For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:02:30 AM
Matchday 8 Hangö IK Hangö IK 0:9 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 8 FC Finnkurd FC Finnkurd 4:1 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
Matchday 8 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 0:1 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
Matchday 8 RiPS Riihimäen Palloseura 2:1 Järvenpään Palloseura II Jäps/47
Matchday 8 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 2:1 Puotinkylän Valtti Valtti
Matchday 8 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 2:1 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 8 Atlantis FC II Atlantis FC II 1:2 Laajasalon Palloseura LPS
Matchday 8 FC HooGee FC HooGee 0:2 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Matchday 9 FC Haka FC Haka 2:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
First Round Freiburger FC Freiburger FC 5:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Group Stage TuB Bocholt TuB Bocholt 0:2 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Group Stage Mennrath SC Victoria Mennrath 0:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Matchday 9 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 9 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 9 Internacional Sport Club Internacional 3:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 9 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:2 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 9 Santos FC Santos FC 1:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 7 Hershey Hershey FC 1:1 Philadelphia Lone Star Lone Star
Matchday 7 Electric City Electric City Shock 2:3 FC Monmouth Monmouth
Matchday 7 West Chester West Chester United SC 4:0 Torch FC Torch
Matchday 7 New Jersey Copa New Jersey Copa FC 2:5 Atlantic City FC Atlantic City
Fourth Round NYCFC New York City FC 4:0 North Carolina FC North Carolina
Fourth Round D.C. United D.C. United 2:1 AET Philadelphia Union Philadelphia
Fourth Round Cincinnati FC Cincinnati 2:1 AET Louisville City FC Louisville City
Fourth Round Minnesota Utd. Minnesota United FC 4:1 Sporting Kansas City Kansas
Fourth Round FC Dallas FC Dallas 4:0 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Fourth Round Memphis 901 Memphis 901 FC 1:3 Orlando City SC Orlando City SC
Fourth Round Colorado Colorado Rapids 4:6 on pens New Mexico United New Mexico Utd.
Fourth Round LA Galaxy Los Angeles Galaxy 3:0 Orange County FC Orange County
Fourth Round Sounders FC Seattle Sounders FC 1:2 Portland Timbers Timbers
Matchday 7 Chattanooga FC Chattanooga FC 3:0 Atlanta SC Atlanta SC
Matchday 12 Toronto FC II Toronto FC II 3:3 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 12 Orlando B Orlando City B 1:2 FC Tucson FC Tucson
First Round FC Helios Tartu FC Helios Tartu 5:1 Rumori Calcio II Rumori II
First Round JK Tammeka IV Jalgpallikool Tammeka IV 0:4 Kalev Tallinn III Kalev III
Matchday 32 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 1:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Second Round Valour FC Valour FC 0:2 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Second Round FC Edmonton FC Edmonton 1:0 York9 FC York9 FC
Matchday 1 Anker Wismar FC Anker Wismar 1:1 VfL Hohenstein-Ernstthal Hohenstein-E.
Third Round FC Sursee FC Sursee 4:2 FC Willisau FC Willisau
Matchday 26 Dardania LS FC Dardania Lausanne 1:7 Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
Matchday 25 FC Frauenfeld FC Frauenfeld 2:2 FC Bazenheid FC Bazenheid
Matchday 13 Quang Nam FC Quang Nam FC 1:2 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
Matchday 13 Hanoi FC Hanoi FC 2:0 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 33 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 4:0 Gandzasar Kapan II Gandzasar II
Matchday 33 FC Sevan FC Sevan 3:2 Banants Erewan III Banants III
Matchday 33 Urartu II FC Urartu Erewan II 3:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 33 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 4:0 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 33 Erebuni Erewan Erebuni Erewan 0:3 FC Alashkert II Alashkert II
Semi-Finals Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 4:2 Málaga CF Málaga CF
final Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 5:5 on pens Junior FC Junior FC
final CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 0:0 Racing Santander Racing
Croatia U21 Croatia U21 1:0 Denmark U21 Denmark U21
Morocco Morocco 0:1 The Gambia The Gambia
India U19 India U19 0:1 Tadschikistan U18 Tadschik. U18
Slovenia U18 Slovenia U18 0:0 Serbia U18 Serbia U18
Kyrgyzstan U19 Kyrgyzstan U19 0:3 Armenia U18 Armenia U18
Japan U18 Japan U18 2:3 Norway U18 Norway U18
Russia U20 Russia U20 2:0 Team PFL Team PFL
Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 3:0 Azerbaijan U17 Azerbaijan U17