For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:00:59 PM
Matchday 28
Hamburger SV Hamburger SV 1:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 32
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Group Stage Chile U17 Chile U17 0:2 Argentina U17 Argentina U17
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 4:1 Ecuador U17 Ecuador U17
Group Stage Peru U17 Peru U17 0:2 Paraguay U17 Paraguay U17
Matchday 33
Chelsea Chelsea FC 2:0 West Ham United West Ham
Matchday 31 Bologna Bologna FC 1909 3:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 6 Willem II U21 Willem II Tilburg U21 0:1 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
Matchday 6 ADO U21 ADO Den Haag U21 0:1 Fortuna Sittard U21 Sittard U21
Matchday 6 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 3:0 RKC Waalwijk U21 RKC U21
Matchday 6 NEC U21 NEC Nijmegen U21 1:3 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 27 C. Rizespor Caykur Rizespor 2:7 Besiktas JK Besiktas
Matchday 4 FCSB FCSB 2:0 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 7 Go Ahead U21 Go Ahead Eagles Deventer U21 3:2 Helmond Sport U21 Helmond U21
Matchday 7 Excelsior U21 Excelsior Rotterdam U21 6:0 FC Eindhoven U21 FC Eindh. U21
Matchday 7 Achilles U21 Achilles '29 U21 0:8 Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
Matchday 7 SC Cambuur U21 SC Cambuur-Leeuwarden U21 0:7 NAC Breda U21 NAC Breda U21
Matchday 7 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 1:4 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 27 Atromitos Athen Atromitos Athen 1:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 27 Sparta Praha AC Sparta Praha 2:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 28 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 1:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 28 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 3:3 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 29 Wisla Plock Wisla Plock 2:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 23 C. Balchik Chernomorets Balchik 1:3 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 28 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:0 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 23 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 1:1 Club Atlético Platense Platense
Matchday 23 Quilmes Quilmes Atlético Club 3:2 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 11 Atlético FC Atlético FC 1:0 Deportes Quindío Quindío
Matchday 14 Once Caldas Once Caldas 1:0 Envigado FC Envigado
Matchday 24 FAR Rabat FAR Rabat 0:2 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Group Stage Esteghlal FC Esteghlal FC 2:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Group Stage Al-Nassr Al-Nassr FC 4:1 Al-Zawraa Al-Zawraa
Group Stage Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
Group Stage Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:1 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Group Stage Buriram Utd. Buriram United 1:3 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Group Stage SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Group Stage Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 2:2 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Group Stage Persepolis Persepolis FC 2:0 Al-Ahli Jeddah Ahli
Group Stage Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 1:2 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 5 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 2:5 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 5 Viimsi JK Viimsi JK 3:3 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 5 JK Tabasalu JK Tabasalu 5:0 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 8 Club UTC UTC Cajamarca 2:0 Sport Boys Callao Sport Boys
Matchday 32 Palermo SSD Palermo 1:0 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 34 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:3 SS Arezzo Arezzo
Matchday 33 Cádiz CF Cádiz CF 3:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 31 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:0 RC Lens Lens
Matchday 18 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 3:1 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 18 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 2:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 18 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 1:2 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 18 Zvezda Perm Zvezda Perm 0:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 18 Syzran-2003 Syzran-2003 0:2 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 29 Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 2:6 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 33 PSV U21 PSV Eindhoven U21 1:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 28 Guimarães B Vitória Guimarães SC B 4:5 FC Penafiel Penafiel
Matchday 28 Tondela CD Tondela 3:2 Portimonense SC Portimonense
Matchday 28
Elazigspor Elazigspor 2:1 Altinordu FK Altinordu
Matchday 28 Altay SK Altay SK 1:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 25 Naestved BK Naestved Boldklub 0:0 HB Köge HB Köge
Matchday 2 Rosenborg BK Rosenborg BK 1:1 Odds BK Odds BK
Matchday 2 Örebro SK Örebro SK 0:3 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 2 Norrköping IFK Norrköping 0:0 AIK AIK
Matchday 2 Sirius IK Sirius 3:2 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 2 Norrby Norrby IF 2:1 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 20 Arsenal U23 Arsenal FC U23 5:0 Derby County U23 Derby U23
Matchday 20 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 0:3 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 20 Aston Villa U23 Aston Villa U23 1:0 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 20 Stoke U23 Stoke City U23 2:3 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 14 Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 0:1 Manchester City U18 Man City U18
Matchday 19 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:1 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Matchday 31 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 0:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 31 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 2:0 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 31 Hapoel Acre Hapoel Acre 0:2 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 3 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:2 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 25 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 0:1 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 25 Moghavemat Moghavemat Tehran 2:1 Iranjavan FC Iranjavan FC
Matchday 25 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 0:1 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 25 Damash Gilan Damash Gilan FC 2:0 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 25 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 3:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 25 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 1:0 Mes Novin Kerman Mes Novin
Matchday 8 CD Olmedo CD Olmedo 2:1 SD Aucas SD Aucas
Matchday 5 Spartaks Spartaks Jurmala 1:2 FK Jelgava Jelgava
Matchday 13 Lynx Reserve Lynx FC Reserve 5:0 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Matchday 13 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 2:1 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 13 Banants U18 Banants Erewan U18 1:0 Team Armenia U16 Armenien U16
Matchday 13 Alashkert U18 Alashkert U18 1:2 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
final Persebaya Persebaya Surabaya 2:2 Arema FC Arema FC
Matchday 3 Club Brugge Club Brugge KV 4:0 Standard Liège Standard Liège
Cyprus U18 Cyprus U18 3:3 Armenia U18 Armenia U18
Semi-Finals Chennai City Chennai City FC 0:3 FC Goa FC Goa