To use this site, please enable Javascript.

Matches Feb 21, 2021

matchday 22
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:4 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
FC Augsburg FC Augsburg 1:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Hertha BSC Hertha BSC 0:3 RB Leipzig RB Leipzig
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 3:2 Hannover 96 Hannover 96
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:2 Hamburger SV Hamburger SV
matchday 25
FC Bayern II FC Bayern Munich II 0:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:4 SC Verl SC Verl
Russia U15 Russia U15 4:0 North Macedonia U15 Macedonia U15
matchday 37 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:2 Ceará Sporting Club Ceará SC
  Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 0:4 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Second Round 2nd leg US Monastir US Monastir 5:6 on pens Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  Napsa Stars Napsa Stars FC 2:2 Gor Mahia Nairobi Gor Mahia FC
  DC Motema Pembe DC Motema Pembe 7:8 on pens Al-Ahli Benghazi Al-Ahli Ben.
  Cotonsport Cotonsport de Garoua 1:0 AS SONIDEP AS SONIDEP
  JS Kabylie JS Kabylie 1:0 Stade Malien Stade Malien
  Orlando Pirates Orlando Pirates 1:0 Jwaneng Galaxy FC Jwaneng
  Rivers United Rivers United FC 4:5 on pens Enyimba Aba Enyimba Aba
matchday 25
Liverpool Liverpool FC 0:2 Everton FC Everton
  Fulham Fulham FC 1:0 Sheffield United Sheff Utd
  West Ham West Ham United 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
  Aston Villa Aston Villa 1:2 Leicester City Leicester
matchday 10 CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:2 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  UE Santa Coloma UE Santa Coloma 0:3 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  Sant Julia UE Sant Julia 1:2 UE Engordany UE Engordany
  Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 0:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
matchday 24
Valencia Valencia CF 2:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
  Real Valladolid Real Valladolid CF 0:1 Real Madrid Real Madrid
 
FC Barcelona FC Barcelona 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
  Real Sociedad Real Sociedad 4:0 Deportivo Alavés Alavés
matchday 23 Genoa Genoa CFC 2:2 Hellas Verona Hellas Verona
  Sassuolo US Sassuolo 1:1 Bologna FC 1909 Bologna
  Parma Parma Calcio 1913 2:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
 
AC Milan AC Milan 0:3 Inter Milan Inter
matchday 26 FC Nantes FC Nantes 1:1 Olympique Marseille Marseille
  Montpellier Montpellier HSC 2:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:0 SCO Angers SCO Angers
  OGC Nice OGC Nice 1:2 FC Metz FC Metz
  Lens RC Lens 2:1 Dijon FCO Dijon
matchday 18
Austria Vienna Austria Vienna 5:1 SCR Altach SCR Altach
 
WSG Tirol WSG Tirol 0:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:1 SV Ried SV Ried
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:2 LASK LASK
matchday 21 Hoogland VV Hoogland postponed VV Dongen Dongen
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  USV Hercules USV Hercules postponed RKVV DEM RKVV DEM
  Quick DH HV & CV Quick postponed VV Gemert VV Gemert
  Unitas GVV Unitas postponed HVV Hollandia Hollandia
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  EVV Echt EVV Echt postponed SV Oss '20 SV Oss '20
  VV UNA VV UNA Veldhoven postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed RKVV Westlandia Westlandia
matchday 24 FCSB FCSB 1:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
matchday 21
FC Vaduz FC Vaduz 2:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Basel FC Basel 1893 0:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC Lugano FC Lugano 2:3 FC Luzern FC Luzern
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:0 Servette FC Servette FC
 
FC Zürich FC Zürich 1:1 FC Sion FC Sion
matchday 23 FC Emmen FC Emmen 3:2 PEC Zwolle PEC Zwolle
  VVV-Venlo VVV-Venlo 1:4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
  Twente FC Twente Enschede FC 2:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 3:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
  Heerenveen SC Heerenveen 1:1 FC Groningen FC Groningen
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 Vitesse Arnhem Vitesse
matchday 26 Alanyaspor Alanyaspor 0:1 Galatasaray SK Galatasaray
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:3 Hatayspor Hatayspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 0:0 Antalyaspor Antalyaspor
 
Sivasspor Sivasspor 2:0 Kayserispor Kayserispor
matchday 33 Rangers Rangers FC 4:1 Dundee United FC Dundee United
matchday 15 PFK Lviv PFK Lviv 0:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Ingulets Ingulets Petrove 2:2 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
matchday 23 AEK Athens AEK Athens 2:2 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Volos NPS Volos NPS 2:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 4:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  PAS Giannina PAS Giannina 1:0 OFI Crete OFI Crete
matchday 10 Ap. Larisas Apollon Larisas 1:0 PAE Chania PAE Chania
  AO Trikala AO Trikala 0:1 Diagoras Rodou Diagoras
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:1 APO Levadiakos APO Levadiakos
  AO Xanthi AO Xanthi 2:1 OF Ierapetras OF Ierapetras
matchday 27 Mouscron Royal Excel Mouscron 1:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:2 KV Kortrijk KV Kortrijk
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:2 Standard Liège Standard Liège
matchday 20 RWDM RWD Molenbeek 2:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
  KMSK Deinze KMSK Deinze 4:0 Club NXT Club NXT
matchday 22 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:30 AM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KVK Ninove KVK Ninove 1:30 AM KRC Gent KRC Gent
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 2:00 AM RFC Wetteren RFC Wetteren
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 9:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 9:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  Zelzate KVV Zelzate 9:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Merelbeke KFC Merelbeke 9:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  Olsa Brakel Olsa Brakel 9:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
matchday 20 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  MFK Karvina MFK Karvina 1:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
  FK Teplice FK Teplice 1:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
matchday 17 Randers FC Randers FC 1:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  AC Horsens AC Horsens 0:0 Odense Boldklub Odense BK
  Aarhus GF Aarhus GF 2:0 SönderjyskE SönderjyskE
matchday 23 Proleter FK Proleter Novi Sad 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 FK Radnik Surdulica Radnik
  Napredak FK Napredak Krusevac 1:0 FK Indjija FK Indjija
  Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
matchday 22 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:3 HNK Gorica HNK Gorica
  NK Osijek NK Osijek 2:0 HNK Rijeka HNK Rijeka
matchday 2 PPJ U19 PPJ Helsinki U19 postponed Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 postponed FC Honka U19 FC Honka U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 postponed Ilves Tampere U19 Ilves U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 postponed Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Group B IFK Mariehamn IFK Mariehamn 2:2 FC Honka FC Honka
Semi-Finals SJK II SJK Seinäjoki II 5:4 on pens Ilves Tampere II Ilves II
  PEPO PEPO Lappeenranta 5:3 on pens Pargas IF Pargas IF
matchday 18 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:2 Rakow Czestochowa Rakow
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:1 Slavia Sofia Slavia Sofia
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 0:0 Levski Sofia Levski Sofia
matchday 19 Yantra Yantra Gabrovo 0:2 FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin
  Ludogorets II PFC Ludogorets Razgrad II 2:2 PFC Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
matchday 22 NK Maribor NK Maribor 0:1 NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 3:1 ND Gorica ND Gorica
  NK Domzale NK Domzale 2:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
matchday 12 CS Fola Esch CS Fola Esch 3:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 0:0 US Hostert US Hostert
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:1 FC Differdange 03 Differdange 03
matchday 22 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:3 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Budafoki MTE Budafoki MTE 0:3 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
matchday 20 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:1 MSK Zilina MSK Zilina
matchday 13 SV Wachtberg SV Wachtberg 9:00 PM SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  SC Rheinbach SC Rheinbach 9:00 PM FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 9:00 PM TuS Mondorf TuS Mondorf
  G. Windeck TSV Germania Windeck 9:00 PM SpVg Porz SpVg Porz
  1.FC Spich 1.FC Spich 9:00 PM SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  SV Schlebusch SV Schlebusch 9:15 PM SSV Merten 1925 SSV Merten
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 9:15 PM Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
matchday 17 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 8:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 8:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
matchday 16 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 8:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
matchday 20 Schwanheim Germania Schwanheim postponed SG Walluf Walluf
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville postponed SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  TSV Michelbach TSV Michelbach postponed FC Cleeberg FC Cleeberg
  FC Gießen II FC Gießen II postponed FV Breidenbach FV Breidenbach
  RSV Weyer RSV Weyer postponed FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  Langenaubach SSV Langenaubach postponed VfB Marburg VfB Marburg
  Niedernhausen SV 1913 Niedernhausen postponed FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FC Ederbergland FC Ederbergland postponed FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II postponed SV Bauerbach SV Bauerbach
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg postponed TSV Steinbach II Steinbach II
matchday 18 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 8:00 PM SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
matchday 16 W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus postponed SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  SV Mesum SV Mesum postponed TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  SC Herford SC Herford postponed 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  TuS Tengern TuS Tengern postponed Delbrücker SC Delbrücker SC
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp postponed VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup postponed SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  SC Peckeloh SC Peckeloh postponed SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  VfL Theesen VfL Theesen postponed SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten postponed Lüner SV Lüner SV
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 10:00 PM YEG Hassel YEG Hassel
  Lennestadt FC Lennestadt 10:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 10:00 PM Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 10:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  SC Neheim SC Neheim 10:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 10:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 10:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 10:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  BSV Schüren BSV Schüren 10:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
First Round Tigre Club Atlético Tigre 6:4 on pens CA Alvarado CA Alvarado
Group A Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 0:2 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  Racing Club Racing Club 2:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  River Plate Club Atlético River Plate 3:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Group B Lanús Club Atlético Lanús 2:1 Defensa y Justicia Defensa
matchday 7 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 3:2 Deportivo Toluca Toluca
  Atlas Atlas Guadalajara 3:0 CF América América
matchday 8 Envigado Envigado FC 1:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
  Pereira Deportivo Pereira 0:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 2:1 Junior FC Junior FC
matchday 2 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 8:00 AM Venados FC Yucatán Venados FC
matchday 20 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:1 KF Vllaznia KF Vllaznia
  FK Kukësi FK Kukësi 1:2 FK Partizani FK Partizani
matchday 7 Melbourne Melbourne Victory 0:1 Newcastle United Jets Newcastle
matchday 9 Wellington P. Wellington Phoenix 2:2 Western Sydney Wanderers Western Sydney
matchday 13 El Gouna El Gouna FC 2:3 El Mokawloon SC El Mokawloon
matchday 14 Ismaily Ismaily SC 1:1 Enppi SC Enppi SC
matchday 7 FUS Rabat FUS Rabat 1:2 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
  Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:2 FAR Rabat FAR Rabat
  RS Berkane Renaissance de Berkane 1:1 SC Chabab Mohammedia SCC Mohammedia
matchday 15 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 3:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:3 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Group 1 Coruripe Associação Atlética Coruripe (AL) 0:3 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:0 Murici Futebol Clube (AL) Murici
  Moto Club MA Moto Club de São Luís (MA) 2:0 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) Imperatriz-MA
  Sociedade Esportiva Juventude (MA) Sociedade Esportiva Juventude (MA) 3:0 IAPE Futebol Clube IAPE FC
matchday 1 Real Brasília Real Brasília Futebol Clube (DF) 1:2 Ceilândia Esporte Clube (DF) Ceilândia-DF
  SE Gama Sociedade Esportiva do Gama (DF) 0:1 Capital Clube de Futebol (DF) Capital-DF
Third Round Aubagne Aubagne FC 6:4 on pens US Lège Cap-Ferret Lège Cap-Ferret
  Aire-sur-la-Lys OS Aire Football 1:4 AS Beauvais Oise Beauvais
  GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 4:2 on pens AS Prix-Lès-Mézières Mézières
  FC Guichen FC Guichen 0:1 Olympique Saumur Saumur
  Canet Rous. Canet Roussillon FC 5:3 on pens Stade Poitevin Football Club Stade Poitevin
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 5:4 on pens FC Chamalières Chamalières
  Schiltigheim SC Schiltigheim 0:4 CS Sedan-Ardennes CS Sedan
  Les Herbiers VF Les Herbiers VF 0:1 Voltigeurs de Châteaubriant Châteaubriant
  Olympique Alès Olympique Alès 2:0 AS Fabrègues AS Fabrègues
  Saint-Brice Saint-Brice FC 0:1 GFC Ajaccio G. Ajaccio
  Mâconnais UF Mâconnais 2:4 on pens FC Saint-Louis Neuweg Neuweg
matchday 1 Parnahyba-PI Parnahyba Sport Club (PI) 1:0 Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
  4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 1:2 Fluminense EC (PI) Fluminense-PI
matchday 18 Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 postponed FC Mondercange Mondercange
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen postponed US Rumelange US Rumelange
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 postponed FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  SC Bettembourg SC Bettembourg postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
matchday 4 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 0:5 Club Sol de América Sol de América
  Guaraní Club Guaraní 0:3 Olimpia Asunción Olimpia
Round of 16 Dynamo Moscow Dynamo Moscow 2:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:0 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 3:0 PFK Tambov Tambov
  Krasnodar FK Krasnodar 1:2 FC Sochi Sochi
matchday 9 River Plate Atletico River Plate Montevideo postponed Cerro Largo FC Cerro Largo
  Defensor Defensor Sporting Club 0:3 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Wanderers Montevideo Wanderers 0:1 CA Peñarol Peñarol
Group 1 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 0:5 KA Akureyri KA Akureyri
Group 2 Thór Thór Akureyri 1:3 Kórdrengir Kórdrengir
Group 4 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 1:4 Fylkir Reykjavík Fylkir
matchday 1 Paraíso Paraíso FC 2:0 Capital Futebol Clube (TO) Capital FC
  Maruinense CS Maruinense 1:1 Club Sportivo Sergipe (SE) CS Sergipe-SE
  Boca Júnior Sociedade Boca Júnior Futebol Clube (SE) 3:0 Associação Desportiva Freipaulistano Freipaulistano
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 2:1 AD Atlética Gloriense Atl. Gloriense
  Dorense FC Dorense Futebol Clube (SE) 0:0 Associação Olímpica de Itabaiana (SE) Itabaiana-SE
  Lagarto FC Lagarto Futebol Clube (SE) 3:0 América FC de Pedrinhas América
  FC Nomme U19 FC Nomme United U19 7:0 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
  Kalev U19 Kalev Tallinn U19 2:3 Tallinn JK Legion U19 TJK Legion U19
matchday 13 Waitakere Utd. Waitakere United 2:0 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 1:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
matchday 21 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 3:2 Rayong FC Rayong FC
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 4:0 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Chonburi FC Chonburi FC 1:0 Police Tero FC Police Tero FC
  Sukhothai FC Sukhothai FC 0:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
matchday 23 Udon Thani FC Udon Thani FC 0:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC 2:2 Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Kasetsart FC Kasetsart FC 3:1 MOF Customs United Customs Utd.
  Nakhonpathom Nakhonpathom United 1:1 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Lampang FC Lampang FC 1:1 Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
matchday 30 Newport County Newport County 0:2 Forest Green Rovers Forest Green
matchday 26 Torquay United Torquay United FC 2:3 FC Halifax Town Halifax Town
matchday 15 Linfield Linfield FC 0:0 Coleraine FC Coleraine
matchday 24 AC Pisa AC Pisa 1909 1:1 FC Empoli FC Empoli
  Reggina Reggina 1914 1:0 Pordenone Calcio Pordenone
matchday 26 Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:2 Novara Calcio 1908 Novara
  Pro Patria Aurora Pro Patria 0:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Pontedera US Città di Pontedera 0:0 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 US Grosseto 1912 Grosseto
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 2:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Juventus U23 Juventus U23 1:1 Lucchese 1905 Lucchese
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Modena Modena FC 2018 4:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 2:2 US Triestina Triestina
  Legnago FC Legnago Salus 1:2 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Arezzo SS Arezzo 2:0 Matelica Calcio Matelica
  Palermo Palermo FC 1:2 US Catanzaro Catanzaro
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 Cavese 1919 Cavese
  Potenza Potenza Calcio 0:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Foggia Calcio Foggia 1920 0:2 Ternana Calcio Ternana
  Paganese Paganese Calcio 1926 2:0 SS Turris Calcio Turris
  Catania Calcio Catania 1:1 SSC Bari Bari
  Viterbese US Viterbese 1908 0:0 US Vibonese Vibonese
  Albacete Albacete Balompié 0:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
  UD Las Palmas UD Las Palmas 2:0 FC Cartagena FC Cartagena
  CD Leganés CD Leganés 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
  RCD Mallorca RCD Mallorca 2:0 UD Almería UD Almería
  AC Ajaccio AC Ajaccio 0:2 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:2 Grenoble Foot 38 Grenoble
  Amiens SC Amiens SC 0:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 2:1 Pau FC Pau FC
  FC Chambly FC Chambly 0:1 AJ Auxerre AJ Auxerre
  Paris FC Paris FC 1:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
  AC Le Havre AC Le Havre 1:1 USL Dunkerque USL Dunkerque
  Rodez AF Rodez AF 1:0 FC Toulouse Toulouse
matchday 22 SO Cholet SO Cholet 2:1 US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
matchday 16 Rapid 1923 FC Rapid 1923 2:2 Ripensia Timisoara Ripensia
  CSM Slatina CSM Slatina 0:1 CS Mioveni CS Mioveni
matchday 25 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
matchday 1 Marítimo U23 CS Marítimo U23 0:1 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
matchday 20 Gil Vicente Gil Vicente FC 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
  Sporting CP Sporting CP 2:0 Portimonense Futebol SAD Portimonense
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Rio Ave FC Rio Ave FC 0:1 FC Famalicão Famalicão
matchday 21 Vizela FC Vizela 3:1 Casa Pia AC Casa Pia
  Leixões Leixões SC 0:1 GD Estoril Praia Estoril Praia
  Penafiel FC Penafiel 0:0 FC Porto B FC Porto B
  Académico Viseu Académico Viseu FC 0:4 FC Arouca Arouca
matchday 22 Istanbulspor Istanbulspor 0:1 Samsunspor Samsunspor
  Tuzlaspor Tuzlaspor 0:1 Boluspor Boluspor
matchday 21 SC Kriens SC Kriens 2:0 FC Chiasso FC Chiasso
  Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax FCS 3:1 FC Winterthur FC Winterthur
matchday 18 FC Fredericia FC Fredericia 0:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 Viborg FF Viborg FF
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 Graficar Belgrad Graficar
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 1:2 FK IMT Belgrad IMT Belgrad
matchday 19 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 2:3 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
matchday 16 Widzew Lodz Widzew Lodz 2:0 Korona Kielce Korona Kielce
Group 1 Malmö FF Malmö FF 1:2 Västerås SK Västerås SK
  Halmstads BK Halmstads BK 0:2 GAIS Göteborg GAIS
Group 3 Gauthiod IK Gauthiod 1:1 Helsingborgs IF Helsingborg
  Häcken BK Häcken 2:0 Dalkurd FF Dalkurd
Group 4 Kalmar FF Kalmar FF 1:2 Umeå FC Umeå FC
Group 5 Mjällby AIF Mjällby AIF 3:1 Akropolis IF Akropolis
matchday 19 Southampton B Southampton FC B 1:0 Derby County U23 Derby U23
Second Round Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2:1 Hapoel Umm al-Fahm H. Umm al-Fahm
matchday 25 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:0 BFC Siófok BFC Siófok
  Dorog Dorogi FC 0:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  FC Ajka FC Ajka 1:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Pécsi MFC Pécsi MFC 1:0 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Debreceni EAC Debreceni EAC 2:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Soroksár Soroksár SC 2:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Group A Cameroon U20 Cameroon U20 4:1 Mozambique U20 Mozambique U20
  Mauretanien U20 Mauretanien U20 1:2 Uganda U20 Uganda U20
matchday 15 Racing Ferrol Racing Ferrol 1:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Valladolid B Real Valladolid B 1:1 CD Numancia CD Numancia
  Celta Vigo B Celta Vigo B 0:2 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  Sporting B Sporting de Gijón B 3:3 CD Covadonga Covadonga
  UP Langreo UP Langreo 1:1 Marino Luanco Marino Luanco
  Unionistas CF Unionistas CF 1:2 Zamora CF Zamora CF
  CD Ebro CD Ebro 1:1 Haro Deportivo Haro Deportivo
  SD Tarazona SD Tarazona 0:2 CD Calahorra Calahorra
  CD Izarra CD Izarra 1:2 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
matchday 17 Real Unión Real Unión Club 3:1 Real Sociedad B Real Sociedad B
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 1:1 Orihuela CF Orihuela CF
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:1 UE Llagostera UE Llagostera
  Hércules CF Hércules CF 1:0 UD Ibiza UD Ibiza
  Valencia B Valencia Mestalla 1:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
  CF Badalona CF Badalona 1:1 AE Prat AE Prat
  CD Alcoyano CD Alcoyano 3:2 CF La Nucía CF La Nucía
  UE Olot UE Olot 3:0 FC Andorra FC Andorra
matchday 15 Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 1:2 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Betis B Betis Deportivo Balompié 0:2 Recreativo Granada Recre Granada
  Algeciras CF Algeciras CF 0:3 San Fernando CD San Fernando CD
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 1:3 Marbella FC Marbella FC
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 2:0 CD Marino CD Marino
  Cádiz B Cádiz CF B 2:2 UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 1:1 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  CD Don Benito CD Don Benito 0:0 Mérida AD Mérida AD
  Getafe CF B Getafe CF B 1:3 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  RM Castilla Real Madrid Castilla 1:1 UD Poblense UD Poblense
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 0:1 DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Las Rozas CF Las Rozas CF 0:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Villarrubia CF Villarrubia CF 1:1 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Socuéllamos UD Socuéllamos 0:1 UD Melilla UD Melilla
  CD Badajoz CD Badajoz 0:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
matchday 22 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 3:1 Iskenderun FK Iskenderun FK
  Tekirdagspor Tekirdagspor 1:1 Ceyhan Spor Ceyhan Spor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:2 Yomra Spor Yomra Spor
  Karaman Bld Karaman Belediyespor 0:2 Fethiyespor Fethiyespor
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 1:2 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
  Darica GB Darica Genclerbirligi 0:0 Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:2 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Cengelköy Cengelköy SK 2:3 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:1 Esenler Erokspor Erokspor
  Karsiyaka Karsiyaka 3:2 Yalovaspor Yalovaspor
  Somaspor Somaspor 1:0 Cizre Spor Cizre Spor
  Carsambaspor Carsambaspor 2:1 Catalcaspor Catalcaspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 0:1 Erbaaspor Erbaaspor
  Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 3:0 Gölcükspor Gölcükspor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 4:2 Elazig Karakocan FK Karakocan FK
  Altindag Spor Altindag Spor 1:0 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
matchday 24 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz postponed SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  Berliner AK Berliner AK 07 postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin postponed Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  BFC Dynamo BFC Dynamo postponed FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  VfB Auerbach VfB Auerbach postponed VSG Altglienicke Altglienicke
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Hertha BSC II Hertha BSC II postponed FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 3:1 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
matchday 1 Cobán Imperial Cobán Imperial 1:0 CSD Municipal CSD Municipal
  Sacachispas CSD Sacachispas 1:0 Deportivo Achuapa Achuapa
  Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 1:0 Antigua GFC Antigua GFC
  Comunicaciones Comunicaciones FC 3:2 CSD Xelajú MC Xelajú
matchday 9 Limón FC Limón FC 3:2 Santos de Guápiles FC Santos FC
  Sp. San José Sporting San José 0:0 ADR Jicaral ADR Jicaral
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
matchday 1 Árabe Unido CD Árabe Unido 1:0 Costa del Este FC Costa del Este
  Plaza Amador CD Plaza Amador 3:0 Tauro FC Tauro FC
matchday 20 Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg postponed SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof postponed 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed SV Steinbach SV Steinbach
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel postponed VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf postponed TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
matchday 15 Glesch-Paffend. BC Viktoria Glesch-Paffendorf postponed FC Hürth Hürth
  1.FC Düren 1.FC Düren postponed VfL Alfter VfL Alfter
  SV Breinig SV Breinig postponed SV Eilendorf SV Eilendorf
  Siegburger SV Siegburger SV 04 postponed SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed SpVg Frechen 20 Frechen 20
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 postponed VfL Vichttal VfL Vichttal
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln U23 postponed FC Pesch FC Pesch
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
matchday 26 Niederwenigern SF Niederwenigern postponed 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Cronenberger SC Cronenberger SC postponed SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  SC Velbert SC Velbert postponed 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  SF Baumberg SF Baumberg postponed FC Kray FC Kray
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck postponed TVD Velbert TVD Velbert
  1.FC Kleve 1.FC Kleve postponed TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  Union Nettetal SC Union Nettetal postponed SSVg Velbert 02 Velbert 02
  FSV Duisburg FSV Duisburg postponed Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis postponed TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West postponed TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  VfB Hilden VfB 03 Hilden postponed 1.FC Monheim 1.FC Monheim
matchday 21 SC Paderborn II SC Paderborn 07 II postponed Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Pr. Münster II Preußen Münster II postponed SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  TuS Haltern TuS Haltern postponed Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund postponed TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl postponed 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  Hammer SpVg Hammer SpVg postponed TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine postponed TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  FC Gütersloh FC Gütersloh postponed SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  SV Schermbeck SV Schermbeck postponed RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 postponed SpVgg Vreden SpVgg Vreden
matchday 22 Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 1:0 Düzce Spor Düzce Spor
  Silivrispor Silivrispor 3:2 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 3:1 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Muglaspor Muglaspor 0:4 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:0 Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 1:2 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
  Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 1:0 Bergama Belediyespor Bergama Bld
matchday 12 VfB Lübeck II VfB Lübeck II 7:00 PM SV Eichede SV Eichede
  SV Todesfelde SV Todesfelde 8:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
matchday 14 ASV 13 ASV 13 6:00 AM WAF Brigittenau WAF Brigittenau
  ASK Elektra ASK Elektra 6:00 AM FC Stadlau FC Stadlau
  SR Donaufeld SR Donaufeld 6:00 AM Favoritner AC FavAC
matchday 13 U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 postponed FC Hertha 03 Zehlendorf U17 Zehlendorf U17
  E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 postponed Holstein Kiel U17 Holst. Kiel U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 postponed FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 postponed VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 postponed FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  Hamburg U17 Hamburger SV U17 postponed Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 postponed Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
  Vik. Berlin U17 FC Viktoria 1889 Berlin U17 postponed RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 postponed SG Unterrath U17 Unterrath U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 postponed 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
  Lippstadt U17 SV Lippstadt 08 U17 postponed VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
  M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 postponed SC Fortuna Cologne U17 F. Cologne U17
  Paderborn U17 SC Paderborn 07 U17 postponed FC Hennef 05 U17 FC Hennef U17
  Aachen U17 Alemannia Aachen U17 postponed Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
  Düsseldorf U17 Fortuna Düsseldorf U17 postponed Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  RW Essen U17 Rot-Weiss Essen U17 postponed FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  K'lautern U17 1.FC Kaiserslautern U17 postponed Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
  TSV 1860 U17 TSV 1860 München U17 postponed 1.FC Heidenheim 1846 U17 Heidenheim U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 postponed SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
  SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 postponed SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 postponed VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 postponed 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 postponed FSV Frankfurt U17 FSV Frankf. U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 postponed SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 postponed FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
matchday 26 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 1:0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
  Ethnikos Ethnikos Achnas 1:2 AEL Limassol AEL Limassol
matchday 10 Servette M-17 Servette FC M-17 5:2 FC Concordia BS/FC Solothurn U17 Concordia U17
matchday 11 St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 4:0 Team Ticino U18 Team Ticino U18
matchday 1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1:3 SD Aucas SD Aucas
  Guayaquil City Guayaquil City FC 3:1 CD Macará CD Macará
  Manta FC Manta FC 2:3 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Group 1 Lee Man Lee Man 1:0 Hong Kong Rangers Rangers
Group 2 RCFC Resources Capital 1:2 Eastern SC Eastern
matchday 20 FC Llapi FC Llapi 3:1 SC Gjilani SC Gjilani
  KF Ballkani KF Ballkani 1:0 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
matchday 6 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 2:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
  Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 2:1 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
matchday 14 1210 Wien FV 1210 Wien 6:00 AM SV Dinamo Helfort 15 Young Stars Helfort
  Columbia SC Columbia Floridsdorf 6:00 AM SC Red Star Penzing Red Star
  Hellas Kagran Hellas Kagran 6:00 AM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
  FAC II Floridsdorfer AC II 6:00 AM Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
  A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 6:00 AM L.A. Riverside L.A. Riverside
  NAC Nußdorfer AC 6:00 AM FC 1980 Wien 1980 Wien
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 4:15 PM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
matchday 12 Caála Clube Recreativo da Caála 0:0 Desportivo da Huíla Desp. Huíla
  Santa Rita CFC Santa Rita de Cássia FC 0:1 Recreativo do Libolo C.R.D. Libolo
  Wiliete SC Wiliete Sport Clube de Benguela 0:0 Grupo Desportivo Sagrada Esperança Sagrada
matchday 15 Hearts of Oak Hearts of Oak 3:2 Ebusua Dwarfs FC Ebusua Dwarfs
  Eleven Wonders Eleven Wonders FC 1:0 Accra Great Olympics Great Olympics
  Bechem United Bechem United FC 1:1 Legon Cities FC Legon Cities FC
  Karela United Karela United FC 2:0 Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 1:0 Dreams FC Dreams FC
  Elmina Sharks Elmina Sharks FC 1:2 Medeama SC Medeama
matchday 11 Rivers United Rivers United FC postponed Enyimba Aba Enyimba Aba
  Lobi Stars Lobi Stars FC 1:0 Kano Pillars Kano Pillars
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 1:0 Nasarawa United Nasarawa United
  Sunshine Stars Sunshine Stars 1:1 FC Heartland FC Heartland
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 3:0 Katsina United FC Katsina Utd.
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:0 Kwara United FC Kwara United
  MFM FC MFM FC 2:0 Adamawa United Adamawa United
  Abia Warriors Abia Warriors FC 4:1 Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 1:0 Milan Primavera Milan U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 3:0 Lazio U19 Lazio U19
matchday 10 Spezia U19 Spezia Primavera 2:1 Reggina Primavera Reggina U19
matchday 21 De Treffers De Treffers postponed Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
matchday 1 Parma U18 Parma Under 18 0:3 Roma Under 18 Roma U18
matchday 21 Legnano Legnano AC 3:2 ASD Chieri Calcio Chieri
  Caronnese SC Caronnese 2:0 AC Bra Bra
  Sanremese Sanremese Calcio 2:1 GS Arconatese Arconatese
  Casale