For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:52:53 PM
Third Place Play-Off Italy U20 Italy U20 0:1 AET Ecuador U20 Ecuador U20
Matchday 8 Toivalan Toivalan Urheilijat 2:0 AC Barca AC Barca
Matchday 8 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 1:2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Matchday 8 FC Futura FC Futura 2:0 FC Kuusysi FC Kuusysi
Matchday 8 Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 11:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Matchday 8 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa 0:0 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 8 FC Espoo II FC Espoo II 1:0 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 8 SexyPöxyt SexyPöxyt 0:1 Atlantis FC Atlantis FC
Final IF Gnistan IF Gnistan 1:0 JS Hercules JS Hercules
Matchday 8 Ilves U19 Ilves Tampere U19 6:1 Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 8 FC Espoo U19 FC Espoo U19 3:2 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 8 TPS U19 Turun Palloseura U19 2:0 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 8 HJK U19 HJK Helsinki U19 0:1 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Final IFK Mariehamn IFK Mariehamn 0:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 29 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 29 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 2:4 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 29 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 1:0 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 29 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 1:3 FC Grimma FC Grimma
Matchday 29 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 0:4 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 29 Markranstädt SSV Markranstädt 1:5 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 29 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 30 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 5:1 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 30 VfL Meiningen VfL Meiningen 1:6 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 30 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 3:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 30 Meuselwitz II ZFC Meuselwitz II 1:3 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 30 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:4 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 30 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:0 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 30 Schott Jena SV Schott Jena 1:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 30 FSV Martinroda FSV Martinroda 8:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 29 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 0:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 29 FSV Bernau FSV Bernau 2:3 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 29 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 6:0 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
Matchday 29 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 3:1 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 29 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 0:3 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 29 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 3:1 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
Matchday 29 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:0 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 29 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 15 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 3:2 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 15 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 15 FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 15 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 15 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:0 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 15 Oita Trinita Oita Trinita 1:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 18 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 18 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 18 Yokohama FC Yokohama FC 1:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 18 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 18 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 18 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 18 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 18 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 18 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 12 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 12 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 12 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 3:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 12 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:2 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 11 Sony Sendai Sony Sendai 1:4 Honda FC Honda FC
Matchday 11 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 2:1 FC Osaka FC Osaka
Matchday 8 Fylkir Fylkir Reykjavík 4:3 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 8 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 8 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 5 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 5:3 Lagend Shiga Lagend Shiga
Matchday 5 Ococias Kyoto Ococias Kyoto 7:0 Hannan University Club Hannan Uni Club
Matchday 5 Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 0:2 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata
Matchday 8 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 1:3 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki
Matchday 8 Kyushu Mits. Kyushu Mitsubishi 2:3 Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
Matchday 8 Kawasoe Club Kawasoe Club 1:3 Nippon Steel Oita Ni.St. Oita
Matchday 8 Kyushu Sogo Kyushu Sogo Sports College FC 0:4 Okinawa SV Okinawa SV
Matchday 8 Saga LIXIL Saga LIXIL FC 5:3 Kaiho Bank SC Kaiho Bank
Matchday 14 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:4 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 14 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 FK Palanga FK Palanga
Matchday 11 Gorodeya FK Gorodeya 0:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 11 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 3:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 26 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 3:3 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 26 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 3:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 26 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 3:1 US Tataouine US Tataouine
Matchday 26 US Monastir US Monastir 0:2 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 26 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:0 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 26 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 26 Esperance Esperance Tunis 1:2 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 18 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 5:3 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 18 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 16 Incheon Utd. Incheon United 0:1 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 16 Seongnam FC Seongnam FC 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 16 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:0 Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 16 Daegu FC Daegu FC 2:2 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 15 Suwon FC Suwon FC 2:0 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
Matchday 15 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:3 Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 15 Kalev Kalev Tallinn 1:6 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 15 Paide Paide Linnameeskond 6:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 15 Maardu LM Maardu Linnameeskond 3:8 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 15 Kalju FC Kalju FC 3:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 8 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 0:11 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
Matchday 15 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 4:2 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 15 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 1:2 FC Elva FC Elva
Matchday 15 Nomme United FC Nomme United 5:1 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 21 St. Patricks St. Patricks Athletic 1:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 21 Sligo Rovers Sligo Rovers 1:1 Cork City FC Cork City
Matchday 21 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 12 Hantharwady U. Hantharwady United FC 0:0 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 12 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 0:4 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 12 Shan Utd. Shan United FC 1:1 FC Chinland FC Chinland
Matchday 12 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 2:2 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 14 Suphanburi FC Suphanburi FC 0:1 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 14 Trat FC Trat FC 2:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 14 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:0 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 14 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:1 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 16 FA Selangor FA Selangor 2:1 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
Matchday 16 Melaka Utd. SA Melaka United SA 3:3 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 13 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 3:1 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 13 LC Sailors Lion City Sailors 4:4 Warriors FC Warriors FC
Matchday 32 SK Benesov SK Benesov 2:3 SK Prevysov SK Prevysov
Matchday 32 Olympia FK Olympia Radotin 2:1 on pens FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 32 Slovan Velvary Slovan Velvary 1:3 FK Dobrovice FK Dobrovice
Matchday 29 Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 1:3 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
Matchday 29 FC Hlucin FC Hlucin 2:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 29 Hodonin FK Hodonin 1:2 SK Lisen SK Lisen
Matchday 29 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 2:4 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 29 Petrkovice FC Odra Petrkovice 4:1 SK Spartak Hulin Hulin
Matchday 11 Kongsvinger Kongsvinger IL 4:2 IK Start Start
Matchday 10 Egersund Egersunds IK 5:1 IL Hödd IL Hödd
Matchday 10 Levanger FK Levanger FK 0:2 Fredrikstad FK Fredrikstad
Matchday 10 Nardo FK Nardo FK 0:0 Stjördals Blink IL Stjördals B.
Matchday 10 Fram Larvik Fram Larvik 3:0 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 10 Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 1:3 Asker Fotball Asker
Matchday 10 Sotra SK Sotra SK 2:0 Kjelsas IL Kjelsas IL
Matchday 32 Bron Radom Bron Radom 2:1 Huragan Morag Huragan Morag
Matchday 32 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 3:3 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 32 Legionovia Legionovia Legionowo 6:0 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 32 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 2:2 Legia Warsaw II Legia II
Matchday 32 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 4:4 Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
Matchday 32 Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:3 MKS Mazur Elk Mazur Elk
Matchday 32 Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 3:0 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek
Matchday 34 Wda Swiecie Wda Swiecie 0:3 Pogon Szczecin II Pogon II
Matchday 34 Jarota Jarocin Jarota Jarocin 2:4 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 34 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 3:0 Sokol Kleczew Sokol Kleczew
Matchday 34 B. Koszalin Baltyk Koszalin 1:0 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 34 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 3:1 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 34 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 4:1 Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
Matchday 34 Kotwica Kotwica Kolobrzeg 6:0 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Matchday 34 Swit Szczecin Swit Szczecin 2:0 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
Matchday 34 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin 0:3 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 13 Syrianska FC Syrianska FC 2:1 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 13 Östers IF Östers IF 2:2 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 13 Brage IK Brage 2:0 Trelleborgs FF Trelleborg
Matchday 13 Frej IK Frej 1:3 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 13 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 3:2 Norrby IF Norrby
Matchday 14 Aktobe FK Aktobe 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 11 Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 5:1 Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 11 Kokand 1912 FK Kokand 1912 2:2 Dinamo Samarqand Dinamo
Matchday 11 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:1 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 11 Middelfart Middelfart Boldklub 4:1 Skive IK Skive IK
Matchday 11 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:1 Kolding IF Kolding IF
Matchday 11 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:2 Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 11 Hellerup IK Hellerup IK 1:4 Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 11 Ringköbing IF Ringköbing IF 1:2 Boldklubben af 1893 B93
Matchday 11 Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 2:3 Akademisk Boldklub Akademisk BK
Matchday 10 Dalum IF Dalum IF 1:2 Vejgaard B Vejgaard B
Matchday 10 FC Sydvest FC Sydvest 05 1:2 BK Frem BK Frem
Matchday 10 Kjellerup IF Kjellerup IF 1:2 Hilleröd Fodbold Hilleröd F
Matchday 10 Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF 2:3 Avarta Avarta
Matchday 10 Odder IGF Odder IGF 2:0 Boldklubben Marienlyst BK Marienlyst
Matchday 10 Belshina Belshina Bobruisk 3:0 Volna Pinsk Volna Pinsk
Matchday 10 Orsha FK Orsha 1:0 Granit Mikashevichi Granit
Matchday 10 FK Smorgon FK Smorgon 4:1 FK Baranovichi FK Baranovichi
Matchday 10 Naftan Naftan Novopolotsk 2:1 Sputnik Rechitsa Sputnik
Matchday 10 FK Lida FK Lida 0:1 FK Smolevichi Smolevichi
Matchday 10 Krumkachi Krumkachi 2:0 FK Slonim 2017 Slonim 2017
Matchday 10 Rukh Rukh Brest 8:1 Khimik Svetlogorsk Svetlogorsk
Matchday 30 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 1:1 WAF Brigittenau WAF Brigittenau
Matchday 30 SV Donau SV Donau 4:1 SK Slovan HAC Slovan HAC
Matchday 30 ASV 13 ASV 13 3:1 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
Matchday 30 Post SV Wien Post SV Wien 3:0 FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 30 Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 1:6 SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 30 Wienerberg SV Wienerberg 6:3 SR Donaufeld SR Donaufeld
Matchday 30 Lebring SV Lebring 2:1 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 30 Mettersdorf USV Mettersdorf 3:3 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 30 Gnas USV Gnas 4:1 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 30 Bad Radkersburg FC Bad Radkersburg 4:2 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 30 Liezen SC Liezen 2:1 SV Wildon Wildon
Matchday 30 Voitsberg ASK Voitsberg 3:0 SV Frauental Frauental
Matchday 30 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 2:3 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 30 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 1:1 TSV Pöllau Pöllau
Matchday 30 St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 0:4 SK Treibach Treibach
Matchday 30 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 3:4 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 30 Union Lind SV Union Lind 2:2 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 30 Köttmannsdorf ASKÖ Köttmannsdorf 1:1 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Matchday 30 Wölfnitz ASKÖ Wölfnitz 1:6 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
Matchday 30 TSU Matrei TSU Matrei 3:2 SV Spittal Spittal
Matchday 30 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:1 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 30 Natters FC Natters 4:1 SK St. Johann SK St. Johann
Matchday 30 Zirl FC Zirl 8:0 SV Zams SV Zams
Matchday 30 Kirchbichl SV Kirchbichl 7:2 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 30 Völs Völser SV 0:2 SV Kematen Kematen
Matchday 30 Imst SC Imst 5:1 SV Telfs Telfs
Matchday 30 SV Innsbruck SV Innsbruck 1:4 FC Volders FC Volders
Matchday 30 Tirol II WSG Tirol II 5:1 SC Kundl Kundl
Matchday 34 SV Lochau SV Lochau 5:4 SC Fussach Fussach
Matchday 34 FC Egg FC Egg 2:3 FC Lauterach Lauterach
Matchday 34 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 4:0 FC Höchst Höchst
Matchday 34 Nenzing FC Nenzing 3:6 SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
Matchday 34 Wolfurt FC Wolfurt 5:0 FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
Matchday 34 Alberschwende FC Alberschwende 1:2 SC Röthis Röthis
Matchday 34 Dornbirner SV Dornbirner SV 1:4 FC Andelsbuch Andelsbuch
Matchday 34 Bizau FC Bizau 3:2 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Matchday 22 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 3:2 AKA Vorarlberg U18 Vorarlberg U18
Matchday 22 AKA Rapid U18 AKA Rapid Wien U18 5:1 AKA Wolfsberger AC U18 AKA WAC U18
Matchday 22 AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 3:1 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 22 St. Pölten U16 AKA St. Pölten U16 2:2 AKA Vorarlberg U16 Vorarlberg U16
Matchday 22 AKA Rapid U16 AKA Rapid Wien U16 0:0 AKA Wolfsberger AC U16 AKA WAC U16
Matchday 22 AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 3:2 AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
Third Round GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 0:1 FC Zürich U18 FC Zürich U18
Matchday 25 Luzern U17 Team FC Luzern-SC Kriens U17 1:1 FC Zürich U17 FC Zürich U17
Matchday 25 BSC YB U17 BSC Young Boys U17 1:1 FC Basel 1893 U17 FC Basel U17
Matchday 25 Team Ticino U18 Team Ticino U18 0:1 FCO St. Gallen/Wil U18 St. Gallen U18
Matchday 25 Team Vaud U17 Team Vaud U17 1:1 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
Matchday 25 St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 1:6 Team BEJUNE U17 BEJUNE U17
Matchday 27 Winterthur U18 Team Winterthur/Schaffhausen U18 1:3 Team Aargau U18 Aargau U18
Matchday 5 Stallion FC Stallion Laguna FC 6:1 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 5 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 1:0 Global Cebu FC Global Cebu FC
Group Stage Brazil Brazil 3:0 Bolivia Bolivia
Matchday 17 Jelgava FK Jelgava 0:1 Valmiera FC Valmiera
Matchday 17 RFS FK RFS 4:1 FK Ventspils Ventspils
Matchday 13 D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 2:1 S.H.B. Da Nang FC S.H.B. Da Nang
Matchday 13 HCM City Ho Chi Minh City FC 0:0 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
Matchday 10 Alga Bishkek Alga Bishkek 0:1 FK Alay Osh Alay Osh
Matchday 13 Karlstad BK Karlstad BK 3:1 BK Forward BK Forward
Matchday 13 Linköping City FC Linköping City 3:2 IF Sylvia Sylvia
Matchday 13 Umeå FC Umeå FC 2:0 Bodens BK Boden
Matchday 13 Rynninge IK Rynninge IK 6:4 Nyköpings BIS Nyköping
Matchday 13 Karlslunds IF Karlslunds IF HFK 2:1 Sollentuna FF Sollentuna FF
Matchday 13 Carlstad United Carlstad United BK 1:1 Team TG FF Team TG
Matchday 13 Gefle Gefle IF 0:1 Sandvikens IF Sandviken
Matchday 13 Lunds BK Lunds BK 1:1 Lindome GIF Lindome GIF
Matchday 13 Landskrona Landskrona BoIS 0:0 Skövde AIK Skövde AIK
Matchday 13 Assyriska IK Assyriska Turabdin IK 0:0 Kristianstad FC Kristianstad
Matchday 13 Torns IF Torns IF 1:3 Ljungskile SK Ljungskile
Matchday 13 Tvååkers IF Tvååkers IF 1:1 Oskarshamns AIK Oskarshamn
Matchday 13 Atvidaberg Atvidabergs FF 3:1 IK Oddevold Oddevold
Matchday 13 FC Trollhättan FC Trollhättan 3:2 Eskilsminne IF Eskilsminne
Matchday 26 Würmla SV Würmla 0:1 ASV Schrems Schrems
Matchday 26 Langenlois USV Langenlois 2:1 SC Wieselburg Wieselburg
Matchday 26 Herzogenburg SC Herzogenburg 1:3 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 26 Amaliendorf SC Amaliendorf-Aalfang 0:4 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 26 Melk SC Melk 5:2 SC Weißenkirchen Weißenkirchen
Matchday 26 Sieghartsk. SV Sieghartskirchen 0:7 SV Haitzendorf Haitzendorf
Matchday 26 Eggenburg SK Eggenburg 2:1 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 26 Vösendorf ASV Vösendorf 5:0 SVG Guntramsdorf Guntramsdorf
Matchday 26 Korneuburg SC Korneuburg 0:4 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 26 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 1:2 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 26 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 3:2 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 26 Sierndorf SV Sierndorf 1:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 26 Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 2:1 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 26 Gloggnitz SV Gloggnitz 3:3 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 13 Skála IF Skála IF 0:2 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Matchday 17 Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 1:1 Thisted FC U19 Thisted FC U19
Final Atalanta U19 Atalanta Primavera 1:0 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 13 HB CFFC Hebei China Fortune 1:0 Dalian Professional DL Pro
Matchday 13 GZ R&F Guangzhou R&F 3:4 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 13 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 2:1 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 13 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 3:0 Sichuan Longfor (-2019) SC Longfor
Matchday 13 BJ BSU Beijing BSU 3:1 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 13 SH Shenxin Shanghai Shenxin (-2019) 0:1 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 13 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 2:1 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 13 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 0:0 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 15 QD Red Lions Qingdao Red Lions 1:2 Beijing IT BJ IT
Matchday 15 JS Yancheng Jiangsu Yancheng Dingli 0:0 Baoding Yingli ETS (-2020) BD Yingli ETS
Matchday 15 YB Beiguo Yanbian Beiguo (-2019) 5:0 Shanxi Longjin SX Longjin
Matchday 15 DL Chanjoy Dalian Chanjoy (-2019) 4:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 15 XA D. Chongde Xi'an Daxing Chongde 1:0 Jilin Baijia (-2019) JL Baijia
Matchday 15 HB Olle Elite Hebei Olle Elite 2:2 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Matchday 15 LN SY Urban Liaoning Shenyang Urban 1:1 Qingdao Jonoon QD Jonoon
Matchday 15 ZB Cuju Zibo Cuju 0:1 Yinchuan Helanshan (-2019) YC Helanshan
Matchday 15 NJ Shaye Nanjing Shaye (-2019) 1:0 Hunan Billows HN Billows
Matchday 15 LS UCI Lhasa UCI 0:0 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 15 GX Baoyun Guangxi Baoyun 0:2 Sichuan Jiuniu SC Jiuniu
Matchday 15 HZ Wu-Yue Q. Hangzhou Wu-Yue Qiantang 0:3 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
Matchday 15 CD Better City Chengdu Better City 1:0 Yunnan Kunlu YN Kunlu
Matchday 15 WH Three Towns Wuhan Three Towns 1:0 Shenzhen Pengcheng SZ Pengcheng
Matchday 15 FJ Tianxin Fujian Tianxin (-2019) 1:0 Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 15 KS FC Kunshan FC 1:0 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 13 Codru Lozova Codru Lozova 0:2 Sheriff Tiraspol Sheriff
Qualifying Round Halle U17 Hallescher FC U17 7:1 Eimsbütteler TV U17 Eimsbüttel U17
Matchday 9 Ba FC Ba FC 3:1 Suva FA Suva FA
Matchday 17 Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 5:2 Rahmatganj MFS Rahmatganj
Matchday 17 Sheikh Jamal Sheikh Jamal Dhanmondi 1:2 Team BJMC BJMC
Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 0:0 Azerbaijan U17 Azerbaijan U17
Indonesia Indonesia 6:0 Vanuatu Vanuatu
Mexico U22 Mexico U22 4:3 on pens Republic of Ireland U21 Ireland U21
Russia U20 Russia U20 1:2 Team PFL Team PFL