For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 10:09:08 AM
Matchday 31
FC Barcelona FC Barcelona 2:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 31 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:0 Valencia CF Valencia
Matchday 31 Getafe Getafe CF 1:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 31 Real Valladolid Real Valladolid CF 0:2 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 31 Alavés Deportivo Alavés 1:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 28
Bayern Munich Bayern Munich 5:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 28
FC Augsburg FC Augsburg 0:4 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Semi-Finals
Man City Manchester City 1:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Semi-Finals Watford Watford FC 3:2 AET Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 33
Everton Everton FC 1:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 31
Juventus Juventus FC 2:1 AC Milan AC Milan
Matchday 31 Sampdoria UC Sampdoria 0:1 AS Roma AS Roma
Matchday 31 Fiorentina ACF Fiorentina 0:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 31 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 SPAL SPAL
Matchday 31 Udinese Calcio Udinese Calcio 3:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 29 Willem II Willem II Tilburg 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 29 Vitesse Vitesse Arnhem 3:3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 29 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 29 VVV-Venlo VVV-Venlo 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 29 ADO Den Haag ADO Den Haag 5:0 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 29 FC Emmen FC Emmen 2:0 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 29 Heracles Almelo Heracles Almelo 1:0 NAC Breda NAC Breda
Matchday 29 PEC Zwolle PEC Zwolle 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 29 FC Groningen FC Groningen 1:0 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 31 Reims Stade Reims 1:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 31 Guingamp EA Guingamp 1:1 AS Monaco Monaco
Matchday 31 OGC Nice OGC Nice 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 31 SCO Angers SCO Angers 3:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 31 SC Amiens SC Amiens 2:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 31 Toulouse FC Toulouse 1:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 31 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:0 SM Caen SM Caen
Matchday 22 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 22 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 22 Ufa FK Ufa 1:0 FK Rostov Rostov
Matchday 22 Ural Ural Yekaterinburg 3:2 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Quarter-Finals Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:4 on pens Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Quarter-Finals PFK Lviv PFK Lviv 0:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Quarter-Finals SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
Quarter-Finals Ingulets Ingulets Petrove 6:5 on pens Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 3 KRC Genk KRC Genk 2:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 24
LASK LASK 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 24
Austria Vienna Austria Vienna 0:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 24
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 28
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 0:2 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 28
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:0 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 28
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 25 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 4:0 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 25 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:1 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 25 CA Banfield Club Atlético Banfield 1:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 25 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 3:2 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 25 CA Unión Club Atlético Unión 0:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 25 Huracán Club Atlético Huracán 2:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 28 Moreirense Moreirense FC 1:0 SC Braga Braga
Matchday 28 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 4:0 GD Chaves Chaves
Matchday 28 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 27
Galatasaray Galatasaray SK 3:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 27
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 27
Kasimpasa Kasimpasa 2:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 27 Göztepe Göztepe 0:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 13 Club Tijuana Club Tijuana 3:2 CF América América
Matchday 13 Tigres UANL Tigres UANL 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 13 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 3:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 13 León Club León FC 2:1 Club Necaxa Necaxa
Matchday 13 Chivas Deportivo Guadalajara 0:1 Lobos BUAP Lobos
Matchday 28 NK Rudes NK Rudes 0:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 28 HNK Gorica HNK Gorica 1:0 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 28
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:1 FC Thun FC Thun
Matchday 28
FC Basel FC Basel 1893 1:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 28
FC Sion FC Sion 2:2 FC Luzern FC Luzern
Matchday 28
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:1 FC Zürich FC Zürich
Matchday 28
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 6 D.C. United D.C. United 0:4 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 6 Toronto FC Toronto FC 2:2 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 6 NYCFC New York City FC 0:0 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 6 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 New England Revolution Revolution
Matchday 6 Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 6 Quakes San Jose Earthquakes 3:0 Portland Timbers Timbers
Matchday 6 Orlando City SC Orlando City SC 4:3 Colorado Rapids Colorado
Matchday 6 NY Red Bulls New York Red Bulls 1:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 6 Philadelphia Philadelphia Union 2:1 FC Dallas FC Dallas
Matchday 33 Granada CF Granada CF 1:0 Málaga CF Málaga CF
Matchday 33 CD Lugo CD Lugo 2:2 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 33 RCD Mallorca RCD Mallorca 1:0 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 33 Extremadura Extremadura UD 1:0 UD Almería UD Almería
Matchday 33 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 33 Alcorcón AD Alcorcón 0:1 Albacete Balompié Albacete
Matchday 33 Motherwell FC Motherwell FC 0:3 Rangers FC Rangers
Matchday 32 Cremonese US Cremonese 2:0 US Lecce Lecce
Matchday 32 Perugia AC Perugia Calcio 2:4 Benevento Calcio Benevento
Matchday 32 Ascoli Ascoli Calcio 2:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 3 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:3 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 3 KV Oostende KV Oostende 2:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 3 KVC Westerlo KVC Westerlo 2:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 3 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 5:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 30 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 3:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 30 Cukaricki FK Cukaricki 0:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 30 Spartak FK Spartak Subotica 1:0 FK Rad Rad
Matchday 30 Vozdovac FK Vozdovac 1:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 30 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 5:1 OFK Backa Backa
Matchday 30 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:3 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 30 Napredak FK Napredak Krusevac 1:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 28 Leixões Leixões SC 2:3 FC Famalicão Famalicão
Matchday 28 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:1 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 28 Covilhã SC Covilhã 1:2 Estoril Praia Estoril
Matchday 28 Varzim Varzim SC 1:0 FC Arouca Arouca
Matchday 4 DL Pro Dalian Professional 1:2 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 4 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 5:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 27 AO Xanthi AO Xanthi 1:3 AEK Athens AEK Athens
Matchday 27 Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 27 Panionios Panionios Athens 1:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 27 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 14 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:2 Junior FC Junior FC
Matchday 14 Atlético Huila CD Atlético Huila 2:1 CD América de Cali CD América
Matchday 14 Union Magdalena AD Union Magdalena 4:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 28 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 27 Dukla Prague FK Dukla Prag 1:5 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 27 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 27 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 27 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 27 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3:2 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 26 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 3:1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 30 Sochi FC Sochi 1:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 30 Tom Tomsk Tom Tomsk 1:1 FK Tambov Tambov
Matchday 30 Khimki FK Khimki 0:2 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 30 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 30 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:3 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 30 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:0 FK Armavir Armavir
Matchday 30 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 1:0 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 30 Luch Luch Vladivostok 0:0 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 30 Avangard Kursk Avangard Kursk 2:0 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 30 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 2:2 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 29 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:0 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 29 Wisla Kraków Wisla Kraków 2:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 29 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 3:3 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 4 Kaysar Kaysar Kyzylorda 0:0 FC Astana FC Astana
Matchday 4 Atyrau FK Atyrau 0:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 14 Atlante CF Atlante 2:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 14 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 3:0 Celaya FC Celaya
Matchday 14 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 4:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 27 Honvéd Budapest Honvéd FC 0:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Quarter-Finals Hassania Hassania d'Agadir 0:0 Zamalek SC Zamalek
Quarter-Finals ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 3:1 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
Quarter-Finals Nkana FC Nkana FC 2:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Quarter-Finals Gor Mahia FC Gor Mahia Nairobi 0:2 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 8 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 8 Yokohama FC Yokohama FC 1:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 8 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 8 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 3:3 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 8 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:2 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 8 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 8 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 8 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 8 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 8 Tochigi SC Tochigi SC 1:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 8 Ehime FC Ehime FC 2:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 8 Peñarol CA Peñarol 1:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 8 Nacional Club Nacional 6:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 8 Juventud Juventud de Las Piedras 4:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 8 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 6 Gangwon FC Gangwon FC 0:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 6 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:1 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 34 Juve Stabia SS Juve Stabia 2:0 Trapani Calcio Trapani
Matchday 34 Reggina Reggina 1914 0:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 34 Catanzaro US Catanzaro 2:3 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 34 Catania Calcio Catania 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 34 Potenza Potenza Calcio 4:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 34 Paganese Paganese Calcio 1926 0:1 FC Rieti Rieti
Matchday 34 Siracusa Siracusa Calcio 3:0 US Vibonese Vibonese
Matchday 34 Rende Rende Calcio 1968 3:0 SS Matera Calcio Matera
Matchday 28 Pyramids FC Pyramids FC 3:1 Ismaily SC Ismaily
Matchday 28 El Dakhlia El Dakhlia SC 1:1 Enppi SC Enppi SC
Matchday 28 Petrojet Petrojet 1:0 Ittihad Alexandria El Ittihad
Quarter-Finals CS Constantine CS Constantine 2:3 Esperance Tunis Esperance
Quarter-Finals Horoya AC Horoya AC 0:0 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 28 Cherno More Cherno More Varna 0:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 7 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 2:0 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 7 UdeConce Universidad Concepción 1:0 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 8 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 2:3 Delfín SC Delfín SC
Matchday 8 CD América CD América de Quito 2:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 8 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 3:2 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 2 Hammarby Hammarby IF 1:1 Kalmar FF Kalmar FF
Matchday 2 IFK Göteborg IFK Göteborg 3:0 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 2 Östersund Östersunds FK 3:2 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 5 Apol. Limassol Apollon Limassol 1:1 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 32
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 32
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 5 Busan IPark Busan IPark 2:1 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 5 Gwangju FC Gwangju FC 2:2 FC Anyang FC Anyang
Matchday 5 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 24 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 1:0 Olympique Safi OC Safi
Matchday 24 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 2:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 24 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 0:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 3 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 4:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 28 Hobro IK Hobro IK 1:1 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 28 Vejle BK Vejle Boldklub 4:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 23 FK Qabala FK Qabala 1:2 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Matchday 23 Sabah FK Sabah FK 3:1 FK Sabail FK Sabail
Matchday 28 Giresunspor Giresunspor 0:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 28 Ümraniyespor Ümraniyespor 0:0 Hatayspor Hatayspor
Matchday 28 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:2 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 28 Balikesirspor Balikesirspor 1:5 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 28 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:4 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 25 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0:1 Baroka FC Baroka FC
Matchday 25 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:1 Chippa United Chippa United
Matchday 25 Polokwane City Polokwane City FC 3:1 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 25 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 25 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 25 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 25 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 34 Giana Erminio AS Giana Erminio 3:2 AC Monza Monza
Matchday 34 Ravenna Ravenna FC 0:0 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 34 Teramo Teramo Calcio 1913 1:1 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 34 Fermana Fermana FC 0:0 Ternana Calcio Ternana
Matchday 34 Südtirol FC Südtirol 2:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 34 Feralpisalò Feralpisalò 1:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 34 AS Gubbio AS Gubbio 1910 2:2 US Triestina Triestina
Matchday 34 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:1 Rimini FC Rimini
Matchday 34 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:0 AC Renate Renate
Matchday 4 Gaz Metan Gaz Metan Medias 2:0 FC Botosani FC Botosani
Matchday 32 CD Mirandés CD Mirandés 2:1 SD Leioa SD Leioa
Matchday 32 Real Sociedad B Real Sociedad B 1:1 Gernika Club Gernika
Matchday 32 SCD Durango Cultural Durango 3:2 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 32 UD Logroñés UD Logroñés 3:4 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 32 UP Langreo UP Langreo 2:1 CD Calahorra Calahorra
Matchday 32 Barakaldo CF Barakaldo CF 3:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 32 Arenas Club Arenas Club 1:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 32 Sporting B Sporting de Gijón B 3:2 CD Vitoria CD Vitoria
Matchday 32 CD Izarra CD Izarra 2:2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica
Matchday 5 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 3:3 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 5 Alki Oroklini Alki Oroklini 2:0 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Matchday 23 CA Temperley Club Atlético Temperley 1:2 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 23 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 2:2 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 23 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 23 Defensores Defensores de Belgrano 2:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 23 CA Mitre Club Atlético Mitre 2:1 Club Atlético Los Andes Los Andes
Matchday 24 Central Coast Central Coast Mariners 0:3 Perth Glory Perth Glory
Matchday 24 Adelaide United Adelaide United 3:1 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 34 Virtus Entella Virtus Entella 4:0 Albissola 2010 Albissola
Matchday 34 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 34 Pro Piacenza Pro Piacenza 1919 0:3 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 28 FC Chiasso FC Chiasso 2:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 28 FC Aarau FC Aarau 3:0 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 18 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:2 US Tataouine US Tataouine
Matchday 18 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 8 Ayacucho FC Ayacucho FC 2:0 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 8 USM Porres Universidad San Martín de Porres 1:1 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 8 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:1 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 25 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:3 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 25 NK Celje NK Celje 2:3 NK Domzale NK Domzale
Matchday 25 ND Gorica ND Gorica 0:1 NS Mura NS Mura
Matchday 13 Caracas FC Caracas FC 2:2 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 13 Monagas SC Monagas SC 2:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 13 Táchira Deportivo Táchira 2:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 13 Trujillanos Trujillanos FC 0:3 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 13 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 13 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:1 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 13 Zulia FC Zulia FC 1:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 2 Mjøndalen Mjøndalen IF 4:5 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 20 LD Alajuelense LD Alajuelense 1:1 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 20 Herediano CS Herediano 1:0 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 20 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:1 Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 3 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 7:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 3 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 0:3 Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 3 Bukhara FK Bukhara 1:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 21 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 1:0 FK Pardubice FK Pardubice
Matchday 21 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 21 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:1 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 21 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 0:0 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 4 Sheriff Sheriff Tiraspol 0:1 FC Milsami Orhei Milsami Orhei
Matchday 4 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 2:1 Codru Lozova Codru Lozova
Matchday 25 FC Fredericia FC Fredericia 0:3 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 25 FC Roskilde FC Roskilde 1:2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 25 Viborg FF Viborg FF 2:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 25 Hvidovre IF Hvidovre IF 2:1 FC Helsingör FC Helsingör
Matchday 25 Fremad Amager BK Fremad Amager 1:0 Thisted FC Thisted FC
Matchday 32 Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:2 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 32 Pontevedra Pontevedra CF 3:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 32 Unionistas CF Unionistas CF 0:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 32 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Matchday 32 Inter de Madrid Internacional de Madrid 1:2 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 32 Bouzas Club Rápido de Bouzas 0:0 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 2 Dynamo Brest Dynamo Brest 3:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 2 Slavia Slavia Mozyr 1:2 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 2 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 11 Leones FC Leones FC 1:0 Deportivo Pereira Pereira
Matchday 11 Orsomarso SC Orsomarso SC 2:3 Llaneros FC Llaneros FC
Matchday 11 Valledupar FCR Valledupar 1:1 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
Matchday 11 Uni. Popayán Universitario Popayán 0:0 Bogotá FC Bogotá FC
Matchday 7 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 3:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 7 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 32 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 0:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 32 CD Castellón CD Castellón 1:1 UE Olot UE Olot
Matchday 32 CF Badalona CF Badalona 2:0 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 32 CD Teruel CD Teruel 1:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 32 Hércules CF Hércules CF 0:0 CD Alcoyano CD Alcoyano
Matchday 32 Valencia B Valencia Mestalla 0:1 CF Peralada CF Peralada
Matchday 32 Atl. Levante Atlético Levante UD 1:1 UB Conquense UB Conquense
Matchday 32 CD Ebro CD Ebro 1:0 Ontinyent CF Ontinyent CF
Matchday 20 Man City U23 Manchester City U23 4:3 Everton FC U23 Everton U23
Matchday 20 West Ham U23 West Ham United U23 1:0 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 20 Boro U23 Middlesbrough FC U23 0:0 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
Matchday 32 CF Talavera CF Talavera de la Reina 0:3 Marbella FC Marbella FC
Matchday 32 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:2 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 32 UD Melilla UD Melilla 1:1 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 32 CD Don Benito CD Don Benito 2:2 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 32 R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:1 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 32 A. Malagueño Atlético Malagueño 3:0 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 32 Recre Granada Recreativo Granada 1:1 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
Matchday 32 UD Almería B UD Almería B 1:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 32 FC Jumilla FC Jumilla 1:1 CF Villanovense Villanovense
Matchday 25 Alashkert Alashkert Yerevan 1:0 FC Noah Erewan FC Noah
Matchday 25 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 1:2 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 3 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 30 Reggio Audace Reggio Audace FC 0:0 Modena FC 2018 Modena
Matchday 30 Pavia FC Pavia 1911 0:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 30 Crema AC Crema 1908 3:3 Mezzolara Calcio Mezzolara
Matchday 30 Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 1:2 Lentigione Calcio Lentigione
Matchday 30 Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 0:0 Franciacorta FC Franciacorta
Matchday 30 Calvina Sport A.C. Calvina Sport 1:1 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
Matchday 30 Classe USD Classe 1:1 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
Matchday 30 Ciliverghe Ciliverghe Calcio 0:2 SSD Axys Zola Axys Zola
Matchday 30 Fanfulla ASD Fanfulla 2:1 AVC Vogherese 1919 Vogherese
Matchday 41 Coventry Coventry City 0:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 27 Vardar Vardar Skopje 1:1 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 27 Shkendija Shkendija Tetovo 2:1 Renova Dzepciste Renova
Matchday 27 FC Shkupi FC Shkupi 1:2 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
Matchday 27 Belasica Belasica Strumica 0:1 Sileks Kratovo Sileks
Matchday 27 Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 3:0 Pobeda Prilep Pobeda Prilep
Matchday 30 Nocerina Nocerina 1910 1:0 SSC Bari Bari
Matchday 30 FC Messina FC Messina 2:0 Città di Acireale 1946 Acireale
Matchday 30 Troina Troina 1:0 ACR Messina ACR Messina
Matchday 30 Portici Portici 1906 2:1 Calcio Cittanovese Cittanovese
Matchday 30 Palmese US Palmese 3:2 Marsala 1912 FC Marsala
Matchday 30 Castrovillari Castrovillari Calcio 3:0 AC Locri 1909 Locri
Matchday 30 Roccella Roccella 0:4 ASD Sancataldese Sancataldese
Matchday 30 Igea 1946 Igea 1946 0:0 Rotonda Calcio Rotonda
Matchday 21 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 0:3 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 21 PFK Sumy PFK Sumy 0:3 Avangard Kramatorsk Avangard K.
Quarter-Finals Chennaiyin FC Chennaiyin FC 2:1 NorthEast United FC NorthEast Utd.
Matchday 7 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 0:2 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 7 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 3:1 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 7 Sukhothai FC Sukhothai FC 0:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 5 Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:0 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 5 Orange County Orange County SC 2:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 5 San Antonio FC San Antonio FC 2:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 5 Louisville City Louisville City FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 5 North Carolina North Carolina FC 1:1 Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 5 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 2:3 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 5 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 4:0 Hartford Athletic Hartford
Matchday 5 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 0:0 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 5 Real Monarchs Real Monarchs SLC 3:1 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 5 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 0:0 Fresno FC Fresno
Matchday 5 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 4:2 FC Tulsa Tulsa
Matchday 5 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:2 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 5 Kansas City II Sporting Kansas City II 3:4 Philadelphia Union II Union II
Matchday 5 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:3 Nashville SC Nashville SC
Matchday 28 B. Podgorica Buducnost Podgorica 3:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 28 Mornar Bar FK Mornar Bar 0:3 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 28 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 28 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:1 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 30 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 30 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 5:1 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 30 Kirklarelispor Kirklarelispor 2:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 30 1922 Konya 1922 Konyaspor 3:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 30 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 0:0 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 30 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 4:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 30 Bandirmaspor Bandirmaspor 4:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 30 BAK FK Baskent Akademi FK 1:1 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 30 Pendikspor Pendikspor 2:2 Tokatspor Tokatspor
Matchday 28 RE Virton Royal Excelsior Virton 4:0 FC Knokke FC Knokke
Matchday 28 Thes Sport KVV Thes Sport 2:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 28 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 0:3 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 28 ASV Geel AS Verbroedering Geel 3:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 28 KSK Heist KSK Heist 1:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 28 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:0 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 28 RFC Lüttich RFC Lüttich 2:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 28 Rupel Boom FC Rupel Boom 2:1 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 26 Ap. Larisas Apollon Larisas 2:2 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 26 Volos NPS Volos NPS 6:0 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 26 AO Trikala AO Trikala 0:0 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 26 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 0:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 26 Platanias AO Platanias 2:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 26 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:3 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 26 PASA Irodotos PASA Irodotos 4:1 AE Sparti AE Sparti
Matchday 21 SKU Amstetten SKU Amstetten 4:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 21 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 1:0 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 28 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 0:2 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 28 Aerostar Bacau Aerostar Bacau 0:2 Petrolul Ploiesti Petrolul
Matchday 27 FK Partizani FK Partizani 1:3 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 27 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 KF Tirana KF Tirana
Matchday 2 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 1:2 IK Start Start
Matchday 2 Raufoss IL Raufoss IL 0:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 2 FK Jerv FK Jerv 1:1 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 2 HamKam Hamarkameratene 2:1 Tromsdalen UIL Tromsdalen
Matchday 1 FC Lahti FC Lahti 3:3 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 1 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 1 RoPS Rovaniemen Palloseura 1:2 FC Honka FC Honka
Matchday 31 Dorog Dorogi FC 1:2 Vasas FC Vasas FC
Matchday 31 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 31 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 0:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 31 Budafoki MTE Budafoki MTE 2:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 31 Vác Vác FC 2:1 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 31 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 0:1 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 31 Monor SE Monor SE 0:2 Soroksár SC Soroksár
Matchday 31 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 3:0 Ceglédi VSE Cegléd
Matchday 31 Balmazújváros Balmazújváros FC 1:3 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 2 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 3:1 Trelleborgs FF Trelleborg
Matchday 2 Dalkurd Dalkurd FF 0:4 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 2 Frej IK Frej 0:3 Syrianska FC Syrianska FC