For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:53:32 PM
Matchday 14 Kalmar FF Kalmar FF 0:1 AIK AIK
Matchday 14 Sirius IK Sirius 1:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 14 IFK Göteborg IFK Göteborg 2:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 14 Malmö FF Malmö FF 2:1 Örebro SK Örebro SK
Matchday 10 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 7:0 Kings SC Kings SC
Fourth Round Koivukylän Koivukylän Palloseura 6:0 Apollo FC Apollo FC
Matchday 14 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 14 RoPS Rovaniemen Palloseura 1:2 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 14 FC Honka FC Honka 1:2 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 18 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 2:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 18 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 18 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 18 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 18 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 15 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 15 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 15 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 2:3 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 15 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 15 Gainare Tottori Gainare Tottori 2:1 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 21 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:3 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 21 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 21 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:3 FC Gifu FC Gifu
Matchday 21 FC Ryukyu FC Ryukyu 3:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 12 ÍA Akranes ÍA Akranes 2:0 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 12 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 1:2 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 10 Thróttur Thróttur Reykjavík 7:0 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 14 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:4 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 14 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:2 FK Minsk FK Minsk
Matchday 14 Vitebsk FK Vitebsk 0:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 17 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 18 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 19 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 1:1 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 19 FC Seoul FC Seoul 2:2 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 19 Ulsan Ulsan Hyundai 1:0 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 19 Daegu FC Daegu FC 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Final Slavia Prague SK Slavia Prague 3:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Final CFR Cluj CFR Cluj 0:1 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 12 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 0:2 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 12 Changwon City Changwon City FC 0:1 Gangneung City FC Gangneung City
Matchday 12 Cheonan City Cheonan City FC 1:0 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 18 Busan IPark Busan IPark FC 3:1 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Matchday 18 Gwangju FC Gwangju FC 1:0 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 19 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:1 FC Elva FC Elva
Matchday 19 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 1:2 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 19 FCI Levadia FCI Levadia 1:2 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 19 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 15 Yangon Utd. Yangon United FC 1:0 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 15 Shan Utd. Shan United FC 4:2 FC Dagon FC Dagon
Matchday 15 Magwe FC Magwe FC 2:0 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 17 Sukhothai FC Sukhothai FC 1:2 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 17 PTT Rayong PTT Rayong 3:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 17 Chainat FC Chainat Hornbill FC 3:2 Trat FC Trat FC
Matchday 17 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:1 Port FC Port FC
Matchday 19 Perak TBG Perak TBG FC 0:3 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 19 Pahang FA Pahang FA 2:0 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
Matchday 19 PJ City Petaling Jaya City FC 1:2 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 16 Young Lions Garena Young Lions 1:2 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 16 Warriors FC Warriors FC 3:3 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 11 Grobinas Grobinas SC 1:2 FK Auda Kekava FK Auda
Matchday 11 Tukums FK Tukums 2000 1:0 FC New Project New Project
Matchday 11 Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 0:4 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 13 Brattvag IL Brattvag IL 1:0 Nardo FK Nardo FK
Matchday 13 Stjördals B. Stjördals Blink IL 3:1 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 13 FF Jaro FF Jaro 3:2 FC KTP FC KTP
Matchday 13 MYPA Myllykosken Pallo -47 0:3 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 13 AC Kajaani AC Kajaani 0:1 Turun Palloseura TPS
Matchday 13 MuSa Musan Salama 1:5 FC Haka FC Haka
Matchday 13 AC Oulu AC Oulu 3:3 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 17 Taraz FK Taraz 1:1 FK Aktobe Aktobe
Matchday 17 Irtysh Irtysh Pavlodar 2:1 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 17 Kaysar Kaysar Kyzylorda 2:2 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 17 Atyrau FK Atyrau 2:1 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 1 Forge FC Forge FC 1:2 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 1 HFX Wanderers HFX Wanderers FC 1:0 York9 FC York9 FC
Matchday 11 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:1 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 11 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:3 Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 11 JIPPO JIPPO Joensuu 1:1 FC Viikingit FC Viikingit
Matchday 11 JäPS Järvenpään Palloseura 2:1 PEPO Lappeenranta PEPO
Matchday 10 G. Archers Utd. Green Archers United FC 0:0 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 11 SJK II SJK Seinäjoki II 5:1 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 11 JS Hercules JS Hercules 3:0 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
Matchday 11 SC Kufu-98 SC Kufu-98 4:1 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 9 Sud America IA Sud America Montevideo 0:1 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Matchday 9 Bella Vista Club Atlético Bella Vista 1:1 Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
Matchday 9 Maldonado Club Deportivo Maldonado 1:1 Deportivo Villa Española Villa Española
Matchday 9 CA Atenas Club Atlético Atenas de San Carlos 1:2 CA Rentistas Rentistas
Matchday 16 Uni. Católica CD Universidad Católica 6:2 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 16 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2:1 CD América de Quito CD América
Third Place Play-Off Argentina Argentina 2:1 Chile Chile
Matchday 21 Ventspils FK Ventspils 2:1 FK Metta Metta
Matchday 21 RFS FK RFS 2:0 FK Jelgava Jelgava
Matchday 16 Karlslunds IF Karlslunds IF HFK 1:1 Team TG FF Team TG
Matchday 16 Gefle Gefle IF 0:5 Karlstad BK Karlstad BK
Matchday 16 Rynninge IK Rynninge IK 1:1 IF Sylvia Sylvia
Matchday 16 BK Forward BK Forward 2:2 Carlstad United BK Carlstad United
Matchday 16 Akropolis Akropolis IF 1:3 Sandvikens IF Sandviken
Matchday 16 Utsikten Utsiktens BK 3:0 Atvidabergs FF Atvidaberg
Matchday 16 Kristianstad Kristianstad FC 2:3 Ljungskile SK Ljungskile
Matchday 16 Tvååkers IF Tvååkers IF 1:2 Landskrona BoIS Landskrona
Matchday 19 Keila JK Keila JK 3:1 Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju U21
Matchday 19 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 1:4 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 19 Viimsi JK Viimsi JK 1:3 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 19 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 3:0 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Round of 16 Nigeria Nigeria 3:2 Cameroon Cameroon
Round of 16 Egypt Egypt 0:1 South Africa South Africa
Semi-Finals Borneo FC Borneo FC 1:1 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 7 PSIS PSIS Semarang 2:0 Persela Lamongan Persela
Matchday 16 GZ R&F Guangzhou R&F 4:2 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 16 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 3:0 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 16 SIPG Shanghai SIPG 3:1 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 16 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 3:0 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 16 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 0:0 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 16 BJ BSU Beijing BSU 3:1 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 16 IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 1:0 Sichuan Longfor SC Longfor
Matchday 16 QD Huanghai Qingdao Huanghai 1:1 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 16 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 2:2 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 19 JS Yancheng Jiangsu Yancheng Dingli 0:0 Yinchuan Helanshan YC Helanshan
Matchday 19 QD Red Lions Qingdao Red Lions 1:0 Xi'an Daxing Chongde XA D. Chongde
Matchday 19 YB Beiguo Yanbian Beiguo 0:1 Zibo Cuju ZB Cuju
Matchday 19 JL Baijia Jilin Baijia 0:4 Shenyang Urban SY Urban
Matchday 19 SX Metropolis Shanxi Metropolis 0:1 Qingdao Jonoon QD Jonoon
Matchday 19 BD Yingli ETS Baoding Yingli ETS 0:3 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 19 IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 0:2 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Matchday 19 YN Kunlu Yunnan Kunlu 0:1 Fujian Tianxin FJ Tianxin
Matchday 19 GX Baoyun Guangxi Baoyun 2:1 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 19 SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 2:1 Sichuan Jiuniu SC Jiuniu
Matchday 19 HZ Wu-Yue Q. Hangzhou Wu-Yue Qiantang 3:1 Hunan Billows HN Billows
Matchday 19 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 3:0 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 19 CD Better City Chengdu Better City 3:0 Lhasa UCI LS UCI
Matchday 19 WH Three Towns Wuhan Three Towns 1:0 Nanjing Shaye NJ Shaye
Matchday 19 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 2:0 Kunshan FC KS FC
final Loko Moscow Lokomotiv Moscow 3:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 20 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 0:0 Rahmatganj MFS Rahmatganj
Matchday 20 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 2:1 Sheikh Jamal Dhanmondi Sheikh Jamal
Matchday 20 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 2:0 Chittagong Abahani Chittagong Aba.