For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:13:11 PM
Matchday 2
VfL Bochum VfL Bochum 3:3 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 2
SV Sandhausen SV Sandhausen 0:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 2
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:3 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 2
Karlsruher SC Karlsruher SC 4:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 2
Hannover 96 Hannover 96 1:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 4
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 4
Preußen Münster Preußen Münster 3:2 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 4
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 2:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 4
Unterhaching SpVgg Unterhaching 1:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 4
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:5 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 4
Hallescher FC Hallescher FC 3:1 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 4
SV Meppen SV Meppen 1:3 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 1 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 2:4 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
Matchday 1 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 1:1 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Matchday 1 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 0:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 1 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 1 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 0:1 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 4 Zenit II Zenit St. Petersburg II 0:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 4 FK Tambov II FK Tambov II 2:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 4 Ural Ural Yekaterinburg 2:2 FK Rostov Rostov
Matchday 4 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 2
Austria Vienna Austria Vienna 0:3 LASK LASK
Matchday 2
SCR Altach SC Rheindorf Altach 3:2 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 2
TSV Hartberg TSV Hartberg 4:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 4 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 4:2 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 4 FC Botosani FC Botosani 1:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 1 PEC Zwolle PEC Zwolle 1:3 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 1 Celtic Celtic FC 7:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 1 Hibernian FC Hibernian FC 1:0 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 1 Livingston FC Livingston FC 0:0 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 1 Ross County Ross County FC 3:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 2 FK Mariupol FK Mariupol 2:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 2 Club Brugge Club Brugge KV 6:0 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 1 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:0 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 1 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 1:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 4 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:2 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 4 Slovácko 1.FC Slovácko 1:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 4 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 4 Silkeborg IF Silkeborg IF 2:3 Hobro IK Hobro IK
Matchday 4 SönderjyskE SönderjyskE 1:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 3 Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 3 FK Indjija FK Indjija 1:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 3 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:1 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 14 KaaPo Kaarinan Pojat 2:1 Salon Palloilijat Salon Pallo
Matchday 14 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 1:5 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 14 Käpylän Käpylän Pallo 0:1 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 14 Tampere United Tampere United 0:3 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 14 P-Iirot Pallo-Iirot 0:0 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 13 Toivalan Toivalan Urheilijat 0:9 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
Matchday 14 HPS Helsingin Palloseura 1:1 FC Espoo II FC Espoo II
Matchday 14 HIFK II Helsinki IFK II 4:2 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
Matchday 13 LPS Laajasalon Palloseura 3:2 FC HooGee FC HooGee
Matchday 13 Puistolan Puistolan Urheilijat 1:2 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
Matchday 10 FC Espoo U19 FC Espoo U19 1:1 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 10 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 4:0 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 10 TPS U19 Turun Palloseura U19 1:0 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Quarter-Finals PK-35 Pallokerho-35 2:0 Närpes Kraft Närpes Kraft
Matchday 18 VPS Vaasan Palloseura 2:3 FC Honka FC Honka
Matchday 17 Ekenäs IF Ekenäs IF 5:1 Musan Salama MuSa
Matchday 17 FC Haka FC Haka 4:2 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 14 Sudet Sudet Kouvola 1:4 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
Matchday 14 JäPS Järvenpään Palloseura 2:0 Mikkelin Kissat Kissat
Matchday 14 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:0 FC Viikingit FC Viikingit
Matchday 14 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 3:1 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 14 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 2:1 Vaasan Palloseura II VPS II
Matchday 14 GBK Gamlakarleby Bollklubb 0:0 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 14 JS Hercules JS Hercules 2:1 Oulun Luistinseura OLS
Matchday 14 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37 1:1 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 3 Arka Gdynia Arka Gdynia 1:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 3 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 3 Rakow Rakow Czestochowa 1:3 Cracovia Cracovia
Matchday 4 Cherno More Cherno More Varna 0:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 4 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 2:2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 3 Kariana Erden Kariana Erden 1:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 3 Hebar P. Hebar Pazardzhik 1:3 PFC Montana PFC Montana
Matchday 3 B. Galabovo FK Botev Galabovo 0:3 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
Matchday 4 NK Celje NK Celje 2:2 NK Bravo NK Bravo
Matchday 5 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 1:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 5 SV Schwaig SV Schwaig 4:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 5 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 1:3 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 5 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:3 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 5 Kickers Selb Kickers Selb 2:4 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 5 SV Mitterteich SV Mitterteich 1:1 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
First Round SV Wittendorf SV Wittendorf 2:1 FC Rottenburg FC Rottenburg
First Round SV Ebersbach SV Ebersbach 2:3 AET 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
First Round TuS Ergenzingen TuS Ergenzingen 2:3 AET SSC Tübingen SSC Tübingen
First Round SG Öpfingen SG Öpfingen 1:4 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
First Round Holzgerlingen SpVgg Holzgerlingen 6:2 VfL Mühlheim VfL Mühlheim
First Round SV Weingarten SV Weingarten 0:4 FV Rot-Weiß Weiler Rot-Weiß Weiler
First Round NKC Bietigheim NK Croatia Bietigheim 4:6 SG Sindringen/Ernsbach Sindringen/E.
First Round SG Stetten-K. SG Stetten-Kleingartach 3:4 AET SV Germania Bietigheim G. Bietigheim
First Round Breuningsweiler SV Breuningsweiler 4:5 SpVgg Satteldorf Satteldorf
First Round TV Pflugfelden TV Pflugfelden 2:3 SV Kaisersbach SV Kaisersbach
First Round Leukershausen Spfr. Leukershausen-Mariäkappel 0:6 TSG Backnang TSG Backnang
First Round Frickenhausen 1.FC Frickenhausen 1:2 TSGV Waldstetten TSGV Waldstetten
First Round SC Geislingen SC Geislingen 1:2 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
First Round TSV Weilimdorf TSV Weilimdorf 10:9 on pens TV Echterdingen TV Echterdingen
First Round 1.FC Donzdorf 1.FC Donzdorf 2:4 TSV Oberensingen TSV Oberensingen
First Round FC Gärtringen FC Gärtringen 1:5 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
First Round TV Darmsheim TV Darmsheim 0:6 VfL Sindelfingen Sindelfingen
First Round SV Pfrondorf SV Pfrondorf 2:5 SV Seedorf SV Seedorf
First Round SV Nehren SV Nehren 5:3 TSG Tübingen TSG Tübingen
First Round TSV Ehningen TSV Ehningen 2:1 SC 04 Tuttlingen SC 04 Tuttlingen
First Round SF Schwendi SF Schwendi 1:2 FC Ostrach FC Ostrach
First Round TSV Strassberg TSV Strassberg 1:3 SV Kehlen SV Kehlen
First Round Friedrichshafen VfB Friedrichshafen 2:3 TSV Berg TSV Berg
First Round Hofherrnw. II TSG Hofherrnweiler II 1:2 SV Bonlanden SV Bonlanden
First Round SV 03 Tüb. II SV 03 Tübingen II 0:3 VfL Nagold VfL Nagold
First Round ASV Aichwald ASV Aichwald 1:0 FV Sontheim/Brenz FV Sontheim/Br.
First Round SG Aulendorf SG Aulendorf 2:5 FV Bad Schussenried FV Bad Schus.
First Round FC Mengen FC Mengen 2:1 TSV Nusplingen TSV Nuspl.
First Round Stet./Salm. FC Stetten/​Salmendingen 1:5 TSV Buch (Württ.) TSV Buch
First Round Rott./Munderk. SGM SW Rottenacker/​Munderkingen 6:1 TSV Eschach TSV Eschach
First Round Blaustein II TSV Blaustein 1899 II 1:3 SV Mietingen SV Mietingen
First Round SV Zimmern SV Zimmern 5:3 SV 03 Tübingen SV 03 Tübingen
First Round SV Deckenp SV Deckenpfronn 2:6 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
First Round Hößlinswart KTSV Hößlinswart 1:2 TSG Öhringen TSG Öhringen
First Round SV Neresheim SV Neresheim 2:3 SV Fellbach SV Fellbach
First Round Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 1:2 FV Biberach/Riß FV Biberach
First Round Bad Boll TSV Bad Boll 2:5 on pens 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 5 TG Höchberg TG Höchberg 2:4 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 5 FC Coburg FC Coburg 1:2 VfL Frohnlach VfL Frohnlach
Matchday 5 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 5 SV Friesen SV Friesen 1:1 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 5 Alem. Haibach Alemannia Haibach 1:2 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 1 Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 1:1 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:1 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 1 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 0:1 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 4:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 1 Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:7 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 1 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:1 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 1 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 2:3 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 1 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 1:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 5 SV Erlbach SV Erlbach 6:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 5 TSV Kastl TSV Kastl 3:4 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 5 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 5 FC Unterföhring FC Unterföhring 0:2 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 5 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:0 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 5 1.FC Passau 1.FC Passau 4:1 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 5 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 5 FC Töging FC Töging 2:1 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 5 ASV Dachau ASV Dachau 0:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 1 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 4:0 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 1 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 3:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 1 SV Dessau 05 SV Dessau 05 0:1 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 1 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:2 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
Matchday 1 Haldensleber SC Haldensleber SC 1:0 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 1 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 6:3 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 3:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 1 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:0 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 1 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 5:0 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 1 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 3:3 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 4:3 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 1 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:0 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 2:4 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 1 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 0:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 1 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 1:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 1 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 0:5 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 1 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 1:4 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 1 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 9:0 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 1 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 1:2 SV Bevern SV Bevern
Matchday 1 Germania Leer Germania Leer 3:2 GW Firrel GW Firrel
Matchday 2 SV Bauerbach SV Bauerbach 3:2 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 1 Malchower SV Malchower SV 90 4:0 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 1 TSV Bützow TSV Bützow 1:3 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 1 Penzliner SV Penzliner SV 1:0 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 1 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 1:2 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 1 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:6 SV Pastow SV Pastow
Matchday 1 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 0:0 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 1 SV Warnemünde SV Warnemünde 2:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 1 Güstrower SC Güstrower SC 09 4:2 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 5 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 1:3 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 5 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 2:1 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 5 SpVgg Lam SpVgg Lam 3:1 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 1 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 5:1 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 1 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 0:3 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 1 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 0:4 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 1 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 13:2 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 1 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 4:0 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 1 TSV Altenholz TSV Altenholz 3:1 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 1 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 4:1 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 1 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 2:4 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 1 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:2 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 1 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 1:4 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 1 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 4:1 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 1 Petershütte TuSpo Petershütte 2:0 SC Gitter SC Gitter
Matchday 1 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 1 SC Hainberg SC Hainberg 1:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 3 FC Homburg II FC 08 Homburg II 3:7 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 3 SV Mettlach SV Mettlach 1:0 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 3 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 0:1 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 1 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 0:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 1 TuS Sulingen TuS Sulingen 4:1 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
First Round TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 1:5 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
First Round I.G. Bönen I.G. Bönen 1:2 BWW Langenbochum BWW Langenboch.
First Round Steinhagen Spvg. Steinhagen 5:4 on pens SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
First Round TuS Dornberg TuS Dornberg 4:6 on pens SV Herbern SV Herbern
First Round BSV Menden BSV Menden 4:1 Lüner SV Lüner SV
First Round Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:1 VfR Fischeln VfR Fischeln
First Round SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 3:5 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
First Round TuS Hackenbroich TuS Hackenbroich 1:4 AET SC Velbert SC Velbert
First Round Vikt. Buchholz TuS Viktoria Buchholz 0:4 1.FC Monheim 1.FC Monheim
First Round Burgaltendorf SV Burgaltendorf 2:1 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
First Round SV Rindern SV Rindern 1:3 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 14 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 14 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 3:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 14 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Matchday 14 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 2 Huracán Club Atlético Huracán 2:0 Club Atlético Colón CA Colón
Second Round Villa Mitre Villa Mitre 1:0 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 3 Puebla FC Puebla FC 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 3 Atlas Atlas Guadalajara 1:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 21 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 21 FC Tokyo FC Tokyo 3:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 21 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 0:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 21 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 3:2 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 21 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 19 Kataller Toyama Kataller Toyama 0:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 19 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 15 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 0:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 1 Potros UAEM Potros UAEM 4:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 1 Tampico Madero Tampico Madero 1:2 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 1 Atlante CF Atlante 0:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 3 Celik U17 NK Celik Zenica U17 1:1 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 3 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 3 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 18 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:2 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 18 Riteriai FK Riteriai 1:0 FK Palanga FK Palanga
Round of 16 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:3 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Round of 16 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:1 AET FK Gomel Gomel
Round of 16 BATE Borisov BATE Borisov 8:1 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 22 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:0 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 22 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:0 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 22 ATL UTD 2 Atlanta United 2 4:2 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 22 Real Monarchs Real Monarchs SLC 1:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 24 Jeju Utd. Jeju United 0:5 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
Matchday 24 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 2:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 22 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 1:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 2 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:1 NK Krka NK Krka
Matchday 2 NK Radomlje NK Radomlje 2:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 2 NK Dravograd NK Dravograd 1:3 ND Gorica ND Gorica
Matchday 2 NK Dob NK Roltek Dob 3:3 NK Dekani NK Dekani
Matchday 2 NK Bilje Vitanest Bilje 1:1 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 2 NK Krsko NK Krsko 6:0 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 16 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 1:0 Mokpo City Mokpo City
Matchday 22 Ansan Greeners Ansan Greeners 0:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 22 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 1:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 1 Airdrieonians Airdrieonians FC 0:2 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 1 Clyde FC Clyde FC 1:1 East Fife FC East Fife
Matchday 1 Dumbarton FC Dumbarton FC 0:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 1 Peterhead FC Peterhead FC 0:0 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 1 Stranraer Stranraer FC 2:2 Montrose FC Montrose
Matchday 2 SV Horn SV Horn 2:2 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 2 A. Lustenau SC Austria Lustenau 1:1 SV Ried SV Ried
Matchday 2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 1:2 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 2 SKU Amstetten SKU Amstetten 3:2 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 2 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 3:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 2 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 2:0 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 1 Luton Luton Town 3:3 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 1 Barnsley FC Barnsley FC 1:0 Fulham FC Fulham
Matchday 1 Blackburn Blackburn Rovers 1:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 1 Brentford Brentford FC 0:1 Birmingham City Birmingham
Matchday 1 Millwall Millwall FC 1:0 Preston North End Preston NE
Matchday 1 Reading Reading FC 1:3 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 1 Stoke City Stoke City 1:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 1
Swansea Swansea City 2:1 Hull City Hull City
Matchday 1 Wigan Wigan Athletic 3:2 Cardiff City Cardiff
Matchday 1 Brechin City Brechin City FC 0:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 1 Cove Rangers Cove Rangers FC 5:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 1 Elgin City Elgin City FC 3:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 1 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:3 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 1 Stirling Stirling Albion FC 0:1 Queen's Park FC Queen's Park
First Round V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 2:1 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 4 CD Capiatá Deportivo Capiatá 0:2 Club General Díaz de Luque General Diaz
Matchday 4 CD Santaní CD Santaní 1:1 Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
Final Paris SG Paris Saint-Germain 2:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Second Round SC ReUnited SC ReUnited 5:1 Pärnu JK Poseidon JK Poseidon
Matchday 22 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 3:1 Keila JK Keila JK
Matchday 22 Kalju FC U21 Kalju FC U21 2:1 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 22 Nomme United FC Nomme United 2:2 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 22 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 2:0 Maardu Linnameeskond Maardu LM
Matchday 22 Paide Paide Linnameeskond 1:0 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 28 UCD University College Dublin 1:3 Derry City Derry City
Matchday 28 Cork City Cork City FC 0:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 28 Finn Harps Finn Harps 1:0 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 19 FC Dagon FC Dagon 1:2 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 19 Hantharwady U. Hantharwady United FC 4:1 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 19 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 2:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 23 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 1:0 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 13 Lao Toyota Lao Toyota FC 1:0 Young Elephant Young Elephant
Matchday 13 Evo United Evo United 2:3 Lao Army FC Lao Army FC
Matchday 22 Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:3 Trat FC Trat FC
Matchday 22 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 22 Chonburi FC Chonburi FC 2:2 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 21 Tampines Rovers Tampines Rovers 3:0 Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 21 Warriors FC Warriors FC 2:0 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:2 Rotherham United Rotherham
Matchday 1 Blackpool Blackpool FC 2:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 1 Burton Albion Burton Albion 0:1 Ipswich Town Ipswich
Matchday 1 Coventry Coventry City 1:0 Southend United Southend United
Matchday 1 Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 1 Lincoln City Lincoln City 2:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 1 Peterborough Peterborough United 1:3 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 1 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 1 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Oxford United Oxford United
Matchday 1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:3 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 1 Wycombe Wycombe Wanderers 2:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 1 Salford Salford City 2:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 1 Bradford Bradford City 0:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 1 Carlisle United Carlisle United 2:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 1 Colchester Utd. Colchester United 1:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:3 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 1 Exeter City Exeter City 1:0 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 1 Forest Green Forest Green Rovers 1:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 1 Leyton Orient Leyton Orient 1:0 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 1 Morecambe FC Morecambe FC 0:2 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 1 Newport County Newport County 2:2 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 1 Northampton Northampton Town 0:1 Walsall FC Walsall
Matchday 1 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:2 Swindon Town Swindon Town
Matchday 1 Stockport Stockport County 0:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 1 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 1 Chorley FC Chorley FC 0:0 Bromley FC Bromley
Matchday 1 Barnet Barnet FC 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 1 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 0:2 Woking FC Woking FC
Matchday 1 Harrogate Town Harrogate Town 2:2 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 1 Wrexham Wrexham AFC 2:1 Barrow AFC Barrow
Matchday 1 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 1:4 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 1 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:0 Notts County Notts County
Matchday 1 Torquay United Torquay United FC 2:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 1 Aldershot Town Aldershot Town 1:2 AFC Fylde Fylde
Matchday 1 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:3 Sutton United Sutton Utd
Matchday 1 Ballinamallard Ballinamallard United 0:1 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 1 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 3:2 Queen's University Queen's Uni
Matchday 1 Dundela FC Dundela FC 1:0 Dergview FC Dergview
Matchday 1 HW Welders Harland & Wolff Welders 2:0 Newry City AFC Newry City
Matchday 1 Loughgall Loughgall FC 0:0 Portadown FC Portadown
Matchday 1 PSNI FC PSNI FC 0:4 Ards FC Ards FC
Matchday 14 Auda Auda Kekava 3:1 SK Super Nova Super Nova
Matchday 14 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 2:3 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 14 Bebri Staiceles Bebri 0:0 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 5 Grobinas Grobinas SC 6:2 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 16 Española Unión Española 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 2 AJ Auxerre AJ Auxerre 2:0 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 2 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:0 Rodez AF Rodez AF
Matchday 2 Grenoble Grenoble Foot 38 0:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 2 AC Le Havre AC Le Havre 1:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 2 US Orléans US Orléans 0:1 FC Chambly FC Chambly
Matchday 2 Paris FC Paris FC 1:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 2 Troyes ES Troyes AC 1:2 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 2 Valenciennes FC Valenciennes FC 1:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 2 Lens RC Lens 2:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 1 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 0:0 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 1 Pau FC Pau FC 1:1 SO Cholet SO Cholet
Matchday 1 Red Star FC Red Star FC 3:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 1 SC Toulon Sporting Club de Toulon 0:0 AS Béziers AS Béziers
Matchday 1 Stade Lavallois Stade Lavallois 1:0 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
Matchday 1 Concarneau US Concarneau 2:0 US Avranches US Avranches
Matchday 1 US Créteil US Créteil-Lusitanos 0:0 FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
Matchday 1 USL Dunkerque USL Dunkerque 3:0 Sporting Club de Lyon SC Lyon
Matchday 1 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 1:0 US Boulogne US Boulogne
Matchday 6 Luch Luch Vladivostok 2:4 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 6 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 2:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 6 Tom Tomsk Tom Tomsk 0:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 6 Chertanovo Chertanovo Moscow 0:0 FK Khimki Khimki
Matchday 6 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:3 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 6 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 2:1 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 6 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 6 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 1 AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 2:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii
Matchday 1 ASU Poli ASU Poli Timisoara 0:1 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 1 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 2:1 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 1 UTA Arad UTA Arad 3:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 1 Rapid 1923 FC Rapid 1923 0:0 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 1 Chita FK Chita 4:2 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 1 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Second Round Nacional CD Nacional 5:6 on pens GD Chaves Chaves
Second Round Leixões Leixões SC 1:2 CS Marítimo Marítimo
Second Round Casa Pia Casa Pia AC 2:0 Boavista Porto FC Boavista
Second Round Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:0 Moreirense FC Moreirense
Second Round Penafiel FC Penafiel 1:0 CD Tondela Tondela
Matchday 1 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 2:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 1 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 1 Arbroath Arbroath FC 0:0 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 1 Ayr United Ayr United FC 4:2 Greenock Morton FC Morton
Matchday 1 Dundee United Dundee United FC 4:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 2 Balkany Zorya Balkany Zorya 0:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 2 Kremin Kremin Kremenchuk 1:0 MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
Matchday 2 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 1:1 FK Minaj FK Minaj
Matchday 2 Chornomorets Chornomorets Odessa 3:1 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 2 Ingulets Ingulets Petrove 2:0 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 3 FC Aarau FC Aarau 1:2 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 3 SC Kriens SC Kriens 2:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 3 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 3:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 3 Baník Sokolov FK Baník Sokolov 0:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 3 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 0:1 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 3 FK Pardubice FK Pardubice 1:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 3 SK Lisen SK Lisen 3:3 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 1 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:1 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Matchday 1 Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 3:1 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
Matchday 1 Petrkovice FC Odra Petrkovice 1:0 FC Slovan Rosice Rosice
Matchday 1 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1:1 FC Banik Ostrava B Ostrava B
Matchday 1 Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 4:1 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 1 FC Hlucin FC Hlucin 0:2 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
Matchday 2 Hvidovre IF Hvidovre IF 0:1 Viborg FF Viborg FF
Matchday 16 Skeid Oslo Skeid Oslo 0:1 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 14 Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 2:5 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 14 Grorud IL Grorud IL 2:3 Elverum Fotball Elverum
Matchday 14 Sotra SK Sotra SK 1:0 Florö SK Florö SK
Matchday 1 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 1 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 3:0 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 1 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:1 FK Novi Pazar