For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:06:26 PM
Matchday 1 FCM Reserves FC Midtjylland Reserves 7:1 Esbjerg fB Reserves EFB Reserves
First Round Shkendija Shkendija Tetovo 1:2 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
First Round Saburtalo FC Saburtalo 1:3 Sheriff Tiraspol Sheriff
First Round HB Tórshavn HB Tórshavn 2:2 HJK Helsinki HJK Helsinki
First Round Valletta Valletta FC 1:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
First Round KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 0:1 The New Saints FC The New Saints
First Round Red Star Red Star Belgrade 2:1 Suduva Marijampole Suduva
First Round FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:5 FK Cukaricki Cukaricki
First Round KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0:0 FK Riteriai Riteriai
First Round OFK Titograd OFK Titograd 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 2 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:2 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 2 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 0:2 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 2 SE Freising SC Eintracht Freising 1:1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 2 FSV Stadeln FSV Stadeln 5:0 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 2 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 1:1 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 2 1.SC Feucht 1.SC Feucht 4:1 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 10 Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 1 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:3 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 12 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 0:3 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 12 Thór Thór Akureyri 2:1 UMF Njardvik Njardvik
Matchday 12 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 2:0 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 12 Thróttur Thróttur Reykjavík 0:1 ÍF Grótta Grótta
Matchday 12 Leiknir Leiknir Reykjavík 3:2 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 12 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 3:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 10 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:1 Sport Club do Recife Sport Recife
last 16 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:1 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
Group Stage Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:2 Dundee United FC Dundee United
Group Stage Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 0:2 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Group Stage Brechin City Brechin City FC 0:4 Ross County FC Ross County
Group Stage Montrose Montrose FC 1:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Group Stage Alloa Athletic Alloa Athletic FC 8:9 on pens Elgin City FC Elgin City
Group Stage Peterhead FC Peterhead FC 11:10 on pens Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Group Stage Morton Greenock Morton FC 6:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
Group Stage Queen o. t. S. Queen of the South FC 8:7 on pens Annan Athletic FC Annan Athletic
Group Stage Queen's Park Queen's Park FC 1:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
Group Stage Falkirk FC Falkirk FC 1:0 Stranraer FC Stranraer
Group Stage Livingston FC Livingston FC 2:1 Ayr United FC Ayr United
Matchday 21 Melaka Utd. SA Melaka United SA 1:1 PKNS FC PKNS FC
Matchday 20 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 0:1 Petaling Jaya City FC PJ City
Matchday 1 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 2:0 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 1 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 0:1 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 1 Zvezda Perm Zvezda Perm 1:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 1 Tyumen FK Tyumen 3:2 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 1 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 5:0 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 1 Lada Togliatti Lada Togliatti 1:0 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 1 Strogino Moscow Strogino Moscow 2:0 FK Ryazan FK Ryazan
Matchday 1 Ararat Moskau Ararat Moskau 8:2 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 1 Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 0:1 FK Kaluga FK Kaluga
Matchday 1 Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 0:4 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 1 Sokol Saratov Sokol Saratov 0:1 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 1 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:2 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 1 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 1:2 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 1 Olimp Khimki Olimp Khimki 0:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 1 Leningradets FK Leningradets 2:2 Rodina Moscow Rodina
Matchday 1 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 1:2 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
Matchday 1 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 5:0 Zvezda St. Petersburg Zvezda S-Pb
Matchday 1 Murom FK Murom 0:2 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 1 Stavropol Dinamo Stavropol 3:0 Inter Cherkessk I. Cherkessk
Matchday 1 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 0:1 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 1 Makhachkala FK Makhachkala 1:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 1 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 1:1 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 1 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 1:1 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 1 Volgar Volgar Astrakhan 2:0 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 1 Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 0:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 1 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 15 Västerås SK Västerås SK 2:2 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 17 CD América CD América de Quito 1:1 CD Olmedo CD Olmedo
last 16 Club Alianza Club Alianza 0:0 LDU Quito LDU Quito
Matchday 16 Song Lam FC Song Lam Nghe An FC 2:2 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 9 Persipura Persipura Jayapura 1:0 Madura United FC Madura United
Matchday 9 TR-KABO TIRA-Persikabo 5:3 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 9 Arema FC Arema FC 4:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 9 Persib Bandung Persib Bandung 2:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 18 GZ R&F Guangzhou R&F 2:1 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 18 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 3:2 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 18 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 4:1 Dalian Yifang DL Yifang
Matchday 22 NoFeL SC NoFeL Sporting Club 0:4 Sheikh Russel KC Sheikh Russel
Matchday 22 Bashund. Kings Bashundhara Kings 5:0 Brothers Union Brothers Union
Matchday 22 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 1:1 Arambagh Krira Sangha Arambagh KS
Matchday 22 Rahmatganj Rahmatganj MFS 3:2 Team BJMC BJMC
Matchday 22 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 4:0 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
India India 1:1 Syria Syria
Round of 16 VfB Lübeck VfB Lübeck 6:0 TSV Bordesholm TSV Bordesholm