For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:05:38 PM
Matchday 1 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
Matchday 1 Ural Ural Yekaterinburg 3:2 FK Ufa Ufa
Matchday 1 Zenit II Zenit St. Petersburg II 2:1 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 1 Rostov II FK Rostov II 2:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 1 Akhmat II Akhmat Grozny II 3:0 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 2:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 1 FK Jablonec FK Jablonec 2:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 1 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 1:2 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 1 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 1 FC Midtjylland FC Midtjylland 1:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 15 FC Honka FC Honka 3:0 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 15 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:0 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 14 FC KTP FC KTP 0:2 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 14 Ekenäs IF Ekenäs IF 3:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 14 TPS Turun Palloseura 1:0 AC Oulu AC Oulu
Matchday 14 FC Haka FC Haka 2:0 FF Jaro FF Jaro
Matchday 14 MuSa Musan Salama 4:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 11 Ilves II Ilves Tampere II 3:1 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 11 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 0:1 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 11 Käpylän Käpylän Pallo 2:1 FC Espoo FC Espoo
Matchday 12 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:0 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
Matchday 12 Sudet Sudet Kouvola 0:4 Mikkelin Kissat Kissat
Matchday 12 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 1:1 FC Viikingit FC Viikingit
Matchday 12 PEPO PEPO Lappeenranta 4:0 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 12 JäPS Järvenpään Palloseura 5:0 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 1 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:2 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 1 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 0:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 1 SV Mitterteich SV Mitterteich 2:2 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 1 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:1 ASV Vach ASV Vach
Matchday 1 SV Schwaig SV Schwaig 0:2 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 1 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:3 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 1 Kickers Selb Kickers Selb 6:0 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 1 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 1 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 1 TG Höchberg TG Höchberg 2:0 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 1 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 4:4 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 1 SV Friesen SV Friesen 1:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 1 TuS Röllbach TuS Röllbach 1:4 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 1 Alem. Haibach Alemannia Haibach 1:1 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 1 FC Töging FC Töging 1:1 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 4:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 1 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:2 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 1 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 4:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 1 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:3 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 1 1.FC Passau 1.FC Passau 0:1 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 1 TSV Kastl TSV Kastl 3:3 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 1 FC Tegernheim FC Tegernheim 3:0 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 1 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 1:2 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:2 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 1 TSV Bogen TSV Bogen 0:4 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 1 TSV Seebach TSV Seebach 1:1 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 1 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 9 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 9 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 3:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 9 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:4 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 19 D.C. United D.C. United 2:2 New England Revolution Revolution
Matchday 19 Houston Houston Dynamo 1:3 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 19 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:3 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 19 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 19 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:4 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 19 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 19 Gamba Osaka Gamba Osaka 1:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 19 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 19 Oita Trinita Oita Trinita 2:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 19 Sagan Tosu Sagan Tosu 0:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 22 Mito HollyHock Mito HollyHock 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 22 Tochigi SC Tochigi SC 2:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 22 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 22 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 22 Omiya Ardija Omiya Ardija 6:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 22 Albirex Niigata Albirex Niigata 0:2 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 22 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 22 FC Ryukyu FC Ryukyu 0:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 16 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 0:3 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 16 SC Sagamihara SC Sagamihara 3:3 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 15 Honda Lock Honda Lock 0:2 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 10 Tokyo 23 Tokyo 23 0:0 Tsukuba FC Tsukuba FC
Matchday 11 Hatsukaichi Hatsukaichi FC 2:3 International Pacific University FC IPU FC
Matchday 11 Harada Steel Harada Steel FC 0:1 NTN Okayama NTN Okayama
Matchday 11 Bel.Ros. Hamada Beluga Rosso Hamada 0:1 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Matchday 11 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 3:0 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
Matchday 11 FX Hiroshima Fuji Xerox Hiroshima SC 2:2 JXTG Energy Mizushima JXTG Mizushima
Matchday 15 FK Minsk FK Minsk 3:3 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 15 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1:2 FK Gomel Gomel
Matchday 15 Neman Grodno Neman Grodno 0:0 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 19 Real Monarchs Real Monarchs SLC 5:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 21 Incheon Utd. Incheon United 0:2 FC Seoul FC Seoul
Matchday 21 Jeju Utd. Jeju United 1:1 Pohang Steelers Pohang Steelers
Round of 16 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 0:1 Caramba Riga Caramba
Matchday 16 Toronto FC II Toronto FC II 3:0 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 13 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 3:1 Changwon FC Changwon FC
Matchday 19 Suwon FC Suwon FC 0:1 Busan IPark Busan IPark
Matchday 19 FC Anyang FC Anyang 4:1 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
Group Stage Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 6:4 on pens Dundee United FC Dundee United
Group Stage Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 2:0 East Fife FC East Fife
Group Stage Forfar Athletic Forfar Athletic FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
Group Stage Ross County Ross County FC 4:1 Montrose FC Montrose
Group Stage Arbroath Arbroath FC 2:1 Elgin City FC Elgin City
Group Stage Stirling Stirling Albion FC 4:5 on pens Hibernian FC Hibernian FC
Group Stage Peterhead FC Peterhead FC 2:1 Cove Rangers FC Cove Rangers
Group Stage Raith Rovers Raith Rovers FC 0:3 Dundee FC Dundee FC
Group Stage Annan Athletic Annan Athletic FC 0:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
Group Stage Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:3 Motherwell FC Motherwell FC
Group Stage Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 5:6 on pens Queen's Park FC Queen's Park
Group Stage Partick Thistle Partick Thistle FC 1:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
Group Stage Berwick Rangers Berwick Rangers FC 0:7 Ayr United FC Ayr United
Group Stage Falkirk FC Falkirk FC 4:5 on pens Livingston FC Livingston FC
Group Stage East Kilbride East Kilbride FC 0:1 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 1 Guaraní Club Guaraní 1:3 River Plate Asunción River Plate
Matchday 1 CD Santaní CD Santaní 0:2 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
First Round Maardu LM Maardu Linnameeskond 12:0 FC Warrior Valga Warrior Valga
Matchday 1 Ayacucho FC Ayacucho FC 1:0  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 1 César Vallejo Universidad César Vallejo 1:1 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 19 Derry City Derry City 0:0 University College Dublin UCD
Matchday 20 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 2:1 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 20 Longford Town Longford Town FC 2:1 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 16 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 1:0 FC Dagon FC Dagon
Matchday 16 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 0:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 16 Magwe FC Magwe FC 1:1 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 18 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 18 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 3:3 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 18 Port FC Port FC 2:2 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 18 Samut Prakan C. Samut Prakan City 0:3 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 21 Kedah FA Kedah FA 4:2 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 21 Perak II Perak FA II 1:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 21 FA Selangor FA Selangor 3:0 Petaling Jaya City FC PJ City FC
Matchday 21 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 0:4 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 18 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 1:2 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 18 Young Lions Garena Young Lions 0:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 2 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 2 Tom Tomsk Tom Tomsk 2:0 FK Armavir Armavir
Matchday 2 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:0 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 2 Khimki FK Khimki 3:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 2 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:0 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 2 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 2 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 2 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:2 Luch Vladivostok Luch
Matchday 2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 3:2 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 2 Chertanovo Chertanovo Moscow 2:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 15 Rosenborg BK Rosenborg BK 5:1 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 14 Levanger FK Levanger FK 4:3 Arendal Fotball Arendal Fotball
Matchday 14 Egersund Egersunds IK 5:0 Brattvag IL Brattvag IL
Matchday 14 Kvik Halden Kvik Halden 7:1 IL Hödd IL Hödd
Matchday 14 Nardo FK Nardo FK 4:0 Moss FK Moss FK
Matchday 14 Sola FK Sola FK 1:2 Fredrikstad FK Fredrikstad
Matchday 15 Falkenberg Falkenbergs FF 1:1 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 15 AIK AIK 3:0 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 15 Örgryte Örgryte IS 2:0 Östers IF Östers IF
Matchday 15 Trelleborg Trelleborgs FF 1:2 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 15 Frej IK Frej 1:2 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 18 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 4:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 18 Aktobe FK Aktobe 2:2 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 1 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 4:0 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 1 SV Schalding SV Schalding-Heining 0:2 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Matchday 1 TSV Buchbach TSV Buchbach 1:3 FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 1 VfR Garching VfR Garching 1:3 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
Matchday 1 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 2:2 TSV Landsberg TSV Landsberg
Matchday 1 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 2:1 Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
Matchday 1 SV Pullach SV Pullach 2:1 SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 1 SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 0:2 FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 1 TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 0:1 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 1 FC Deisenhofen FC Deisenhofen 1:0 TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 1 1.FC Sand 1.FC Sand 1:3 TSV Großbardorf TSV Großbardorf
Matchday 1 Ammerthal DJK Ammerthal 2:1 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
Matchday 1 ATSV Erlangen ATSV Erlangen 2:0 SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
Matchday 1 ASV Cham ASV Cham 0:2 SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 14 Naftan Naftan Novopolotsk 2:4 FK Orsha Orsha
Matchday 14 Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 4:0 FK Slonim 2017 Slonim 2017
Matchday 14 FK Lida FK Lida 0:1 Belshina Bobruisk Belshina
Matchday 14 Krumkachi Krumkachi 3:3 Sputnik Rechitsa Sputnik
Matchday 14 Rukh Rukh Brest 1:0 Volna Pinsk Volna Pinsk
Matchday 14 Granit Granit Mikashevichi 3:1 FK Smorgon FK Smorgon
Matchday 14 FK Baranovichi FK Baranovichi 1:3 Khimik Svetlogorsk Svetlogorsk
Matchday 12 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 12:0 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 12 Stallion FC Stallion Laguna FC 0:1 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 10 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 1:1 Central Español Central
Matchday 17 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 3:1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 15 S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 1:1 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 15 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 3:0 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 15 Hanoi FC Hanoi FC 2:2 SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC Khanh Hoa B.V.N
Matchday 2 Ilbirs Bishkek FK Ilbirs Bishkek 1:3 FK Alay Osh Alay Osh
Matchday 1 FC Kempten FC Kempten 3:4 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 1 Illertissen II FV Illertissen II 0:1 TuS Geretsried TuS Geretsried
Matchday 1 VfB Durach VfB Durach 3:1 SV Egg an der Günz SV Egg
Matchday 1 VfR Neuburg/D. VfR Neuburg/Donau 3:1 SV Mering SV Mering
Matchday 1 Garmisch 1.FC Garmisch-Partenkirchen 2:2 SC Olching SC Olching
Matchday 1 FC Ehekirchen FC Ehekirchen 0:2 FC Memmingen II Memmingen II
Matchday 8 PSM Makassar PSM Makassar 2:1 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Matchday 8 PSS Sleman PSS Sleman 2:1 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 5 Cilegon Utd. Cilegon United FC 4:0 PSPS Riau PSPS Riau
Matchday 5 Aceh United Aceh United 2:1 Blitar Bandung United FC Blitar Utd.
Matchday 5 Sriwijaya FC Sriwijaya FC 0:2 Persita Tangerang Persita Tangerang
Matchday 5 PSCS PSCS Cilacap 0:0 PSMS Medan Medan
Matchday 5 PSGC PSGC Ciamis 2:3 Persiraja Banda Aceh Persiraja
Matchday 5 Perserang Perserang Serang 2:0 Persibat Batang Persibat
Matchday 17 BJ Renhe Beijing Renhe 0:2 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 17 TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 2:2 Shenzhen FC SZ FC
Matchday 17 JS Suning Jiangsu Suning 0:3 Shanghai SIPG SH SIPG
Matchday 17 QD Huanghai Qingdao Huanghai 0:0 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 17 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 1:1 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 20 YC Helanshan Yinchuan Helanshan (-2019) 4:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 20 QD Jonoon Qingdao Jonoon 2:0 Jilin Baijia (-2019) JL Baijia
Matchday 20 YB Beiguo Yanbian Beiguo (-2019) 2:1 Qingdao Red Lions QD Red Lions
Matchday 20 XA D. Chongde Xi'an Daxing Chongde 0:0 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 20 LN SY Urban Liaoning Shenyang Urban 3:1 Baoding Yingli ETS (-2020) BD Yingli ETS
Matchday 20 DL Chanjoy Dalian Chanjoy (-2019) 0:2 Zibo Cuju ZB Cuju
Matchday 20 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 3:1 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 20 GX Baoyun Guangxi Baoyun 1:0 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
Matchday 20 LS UCI Lhasa UCI (-2019) 2:0 Hangzhou Wu-Yue Qiantang HZ Wu-Yue Q.
Matchday 20 HN Billows Hunan Billows 0:2 Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 20 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 0:2 Shenzhen Pengcheng SZ Pengcheng
Matchday 20 KS FC Kunshan FC 2:1 Yunnan Kunlu YN Kunlu
Matchday 20 FJ Tianxin Fujian Tianxin (-2019) 4:2 Nanjing Shaye (-2019) NJ Shaye
Round of 16 PSV Neumünster PSV Union Neumünster 7:1 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Round of 16 Breitenfelde Breitenfelder SV 0:2 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Round of 16 Husumer SV Husumer SV 1:4 TSB Flensburg TSB Flensburg
Round of 16 Oldenburger SV Oldenburger SV 1:0 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Round of 16 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 2:5 AET Heider SV Heider SV
India India 2:5 North Korea North Korea
Latest Goal Scorers
Player/Club Match
A. Said Ahmed A. Said Ahmed AC Oulu (Own Goal) Myllykosken Pallo -47 1:1 AC Oulu
A. van der Spa A. van der Spa Sandnes Ulf (Own Goal) Sandnes Ulf 4:3 Øygarden FK
A. Karasausks A. Karasausks Liepaja FK Ventspils 2:1 FK Liepaja
Tsubasa Ando Tsubasa Ando Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:0 Iwate Grulla Morioka
Shochi Niiyama Shochi Niiyama Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:0 Iwate Grulla Morioka