For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:13:25 PM
Matchday 11 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 1:1 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 11 SC Riverball SC Riverball 3:0 Kings SC Kings SC
Matchday 13 FC Lahti FC Lahti 0:0 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 13 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 2:2 FC Honka FC Honka
Fourth Round HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 5:6 on pens Sundom Idrottsförening Sundom
Matchday 17 Atlanta United Atlanta United FC 2:1 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 17 NYCFC New York City FC 4:2 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 17 Columbus Crew Columbus Crew SC 0:2 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 17 Revolution New England Revolution 2:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 17 D.C. United D.C. United 1:1 Toronto FC Toronto FC
Matchday 17 Quakes San Jose Earthquakes 3:0 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 17 Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 17 Salt Lake Real Salt Lake City 2:0 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 17 Vissel Kobe Vissel Kobe 5:3 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 17 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 17 Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 17 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 17 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 17 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:3 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 17 Sagan Tosu Sagan Tosu 4:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 14 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 14 Fukushima Utd. Fukushima United 1:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 14 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 14 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:2 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 14 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 20 FC Gifu FC Gifu 1:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 20 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:4 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 11 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 0:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 11 Fylkir Fylkir Reykjavík 3:2 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 11 HK Kópavogs HK Kópavogs 1:2 Valur Reykjavík Valur
Matchday 13 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 0:2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 13 Slavia Slavia Mozyr 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 13 BATE Borisov BATE Borisov 3:0 FK Vitebsk Vitebsk
final Mineros Mineros de Guayana 0:2 on pens Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 17 Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:0 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Matchday 17 Indy Eleven Indy Eleven 1:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 17 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 4:1 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 17 Charleston Charleston Battery 1:1 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 17 North Carolina North Carolina FC 1:0 Nashville SC Nashville SC
Matchday 17 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 17 Bold FC Austin Bold FC 5:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 17 Orange County Orange County SC 1:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 17 Tulsa FC Tulsa 1:3 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 17 Fresno Fresno FC 3:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 17 Las Vegas Las Vegas Lights FC 0:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 17 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:2 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 17 Reno FC Reno 1868 FC 2:0 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 17 Kansas City II Sporting Kansas City II 2:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 18 Incheon Utd. Incheon United 1:2 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 18 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:1 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 18 FC Seoul FC Seoul 2:2 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
Matchday 14 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 14 North Texas SC North Texas Soccer Club 3:1 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 17 FC Anyang FC Anyang 2:0 Suwon FC Suwon FC
Matchday 17 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 17 Busan IPark Busan IPark 2:4 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 18 FC Flora FC Flora Tallinn 4:1 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 18 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:2 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 14 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 5:2 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 14 Shan Utd. Shan United FC 2:0 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 14 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 0:0 FC Dagon FC Dagon
Matchday 16 Trat FC Trat FC 0:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 16 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:2 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 16 Chonburi FC Chonburi FC 1:0 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 16 Port FC Port FC 1:4 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 15 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 1:0 Warriors FC Warriors FC
Matchday 13 Kongsvinger Kongsvinger IL 3:0 Sogndal IL Sogndal IL
Matchday 13 Skeid Oslo Skeid Oslo 1:2 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 13 FK Jerv FK Jerv 0:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 13 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 4:2 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Matchday 13 Notodden Notodden FK 3:0 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 13 Aalesund Aalesunds FK 3:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 13 Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:3 IK Start Start
Matchday 13 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 3:0 Odds BK Odds BK
Matchday 13 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:1 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 13 Haugesund FK Haugesund 1:4 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 13 Stabæk Stabæk Fotball 0:0 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 13 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 4:0 Tromsø IL Tromsø IL
Matchday 13 Molde FK Molde FK 1:1 SK Brann SK Brann
Matchday 12 Bryne FK Bryne FK 1:1 IL Hödd IL Hödd
Matchday 12 Levanger FK Levanger FK 2:1 FK Vidar Vidar
Matchday 13 AIK AIK 0:0 Malmö FF Malmö FF
Matchday 13 Norrköping IFK Norrköping 0:1 IK Sirius Sirius
Matchday 16 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 3:0 FK Atyrau Atyrau
Matchday 16 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 16 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:0 FK Taraz Taraz
Matchday 16 Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:2 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 16 Aktobe FK Aktobe 2:1 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 16 FC Astana FC Astana 0:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 10 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 3:2 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 10 OLS Oulun Luistinseura 2:1 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 10 VPS II Vaasan Palloseura II 0:2 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 10 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 5:1 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 10 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 1:5 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 11 EsPa Etelä-Espoon Pallo 1:2 SexyPöxyt SexyPöxyt
Quarter-Finals Haiti Haiti 3:2 Canada Canada
Quarter-Finals Mexico Mexico 6:5 on pens Costa Rica Costa Rica
Quarter-Finals Jamaica Jamaica 1:0 Panama Panama
Matchday 20 Valmiera Valmiera Glass ViA 1:1 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 20 Metta FK Metta 0:4 Riga FC Riga
Matchday 20 Jelgava FK Jelgava 1:2 FK Ventspils Ventspils
Matchday 9 Taichung Futuro Taichung Futuro 2:3 Taiwan Steel Taiwan Steel
Matchday 9 Hasus TSU Hasus Taiwan Sports University 1:3 Ming Chuan University Ming Chuan Univ
Matchday 9 Taipei Tatung Taipei City Tatung 2:2 Hang Yuen Hang Yuen
Matchday 9 Taiwan Power Taiwan Power Company 3:0 Taipei Red Lions Taipei R. Lions
Matchday 15 Sylvia IF Sylvia 4:2 Bodens BK Boden
Matchday 15 Team TG Team TG FF 2:0 Nyköpings BIS Nyköping
Matchday 9 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 3:2 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
Group Stage Madagascar Madagascar 2:0 Nigeria Nigeria
Group Stage Burundi Burundi 0:2 Guinea Guinea
Group Stage Uganda Uganda 0:2 Egypt Egypt
Group Stage Zimbabwe Zimbabwe 0:4 Democratic Republic of the Congo DR Congo
Matchday 6 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 0:3 Bali United FC Bali United
Matchday 6 PSIS PSIS Semarang 0:0 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 6 Persib Bandung Persib Bandung 1:2 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Semi-Finals PSM Makassar PSM Makassar 1:0 Madura United FC Madura United
Matchday 15 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 2:2 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 15 SZ FC Shenzhen FC 0:1 Shanghai SIPG SH SIPG
Matchday 15 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:0 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 15 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 2:2 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 15 Liaoning FC Liaoning FC 0:1 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 15 SC Longfor Sichuan Longfor 0:2 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 18 JL Baijia Jilin Baijia 0:1 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 18 HN Billows Hunan Billows 0:1 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 15 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 0:2 FC Sfintul Gheorghe Sfintul Gheor.
Matchday 15 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 0:2 FC Petrocub Hîncești Petrocub
final Atl. Baleares Atlético Baleares 3:1 CD Mirandés CD Mirandés
Lithuania U17 Lithuania U17 1:1 Estonia U17 Estonia U17
Finland U16 Finland U16 1:1 Latvia U17 Latvia U17
Final Spain U21 Spain U21 2:1 Germany U21 Germany U21