For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 15, 2020

Matchday 22
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 4:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
FC Augsburg FC Augsburg 1:1 SC Freiburg SC Freiburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:2 Hertha BSC Hertha BSC
 
RB Leipzig RB Leipzig 3:0 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:3 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 2:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:2 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
Hannover 96 Hannover 96 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:4 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 24
Preußen Münster Preußen Münster 0:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 0:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:0 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
SV Meppen SV Meppen 1:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 26
Wolves Wolverhampton Wanderers 0:0 Leicester City Leicester
 
Southampton Southampton FC 1:2 Burnley FC Burnley
Matchday 24
Valencia Valencia CF 2:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
  RCD Mallorca RCD Mallorca 1:0 Deportivo Alavés Alavés
 
FC Barcelona FC Barcelona 2:1 Getafe CF Getafe
  Lecce US Lecce 2:1 SPAL SPAL
Matchday 25 Monaco AS Monaco 1:0 Montpellier HSC Montpellier
Matchday 22 VVOG VVOG Harderwijk 1:3 VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Barendrecht BVV Barendrecht 1:1 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 1:2 VV DOVO Veenendaal DOVO
  SteDoCo VV SteDoCo 1:1 ONS Sneek ONS Sneek
  Ter Leede VV Ter Leede 1:1 FC Lisse FC Lisse
  VV Goes VV Goes 3:1 DVS '33 Ermelo DVS '33
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 2:5 HSV Hoek Hoek
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:2 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 19
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:3 LASK LASK
Matchday 25 CFR Cluj CFR Cluj 0:0 FC Viitorul Constanța FC Viitorul
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 2:3 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 19 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:1 VV Smitshoek Smitshoek
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 1:2 FC Rijnvogels Rijnvogels
  VV Rijsoord VV Rijsoord 1:0 AZSV Aalten AZSV Aalten
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 1:1 VV Capelle VV Capelle
  Achilles '29 Achilles '29 0:5 Achilles Veen Achilles Veen
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:1 VV Duno Doorwerth VV Duno
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 1:1 Sportlust '46 Sportlust '46
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 3:0 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 23 VVV-Venlo VVV-Venlo 1:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 22 Konyaspor U19 Konyaspor U19 1:0 Göztepe U19 Göztepe U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 0:1 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 1:4 Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 5:3 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:2 Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 1:1 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Ankaraspor U19 Ankaraspor U19 0:0 Kayserispor U19 Kayserispor U19
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:0 Besiktas JK Besiktas
  Denizlispor Denizlispor 0:1 Kayserispor Kayserispor
  Konyaspor Konyaspor 1:3 Göztepe Göztepe
Matchday 19 Genemuiden SC Genemuiden 7:1 NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  SDC Putten SDC Putten 0:4 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 0:0 VV Eemdijk VV Eemdijk
  Berkum VV Berkum 2:2 AVV Swift Swift
  RKAV Volendam RKAV Volendam 5:1 VV Buitenpost Buitenpost
  Staphorst VV Staphorst 2:0 ASV De Dijk De Dijk
  DETO VV DETO Twenterand 3:1 SV Urk SV Urk
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 2:3 ACV Assen ACV Assen
Matchday 27 Ross County Ross County FC 1:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 24 AE Larisa AE Larisa 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 20 Veria NPS Veria NPS 1:1 AO Trikala AO Trikala
  PS Kalamata PS Kalamata 1:0 PO Triglias PO Triglias
Matchday 24 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 2:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
  OFI Crete U19 OFI Crete U19 1:1 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
  Aris U19 Aris Thessaloniki U19 3:1 AEK Athens U19 AEK Athens U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 1:1 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 26 KAS Eupen KAS Eupen 2:3 KAA Gent KAA Gent
  Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 2:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 21 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  Slovácko 1.FC Slovácko 0:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  FK Teplice FK Teplice 1:3 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  MFK Karvina MFK Karvina 2:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Esbjerg fB Esbjerg fB 1:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
  FK Indjija FK Indjija 1:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
  Cukaricki FK Cukaricki 0:2 Red Star Belgrade Red Star
  Napredak FK Napredak Krusevac 1:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Mladost FK Mladost Lucani 2:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 22 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:0 NK Istra 1961 NK Istra
  Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:2 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 3 Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 2:2 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 1:6 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Group A Helsinki IFK Helsinki IFK 1:1 FC Inter Turku FC Inter
  TPS Turun Palloseura 0:0 FC Honka FC Honka
  HJK Helsinki HJK Helsinki 3:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Group B KuPS Kuopion Palloseura 1:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
  FC Lahti FC Lahti 2:1 Rovaniemen Palloseura RoPS
  FC Haka FC Haka 1:1 Ilves Tampere Ilves
Group C MuSa Musan Salama 1:1 IF Gnistan IF Gnistan
  MYPA Myllykosken Pallo -47 0:1 FC KTP FC KTP
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 0:2 Ekenäs IF Ekenäs IF
Group D SJK II SJK Seinäjoki II 0:6 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
  FF Jaro FF Jaro 2:3 AC Oulu AC Oulu
Quarter-Finals FC Jazz FC Jazz Juniorit 0:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 22 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
  LKS Lodz LKS Lodz 0:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 21 Levski Sofia Levski Sofia 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 6:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 19 Neftochimik Neftochimik Burgas 0:2 PFC Montana PFC Montana
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 0:0 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  AS Trencin AS Trencin 8:1 Zemplin Michalovce Michalovce
  FC Nitra FC Nitra 0:0 FK Pohronie Pohronie
  SKF Sered SKF Sered 2:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 15 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 0:2 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Matchday 21 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 2:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Quarter-Finals Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 1:5 FC Eilenburg FC Eilenburg
Matchday 12 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 1:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 15 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 3:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 19 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 1:4 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  Berlin United Berlin United 3:3 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
  Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 1:2 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 1:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:2 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  SV Kelbra SV Kelbra 0:2 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 4:0 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 18 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 20 CA Patronato Club Atlético Patronato 1:0 Club Atlético Unión CA Unión
  CA Colón Club Atlético Colón 1:1 Racing Club Racing Club
Matchday 6 San Luis Atlético de San Luis 3:1 Club León FC León
  Morelia Club Atlético Morelia 1:1 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 5 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 18 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 2:0 Al-Ahli Jeddah Ahli
  Al-Raed Al-Raed 2:1 Abha Club Abha
  Al-Fateh Al-Fateh 2:2 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 4 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
  Celaya Celaya FC 0:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 19 Wellington P. Wellington Phoenix 1:0 Melbourne City FC Melbourne City
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 3 Yaracuyanos Yaracuyanos Fútbol Club 0:2 Mineros de Guayana Mineros
  Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:0 GV Maracay GV Maracay
Matchday 18 MC Algiers MC Algiers 1:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 6 El Ahly El Ahly Cairo moved El Masry SC El Masry
Matchday 16 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 2:1 FUS Rabat FUS Rabat
  Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 15 CS Chebba CS Chebba 2:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 0:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  US Monastir US Monastir 1:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Round of 16 A. Abou Kheir Asmadat Abou Kheir 2:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
  El Ittihad Ittihad Alexandria 2:1 Aswan SC Aswan SC
Matchday 25 East Fife East Fife FC 1:0 Peterhead FC Peterhead FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:1 Stranraer FC Stranraer
  Montrose Montrose FC 2:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 2:0 Clyde FC Clyde FC
Group 1 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Marcílio Dias Clube Náutico Marcílio Dias (SC) 2:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 33 Hull City Hull City 4:4 Swansea City Swansea
 
West Brom West Bromwich Albion 2:2 Nottingham Forest Nottm Forest
  Cardiff Cardiff City 2:2 Wigan Athletic Wigan
  Preston Preston North End 0:1 Millwall FC Millwall
 
QPR Queens Park Rangers 4:2 Stoke City Stoke City
  Derby Derby County 1:1 Huddersfield Town Huddersfield
  Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Luton Town Luton
  Birmingham Birmingham City 1:1 Brentford FC Brentford
  Leeds Leeds United 1:0 Bristol City Bristol City
  Fulham Fulham FC 0:3 Barnsley FC Barnsley FC
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:3 Reading FC Reading
  Charlton Charlton Athletic 0:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 25 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:4 Stirling Albion FC Stirling
  Queen's Park Queen's Park FC 2:0 Elgin City FC Elgin City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cove Rangers Cove Rangers FC 2:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Semi-Finals Partick Thistle Partick Thistle FC 1:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 5 Luqueño Sportivo Luqueño 1:2 Club Libertad Asunción Libertad
Group 1 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 2:2 UMF Afturelding Afturelding
Group 2 KA Akureyri KA Akureyri 1:1 Fylkir Reykjavík Fylkir
Group 3 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 3:1 Thróttur Reykjavík Thróttur
  HK Kópavogs HK Kópavogs 3:0 UMF Grindavík Grindavík
Group 4 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 0:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 14 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 2:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
  Southern United Southern United 2:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 3 Cienciano Club Cienciano 5:2 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
  César Vallejo Universidad César Vallejo 0:2 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 1 Cork City Cork City FC 0:1 Shelbourne FC Shelbourne
  Dundalk FC Dundalk FC 1:0 Derry City Derry City
  St. Patricks St. Patricks Athletic 0:1 Waterford FC Waterford FC
  Finn Harps Finn Harps 1:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
  Bohemians Bohemian Football Club Dublin 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 6 Hantharwady U. Hantharwady United FC 4:1 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 1:1 Magwe FC Magwe FC
Qualifying Round Markless ST Markless ST 2:1 Spirito FC Spirito FC
  Real Chukai Real Chukai 1:0 Melawati FC Melawati FC
  KT Rovers FC KT Rovers FC 4:0 Ultimate FC Ultimate FC
  Pandan United Pandan United 0:1 Langkawi City Langkawi City
  Andersernion FC Andersernion FC 11:12 on pens SA United FC SA United FC
  Isma Shah Alam KB Isma Shah Alam 1:4 Protap FC Protap FC
  Red Spade Utd. Red Spade United 1:6 FA Sarawak Sarawak
  Melaka United Melaka United FC 2:1 IKRAM Muda IKRAM Muda
Matchday 1 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Sukhothai FC Sukhothai FC 1:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
  BG Pathum Utd. BG Pathum United 2:1 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Port FC Port FC 4:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 1:0 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 3:0 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Customs Utd. MOF Customs United 1:1 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Sisaket FC Sisaket FC 1:0 Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
Matchday 34 Southend United Southend United 0:2 Coventry City Coventry
  Oxford United Oxford United 0:1 Sunderland AFC Sunderland
  Fleetwood Fleetwood Town 2:1 Peterborough United Peterborough
  Portsmouth Portsmouth FC 2:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Accrington Accrington Stanley 4:3 Lincoln City Lincoln City
  Gillingham FC Gillingham FC 2:1 Doncaster Rovers Doncaster
  Bolton Bolton Wanderers 0:2 Wycombe Wanderers Wycombe
  Rotherham Rotherham United 2:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Ipswich Ipswich Town 4:1 Burton Albion Burton Albion
  Bristol Rovers Bristol Rovers 2:1 Blackpool FC Blackpool
  Cheltenham Cheltenham Town 2:1 Leyton Orient Leyton Orient
  Mansfield Town Mansfield Town 1:0 Newport County Newport County
  Stevenage Stevenage FC 0:1 Salford City Salford
  Crawley Town Crawley Town 0:0 Carlisle United Carlisle United
  Oldham Athletic Oldham Athletic 1:1 Forest Green Rovers Forest Green
  Walsall Walsall FC 3:2 Northampton Town Northampton
  Grimsby Town Grimsby Town 2:1 Morecambe FC Morecambe FC
  Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Cambridge Utd. Cambridge United 2:1 Bradford City Bradford
  Macclesfield Macclesfield Town (aufgel.) 2:3 Exeter City Exeter City
  Port Vale Port Vale FC 3:0 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 35 Notts County Notts County 1:1 Woking FC Woking FC
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 1:0 Chorley FC Chorley FC
  Stockport Stockport County 1:0 Bromley FC Bromley
Matchday 29 Glentoran Glentoran FC 0:0 Carrick Rangers Carrick Rangers
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:2 Institute FC Institute FC
  Ballymena Ballymena United 1:4 Linfield FC Linfield
  Dungannon Dungannon Swifts 0:2 Larne FC Larne FC
Matchday 28 Portadown Portadown FC 7:1 Queen's University Queen's Uni
  Dundela FC Dundela FC 1:5 Ards FC Ards FC
Matchday 13 Bangor Bangor FC 7:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC moved Tobermore United FC Tobermore
  Moyola Park Moyola Park AFC 1:4 Dollingstown FC Dollingstown FC
  Banbridge Banbridge Town moved Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 24 Pescara Delfino Pescara 1936 1:2 AS Cittadella Cittadella
  Benevento Benevento Calcio 2:1 Pordenone Calcio Pordenone
  Venezia Venezia FC 2:2 Virtus Entella Virtus Entella
  AS Livorno AS Livorno 0:3 Cosenza Calcio Cosenza
  Juve Stabia SS Juve Stabia 3:2 FC Crotone Crotone
Matchday 26 Gozzano AC Gozzano 1:0 US Pianese Pianese
  Rimini Rimini FC 2:0 Modena FC 2018 Modena
Matchday 4 La Calera Unión La Calera 2:1 Deportes La Serena La Serena
  Wanderers Santiago Wanderers 1:2 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 23 Kirklarelispor Kirklarelispor 2:1 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Manisa FK Manisa FK 1:3 Samsunspor Samsunspor
  Sancaktepe FK Sancaktepe FK 3:1 Hacettepe Spor Hacettepe
  Inegölspor Inegölspor 2:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Corum FK Corum FK 2:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Mamak FK Mamak FK 1:1 Pendikspor Pendikspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 4:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Amed SK Amed SK 2:1 Sariyer Sariyer
 
Elazigspor Elazigspor 0:3 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Bodrumspor Bodrumspor
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 3:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Eyüpspor Eyüpspor 1:1 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 3:0 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 28 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 2:2 Girona FC Girona
  SD Huesca SD Huesca 3:2 UD Almería UD Almería
Matchday 19 IC de Croix Iris Club de Croix 2:3 SC Schiltigheim Schiltigheim
  Stade Reims B Stade Reims B 1:2 Football Club 93 Bobigny FC 93 Bobigny
  LOSC Lille B LOSC Lille B 1:1 US Lusitanos Saint-Maur US Lusitanos
  FCSR Haguenau FCSR Haguenau 3:1 Sainte-Geneviève Sports Ste. Geneviève
  JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 0:0 ASM Belfort ASM Belfort
  FC Fleury 91 Football Club Fleury 91 1:0 Football Club Mantois FC Mantois
  C'Chartres C'Chartres Football 3:0 Paris 13 Atletico Paris 13 Atl.
  FC Rouen 1899 FC Rouen 1899 0:2 US Granville US Granville
  AS Poissy AS Poissy 2:0 FC Lorient B Lorient B
  EA Guingamp B EA Guingamp B 1:2 Vannes OC Vannes
  Stade Briochin Stade Briochin 4:3 CMS Oissel CMS Oissel
  US Saint-Malo US Saint-Malo 1:1 SCO Angers B SCO Angers B
  AS Vitré AS Vitré 2:2 Entente SSG Entente SSG
  HSC Montpellier B HSC Montpellier B 0:5 SO Romorantin SO Romorantin
  Angoulême CFC Angoulême Charente FC 0:0 Bourges Foot Bourges Foot
  Trélissac FC Trélissac FC 2:2 FC Chamalières Chamalières
  Blois Foot 41 Blois Football 41 2:0 Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC Saint-Pryvé FC
  Les Herbiers VF Les Herbiers VF 0:1 US Colomiers US Colomiers
  FC Nantes B FC Nantes B 0:0 Bergerac Périgord FC Bergerac
  FC Sète 34 FC Sète 34 4:0 Andrézieux-Bouthéon FC Andrézieux
  Stade Bordelais Stade Bordelais 0:4 AS Saint-Étienne B Saint-Étienne B
  Louh.-Cuiseaux Louhans-Cuiseaux FC 0:2 Grand Ouest Association Lyonnaise FC Grand Ouest Ass
  FC Hyères FC Hyères 3:0 US Marseille Endoume Endoume
  AS Saint-Priest AS Saint-Priest 0:1 Fréjus-Saint-Raphaël FC Fréjus-St-Raph.
  Annecy FC Annecy FC 2:3 AS Monaco B Monaco B
  Olymp. Lyon B Olympique Lyon B 5:1 Moulins-Yzeure Foot 03 Moulins-Yzeure
  RC Grasse Racing Club de Grasse 1:0 FC Martigues FC Martigues
Matchday 25 AJ Auxerre AJ Auxerre 0:0 FC Chambly FC Chambly
  US Orléans US Orléans 0:3 AC Ajaccio AC Ajaccio
  SM Caen SM Caen 0:1 ES Troyes AC Troyes
  Paris FC Paris FC 1:0 AC Le Havre AC Le Havre
  Grenoble Grenoble Foot 38 3:1 Chamois Niortais FC Chamois Niort
  Valenciennes FC Valenciennes FC 3:2 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Le Mans FC Le Mans FC 0:0 Rodez AF Rodez AF
  FC Lorient FC Lorient 0:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:1 EA Guingamp Guingamp
Matchday 22 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:0 Red Star FC Red Star FC
  Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 1:0 US Boulogne US Boulogne
  USL Dunkerque USL Dunkerque 3:4 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
  Concarneau US Concarneau 3:0 Sporting Club de Lyon SC Lyon
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 1:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
  US Avranches US Avranches 1:0 SO Cholet SO Cholet
  Pau FC Pau FC 3:0 Sporting Club de Toulon SC Toulon
  US Créteil US Créteil-Lusitanos 1:3 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
  Stade Lavallois Stade Lavallois 1:0 AS Béziers AS Béziers
Matchday 26 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 3:3 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  TOP Oss TOP Oss 1:3 FC Dordrecht FC Dordrecht
  FC Volendam FC Volendam 1:1 SC Telstar Telstar
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 2:0 Roda JC Kerkrade Roda JC
  FC Eindhoven FC Eindhoven 1:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 2:0 Helmond Sport Helmond Sport
  FC Den Bosch FC Den Bosch 3:2 FC Utrecht U21 Utrecht U21
  Almere City Almere City FC 0:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 21 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:2 Gil Vicente FC Gil Vicente
  Santa Clara CD Santa Clara 1:0 CD Tondela Tondela
  Portimonense Portimonense SC 1:1 Moreirense FC Moreirense
  Coimbra Académica Coimbra 0:0 CD Mafra Mafra
  Varzim Varzim SC 3:0 GD Estoril Praia Estoril Praia
  Nacional CD Nacional 5:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 24 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 0:0 Dundee United FC Dundee United
  Arbroath Arbroath FC 2:0 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 22 Altinordu Altinordu FK 2:2 Ankaraspor Ankaraspor
  Hatayspor Hatayspor 2:3 Akhisarspor Akhisarspor
  Boluspor Boluspor 1:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:1 SC Kriens SC Kriens
Matchday 6 Internacional AA Internacional Limeira 0:1 Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
  Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 1:1 Esporte Clube Água Santa (SP) EC Água Santa
Group 2 Malmö FF Malmö FF 8:0 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 4 América-RN América Futebol Clube (RN) 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 2:0 Sport Club do Recife Sport Recife
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 2:0 River Atlético Clube (PI) River-PI
  Ceará SC Ceará Sporting Club 2:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 12 Derby U18 Derby County U18 moved Everton FC U18 Everton U18
Matchday 17 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 2:2 Southampton FC B Southampton B
  Newcastle U23 Newcastle United U23 2:0 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
  Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 2:1 Manchester City U23 Man City U23
  Leicester U23 Leicester City U23 3:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
  Fulham U23 Fulham FC U23 2:0 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 24 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0:0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 25 Arenas Club Arenas Club 0:0 Real Unión Club Real Unión
  Valladolid B Real Valladolid B 4:0 SD Amorebieta SD Amorebieta
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 1:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 23 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 0:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:0 Yomra Spor Yomra Spor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 3:2 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 3:0 Tokatspor Tokatspor
  Silivrispor Silivrispor 0:0 Catalcaspor Catalcaspor
  Iskenderun FK Iskenderun FK 1:4 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Ofspor Ofspor 1:3 Kocaelispor Kocaelispor
  Cizre Spor Cizre Spor 2:0 Payasspor Payasspor
  Erbaaspor Erbaaspor 1:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Karsiyaka Karsiyaka 2:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Bld Derince Belediye Derince Spor 2:1 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 3:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Turgutluspor Turgutluspor 1:0 Elazig Karakocan FK Karakocan FK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:1 Esenler Erokspor Erokspor
  M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 0:2 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
  Batman Petrol Batman Petrolspor 2:2 Darica Genclerbirligi Darica GB
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 0:1 Somaspor Somaspor
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:1 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:3 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 3:1 Altindag Spor Altindag Spor
  Gölcükspor Gölcükspor 2:1 Pazarspor Pazarspor
  Muglaspor Muglaspor 0:1 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Modafen Modafen 0:3 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 22 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 1:2 VfB Lübeck VfB Lübeck
  Hertha BSC II Hertha BSC II 2:0 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 3:2 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 20
VfR Aalen VfR Aalen moved Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 25 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3:3 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 0:1 Bonner SC Bonner SC
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:4 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  TuS Haltern TuS Haltern 3:0 VfB Homberg VfB Homberg
Group B Lae City FC Lae City FC 3:3 Henderson Eels Henderson Eels
  Lautoka FC Lautoka FC 1:1 Malampa Revivors FC Malampa RFC
Matchday 8 Iztapa Deportivo Iztapa 6:2 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
Matchday 19 FC Nöttingen FC Nöttingen 1:6 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 22 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
  SC Victoria SC Victoria Hamburg 0:1 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
  TuS Osdorf TuS Osdorf 1:3 Hamburger SV III HSV III
  FC Süderelbe FC Süderelbe 0:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:1 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 21 SV Straelen SV Straelen 3:0 SC Velbert SC Velbert
  TVD Velbert TVD Velbert 1:1 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 20 FC Gütersloh FC Gütersloh 1:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 4 Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 3:1 Spartaan '20 U19 Spartaan U19
  Volendam U19 FC Volendam U19 4:1 Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
  Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 5:0 Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 1:3 VVV-Venlo U19 VVV U19
Matchday 5 Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 1:3 ADO Den Haag U19 ADO U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 3:0 Almere City FC U19 Almere City U19
  Almere City U19 Almere City FC U19 2:3 Willem II Tilburg U19 Willem II U19
  NAC Breda U19 NAC Breda U19 3:1 FC Emmen U19 Emmen U19
  NEC U19 NEC Nijmegen U19 1:1 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 4 Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 1:1 Feyenoord U19 Feyenoord U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 0:0 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 0:3 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  Groningen U19 FC Groningen U19 2:1 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  Feyenoord U17 Feyenoord U17 3:3 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 moved Sparta Rotterdam U17 Sparta R. U17
  FC Utrecht U17 FC Utrecht U17 6:1 PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:1 PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 17 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 3:1 Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 4:3 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 2:0 Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 2:3 FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 1:0 Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 6:0 TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 2:2 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 0:1 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 2:0 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 3:2 Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 18 CZ Jena U17 FC Carl Zeiss Jena U17 1:4 FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 3:3 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 1:0 Hamburger SV U17 Hamburg U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 1:5 VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 0:4 SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 0:6 RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 4:0 Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  Schalke 04 U17 FC Schalke 04 U17 1:1 Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Aachen U17 Alemannia Aachen U17 2:1 Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  Lippstadt U17 SV Lippstadt 08 U17 2:0 Arminia Bielefeld U17 Bielefeld U17
  1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 6:0 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 2:4 SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 0:1 Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
Matchday 20 Ethnikos Ethnikos Achnas 0:1 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia 4:1 Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 7 Cosmos SS Cosmos 1:3 SC Faetano Faetano
  San Giovanni SS San Giovanni 0:3 SS Pennarossa Pennarossa
  Fiorentino FC Fiorentino 1:3 FC Domagnano Domagnano
Matchday 1 Independiente Independiente del Valle 2:1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 1:2 LDU Quito LDU Quito
Matchday 17 Zira FC Zira FC 0:6 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
  Sumgayit Sumgayit PFC 1:2 Sabah FK Sabah FK
Matchday 18 KF Ferizaj KF Ferizaj 1:1 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
  FC Prishtina FC Prishtina 4:0 KF Vushtrria KF Vushtrria
  KF Ballkani KF Ballkani 3:0 KF Drenica KF Drenica
First Round FC Hound Dogs FC Hound Dogs 0:10 Europa Point FC Europa Point FC
  Europa FC Europa FC 12:0 Glacis United Glacis United
Final Esperance Esperance Tunis 1:3 Zamalek SC Zamalek
Matchday 10 Legon Cities FC Legon Cities FC 1:1 Accra Great Olympics Great Olympics
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 1:3 Inter Allies FC Inter Allies
Matchday 19 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 0:1 Cagliari Primavera Cagliari U19
  Bologna U19 Bologna Primavera 3:1 Roma Primavera Roma U19
  Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 1:0 Torino Primavera Torino U19
  Pescara U19 Pescara Primavera 0:1 Atalanta Primavera Atalanta U19
  Juventus U19 Juventus Primavera 1:1 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 17 Entella U19 Virtus Entella Primavera 2:2 Cittadella Primavera Cittadella U19
  Parma U19 Parma Primavera 0:3 Milan Primavera Milan U19
  Verona U19 Hellas Verona Primavera 3:0 Spezia Primavera Spezia U19
  SPAL U19 SPAL Primavera 3:2 Udinese Primavera Udinese U19
  Pordenone U19 Pordenone Primavera 2:1 Cremonese Primavera Cremonese U19
  Brescia U19 Brescia Primavera 0:2 Venezia Primavera Venezia U19
  Livorno U19 Livorno Primavera 2:2 Benevento Primavera Benevento U19
  Trapani U19 Trapani Berretti 1:1 Salernitana Primavera Salernitana U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 0:1 Crotone Primavera Crotone U19
  Cosenza U19 Cosenza Primavera 1:5 Frosinone Primavera Frosinone U19
  Pisa U19 Pisa Primavera 3:0 Juve Stabia Primavera Juve Stabia U19
  Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 4:0 Perugia Primavera Perugia U19
Matchday 22 GVVV GVVV Veenendaal 0:3 VV Katwijk Katwijk
  Excelsior M Excelsior Maassluis 0:1 VV Noordwijk Noordwijk
  Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 2:1 Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
  Quick Boys Quick Boys 1:0 SV TEC Tiel TEC
  Volendam U21 FC Volendam U21 1:2 SVV Scheveningen Scheveningen
  Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 2:4 SV Spakenburg Spakenburg
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 0:0 Kozakken Boys Kozakken Boys
  HHC Hardenberg HHC Hardenberg 0:2 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 16 Torino U18 Torino Under 18 1:2 Sampdoria Under 18 Sampdoria U18
Matchday 19 Vardar Vardar Skopje 3:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 24 Chieti FC Chieti FC 1922 2:2 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Matchday 18 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:2 Sirens FC Sirens FC
  Sliema Wander. Sliema Wanderers 1:0 Tarxien Rainbows Tarxien
  Hibernians FC Hibernians FC 3:1 Mosta FC Mosta FC
  Floriana Floriana FC 1:2 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 16 St. Andrews FC St. Andrews FC 1:1 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
  Qrendi FC Qrendi FC 1:3 Fgura United FC Fgura Utd
  Lija Athletic Lija Athletic FC 1:1 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs
Quarter-Finals Qatar SC Qatar SC 1:1 on pens Al-Sadd SC Al-Sadd SC
Matchday 22 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 1:0 SuperSport United SuperSport Utd.
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:0 Chippa United Chippa United
  Baroka FC Baroka FC 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
  Highlands Park Highlands Park FC 2:0 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Czech Rep. U16 Czech Republic U16 3:4 Norway U16 Norway U16
Matchday 17 Kerala Blasters Kerala Blasters FC 2:1 Bengaluru FC Bengaluru FC
Matchday 13 Ch. Brothers Churchill Brothers SC 2:1 Aizawl FC Aizawl FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Boris Sekulic
    Age: 28 Years  Slovakia
    Position: Right-Back
    Market value: 475 thousand €
    Fee: 400 thousand €
    Górnik Zabrze
     
    Chicago Fire FC
  • Kamaldeen Sulemana
    Age: 18 Years  Ghana
    Position: Left Winger
    Market value: 1.00 mil. €
    Fee: Free transfer
    Right to Dream Academy
     
    FC Nordsjaelland
  • Taras Bondarenko
    Age: 27 Years  Ukraine
    Position: Centre-Back
    Market value: 700 thousand €
    Fee: Free transfer
    FK Radnicki Nis
     
    Kaspiy Aktau
  • Khyzyr Appaev
    Age: 30 Years  Russia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 450 thousand €
    Fee: Free transfer
    PFK Tambov
     
    Tekstilshchik Ivanovo
  • Min-soo Kang
    Age: 34 Years  Korea, South
    Position: Centre-Back
    Market value: 400 thousand €
    Fee: Free transfer
    Ulsan Hyundai
     
    Busan IPark
  • Marko Pavlovski
    Age: 26 Years  Serbia
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 250 thousand €
    Fee: Free transfer
    Varzim SC
     
    Dinamo Minsk
  • Vladislav Sirotov
    Age: 28 Years  Russia
    Position: Left Winger
    Market value: 250 thousand €
    Fee: Free transfer