For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:01:12 AM
Matchday 1
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 1
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 1
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 1
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:3 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 2
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 2
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 2
Preußen Münster Preußen Münster 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 2
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 2
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:3 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 2
Unterhaching SpVgg Unterhaching 5:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 2
Hallescher FC Hallescher FC 1:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 2
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 3 Dynamo Moscow Dynamo Moscow 2:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 3 Ufa FK Ufa 2:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 3 Tambov FK Tambov 2:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 1
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 1
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 1
WSG Tirol WSG Tirol 3:1 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 3 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 0:0 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 3 Orenburg II FK Orenburg II 0:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 3 FC Voluntari FC Voluntari 1:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 3 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 1 KRC Genk KRC Genk 2:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 3 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 0:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 3 FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 3 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 3 Lyngby BK Lyngby BK 0:3 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 3 AC Horsens AC Horsens 0:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 2 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:2 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 12 FC Jazz FC Jazz Juniorit 1:4 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 13 IF Gnistan IF Gnistan 1:1 FC Honka II FC Honka II
Matchday 13 P-Iirot Pallo-Iirot 3:0 Tampere United Tampere United
Matchday 13 Salon Pallo Salon Palloilijat 2:2 Espoon Palloseura Espoon Pallos.
Matchday 13 FC Espoo FC Espoo 2:1 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 12 NuPS Nummelan Palloseura 5:2 Helsingin Palloseura HPS
Matchday 12 SexyPöxyt SexyPöxyt 2:1 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 12 FC Espoo II FC Espoo II 1:4 Bollklubben-46 BK-46
Matchday 12 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 5:0 Kings SC Kings SC
Matchday 12 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 1:1 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 12 LehPa Lehmon Pallo-77 1:1 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
Matchday 16 FC Haka FC Haka 6:2 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 16 FF Jaro FF Jaro 1:2 Turun Palloseura TPS
Matchday 16 MYPA Myllykosken Pallo -47 0:2 AC Oulu AC Oulu
Matchday 16 AC Kajaani AC Kajaani 3:0 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 16 MuSa Musan Salama 2:1 FC KTP FC KTP
Matchday 12 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa 0:9 Riihimäen Palloseura RiPS
Matchday 12 Hyvinkään PS Hyvinkään PS 0:15 FC Kuusysi FC Kuusysi
Matchday 17 FC Honka FC Honka 1:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 17 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 12 PK-35 Pallokerho-35 3:0 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Matchday 13 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 0:2 PEPO Lappeenranta PEPO
Matchday 13 FC Viikingit FC Viikingit 3:1 Sudet Kouvola Sudet
Matchday 13 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:1 Järvenpään Palloseura JäPS
Matchday 13 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37 0:2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Matchday 13 OLS Oulun Luistinseura 0:0 Vaasa IFK Vaasa IFK
Matchday 13 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 5:1 JS Hercules JS Hercules
Matchday 2 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 2 Lech Poznan Lech Poznan 4:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 2 Cracovia Cracovia 1:2 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 2 PFC Montana PFC Montana 4:2 Neftochimik Burgas Neftochimik
Matchday 2 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:0 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 2 Pomorie OFK Pomorie 0:1 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 2 Strumska Slava Strumska Slava 0:1 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 3 Cherno More Cherno More Varna 1:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 3 NK Celje NK Celje 0:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 3 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:2 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 4 FSV Stadeln FSV Stadeln 4:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 4 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:0 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 4 TSV Kornburg TSV Kornburg 0:4 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 4 1.SC Feucht 1.SC Feucht 4:0 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 4 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:0 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 4 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 2:4 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 4 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:0 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 4 SV Erlbach SV Erlbach 2:1 FC Töging FC Töging
Matchday 4 TSV Ampfing TSV Ampfing 0:1 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 4 SE Freising SC Eintracht Freising 1:2 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 4 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:1 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 4 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 0:0 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 4 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 4:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 4 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 2:1 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 1 SV Bauerbach SV Bauerbach 3:5 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 1 RSV Weyer RSV Weyer 1:4 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 1 FC Ederbergland FC Ederbergland 3:1 VfB Marburg VfB Marburg
First Round VfB Bösingen VfB Bösingen 3:2 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 4 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 3:1 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 4 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:2 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
Matchday 4 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 5:0 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 4 SpVgg Lam SpVgg Lam 1:4 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 4 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 6:3 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 4 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:1 SV Friesen SV Friesen
Matchday 4 VfL Frohnlach VfL Frohnlach 1:4 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 4 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 2:2 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 4 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 1:0 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 4 TuS Röllbach TuS Röllbach 3:0 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 1 SC Willingen SC Willingen 3:1 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 1 SSV Sand SSV Sand 3:2 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 1 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 0:3 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 1 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 8:0 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 1 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 0:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 1 Quierschied SpVgg Quierschied 3:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 1 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 0:2 VfL Primstal VfL Primstal
Round of 16 TB Uphusen TB Uphusen 1:2 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 12 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 12 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 12 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 12 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 12 Paraná Paraná Clube 0:1 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 12 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 1 Racing Club Racing Club 0:0 Club Atlético Unión CA Unión
Second Round Belgrano Club Atlético Belgrano 0:1 Real Pilar Fútbol Club Real Pilar FC
Matchday 2 Morelia Club Atlético Morelia 0:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 2 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 3:3 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 21 NYCFC New York City FC 3:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 21 Los Angeles FC Los Angeles FC 4:3 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 3 Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:2 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 20 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:1 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 24 Tochigi SC Tochigi SC 1:2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 24 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:3 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 24 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 24 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 24 Omiya Ardija Omiya Ardija 1:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 24 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 24 Albirex Niigata Albirex Niigata 4:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 24 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 24 Ehime FC Ehime FC 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 24 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 24 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 18 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 3:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 18 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 3:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 18 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 18 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 18 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 18 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 5:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 18 Gainare Tottori Gainare Tottori 3:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 17 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:1 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
Matchday 17 FC Osaka FC Osaka 0:0 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 17 Sony Sendai Sony Sendai 2:2 Matsue City Matsue City
Matchday 17 Nara Club Nara Club 1:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 17 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:1 Honda Lock Honda Lock
Matchday 12 Yokohama Takeru Yokohama Takeru FC 0:2 Tochigi City Tochigi City
Matchday 14 Grótta ÍF Grótta 1:1 Thór Akureyri Thór
Matchday 1 Zulia FC Zulia FC 1:0 Zamora FC Zamora
Matchday 2 S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 3:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 2 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:4 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 2 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 3:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 2 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:2 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Second Round Volna Pinsk Volna Pinsk 1:3 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Second Round Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk 0:6 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Second Round Rukh Rukh Brest 0:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Second Round FK Smorgon FK Smorgon 1:4 FK Gomel Gomel
Second Round Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 3:0 FK Gorodeya Gorodeya
Second Round Krumkachi Krumkachi 1:3 AET Slavia Mozyr Slavia
Matchday 21 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:0 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 1 NK Krka NK Krka 2:2 FC Koper FC Koper
Matchday 1 NK Krsko NK Krsko 3:3 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 1 NK Rogaska NK Rogaska 0:1 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 1 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:1 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 1 NK Dekani NK Dekani 3:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 1 ND Gorica ND Gorica 4:1 ND Beltinci Beltinci
Matchday 1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 3:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 18 Toronto FC II Toronto FC II 1:2 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 18 North Texas SC North Texas Soccer Club 0:4 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 21 Ansan Greeners Ansan Greeners 2:0 Busan IPark Busan IPark
Matchday 21 Gwangju FC Gwangju FC 2:0 Suwon FC Suwon FC
Matchday 21 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 0:1 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
Matchday 1
SV Ried SV Ried 1:3 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 1 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 1:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 1 FC Liefering FC Liefering 2:3 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 1 Young Violets Young Violets Austria Wien 1:5 SV Horn SV Horn
Matchday 1 SV Lafnitz SV Lafnitz 0:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 1 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 2:0 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 1 FC Dornbirn FC Dornbirn 1:3 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Group Stage Elgin City Elgin City FC 0:2 Hibernian FC Hibernian FC
Group Stage East Fife East Fife FC 8:7 on pens Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Group Stage Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Group Stage Brechin City Brechin City FC 5:3 on pens Montrose FC Montrose
Group Stage Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Group Stage Arbroath Arbroath FC 2:3 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Group Stage Cove Rangers Cove Rangers FC 3:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
Group Stage Morton Greenock Morton FC 7:6 on pens Queen of the South FC Queen o. t. S.
Group Stage Motherwell FC Motherwell FC 4:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
Group Stage Airdrieonians Airdrieonians FC 2:3 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Group Stage Ayr United Ayr United FC 7:8 on pens Stranraer FC Stranraer
Group Stage Livingston FC Livingston FC 5:0 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Group Stage Albion Rovers Albion Rovers FC 2:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Group Stage Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:0 East Kilbride FC East Kilbride
intermediate stage Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 1:0 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 3 General Diaz Club General Díaz de Luque 1:1 Club Nacional Asunción Nacional
Matchday 3 CD Capiatá Deportivo Capiatá 3:1 CD Santaní CD Santaní
Second Round Spartak V. Spartak Vladikavkaz 2:2 on pens Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 21 TJK Legion Tallinn JK Legion 4:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 21 JK Welco Tartu JK Welco 0:2 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 21 FC Elva FC Elva 2:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 21 Viimsi JK Viimsi JK 4:3 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 21 Paide Paide Linnameeskond 2:0 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 21 Maardu LM Maardu Linnameeskond 1:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
Second Round FC Wolves FC Tallinna Wolves 5:1 FC Vastseliina FC Vastseliina
Second Round Kuressaare FC Kuressaare 12:1 JK Kernu Kadakas JK Kernu
Matchday 27 UCD University College Dublin 1:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 27 Finn Harps Finn Harps 1:0 Derry City Derry City
Matchday 22 Longford Town Longford Town FC 4:0 Galway United FC Galway United
Matchday 12 Lao Toyota Lao Toyota FC 2:1 Lao Army FC Lao Army FC
Matchday 12 Evo United Evo United 1:6 Master 7 FC Master 7 FC
Matchday 18 Shan Utd. Shan United FC 1:1 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
Matchday 18 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 3:1 Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 18 Magwe FC Magwe FC 1:0 FC Chinland FC Chinland
Matchday 20 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:2 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 20 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:0 Trat FC Trat FC
Matchday 20 Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:4 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 20 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 20 LC Sailors Lion City Sailors 1:0 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 20 Hougang Utd. Hougang United FC 2:4 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 13 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 4:1 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 13 Grobinas Grobinas SC 3:1 FC New Project New Project
Matchday 13 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 1:2 Auda Kekava Auda
Matchday 13 Bebri Staiceles Bebri 0:3 SK Super Nova Super Nova
Matchday 13 Tukums FK Tukums 2000 5:0 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 15 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 2:2 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 1 AC Ajaccio AC Ajaccio 2:2 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 1 FC Chambly FC Chambly 1:0 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 1 Clermont Foot Clermont Foot 63 3:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 1 Guingamp EA Guingamp 3:3 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 1 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:0 US Orléans US Orléans
Matchday 1 FC Niort FC Chamois Niort 0:2 ES Troyes AC Troyes
Matchday 1 Rodez AF Rodez AF 2:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 1 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:0 SM Caen SM Caen
Matchday 1 FC Le Mans FC Le Mans 1:2 RC Lens Lens
Matchday 1 Balkany Zorya Balkany Zorya 0:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 1 Cherkashchyna OPFK Cherkashchyna 1:3 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 1 Avangard K. Avangard Kramatorsk 3:2 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 1 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 2:2 Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 1 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 3:3 MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
Matchday 1 Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 1:3 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 1 FK Minaj FK Minaj 0:3 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
Matchday 2 FC Wil 1900 FC Wil 1900 0:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 2 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:1 FK Pardubice FK Pardubice
Matchday 2 Chrudim MFK Chrudim 1:3 SK Lisen SK Lisen
Matchday 2 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 0:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 1 Viborg FF Viborg FF 3:0 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 1 Fremad Amager BK Fremad Amager 2:2 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 13 Baerum SK Baerum SK 5:5 Oppsal IF Fotball Oppsal Fotball
Matchday 13 Florö SK Florö SK 2:0 Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 13 Odds BK II Odds BK II 1:2 Kjelsas IL Kjelsas IL
Matchday 13 Asane Fotball Asane Fotball 3:1 Alta IF Alta IF
Matchday 1 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 5:0 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 1 Stal Mielec Stal Mielec 2:1 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 17 Falkenberg Falkenbergs FF 2:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 17 Sirius IK Sirius 0:2 AIK AIK
Matchday 17 Trelleborg Trelleborgs FF 1:0 IK Frej Frej
Matchday 17 Norrby Norrby IF 3:1 Östers IF Östers IF
Matchday 17 Brage IK Brage 1:2 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 17 GAIS GAIS Göteborg 0:1 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 20 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 4:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 20 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 2:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 14 Surkhon Surkhon Termiz 1:3 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 14 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 4:2 Dinamo Samarqand Dinamo
Matchday 14 FK Andijon FK Andijon 2:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 14 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 2:1 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Second Round FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 1:2 FC Nöttingen FC Nöttingen
Second Round TSV Reichenbach TSV 05 Reichenbach 3:1 FC Östringen FC Östringen
Matchday 1 Gornik Polk. Gornik Polkowice 1:2 Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 1 Elana Torun Elana Torun 2:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 1 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 3:2 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 1 Garbarnia Garbarnia Krakow 0:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 1 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:3 Resovia Rzeszów Resovia
Matchday 4 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 1:1 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 4 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 3:1 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 4 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 5:0 VfR Garching VfR Garching
Matchday 4 Türkgücü Münch. Türkgücü München 4:2 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 4 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 4:2 FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 4 FV Illertissen FV Illertissen 5:3 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 4 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 3:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 4 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 4:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 4 Aubstadt TSV Aubstadt 4:1 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 1 TSV Havelse TSV Havelse 1:1 Hannoverscher SC HSC Hannover
Matchday 1 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 1:2 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 1 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:0 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 1 Hamburger SV II Hamburger SV II 5:1 Heider SV Heider SV
Matchday 1 VfB Lübeck VfB Lübeck 3:1 SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
Matchday 1
W. Bremen II SV Werder Bremen II 1:0 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 1 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:1 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 1 FK Pirmasens FK Pirmasens 1:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 1 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 1:2 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 1 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 1:4 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 1 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 3:0 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 1 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:2 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 1 SV Elversberg SV 07 Elversberg 7:1 FC Gießen FC Gießen
Matchday 1 Bahlinger SC Bahlinger SC 2:0 SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:1 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 1:3 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 1 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 2:3 FC Wels FC Wels
Matchday 1 SC Weiz SC Weiz 2:1 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 1 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 3:2 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 1 Hertha Wels WSC Hertha Wels 2:3 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 1 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 0:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 1 SV Ried II SV Ried II 0:0 Union Gurten Gurten
Matchday 1 RW Essen Rot-Weiss Essen 2:1 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 1 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 1:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 1 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 0:1 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 1
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:1 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 1 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:3 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 1 SC Verl SC Verl 0:2 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
Matchday 1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:1 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 1 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 2:1 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 1 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 2:0 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 1 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:3 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 1 VfB Auerbach VfB Auerbach 0:1 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 1
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 3:1 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 1 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 0:0 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 1 Reichenau SVG Reichenau 6:0 SC Schwaz Schwaz
Matchday 1 Hall SV Hall 4:0 SC Imst Imst
Matchday 1 SV Wörgl SV Wörgl 2:2 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 1 Zirl FC Zirl 3:1 FC Kufstein FC Kufstein
Matchday 1 SAK 1914 Salzburger AK 1914 4:4 USK Anif USK Anif
Matchday 1 Grödig SV Grödig 5:1 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 1 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 1:1 SC Röthis Röthis
Matchday 1 Hohenems VfB Hohenems 1:2 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 4 DJK Vilzing DJK Vilzing 1:0 DJK Ammerthal Ammerthal
Matchday 4 Eltersdorf SC Eltersdorf 4:2 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 4 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 3:2 Würzburger FV Würzburger FV
Matchday 4 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 0:3 SV Seligenporten Seligenporten
Matchday 4 TSV Karlburg TSV Karlburg 1:0 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 4 TSV Abtswind TSV Abtswind 2:1 DJK Gebenbach DJK Gebenbach
Matchday 4 TSV Großbardorf TSV Großbardorf 4:1 ASV Cham ASV Cham
Matchday 4 1.FC Sand 1.FC Sand 0:1 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Matchday 1 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 1:1 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 1:1 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 1 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:2 Hamm United FC Hamm United
Matchday 1 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 1:1 Hassia Bingen Hassia Bingen
Matchday 1 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 0:2 TuS Koblenz TuS Koblenz
Matchday 1 A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 2:1 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Matchday 1 Schott Mainz TSV Schott Mainz 1:3 SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 1 SV Röchling SV Röchling Völklingen 2:2 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 1 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:0 TuS Mechtersheim Mechtersheim
Matchday 1 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 1:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:2 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 1 Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 2:4 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Matchday 1 RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 0:1 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 1 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 3:2 FC Eddersheim FC Eddersheim
Matchday 1 SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 5:0 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 1 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 2:3 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 1 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 4:3 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Matchday 1 SC Waldgirmes SC Waldgirmes 1:1 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 4 TSV Landsberg TSV Landsberg 2:0 SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
Matchday 4 FC Ismaning FC Ismaning 2:3 SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 4 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 0:3 TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 4 SV Donaustauf SV Donaustauf 2:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 4 Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 1:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 4 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 5:2 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 4 FC Pipinsried FC Pipinsried 4:3 TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
Matchday 4 TSV Nördlingen TSV Nördlingen 4:4 SV Pullach SV Pullach
Matchday 2 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 0:3 FK Poprad FK Poprad
Matchday 2 Bardejov NFL Partizan Bardejov 1:2 FC Petrzalka FC Petrzalka
Matchday 2 Puchov MSK Puchov 1:2 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
First Round SSC Juno Burg SSC Juno Burg 2:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 1 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 1:4 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 1 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 3:3 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 1 St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 1:0 FC Lendorf Lendorf
Matchday 1 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 6:1 SK Treibach Treibach
Matchday 1 Bizau FC Bizau 2:1 FC Höchst Höchst
Matchday 1 SV Lochau SV Lochau 0:1 SC Fussach Fussach
Matchday 1 Andelsbuch FC Andelsbuch 2:1 SV Ludesch Ludesch
Matchday 16 Phil. Air Force Philippine Air Force FC 3:2 Global Cebu FC Global Cebu FC
Matchday 16 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:0 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 19 Guayaquil City Guayaquil City FC 1:0 LDU Quito LDU Quito
Matchday 23 Spartaks Spartaks Jurmala 1:2 FK Jelgava Jelgava
Matchday 16 HB Tórshavn HB Tórshavn 3:0 TB Tvöroyri TB Tvöroyri
Matchday 4 Memmingen II FC Memmingen II 0:3 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
Matchday 4 TuS Geretsried TuS Geretsried 0:3 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 4 SpV Kaufbeuren SpVgg Kaufbeuren 1:4 FC Kempten FC Kempten
Matchday 4 FC Gundelfingen FC Gundelfingen 4:0 FV Illertissen II Illertissen II
Matchday 4 VfR Neuburg/D. VfR Neuburg/Donau 2:4 1.FC Garmisch-Partenkirchen Garmisch
Matchday 11 PSS Sleman PSS Sleman 2:2 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 11 Madura United Madura United FC 5:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 20 HB CFFC Hebei China Fortune 3:0 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 20 DL Pro Dalian Professional 1:0 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 20 HN Jianye Henan Jianye 1:0 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 20 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 5:3 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 19 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 2:2 Nantong Zhiyun NT Zhiyun
Matchday 19 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 1:0 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 19 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 1:0 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 19 SH Shenxin Shanghai Shenxin (-2019) 0:2 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 19 MZ Hakka Meizhou Hakka 0:0 Sichuan Longfor (-2019) SC Longfor
Matchday 19 IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 1:3 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 19 BJ BSU Beijing BSU 3:1 Liaoning FC (-2019) Liaoning FC
Matchday 21 YB Beiguo Yanbian Beiguo (-2019) 3:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 21 QD Red Lions Qingdao Red Lions 0:2 Dalian Chanjoy (-2019) DL Chanjoy
Matchday 21 JL Baijia Jilin Baijia (-2019) 0:2 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Matchday 21 SX Longjin Shanxi Longjin 0:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 21 XA D. Chongde Xi'an Daxing Chongde 0:2 Yinchuan Helanshan (-2019) YC Helanshan
Matchday 21 BJ IT Beijing IT 2:3 Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
Matchday 21 BD Yingli ETS Baoding Yingli ETS (-2020) 0:2 Qingdao Jonoon QD Jonoon
Matchday 21 ZB Cuju Zibo Cuju 2:0 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 21 LS UCI Lhasa UCI (-2019) 3:0 Hunan Billows HN Billows
Matchday 21 GX Baoyun Guangxi Baoyun 2:1 Yunnan Kunlu YN Kunlu
Matchday 21 SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 0:0 Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 21 HB Chufeng Heli Hubei Chufeng Heli 1:1 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 21 HZ Wu-Yue Q. Hangzhou Wu-Yue Qiantang 1:1 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 21 NJ Shaye Nanjing Shaye (-2019) 0:2 Kunshan FC KS FC
Matchday 21 CD Better City Chengdu Better City 5:1 Fujian Tianxin (-2019) FJ Tianxin
Matchday 1 Klub Kosova Klub Kosova 4:0 Rahlstedter SC Rahlstedter SC
Matchday 1 Düneberger SV Düneberger SV 0:2 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
Matchday 1 Barmbek-U. II HSV Barmbek-Uhlenhorst II 3:4 SSV Rantzau SSV Rantzau
Matchday 1 SC Nienstedten SC Nienstedten 3:7 SSG Nikola Tesla Hamburg Nikola Tesla
Quarter-Finals Oldenburger SV Oldenburger SV 2:3 AET TSB Flensburg TSB Flensburg