To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 21, 2021

matchday 30
1. FC Köln 1. FC Köln 2:1 RB Leipzig RB Leipzig
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
FC Bayern Bayern Munich 2:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 1:3 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 0:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
matchday 33
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:1 FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:2 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 SC Verl SC Verl
Group A Orlando Pirates Orlando Pirates 0:0 ES Sétif ES Sétif
Group B Cotonsport Cotonsport de Garoua 1:2 JS Kabylie JS Kabylie
Group D Nkana FC Nkana FC 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
  Namungo FC Namungo FC 0:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
matchday 32
Chelsea Chelsea FC 0:0 Brighton & Hove Albion Brighton
  Hellas Verona Hellas Verona 1:2 ACF Fiorentina Fiorentina
matchday 26
SCR Altach SCR Altach 0:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 0:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Austria Vienna Austria Vienna 2:2 SV Ried SV Ried
matchday 21 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 2:0 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 1:3 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 5:0 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 2:0 FShM Moskau U16 FShM U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 3:3 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 0:0 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 3:3 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 1:3 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 3:0 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 2:0 FShM Moskau FShM Moskau
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 1:1 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 1:1 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:0 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:3 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
matchday 22 Akhmat II Akhmat Grozny II 2:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
  Arsenal Tula II Arsenal Tula II 3:2 FK Ufa II Ufa II
  FK Sochi II FK Sochi II 0:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  FK Tambov II FK Tambov II 0:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
  Krasnodar II FK Krasnodar II 3:0 Zenit St. Petersburg II Zenit II
  Rostov II FK Rostov II 1:1 Strogino Moskau II Strogino II
  Dynamo M II Dynamo Moscow II 1:3 Master-Saturn Egorjevsk Master-Saturn
Group B Always Ready Club Always Ready 2:0 Sport Club Internacional Internacional
  Táchira Deportivo Táchira 3:2 Olimpia Asunción Olimpia
Group C Santos FC Santos FC 0:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Group E Sport. Cristal Club Sporting Cristal 0:3 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Group F Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 2:0 Club Nacional Nacional
Group G Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
matchday 7 G.Antep FK U19 Gaziantep FK U19 3:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  G.Birligi U19 Genclerbirligi Ankara U19 3:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 5:1 Fatih Karagümrük U19 Karagümrük U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 4:3 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 0:2 Hatayspor U19 Hatayspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 0:0 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
  Denizlispor U19 Denizlispor U19 0:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
matchday 36
Sivasspor Sivasspor 0:0 Besiktas JK Besiktas
  Hatayspor Hatayspor 3:2 Antalyaspor Antalyaspor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:1 Denizlispor Denizlispor
matchday 2 FC Farul FC Farul Constanta 1:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
  Dinamo FC Dinamo Bucharest 0:1 UTA Arad UTA Arad
  FC Arges ACSC FC Arges 0:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
matchday 1 PFK Lviv PFK Lviv 1:0 FK Minaj FK Minaj
matchday 22 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:1 PAE Chania PAE Chania
  AO Trikala AO Trikala 0:0 OF Ierapetras OF Ierapetras
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:1 Diagoras Rodou Diagoras
  Ap. Larisas Apollon Larisas 0:3 GS Ergotelis Ergotelis
  AO Xanthi AO Xanthi 4:0 Panachaiki GE Panachaiki
  Doxa Dramas Doxa Dramas 0:4 APO Levadiakos APO Levadiakos
matchday 5 Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
matchday 28 FK Teplice FK Teplice 0:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:4 FC Bohemians Prague 1905 Bohemians 1905
  SFC Opava Slezsky FC Opava 0:2 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  Slovacko 1.FC Slovacko 4:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  FK Pardubice FK Pardubice 2:2 AC Sparta Prague Sparta Prague
matchday 30 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 4:0 NK Varazdin NK Varazdin
matchday 0 Lappeenranta Liry Lappeenranta 11:30 PM Imatran Palloseura Imatran PS
matchday 26 Warta Poznan Warta Poznan 0:2 Rakow Czestochowa Rakow
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Lech Poznan Lech Poznan 3:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 4:3 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
matchday 25 Cherno More Cherno More Varna 1:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 0:1 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
  CSKA-Sofia CSKA-Sofia 6:0 PFC Montana PFC Montana
matchday 29 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:1 NS Mura NS Mura
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 6:2 FC Koper FC Koper
matchday 30 Ferencváros Ferencvárosi TC 3:0 Újpest FC Újpest FC
  MTK Budapest MTK Budapest 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
matchday 6 CA Mitre Club Atlético Mitre 1:2 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
matchday 9 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:3 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Machida Zelvia Machida Zelvia 3:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
  Ehime FC Ehime FC 3:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Mito HollyHock Mito HollyHock 0:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Tochigi SC Tochigi SC 2:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 3:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
matchday 4 Gainare Tottori Gainare Tottori 0:1 FC Gifu FC Gifu
Group A Sagan Tosu Sagan Tosu 0:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Group B Vissel Kobe Vissel Kobe 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Oita Trinita Oita Trinita 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
Group C Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Yokohama FC Yokohama FC 1:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Group D Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
matchday 1 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
Semi-Finals Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 0:3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 4:5 on pens Zorya Lugansk Zorya Lugansk
matchday 9 Suduva Suduva Marijampole 3:1 Dainava Alytus Dainava
  Riteriai FK Riteriai 2:0 FK Panevezys FK Panevezys
matchday 18 FC Hegelmann FC Hegelmann Litauen 2:3 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
matchday 15 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj postponed CR Belouizdad CR Belouizdad
Round of 16 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 1:4 Wydad Casablanca Wydad AC
Semi-Finals 1st Leg Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 Isloch Minsk Region Isloch
Round of 16 El Makasa Masr El Makasa 2:1 Cleopatra FC Cleopatra FC
matchday 11 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
  Daegu FC Daegu FC 1:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Jeju United Jeju United 2:1 FC Seoul FC Seoul
  Seongnam FC Seongnam FC 1:3 Incheon United Incheon Utd.
matchday 15 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 1:1 NK Krsko NK Krsko
First Round Shukura Shukura Kobuleti 1:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  FC Saburtalo II FC Saburtalo II 2:5 FC Gareji FC Gareji
  WIT Georgia II WIT Georgia Tbilisi II 6:7 on pens FC Dila Gori FC Dila
  FC Merani FC Merani Tbilisi 2:5 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  FC Samgurali II FC Samgurali Tskaltubo II 1:3 FC Telavi FC Telavi
  Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 4:2 AET FC Samtredia FC Samtredia
  FC Gagra FC Gagra 5:2 Dinamo Zugdidi Zugdidi
  Rustavi FC Rustavi 0:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  Merani Martvili Merani Martvili 3:1 on pens Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
matchday 18 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:3 Clyde FC Clyde FC
  Montrose Montrose FC 1:0 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Airdrieonians Airdrieonians FC 2:0 East Fife FC East Fife
  Peterhead Peterhead FC 1:0 Falkirk FC Falkirk
  Dumbarton Dumbarton FC 0:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
matchday 5 Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 1:2 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
matchday 9 Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 2:0 Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
matchday 19 FC Liefering FC Liefering 1:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  SKU Amstetten SKU Amstetten 0:2 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
matchday 43 Brentford Brentford FC 1:1 Cardiff City Cardiff
 
Norwich Norwich City 0:1 Watford FC Watford
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:0 Blackburn Rovers Blackburn
 
Swansea Swansea City 0:1 Queens Park Rangers QPR
  Preston Preston North End 3:0 Derby County Derby
Group A 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 1:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Group D Metropolitanos Metropolitanos FC 2:3 FBC Melgar FBC Melgar
  SD Aucas SD Aucas 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Group F Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 0:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
matchday 18 Annan Athletic Annan Athletic FC 5:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Brechin City Brechin City FC 0:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath
  Queen's Park Queen's Park FC 0:0 Elgin City FC Elgin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 0:2 Stranraer FC Stranraer
  Stirling Albion Stirling Albion FC 0:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Group B Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 4:1 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Group D Foolad Foolad FC 1:1 Al-Nassr FC Al-Nassr
  Al-Sadd SC Al-Sadd SC 3:1 Al-Wehdat Al-Wehdat
Group E Persepolis Persepolis FC 2:1 FC Goa FC Goa
Group 1 Caxias-RS SER Caxias do Sul (RS) 2:2 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
matchday 3 Paraná Paraná Clube 2:2 Maringá Futebol Clube (PR) Maringá FC
matchday 7 Gavião Kyikat. Gavião Kyikatêjê Futebol Clube 1:6 Tuna Luso Brasileira (PA) Tuna Luso
  Independente-PA Independente Atlético Clube (PA) 0:1 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Aliança Desportiva Aliança 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Quarter-Finals GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 2:0 FC Toulouse Toulouse
  Canet Rous. Canet Roussillon FC 1:2 Montpellier HSC Montpellier
matchday 9 River-PI River Atlético Clube (PI) 3:2 Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
Semi-Finals Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:4 on pens Krylya Sovetov Samara KS Samara
matchday 8 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:1 Tallinn JK Legion TJK Legion
  Kuressaare FC Kuressaare 2:1 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
matchday 6 Drogheda United Drogheda United FC 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:3 Sligo Rovers Sligo Rovers
  St. Patricks St. Patricks Athletic 1:0 Waterford FC Waterford FC
  Longford Town Longford Town FC 0:0 Finn Harps Finn Harps
  Derry City Derry City 1:1 Dundalk FC Dundalk FC
matchday 43 Swindon Town Swindon Town 3:1 Portsmouth FC Portsmouth
  Bristol Rovers Bristol Rovers 0:2 Milton Keynes Dons MK Dons
  Shrewsbury Shrewsbury Town 1:2 Wigan Athletic Wigan
  Burton Albion Burton Albion 0:1 Lincoln City Lincoln City
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:1 Oxford United Oxford United
  Northampton Northampton Town 3:0 Ipswich Town Ipswich
  Accrington Accrington Stanley 2:1 Doncaster Rovers Doncaster
  Rochdale Rochdale AFC 1:0 Blackpool FC Blackpool
  Hull City Hull City 2:2 Sunderland AFC Sunderland
  Peterborough Peterborough United 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
  Plymouth Plymouth Argyle 0:6 Charlton Athletic Charlton
  Fleetwood Fleetwood Town 0:2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Colchester Utd. Colchester United 2:0 Southend United Southend United
  Leyton Orient Leyton Orient 2:4 Cambridge United Cambridge Utd.
  Walsall Walsall FC 0:2 Salford City Salford
  Barrow Barrow AFC 0:2 Port Vale FC Port Vale
  Forest Green Forest Green Rovers 0:0 Exeter City Exeter City
  Mansfield Town Mansfield Town 3:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Bolton Bolton Wanderers 1:0 Carlisle United Carlisle United
  Grimsby Town Grimsby Town 0:3 Morecambe FC Morecambe FC
  Newport County Newport County 2:0 Crawley Town Crawley Town
  Bradford Bradford City 0:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Harrogate Town Harrogate Town 0:3 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Stevenage Stevenage FC 0:1 Cheltenham Town Cheltenham
matchday 16 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:0 Barnet FC Barnet
matchday 18 Wealdstone FC Wealdstone FC 0:6 Maidenhead United Maidenhead Utd.
matchday 23 Aldershot Town Aldershot Town 1:1 King's Lynn Town King's Lynn
  Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 FC Halifax Town Halifax Town
matchday 25 Woking FC Woking FC 0:2 Torquay United FC Torquay United
matchday 11 Portadown Portadown FC 2:1 Larne FC Larne FC
matchday 21 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 3:4 Glenavon FC Glenavon
matchday 27 Cliftonville Cliftonville FC 0:2 Glentoran FC Glentoran
matchday 35 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:3 Calcio Lecco 1912 Lecco
matchday 34 Foggia Calcio Foggia 1920 1:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
matchday 35 Juve Stabia SS Juve Stabia postponed US Catanzaro Catanzaro
matchday 34 Grenoble Grenoble Foot 38 2:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Paris FC Paris FC 0:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
  Amiens SC Amiens SC 3:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
  Guingamp EA Guingamp 1:0 FC Chambly FC Chambly
  Pau FC Pau FC 3:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
  SM Caen SM Caen 1:1 USL Dunkerque USL Dunkerque
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 2:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
  LB Châteauroux LB Châteauroux 1:1 Rodez AF Rodez AF
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 0:3 ESTAC Troyes Troyes
matchday 26 US Boulogne US Boulogne 1:0 Stade Lavallois Stade Lavallois
matchday 25 FC Tuapse FC Tuapse 2:1 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Forte Taganrog Forte Taganrog 1:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 0:0 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  Makhachkala FK Makhachkala 1:0 Biolog Novokubansk Biolog
  I. Cherkessk Inter Cherkessk 0:1 Kuban Holding Pavlovskaya Kuban Holding
  Din. Stavropol Dinamo Stavropol 1:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
matchday 20 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 1:1 Krylya Sovetov 2 Samara KS 2 Samara
  Lada Togliatti Lada Togliatti 1:1 Nosta Novotroitsk Nosta
  Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 0:1 FK Orenburg 2 FK Orenburg 2
  Zvezda Perm Zvezda Perm 0:1 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
  Tyumen FK Tyumen 2:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
matchday 16 Chita FK Chita 3:0 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
group A1 Anadia FC Anadia FC 1:1 CD Trofense Trofense
matchday 28 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:2 SC Farense Farense
  Santa Clara CD Santa Clara 0:0 Moreirense FC Moreirense
Group B Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul P. Targu Jiu 1:3 Petrolul Ploiesti Petrolul
matchday 25 Inverness CT Inverness Caledonian Thistle FC 1:1 Dundee FC Dundee FC
  Morton Greenock Morton FC 0:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
matchday 30 FC Chiasso FC Chiasso 2:2 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:3 SC Kriens SC Kriens
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 7:0 FC Aarau FC Aarau
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 2:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
matchday 15 Dukla Prague FK Dukla Prag 2:1 FK Blansko Blansko
  Chrudim MFK Chrudim 2:3 FC Hradec Kralove Hradec Kralove
matchday 1 QD FC Qingdao FC 2:1 Cangzhou Mighty Lions CZ Mighty Lions
  HN S. Longmen Henan Songshan Longmen 1:2 Shenzhen FC SZ FC
matchday 27 NK Sesvete NK Sesvete 1:2 NK Dubrava Tim kabel NK Dubrava ZG
  NK Rudes NK Rudes 2:1 NK Croatia Zmijavci Croat. Zmijavci
  NK Opatija NK Opatija 1:0 NK Junak Sinj Junak Sinj
  NK Solin NK Solin 2:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  Kustos. Zagreb NK Kustosija Zagreb 1:0 NK Dugopolje NK Dugopolje
  Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 3:3 HNK Orijent Rijeka NK Orijent 1919
  Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
matchday 25 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:1 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 3:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
  C. Elblag Concordia Elblag 1:0 KS Wasilków KS Wasilków
  Blonianka Blonianka Blonie 2:2 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Bron Radom Bron Radom 0:1 Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Huragan Morag Huragan Morag 1:1 KS Kutno KS Kutno
  GKS Wikielec GKS Wikielec 2:1 Olimpia Zambrow O. Zambrow
matchday 26 Chelmianka Chelmianka Chelm 0:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
matchday 29 Stal Krasnik Stal Krasnik 1:2 KS Wiazownica KS Wiazownica
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 0:1 Lewart Lubartów Lewart Lubartów
matchday 2 Helsingborg Helsingborgs IF 4:1 Örgryte IS Örgryte
matchday 24 FK Jezero FK Jezero 0:0 OFK Titograd OFK Titograd
Group B Gijduvon Gijduvon PFK 2:3 Surkhon Termiz Surkhon
Group E FC Yangier FC Yangier 2:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
  Mash'al Mash'al Mubarek 2:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
matchday 16 Stoke U18 Stoke City U18 1:4 Everton FC U18 Everton U18
matchday 17 Boro U18 Middlesbrough FC U18 3:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
Quarter-Finals H. Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem 0:1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
matchday 24 Garbarnia Garbarnia Krakow 2:1 Motor Lublin Motor Lublin
matchday 28 Manisaspor Manisaspor 1:2 Edirne Belediyesi Edirnespor Edirne Bld
  Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 4:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Bld Derince Belediye Derince Spor 1:2 Ofspor Ofspor
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
  Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 3:1 Antalya Kemerspor Antalya Kemer
  Payasspor Payasspor 1:3 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:2 Cankaya FK Cankaya FK
matchday 32 Tekirdagspor Tekirdagspor 1:3 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Ceyhan Spor Ceyhan Spor 0:5 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Fethiyespor Fethiyespor 2:0 Tokatspor Tokatspor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 0:1 Cengelköy SK Cengelköy
  Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 2:1 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Yomra Spor Yomra Spor 1:1 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 2:0 Iskenderun FK Iskenderun FK
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Altindag Spor Altindag Spor 4:2 Karsiyaka Karsiyaka
  Erokspor Esenler Erokspor 3:1 Catalcaspor Catalcaspor
  Gölcükspor Gölcükspor 1:1 Cizre Spor Cizre Spor
  Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 4:0 Arhavi Spor Arhavi Spor
  Erbaaspor Erbaaspor 0:0 Carsambaspor Carsambaspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:1 Somaspor Somaspor
  Karakocan FK Elazig Karakocan FK 1:1 Yalovaspor Yalovaspor
matchday 33 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:3 SC Freiburg II SC Freiburg II
  FC Gießen FC Gießen 3:0 TSG Balingen TSG Balingen
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:2 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 0:2 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 3:2 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  FK Pirmasens FK Pirmasens 0:1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 2:4 Kickers Offenbach K. Offenbach
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 1:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
matchday 19 Cartaginés CS Cartaginés 0:1 Sporting San José Sp. San José
matchday 12 Universitario CD Universitario 0:0 Veraguas CD Veraguas CD
  Atl. Chiriquí Atlético Chiriquí 3:0 San Francisco FC San Francisco
  CD del Este Club Deportivo del Este 0:0 CD Árabe Unido Árabe Unido
matchday 32 Bayrampasa Bayrampasa Spor 3:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 4:0 Muglaspor Muglaspor
  Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Bergama Belediyespor Bergama Bld
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 4:2 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 3:2 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 1:0 Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
  Alanya Kestel Alanya Kestelspor 3:0 Modafen Modafen
  Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 2:2 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
matchday 21 Rayka Babol Rayka Babol 1:1 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
matchday 22 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 3:3 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
matchday 16 Union Perg Union Perg postponed SV Grün-Weiß Micheldorf Micheldorf
  SV Wallern SV Wallern postponed Union Mondsee Mondsee
  SPG Pregarten SPG Pregarten postponed SV Bad Schallerbach Schallerbach
  Edelweiß Union Edelweiß Linz postponed Union St. Florian St. Florian
  Grieskirchen SV Grieskirchen postponed SV Friedburg Friedburg
  Donau Linz ASKÖ Donau Linz postponed Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
  Weißkirchen Union Weißkirchen postponed ASK St. Valentin St. Valentin
  Fussach SC Fussach postponed SC Göfis SC Göfis
  FC Egg FC Egg postponed VfB Bezau Bezau
  Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn postponed FC Schruns Schruns
  FC Lustenau FC Lustenau postponed FC Andelsbuch Andelsbuch
  Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch postponed FC Hard FC Hard
  Höchst FC Höchst postponed FC Nenzing Nenzing
  Ludesch SV Ludesch postponed FC Alberschwende Alberschwende
matchday 21 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 4:2 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Semi-Finals Team Ticino U18 Team Ticino U18 3:2 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
matchday 24 Wisla U19 Wisla Cracow U19 postponed Lech Poznan U19 Lech U19
matchday 26 Barry Town Barry Town United FC 3:3 Penybont FC Penybont FC
  Caernarfon Town Caernarfon Town 0:2 The New Saints FC The New Saints
  Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 2:0 Bala Town FC Bala Town
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 6:1 Haverfordwest County Haverfordwest
  Flint Town Utd. Flint Town United 0:2 Newtown AFC Newtown
  Cefn Druids Cefn Druids AFC 0:3 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Semi-Finals 2nd Leg FK Klis FK Klis Buturović Polje 1:2 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  FK Sarajevo FK Sarajevo 3:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
matchday 4 Hang Yuan FC Hang Yuan FC 1:2 National Taiwan University of Sport NTUS
  Tainan City Tainan City Taiwan Steel 2:1 Taipei City Tatung FC Tatung FC
  Skywalkers Taipei Flight Skywalkers 0:1 Taichung Futuro Taichung Futuro
  CPC FC Taiwan CPC Corporation FC 0:3 Taiwan Power Company Taipower
Semi-Finals 1st Leg Keshla Keshla FK 1:2 Zira FC Zira FC
Semi-Finals 2nd Leg KF Istogu KF Istogu 9:00 PM KF Dukagjini KF Dukagjini
  FC Llapi FC Llapi 2:2 FC Prishtina FC Prishtina
matchday 3 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 2:0 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Semi-Finals Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 3:0 on pens Europa FC Europa FC
First Round KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 1:2 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
Semi-Finals Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
matchday 17 Cagliari U19 Cagliari Primavera 0:1 Bologna Primavera Bologna U19
matchday 4 Verona U19 Hellas Verona Primavera 0:0 Cremonese Primavera Cremonese U19
matchday 14 Venezia U19 Venezia Primavera 1:0 Pordenone Primavera Pordenone U19
  Frosinone U19 Frosinone Primavera 2:2 Pescara Primavera Pescara U19
matchday 12 Lazio U18 Lazio Under 18 2:4 Atalanta Under 18 Atalanta U18
  Roma U18 Roma Under 18 1:2 Parma Under 18 Parma U18
  Inter U18 Inter Under 18 1:1 Sassuolo Under 18 Sassuolo U18
  Fiorentina U18 Fiorentina Under 18 0:1 Milan Under 18 Milan U18
  Genoa U18 Genoa Under 18 2:3 Monza Under 18 Monza U18
matchday 25 Caratese US Folgore Caratese 1:0 ASD Città Di Varese Città Varese
matchday 16 Delta PT AC Delta Porto Tolle 3:0 GSD Ambrosiana Ambrosiana
matchday 15 Correggese Correggese Calcio 1948 2:2 Rimini FC Rimini
matchday 18 Progresso SCD Progresso Calcio 0:2 Mezzolara Calcio Mezzolara
matchday 24 Real Forte USD Real Forte Querceta 1:2 G.S. Bagnolese Bagnolese
matchday 18 Lornano Badesse Lornano Badesse Calcio 1:3 San Donato - Tavarnelle San Donato
matchday 22 Grassina ASD Grassina 0:1 ACN Siena 1904 Siena
matchday 16 Pineto Pineto Calcio 2:0 FC Matese Matese
matchday 17 Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 2:2 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
matchday 18 TN Florida Team Nuova Florida 0:0 Afragolese 1944 Afragolese
matchday 19 Insieme Formia SSD Insieme Formia 2:1 FC Giugliano 1928 Giugliano
  Monterosi Monterosi FC 3:0 Cassino Calcio 1924 Cassino
  Lavello USD Lavello 1:1 ASD Team Altamura Team Altamura
matchday 20 Gravina FBC Gravina 2:1 Real Agro Aversa R. Aversa
matchday 23 Casarano Casarano Calcio 2:1 AC Nardò Nardò
matchday 16 Rotonda Rotonda Calcio 0:1 ASD San Luca San Luca
matchday 23 Dattilo SSD Dattilo 1980 2:0 Licata Calcio Licata
intermediate stage Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 6:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 6:5 on pens Venados FC Yucatán Venados FC
matchday 23 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Black Leopards Black Leopards FC 0:0 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:2 Cape Town City FC Cape Town City
  SuperSport Utd. SuperSport United 0:1 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows

Select date

Player birthdays

  • Isco
    Date of birth: Apr 21, 1992  Spain
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 18.00 m €
    Real Madrid
    Age: 29 years

Coach birthdays

Transfers

  • Hossam Hassan
    Age: 27 Years  Egypt
    Position: Centre-Forward
    Market value: 1.20 m €
    Fee: Loan fee:
    840 k €
    Smouha SC
     
    Al-Ahly Tripoli
  • Carlos Rentería
    Age: 25 Years  Colombia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 550 k €
    Fee: free transfer
    Botafogo de Futebol e Regatas
     
    Sport Club do Recife
  • Nurlan Dairov
    Age: 25 Years  Kazakhstan
    Position: Right-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    FK Turan
     
    Qyzyljar SK Petropavlovsk
  • Franco López
    Age: 28 Years  Uruguay
    Position: Centre-Forward
    Market value: 225 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Cerro
     
    Racing Club de Montevideo
  • Bazie Armand
    Age: 29 Years  Cote d'Ivoire
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Churchill Brothers SC
     
    Abu Salem SC
  • Paulo Sitanggang
    Age: 25 Years  Indonesia
    Position: Central Midfield
    Market value: 175 k €
    Fee: free transfer
    PSMS Medan
     
    Borneo FC Samarinda
  • Nicolás Ramos
    Age: 22 Years  Uruguay
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Cerro
     
    CA Fénix
  • Danny Kong
    Age: 34 Years  Peru
    Position: Centre-Forward
    Market value: 125 k €
    Fee: free transfer
    Cultural Santa Rosa
     
    Club Juan Aurich
  • Kaspars Ikstens
    Age: 32 Years  Latvia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    FC Noah Jurmala
     
    Saldus SS/Leevon
  • Aleksey Yablonskiy
    Age: 31 Years  Russia
    Position: Left-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    PFK Yalta
     
    Chernomorets Sevastopol
  • Luis Irsandi
    Age: 28 Years  Indonesia
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Persiraja Banda Aceh
     
    Muba Babel United FC
  • Rodrigo Vidal
    Age: 20 Years  Uruguay
    Position: Right Winger
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Progreso
     
    Rampla Juniors FC
  • Mikolaj Smylek
    Age: 26 Years  Poland
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Pogon Siedlce
     
    Pogon Grodzisk Mazowiecki
  • Vídir Thorvardarson
    Age: 28 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    ÍBV Vestmannaeyjar
     
    KF Framherjar-Smástund
  • Shea Stapleton
    Age: 21 Years  New Zealand
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Western Suburbs FC
     
    Wainuiomata AFC
  • Chrystna Bhagascara
    Age: 22 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    PSG Pati
     
    Persekat Tegal
  • Kerwin Cedeño
    Age: 21 Years  Venezuela
    Position: Sturm
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Estudiantes de Caracas U20
     
    Zulia FC
  • Thomas Montenegro
    Age: 21 Years  Chile
    Position: Abwehr
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    San Antonio Unido
     
    Real San Joaquín
  • Andrey Naporko
    Age: 26 Years  Belarus
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    FK Slonim 2017
     
    FK Molodechno
  • Miro Salminen
    Age: 19 Years  Finland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 k €
    Fee: loan transfer
    FC Haka
     
    Nurmijärven Jalkapalloseura
  • Rubén Lozano
    Age: 26 Years  Spain
    Position: Second Striker
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    KF Fjardabyggdar
     
    Thróttur Vogum
  • Davide Bartolini
    Age: 34 Years  Italy
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Porta Romana Oltrarno
     
    UC Sinalunghese
  • Demba Kamara
    Age: 18 Years  Sierra Leone
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Licata Calcio
     
    AS Giarre Calcio
  • Ahmad Fallah
    Age: - Years  Iran
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    FC Damavand
     
    Iranjavan FC
  • Aiden McFadden
    Age: 22 Years  United States
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Notre Dame Fighting Irish (Uni. of Notre Dame)
     
    Atlanta United 2
  • Daniel Bloyou
    Age: 21 Years  Ghana
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Penn State Nittany Lions (Pennsylvania State Uni.)
     
    Philadelphia Lone Star
  • Izzet Karagül
    Age: 21 Years  Turkey
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Kayseri Saglikspor
     
    Gaziantep Anadolu Spor
  • Alireza Sarafan
    Age: - Years  Iran
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Naft Gachsaran FC
     
    Iranjavan FC
  • James-William Hone-Blanchet
    Age: 27 Years  Canada
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    USM Saran
     
    San Diego 1904 FC
  • Damian Las
    Age: 19 Years  United States
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Fulham FC U23
     
    North Carolina FC
  • James Meehan
    Age: 22 Years  England
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Florida Southern Mocs (Florida Southern College)
     
    Kaw Valley FC
  • Lorenzo Coltorti
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Fermana Primavera
     
    SSD Montefano Calcio
  • Vladislav Shumilov
    Age: 18 Years  Belarus
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Isloch Minsk Region U19
     
    FK Molodechno
  • Dmitriy Vechorko
    Age: 19 Years  Belarus
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Rukh Brest II
     
    FK Malorita
  • Nikita Gorokh
    Age: 18 Years  Belarus
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Dynamo Brest II
     
    FK Malorita
  • Cristian Riga
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Isola Capo Rizzuto
     
    FC Sambiase Calcio
  • Muhammad Ridwan
    Age: 22 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Perserang Serang
     
    Persekat Tegal
  • Riza Fahrudin
    Age: 26 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSG Pati
     
    Persekat Tegal
  • Muhammad Mukhlis
    Age: 26 Years  Indonesia
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSPS Riau
     
    Persekat Tegal
  • Riki Saputro
    Age: 26 Years  Indonesia
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSPS Riau
     
    Persekat Tegal
  • Patryk Rzasa
    Age: 21 Years  Poland
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Podhale Nowy Targ
     
    Watra Bialka Tatrzanska
  • Samsudin
    Age: 24 Years  Indonesia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    PSG Pati
     
    Persekat Tegal
  • Lucas Couto
    Age: 23 Years  Uruguay
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: loan transfer
    Montevideo Wanderers
     
    Club Atlético Villa Teresa
  • Cristian Novoa
    Age: 29 Years  Venezuela
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: ?
    Monagas SC
     
    Carabobo FC
  • Michael Maldonado
    Age: 19 Years  Venezuela
    Position: Left-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: ?
    Universidad Central de Venezuela
     
    Zulia FC
  • Marko Jordan
    Age: 30 Years  Croatia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    FC Linköping City
     
    NK Medjimurje Cakovec
  • Rodrigo Cancino
    Age: 21 Years  Chile
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Club Universidad de Chile
     
    Unión La Calera
  • Agustín Santurio
    Age: 19 Years  Uruguay
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Montevideo Wanderers
     
    Club Atlético Villa Teresa
  • Martin Jasansky
    Age: 31 Years  Czech Republic
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: ?
    SV Weitra
     
    SK Plana
  • Grímur Ingi Jakobsson
    Age: 17 Years  Iceland
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: ?
    ÍF Grótta
     
    KR Reykjavík