For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:00:45 AM
Second Round FC Utrecht FC Utrecht 1:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Second Round Chikhura Chikhura Sachkhere 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Second Round Honvéd Budapest Honvéd FC 0:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Second Round Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
Second Round Haugesund FK Haugesund 2:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Second Round Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Second Round Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Second Round FC Flora FC Flora Tallinn 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Second Round Molde FK Molde FK 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Second Round Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Second Round Alashkert Alashkert Yerevan 0:3 FCSB FCSB
Second Round Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Second Round H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:0 Kairat Almaty Kairat Almaty
Second Round CSKA Sofia CSKA Sofia 1:0 NK Osijek NK Osijek
Second Round Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Second Round Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Second Round Piast Gliwice Piast Gliwice 3:2 Riga FC Riga
Second Round Norrköping IFK Norrköping 2:0 FK Liepaja Liepaja
Second Round Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:0 FC Vaduz FC Vaduz
Second Round
FC Luzern FC Luzern 1:0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Second Round Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
Second Round KAA Gent KAA Gent 6:3 FC Viitorul FC Viitorul
Second Round AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:0 BK Häcken Häcken
Second Round Aris Saloniki Aris Thessaloniki 0:0 AEL Limassol AEL Limassol
Second Round Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Second Round NK Domzale NK Domzale 2:2 Malmö FF Malmö FF
Second Round B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:3 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Second Round Rangers Rangers FC 2:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Second Round R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 3:1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Second Round
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:0 Crusaders FC Crusaders
Second Round Valur Valur Reykjavík 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Second Round Espanyol RCD Espanyol Barcelona 4:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Second Round Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
Second Round Torino Torino FC 3:0 Debreceni VSC Debrecen
Second Round Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 3 Ufa II FK Ufa II 1:6 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 3 FK Tambov II FK Tambov II 2:0 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 3 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:1 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 3 CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 2:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
last 16 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:0 Club Libertad Asunción Libertad
Matchday 13 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 1:2 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 12 AC Barca AC Barca 6:3 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 11 FC HooGee FC HooGee 0:1 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
Matchday 12 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 2:1 Atlantis FC II Atlantis FC II
Matchday 12 Latino Espanol Club Latino Espanol 1:0 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
Matchday 12 Puistolan Puistolan Urheilijat 2:1 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 12 Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 7:0 FC Viikingit II FC Viikingit II
Matchday 12 Valtti Puotinkylän Valtti 3:5 FC Futura FC Futura
Matchday 17 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:2 FC Lahti FC Lahti
Matchday 3 FK Dunav FK Dunav Ruse 3:1 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 1 VfB Dillingen VfB Dillingen 4:1 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 4 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 0:1 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
Matchday 4 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 1:1 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 4 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 1:1 TSV Seebach TSV Seebach
Matchday 4 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 3:1 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 3 CD América CD América de Cali 1:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 14 Afturelding UMF Afturelding 1:0 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 14 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 0:0 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 14 Haukar Haukar Hafnarfjördur 2:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 14 Njardvik UMF Njardvik 0:2 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 15 Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 2:2 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 15 Cheonan City Cheonan City 2:2 Mokpo City Mokpo City
Matchday 15 Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 2:1 Changwon FC Changwon FC
Matchday 15 Gimhae FC Gimhae FC 0:1 Gangneung City Gangneung City
last 16 Independiente Club Atlético Independiente 1:0 CD Universidad Católica Uni. Católica
last 16 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:0 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 21 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 2:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 9 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 2:2 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Second Round Jalgpallihaigla JK Jalgpallihaigla 2:7 FC Tarvastu/JK Torva Tarvastu/Torva
Matchday 22 Bray Wanderers Bray Wanderers 3:0 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 22 Drogheda United Drogheda United FC 0:0 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 22 Limerick FC Limerick FC 3:4 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 22 Shelbourne Shelbourne FC 5:2 Wexford FC Wexford FC
Matchday 20 Geylang Geylang International 1:0 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 2 Saturn Saturn Ramenskoe 1:1 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 17 Halmstad Halmstads BK 2:2 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 14 Navbahor Navbahor Namangan 0:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 14 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 3:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 14 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 1:0 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 2 Limón FC Limón FC 1:2 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 2 Herediano CS Herediano 3:0 Municipal Grecia Grecia
Matchday 2 FC Kosice FC Kosice 2:2 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Matchday 2 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 5:0 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 18 B.Binh Duong FC BECAMEX Binh Duong FC 2:0 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 18 HCM City Ho Chi Minh City FC 2:2 Hanoi FC Hanoi FC
Matchday 11 TR-KABO TIRA-Persikabo 5:2 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 11 Arema FC Arema FC 3:2 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Matchday 11 Persib Bandung Persib Bandung 0:2 Bali United FC Bali United
Matchday 21 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 3:0 Sichuan Jiuniu SC Jiuniu