For using this site, please activate JavaScript.

Matches Nov 9, 2019

Matchday 11
1. FC Köln 1. FC Köln 1:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:1 FC Augsburg FC Augsburg
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:4 RB Leipzig RB Leipzig
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:3 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 13
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:1 VfL Bochum VfL Bochum
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 3:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 15
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:2 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:0 SV Meppen SV Meppen
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:3 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Hallescher FC Hallescher FC 0:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 4:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 12
Norwich Norwich City 0:2 Watford FC Watford
 
Chelsea Chelsea FC 2:0 Crystal Palace Crystal Palace
  Newcastle Newcastle United 2:1 AFC Bournemouth Bournemouth
 
Burnley Burnley FC 3:0 West Ham United West Ham
 
Spurs Tottenham Hotspur 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
 
Southampton Southampton FC 1:2 Everton FC Everton
Matchday 8 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 1:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 13 Real Sociedad Real Sociedad 1:1 CD Leganés CD Leganés
  Alavés Deportivo Alavés 3:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
 
Valencia Valencia CF 2:0 Granada CF Granada CF
Matchday 12 Sassuolo US Sassuolo 3:1 Bologna FC 1909 Bologna
  Brescia Brescia Calcio 0:4 Torino FC Torino
Matchday 13 OGC Nice OGC Nice 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 16 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Rostov FK Rostov 1:2 FK Tambov Tambov
  Orenburg II FK Orenburg II 3:0 FK Ufa II Ufa II
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  FK Sochi II FK Sochi II 2:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:0 FC Voluntari FC Voluntari
  FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:1 FC Viitorul FC Viitorul
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:0 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
  Chindia AFC Chindia Targoviste 1:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 13 Vitesse Vitesse Arnhem 1:2 FC Groningen FC Groningen
Matchday 11 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 5:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 0:1 Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 4:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 0:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 0:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 1:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 2:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 3:2 Kasimpasa Kasimpasa
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:1 Kayserispor Kayserispor
 
Sivasspor Sivasspor 2:0 Konyaspor Konyaspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 1:0 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 13 Ross County Ross County FC 1:3 Aberdeen FC Aberdeen FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:4 Hibernian FC Hibernian FC
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 5:2 St. Mirren FC St. Mirren
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 14 FK Mariupol FK Mariupol 2:2 Karpaty Lviv Karpaty
  Desna Desna Chernigiv 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  PFK Lviv PFK Lviv 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 10 Volos NPS Volos NPS 3:2 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 7 AO Trikala AO Trikala 2:1 Veria NPS Veria NPS
Matchday 10 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 2:1 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
  AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 3:4 Panionios Athen U19 Panionios U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 1:2 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
  OFI Crete U19 OFI Crete U19 0:3 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
  AE Larisa U19 AE Larisa U19 3:1 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 12 RFC Meux RFC Meux 4:2 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 15 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 14 Lommel SK Lommel SK 1:0 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  RE Virton Royal Excelsior Virton 0:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  KSV Roeselare KSV Roeselare 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
  Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 0:2 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 16 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:0 MFK Karvina MFK Karvina
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Randers FC Randers FC 3:3 Aalborg BK Aalborg BK
  AC Horsens AC Horsens 2:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
  Radnik FK Radnik Surdulica 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
  Rad FK Rad 2:0 FK Spartak Subotica Spartak
  Napredak FK Napredak Krusevac 3:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 15 NK Istra NK Istra 1961 2:2 HNK Gorica HNK Gorica
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 3:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
  LKS Lodz LKS Lodz 0:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Piast Gliwice Piast Gliwice 3:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Wisla Plock Wisla Plock 0:0 Cracovia Cracovia
Matchday 16 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 15 CSKA 1948 CSKA 1948 2:0 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  PFC Montana PFC Montana 0:2 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3:2 Strumska Slava Strumska Slava
  Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:3 Hebar Pazardzhik Hebar P.
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 0:1 Chernomorets Balchik C. Balchik
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 3:2 Neftochimik Burgas Neftochimik
Matchday 17 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 3:3 NK Celje NK Celje
  NK Maribor NK Maribor 4:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 15 MSK Zilina MSK Zilina 1:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 11 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 3:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 5:1 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 3:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  FSV Bernau FSV Bernau 1:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 4:3 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 0:0 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:3 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 3:0 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 21 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 1:1 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 0:4 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  FC Tegernheim FC Tegernheim 2:1 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  TSV Seebach TSV Seebach 2:1 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  VfB Straubing VfB Straubing 2:2 SpVgg Lam SpVgg Lam
  TSV Bogen TSV Bogen 3:4 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 0:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 19 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:0 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:1 FSV Stadeln FSV Stadeln
  Kickers Selb Kickers Selb 5:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:2 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  SV Schwaig SV Schwaig 0:2 ASV Vach ASV Vach
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:3 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SV Friesen SV Friesen 2:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 1:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  FC Coburg FC Coburg 2:0 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  Schwebenried DJK Schwebenried 0:2 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 0:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  TSV Kastl TSV Kastl 2:2 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:1 SC Eintracht Freising SE Freising
  1.FC Passau 1.FC Passau 1:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:3 TSV Grünwald TSV Grünwald
  FC Unterföhring FC Unterföhring 3:0 SV Erlbach SV Erlbach
  FC Töging FC Töging 1:1 ASV Dachau ASV Dachau
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 4:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 12 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:1 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 3:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 16 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 6:2 Breitenfelder SV Breitenfelde
  SG Neustrand SG Neustrand 0:4 VfR Neumünster VfR Neumünster
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 6:3 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 14 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  Rotenburger SV Rotenburger SV 3:2 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 17 Auersmacher SV Auersmacher 3:4 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 0:2 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 2:1 VfB Dillingen VfB Dillingen
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 0:0 FV Eppelborn FV Eppelborn
  SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 2:3 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 0:9 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 16 Gettorfer SC Gettorfer SC 1:2 TSV Altenholz TSV Altenholz
  TSV Kronshagen TSV Kronshagen 0:0 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 2:1 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 1:1 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 1:3 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 17 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 4:5 OSV Hannover OSV Hannover
  TuS Sulingen TuS Sulingen 4:0 FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 15 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 16 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:3 VfL Oythe VfL Oythe
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:0 VfB Wissen VfB Wissen
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:2 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 2:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 11 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 3:2 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:3 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:4 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 12 Schott Jena SV Schott Jena 1:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 1:4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:1 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 2:1 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 6:0 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 4:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 16 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 4:1 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 5:2 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  VfR Mannheim VfR Mannheim 0:3 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:0 VfB Eppingen VfB Eppingen
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 0:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
  SV Spielberg SV Spielberg 3:1 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 13 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 1:3 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
  SV Empor Berlin SV Empor Berlin 2:0 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 15 TSG Backnang TSG Backnang 4:1 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
  SV Fellbach SV Fellbach 1:2 TSV Essingen TSV Essingen
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:1 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  SKV Rutesheim SKV Rutesheim 1:1 TSV Berg TSV Berg
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 2:0 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 17 Langenaubach SSV Langenaubach 3:4 FV Breidenbach FV Breidenbach
  VfB Marburg VfB Marburg 0:4 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  SG Johannesberg SG Johannesberg 2:1 SC Willingen SC Willingen
  OSC Vellmar OSC Vellmar 3:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 0:2 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 0:4 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 12 Güstrower SC Güstrower SC 09 2:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 0:4 SV Pastow SV Pastow
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
  Anker Wismar FC Anker Wismar 5:1 Malchower SV 90 Malchower SV
  SV Warnemünde SV Warnemünde 0:5 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  Penzliner SV Penzliner SV 5:0 TSV Bützow TSV Bützow
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 0:5 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 13 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 3:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
  SSC Weißenfels SSC Weißenfels 5:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 2:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 1:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  Haldensleber SC Haldensleber SC 0:0 SV Kelbra SV Kelbra
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 3:2 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  Kehler FV Kehler FV 07 2:1 FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 0:2 SC Lahr SC Lahr
  SV Weil SV Weil 4:0 FC Teningen FC Teningen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 3:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SV Endingen SV Endingen 1:2 Offenburger FV Offenburger FV
  FC Radolfzell FC Radolfzell 4:0 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 15 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 1:0 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  SV Morlautern SV Morlautern 2:2 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 3:2 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 14 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 1:1 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 32 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:3 Santos FC Santos FC
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 34 Paraná Paraná Clube 0:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
  Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 2:3 Red Bull Bragantino RB Bragantino
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
  Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:2 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 13 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:0 Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Unión Club Atlético Unión 0:1 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 12 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
  AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 0:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 22 Los Caimanes CCD Los Caimanes 1:3 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 18 Morelia Club Atlético Morelia 3:2 Puebla FC Puebla FC
  Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:5 CF América América
  Club Tijuana Club Tijuana 0:4 CF Monterrey Monterrey
Matchday 31 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 4:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:0 Vissel Kobe Vissel Kobe
  Kashima Antlers Kashima Antlers 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 40 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 FC Gifu FC Gifu
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 30 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 3:3 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:3 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Group 1 FC Kariya FC Kariya 5:2 FC Tokushima FC Tokushima
  Fukui Utd. Fukui United 6:1 Okinawa SV Okinawa SV
Group 2 Vonds Ichihara Vonds Ichihara 0:0 Iwaki FC Iwaki FC
  TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 2:1 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
Group 3 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 0:7 Kochi United Kochi Utd.
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 1:0 Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
Matchday 13 Potros UAEM Potros UAEM 0:2 Tampico Madero Tampico Madero
  Atlante CF Atlante 2:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
  Correcaminos Correcaminos de la UAT 2:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 12 KF Tirana KF Tirana 0:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
  FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:3 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  FC Luftëtari FC Luftëtari 0:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 5 Western United Western United FC 2:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
  Newcastle Newcastle United Jets 1:1 Perth Glory Perth Glory
Matchday 18 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 0:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 2:0 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 0:2 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 14 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:1 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 16 Celik Zenica NK Celik Zenica 2:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:4 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 4:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 7 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:2 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 14 Travnik NK Travnik 3:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 3:4 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Igman Konjic FK Igman Konjic 1:1 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  HNK Orasje HNK Orasje 1:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  FK Gorazde FK Gorazde 3:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 0:3 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Play Off 2st leg FK Palanga FK Palanga 2:2 FK Banga Gargzdai Banga Gargzdai
Semi-Finals 1st Leg Cerrito CS Cerrito 0:2 Deportivo Villa Española Villa Española
Matchday 28 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 5:1 Slavia Mozyr Slavia
  FK Slutsk FK Slutsk 0:0 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 10 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 14 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 1:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:1 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 3 Atlantas Atlantas Klaipeda 1:4 FK Panevezys FK Panevezys
  Zalgiris Zalgiris Vilnius 1:3 FK Riteriai Riteriai
  Suduva Suduva Marijampole 4:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
  Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 3:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Semi-Finals Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 0:1 on pens Tihad Athlétique Sport de Casablanca TAS Casablanca
Matchday 8 US Monastir US Monastir 3:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 Esperance Tunis Esperance
Matchday 34 Saburtalo FC Saburtalo 3:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
  Rustavi FC Rustavi 0:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 0:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 17 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 1:1 NK Radomlje NK Radomlje
  NK Fuzinar NK Fuzinar 2:0 Vitanest Bilje NK Bilje
  ND Gorica ND Gorica 3:0 NK Dravograd NK Dravograd
  NK Rogaska NK Rogaska 0:2 NK Krsko NK Krsko
  NK Krka NK Krka 1:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Dekani NK Dekani 1:1 NK Roltek Dob NK Dob
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:2 ND Beltinci Beltinci
final 2nd leg Gangneung City Gangneung City 2:0 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 36 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 2:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
  Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa (2017-2019) 1:4 FC Anyang FC Anyang
  Seoul E-Land Seoul E-Land 3:5 Busan IPark Busan IPark
  Suwon FC Suwon FC 1:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 3:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 13 Clyde FC Clyde FC 1:2 Peterhead FC Peterhead FC
  Raith Rovers Raith Rovers FC 3:1 Stranraer FC Stranraer
  Dumbarton FC Dumbarton FC 2:4 East Fife FC East Fife
  Falkirk FC Falkirk FC 1:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Montrose Montrose FC 3:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 11 Barendrecht BVV Barendrecht 2:2 Almere City FC U21 Almere City U21
  Ter Leede VV Ter Leede 0:4 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:1 ONS Sneek ONS Sneek
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 3:2 VV DOVO Veenendaal DOVO
  VVOG VVOG Harderwijk 0:1 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Harkemase Boys Harkemase Boys 6:0 HSV Hoek Hoek
Matchday 14 Newtown Newtown AFC 3:1 Caernarfon Town Caernarfon Town
  Aberystwyth Aberystwyth Town FC 0:5 Bala Town FC Bala Town
  Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 1:2 Penybont FC Penybont FC
  FAC Floridsdorfer AC 1:2 SV Ried SV Ried
  SV Horn SV Horn 1:3 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  SKU Amstetten SKU Amstetten 2:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
  Young Violets Young Violets Austria Wien 4:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:4 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
  FC Liefering FC Liefering 1:3 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  FC Dornbirn FC Dornbirn 2:2 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 16 Nottm Forest Nottingham Forest 1:0 Derby County Derby
  Wigan Wigan Athletic 0:3 Brentford FC Brentford
  Reading Reading FC 3:0 Luton Town Luton
  Barnsley FC Barnsley FC 2:4 Stoke City Stoke City
  Preston NE Preston North End 3:1 Huddersfield Town Huddersfield
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:2 Swansea City Swansea
  Birmingham Birmingham City 0:1 Fulham FC Fulham
 
QPR Queens Park Rangers 2:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Millwall Millwall FC 2:1 Charlton Athletic Charlton
  Leeds Leeds United 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
  Hull City Hull City 0:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 12 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC 1:0 Stirling Albion FC Stirling
  Edinburgh City Edinburgh City FC 1:1 Elgin City FC Elgin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 2:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Queen's Park Queen's Park FC 5:2 Brechin City FC Brechin City
Matchday 16 Kalev U17 Kalev Tallinn U17 2:7 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
Matchday 36 Paide Paide Linnameeskond 3:1 FCI Levadia FCI Levadia
  Kalev Kalev Tallinn 3:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 0:12 FC Flora Tallinn FC Flora
  Kuressaare FC Kuressaare 0:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
  Kalju FC Kalju FC 2:3 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Play Off 2st leg Sillamäe Kalev JK Sillamäe Kalev 2:1 Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
Matchday 15 Cusco FC Cusco FC 0:0 UTC Cajamarca Club UTC
First Round Al-Arabi Al-Arabi 2:1 Al-Batin Al-Batin
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 4:0 Al-Riad Al-Riad
  Al-Jeel Al-Jeel Club 1:2 AET Al-Adalah FC Al-Adalah FC
  Afif FC Afif FC 1:5 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 17 Stockport Stockport County 1:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 15 Cliftonville Cliftonville FC 4:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Coleraine Coleraine FC 4:0 Glenavon FC Glenavon
  Institute FC Institute FC 1:1 Glentoran FC Glentoran
  Ballymena Ballymena United 1:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
  Larne FC Larne FC 0:0 Crusaders FC Crusaders
Matchday 16 Newry City Newry City AFC 1:2 Portadown FC Portadown
  Ards FC Ards FC 3:2 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 5 Portstewart FC Portstewart FC 5:1 Newington YC Newington YC
  Annagh United Annagh United FC 2:1 Bangor FC Bangor
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 0:2 Moyola Park AFC Moyola Park
  Limavady United Limavady United 2:2 Banbridge Town Banbridge
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 6:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
Matchday 12 Crotone FC Crotone 3:1 Ascoli Calcio Ascoli
  Perugia AC Perugia Calcio 0:2 AS Cittadella Cittadella
  AC Pisa AC Pisa 1909 3:2 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Venezia Venezia FC 1:0 AS Livorno AS Livorno
  Juve Stabia SS Juve Stabia 1:1 Benevento Calcio Benevento
  Virtus Entella Virtus Entella 1:1 Pordenone Calcio Pordenone
  BAK FK Baskent Akademi FK 0:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
First Round Dulwich Hamlet FC Dulwich Hamlet FC 1:4 Carlisle United Carlisle United
  Sunderland Sunderland AFC 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
  Colchester Utd. Colchester United 0:2 Coventry City Coventry
  Stourbridge Stourbridge FC 2:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Walsall Walsall FC 2:2 Darlington FC Darlington
  Grimsby Town Grimsby Town 1:1 Newport County Newport County
  Cheltenham Cheltenham Town 1:1 Swindon Town Swindon Town
  MK Dons Milton Keynes Dons 0:1 Port Vale FC Port Vale
  Ipswich Ipswich Town 1:1 Lincoln City Lincoln City
  Bolton Bolton Wanderers 0:1 Plymouth Argyle Plymouth
  Salford Salford City 1:1 Burton Albion Burton Albion
  Nantwich Town Nantwich Town FC 0:1 AFC Fylde Fylde
  Mansfield Town Mansfield Town 1:0 Chorley FC Chorley FC
  Accrington Accrington Stanley 0:2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Stevenage Stevenage FC 1:1 Peterborough United Peterborough
  Oxford City Oxford City FC 1:5 Solihull Moors Solihull Moors
  Maidstone Maidstone United 1:0 Torquay United FC Torquay United
  Forest Green Forest Green Rovers 4:0 Billericay Town Billericay
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:2 Wycombe Wanderers Wycombe
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:3 Rotherham United Rotherham
  Crawley Town Crawley Town 4:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Cambridge Utd. Cambridge United 1:1 Exeter City Exeter City
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:3 Notts County Notts County
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:1 Bradford City Bradford
  Carshalton Ath. Carshalton Athletic 1:4 Boston United Boston United
  Blackpool Blackpool FC 4:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 15 Girona Girona FC 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
  SD Huesca SD Huesca 3:1 Real Oviedo Real Oviedo
  CD Mirandés CD Mirandés 2:0 Extremadura UD Extremadura
Matchday 14 FC Le Mans FC Le Mans 0:0 Grenoble Foot 38 Grenoble
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 2:0 AC Le Havre AC Le Havre
  FC Lorient FC Lorient 4:1 FC Chamois Niort FC Niort
  Valenciennes FC Valenciennes FC 0:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
  AJ Auxerre AJ Auxerre 1:1 SM Caen SM Caen
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:0 ES Troyes AC Troyes
  FC Chambly FC Chambly 0:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  US Orléans US Orléans 0:1 Paris FC Paris FC
  Guingamp EA Guingamp 1:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 13 US Avranches US Avranches 2:0 USL Dunkerque USL Dunkerque
  Concarneau US Concarneau 0:1 Pau FC Pau FC
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 0:0 Sporting Club de Toulon SC Toulon
  Stade Lavallois Stade Lavallois 2:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
  US Boulogne US Boulogne 0:1 Red Star FC Red Star FC
  US Créteil US Créteil-Lusitanos 2:2 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
  SO Cholet SO Cholet 2:1 AS Béziers AS Béziers
  Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 1:2 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
  SC Lyon Sporting Club de Lyon 1:2 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 22 Luch Luch Vladivostok 0:2 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 3:2 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:0 FK Khimki Khimki
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Mordovia Mordovia Saransk 1:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 2:2 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Avangard Kursk Avangard Kursk 3:2 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Armavir FK Armavir 0:1 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 16 CSM Resita CSM Resita 1:1 Petrolul Ploiesti Petrolul
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 1:3 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Gloria Buzau Gloria Buzau 1:2 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  SSC Farul SSC Farul Constanta 5:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii
  Chiajna Concordia Chiajna 2:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
  ASU Poli ASU Poli Timisoara 1:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  SCM FC Arges SCM FC Arges 0:0 UTA Arad UTA Arad
Matchday 17 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:2 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Kolomna FK Kolomna 1:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 2:0 Zvezda St. Petersburg Zvezda S-Pb
  Rodina Moscow Rodina Moscow 1:2 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
  Leningradets FK Leningradets 0:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Saturn Saturn Ramenskoe 0:2 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk 2:5 Ararat Moskau Ararat Moskau
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:0 Strogino Moscow Strogino Moscow
  FK Kaluga FK Kaluga 1:2 FK Khimki 2 Khimki 2
  Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 1:1 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 3:0 FK Ryazan FK Ryazan
Matchday 14 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 5:4 FC Eindhoven FC Eindhoven
  Almere City Almere City FC 1:0 NAC Breda NAC Breda
  FC Volendam FC Volendam 1:0 FC Utrecht U21 Utrecht U21
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 3:0 TOP Oss TOP Oss
  Helmond Sport Helmond Sport 1:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  PSV U21 PSV Eindhoven U21 1:1 SC Telstar Telstar
  Roda JC Roda JC Kerkrade 1:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
  AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 3:2 MVV Maastricht MVV Maastricht
  Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 3:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
  Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 5:1 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 11 Desportivo Aves Desportivo Aves 1:2 Gil Vicente FC Gil Vicente
  Rio Ave FC Rio Ave FC 1:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 10 Mafra CD Mafra 3:1 FC Porto B FC Porto B
  Coimbra Académica Coimbra 1:2 SC Farense Farense
Matchday 15 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 1:0 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
  Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:1 Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 1:2 Sporting CP U23 Sporting CP U23
  Estoril U23 Estoril Praia U23 4:1 Portimonense SC U23 Portimonense 23
  Benfica U23 SL Benfica U23 1:1 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Braga U23 SC Braga U23 2:1 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 13 Dundee FC Dundee FC 0:2 Dundee United FC Dundee United
  Partick Thistle Partick Thistle FC 2:1 Greenock Morton FC Morton
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 3:1 Ayr United FC Ayr United
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:1 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Arbroath Arbroath FC 3:0 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 11 Adana Demirspor Adana Demirspor 2:3 Eskisehirspor Eskisehirspor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 0:0 Akhisarspor Akhisarspor
  Giresunspor Giresunspor 2:1 Osmanlispor FK Osmanlispor
  Istanbulspor Istanbulspor 1:2 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 17 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 1:0 Balkany Zorya Balkany Zorya
  MFK Metalurg MFK Metalurg Zaporizhya 2:1 Kremin Kremenchuk Kremin
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 3:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
  FK Minaj FK Minaj 2:0 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  Avangard K. Avangard Kramatorsk 2:0 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 2:1 Ingulets Petrove Ingulets
Matchday 14 FC Winterthur FC Winterthur 1:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 3:2 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  FC Zlin U19 FC Zlin U19 1:2 on pens 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 0:2 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 4:3 on pens FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 5:0 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
  Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 1:0 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  SK Benesov SK Benesov 1:2 on pens 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B
  Loko Vltavin Loko Vltavin 1:0 FK Stechovice Stechovice
  FK Zbuzany FK Zbuzany 1953 6:3 FK Dukla Prague B Dukla B
  Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 1:2 on pens FK Motorlet Prague Motorlet Prague
  Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 2:3 Slovan Velvary Slovan Velvary
  Zivanice TJ Sokol Zivanice 1:2 on pens FK Prepere FK Prepere
  Domazlice TJ Jiskra Domazlice 1:2 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 16 Ostrava B FC Banik Ostrava B 4:0 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
  Blansko FK Blansko 2:1 SK Unicov SK Unicov
  HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 2:0 FC Hlucin FC Hlucin
  MFK Vyskov MFK Vyskov 3:2 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
  Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 1:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
  SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1:4 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
Matchday 15 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 4:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 5:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 1:1 SK Lisen SK Lisen
  FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 0:2 FK Pardubice FK Pardubice
  Chrudim MFK Chrudim 1:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 17 Viborg FF Viborg FF 2:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 28 SK Brann SK Brann 1:0 Odds BK Odds BK
Matchday 30 HamKam Hamarkameratene 3:2 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
  Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 2:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Notodden Notodden FK 0:2 IK Start Start
  Aalesund