For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:24:17 AM
Group Stage Senegal U20 Senegal U20 2:0 Colombia U20 Colombia U20
Group Stage Ecuador U20 Ecuador U20 0:1 Italy U20 Italy U20
Group Stage Poland U20 Poland U20 5:0 Tahiti U20 Tahiti U20
Matchday 6 Santos FC Santos FC 0:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 6 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 6 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 6 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 6 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:2 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 6 EC Bahia Esporte Clube Bahia 3:2 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 1 Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 1:1 FC Encamp FC Encamp
Matchday 38 Sampdoria UC Sampdoria 2:0 Juventus FC Juventus
Matchday 38
Inter Inter Milan 2:1 FC Empoli FC Empoli
Matchday 38 Fiorentina ACF Fiorentina 0:0 Genoa CFC Genoa
Matchday 38 SPAL SPAL 2:3 AC Milan AC Milan
Matchday 38
AS Roma AS Roma 2:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 38 Atalanta Atalanta BC 3:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 38 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 34 Göztepe Göztepe 2:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 34
Fenerbahce Fenerbahce SK 3:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 34
Kayserispor Kayserispor 0:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 34 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:2 Bursaspor Bursaspor
Matchday 13 Concordia Concordia Chiajna 4:1 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 13 FC Voluntari FC Voluntari 2:1 AFC Hermannstadt Hermannstadt
Matchday 5 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 1:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 9 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:0 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 9 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 3:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 36 Aarhus GF Aarhus GF 1:1 Randers FC Randers FC
Matchday 36 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:3 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 36 NK Osijek NK Osijek 3:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 36 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 5 EsPa Etelä-Espoon Pallo 4:2 FC Espoo II FC Espoo II
Matchday 5 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 2:1 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 4 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 6:1 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
Matchday 4 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 0:5 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 4 Grankulla IFK Grankulla IFK 1:1 Pallo-Iirot P-Iirot
Third Round EBK Esbo Bollklubb 6:2 FC Fortuna Helsinki FC Fortuna
Matchday 9 FC Honka FC Honka 2:0 FC Lahti FC Lahti
Semi-Finals Almagro Club Almagro 1:2 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 2 Comerciantes Comerciantes Unidos 0:1 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 2 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 2:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 2 Santos FC Santos FC Nazca 2:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
Semi-Finals Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 13 Kansas Sporting Kansas City 3:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 13 Toronto FC Toronto FC 1:2 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 17 Riverside Coras Riverside Coras 1:2 Temecula FC Temecula
Matchday 6 ÍA Akranes ÍA Akranes 2:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 6 Valur Valur Reykjavík 0:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 6 Fylkir Fylkir Reykjavík 2:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 26 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 3:1 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 26 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 3:4 Ajman Club Ajman Club
Matchday 26 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 1:0 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 26 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 1:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Quarter-Finals Atl. Venezuela Atlético Venezuela 2:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 30 CS Constantine CS Constantine 1:3 USM Alger USM Alger
Matchday 30 MC Oran MC Oran 3:2 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 30 JS Kabylie JS Kabylie 2:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 30 ES Sétif ES Sétif 2:0 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 30 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 30 MC Algiers MC Algiers 4:2 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 30 Paradou AC Paradou AC 3:0 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
Matchday 12 Union II Philadelphia Union II 2:2 Louisville City FC Louisville City
Matchday 12 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 3:3 Fresno FC Fresno
Matchday 13 Ansan Greeners Ansan Greeners 0:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 13 Busan IPark Busan IPark 1:0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 14 Boston River Club Atlético Boston River 2:3 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 14 Racing Club Racing Club de Montevideo 0:2 Danubio FC Danubio FC
Matchday 14 Wanderers Montevideo Wanderers 2:2 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 14 Peñarol CA Peñarol 2:2 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 15 Municipal Deportivo Municipal 5:0 Pirata FC Pirata
Matchday 15 Alianza Lima Club Alianza Lima 2:1 Deportivo Binacional Binacional
Quarter-Finals Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:0 Cork City FC Cork City
Quarter-Finals Bray Wanderers Bray Wanderers 0:1 Waterford FC Waterford FC
Quarter-Finals Derry City Derry City 2:1 AET Finn Harps Finn Harps
Quarter-Finals Dundalk FC Dundalk FC 3:1 University College Dublin UCD
Matchday 14 CD Iquique Club Deportes Iquique 2:4 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 14 Curicó CDP Curicó Unido 1:1 CD Palestino CD Palestino
Matchday 14 UdeConce Universidad Concepción 1:1 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 40 CD Tenerife CD Tenerife 2:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 40 Granada CF Granada CF 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 40 Extremadura Extremadura UD 0:0 CD Lugo CD Lugo
Final Aston Villa Aston Villa 2:1 Derby County Derby
Matchday 10 Tromsø IL Tromsø IL 2:1 Molde FK Molde FK
Matchday 10 Ranheim IL Ranheim IL 1:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 10 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:4 FK Haugesund Haugesund
Matchday 10 SK Brann SK Brann 0:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 9 FK Jerv FK Jerv 0:0 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 9 Notodden Notodden FK 0:1 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 9 Skeid Oslo Skeid Oslo 0:0 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 9 Kongsvinger Kongsvinger IL 1:0 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 9 Strømmen IF Strømmen IF 2:3 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 7 Arendal Fotball Arendal Fotball 2:1 Bryne FK Bryne FK
Matchday 1 Hapoel Acre Hapoel Acre 4:3 Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya
final CD Lealtad CD Lealtad 2:0 Getafe CF B Getafe CF B
Quarter-Finals Alondras CF Alondras CF 1:0 CD Mensajero Mensajero
Quarter-Finals At. Saguntino Atlético Saguntino 2:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
Quarter-Finals UD Mutilvera UD Mutilvera 0:0 Náxara CD Náxara CD
Quarter-Finals Dep. Aragón RZ Deportivo Aragón 2:1 Arandina CF Arandina
final Yeclano Yeclano Deportivo 6:0 UM Escobedo UM Escobedo
Quarter-Finals Logroñés Prom. UD Logroñés Promesas 1:2 CF La Nucía CF La Nucía
Quarter-Finals Algeciras CF Algeciras CF 1:0 CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet
Quarter-Finals CD Toledo CD Toledo 1:1 Sestao River Sestao River
Quarter-Finals CD Coria CD Coria 1:1 Villarrubia CF Villarrubia CF
final Zamora CF Zamora CF 2:1 Haro Deportivo Haro Deportivo
Quarter-Finals CD El Palo CD El Palo 2:0 CF Illueca CF Illueca
Quarter-Finals Utrera CD Utrera 1:0 Antequera CF Antequera
Quarter-Finals CP Villarrobledo CP Villarrobledo 1:1 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva
Matchday 4 CA Atenas Club Atlético Atenas de San Carlos 0:1 Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 15 SD Aucas SD Aucas 1:0 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 15 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0:2 CS Emelec CS Emelec
Matchday 15 Delfín SC Delfín SC 0:1 Independiente del Valle Independiente
Final Gibraltar Utd. Gibraltar United FC 0:3 Europa FC Europa FC
Matchday 31 FC Sevan FC Sevan 5:0 Gandzasar Kapan II Gandzasar II
Matchday 31 Alashkert II FC Alashkert II 1:2 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 3 Arema FC Arema FC 3:2 Persela Lamongan Persela
Matchday 11 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 1:2 Sheriff Tiraspol Sheriff
Semi-Finals Osmanlispor Osmanlispor FK 10:9 on pens Gaziantep FK Gaziantep FK
Semi-Finals Pescara Delfino Pescara 1936 0:1 Hellas Verona Hellas Verona
Group Stage Deportes Tolima Deportes Tolima 1:1 Junior FC Junior FC
Group Stage Deportivo Cali Deportivo Cali 0:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
final León Club León FC 0:0 Tigres UANL Tigres UANL
Quarter-Finals Barakaldo CF Barakaldo CF 1:1 Hércules CF Hércules CF
Semi-Finals Racing Racing Santander 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Quarter-Finals Villarreal CF B Villarreal CF B 0:2 UD Melilla UD Melilla
Quarter-Finals UE Cornellà UE Cornellà 2:1 SD Ponferradina Ponferradina
relegation round FC Jumilla FC Jumilla 2:2 Real Unión Club Real Unión
New Zealand U17 New Zealand U17 0:4 South Korea U18 South Korea U18
China U18 China U18 0:2 Thailand U18 Thailand U18