For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:55:44 PM
Matchday 2 FCN Reserves FC Nordsjaelland Reserves 3:3 Lyngby BK Reserves LBK Reserves
Matchday 1 ACH Reserves AC Horsens Reserves 1:4 SönderjyskE Reserves SE Reserves
Matchday 2 Viborg FF Res. Viborg FF Reserves 5:1 FC Midtjylland Reserves FCM Reserves
Matchday 3 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 3 FC Viitorul FC Viitorul 3:2 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 1 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 1 KAS Eupen KAS Eupen 1:4 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 3 Slavia Prague SK Slavia Prague 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 3 Bröndby IF Bröndby IF 3:2 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 2 Napredak FK Napredak Krusevac 0:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 2 HNK Gorica HNK Gorica 3:1 NK Osijek NK Osijek
Matchday 2 NK Varazdin NK Varazdin 0:3 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 12 Warkaus JK Warkaus JK 1:2 SC Riverball SC Riverball
Matchday 3 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:2 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 3 Levski Sofia Levski Sofia 3:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 3 NK Maribor NK Maribor 0:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 2 MSK Zilina MSK Zilina 4:2 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 2 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 5:1 FK Pohronie Pohronie
Matchday 12 Santos FC Santos FC 3:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 12 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:2 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 12 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 12 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:3 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 1 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 2:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 1 CA Talleres Club Atlético Talleres 1:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 1 Defensa Defensa y Justicia 0:1 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 1 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 0:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 8 Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 0:1 Santos FC Nazca Santos FC
Matchday 8 Los Caimanes CCD Los Caimanes 1:2 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 8 Cienciano Club Cienciano 4:2 Sport Loreto Sport Loreto
Matchday 8 Comerciantes Comerciantes Unidos 0:4 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
Matchday 8 Unión Huaral Unión Huaral 3:1 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 2 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:0 Club Necaxa Necaxa
Matchday 2 San Luis Atlético de San Luis 1:0 CF Monterrey Monterrey
Matchday 2 Santos Laguna Santos Laguna 3:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 2 Chivas Deportivo Guadalajara 2:0 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 3 Atlético Huila CD Atlético Huila 2:2 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 3 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 3 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 3 Indep. Medellín Independiente Medellín 0:1 Junior FC Junior FC
Matchday 14 Grindavík UMF Grindavík 2:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 14 KA Akureyri KA Akureyri 1:0 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 14 Fylkir Fylkir Reykjavík 1:4 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 14 ÍA Akranes ÍA Akranes 1:2 Valur Reykjavík Valur
Matchday 2 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 2 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 2 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 1 Mineros Mineros de Guayana 1:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 1 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 1:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 1 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 2:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 1 Trujillanos Trujillanos FC 3:1 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 1 Caracas FC Caracas FC 0:3 Deportivo Lara Deportivo Lara
Final Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 34 El Ahly El Ahly Cairo 1:0 Zamalek SC Zamalek
Matchday 21 Loudoun United Loudoun United FC 3:0 Louisville City FC Louisville City
Matchday 21 Timbers 2 Portland Timbers 2 1:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 3 Juventud Juventud de Las Piedras 1:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 3 CA Fénix CA Fénix 3:0 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 3 CA Cerro Club Atlético Cerro 1:2 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 3 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:0 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 3 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 2:1 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 3 Sol de América Club Sol de América 0:1 Club Libertad Asunción Libertad
Matchday 21 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:3 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 10 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 7:3 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17
Matchday 21 FC Helios Voru FC Helios Voru 2:3 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Second Round Pohja-Sakala Pohja-Sakala 5:1 FC Helios Tartu FC Helios Tartu
Second Round JK Legion II Tallinn JK Legion II 9:0 FC Äksi Wolves FC Äksi
Second Round Team Helm Team Helm 3:2 Rumori Calcio Rumori Calcio
Matchday 13 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19 2:1 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 15 O'Higgins CD O'Higgins 3:6 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 15 Huachipato FC Huachipato FC 0:1 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 15 Colo Colo CSD Colo Colo 0:0 CD Everton CD Everton
Matchday 15 La Calera Unión La Calera 2:0 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 2 Hradec Králové FC Hradec Králové 0:2 FK Dukla Prag Dukla Prague
Matchday 15 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 2:1 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 15 Kongsvinger Kongsvinger IL 0:2 Skeid Oslo Skeid Oslo
Matchday 15 Notodden Notodden FK 0:4 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 15 Aalesund Aalesunds FK 2:0 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 15 HamKam Hamarkameratene 1:0 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 15 FK Jerv FK Jerv 1:1 Sogndal IL Sogndal IL
Matchday 15 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 0:2 IK Start Start
Matchday 13 Elverum Elverum Fotball 1:1 Asker Fotball Asker
Matchday 13 Mjølner FK Mjölner 1:0 Grorud IL Grorud IL
Second Round 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:4 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
Second Round SV Spielberg SV Spielberg 4:1 1.FC 08 Birkenfeld Birkenfeld
Matchday 1 Olimpia Elblag Olimpia Elblag 4:0 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 13 Kissat Mikkelin Kissat 0:3 FC Reipas Lahti Reipas Lahti
Matchday 13 Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 1:1 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 13 VPS II Vaasan Palloseura II 0:8 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 19 Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla SC 1:2 CD Universidad Católica Uni. Católica
Matchday 19 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 4:1 Independiente del Valle Independiente
Matchday 19 CD Macará CD Macará 1:1 CD Olmedo CD Olmedo
Matchday 3 LD Alajuelense LD Alajuelense 3:2 CS Herediano Herediano
Matchday 3 Grecia Municipal Grecia 4:0 Limón FC Limón FC
Matchday 3 Cartaginés CS Cartaginés 1:0 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 3 ADR Jicaral ADR Jicaral 2:0 La U Universitarios La U
Matchday 3 Santos FC Santos de Guápiles FC 4:0 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 3 Guadalupe FC Guadalupe FC 1:2 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 23 RFS FK RFS 1:0 Valmiera FC Valmiera
Matchday 16 B36 Tórshavn B36 Tórshavn 2:1 Víkingur Göta Víkingur Göta
Matchday 10 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 3:2 Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 8 PSBS PSBS Biak Numfor 2:1 Persiba Balikpapan Persiba
Matchday 8 PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1:0 Persewar Waropen Persewar
Matchday 8 Persis Solo Persis Solo 2:0 Sulut United Sulut
Matchday 8 Persik Kediri Persik Kediri 2:0 Persatu Tuban Persatu
Matchday 8 Martapura Martapura FC 0:2 Mitra Kukar FC Mitra Kukar
Matchday 11 Persela Persela Lamongan 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 1 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:2 Dersimspor Hamburg Dersimspor
Matchday 25 Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 0:2 Bashundhara Kings Bashund. Kings
Matchday 25 Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 4:1 Sheikh Jamal Dhanmondi Sheikh Jamal
Matchday 25 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 2:2 Rahmatganj MFS Rahmatganj