To use this site, please enable Javascript.

Matches Jan 24, 2021

matchday 18
Hertha BSC Hertha BSC 1:4 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:4 Bayern Munich Bayern Munich
matchday 17
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:1 VfL Bochum VfL Bochum
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:5 Hannover 96 Hannover 96
matchday 20
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 SV Meppen SV Meppen
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 0:0 VfB Lübeck VfB Lübeck
U. A. E. U16 United Arab Emirates U16 0:1 India U16 India U16
matchday 32 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 3:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
matchday 11 Aston Villa Aston Villa 2:0 Newcastle United Newcastle
matchday 6 UE Santa Coloma UE Santa Coloma 1:2 UE Sant Julia Sant Julia
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 3:0 Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:2 UE Engordany UE Engordany
matchday 20 Real Sociedad Real Sociedad 2:2 Real Betis Balompié Real Betis
  Alavés Deportivo Alavés 1:4 Real Madrid Real Madrid
  CA Osasuna CA Osasuna 3:1 Granada CF Granada CF
  Elche CF Elche CF 0:2 FC Barcelona FC Barcelona
matchday 19
AC Milan AC Milan 0:3 Atalanta BC Atalanta BC
  Udinese Calcio Udinese Calcio 0:0 Inter Milan Inter
  Fiorentina ACF Fiorentina 2:1 FC Crotone Crotone
 
Juventus Juventus FC 2:0 Bologna FC 1909 Bologna
  Genoa Genoa CFC 1:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Hellas Verona Hellas Verona 3:1 SSC Napoli SSC Napoli
matchday 21 Lens RC Lens 0:1 OGC Nice OGC Nice
  Monaco AS Monaco 3:1 Olympique Marseille Marseille
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:1 SCO Angers SCO Angers
  Dijon Dijon FCO 1:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  FC Metz FC Metz 2:0 FC Nantes FC Nantes
  Stade Reims Stade Reims 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
matchday 18 VVSB VVSB Noordwijkerhout postponed VV SteDoCo SteDoCo
matchday 13
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SV Ried SV Ried 0:1 Austria Vienna Austria Vienna
 
SCR Altach SCR Altach 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
matchday 18 Hoogland VV Hoogland postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Hollandia HVV Hollandia postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  VV Gemert VV Gemert postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  RKVV DEM RKVV DEM postponed RKVV Westlandia Westlandia
  EVV Echt EVV Echt postponed GVV Unitas Unitas
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed HV & CV Quick Quick DH
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed USV Hercules USV Hercules
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed VV Dongen Dongen
  Univ. Craiova Universitatea Craiova 1:1 FC Viitorul Constanța FC Viitorul
matchday 15
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:1 FC Sion FC Sion
 
FC Basel FC Basel 1893 1:4 FC Zürich FC Zürich
 
FC Vaduz FC Vaduz 0:0 BSC Young Boys BSC Young Boys
matchday 19
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:1 FC Lugano FC Lugano
matchday 18 Vitesse Vitesse Arnhem 1:0 FC Groningen FC Groningen
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  Heracles Almelo Heracles Almelo 1:0 SC Heerenveen Heerenveen
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:2 Ajax Amsterdam Ajax
  Twente FC Twente Enschede FC 0:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
  FC Utrecht FC Utrecht 1:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
matchday 21
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
  Konyaspor Konyaspor 0:0 Antalyaspor Antalyaspor
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 0:1 Galatasaray SK Galatasaray
  Denizlispor Denizlispor 1:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
matchday 37 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 0:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
  Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 18 Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:0 OFI Crete OFI Crete
  Atromitos Athen Atromitos Athen 0:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Panetolikos Panetolikos GFS 0:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  PAS Giannina PAS Giannina 0:1 Volos NPS Volos NPS
matchday 3 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:1 PAE Chania PAE Chania
  Panachaiki Panachaiki GE 2:0 OF Ierapetras OF Ierapetras
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:1 AO Trikala AO Trikala
  Ergotelis GS Ergotelis 0:1 APO Levadiakos APO Levadiakos
matchday 21 KV Kortrijk KV Kortrijk 1:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:2 KV Oostende KV Oostende
  Club Brugge Club Brugge KV 3:2 KRC Genk KRC Genk
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 0:3 Beerschot V.A. Beerschot V.A.
matchday 16 KMSK Deinze KMSK Deinze 2:4 Royale Union Saint Gilloise Union SG
  KVC Westerlo KVC Westerlo 4:3 RFC Seraing RFC Seraing
  KSK Heist KSK Heist postponed FC Rupel Boom Rupel Boom
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes postponed Royal Francs Borains Francs Borains
  FCV Dender EH FCV Dender EH postponed KVK Tienen KVK Tienen
  UR La Louvière UR La Louvière Centre postponed KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen postponed RFC Lüttich RFC Lüttich
  KSV Roeselare KSV Roeselare postponed KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  FC Knokke FC Knokke postponed KVV Thes Sport Thes Sport
  URSL Visé URSL Visé postponed KFC Dessel Sport Dessel Sport
matchday 19 KSK Ronse KSK Ronse 3:00 AM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 3:00 AM KVV Zelzate Zelzate
  Zwevezele SKV Zwevezele 9:30 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  RFC Wetteren RFC Wetteren 9:30 PM KRC Gent KRC Gent
  KVK Westhoek KVK Westhoek 10:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSCT Menen KSCT Menen 10:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Olsa Brakel Olsa Brakel 10:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  FC Gullegem FC Gullegem 10:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
matchday 16 MFK Karvina MFK Karvina 1:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:0 FK Teplice FK Teplice
  FK Jablonec FK Jablonec 2:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:0 FK Pardubice FK Pardubice
matchday 17 HNK Gorica HNK Gorica 3:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
First Round Ilves II Ilves Tampere II 3:0 Pallo-Iirot P-Iirot
final 1st leg Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 5:1 Clube do Remo (PA) Remo
matchday 17 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
  Újpest FC Újpest FC 0:5 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Budafoki MTE Budafoki MTE 2:2 MTK Budapest MTK Budapest
  Paksi FC Paksi FC 2:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
matchday 3 Atlas Atlas Guadalajara 0:2 Tigres UANL Tigres UANL
matchday 2 Envigado Envigado FC 0:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
matchday 15 Abha Abha Club 2:2 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
matchday 16 FK Kukësi FK Kukësi 2:1 KF Bylis Ballsh Bylis Ballsh
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:1 FK Apolonia FK Apolonia
  KF Vllaznia KF Vllaznia 0:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
matchday 22 Wellington P. Wellington Phoenix 1:2 Newcastle United Jets Newcastle
Quarter-Finals 2nd leg CD Puerto Montt CD Puerto Montt 0:1 Deportes Melipilla Deportes Melipilla
matchday 9 El Gouna El Gouna FC 2:0 Wadi Degla FC Wadi Degla
  Enppi SC Enppi SC 3:2 Bank El Ahly Bank El Ahly
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:0 Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  AS Soliman AS Soliman 2:1 Club Africain Tunis Club Africain
matchday 26 Preston Preston North End 0:0 Reading FC Reading
  Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Blackburn Rovers Blackburn
Final Lanús Club Atlético Lanús 0:3 Defensa y Justicia Defensa
Semi-Finals St. Johnstone St. Johnstone FC 3:0 Hibernian FC Hibernian FC
matchday 9 Hamilton W. Hamilton Wanderers 1:4 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 1:1 Auckland City FC Auckland City
  Team Wellington Team Wellington 5:2 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
matchday 19 Lecce US Lecce 2:2 FC Empoli FC Empoli
matchday 20 AS Livorno AS Livorno 1:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pergolettese US Pergolettese 1932 0:2 Lucchese 1905 Lucchese
  Grosseto US Grosseto 1912 2:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Imolese Imolese Calcio 1919 1:1 Calcio Padova Padova
  Modena Modena FC 2018 2:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Legnago FC Legnago Salus 2:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Sambenedettese US Sambenedettese 5:1 Carpi FC 1909 Carpi
  Matelica Matelica Calcio 3:2 US Triestina Triestina
  Mantova Mantova 1911 1:0 Fermana FC Fermana
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:0 AC Perugia Calcio Perugia
  Südtirol FC Südtirol 2:1 Ravenna FC Ravenna
  Catanzaro US Catanzaro 1:0 Potenza Calcio Potenza
  Palermo Palermo FC 1:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Vibonese US Vibonese 1:1 Cavese 1919 Cavese
  Viterbese US Viterbese 1908 0:1 Ternana Calcio Ternana
  Bari SSC Bari 4:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
matchday 24 Colo Colo CSD Colo Colo 2:1 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
  Cobresal CD Cobresal 1:1 Unión La Calera La Calera
Fourth Round Cheltenham Cheltenham Town 1:3 Manchester City Man City
 
Chelsea Chelsea FC 3:1 Luton Town Luton
  Brentford Brentford FC 1:3 Leicester City Leicester
  Fulham Fulham FC 0:3 Burnley FC Burnley
matchday 22 Girona Girona FC 1:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  CD Lugo CD Lugo 2:0 CD Tenerife CD Tenerife
  Málaga CF Málaga CF 0:2 SD Ponferradina Ponferradina
  UD Almería UD Almería 2:2 CE Sabadell CE Sabadell
  UD Logroñés UD Logroñés 0:0 Real Oviedo Real Oviedo
matchday 21 SM Caen SM Caen 1:2 Rodez AF Rodez AF
  AC Le Havre AC Le Havre 1:1 EA Guingamp Guingamp
  LB Châteauroux LB Châteauroux 3:3 Valenciennes FC Valenciennes FC
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 2:2 Chamois Niortais FC Chamois Niort
  USL Dunkerque USL Dunkerque 3:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
  Paris FC Paris FC 4:2 Amiens SC Amiens SC
  Grenoble Grenoble Foot 38 2:0 FC Chambly FC Chambly
  Pau FC Pau FC 0:1 ES Troyes AC Troyes
  FC Volendam FC Volendam 1:4 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
matchday 15 Marítimo CS Marítimo 0:3 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
matchday 17 Mafra CD Mafra 1:1 GD Estoril Praia Estoril Praia
  Chaves GD Chaves 2:1 FC Arouca Arouca
Final Sporting CP Sporting CP 1:0 SC Braga Braga
matchday 18 Adana Demirspor Adana Demirspor 1:2 Bursaspor Bursaspor
  A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 2:0 Boluspor Boluspor
  Tuzlaspor Tuzlaspor 0:3 Akhisarspor Akhisarspor
  Giresunspor Giresunspor 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
matchday 16 FC Chiasso FC Chiasso 0:3 FC Winterthur FC Winterthur
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 3:1 FC Aarau FC Aarau
  FC Thun FC Thun 3:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 0:2 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:0 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1:3 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
matchday 11 Coruxo FC Coruxo FC 1:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  CD Lealtad CD Lealtad 0:1 Marino Luanco Marino Luanco
  Unionistas CF Unionistas CF 1:0 Pontevedra CF Pontevedra
  SD Tarazona SD Tarazona 2:1 CD Izarra CD Izarra
  CD Ebro CD Ebro 1:0 CD Calahorra Calahorra
  Haro Deportivo Haro Deportivo 1:4 SD Ejea SD Ejea
  CD Tudelano CD Tudelano 2:1 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
matchday 13 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 3:0 CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet
  CF La Nucía CF La Nucía 0:1 UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 1:1 Valencia Mestalla Valencia B
  CF Badalona CF Badalona 0:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Atzeneta UE Atzeneta UE 2:0 Hércules CF Hércules CF
  CD Alcoyano CD Alcoyano 2:0 Orihuela CF Orihuela CF
  Atl. Levante Atlético Levante UD 0:0 Villarreal CF B Villarreal CF B
matchday 11 Real Murcia Real Murcia CF 0:2 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 2:0 Recreativo Granada Recre Granada
  Algeciras CF Algeciras CF 3:1 Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:1 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 1:1 CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 1:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Cádiz B Cádiz CF B 1:2 San Fernando CD San Fernando CD
  Getafe CF B Getafe CF B 1:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:0 UD Poblense UD Poblense
  Las Rozas CF Las Rozas CF 3:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  UD Melilla UD Melilla 0:3 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 0:0 DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  CD Don Benito CD Don Benito 1:3 CD Badajoz CD Badajoz
  Atl. Baleares Atlético Baleares 3:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Socuéllamos UD Socuéllamos 1:0 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
matchday 21 Altona 93 Altona 93 postponed SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  E. Norderstedt Eintracht Norderstedt postponed FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen postponed Heider SV Heider SV
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II postponed 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  HSC Hannover HSC Hannover postponed TSV Havelse TSV Havelse
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa postponed SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim postponed FC Oberneuland FC Oberneuland
matchday 20 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed Berliner AK 07 Berliner AK
  BFC Dynamo BFC Dynamo postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  VfB Auerbach VfB Auerbach postponed Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed Hertha BSC II Hertha BSC II
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin postponed VSG Altglienicke Altglienicke
matchday 17 FK Pirmasens FK Pirmasens 1:2 FC Gießen FC Gießen
  Stuttgart II VfB Stuttgart II 0:1 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 0:0 Kickers Offenbach K. Offenbach
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:0 TSG Balingen TSG Balingen
matchday 4 Sp. San José Sporting San José 0:1 Santos de Guápiles FC Santos FC
  LD Alajuelense LD Alajuelense 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
matchday 22 SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  FC Kray FC Kray postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed Cronenberger SC Cronenberger SC
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 postponed SC Velbert SC Velbert
  TVD Velbert TVD Velbert postponed SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  1.FC Monheim 1.FC Monheim postponed TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis postponed SF Baumberg SF Baumberg
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf postponed FSV Duisburg FSV Duisburg
matchday 21 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 0:1 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:0 Anorthosis Famagusta Anorthosis
matchday 2 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 0:0 VIETTEL FC VIETTEL FC
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 0:1 S.H.B. Da Nang FC S.H.B. Da Nang
  HCM City Ho Chi Minh City FC 2:0 Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
matchday 10 Ebusua Dwarfs Ebusua Dwarfs FC 1:1 West African Football Academy WAFA SC
  Dreams FC Dreams FC 4:1 Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Elmina Sharks Elmina Sharks FC 2:1 Bechem United FC Bechem United
  Medeama Medeama SC 2:1 Inter Allies FC Inter Allies
  Eleven Wonders Eleven Wonders FC 1:0 King Faisal FC King Faisal
matchday 6 Katsina Utd. Katsina United FC 0:0 Plateau United FC Plateau United
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 0:0 Lobi Stars FC Lobi Stars
  FC Heartland FC Heartland 2:1 Akwa United Akwa United
  Dakkada FC Dakkada FC 1:2 Sunshine Stars Sunshine Stars
  Kwara United Kwara United FC 1:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 1:2 Nasarawa United Nasarawa United
  Abia Warriors Abia Warriors FC 0:0 MFM FC MFM FC
matchday 7 Atalanta U19 Atalanta Primavera 1:2 Cagliari Primavera Cagliari U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 2:1 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
matchday 15 Inter U17 Inter Under 17 10:00 PM Chievo Under 17 Chievo U17
  Atalanta U17 Atalanta BC U17 10:00 PM Cittadella Under 17 Cittadella U17
  Monza U17 Monza Under 17 10:00 PM Venezia Under 17 Venezia U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 10:00 PM Milan Under 17 Milan U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 10:00 PM Udinese Under 17 Udinese U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 10:00 PM Vicenza Under 17 Vicenza U17
  SPAL U17 SPAL U17 10:00 PM Cagliari Under 17 Cagliari U17
matchday 16 Caronnese SC Caronnese 1:1 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  PDHA Pont Donnaz Hone Arnad 0:3 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Città Varese ASD Città Di Varese 1:1 AC Saluzzo Saluzzo
  Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 1:1 AC Gozzano Gozzano
  Caratese US Folgore Caratese 1:1 Legnano AC Legnano
  Chieri ASD Chieri Calcio 1:2 AC Bra Bra
  Derthona HSL Derthona 3:2 Borgosesia Calcio Borgosesia
  Vado FC Vado 1:3 FBC Casale Casale
  Imperia ASD Imperia 1923 2:0 GS Arconatese Arconatese
matchday 13 Brusaporto A.S.D. Brusaporto 3:1 SSD Real Calepina FC 2020 Real Calepina
  ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio 0:1 AC Ponte San Pietro Ponte S. Pietro
  Calvina Desenzano Calvina 3:3 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
  Franciacorta Franciacorta FC 0:1 USD Breno USD Breno
  Fanfulla ASD Fanfulla 1:2 ASD Vis Nova Giussano Vis Nova
  Villa Valle Villa Valle 1:0 ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 1:1 AC Crema 1908 Crema
  Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 3:1 Tritium Calcio 1908 Tritium
matchday 16 Campodarsego AC Campodarsego 0:1 AC Trento Trento
  Delta PT AC Delta Porto Tolle postponed GSD Ambrosiana Ambrosiana
  Cartigliano ASD Cartigliano 2:0 Union Feltre Union Feltre
  Luparense Luparense FC 0:1 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Adriese 1906 US Adriese 1906 3:4 Union San Giorgio Sedico Union S.Giorgio
  Chions APC Chions 0:1 AC Belluno 1905 Belluno
  Manzanese ASD Manzanese Calcio 2:1 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  Caldiero Caldiero Terme 3:1 AC Mestre Mestre
  Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 0:3 AC Este 1920 Este
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 0:1 Clodiense SSD Clodiense
matchday 13 Aglianese Aglianese Calcio 1923 2:1 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
  Forlì Forlì FC 1:3 Pro Livorno Sorgenti Pro Sorgenti
  Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 1:2 Mezzolara Calcio Mezzolara
  Bagnolese G.S. Bagnolese 1:1 Rimini FC Rimini
  Marignanese SSDRL Marignanese Calcio 0:5 AC Prato Prato
  US Corticella US Corticella 0:1 Lentigione Calcio Lentigione
  Progresso SCD Progresso Calcio 1:1 Correggese Calcio 1948 Correggese
  Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 2:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
  Sammaurese Sammaurese Calcio 1:1 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
  Sangiovannese Sangiovannese 1927 2:1 US Follonica Gavorrano Foll. Gavorrano
  Grassina ASD Grassina 1:3 Lornano Badesse Calcio Lornano Badesse
  Siena ACN Siena 1904 2:3 Trastevere Calcio Trastevere
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 1:3 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Sinalunghese UC Sinalunghese 0:0 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Pianese US Pianese 2:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
  Tiferno Tiferno 1919 1:1 San Donato - Tavarnelle San Donato
  Flaminia Calcio Flaminia 1:3 Sporting Club Trestina Trestina
  Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 1:1 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 3:1 Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
  Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 1:1 FC Rieti Rieti
  Castelnuovo ASD Castelnuovo Vomano 2:1 US Recanatese Recanatese
  Montegiorgio Montegiorgio Calcio postponed Pineto Calcio Pineto
  Vis Artena Vis Artena 2:1 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Nocerina Nocerina 1910 2:0 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Carbonia ASD Carbonia 2:0 Muravera Calcio Muravera
  Insieme Formia SSD Insieme Formia 0:2 US Savoia 1908 Savoia
  Nola SS Nola 1925 2:0 FC Giugliano 1928 Giugliano
  TN Florida Team Nuova Florida 0:0 Gladiator 1924 Gladiator
  Torres SEF Torres 1903 0:4 Sassari Latte Dolce Latte Dolce
  Lanusei ASD Lanusei Calcio 2:2 Cassino Calcio 1924 Cassino
  Casarano Casarano Calcio 0:1 AZ Picerno Picerno
  Nardò AC Nardò 1:1 FC Francavilla 1931 Francavilla
  Fasano US Città di Fasano 0:3 USD Lavello Lavello
  Puteolana Asd Puteolana 1902 1:1 Portici 1906 Portici
  Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 1:0 ASD Team Altamura Team Altamura
  Taranto Taranto FC 1927 postponed Molfetta Calcio Molfetta
  Gravina FBC Gravina 0:0 Audace Cerignola Cerignola
  S.Maria Cilento Santa Maria Cilento 3:3 Marina di Ragusa Marina Ragusa
  Troina Troina 0:0 Città di Sant'Agata Città S.Agata
  Castrovillari Castrovillari Calcio 0:1 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
  Rende Rende Calcio 1968 3:2 ACR Messina ACR Messina
  Dattilo SSD Dattilo 1980 postponed Cittanova Calcio 1939 Cittanovese
  Roccella Roccella postponed Rotonda Calcio Rotonda
  Paternò Paternò Calcio 1:0 Città di Acireale 1946 Acireale
  San Luca ASD San Luca postponed Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
matchday 17 Zejtun C. Zejtun Corinthians FC 3:1 Senglea Athletic FC Senglea Ath.
  Sliema Wander. Sliema Wanderers 1:3 Sirens FC Sirens FC
  Mosta FC Mosta FC 0:1 Birkirkara FC Birkirkara FC
  Pembroke Pembroke Athleta FC 1:0 Marsaxlokk FC Marsaxlokk
  St. Andrews FC St. Andrews FC 0:1 Qrendi FC Qrendi FC
  Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 3:0 Fgura United FC Fgura Utd
First Round Padema Yadak Padema Yadak Esfahan 8:7 on pens Siman Semnan Siman Semnan
  Miad Ardabil Miad Moghan Ardabil 4:3 on pens Padideh Malekshahi Padideh Malek
  Souhan Qom Souhan Mohammad Qom 3:0 Armak Kish Armak Kish
matchday 13 Cape Town City Cape Town City FC 4:2 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
  Chippa United Chippa United postponed Black Leopards FC Black Leopards
  Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 0:2 SuperSport United SuperSport Utd.
matchday 3 Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 0:1 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha
  Sheikh Russel Sheikh Russel KC 1:1 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan
  Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 0:1 Chittagong Abahani Chittagong Aba.
matchday 14 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 0:0 Hyderabad FC Hyderabad FC
  Bengaluru FC Bengaluru FC 1:1 Odisha FC Odisha FC
matchday 4 TRAU FC TRAU FC 2:0 Chennai City FC Chennai City
  Aizawl FC Aizawl FC 1:1 Indian Arrows FC Indian Arrows
  RoundGlass RoundGlass Punjab FC 0:0 Mohammedan SC (Kolkata) Mohammedan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Carlos Fernández
    Age: 24 Years  Spain
    Position: Centre-Forward
    Market value: 9.00 m €
    Fee: 10.00 m €
    Sevilla FC
     
    Real Sociedad
  • Jonatan Gómez
    Age: 31 Years  Argentina
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 1.00 m €
    Fee: free transfer
    Sport Club do Recife
     
    Asociación Atlética Argentinos Juniors
  • Razvan Gradinaru
    Age: 25 Years  Romania
    Position: Left Midfield
    Market value: 400 k €
    Fee: free transfer
    FC Voluntari
     
    FC Viitorul Constanța
  • Vagner Gonçalves
    Age: 24 Years  France
    Position: Right Winger
    Market value: 375 k €
    Fee: free transfer
    Dinamo Batumi
     
    SK Dnipro-1
  • Marcos Romero
    Age: 33 Years  Ecuador
    Position: Right Winger
    Market value: 350 k €
    Fee: free transfer
    CD Olmedo
     
    Manta FC
  • Milan Radin
    Age: 29 Years  Serbia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    FK Indjija
     
    Dinamo Tbilisi
  • Nemanja Mladenovic
    Age: 27 Years  Serbia
    Position: Right Winger
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    FK Javor-Matis Ivanjica
     
    FK Rad
  • Sergey Glebko
    Age: 28 Years  Belarus
    Position: Central Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Belshina Bobruisk
     
    FK Slutsk
  • Elom Nya-Vedji
    Age: 23 Years  Togo
    Position: Right Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    FK Zeta Golubovac
     
    KF Vllaznia
  • Maximiliano Freitas
    Age: 29 Years  Uruguay
    Position: Centre-Forward
    Market value: 175 k €
    Fee: free transfer
    Club Deportivo Oriente Petrolero
     
    FC Carlos Stein
  • Marko Basanovic
    Age: 26 Years  Serbia
    Position: Left-Back
    Market value: 175 k €
    Fee: free transfer
    FK Brodarac Belgrad
     
    FK BASK Belgrad
  • Christian Tommasini
    Age: 22 Years  Italy
    Position: Centre-Forward
    Market value: 175 k €
    Fee: loan transfer
    AC Pisa 1909
     
    Imolese Calcio 1919
  • Bladimir Díaz
    Age: 28 Years  Colombia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 175 k €
    Fee: free transfer
    Comunicaciones FC
     
    Cobán Imperial
  • Ahmed Dowidar
    Age: 33 Years  Egypt
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Entag El Harby
     
    FC Masr
  • Odilzhon Abdurakhmanov
    Age: 24 Years  Kyrgyzstan
    Position: Central Midfield
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    FK Alay Osh
     
    Bunyodkor Tashkent
  • Abdul Rwatubyaye
    Age: 24 Years  Rwanda
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Colorado Rapids
     
    FC Shkupi
  • Jovica Blagojevic
    Age: 22 Years  Serbia
    Position: Right Winger
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Radnicki Obrenovac
     
    GFK Jagodina
  • Attila Busai
    Age: 32 Years  Hungary
    Position: Central Midfield
    Market value: 125 k €
    Fee: free transfer
    Nyköpings BIS
     
    BKV Előre SC
  • Verza
    Age: 34 Years  Spain
    Position: Central Midfield
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    FC Cartagena
     
    Real Murcia CF
  • Ruslan Ivanov
    Age: 33 Years  Bulgaria
    Position: Right Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    FC Septemvri Simitli
     
    FC Vihren Sandanski
  • Marco Raimondo-Metzger
    Age: 29 Years  Germany
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Türkgücü München
     
    SV Viktoria Aschaffenburg
  • Richárd Kozma
    Age: 26 Years  Hungary
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Mosonmagyaróvári TE 1904
     
    Erzsébeti SMTK
  • Albutrint Morina
    Age: 27 Years  Kosovo
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    KF Drenica
     
    FC A&N Prizren
  • Luka Lemic
    Age: 26 Years  Serbia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    FK Studentski Grad Novi Beograd
     
    FK Komgrap Belgrad
  • Vanja Panic
    Age: 18 Years  Slovenia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 k €
    Fee: loan transfer
    Red Star Belgrade U19
     
    FK Macva Sabac
  • Ali Uygar Avci
    Age: 21 Years  Turkey
    Position: Right Winger
    Market value: 25 k €
    Fee: loan transfer
    Menemen Spor
     
    Erbaaspor
  • Murat Ceylan
    Age: 32 Years  Turkey
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Elazigspor
     
    Erbaaspor
  • Ziya Sakar
    Age: 32 Years  Turkey
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Bayrampasa Spor
     
    Catalcaspor
  • Sevket Güngör
    Age: 32 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    68 Aksaray Belediye Spor
     
    Erbaaspor
  • Bilal Cebi
    Age: 28 Years  Turkey
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Arhavi Spor
     
    Isparta 32 Spor
  • Onur Dogan
    Age: 33 Years  Chinese Taipei (Taiwan)
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Taipei City Tatung
     
    Taichung Futuro
  • Kacper Czajkowski
    Age: 22 Years  Poland
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Polonia Bytom
     
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Fabian Kolodzick
    Age: 32 Years  Germany
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    SV Eichede II
     
    Unknown
  • Dominik Glowinski
    Age: 25 Years  Poland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Lider Wloclawek
     
    RKS Radomsko
  • Dominik Kostka
    Age: 24 Years  Czech Republic
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    1.FC Slovacko B
     
    FK Pardubice
  • Furkan Karabatak
    Age: 24 Years  Turkey
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Bayburt Özel Idare Spor
     
    Erbaaspor
  • Kang-min Kim
    Age: 21 Years  Korea, South
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Seoul TNT Fitogether
     
    Goyang Citizen
  • Hüseyin Erol
    Age: 31 Years  Turkey
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Kirikkale Büyük Anadolu Spor
     
    Erbaaspor
  • Oskar Sikorski
    Age: 21 Years  Poland
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Bytovia Bytow
     
    Warta Gorzow Wielkopolski
  • Erik Valkamo
    Age: 20 Years  Finland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    FC Espoo
     
    Grankulla IFK
  • Simon Loshi
    Age: 20 Years  Netherlands
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Resovia Rzeszów
     
    KF Feronikeli Drenas
  • Tae-geuk Son
    Age: 20 Years  Korea, South
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Seoul TNT Fitogether
     
    Goyang Citizen
  • Yong-bin Seo
    Age: 19 Years  Korea, South
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Seoul TNT Fitogether
     
    Open Cyber University of Korea
  • Durell Bilendo Duma
    Age: 21 Years  France
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    SP Tre Fiori
     
    CS Stiinta Miroslava
  • Min-jae Kim
    Age: 19 Years  Korea, South
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Seoul TNT Fitogether
     
    Daegu University
  • Se-bin Jeong
    Age: 19 Years  Korea, South
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Seoul TNT Fitogether
     
    Goyang Citizen
  • Ahmad Abdel Monem
    Age: 27 Years  Jordan
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Unknown
     
    Al-Wehdat
  • Mario Nikolic
    Age: 20 Years  Croatia
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    US Avellino 1912
     
    FK Macva Sabac
  • Dragoslav Petrovic
    Age: 23 Years  Serbia
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    FK 1. Maj Ruma
     
    FK BSK Borca
  • Wiktor Smigielski
    Age: 20 Years  Poland
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Star Starachowice
     
    RKS Radomsko