For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:45:01 PM
Matchday 11 HJK Helsinki HJK Helsinki 0:1 FC Honka FC Honka
Round of 16 Houston Houston Dynamo 2:3 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Round of 16 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:3 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 7 Asheville City Asheville City SC 0:2 Chattanooga FC Chattanooga FC
Matchday 9 KR Reykjavík KR Reykjavík 3:2 Valur Reykjavík Valur
Matchday 8 Thróttur Thróttur Reykjavík 0:1 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 16 Reno FC Reno 1868 FC 0:3 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
First Round Viimsi JK II Viimsi JK II 1:2 Maarjamäe FC Igiliikur FC Igiliikur
First Round Eston Villa FC Eston Villa 15:0 JK Metsis JK Metsis
Round of 16 Rustavi FC Rustavi 2:0 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Round of 16 FC Merani FC Merani Tbilisi 1:0 on pens Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Round of 16 FC Gagra FC Gagra 2:3 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Round of 16 FC Telavi FC Telavi 0:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
group stage April 25 SC April 25 Sports Club 5:0 Hang Yuen Hang Yuen
Group Stage Punjab Punjab FC 1:1 Chennaiyin FC Chennaiyin FC
intermediate stage Binh Duong Becamex Binh Duong FC 1:0 PSM Makassar PSM Makassar
Group Stage Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 5:0 Manang Marsyangdi Club Manang Marsyangdi Club
group stage Tai Po Tai Po FC 3:3 Kitchee SC Kitchee
Group Stage FK Khujand FK Khujand 3:2 Istiqlol Dushanbe Istiqlol
Group Stage FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr 3:1 FC Dordoi Bishkek Dordoi Bishkek
last 16 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:2 Ulsan Hyundai Ulsan
last 16 SIPG Shanghai SIPG 1:1 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 16 Paide Paide Linnameeskond 7:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 16 FCI Levadia FCI Levadia 2:0 JK Trans Narva JK Trans Narva
intermediate stage Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
intermediate stage Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
intermediate stage FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
intermediate stage V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:4 Gamba Osaka Gamba Osaka
Second Round Bankhai Utd. Bankhai United 7:6 on pens Sisaket FC Sisaket FC
Second Round WU Nakhon Si WU Nakhon Si United 2:0 Songkhla Aslan TSU Songkhla TSU
Second Round Rayong Utd. Pluak Daeng Rayong United 0:4 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Second Round Krabi FC Krabi FC 1:3 Thai Honda FC Thai Honda FC
Second Round Navy FC Navy FC 0:5 Trat FC Trat FC
Second Round Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Second Round BG Pathum Utd. BG Pathum United 0:1 True Bangkok United Bangkok Utd.
Second Round Samut Prakan C. Samut Prakan City 4:2 AET Army United Army Utd.
Second Round Rayong FC Rayong FC 2:0 AET Suphanburi FC Suphanburi FC
Second Round Air Force Air Force Central FC 0:8 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Second Round Buriram Utd. Buriram United 4:1 Lampang FC Lampang FC
Second Round Customs Utd. MOF Customs United 2:1 Ubon United Ubon Utd.
Second Round Singburi FC Singburi Bangrajun FC 1:4 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Second Round Surat Thani C. Surat Thani City 3:1 Huai Thalaeng United Huai Thalaeng
Second Round Police Tero FC Police Tero FC 3:1 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
Second Round Port FC Port FC 4:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 17 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 0:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 17 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 3:2 Selangor FA Selangor FA
Third Round Grorud IL Grorud IL 0:1 Mjøndalen IF Mjøndalen
Third Round Baerum SK Baerum SK 5:3 Vålerenga Fotball Vålerenga
Third Round Skeid Oslo Skeid Oslo 0:3 Ranheim IL Ranheim IL
Third Round Strømmen IF Strømmen IF 1:0 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Third Round Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 1:2 AET Rosenborg BK Rosenborg BK
Third Round Sandefjord Sandefjord Fotball 2:4 on pens Odds BK Odds BK
Third Round Fram Larvik Fram Larvik 2:1 Strømsgodset IF Strømsgodset
Third Round Sandnes Ulf Sandnes Ulf 1:2 Viking Stavanger Viking FK
Third Round Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 0:4 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Third Round Sogndal Sogndal IL 1:2 SK Brann SK Brann
Third Round Levanger FK Levanger FK 1:3 Kristiansund BK Kristiansund BK
Third Round Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:0 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Third Round Bryne FK Bryne FK 2:6 FK Haugesund Haugesund
Third Round Aalesund Aalesunds FK 4:0 Molde FK Molde FK
Matchday 12 Jönköping Jönköpings Södra IF 3:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 10 MYPA Myllykosken Pallo -47 3:1 Turun Palloseura TPS
Matchday 10 FF Jaro FF Jaro 3:0 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 10 AC Kajaani AC Kajaani 1:3 Musan Salama MuSa
Matchday 10 TPV Tampereen Pallo-Veikot 1:3 FC Haka FC Haka
Matchday 33 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 3:4 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 33 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 2:1 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Matchday 33 Legia II Legia Warsaw II 1:2 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 33 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 2:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Matchday 33 Mazur Elk MKS Mazur Elk 0:4 Bron Radom Bron Radom
Matchday 33 Huragan Morag Huragan Morag 1:1 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Matchday 33 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 3:3 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Matchday 33 LKS Lomza LKS Lomza 0:5 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 33 Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 2:2 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Semi-Finals Kaysar Kaysar Kyzylorda 3:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Semi-Finals Atyrau FK Atyrau 0:0 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Semi-Finals Kaysar Kaysar Kyzylorda 3:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Semi-Finals Atyrau FK Atyrau 0:0 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Third Round FC Freienbach FC Freienbach 3:1 FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
Third Round AC Taverne AC Taverne 2:1 AS Novazzano 1968 AS Novazzano
Third Round Olymp. Genève Olympique de Genève FC 2:0 FC Colombier FC Colombier
Matchday 26 Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 1:2 FC Stade-Payerne Stade-Payerne
Matchday 9 Sudet Sudet Kouvola 0:0 Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 9 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:1 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 9 Salon Pallo Salon Palloilijat 2:3 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 9 P-Iirot Pallo-Iirot 2:2 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 9 KaaPo Kaarinan Pojat 4:0 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 6 Global Cebu FC Global Cebu FC 3:1 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 6 Mendiola FC Mendiola FC 1991 3:6 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 6 G. Archers Utd. Green Archers United FC 0:0 Stallion Laguna FC Stallion FC
Matchday 9 Tuusulan Tuusulan Palloseura 2:3 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
Matchday 9 PK-35 Pallokerho-35 5:1 FC HooGee FC HooGee
Matchday 9 LPS Laajasalon Palloseura 4:1 Puistolan Urheilijat Puistolan
Matchday 9 Koivukylän Koivukylän Palloseura 2:1 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
Matchday 9 Atlantis FC Atlantis FC 7:1 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 9 HPS Helsingin Palloseura 8:1 SexyPöxyt SexyPöxyt
Matchday 9 HIFK II Helsinki IFK II 0:0 Hangö IK Hangö IK
Group Stage Panama Panama 2:0 Trinidad and Tobago Trinidad
Group Stage USA United States 4:0 Guyana Guyana
3rd round Uni. Católica CD Universidad Católica 1:1 Independiente Juniors Ind. Jrs.
Group Stage Brazil Brazil 0:0 Venezuela Venezuela
Group Stage Colombia Colombia 1:0 Qatar Qatar
Matchday 14 Kristianstad Kristianstad FC 0:2 Torns IF Torns IF
Quarter-Finals Persebaya Persebaya Surabaya 1:1 Madura United FC Madura United
Matchday 16 YC Helanshan Yinchuan Helanshan 1:0 Qingdao Jonoon QD Jonoon
Matchday 16 DL Chanjoy Dalian Chanjoy 7:1 Shanxi Metropolis SX Metropolis
Matchday 16 YB Beiguo Yanbian Beiguo 1:0 Jilin Baijia JL Baijia
Matchday 16 JS Yancheng Jiangsu Yancheng Dingli 2:0 Beijing BIT BIT
Matchday 16 QD Red Lions Qingdao Red Lions 1:0 Zibo Cuju ZB Cuju
Matchday 16 HB Olle Elite Hebei Olle Elite 3:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 16 XA D. Chongde Xi'an Daxing Chongde 0:3 Baoding Yingli ETS BD Yingli ETS
Matchday 16 SY Urban Shenyang Urban 1:0 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Matchday 16 GX Baoyun Guangxi Baoyun 1:1 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 16 SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 1:1 Fujian Tianxin FJ Tianxin
Matchday 16 LS UCI Lhasa UCI 0:1 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
Matchday 16 HB Chufeng Heli Hubei Chufeng Heli 0:0 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 16 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 1:0 Kunshan FC KS FC
Matchday 16 HZ Wu-Yue Q. Hangzhou Wu-Yue Qiantang 2:1 Yunnan Kunlu YN Kunlu
Matchday 16 CD Better City Chengdu Better City 5:1 Nanjing Shaye NJ Shaye
Group Stage Spain U21 Spain U21 2:1 Belgium U21 Belgium U21
Group Stage Italy U21 Italy U21 0:1 Poland U21 Poland U21