23 1:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 4:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Novara Novara Calcio 1908 0:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Como Como 1907 1:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Sambenedettese US Sambenedettese 0:3 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Südtirol FC Südtirol 1:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Modena Modena FC 2018 0:1 Reggio Audace FC Reggio Audace
  Ravenna Ravenna FC 1:1 Cesena FC Cesena
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:2 Feralpisalò Feralpisalò
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Rimini Rimini FC 0:1 Fermana FC Fermana
  Picerno AZ Picerno 2:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Catania Calcio Catania 0:0 SSC Bari Bari
  Viterbese AS Viterbese Castrense 2:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Avellino US Avellino 1912 1:2 Reggina 1914 Reggina
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Teramo Teramo Calcio 1913 4:3 Casertana FC Casertana
  Catanzaro US Catanzaro 1:1 Rende Calcio 1968 Rende
  Vibonese US Vibonese 1:1 Ternana Calcio Ternana
  Monopoli SS Monopoli 1966 3:0 Potenza Calcio Potenza
  Cavese Cavese 1919 0:2 FC Rieti Rieti
Matchday 13 Girona Girona FC 0:0 AD Alcorcón Alcorcón
  Sporting Gijón Sporting Gijón 4:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
  SD Huesca SD Huesca 2:0 Elche CF Elche CF
  UD Las Palmas UD Las Palmas 1:3 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  UD Almería UD Almería 3:2 Extremadura UD Extremadura
Matchday 20 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 3:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Luch Luch Vladivostok 1:1 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 0:2 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 0:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Mordovia Mordovia Saransk 1:1 Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:1 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Avangard Kursk Avangard Kursk 0:3 FK Khimki Khimki
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 0:1 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Baltika Baltika Kaliningrad 1:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Armavir FK Armavir 1:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 14 Resita CSM Resita 2:3 UTA Arad UTA Arad
Matchday 15 Spartak V. Spartak Vladikavkaz 2:2 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
  Biolog Biolog Novokubansk 2:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  I. Cherkessk Inter Cherkessk 3:1 FK Makhachkala Makhachkala
  Urozhay Urozhay Krasnodar 1:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 0:2 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 29 Stavropol Dinamo Stavropol 2:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 15 FK Kaluga FK Kaluga 2:0 Strogino Moscow Strogino Moscow
  FK Ryazan FK Ryazan 3:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 7 Covilhã SC Covilhã 1:0 CD Cova Piedade Cova Piedade
  Varzim Varzim SC 2:1 GD Chaves Chaves
  Farense SC Farense 1:0 Leixões SC Leixões
  Estoril Estoril Praia 3:0 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 9 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 3:1 Hatayspor Hatayspor
  Giresunspor Giresunspor 3:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 1:1 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 15 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 2:1 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
Matchday 12 FC Wil 1900 FC Wil 1900 3:0 FC Aarau FC Aarau
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 5:0 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 5 Olymp. Volou Olympiakos Volou 2:1 OF Ierapetras OF Ierapetras
  Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 3:0 PO Triglias PO Triglias
  AO Egaleo AO Egaleo 2:0 Niki Volou Niki Volou
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
  Diagoras Diagoras Rodou 2:0 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 8 OFI Crete U19 OFI Crete U19 0:0 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 1:3 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
  PAO U19 Panathinaikos Athens U19 6:0 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 12 Slavia Prague B SK Slavia Prague B 1:2 AC Sparta Prague B Sparta Prague B
  Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 3:0 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
  Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 1:0 Slovan Velvary Slovan Velvary
  Dukla B FK Dukla Prague B 0:5 FC Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
  Vik. Plzen B FC Viktoria Plzen B 1:0 FC Pisek FC Pisek
  SK Zapy SK Zapy 1:3 FK Jablonec B FK Jablonec B
  SK Rakovnik SK Rakovnik 1:6 FK Stechovice Stechovice
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1:0 FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
Matchday 14 FCB Ostrava B FC Banik Ostrava B 0:4 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
  Velke Mezirici FC Velke Mezirici 2:2 FC Slovan Rosice Rosice
  SK Unicov SK Unicov 3:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
  Blansko FK Blansko 2:0 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
  FC Zlin B FC Zlin B 0:3 FC Odra Petrkovice Petrkovice
Matchday 13 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 3:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
  Hradec Králové FC Hradec Králové 1:2 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 15 FC Roskilde FC Roskilde 4:0 Naestved Boldklub Naestved BK
  Nyköbing FC Nyköbing FC 1:2 Viborg FF Viborg FF
Matchday 28 Notodden Notodden FK 3:3 Tromsdalen UIL Tromsdalen
  FK Jerv FK Jerv 0:1 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 0:1 Kongsvinger IL Kongsvinger
  Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 0:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
  Raufoss IL Raufoss IL 1:1 Sogndal IL Sogndal
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 3:2 Skeid Oslo Skeid Oslo
  HamKam Hamarkameratene 1:2 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 29 Halmstad Halmstads BK 3:2 IK Brage Brage
  Brommapojkarna IF Brommapojkarna 1:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 16 Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 1:1 OFK Backa Backa
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 2:1 FK Trayal Kruševac Trayal
  Novi Pazar FK Novi Pazar 0:1 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 11 Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 1:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
  Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 3:1 NK Sesvete NK Sesvete
  NK Rudes NK Rudes 1:1 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
Matchday 15 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:0 Stal Mielec Stal Mielec
  Odra Opole Odra Opole 0:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 14 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 2:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Legia II Legia Warsaw II 1:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Bron Radom Bron Radom 2:3 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Pogon II Pogon Szczecin II 0:1 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 0:0 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 13 Zielona Gora Lechia Zielona Góra 2:3 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
Matchday 14 Korona Kielce II Korona Kielce II 1:2 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:2 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
Matchday 31 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:0 FK Taraz Taraz
  FC Astana FC Astana 5:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 13 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 3:0 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 8 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 2:2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:2 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 14 Dorog Dorogi FC 3:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Soroksár Soroksár SC 0:3 Budaörsi SC Budaörs
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 1:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Budafoki MTE Budafoki MTE 2:0 Vác FC Vác
  Szeged Szeged-Csanád - GA 5:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  BFC Siófok BFC Siófok 0:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:1 Vasas FC Vasas FC
  Haladás Szombathelyi Haladás 1:3 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 15 Olimpia Elblag Olimpia Elblag 1:0 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 10 Getafe CF B Getafe CF B 2:0 Coruxo FC Coruxo FC
  UD Melilla UD Melilla 1:0 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 3:1 UP Langreo UP Langreo
  Las Rozas CF Las Rozas CF 1:1 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Atl. Baleares Atlético Baleares 4:1 Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Marino Luanco Marino Luanco 1:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 1:1 UD Ibiza UD Ibiza
  Unionistas CF Unionistas CF 1:2 Arenas Club Arenas Club
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 2:0 Haro Deportivo Haro Deportivo
  CD Guijuelo CD Guijuelo 1:2 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  CD Izarra CD Izarra 1:0 CD Tudelano CD Tudelano
  Burgos CF Burgos CF 1:2 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Barakaldo CF Barakaldo CF 0:0 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:2 CF Badalona CF Badalona
  Valencia B Valencia Mestalla 1:2 AE Prat AE Prat
  CD Ebro CD Ebro 2:0 Orihuela CF Orihuela CF
  UE Olot UE Olot 2:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
  CD Castellón CD Castellón 3:0 Villarreal CF B Villarreal CF B
  FC Barcelona B FC Barcelona B 1:0 CE Sabadell CE Sabadell
  UE Cornellà UE Cornellà 0:1 Hércules CF Hércules CF
  CF La Nucía CF La Nucía 2:1 SD Ejea SD Ejea
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 3:0 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Cádiz B Cádiz CF B 1:0 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Algeciras CF Algeciras CF 0:3 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Real Murcia Real Murcia CF 1:2 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Córdoba CF Córdoba CF 1:0 San Fernando CD San Fernando CD
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:1 FC Cartagena FC Cartagena
  Yeclano Yeclano Deportivo 1:1 CD Don Benito CD Don Benito
  CD Badajoz CD Badajoz 1:1 Mérida AD Mérida AD
Matchday 16 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 0:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 3:2 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  HSC Hannover Hannoverscher SC 1:1 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 5:1 Heider SV Heider SV
Matchday 13 BFC Dynamo BFC Dynamo 2:0 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 2:0 VfB Auerbach VfB Auerbach
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 0:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 15
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 13 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 0:1 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 16 Seekirchen SV Seekirchen 3:2 SV Austria Salzburg A. Salzburg
  Rankweil Rot-Weiß Rankweil 1:1 VfB Hohenems Hohenems
  Röthis SC Röthis 2:3 FC Langenegg Langenegg
Matchday 14 Avarta Avarta 2:1 Skovshoved IF Skovshoved
  Slagelse Slagelse B&I 2:3 BK Frem BK Frem
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 2:0 Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 12 FC Biel-Bienne