For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:55:07 PM
Matchday 1
Hamburger SV Hamburger SV 1:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 1
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 3:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 1
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 0:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 1
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 2
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 3:2 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 2
FSV Zwickau FSV Zwickau 0:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 3 Krasnodar FK Krasnodar 3:0 FC Sochi Sochi
Matchday 3 Orenburg FK Orenburg 0:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 3 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:3 FK Rostov Rostov
Matchday 3 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 7:0 FK Rostov II Rostov II
Matchday 3 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 1:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 1
SV Mattersburg SV Mattersburg 2:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 1
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 1
LASK LASK 2:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 3 CFR Cluj CFR Cluj 1:0 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 3 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 2
FC Basel FC Basel 1893 1:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 2
Servette FC Servette FC 0:0 FC Sion FC Sion
Matchday 2
FC Lugano FC Lugano 0:0 FC Thun FC Thun
Matchday 2
FC Luzern FC Luzern 0:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 2
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 1 Vorskla Vorskla Poltava 0:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Matchday 1 Cercle Brugge Cercle Brugge 0:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 1 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 1 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 0:2 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 1 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:3 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:2 KV Oostende KV Oostende
Matchday 3 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:2 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 3 FK Jablonec FK Jablonec 6:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 3 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 3 Hobro IK Hobro IK 2:2 Randers FC Randers FC
Matchday 3 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 3 Aarhus GF Aarhus GF 0:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 2 FK TSC FK TSC Backa Topola 5:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 2 Macva FK Macva Sabac 2:2 FK Indjija FK Indjija
Matchday 2 Radnik FK Radnik Surdulica 4:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 2 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 2 Red Star Red Star Belgrade 2:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 2 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:3 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 2 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 17 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:1 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 17 RoPS Rovaniemen Palloseura 0:2 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 17 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:3 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 2 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:1 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 2 Korona Kielce Korona Kielce 1:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 0:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 2 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 2 Spartak Varna Spartak Varna 0:2 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 2 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 2:2 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 2 Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 1:4 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 2 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1:1 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 3 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 3:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 3 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:4 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 3 NK Bravo NK Bravo 1:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 2 FC Nitra FC Nitra 0:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 2 AS Trencin AS Trencin 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 2 SKF Sered SKF Sered 2:1 FK Senica FK Senica
Matchday 2 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 4 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:3 FC Coburg FC Coburg
Matchday 4 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 3:1 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 4 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 1:4 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 4 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:1 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
First Round Unterweissach SV Unterweissach 1:3 SV Salamander Kornwestheim SV Salamander
Matchday 4 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:2 ASV Vach ASV Vach
Matchday 1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:0 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Matchday 1 RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 1 FV Schwalbach FV Schwalbach 5:2 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 1 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 1:4 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 1 Hünfelder SV Hünfelder SV 7:0 FC Körle FC Körle
Matchday 1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 0:5 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 1 Melsunger FV Melsunger FV 1:6 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 1 Spvgg Eltville Spvgg Eltville 1:1 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
Matchday 1 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 2:1 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
Matchday 4 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:0 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Round of 16 SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 10:11 on pens SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Round of 16 Heeslinger SC Heeslinger SC 2:0 Arminia Hannover Arm. Hannover
Round of 16 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 5:6 on pens MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Round of 16 Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede 7:5 on pens TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
Round of 16 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 0:4 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Round of 16 MTV Gifhorn MTV Gifhorn 5:4 on pens USI Lupo-Martini Wolfsburg Lupo-Martini
Round of 16 SV Lengede SV Lengede 0:3 MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
Matchday 12 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 12 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 12 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 12 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:1 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Matchday 12 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 12 Fluminense Fluminense Football Club 1:2 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 12 Internacional Sport Club Internacional 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 12 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 12 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 1 CA Colón Club Atlético Colón 0:1 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 1 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 3:2 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 1 Lanús Club Atlético Lanús 1:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 1 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:1 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 1 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 8 Sport Victoria Sport Victoria 2:1 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 2 León Club León FC 0:0 CF América América
Matchday 2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 21 Revolution New England Revolution 4:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 21 NY Red Bulls New York Red Bulls 2:3 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 21 Houston Houston Dynamo 0:1 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 21 Toronto FC Toronto FC 2:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 21 FC Dallas FC Dallas 0:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 21 Chicago Fire Chicago Fire FC 0:0 D.C. United D.C. United
Matchday 21 Montreal Impact Montreal Impact 4:0 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 21 Minnesota Utd. Minnesota United FC 0:0 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 21 Quakes San Jose Earthquakes 3:1 Colorado Rapids Colorado
Matchday 21 Timbers Portland Timbers 4:0 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 3 Envigado Envigado FC 4:1 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 3 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 1:2 Millonarios FC Millonarios
Matchday 3 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 3 Once Caldas Once Caldas 3:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 18 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 1:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 18 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 1:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 17 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 2:0 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 17 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 12 Tokyo 23 Tokyo 23 0:3 Hitachi Building Systems Hitachi BuilSys
Matchday 12 Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 0:1 Tokyo United Tokyo United
Matchday 12 Toin Univ. FC Toin University of Yokohama FC 0:1 Ryutsu Keizai University FC RKU FC
Matchday 12 Tsukuba FC Tsukuba FC 0:2 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
Matchday 14 Magni ÍF Magni Grenivík 1:3 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 13 JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 2:1 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
Matchday 13 FX Hiroshima Fuji Xerox Hiroshima SC 2:1 International Pacific University FC IPU FC
Matchday 13 Harada Steel Harada Steel FC 1:1 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
Matchday 13 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 6:0 NTN Okayama NTN Okayama
Matchday 13 Hatsukaichi Hatsukaichi FC 0:1 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Matchday 2 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 1:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 2 Velez U17 FK Velez Mostar U17 2:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
Matchday 2 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 2 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 2 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:2 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 1 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:2 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 1 Monagas SC Monagas SC 2:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 1 Estudiantes Estudiantes de Mérida 3:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Second Round FK Klezk FK Klezk 2:7 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Second Round Oshmyany-BDUFK Oshmyany-BDUFK 1:3 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Second Round Belshina Belshina Bobruisk 1:3 FK Minsk FK Minsk
Second Round FK Lida FK Lida 3:4 on pens FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 21 Hartford Hartford Athletic 2:4 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 21 North Carolina North Carolina FC 4:2 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 21 Legion FC Birmingham Legion FC 1:0 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 21 Nashville SC Nashville SC 2:0 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 21 Bold FC Austin Bold FC 1:0 Fresno FC Fresno
Matchday 21 Memphis 901 Memphis 901 FC 2:0 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 21 St. Louis FC Saint Louis FC 3:0 Philadelphia Union II Union II
Matchday 21 San Antonio FC San Antonio FC 3:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 21 Tulsa FC Tulsa 0:1 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 21 Orange County Orange County SC 0:0 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 21 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 0:2 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 21 Las Vegas Las Vegas Lights FC 2:1 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 21 Reno FC Reno 1868 FC 4:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 1 NK Brda NK Brda 1:1 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 18 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 18 Forward Madison Forward Madison FC 1:0 Orlando City B Orlando B
Matchday 18 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:1 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 21 FC Anyang FC Anyang 2:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 21 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 0:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 1 FAC Floridsdorfer AC 2:0 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Group Stage Queen's Park Queen's Park FC 6:5 on pens Clyde FC Clyde FC
Group Stage Dundee FC Dundee FC 1:0 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Final
Ajax Ajax Amsterdam 2:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 3 Peñarol CA Peñarol 2:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 3 River Plate Atletico River Plate Montevideo 2:1 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 3 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:2 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 3 Nacional Club Nacional 4:2 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 3 Olimpia Olimpia Asunción 2:1 River Plate Asunción River Plate
Matchday 3 Guaraní Club Guaraní 1:3 Sportivo Luqueño Luqueño
Third Round Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:2 AET FK Chita Chita
Second Round Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 0:4 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Second Round Ararat Moskau Ararat Moskau 1:0 FK Kolomna Kolomna
Second Round Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 6:1 Khimik-August Vurnary Khimik-August
Second Round Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 2:1 AET FK Novosibirsk Novosibirsk
Second Round Zvezda Perm Zvezda Perm 6:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Second Round Chelyabinsk FK Chelyabinsk 0:1 FK Tyumen Tyumen
Second Round Metallurg Magn Metallurg Magnitogorsk 1:3 Nosta Novotroitsk Nosta
Second Round Pskov-747 Pskov-747 0:1 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
Second Round Krasniy-SGAFKST Krasniy-SGAFKST Smolensk 5:0 Zvezda St. Petersburg Zvezda S-Pb
Second Round Rodina Rodina Moscow 0:2 Veles Moskau Veles Moskau
Second Round FK Ryazan FK Ryazan 3:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Second Round Salyut Belgorod Salyut Belgorod 3:2 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Second Round Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 0:1 Inter Cherkessk I. Cherkessk
Second Round Delin Izhevsk Delin Izhevsk 0:4 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Second Round Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 0:1 FK Kaluga FK Kaluga
Second Round Alania Vl. Alania Vladikavkaz 1:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Second Round Biolog Biolog Novokubansk 3:1 Kuban Holding Pavlovskaya Kuban Holding
Second Round Akron Togliatti Akron Togliatti 3:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
Second Round Electron Electron Velikiy Novgorod 0:1 FK Leningradets Leningradets
Second Round Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 0:1 FK Murom Murom
Second Round Volgar Volgar Astrakhan 3:0 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Second Round Druzhba Maikop Druzhba Maikop 0:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 10 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 6:0 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
Matchday 10 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 0:1 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
Matchday 10 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 2:2 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
Matchday 21 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 4:2 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 21 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 1:4 FC Nomme United Nomme United
Matchday 21 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 5:2 Keila JK Keila JK
Matchday 27 St. Patricks St. Patricks Athletic 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 27 Sligo Rovers Sligo Rovers 1:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 27 Cork City Cork City FC 1:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 18 FC Dagon FC Dagon 1:1 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 18 Sagaing Utd. Sagaing United 0:0 Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 18 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 1:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 20 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:2 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 20 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 2:1 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 20 PTT Rayong PTT Rayong 1:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 20 Port FC Port FC 1:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 20 Young Lions Garena Young Lions 1:0 Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 15 Española Unión Española 1:3 CD Cobresal Cobresal
Matchday 15 CD Palestino CD Palestino 1:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 15 Audax Italiano Audax Italiano 3:1 Club Deportes Iquique CD Iquique
Matchday 5 Luch Luch Vladivostok 2:1 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 5 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 1:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 5 Enisey Enisey Krasnoyarsk 0:1 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 5 Tom Tomsk Tom Tomsk 2:1 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 5 Mordovia Mordovia Saransk 0:0 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 5 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 2:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 5 Baltika Baltika Kaliningrad 1:2 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 5 Avangard Kursk Avangard Kursk 1:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 5 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:1 FK Khimki Khimki
First Round Covilhã SC Covilhã 3:1 on pens Varzim SC Varzim
First Round Coimbra Académica Coimbra 5:4 on pens SC Farense Farense
First Round Penafiel FC Penafiel 1:0 Académico Viseu FC Académico Viseu
First Round Oliveirense UD Oliveirense 2:1 CD Mafra Mafra
First Round Casa Pia Casa Pia AC 4:1 on pens UD Vilafranquense Vilafranquense
First Round Leixões Leixões SC 5:4 on pens CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 1 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 1:0 Ingulets Petrove Ingulets
Matchday 2 FC Aarau FC Aarau 4:1 SC Kriens SC Kriens
Matchday 2
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 2 FC Vaduz FC Vaduz 2:0 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 2 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 3:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 2 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 2:1 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 2 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 2:2 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Matchday 2 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 4:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 1 FC Fredericia FC Fredericia 1:2 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 1 Nyköbing FC Nyköbing FC 3:1 HB Köge HB Köge
Matchday 1 Skive IK Skive IK 3:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 1 Kolding IF Kolding IF 2:1 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 15 Tromsdalen Tromsdalen UIL 0:2 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 13 FK Senja FK Senja 1:1 Sotra SK Sotra SK
Matchday 1 Miedz Legnica Miedz Legnica 0:0 Odra Opole Odra Opole
Matchday 1 Radomiak Radomiak Radom 2:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 1 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 1 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:0 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 1 GKS Belchatow GKS Belchatow 3:0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 1 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 17 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:6 Hammarby IF Hammarby
Matchday 17 Östersund Östersunds FK 0:0 Malmö FF Malmö FF
Matchday 17 Djurgarden Djurgardens IF 2:0 BK Häcken Häcken
Matchday 17 IFK Göteborg IFK Göteborg 0:0 IFK Norrköping Norrköping
Matchday 17 Jönköping Jönköpings Södra IF 1:1 Degerfors IF Degerfors
Matchday 17 Västerås SK Västerås SK 1:1 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 17 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:2 Örgryte IS Örgryte
Matchday 20 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 0:2 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 20 FC Astana FC Astana 4:0 FK Taraz Taraz
Matchday 20 Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Second Round FV Nußloch FV Nußloch 2:1 AET VfB Leimen VfB Leimen
Second Round FV Niefern FV Niefern 1:3 VfB Bretten VfB Bretten
Second Round FV Lauda FV Lauda 4:0 FV Elztal FV Elztal
Second Round TSV Höpfingen TSV Höpfingen 2:1 SV Neunkirchen 1920 SV Neunkirchen
Second Round TSV Rosenberg TSV Rosenberg 9:8 on pens SV Königshofen SV Königshofen
Second Round SVE Nassig SV Eintracht Nassig 3:1 TSV Oberwittstadt TSV Oberwitts.
Second Round Tauberbischofs. TSV Tauberbischofsheim 3:1 AET Viktoria Wertheim Viktoria Wertheim
Second Round FC Donebach FC Donebach 2:4 FV Reichenbuch FV Reichenbuch
Second Round FC Schweinberg FC Schweinberg 0:7 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
Second Round FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 3:0 AET VfB Eppingen VfB Eppingen
Second Round 1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 4:0 FV Brühl FV Brühl
Second Round DJK/FC Ziegel. DJK/FC Ziegelhausen/Peterstal 1:2 VfB St. Leon VfB St. Leon
Second Round ASV Eppelheim ASV/DJK Eppelheim 0:3 AET SV 98 Schwetzingen SV Schwetzingen
Second Round TSV Neckarb. TSV Neckarbischofsheim 0:4 VfR Mannheim VfR Mannheim
Second Round ASC Neuenheim ASC Neuenheim 3:1 SpVgg Ketsch SpVgg Ketsch
Second Round G. Friedrichsf. FC Germania Friedrichsfeld 4:1 SV Rohrbach/Sinsheim SV Rohrbach
Second Round FC Bammental FC Bammental 0:3 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Second Round Srbija Mannheim FK Srbija Mannheim 0:4 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Second Round FV Wiesental FV 1912 Wiesental 1:2 SV Langensteinbach Langensteinbach
Second Round SG Stupferich SG Stupferich 2:0 SV Büchenbronn SV Büchenbronn
Second Round TSV Schöllbronn TSV Schöllbronn 0:1 FC Heidelsheim FC Heidelsheim
Second Round FV Öschelbronn FV Öschelbronn 0:6 FV Ettlingenweier Ettlingenweier
Second Round TSV Grunbach TSV Grunbach 5:1 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Second Round 1.FC Ersingen 1.FC Ersingen 1:0 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 1 Legionovia Legionovia Legionowo 2:0 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 1 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:2 Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 1 GKS Katowice GKS Katowice 1:3 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Matchday 4 Valour FC Valour FC 1:1 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 4 York9 FC York9 FC 6:2 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Matchday 4 FC Edmonton FC Edmonton 1:1 Forge FC Forge FC
Matchday 1 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 1 BFC Dynamo BFC Dynamo 3:1 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Matchday 1 Berliner AK Berliner AK 07 4:2 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Matchday 1 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:1 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 1 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:1 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 1 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 5:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 1:0 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 1
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:0 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 1 Seekirchen SV Seekirchen 3:1 SV Kuchl Kuchl
Matchday 1 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:4 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 1 Lauterach FC Lauterach 1:4 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 1 Rankweil Rot-Weiß Rankweil 1:2 FC Langenegg Langenegg
Matchday 1 Telfs SV Telfs 4:3 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 1 USC Paloma USC Paloma Hamburg 1:2 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 1 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:1 Hamburger SV III HSV III
Matchday 1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 4:4 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 1 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 1:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 1 Union Tornesch FC Union Tornesch 3:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 1 Concordia Concordia Hamburg 2:0 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 1 Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 0:1 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 2:1 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 4 Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 3:2 TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
Matchday 1 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 0:0 FC Karbach FC Karbach
Matchday 2 Zilina B MSK Zilina B 2:4 FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Matchday 2 Ruzomberok B MFK Ruzomberok B 4:1 KFC Komarno Komarno
Matchday 2 Slovan B Slovan Bratislava B 4:0 MFK Skalica MFK Skalica
First Round Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 3:4 on pens SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
First Round SG Festspielst. SG Festspielstadt Bad Hersfeld 2:4 SG Freiensteinau Freiensteinau
First Round He. Schierstein Hellas Schierstein 3:5 SF Friedrichsdorf SF Friedrichsd.
First Round Lörzenbach SV Lörzenbach 2:3 KSG Rai-Breitenbach KSG Rai-B.
First Round SG Orlen SG Orlen 0:2 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
First Round FVH Rüsselsh. FV Hellas Rüsselsheim 3:8 AET SV Pars Neu-Isenburg Pars N-Isenburg
Matchday 1 Kraig SV Kraig 2:0 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 1 Maria Saal SK Maria Saal 3:0 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 1 Dellach/Gail SV Dellach/Gail 1:3 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 1 Alberschwende FC Alberschwende 2:0 SC Göfis SC Göfis
Matchday 1 FC Egg FC Egg 3:1 FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
Matchday 1 Schruns FC Schruns 3:2 FC Hard FC Hard
Matchday 1 Nenzing FC Nenzing 0:3 VfB Bezau Bezau
Matchday 13 SC Kufu-98 SC Kufu-98 1:1 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 16 Stallion FC Stallion Laguna FC 0:0 Green Archers United FC G. Archers Utd.
Matchday 19 SD Aucas SD Aucas 4:2 Delfín SC Delfín SC
Matchday 19 CD El Nacional CD El Nacional 2:0 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 19 Técnico U. Técnico Universitario 2:2 CS Emelec CS Emelec
Matchday 23 Ventspils FK Ventspils 3:0 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 23 Metta FK Metta 2:3 FK Liepaja Liepaja
Matchday 11 Taipei Tatung Taipei City Tatung 4:0 National Taiwan University of PE & Sports NTUPES
Matchday 11 Taichung Futuro Taichung Futuro 1:2 Taiwan Power Company Taiwan Power
Matchday 11 Hang Yuen Hang Yuen 4:2 Ming Chuan University Ming Chuan Univ
Matchday 11 Taipei R. Lions Taipei Red Lions 1:2 Taiwan Steel Taiwan Steel
Matchday 18 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 2:3 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 18 D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 2:0 Song Lam Nghe An FC SL Nghe An FC
Matchday 18 Khanh Hoa B.V.N SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC 1:1 Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
Matchday 18 S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 4:1 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 18 VIETTEL FC VIETTEL FC 1:1 Quang Nam FC Quang Nam FC
Matchday 16 Skála IF Skála IF 2:1 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
Matchday 16 AB Argir AB Argir 1:1 EB/Streymur EB/Streymur
Matchday 4 SC Olching SC Olching 1:0 SC Ichenhausen SC Ichenhausen
Matchday 4 SV Mering SV Mering 2:1 VfB Durach VfB Durach
Matchday 4 SV Egg SV Egg an der Günz 6:1 SV Bad Heilbrunn Bad Heilbrunn
Matchday 4 TSV Jetzendorf TSV Jetzendorf 3:1 FC Ehekirchen FC Ehekirchen
Matchday 11 Semen Padang Semen Padang FC 0:0 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 8 Blitar Utd. Blitar Bandung United FC 1:1 Cilegon United FC Cilegon Utd.
Matchday 8 Persita Tangerang Persita Tangerang 1:1 Perserang Serang Perserang
Matchday 8 Aceh United Aceh United 1:0 PSMS Medan Medan
Matchday 8 PSCS PSCS Cilacap 1:0 Persibat Batang Persibat
Matchday 8 Sriwijaya FC Sriwijaya FC 1:0 Persiraja Banda Aceh Persiraja
Matchday 8 PSGC PSGC Ciamis 3:1 PSPS Riau PSPS Riau
Matchday 20 TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 1:0 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 20 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 3:0 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 20 WH Zall Wuhan Zall 1:1 Shanghai SIPG SH SIPG
Matchday 20 JS Suning Jiangsu Suning 2:0 Shenzhen FC SZ FC
Matchday 19 ZJ Greentown Zhejiang Greentown 0:1 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Final Portugal U19 Portugal U19 0:2 Spain U19 Spain U19
Matchday 1 SC Condor SC Condor 3:1 SV Altengamme SV Altengamme
Matchday 1 ASV Hamburg ASV Hamburg 3:2 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
Matchday 1 V/W Billstedt SC V/W Billstedt 2:3 SV Bergstedt SV Bergstedt
Matchday 1 TuS Berne TuS Berne 3:2 FTSV Altenwerder Altenwerder
Matchday 1 Oststeinbek Oststeinbeker SV 3:1 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Matchday 25 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 0:1 NoFeL Sporting Club NoFeL SC
Matchday 25 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 1:2 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha
Matchday 1 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 4:3 Inter Eidelstedt Int. Eidelstedt
Matchday 1 Niendorf II Niendorfer TSV II 3:3 Eintracht Lokstedt Eintr. Lokstedt
Matchday 1 SV Halstenbek SV Halstenbek-Rellingen 5:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 1 SC Hansa 11 SC Hansa 11 Hamburg 3:2 Harburger TB Harburger TB
Matchday 1 SC Sternschanze SC Sternschanze 1:2 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV
Matchday 1 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 2:0 Blau-Weiß 96 Schenefeld BW Schenefeld
Quarter-Finals Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 1:5 SV Todesfelde SV Todesfelde