For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:24:44 PM
Final Ukraine U20 Ukraine U20 3:1 South Korea U20 South Korea U20
Matchday 8 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 0:2 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 8 Ilves II Ilves Tampere II 8:0 Pallo-Iirot P-Iirot
Matchday 8 Käpylän Käpylän Pallo 1:2 FC Honka II FC Honka II
Matchday 8 FC Jazz FC Jazz Juniorit 4:1 Tampere United Tampere United
Matchday 8 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 0:2 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 8 Grankulla IFK Grankulla IFK 1:4 FC Espoo FC Espoo
Matchday 8 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 6:0 Kings SC Kings SC
Matchday 8 LehPa Lehmon Pallo-77 2:1 SC Riverball SC Riverball
Matchday 11 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:3 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 9 FF Jaro FF Jaro 1:1 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 9 Ekenäs IF Ekenäs IF 0:3 AC Oulu AC Oulu
Matchday 9 TPV Tampereen Pallo-Veikot 1:0 FC KTP FC KTP
Matchday 8 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 1:1 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
final Freiburger FC Freiburger FC 2:2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 5 Atlético Grau Club Atlético Grau 3:1 Comerciantes Unidos Comerciantes
Matchday 5 Juan Aurich Club Juan Aurich 1:0 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 5 Santos FC Santos FC Nazca 1:1 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
Matchday 5 Unión Huaral Unión Huaral 1:0 Sport Victoria Sport Victoria
Matchday 8 Electric City Electric City Shock 1:5 Atlantic City FC Atlantic City
Matchday 8 Monmouth FC Monmouth 3:1 Torch FC Torch
Matchday 8 Hershey Hershey FC 1:0 FC Motown FC Motown
Matchday 7 Atlanta SC Atlanta SC 0:3 Greenville FC Greenville
Matchday 7 Ga Revolution Georgia Revolution 1:2 Chattanooga FC Chattanooga FC
Matchday 18 Machida Zelvia Machida Zelvia 2:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 18 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 12 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 4:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 12 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 12 Gainare Tottori Gainare Tottori 3:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 12 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 12 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 11 Verspah Oita Verspah Oita 1:3 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 11 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 3:0 Nara Club Nara Club
Matchday 11 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 11 Matsue City Matsue City 1:6 Honda Lock Honda Lock
Matchday 11 Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 1:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 11 FC Imabari FC Imabari 0:0 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 8 ÍA Akranes ÍA Akranes 1:3 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 8 Valur Valur Reykjavík 5:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 8 KA Akureyri KA Akureyri 2:1 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 5 St.Andrews FC St.Andrews FC 0:2 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
Matchday 7 Leiknir Leiknir Reykjavík 0:3 Thór Akureyri Thór
Matchday 7 JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 0:2 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Matchday 7 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 4:0 Fuji Xerox Hiroshima SC FX Hiroshima
Matchday 7 NTN Okayama NTN Okayama 5:0 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
Matchday 7 IPU FC International Pacific University FC 3:2 Harada Steel FC Harada Steel
Matchday 7 Hatsukaichi Hatsukaichi FC 0:5 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
Matchday 9 Lavenirosso NC Lavenirosso Niihama Club 0:7 Kochi United Kochi Utd.
Matchday 9 Kaiho Bank Kaiho Bank SC 4:0 Kyushu Sogo Sports College FC Kyushu Sogo
Matchday 9 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki 2:3 Okinawa SV Okinawa SV
Matchday 9 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 3:0 Kyushu Mitsubishi Kyushu Mits.
Matchday 9 K'moto Teachers Kumamoto Teachers SC 2:3 Kawasoe Club Kawasoe Club
Matchday 9 Ni.St. Oita Nippon Steel Oita 5:7 on pens Saga LIXIL FC Saga LIXIL
Matchday 11 Slavia Slavia Mozyr 1:1 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 11 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 11 BATE Borisov BATE Borisov 3:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 14 Suduva Suduva Marijampole 2:1 FK Panevezys FK Panevezys
Semi-Finals Mineros Mineros de Guayana 4:3 on pens Zulia FC Zulia FC
Matchday 15 North Carolina North Carolina FC 2:0 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 15 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 15 Charlotte Ind. Charlotte Independence 4:1 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 15 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:0 Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 15 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:5 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 15 Loudoun United Loudoun United FC 1:2 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 15 Union II Philadelphia Union II 3:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 15 Bold FC Austin Bold FC 1:1 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 15 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 3:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 15 Tulsa FC Tulsa 0:2 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 15 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:1 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 15 Las Vegas Las Vegas Lights FC 5:1 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 15 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:0 Orange County SC Orange County
Matchday 15 Reno FC Reno 1868 FC 4:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 16 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 4:2 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 16 FC Seoul FC Seoul 4:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 18 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 12 Richmond Kicker Richmond Kickers 0:2 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 12 Greenville Greenville Triumph SC 1:1 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 12 Forward Madison Forward Madison FC 2:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 12 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 2:0 Orlando City B Orlando B
Matchday 15 Gwangju FC Gwangju FC 4:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 15 Kuressaare FC Kuressaare 1:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 15 JK Tabasalu JK Tabasalu 1:3 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 15 FC Helios Voru FC Helios Voru 1:6 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 8 Kalev U17 Kalev Tallinn U17 8:1 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
Matchday 8 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 3:3 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
Matchday 8 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 0:1 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
Matchday 6 Lao Toyota Lao Toyota FC 7:0 Evo United Evo United
Matchday 12 Yangon Utd. Yangon United FC 4:0 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 12 FC Dagon FC Dagon 3:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 14 Chiangmai FC Chiangmai FC 0:2 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 14 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 14 Port FC Port FC 1:3 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 14 Chonburi FC Chonburi FC 2:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 13 Geylang Geylang International 5:0 Balestier Khalsa Balestier Khals
final Trapani Trapani Calcio 2:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 11 Haugesund FK Haugesund 1:1 SK Brann SK Brann
Matchday 11 HamKam Hamarkameratene 1:2 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 10 Moss FK Moss FK 2:1 Brattvag IL Brattvag IL
Matchday 10 Sola FK Sola FK 1:0 Byasen Trondheim Byasen
Matchday 10 Baerum SK Baerum SK 3:2 FK Mjölner Mjølner
Matchday 10 Grorud IL Grorud IL 2:1 FK Senja FK Senja
Matchday 10 Alta IF Alta IF 3:1 Elverum Fotball Elverum
Matchday 32 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 2:1 LKS Lomza LKS Lomza
Matchday 13 Degerfors Degerfors IF 3:2 Västerås SK Västerås SK
Matchday 13 Halmstad Halmstads BK 2:0 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 14 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 1:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 14 Taraz FK Taraz 0:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 14 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 14 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 14 FC Astana FC Astana 4:1 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 11 FK Andijon FK Andijon 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 11 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:1 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 11 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 1:1 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 11 Bukhara FK Bukhara 0:5 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 7 York9 FC York9 FC 1:0 Pacific FC Pacific FC
Matchday 7 FC Edmonton FC Edmonton 0:3 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 7 Forge FC Forge FC 2:1 Valour FC Valour FC
Matchday 30 SV Breinig SV Breinig 2:2 1.FC Düren FC Düren
Matchday 30 VfL Alfter VfL Alfter 1:1 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 30 Huerth FC Huerth 2:2 FC Hennef 05 Hennef 05
Matchday 30 Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler 9:2 VfL Vichttal VfL Vichttal
Matchday 30 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 1:1 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 30 Siegburger SV Siegburger SV 04 2:0 SSV Merten 1925 SSV Merten
Matchday 30 SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 4:2 SpVg Frechen 20 Frechen 20
Matchday 2 Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 2:1 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 30 ASK Elektra ASK Elektra 6:1 Union Mauer Union Mauer
Matchday 30 FavAC Favoritner AC 2:2 FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
Matchday 26 FC Sierre FC Sierre 1:0 Olympique de Genève FC Olymp. Genève
Matchday 26 FC Chippis FC Chippis 4:4 Servette FC U21 Servette U21
Matchday 26 FC Conthey FC Conthey 1:3 Urania Genève Sport Urania Genève
Matchday 26 CS Interstar CS Interstar GE 0:4 FC Monthey FC Monthey
Matchday 26 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 0:3 FC Veyrier Sports Veyrier Sports
Matchday 26 FC Forward FC Forward-Morges 3:2 FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
Matchday 26 Le Locle Sports Le Locle Sports 2:2 SC Düdingen SC Düdingen
Matchday 26 CS Romontois CS Romontois 4:1 FC Echichens FC Echichens
Matchday 26 FC Ueberstorf FC Ueberstorf 6:2 FC Thierrens FC Thierrens
Matchday 26 US Terre Sainte US Terre Sainte 2:3 FC La Tour/Le Pâquier FC La Tour
Matchday 26 FC Moutier FC Moutier 2:3 FC Prishtina Bern FC Prishtina BE
Matchday 26 AS Timau AS Timau Basel 0:9 FC Liestal FC Liestal
Matchday 26 SC Dornach SC Dornach 4:2 FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
Matchday 26 FC Tavannes FC Tavannes/Tramelan 2:0 FC Subingen FC Subingen
Matchday 26 FC Konolfingen FC Konolfingen 3:3 FC Cornol - La Baroche FC Cornol
Matchday 26 SC Binningen SC Binningen 0:2 SV Muttenz SV Muttenz
Matchday 26 AS Novazzano AS Novazzano 1968 1:0 AC Taverne AC Taverne
Matchday 26 Kickers Luzern FC Kickers Luzern 2:1 FC Hergiswil FC Hergiswil
Matchday 26 FC Eschenbach FC Eschenbach 3:1 FC Willisau FC Willisau
Matchday 26 Perlen-Buchr. FC Perlen-Buchrain 1:1 FC Ibach FC Ibach
Matchday 26 FC Paradiso FC Paradiso 2:0 FC Sarnen FC Sarnen
Matchday 26 FC Sursee FC Sursee 3:3 FC Lugano U21 FC Lugano U21
Matchday 26 FC Brunnen FC Brunnen 3:1 FC Altdorf FC Altdorf
Matchday 26 FC Dulliken FC Dulliken 3:1 FC Olten FC Olten
Matchday 26 FC Freienbach FC Freienbach 1:1 FC Wohlen U23 FC Wohlen U23
Matchday 26 FC Dietikon FC Dietikon 4:2 FC Aegeri FC Aegeri
Matchday 26 FC Eagles Aarau FC Eagles Aarau 1:1 FC Wangen bei Olten FC Wangen b. O.
Matchday 26 FC Einsiedeln FC Einsiedeln 2:5 FC Muri FC Muri
Matchday 26 NK Pajde NK Pajde Möhlin 0:3 FC Adliswil FC Adliswil
Matchday 26 FC Amriswil FC Amriswil 2:1 FC Seuzach FC Seuzach
Matchday 26 FC Balzers FC Balzers 4:0 FC Widnau FC Widnau
Matchday 26 FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen 2:1 FC Uzwil FC Uzwil
Matchday 26 Blue Stars ZH FC Blue Stars Zürich 3:0 FC Frauenfeld FC Frauenfeld
Matchday 26 Chur 97 Chur 97 3:2 FC Rüti FC Rüti
Matchday 26 FC Bazenheid FC Bazenheid 4:4 FC Wil 1900 U20 FC Wil U20
Matchday 26 FC Dübendorf FC Dübendorf 2:3 FC Uster FC Uster
Final Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 0:3 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
Group Stage Canada Canada 4:0 Martinique Martinique
Group Stage Mexico Mexico 7:0 Cuba Cuba
Group Stage Venezuela Venezuela 0:0 Peru Peru
Group Stage Argentina Argentina 0:2 Colombia Colombia
Matchday 17 Liepaja FK Liepaja 1:2 Riga FC Riga
Matchday 17 Spartaks Spartaks Jurmala 3:0 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 7 Taiwan Steel Taiwan Steel 1:7 Taipei City Tatung Taipei Tatung
Matchday 7 Taichung Futuro Taichung Futuro 1:1 Hang Yuen Hang Yuen
Matchday 7 Taiwan Power Taiwan Power Company 3:0 Ming Chuan University Ming Chuan Univ
Matchday 7 NTUPES National Taiwan University of PE & Sports 0:0 Taipei Red Lions Taipei R. Lions
Matchday 13 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 3:0 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 13 Khanh Hoa B.V.N SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC 0:1 VIETTEL FC VIETTEL FC
Matchday 13 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 4:2 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 9 Khatlon FK Khatlon 0:1 FK Kuktosh Kuktosh
Matchday 10 Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 1:2 FK Abdysh-Ata Kant Abdysh-Ata Kant
Matchday 10 Kara-Balta FK Kara-Balta 1:1 Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 13 Vasalund Vasalunds IF 1:2 Akropolis IF Akropolis
Matchday 13 Värnamo IFK Värnamo 2:2 Utsiktens BK Utsikten
Matchday 13 EB/Streymur EB/Streymur 1:4 Víkingur Göta Víkingur Göta
Matchday 13 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 2:0 AB Argir AB Argir
Matchday 13 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 1:5 HB Tórshavn HB Tórshavn
Matchday 13 TB Tvöroyri TB Tvöroyri 0:1 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Matchday 13 TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 1:1 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 13 JS Suning Jiangsu Suning 4:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 13 SZ FC Shenzhen FC 0:0 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 13 CC Yatai Changchun Yatai 3:2 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 13 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 1:1 Liaoning FC (-2019) Liaoning FC
Matchday 13 Petrocub FC Petrocub Hîncești 4:1 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
Matchday 13 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 2:0 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Qualifying Round K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 3:0 SV 07 Elversberg U19 Elversberg U19
Matchday 9 Lautoka FC Lautoka FC 4:3 Nasinu FC Nasinu FC
Matchday 9 Nadi FA Nadi FA 1:0 Tavua FC Tavua FC
Semi-Finals Málaga CF Málaga CF 0:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Final B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 2:3 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
Semi-Finals Ponferradina SD Ponferradina 1:0 FC Cartagena FC Cartagena
Algeria Algeria 3:2 Mali Mali
Senegal Senegal 1:0 Nigeria Nigeria
Matchday 17 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 0:1 Arambagh Krira Sangha Arambagh KS
Matchday 17 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 2:4 Sheikh Russel KC Sheikh Russel