For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:56:07 AM
Matchday 1
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 1
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:1 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 1
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:1 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 1
MSV Duisburg MSV Duisburg 4:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 1
SV Meppen SV Meppen 0:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 1
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 3:3 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 1
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:4 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 2 Ufa II FK Ufa II 0:4 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 2 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 5:1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 2:0 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 2 Dynamo M II Dynamo Moscow II 1:1 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 2 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:0 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 2 FK Sochi II FK Sochi II 0:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 2 Ural II Ural Ekaterinburg II 3:3 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 2 Ufa FK Ufa 2:3 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 2 KS Samara Krylya Sovetov Samara 2:3 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 2 Chindia AFC Chindia Targoviste 0:1 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 2 FC Botosani FC Botosani 4:1 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 1
FC Sion FC Sion 1:4 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 2 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 2 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 2 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 2 Slovácko 1.FC Slovácko 0:2 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 2 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 1 Vozdovac FK Vozdovac 1:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 1 NK Osijek NK Osijek 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 1 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 12 Vaasa IFK Vaasa IFK 0:0 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 12 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 1:4 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 12 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 0:3 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 12 SJK II SJK Seinäjoki II 0:0 Oulun Luistinseura OLS
Matchday 15 Ekenäs IF Ekenäs IF 0:2 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 15 TPS Turun Palloseura 2:3 FC Haka FC Haka
Matchday 12 KaaPo Kaarinan Pojat 0:1 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 12 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 0:0 FC Espoo FC Espoo
Matchday 12 Käpylän Käpylän Pallo 3:1 Salon Palloilijat Salon Pallo
Matchday 12 FC Honka II FC Honka II 1:1 Pallo-Iirot P-Iirot
Matchday 16 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:2 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 16 VPS Vaasan Palloseura 1:1 FC Lahti FC Lahti
Matchday 16 Ilves Ilves Tampere 1:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 14 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 2:0 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 1 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:3 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 1 LKS Lodz LKS Lodz 0:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 1 Rakow Rakow Czestochowa 0:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 1 Wisla Kraków Wisla Kraków 0:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 2 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 2 CSKA Sofia CSKA Sofia 1:3 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 2:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 2 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 2:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 3 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 0:0 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 3 SV Schwaig SV Schwaig 0:2 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 3 Kickers Selb Kickers Selb 5:1 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 3 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 3 SV Mitterteich SV Mitterteich 6:2 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 3 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 3:1 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 3 TSV Kastl TSV Kastl 0:2 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 3 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 4:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 3 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:2 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 3 FC Töging FC Töging 0:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 3 1.FC Passau 1.FC Passau 2:1 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 3 ASV Dachau ASV Dachau 1:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 3 FC Unterföhring FC Unterföhring 2:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 3 FC Tegernheim FC Tegernheim 3:1 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 3 TSV Bogen TSV Bogen 1:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 3 TSV Seebach TSV Seebach 0:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 3 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 5:0 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 3 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 1:2 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 3 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 3 FC Coburg FC Coburg 0:4 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 3 SV Friesen SV Friesen 2:2 VfL Frohnlach VfL Frohnlach
Matchday 3 Alem. Haibach Alemannia Haibach 3:2 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
First Round SC Union 03 SC Union 03 Altona 0:7 FC Alsterbrüder Alsterbrüder
First Round Harburger TB Harburger TB 1:3 Altona 93 Altona 93
First Round ASV Bergedorf ASV Bergedorf 85 6:1 Störtebeker SV Störtebeker SV
First Round FC Winterhude FC Winterhude 4:2 SC Osterbek SC Osterbek
First Round TuS Appen TuS Appen 3:2 AET SV Krupunder/Lohkamp SV Lohkamp
First Round TuS Hasloh TuS Hasloh 2:4 SSV Rantzau SSV Rantzau
First Round Rissener SV Rissener SV 0:3 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
First Round Oststeinbek Oststeinbeker SV 2:1 AET SV Altengamme SV Altengamme
First Round Atlantik 97 Atlantik 97 11:0 Sporting Clube de Hamburg Sporting Clube
First Round Lehmsahler SV Lemsahler SV 0:8 SC Condor SC Condor
First Round Willinghusen Willinghusener SC 6:2 Escheburger SV Escheburger SV
First Round Glinde TSV Glinde 0:3 Concordia Hamburg Concordia
First Round TuS Aumühle TuS Aumühle-Wohltorf 0:7 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
First Round FSV Geesthacht FSV Geesthacht 3:1 ETSV Hamburg ETSV Hamburg
First Round Grünhof VfL Grünhof-Tesperhude 0:7 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
First Round TSV Wandsetal TSV Wandsetal 1:3 TuRa Harksheide TuRa Harksheide
First Round TuS Holstein TuS Holstein Quickborn 0:10 TuS Osdorf TuS Osdorf
First Round Altenwerder FTSV Altenwerder 0:7 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
First Round Spfr. Holm/Wed. Spfr. Holm/Wedeler TSV 1.SG 0:15 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
First Round FC Hamburg FC Hamburg 3:0 SV Vahdet Hamburg SV Vahdet
First Round Veddel United FC Veddel United 3:5 Grün-Weiß Eimsbüttel GW Eimsbüttel
First Round Norderst. SV Norderstedter SV 0:21 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
First Round RW Wilhelmsburg Rot-Weiß Wilhelmsburg 6:2 Dersimspor Hamburg Dersimspor
First Round Düneberger SV Düneberger SV 2:3 ASV Hamburg ASV Hamburg
First Round FC Bergedorf 85 FC Bergedorf 85 3:2 FC Elazig Spor FC Elazig Spor
First Round TSV DuWo 08 TSV DuWo 08 Hamburg 0:9 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
First Round Glashütter SV Glashütter SV 0:6 Bramfelder SV Bramfelder SV
First Round Tangstedter SV Tangstedter SV 0:2 AET SV Hörnerkirchen Hörnerkirchen
First Round Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede 1:0 VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Matchday 10 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 10 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 10 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:0 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Matchday 11 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 2:1 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 1 Puebla FC Puebla FC 1:3 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 1 Atlas Atlas Guadalajara 1:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 20 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 3:2 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 2 Envigado Envigado FC 1:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 20 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 5:2 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 20 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 2:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 20 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2:2 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 20 Vissel Kobe Vissel Kobe 0:2 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 20 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 20 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:2 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 20 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:3 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 20 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 23 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 3:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 23 Yokohama FC Yokohama FC 2:1 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 23 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:0 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 23 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:0 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 23 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 3:2 Ehime FC Ehime FC
Matchday 23 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 3:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 23 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 17 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 2:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 17 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 1:1 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 17 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 17 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 16 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 4:4 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 11 Tokyo 23 Tokyo 23 0:2 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
Matchday 9 Lagend Shiga Lagend Shiga 0:4 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata
Matchday 13 Njardvik UMF Njardvik 2:3 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 13 Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:5 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 13 Grótta ÍF Grótta 2:2 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 1 Celik U17 NK Celik Zenica U17 1:2 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
Matchday 1 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:3 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 1 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:5 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 16 Neman Grodno Neman Grodno 1:1 FK Gomel Gomel
Matchday 16 Gorodeya FK Gorodeya 1:2 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 20 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 6:0 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 22 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:2 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 22 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:2 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 22 FC Seoul FC Seoul 2:4 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 17 Toronto FC II Toronto FC II 3:3 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 14 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 0:0 Cheonan City Cheonan City
Matchday 14 Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 1:1 Gangneung City Gangneung City
Matchday 14 Mokpo City Mokpo City 2:1 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 20 FC Anyang FC Anyang 7:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 20 Busan IPark Busan IPark 2:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
First Round Treibach SK Treibach 1:2 WSG Tirol WSG Tirol
First Round Langenegg FC Langenegg 1:4 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
First Round Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 0:4 SV Ried SV Ried
First Round ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 4:1 ASK Elektra ASK Elektra
First Round Kitzbühel FC Kitzbühel 0:7 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
First Round Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:1 AET SV Lafnitz SV Lafnitz
First Round Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 2:3 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
First Round FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:0 ASV Draßburg Draßburg
First Round Gurten Union Gurten 1:0 FC Zell am See Zell am See
First Round Seekirchen SV Seekirchen 1:4 SKU Amstetten SKU Amstetten
First Round Wiener SC Wiener Sport-Club 2:6 FC Dornbirn FC Dornbirn
First Round Mauerwerk FC Mauerwerk 1:2 FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld
First Round
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:7 Red Bull Salzburg RB Salzburg
First Round Wolfurt FC Wolfurt 0:3 Floridsdorfer AC FAC
First Round Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 7:5 on pens TSV Hartberg TSV Hartberg
First Round Gloggnitz SV Gloggnitz 1:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
First Round Köttmannsdorf ASKÖ Köttmannsdorf 0:9 Austria Vienna Austria Vienna
First Round Pinkafeld SC Pinkafeld 0:10 SV Mattersburg SV Mattersburg
Group Stage Dundee United Dundee United FC 3:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Group Stage Motherwell FC Motherwell FC 4:0 Greenock Morton FC Morton
Group Stage East Fife East Fife FC 2:0 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Group Stage Montrose Montrose FC 1:4 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Group Stage Elgin City Elgin City FC 3:0 Stirling Albion FC Stirling
Group Stage Hibernian FC Hibernian FC 2:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Group Stage Dundee FC Dundee FC 4:2 on pens Peterhead FC Peterhead FC
Group Stage Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 4:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Group Stage Dumbarton FC Dumbarton FC 1:4 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Group Stage Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 8:7 on pens Partick Thistle FC Partick Thistle
Group Stage Ayr United Ayr United FC 2:1 Falkirk FC Falkirk FC
Group Stage Stranraer Stranraer FC 6:0 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Group Stage East Kilbride East Kilbride FC 6:5 on pens St. Mirren FC St. Mirren
Group Stage Edinburgh City Edinburgh City FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 2 Nacional Club Nacional Asunción 1:3 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 2 Cerro Porteño Club Cerro Porteño 3:0 Deportivo Capiatá CD Capiatá
First Round Lada Togliatti Lada Togliatti 1:3 Akron Togliatti Akron Togliatti
First Round Strogino Moscow Strogino Moscow 2:3 Rodina Moscow Rodina Moscow
First Round Khimik-August Khimik-August Vurnary 2:0 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
First Round Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 3:0 FK Makhachkala Makhachkala
First Round Vaynakh Vaynakh Shali 1:3 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
First Round Olimp Khimki Olimp Khimki 2:3 Ararat Moskau Ararat Moskau
First Round Kuban Holding Kuban Holding Pavlovskaya 2:0 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
First Round Urozhay Urozhay Krasnodar 1:3 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
First Round Kvant Obninsk Kvant Obninsk 3:4 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
First Round I. Cherkessk Inter Cherkessk 4:2 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 20 Kalju FC Kalju FC 1:1 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 20 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 2:2 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 20 FC Elva FC Elva 3:1 Tartu JK Welco JK Welco
Matchday 2 Alianza Lima Club Alianza Lima 2:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 26 Derry City Derry City 3:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 26 Waterford FC Waterford FC 0:1 Finn Harps Finn Harps
Matchday 21 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 1:1 Wexford FC Wexford FC
Matchday 11 Lao Toyota Lao Toyota FC 2:0 Evo United Evo United
Matchday 11 Lao Police Club Lao Police Club 1:1 Lao Army FC Lao Army FC
Matchday 17 Yangon Utd. Yangon United FC 3:0 FC Dagon FC Dagon
Matchday 17 Hantharwady U. Hantharwady United FC 2:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 17 Magwe FC Magwe FC 2:0 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 19 PTT Rayong PTT Rayong 1:0 Port FC Port FC
Matchday 19 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 19 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 4:1 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 19 Chonburi FC Chonburi FC 0:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 22 Pahang FA Pahang FA 4:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 22 PKNS FC PKNS FC 2:3 FA Selangor FA Selangor
Matchday 12 Auda Auda Kekava 7:0 Staiceles Bebri Bebri
Matchday 12 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 1:3 Grobinas SC Grobinas
Matchday 12 New Project FC New Project 0:2 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 12 Smiltene FK Smiltene/BJSS 3:1 SK Super Nova Super Nova
Matchday 12 Rezeknes FA Rezeknes FA 1:1 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 3 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:3 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 3 Luch Luch Vladivostok 1:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 3 Enisey Enisey Krasnoyarsk 0:3 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 3 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 0:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 3 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:4 FK Khimki Khimki
Matchday 3 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:0 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 3 Mordovia Mordovia Saransk 1:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 3 Avangard Kursk Avangard Kursk 1:1 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 1 FC Winterthur FC Winterthur 1:1 FC Aarau FC Aarau
Matchday 1
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:1 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 1 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 1 Baník Sokolov FK Baník Sokolov 0:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 1 Dukla Prague FK Dukla Prag 2:3 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Matchday 1 FK Pardubice FK Pardubice 2:1 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 1:0 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 1 SK Lisen SK Lisen 2:2 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 12 Alta IF Alta IF 3:0 Florö SK Florö SK
Matchday 12 Grorud IL Grorud IL 2:0 Odds BK II Odds BK II
Matchday 12 Kjelsas IL Kjelsas IL 1:1 Elverum Fotball Elverum
Matchday 12 Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 1:0 FK Senja FK Senja
Matchday 12 Sotra SK Sotra SK 3:3 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 16 Örebro SK Örebro SK 4:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 16 AIK AIK 2:0 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 16 Brommapojkarna IF Brommapojkarna 3:1 Norrby IF Norrby
Matchday 16 Dalkurd Dalkurd FF 1:0 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 16 Degerfors Degerfors IF 0:1 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 16 Syrianska FC Syrianska FC 0:2 IK Brage Brage
Matchday 19 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:0 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 19 Kaysar Kaysar Kyzylorda 0:1 FK Aktobe Aktobe
First Round 1.FC Ersingen 1.FC Ersingen 3:2 AET TuS Bilfingen TuS Bilfingen
First Round FC Donebach FC Donebach 5:2 TuS Großrinderfeld Großrinderfeld
First Round FV Wildbad FV Wildbad 2:7 SV Spielberg SV Spielberg
First Round ASV Eppelheim ASV/DJK Eppelheim 6:0 SV Waldhilsbach SV Waldhilsbach
First Round TSV Auerbach TSV Auerbach (Bad.) 0:3 FV Niefern FV Niefern
First Round TSV Buchen TSV Buchen 2:4 FV Lauda FV Lauda
First Round SV Huchenfeld SV Huchenfeld 3:5 1.FC 08 Birkenfeld Birkenfeld
First Round FV Mosbach FV Mosbach 1:3 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
First Round FV Linkenheim FV Linkenheim 1:2 FV Ettlingenweier Ettlingenweier
Matchday 2 FV Illertissen FV Illertissen 0:1 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 2 FC Augsburg II FC Augsburg II 1:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 2 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 0:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 2 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 0:0 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 2 Aubstadt TSV Aubstadt 2:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 2 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 7:0 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 2 Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:1 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 2 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 1:0 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 2 TSV Landsberg TSV Landsberg 3:4 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 2 FC Pipinsried FC Pipinsried 2:2 TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
Matchday 2 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 4:1 SV Pullach SV Pullach
Matchday 2 FC Ismaning FC Ismaning 1:2 TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
Matchday 2 Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 2:3 TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 2 Kirchansch. SV Kirchanschöring 1:0 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 2 TSV Nördlingen TSV Nördlingen 1:1 SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
Matchday 3 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 6:4 SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
Matchday 3 Seligenporten SV Seligenporten 4:1 TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 3 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 1:3 TSV Abtswind TSV Abtswind
Matchday 3 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 1:1 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 3 ATSV Erlangen ATSV Erlangen 0:5 DJK Vilzing DJK Vilzing
Matchday 3 DJK Gebenbach DJK Gebenbach 1:2 TSV Großbardorf TSV Großbardorf
Matchday 1 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 2:1 FC Kosice FC Kosice
Matchday 1 FK Poprad FK Poprad 1:0 Slovan Bratislava B Slovan B
Matchday 1 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 0:2 MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
Matchday 1 Komarno KFC Komarno 2:0 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 1 Dubnica FK Dubnica nad Vahom 1:0 NFL Partizan Bardejov Bardejov
Matchday 15 Svetlogorsk Khimik Svetlogorsk 0:4 Naftan Novopolotsk Naftan
Matchday 15 Smolevichi FK Smolevichi 1:1 Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
Matchday 15 Sputnik Sputnik Rechitsa 2:2 Rukh Brest Rukh
Matchday 15 Belshina Belshina Bobruisk 1:1 Krumkachi Krumkachi
Matchday 15 Orsha FK Orsha 1:2 FK Lida FK Lida
Matchday 15 Slonim 2017 FK Slonim 2017 1:0 FK Baranovichi FK Baranovichi
Matchday 15 Volna Pinsk Volna Pinsk 2:4 FK Smorgon FK Smorgon
Matchday 14 Mendiola FC Mendiola FC 1991 0:1 Stallion Laguna FC Stallion FC
Matchday 11 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 1:2 CA Rentistas Rentistas
Final F91 Dudelange F91 Dudelange 0:2 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 18 CS Emelec CS Emelec 0:1 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 22 Riga Riga FC 4:0 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 3 SC Ichenhausen SC Ichenhausen 0:2 FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Matchday 3 Bad Heilbrunn SV Bad Heilbrunn 3:2 SpVgg Kaufbeuren SpV Kaufbeuren
Matchday 3 VfB Durach VfB Durach 2:0 SC Olching SC Olching
Matchday 3 Garmisch 1.FC Garmisch-Partenkirchen 1:1 FC Memmingen II Memmingen II
Matchday 3 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 4:0 TSV Jetzendorf TSV Jetzendorf
Matchday 3 FC Kempten FC Kempten 1:0 TuS Geretsried TuS Geretsried
Final Senegal Senegal 0:1 Algeria Algeria
Matchday 6 Persatu Persatu Tuban 0:2 PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Matchday 6 Madura Madura FC 0:1 Persis Solo Persis Solo
Matchday 6 Persiba Persiba Balikpapan 0:2 Persik Kediri Persik Kediri
Matchday 10 Madura United Madura United FC 1:0 Arema FC Arema FC
Matchday 19 GZ R&F Guangzhou R&F 0:5 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 19 TJ Teda Tianjin Teda 3:3 Dalian Professional DL Pro
Matchday 18 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 2:0 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 18 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 2:5 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 18 SX Chang'an At. Shaanxi Chang'an Athletic 3:0 Liaoning FC (-2019) Liaoning FC
Matchday 18 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 3:1 Shanghai Shenxin (-2019) SH Shenxin
Matchday 18 IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 1:0 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 18 SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 2:1 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 18 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 0:1 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 26 QD Jonoon Qingdao Jonoon 1:1 Xi'an Daxing Chongde XA D. Chongde
Matchday 1 IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 1:4 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 7 SX Longjin Shanxi Longjin 0:5 Yinchuan Helanshan (-2019) YC Helanshan
Matchday 19 BJ IT Beijing IT 3:3 Dalian Chanjoy (-2019) DL Chanjoy
Matchday 2 GX Baoyun Guangxi Baoyun 0:2 Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 3 CD Better City Chengdu Better City 0:0 Hangzhou Wu-Yue Qiantang HZ Wu-Yue Q.
Matchday 23 Sheikh Jamal Sheikh Jamal Dhanmondi 2:0 Chittagong Abahani Chittagong Aba.
Matchday 23 Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 6:3 Rahmatganj MFS Rahmatganj
Matchday 23 Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 4:1 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
Matchday 23 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 1:0 Bashundhara Kings Bashund. Kings
Papua N. Guinea Papua New Guinea 3:5 on pens Fiji Fiji
New Zealand U23 New Zealand U23 2:1 New Caledonia New Caledonia