For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:21:54 PM
Final Portugal Portugal 1:0 Netherlands Netherlands
Matchday 7 PEPO PEPO Lappeenranta 0:1 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
Matchday 7 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 0:1 FC Viikingit FC Viikingit
Matchday 7 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 2:2 Mikkelin Kissat Kissat
Matchday 7 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:3 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 7 JäPS Järvenpään Palloseura 0:0 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 7 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37 0:2 Oulun Luistinseura OLS
Matchday 7 VPS II Vaasan Palloseura II 0:5 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 7 GBK Gamlakarleby Bollklubb 3:1 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 8 FC KTP FC KTP 0:3 Turun Palloseura TPS
Matchday 7 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 2:1 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 29 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 7:4 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 29 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:1 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 29 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 4:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 29 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 3:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 29 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:1 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 29 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:4 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 29 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 6:0 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 29 Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 8 Santos FC Santos FC 3:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 8 Fluminense Fluminense Football Club 0:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 8 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:2 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 4 Los Caimanes CCD Los Caimanes 1:2 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 4 Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 3:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 4 Santos FC Santos FC Nazca 1:0 Sport Victoria Sport Victoria
Matchday 4 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 2:1 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 4 Comerciantes Comerciantes Unidos 2:1 Sport Loreto Sport Loreto
Matchday 6 Torch Torch FC 3:2 Atlantic City FC Atlantic City
Semi-Finals Estudiantes Estudiantes de Mérida 0:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 30 FAR Rabat FAR Rabat 0:2 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 30 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 3:3 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 30 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 30 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 2:1 Olympique Safi OC Safi
Matchday 30 Hassania Hassania d'Agadir 1:0 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Matchday 30 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:3 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 14 Union II Philadelphia Union II 1:4 Nashville SC Nashville SC
final Triestina US Triestina 1:3 AET AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 42 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 42 CD Numancia CD Numancia 1:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 42 CD Tenerife CD Tenerife 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
Semi-Finals Leiria União de Leiria 1:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
Semi-Finals Casa Pia Casa Pia AC 1:0 SC Praiense Praiense
Matchday 9 Elverum Elverum Fotball 1:2 Grorud IL Grorud IL
Matchday 9 Kjelsas IL Kjelsas IL 1:1 Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 9 Odds BK II Odds BK II 1:2 Sotra SK Sotra SK
Matchday 9 Asker Asker Fotball 2:2 Alta IF Alta IF
Matchday 9 Arendal Fotball Arendal Fotball 2:0 Levanger FK Levanger FK
Matchday 9 Brattvag IL Brattvag IL 2:2 Egersunds IK Egersund
Matchday 9 Kvik Halden Kvik Halden 1:2 FK Vidar Vidar
Matchday 9 Byasen Byasen Trondheim 1:2 Moss FK Moss FK
Matchday 9 Fredrikstad Fredrikstad FK 5:1 Sola FK Sola FK
Matchday 9 IL Hödd IL Hödd 4:0 Nardo FK Nardo FK
Matchday 9 Stjördals B. Stjördals Blink IL 2:0 Bryne FK Bryne FK
qualification round Union Tornesch FC Union Tornesch 2:1 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
Matchday 9 Avarta Avarta 3:0 Boldklubben Marienlyst BK Marienlyst
Matchday 9 Kjellerup IF Kjellerup IF 1:2 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 9 BK Frem BK Frem 3:2 Vejgaard B Vejgaard B
Matchday 9 FC Sydvest FC Sydvest 05 3:1 Dalum IF Dalum IF
Matchday 9 Slagelse Slagelse B&I 1:2 Odder IGF Odder IGF
Matchday 10 Kolding IF Kolding IF 1:1 Middelfart Boldklub Middelfart
Matchday 10 Brabrand IF Brabrand IF 1:2 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 10 Akademisk BK Akademisk Boldklub 0:0 Hellerup IK Hellerup IK
Matchday 10 Skive IK Skive IK 2:1 Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
Matchday 10 B93 Boldklubben af 1893 2:3 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 10 Vanlöse IF Vanlöse IF 4:0 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 29 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:2 SV Breinig SV Breinig
Matchday 29 Hennef 05 FC Hennef 05 4:2 VfL Alfter VfL Alfter
Matchday 29 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 3:2 Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
Matchday 29 SSV Merten SSV Merten 1925 0:4 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 29 VfL Vichttal VfL Vichttal 0:1 FC Huerth Huerth
Semi-Finals Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 2:0 FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
Semi-Finals BSC YB U18 BSC Young Boys U18 4:0 Servette FC U18 Servette U18
Matchday 6 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 1:2 Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 25 Schrems ASV Schrems 1:2 SV Sieghartskirchen Sieghartsk.
Matchday 4 Enyimba Aba Enyimba Aba 3:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 4 Akwa United Akwa United 0:0 Lobi Stars FC Lobi Stars
Matchday 4 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:1 Kano Pillars Kano Pillars
relegation round Venezia Venezia FC 3:4 on pens US Salernitana 1919 Salernitana
final Racing Racing Santander 1:2 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Semi-Finals UD Melilla UD Melilla 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Semi-Finals Hércules CF Hércules CF 3:1 UD Logroñés UD Logroñés
Semi-Finals FC Cartagena FC Cartagena 1:2 SD Ponferradina Ponferradina
Armenia U18 Armenia U18 0:2 Russia U18 Russia U18
Albania U21 Albania U21 2:1 Wales U21 Wales U21
USA United States 0:3 Venezuela Venezuela
Brazil Brazil 7:0 Honduras Honduras
Peru Peru 0:3 Colombia Colombia
Paraguay Paraguay 2:0 Guatemala Guatemala
Vanuatu Vanuatu 0:0 Fiji Fiji
Mexico Mexico 3:2 Ecuador Ecuador
Belarus U19 Belarus U19 0:1 Azerbaijan U19 Azerbaijan U19
Denmark U20 Denmark U20 2:3 Norway U21 Norway U21
Slovenia U21 Slovenia U21 1:1 Georgia U21 Georgia U21