For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:31:51 AM
Quarter-Finals
SSC Napoli SSC Napoli 0:1 Arsenal FC Arsenal
Quarter-Finals
Valencia Valencia CF 2:0 Villarreal CF Villarreal
Quarter-Finals
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:0 SL Benfica Benfica
Quarter-Finals
Chelsea Chelsea FC 4:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 24 Orenburg II FK Orenburg II 0:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 24 Ufa II FK Ufa II 1:6 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 24 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:0 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 24 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 24 Spartak II Spartak Moskow II 2:1 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 24 Dynamo M II Dynamo Moscow II 3:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 29 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 0:2 Bursaspor U21 Bursaspor U21
Matchday 6 Hermannstadt AFC Hermannstadt 1:1 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 29 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 2:1 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 29 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 1:0 APO Levadiakos U19 Levadiakos U19
Matchday 30 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:0 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 30 Randers FC Randers FC 1:0 Hobro IK Hobro IK
Matchday 32 FK Zemun FK Zemun 0:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 30 NK Istra NK Istra 1961 1:0 NK Osijek NK Osijek
Matchday 3 FC Lahti FC Lahti 1:1 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 28 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:1 ND Gorica ND Gorica
Matchday 30 FK Dunav FK Dunav Ruse 2:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 24 Haldensleber SC Haldensleber SC 0:0 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 24 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 0:0 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 24 SV Kelbra SV Kelbra 0:4 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 24 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 2:0 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 20 SV Mesum SV Mesum 1:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 28 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 1:3 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 28 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 4:3 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 28 YEG Hassel YEG Hassel 4:0 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 28 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 0:0 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 28 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 1:2 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 28 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 0:3 Lüner SV Lüner SV
Matchday 28 BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 2:4 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 28 FC Kray FC Kray 3:2 GSV Moers GSV Moers
Matchday 28 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 0:1 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 28 Scherpenberg SV Scherpenberg 1:1 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 28 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:0 SF Königshardt Königshardt
Matchday 28 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 28 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:2 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 21 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 1:0 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
Matchday 24 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:3 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 22 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 0:4 SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 29 Auersmacher SV Auersmacher 8:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 30 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 32 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:5 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 32 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 0:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 32 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 3:1 VSF Amern VSF Amern
Matchday 32 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 1:1 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 32 Cronenberger SC Cronenberger SC 6:2 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
Matchday 32 Meerbusch II TSV Meerbusch II 2:1 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 32 TVD Velbert TVD Velbert 4:1 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 32 ASV Süchteln ASV Süchteln 2:1 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 32 Rather SV Rather SV 2:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 17 RWO Alzey SG RWO Alzey 2:2 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 27 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 3:4 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 27 Frohnauer SC Frohnauer SC 0:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 27 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 0:4 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 27 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 27 SCC Berlin SC Charlottenburg 5:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 27 SV Tasmania SV Tasmania Berlin 1:0 Berliner SC Berliner SC
Matchday 27 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 2:0 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 27 Beroli. Stralau FSV Berolina Stralau 3:1 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 27 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 5:0 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 29 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:2 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 29 VfB Linz VfB Linz 3:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 29 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 5:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 19 TV Meckelfeld TV Meckelfeld 0:5 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 19 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 0:1 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 17 Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 2:1 FC Inde Hahn FC Inde Hahn
Matchday 16 SV Grohn SV Grohn 0:2 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
Matchday 16 Union Magdalena AD Union Magdalena 0:3 CD América de Cali CD América
Matchday 16 Atl. Nacional Atlético Nacional 4:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 8 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 8 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 28 Al-Nassr Al-Nassr FC 5:0 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 28 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 2:0 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 28 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 0:2 Al-Batin Al-Batin
Matchday 26 Adelaide United Adelaide United 1:0 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 20 Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 0:0 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 21 Ajman Club Ajman Club 0:0 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 21 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 2:2 Dibba Al-Fujairah Dibba Fujairah
Matchday 4 FK Minsk FK Minsk 0:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 7 FK Panevezys FK Panevezys 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 25 El Ahly El Ahly Cairo 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 30 El Ittihad Ittihad Alexandria 0:0 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 30 Entag El Harby Entag El Harby 1:2 El Mokawloon SC El Mokawloon
Matchday 43 Bristol City Bristol City 1:1 Reading FC Reading
Matchday 43 Sheffield Utd. Sheffield United 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 43 Millwall Millwall FC 1:1 Brentford FC Brentford
Matchday 43 Birmingham Birmingham City 2:2 Derby County Derby
Matchday 43 Bolton Bolton Wanderers 0:2 Aston Villa Aston Villa
Matchday 43 Leeds Leeds United 1:2 Wigan Athletic Wigan
Matchday 43 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Stoke City Stoke City
Matchday 43 Preston NE Preston North End 4:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 43
QPR Queens Park Rangers 1:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 43
Swansea Swansea City 4:3 Rotherham United Rotherham
Matchday 43
West Brom West Bromwich Albion 3:2 Hull City Hull City
First Round Sport Huancayo Sport Huancayo 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
First Round Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 6:7 on pens Unión Española Española
Matchday 1 Valur Valur Reykjavík 5:6 on pens Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 7 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 0:3 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 7 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 2:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 9 Athlone Town Athlone Town AFC 0:4 Galway United FC Galway United
Matchday 9 Bray Wanderers Bray Wanderers 3:1 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 9 Shelbourne Shelbourne FC 2:0 Limerick FC Limerick FC
Matchday 9 Wexford FC Wexford FC 0:2 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 8 Buriram Utd. Buriram United 1:1 Trat FC Trat FC
Matchday 10 Terengganu FC Terengganu FC 2:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 43 Oxford United Oxford United 2:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 43 Coventry Coventry City 2:0 Bradford City Bradford
Matchday 43 Walsall Walsall FC 1:1 Southend United Southend United
Matchday 43 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 43 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Peterborough United Peterborough
Matchday 43 Gillingham FC Gillingham FC 3:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 43 Barnsley FC Barnsley FC 2:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 43 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 43 Rochdale Rochdale AFC 1:0 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 43 Burton Albion Burton Albion 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 43 Exeter City Exeter City 1:3 Crawley Town Crawley Town
Matchday 43 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 43 Colchester Utd. Colchester United 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 43 Cambridge Utd. Cambridge United 0:0 Swindon Town Swindon Town
Matchday 43 Mansfield Town Mansfield Town 4:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 43 Newport County Newport County 3:1 Bury FC Bury
Matchday 43 Carlisle United Carlisle United 1:0 Lincoln City Lincoln City
Matchday 43 Port Vale Port Vale FC 1:4 Stevenage FC Stevenage
Matchday 43 Northampton Northampton Town 3:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 43 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 43 Notts County Notts County 1:2 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 43 Cheltenham Cheltenham Town 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 44 Fylde AFC Fylde 1:0 Barnet FC Barnet
Matchday 44 Boreham Wood Boreham Wood FC 2:3 Salford City Salford
Matchday 44 Bromley Bromley FC 0:2 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 44 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 2:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 44 Dover Athletic Dover Athletic 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 44 Gateshead FC Gateshead FC 1:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 44 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 44 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 3:3 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 44 Leyton Orient Leyton Orient 2:0 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 44 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:1 Barrow AFC Barrow
Matchday 44 Maidstone Maidstone United 0:2 Braintree Town Braintree
Matchday 44 Wrexham Wrexham AFC 1:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 36 Siena Robur Siena 3:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 36 Virtus Entella Virtus Entella 2:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 36 Olbia Olbia Calcio 1905 1:2 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 36 Lucchese AS Lucchese Libertas 1:2 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 36 AC Pisa AC Pisa 1909 0:0 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 36 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:2 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 36 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 31 SO Cholet SO Cholet 0:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 32 Baltika Baltika Kaliningrad 1:1 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 20 Murom FK Murom 3:0 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Matchday 20 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 20 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 2:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
Matchday 30 Covilhã SC Covilhã 2:1 FC Porto B FC Porto B
Matchday 30 Estoril Estoril Praia 3:1 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 30 Cova Piedade CD Cova Piedade 1:1 Leixões SC Leixões
Matchday 30 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 30 Tondela CD Tondela 1:0 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 23 Rukh Lviv Rukh Lviv 1:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 24 Olympia FK Olympia Radotin 1:0 Slovan Velvary Slovan Velvary
Matchday 24 Loko Vltavin Loko Vltavin 2:1 on pens FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Matchday 24 Litomericko FK Litomericko 2:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 24 Zivanice TJ Sokol Zivanice 0:4 FK Dobrovice FK Dobrovice
Matchday 24 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 3:0 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
Matchday 24 Stechovice FK Stechovice 1:0 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
Matchday 21 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0:2 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 21 Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 0:3 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
Matchday 21 Hulin SK Spartak Hulin 3:1 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 21 MFK Vyskov MFK Vyskov 0:2 SK Unicov SK Unicov
Matchday 21 Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 0:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 21 Petrkovice FC Odra Petrkovice 2:2 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 21 SK Lisen SK Lisen 1:2 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Matchday 21 Hodonin FK Hodonin 0:1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
Matchday 21 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 0:3 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 29 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 3:3 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 29 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 2:2 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 29 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:2 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 23 Huragan Morag Huragan Morag 1:2 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 23 LKS Lomza LKS Lomza 1:3 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek
Matchday 24 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 3:2 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 4 Östersund Östersunds FK 1:1 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 4 Örebro SK Örebro SK 2:1 AIK AIK
Matchday 4 Norrköping IFK Norrköping 4:3 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 4 GAIS GAIS Göteborg 0:3 IK Brage Brage
Matchday 4 IF Bromma U19 IF Brommapojkarna U19 7:1 Assyriska FF U19 Assyriska U19
Matchday 4 Sirius U19 IK Sirius U19 9:0 Gefle IF U19 Gefle U19
Matchday 4 Täby U19 Täby FK U19 1:2 IFK Lidingö U19 Lidingö U19
Matchday 5 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 0:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 34 SCD Durango Cultural Durango 4:4 Gimnástica Torrelavega Gimnástica
Matchday 34 Sporting B Sporting de Gijón B 0:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 34 RM Castilla Real Madrid Castilla 1:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Matchday 34 CD Teruel CD Teruel 0:2 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 34 CF Badalona CF Badalona 0:0 UB Conquense UB Conquense
Matchday 30 BFC Dynamo BFC Dynamo 1:4 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Matchday 30 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:3 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 30 VfB Auerbach VfB Auerbach 2:1 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 30 G. Halberstadt Germania Halberstadt 2:0 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Matchday 30
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:0 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 26 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 3:0 VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Matchday 26 TSV Havelse TSV Havelse 1:1 Hamburger SV II Hamburger SV II
Matchday 26 SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II 0:3 SV Werder Bremen II W. Bremen II
Matchday 26 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 2:1 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
Matchday 30 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 4:2 SV Straelen SV Straelen
Matchday 30
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:1 SC Verl SC Verl
Matchday 22 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 5:1 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 23 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 3:0 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 25 FC Breitenrain FC Breitenrain 1:4 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
Matchday 25 FC Bavois FC Bavois 3:3 SC Cham SC Cham
Matchday 25 FC Sion U21 FC Sion U21 0:1 FC Köniz FC Köniz
Matchday 22 Kitzbühel FC Kitzbühel 2:2 USK Anif USK Anif
Matchday 18 BSC YB U21 BSC Young Boys U21 1:1 Lancy FC Lancy FC
Matchday 18 FC Langenthal FC Langenthal 3:0 FC Luzern U21 Luzern U21
Matchday 28 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 3:0 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 28 FC Gütersloh FC Gütersloh 3:2 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
Matchday 28 Brünninghausen FC Brünninghausen 2:0 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 28 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 3:1 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Matchday 28 SV Schermbeck SV Schermbeck 2:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 28 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 1:0 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 28 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 4:3 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
Matchday 28 1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein 2:0 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 28 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 0:1 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 28 FC Nöttingen FC Nöttingen 3:2 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Matchday 28 Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 1:1 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 30 Eltersdorf SC Eltersdorf 1:3 ASV Vach ASV Vach
Matchday 28 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 1:3 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 28 FSV Duisburg FSV Duisburg 7:3 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 28 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 1:4 SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 28 Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 0:4 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 28 VfB Speldorf VfB Speldorf 2:6 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
Matchday 28 SC Velbert SC Velbert 3:2 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
Matchday 28 SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:4 VfB 03 Hilden VfB Hilden
Matchday 28 VfB Homberg VfB Homberg 4:2 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 28 SF Baumberg SF Baumberg 1:0 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 28 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 2:0 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 17 Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler 2:2 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 24 Anker Wismar FC Anker Wismar 0:1 Greifswalder FC Greifswalder FC
Matchday 24 H. Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf 5:0 SC Staaken 1919 SC Staaken
Matchday 24 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 0:2 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Matchday 24 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 1:0 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 24 FC Eilenburg FC Eilenburg 4:2 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Matchday 18 Bremer SV Bremer SV 2:1 FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 17 TB Uphusen TB Uphusen 0:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 20 SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 0:0 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 24 Lok. Kosice Lokomotiva Kosice 0:0 KFC Komarno Komarno
Matchday 24 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 4:1 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Second Round FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld 0:5 FC Willisau FC Willisau
Second Round FC Sarnen FC Sarnen 2:1 FC Altdorf FC Altdorf
Second Round Veyrier Sports FC Veyrier Sports 4:2 FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
Second Round FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen 1:2 FC Widnau FC Widnau
Second Round Perlen-Buchr. FC Perlen-Buchrain 1:3 FC Uster FC Uster
Second Round AS Timau AS Timau Basel 0:5 FC Sursee FC Sursee
Second Round FC Muri FC Muri 5:1 SC Dornach SC Dornach
Second Round FC Brunnen FC Brunnen 0:1 FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
Second Round FC Allschwil FC Allschwil 3:2 FC Seuzach FC Seuzach
Matchday 21 Lebring SV Lebring 3:0 SV Wildon Wildon
Matchday 21 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 2:1 SC Liezen Liezen
Matchday 20 Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 0:1 Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Matchday 21 Treibach SK Treibach 3:3 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
Matchday 21 Spittal SV Spittal 2:2 SV St. Jakob im Rosental St. Jakob
Matchday 21 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 1:0 ATUS Ferlach ATUS Ferlach
Matchday 20 Hall SV Hall 3:1 SV Innsbruck SV Innsbruck
Matchday 17 BSC YB U17 BSC Young Boys U17 1:0 FC Basel 1893 U17 FC Basel U17
Matchday 17 Team Vaud U17 Team Vaud U17 0:2 Team FC Luzern-SC Kriens U17 Luzern U17
Matchday 17 FC Zürich U17 FC Zürich U17 3:2 Team BEJUNE U17 BEJUNE U17
Matchday 17 St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 1:3 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
Matchday 15 Team Vaud U18 Team Vaud U18 1:2 Servette FC U18 Servette U18
Matchday 9 Newtown Newtown AFC 2:3 Bala Town FC Bala Town
Matchday 7 Spartaks Spartaks Jurmala 2:0 Valmiera FC Valmiera
Matchday 7 Liepaja FK Liepaja 2:3 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 7 Jelgava FK Jelgava 1:2 FK Metta Metta
Matchday 6 S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 0:2 Song Lam Nghe An FC SL Nghe An FC
Matchday 25 FK Qabala FK Qabala 2:1 Zira FC Zira FC
Matchday 25 Sabah FK Sabah FK 0:2 Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 28 Alashkert Alashkert Yerevan 2:0 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 28 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 3:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 28 Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri 0:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 3 Carlstad United Carlstad United BK 3:1 Sollentuna FF Sollentuna FF
Matchday 3 Linköping City FC Linköping City 4:1 BK Forward BK Forward
Matchday 3 Sandviken Sandvikens IF 5:1 Rynninge IK Rynninge IK
Matchday 3 Utsikten Utsiktens BK 3:2 Lunds BK Lunds BK
Matchday 3 Assyriska IK Assyriska Turabdin IK 1:1 FC Trollhättan FC Trollhättan
Matchday 6 HB Tórshavn HB Tórshavn 4:3 AB Argir AB Argir
Matchday 6 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 3:1 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
Matchday 19 Schwarzach SV Schwarzach 1:0 SC Pfarrwerfen Pfarrwerfen
Matchday 25 Roma U19 Roma Primavera 5:0 Torino Primavera Torino U19
Matchday 25 Napoli U19 Napoli Primavera 0:2 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 25 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 0:0 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 6 TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 0:0 Shanghai SIPG SH SIPG
Matchday 6 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 6 WH Three Towns Wuhan Three Towns 2:0 Hangzhou Wu-Yue Qiantang HZ Wu-Yue Q.
Matchday 32 Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 1:1 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
Matchday 36 Latina Calcio Latina Calcio 1932 3:2 Anzio Calcio 1924 Anzio
Matchday 26 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 1:0 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 26 Tractor Tractor FC 0:1 Paykan FC Paykan FC
Matchday 26 Foolad Foolad FC 1:4 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 26 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 2:2 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Quarter-Finals Venados FC Venados FC Yucatán 2:0 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Quarter-Finals Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
England U16 England U16 5:0 Ivory Coast U16 Ivory Coast U16
Portugal U16 Portugal U16 0:1 Argentina U16 Argentina U16
France U16 France U16 2:1 Mexico U16 Mexico U16
Brazil U16 Brazil U16 1:0 Spain U16 Spain U16
Denmark U18 Denmark U18 1:2 France U18 France U18
Matchday 13 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 0:2 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
Matchday 13 Rahmatganj Rahmatganj MFS 2:1 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan