For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:02:53 PM
Group Stage S. Arabia U20 Saudi Arabia U20 1:2 Panama U20 Panama U20
Group Stage Mali U20 Mali U20 2:3 France U20 France U20
Group Stage S. Africa U20 South Africa U20 1:1 Portugal U20 Portugal U20
Group Stage South Korea U20 South Korea U20 2:1 Argentina U20 Argentina U20
final Esperance Esperance Tunis 1:0 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 14 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 14 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 37 Bröndby IF Bröndby IF 4:2 Randers FC Randers FC
Matchday 10 RoPS Rovaniemen Palloseura 0:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 10 Helsinki IFK Helsinki IFK 2:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 10 FC Inter FC Inter Turku 2:3 Ilves Tampere Ilves
Matchday 6 LehPa Lehmon Pallo-77 0:1 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 6 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 5:0 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 34 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 3:0 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 14 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:2 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 5 Leiknir Leiknir Reykjavík 2:0 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 5 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 1:2 ÍF Grótta Grótta
Matchday 5 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 3:1 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 32 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 2:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 10 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 10 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Quarter-Finals Carabobo FC Carabobo FC 1:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 13 Zalgiris Zalgiris Vilnius 2:1 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Second Round Deportes Tolima Deportes Tolima 0:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Second Round CA Cerro Club Atlético Cerro 0:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Second Round CDUC CD Universidad Católica 3:2 Independiente del Valle Independiente
Matchday 14 JK Trans Narva JK Trans Narva 2:2 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 19 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 5:3 Finn Harps Finn Harps
Matchday 19 St. Patricks St. Patricks Athletic 1:1 Cork City FC Cork City
Matchday 19 Dundalk FC Dundalk FC 4:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 41 Córdoba CF Córdoba CF 2:3 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 30 Urozhay Urozhay Krasnodar 3:0 Viktor Ponedelnik Football Akademia V. Ponedelnik
Matchday 30 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 30 Biolog Biolog Novokubansk 0:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 30 Angusht Nazran Angusht Nazran 1:7 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 30 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 3:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 30 Volgar Volgar Astrakhan 1:1 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 30 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 2:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 38 SSC Farul SSC Farul Constanta 1:1 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 38 Aerostar Bacau Aerostar Bacau 7:2 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 38 CS Mioveni CS Mioveni 3:0 UTA Arad UTA Arad
Matchday 26 Murom FK Murom 3:0 Chertanovo 2 Moskau Chertanovo 2
Matchday 28 Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19 1:3 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
Matchday 27 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2:4 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 27 Petrkovice FC Odra Petrkovice 1:0 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
Matchday 13 Atyrau FK Atyrau 1:1 FK Taraz Taraz
Matchday 13 Ordabasy Ordabasy Shymkent 3:0 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 13 Kaysar Kaysar Kyzylorda 2:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 13 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 13 FC Astana FC Astana 1:0 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 13 Kairat Almaty Kairat Almaty 3:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 29 SC Weiz SC Weiz 3:1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 29 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 3:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 29 Gurten Union Gurten 4:0 FC Lendorf Lendorf
Matchday 29 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 3:2 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 29 Allerheiligen SV Allerheiligen 2:0 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 29 Völkermarkt VST Völkermarkt 2:0 FC Wels FC Wels
Matchday 29 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 0:0 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 29 Hertha Wels WSC Hertha Wels 2:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 29 Mattersburg II SV Mattersburg II 1:2 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 29
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:1 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 29 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 0:2 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 29 Wiener SC Wiener Sport-Club 3:0 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 29 Mauerwerk FC Mauerwerk 5:0 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 29 USK Anif USK Anif 9:2 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 29 FC Kufstein FC Kufstein 0:0 SC Schwaz Schwaz
Matchday 8 Skive IK Skive IK 2:1 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 8 BK Marienlyst Boldklubben Marienlyst 2:3 Kjellerup IF Kjellerup IF
Matchday 29 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:4 SV Gerasdorf/Stammersdorf Gerasdorf
Matchday 29 Mannswörth SC Mannswörth 2:2 SV Donau SV Donau
Matchday 29 Markt Allhau UFC Markt Allhau 5:0 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
Matchday 29 Bad Sauerbrunn SC Bad Sauerbrunn 9:0 SV Wimpassing Wimpassing
Matchday 29 Eltendorf SV Eltendorf 3:0 SV Stegersbach Stegersbach
Matchday 29 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 2:0 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 29 Weißkirchen Union Weißkirchen 2:0 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 29 Gmunden SV Gmunden 1:2 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 29 Union Perg Union Perg 4:0 SC Marchtrenk Marchtrenk
Matchday 29 St. Florian Union St. Florian 2:0 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 29 SPG Pregarten SPG Pregarten 2:3 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 28 Voitsberg ASK Voitsberg 3:0 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 28 Liezen SC Liezen 0:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 28 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 3:0 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 28 Mettersdorf USV Mettersdorf 5:0 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 28 Gnas USV Gnas 2:2 TSV Pöllau Pöllau
Matchday 24 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 4:4 FC Sierre FC Sierre
Matchday 6 Latino Espanol Club Latino Espanol 0:5 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 6 FC Futura FC Futura 5:0 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 6 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 1:5 Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
Matchday 6 Valtti Puotinkylän Valtti 9:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Matchday 6 Jäps/47 Järvenpään Palloseura II 2:2 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa
Matchday 6 Hangö IK Hangö IK 6:7 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 6 SexyPöxyt SexyPöxyt 3:1 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 6 Atlantis FC Atlantis FC 5:0 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
Matchday 30 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 2:3 Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
final River Plate Club Atlético River Plate 3:0 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 16 Valmiera Valmiera Glass ViA 1:2 Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 16 Metta FK Metta 2:1 FK Jelgava Jelgava
Matchday 12 Binh Duong Becamex Binh Duong FC 1:0 Sanna Khanh Hoa Bien Viet Nam FC Khanh Hoa BVN
Matchday 12 Hai Phong FC Hai Phong FC 0:3 Quang Nam FC Quang Nam FC
Matchday 12 HAGL Hoang Anh Gia Lai 0:0 Ha Noi FC Ha Noi FC
Matchday 12 Sai Gon FC Sai Gon FC 2:2 Song Lam Nghe An FC Song Lam FC
Matchday 24 Herzogenburg SC Herzogenburg 2:0 ASV Schrems Schrems
Matchday 24 Eggenburg SK Eggenburg 1:1 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 24 Langenlois USV Langenlois 3:3 SC Weißenkirchen Weißenkirchen
Matchday 24 Guntramsdorf SVG Guntramsdorf 0:1 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 24 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 2:1 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 3 Persipura Persipura Jayapura 1:1 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 3 Bali United Bali United FC 1:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 12 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 1:2 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Semi-Finals Cesena Cesena FC 0:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Semi-Finals Avellino US Avellino 1912 3:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 12 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 0:1 FC Milsami Orhei Milsami Orhei
Matchday 12 Sheriff Sheriff Tiraspol 5:0 FC Sfintul Gheorghe Sfintul Gheor.
relegation round HNK Sibenik HNK Sibenik 1:1 NK Istra 1961 NK Istra
Poland U15 Poland U15 2:1 Slovakia U15 Slovakia U15
Laos Laos 2:2 Sri Lanka Sri Lanka
Netherlands U21 Netherlands U21 5:1 Mexico U21 Mexico U21