For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:45:42 AM
Quarter-Finals Colombia U20 Colombia U20 0:1 Ukraine U20 Ukraine U20
Semi-Finals Netherlands Netherlands 3:1 AET England England
Matchday 7 Jokelan Kisa Jokelan Kisa 2:2 Herttoniemen Toverit Herttoniemen
Matchday 7 FC Viikingit II FC Viikingit II 0:4 FC Futura FC Futura
Matchday 7 LPS Laajasalon Palloseura 4:1 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 7 Tampere United Tampere United 0:2 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 30 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 3:5 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Group Stage VfB Hilden II VfB 03 Hilden II 2:2 TuB Bocholt TuB Bocholt
Group Stage SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 2:1 TSV 05 Ronsdorf TSV Ronsdorf
Matchday 7 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 15 NYCFC New York City FC 5:2 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 6 Njardvik UMF Njardvik 0:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 1 Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:3 FK Jerv FK Jerv
Matchday 3 Nardo FK Nardo FK 3:2 Bryne FK Bryne FK
Matchday 3 Fredrikstad Fredrikstad FK 2:2 FK Vidar Vidar
Matchday 31 Mazur Elk MKS Mazur Elk 0:4 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 30 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:0 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 25 SV Donau SV Donau 2:3 ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 30 SV Bad Ischl SV Bad Ischl 3:2 SV Grün-Weiß Micheldorf Micheldorf
Matchday 30 SV Wallern SV Wallern 1:1 Union St. Florian St. Florian
Matchday 30 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 0:3 SV Ried II SV Ried II
Matchday 30 Edelweiß Union Edelweiß Linz 3:1 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 30 Marchtrenk SC Marchtrenk 3:3 SV Gmunden Gmunden
Matchday 30 St. Valentin ASK St. Valentin 2:2 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 30 Grieskirchen SV Grieskirchen 2:1 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 30 St. Martin/M. Sportunion St. Martin im Mühlkreis 2:1 Union Perg Union Perg
Matchday 29 KAC 1909 Klagenfurter AC 1909 2:1 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 29 Spittal SV Spittal 2:1 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 29 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0:1 SK Maria Saal Maria Saal
Matchday 29 Kematen SV Kematen 4:1 SV Innsbruck SV Innsbruck
Qualifying Round Malaysia Malaysia 7:1 East Timor East Timor
Matchday 30 FAC II Floridsdorfer AC II 2:2 Hellas Kagran Hellas Kagran
Matchday 30 Red Star SC Red Star Penzing 0:2 1. Simmeringer SC Simmering
Matchday 30 A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 1:2 Gersthofer SV Gersthof
Matchday 25 Stockerau SV Stockerau 0:2 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
First Round Torino U19 Torino Primavera 2:2 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 14 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 0:0 Chengdu Better City CD Better City
group stage Faroe U21 Faroe Islands U21 1:3 Kazakhstan U21 Kazakhstan U21
Group Stage Andorra U21 Andorra U21 0:4 Kosovo U21 Kosovo U21
Group Stage Liechtenst. U21 Liechtenstein U21 1:0 Azerbaijan U21 Azerbaijan U21
Slovakia U21 Slovakia U21 6:0 Armenia U21 Armenia U21
Greece U21 Greece U21 3:0 Georgia U21 Georgia U21
Ireland U21 Republic of Ireland U21 0:0 Mexico U22 Mexico U22
Fiji Fiji 1:1 Tahiti Tahiti
Chile Chile 2:1 Haiti Haiti
Bermuda Bermuda 1:0 Guyana Guyana
Armenia U18 Armenia U18 0:2 Iran U18 Iran U18
Thailand U23 Thailand U23 2:1 Indonesia U23 Indonesia U23
South Korea South Korea 1:0 Australia Australia
China China 2:0 Philippines Philippines
Finland U18 Finland U18 0:0 Latvia U19 Latvia U19
Tajikistan Tajikistan 1:1 Afghanistan Afghanistan
Romania U18 Romania U18 1:0 Georgia U19 Georgia U19
Lithuania U19 Lithuania U19 0:0 Estonia U19 Estonia U19
Denmark U20 Denmark U20 1:2 Iceland U21 Iceland U21
Uzbekistan Uzbekistan 4:0 North Korea North Korea
Portugal U19 Portugal U19 1:0 Japan U23 Japan U23