For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:06:22 PM
Quarter-Finals
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:2 Hamburger SV Hamburger SV
Quarter-Finals
FC Augsburg FC Augsburg 1:2 AET RB Leipzig RB Leipzig
Quarter-Finals FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 3:2 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Quarter-Finals Chelsea Chelsea FC UEFA U19 6:4 on pens GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 Dinamo Zagreb
Group Stage Chile U17 Chile U17 1:0 Ecuador U17 Ecuador U17
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 2:2 Paraguay U17 Paraguay U17
Group Stage Peru U17 Peru U17 0:0 Argentina U17 Argentina U17
Semi-Finals
Galatasaray Galatasaray SK 0:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 33 Watford Watford FC 4:1 Fulham FC Fulham
Matchday 33
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Manchester United Man Utd
Matchday 30
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Girona FC Girona
Matchday 30 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 30 Villarreal Villarreal CF 4:4 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 30
AC Milan AC Milan 1:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 30 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 0:2 Juventus FC Juventus
Matchday 16 Orenburg FK Orenburg 3:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 28 Vitesse Vitesse Arnhem 2:2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 28 Heracles Almelo Heracles Almelo 3:4 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 28 FC Groningen FC Groningen 1:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
group stage Club San José Club Deportivo San José 3:3 LDU Quito LDU Quito
group stage Cerro Porteño Club Cerro Porteño 1:0 Club Nacional Nacional
group stage San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Group Stage CD Palestino CD Palestino 3:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
group stage FBC Melgar FBC Melgar 1:0 Junior FC Junior FC
group stage Athletico-PR Club Athletico Paranaense 3:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 23 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 5:0 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 29 Rad FK Rad 0:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 29 FK Zemun FK Zemun 0:2 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 29 Backa OFK Backa 1:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 27 HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 27 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:3 NK Osijek NK Osijek
Matchday 15 KuPS Kuopion Palloseura 2:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 15 HJK Helsinki HJK Helsinki 2:1 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 28 Cracovia Cracovia 2:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 28 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 28 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 28 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 27 ASV Dachau ASV Dachau 0:0 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 27 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 27 TSV Kastl TSV Kastl 0:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 20 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 20 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:1 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Matchday 23 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 0:2 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Semi-Finals GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:5 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Semi-Finals RW Essen Rot-Weiss Essen 0:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Quarter-Finals Wedeler TSV Wedeler TSV 1:3 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 13 Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 13 CD América CD América de Cali 1:3 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Semi-Finals América CF América 4:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 7 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 7 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 7 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 7 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 7 Albirex Niigata Albirex Niigata 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 7 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 7 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 7 Ehime FC Ehime FC 1:2 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 7 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:1 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 7 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 7 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 12 LALA FC AC LALA FC 1:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 12 Monagas SC Monagas SC 1:1 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 12 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 4:0 Zamora FC Zamora
Matchday 12 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 1:2 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 12 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 2:3 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 12 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:3 Caracas FC Caracas FC
Matchday 12 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:1 Aragua FC Aragua FC
Matchday 19 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 4:2 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 4 Riteriai FK Riteriai 3:1 FK Palanga FK Palanga
Quarter-Finals KF Skënderbeu KF Skënderbeu 3:0 FC Kamza FC Kamza
Quarter-Finals FC Luftëtari FC Luftëtari 1:0 FK Partizani FK Partizani
Quarter-Finals KF Laçi KF Laçi 2:0 KF Tirana KF Tirana
Quarter-Finals FK Kukësi FK Kukësi 1:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 25 MC Oran MC Oran 1:0 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 25 CS Constantine CS Constantine 1:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 23 OC Safi Olympique Safi 2:1 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 23 FUS Rabat FUS Rabat 0:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 23 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 1:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 23 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 27 El Ittihad Ittihad Alexandria 0:2 El Ahly Cairo El Ahly
Quarter-Finals Slavia Prague SK Slavia Prague 5:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 5 Incheon Utd. Incheon United 0:3 Daegu FC Daegu FC
Matchday 5 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 5 Seongnam FC Seongnam FC 1:1 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 5 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 0:0 Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 6 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 6 Rustavi FC Rustavi 1:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 6 Saburtalo FC Saburtalo 2:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 20 NK Bravo NK Bravo 3:0 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 29 Brechin City Brechin City FC 0:3 Montrose FC Montrose
Matchday 29 Dumbarton FC Dumbarton FC 3:3 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 19 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 29 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Bristol City Bristol City
Matchday 33
Swansea Swansea City 3:0 Brentford FC Brentford
First Round Mineros Mineros de Guayana 1:0 Club Sol de América Sol de América
First Round Uni. Católica CD Universidad Católica 0:1 CSD Colo Colo Colo Colo
Group Stage Al-Najma Al-Najma 0:1 Al-Kuwait Sports Club Al-Kuwait
Group Stage Shan Utd. Shan United FC 1:2 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
Group Stage Manang Marsyang Manang Marsyangdi Club 0:1 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
group stage Hang Yuen Hang Yuen 0:3 April 25 Sports Club April 25 SC
Group Stage Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 1:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
group stage Kitchee Kitchee SC 2:4 Tai Po FC Tai Po
Group Stage Dordoi Bishkek FK Dordoi Bishkek 1:1 FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr
Group Stage Istiqlol Istiqlol Dushanbe 3:0 FK Khujand Khujand
Group Stage Chennaiyin FC Chennaiyin FC 0:0 Punjab FC Punjab
Semi-Finals Olympique Lyon Olympique Lyon 2:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
Quarter-Finals Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:2 Debreceni VSC Debrecen
Quarter-Finals Soroksár Soroksár SC 6:5 on pens Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 18 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 0:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Semi-Finals Ural Ural Yekaterinburg 1:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 4 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:3 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 4 Kalju FC Kalju FC 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
Quarter-Finals Taawon Al-Taawon 3:0 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 6 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:2 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 6 Port FC Port FC 4:1 Trat FC Trat FC
Matchday 6 PTT Rayong PTT Rayong 0:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 6 Buriram Utd. Buriram United 0:0 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 6 Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 6 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:4 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 6 Chainat FC Chainat Hornbill FC 3:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 6 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 38 Bury Bury FC 0:3 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 38 Oldham Athletic Oldham Athletic 2:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 32 Eastleigh FC Eastleigh FC 0:3 Barnet FC Barnet
Matchday 39 Fylde AFC Fylde 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 39 Bromley Bromley FC 2:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 31 Padova Calcio Padova 1:2 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 31 Hellas Verona Hellas Verona 2:2 Brescia Calcio Brescia
Matchday 31 Benevento Benevento Calcio 3:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 31 Venezia Venezia FC 1:1 AS Cittadella Cittadella
Matchday 31 AS Livorno AS Livorno 1:3 US Cremonese Cremonese
Matchday 31 Crotone FC Crotone 2:0 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 31 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:1 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 22 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 9 Catania Calcio Catania 0:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 29 Manisaspor Manisaspor 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
Matchday 29 Sariyer Sariyer 0:2 Bayrampasa Spor Bayrampasa
Matchday 29 Usak Spor AS Usak Spor AS 2:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 29 Amed SK Amed SK 3:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 29 Sakaryaspor Sakaryaspor 3:1 Inegölspor Inegölspor
Matchday 29 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:1 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 29 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 29 Keciörengücü Keciörengücü 1:1 Samsunspor Samsunspor
Matchday 29 Hacettepe Hacettepe Spor 1:3 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 29 Tokatspor Tokatspor 1:0 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 29 Karagümrük Fatih Karagümrük 3:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 29 Fethiyespor Fethiyespor 0:2 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 29 Tuzlaspor Tuzlaspor 3:3 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 29 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 3:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 29 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 5:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 29 1922 Konya 1922 Konyaspor 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 29 Darica GB Darica Genclerbirligi 0:3 Pendikspor Pendikspor
Matchday 29 Menemen Spor Menemen Spor 2:3 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Semi-Finals Braga SC Braga 1:1 FC Porto FC Porto
Matchday 29 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:2 Ross County FC Ross County
Matchday 30 Ayr United Ayr United FC 1:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 27 Istanbulspor Istanbulspor 2:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 27
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:1 Boluspor Boluspor
Matchday 27 Gaziantep FK Gaziantep FK 1:0 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 27 Hatayspor Hatayspor 3:1 Elazigspor Elazigspor
Matchday 27 Balikesirspor Balikesirspor 1:1 Giresunspor Giresunspor
Matchday 21 Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 1:1 Ingulets Petrove Ingulets
Matchday 21 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 27 FC Vaduz FC Vaduz 1:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 27 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:3 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 27 SC Kriens SC Kriens 2:2 FC Aarau FC Aarau
Matchday 20 Pogon II Pogon Szczecin II 0:4 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 25 Stal Mielec Stal Mielec 0:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 1 Jönköping Jönköpings Södra IF 0:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 18 FC Astana FC Astana 3:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 27 Mornar Bar FK Mornar Bar 2:4 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 27 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 27 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:1 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 27 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 1:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 27 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 2:2 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 26 FK Berane FK Berane 1:0 FK Jezero FK Jezero
Matchday 26 OSK Igalo OSK Igalo 2:0 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 26 FK Bokelj FK Bokelj 1:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
Matchday 26 FK Podgorica FK Podgorica 1:2 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
Matchday 26 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 3:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Matchday 14 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 3:3 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Semi-Finals Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0:1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 21 Resovia Resovia Rzeszów 0:1 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
Matchday 29 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 29 Körfez SK Körfez Spor Kulübü 0:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 29 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor 3:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 29 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:2 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 29 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 29 Erzin Spor Erzin Spor 3:0 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 29 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:4 Silivrispor Silivrispor
Matchday 29 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:1 Gebzespor Gebzespor
Matchday 29 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 2:1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Matchday 29 Erokspor Esenler Erokspor 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 29 Alibeyköy Alibeyköyspor 1:1 Ofspor Ofspor
Matchday 29 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 29 Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 29 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 29 Van Spor FK Van Spor FK 4:1 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 29 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:0 Pazarspor Pazarspor
Matchday 29 Cizre Spor Cizre Spor 0:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 29 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 3:1 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 29 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:0 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
Matchday 29 Muglaspor Muglaspor 1:0 Bucaspor Bucaspor
Matchday 29 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 29 1461 Trabzon 1461 Trabzon 1:2 Payasspor Payasspor
Matchday 29 Gölcükspor Gölcükspor 1:4 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 29 Corum FK Corum Futbol Kulübü 2:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 20 VfR Garching VfR Garching 3:2 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 18 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 5:2 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 18 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 4:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 20 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:2 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 19 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:0 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 18 FC Linth 04 FC Linth 04 0:4 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
Matchday 23 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 0:2 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Semi-Finals FC Viitorul U19 FC Viitorul U19 4:0 ACS Sport Team Bucharest U19 ST Buch. U19
Semi-Finals Ploiesti U19 ACS Petrosport Ploiesti U19 0:1 CFR Cluj U19 CFR Cluj U19
Matchday 3 Vitesse U17 Vitesse Arnheim U17 0:5 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 5 Groningen U17 FC Groningen U17 1:0 PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 15 AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 1:2 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Matchday 15 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 1:1 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 15 FC Bazenheid FC Bazenheid 1:1 FC Balzers FC Balzers
Matchday 20 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:1 Gornik Zabrze U19 Gornik U19
Semi-Finals OFK Sloga OFK Sloga Gornje Crnjelovo 1:4 FK Sarajevo FK Sarajevo
Semi-Finals Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 25 KF Trepca 89 KF Trepca 89 1:0 KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
Matchday 25 FC Llapi FC Llapi 2:0 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 25 KF Drenica KF Drenica 0:0 SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 25 FC Drita FC Drita Gjilan 4:0 KF KEK-u Kastriot Kek-U Kastriot
Matchday 14 Manchester 62 Manchester 62 FC 3:2 FC Olympique 13 FC Olympique
Semi-Finals FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Semi-Finals Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:2 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 12 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 1:2 Banants Erewan U18 Banants U18
Semi-Finals Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 6:0 Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
Matchday 2 Katsina Utd. Katsina United FC 1:1 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 12 Nasarawa United Nasarawa United 4:1 Delta Force FC Delta Force
Semi-Finals Persebaya Persebaya Surabaya 1:0 Madura United FC Madura United
Matchday 3 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 3:1 Yinchuan Helanshan (-2019) YC Helanshan
Matchday 3 SX Longjin Shanxi Longjin 0:4 Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
Matchday 3 QD Red Lions Qingdao Red Lions 1:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 3 QD Jonoon Qingdao Jonoon 2:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 3 HB Olle Elite Hebei Olle Elite 3:0 Jilin Baijia (-2019) JL Baijia
Matchday 3 BD Yingli ETS Baoding Yingli ETS (-2020) 1:1 Dalian Chanjoy (-2019) DL Chanjoy
Matchday 3 BJ IT Beijing IT 3:1 Yanbian Beiguo (-2019) YB Beiguo
Matchday 3 ZB Cuju Zibo Cuju 1:0 Xi'an Daxing Chongde XA D. Chongde
Matchday 3 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 3:0 Hunan Billows HN Billows
Matchday 3 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 0:1 Sichuan Jiuniu SC Jiuniu
Matchday 3 NJ Shaye Nanjing Shaye (-2019) 1:1 Lhasa UCI LS UCI
Matchday 3 KS FC Kunshan FC 2:0 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 3 YN Kunlu Yunnan Kunlu 1:2 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 3 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 2:0 Fujian Tianxin (-2019) FJ Tianxin
Matchday 26 Sileks Sileks Kratovo 1:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 26 Akad. Pandev Akademija Pandev 0:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Matchday 26 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:1 Belasica Strumica Belasica
Matchday 26 Pobeda Prilep Pobeda Prilep 0:0 Vardar Skopje Vardar
Matchday 26 Renova Renova Dzepciste 1:0 FC Shkupi FC Shkupi
Quarter-Finals FK Etar Etar Veliko Tarnovo 7:8 on pens Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 28 Troina Troina 0:3 Rotonda Calcio Rotonda
Semi-Finals Matelica Matelica Calcio 2:1 Mantova FC Mantova FC
Semi-Finals ACR Messina ACR Messina 3:2 Real Giulianova SSD Giulianova
Matchday 22 Qrendi FC Qrendi FC 1:4 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 22 Zejtun C. Zejtun Corinthians FC 0:0 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 22 Lija Athletic Lija Athletic FC 4:1 Marsa FC Marsa FC
Matchday 3 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 0:2 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
Matchday 3 Dinamo-Auto Dinamo-Auto Tiraspol 0:4 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 3 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 2:0 FC Petrocub Hîncești Petrocub
Matchday 24 Esteghlal FC Esteghlal FC 0:0 Saipa FC Saipa FC
Matchday 2 Cercle Brugge Cercle Brugge 3:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 2 Mouscron Royal Excel Mouscron 0:2 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 2 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 2:3 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 2 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:0 KRC Genk KRC Genk
Matchday 7 Lonestar K. FC Lonestar Kashmir FC 0:2 FC Goa II Goa II
Poland U16 Poland U16 2:1 Greece U16 Greece U16
Austria U16 Austria U16 8:0 Bolivien U15 Bolivien U15
Turkey U16 Turkey U16 1:1 Colombia Under 16 Colombia U16
Round of 16 NEROCA FC NEROCA FC moved NorthEast United FC NorthEast Utd.