For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:37:38 PM
Matchday 3 LBK Reserves Lyngby BK Reserves 2:1 FC Nordsjaelland Reserves FCN Reserves
Matchday 3 AaB Reserves Aalborg BK Reserves 1:2 Hobro IK Reserves Hobro Reserves
Matchday 2 OB Reserves Odense Boldklub Reserves 2:1 AC Horsens Reserves ACH Reserves
First Round
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 7:8 on pens Hamburger SV Hamburger SV
First Round
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
First Round
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 5:6 on pens 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 1 Paris SG Paris Saint-Germain 3:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 5 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 5 Rostov II FK Rostov II 1:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 5 FCSB FCSB 1:3 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 2
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 1 SC Cambuur U21 SC Cambuur-Leeuwarden U21 2:1 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 1 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 1:1 SC Heerenveen U21 Heerenveen U21
Matchday 3 RSC Charleroi RSC Charleroi 2:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 3 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 5 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:3 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 5 Hobro IK Hobro IK 0:2 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 4 Napredak FK Napredak Krusevac 2:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 4 Radnik FK Radnik Surdulica 0:4 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 4 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 4 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 2:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 4 HNK Gorica HNK Gorica 2:0 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 15 Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 0:4 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 15 OLS Oulun Luistinseura 1:1 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 15 SC Kufu-98 SC Kufu-98 6:0 JS Hercules JS Hercules
Matchday 15 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 2:1 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 15 Grankulla IFK Grankulla IFK 2:0 Käpylän Pallo Käpylän
Matchday 14 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 0:7 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 18 FC KTP FC KTP 6:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 5 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 5 FK Dunav FK Dunav Ruse 2:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 4 Spartak Varna Spartak Varna 0:2 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 5 NK Domzale NK Domzale 3:5 NK Celje NK Celje
Matchday 5 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:3 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:4 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 2 Paksi FC Paksi FC 3:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 2 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 2 Debrecen Debreceni VSC 4:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 4 Pohronie FK Pohronie 2:2 Spartak Trnava Spartak Trnava
Second Round SV Salamander SV Salamander Kornwestheim 1:5 TSG Backnang TSG Backnang
Round of 16 Atlético Grau Club Atlético Grau 9:8 on pens UTC Cajamarca Club UTC
Round of 16 Los Caimanes CCD Los Caimanes 0:2 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 15 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 14 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 14 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 14 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:2 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 14 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 1 Sport Victoria Sport Victoria 0:3 Club Alianza Atletico Sullana Alianza Atl.
Matchday 1 Unión Huaral Unión Huaral 2:0 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 4 Toluca Deportivo Toluca 0:1 CF América América
Matchday 4 Santos Laguna Santos Laguna 4:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 23 Atlanta United Atlanta United FC 2:1 New York City FC NYCFC
Matchday 23 Philadelphia Philadelphia Union 2:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 23 D.C. United D.C. United 2:1 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 23 Los Angeles FC Los Angeles FC 4:2 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 5 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 5 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 5 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 5 Rionegro Águila Rionegro Águilas 2:0 Junior FC Junior FC
Matchday 5 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 16 Víkingur Víkingur Reykjavík 3:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 16 ÍA Akranes ÍA Akranes 1:2 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 16 HK Kópavogs HK Kópavogs 4:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 16 KA Akureyri KA Akureyri 4:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 16 Valur Valur Reykjavík 2:3 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 2 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:0 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 19 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 24 FK Panevezys FK Panevezys 3:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 17 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:2 FK Minsk FK Minsk
Matchday 17 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 6:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 23 Louisville City Louisville City FC 5:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 23 Timbers 2 Portland Timbers 2 3:2 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 23 Seoul E-Land Seoul E-Land 2:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 23 Ansan Greeners Ansan Greeners 1:2 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
last 16 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:3 Al-Nassr FC Al-Nassr
Second Round Spezia Calcio Spezia Calcio 5:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Second Round Chievo Verona Chievo Verona 4:2 on pens Ravenna FC Ravenna
Second Round Cremonese US Cremonese 4:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Second Round Benevento Benevento Calcio 3:4 AC Monza Monza
Second Round Cittadella AS Cittadella 3:0 Calcio Padova Padova
Second Round Virtus Entella Virtus Entella 1:2 FC Südtirol Südtirol
Second Round Frosinone Frosinone Calcio 4:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Second Round Perugia AC Perugia Calcio 1:0 US Triestina Triestina
Second Round Pordenone Pordenone Calcio 1:2 Feralpisalò Feralpisalò
Second Round Trapani Trapani Calcio 3:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Second Round Crotone FC Crotone 4:3 SS Arezzo Arezzo
Second Round Juve Stabia SS Juve Stabia 3:4 on pens Imolese Calcio 1919 Imolese
Second Round AS Livorno AS Livorno 0:1 Carpi FC 1909 Carpi
Group Stage AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
Group Stage Como Como 1907 1:0 AC Gozzano Gozzano
Group Stage Olbia Olbia Calcio 1905 4:1 FC Rieti Rieti
group stage Bari SSC Bari 3:2 Paganese Calcio 1926 Paganese
Group Stage Cesena Cesena FC 3:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 4 Progreso Club Atlético Progreso 2:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 4 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 0:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 4 Racing Club Racing Club de Montevideo 3:1 CA Fénix CA Fénix
Matchday 4 Defensor Defensor Sporting Club 2:2 CA Peñarol Peñarol
Matchday 5 Guaraní Club Guaraní 2:1 CD Santaní CD Santaní
Second Round NPM Silmet NPM Silmet 5:2 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 23 Kalju FC U21 Kalju FC U21 3:2 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 20 FC Chinland FC Chinland 2:0 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 17 CD Palestino CD Palestino 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 17 O'Higgins CD O'Higgins 1:0 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 17 CDUC CD Universidad Católica 1:1 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Matchday 2 Petrolul Petrolul Ploiesti 0:3 UTA Arad UTA Arad
Matchday 1 Covilhã SC Covilhã 2:0 FC Porto B FC Porto B
Matchday 1 Penafiel FC Penafiel 0:2 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 1 Benfica B SL Benfica B 2:1 Estoril Praia Estoril
Matchday 1 Marítimo CS Marítimo 1:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 1 Braga SC Braga 3:1 Moreirense FC Moreirense
Matchday 1 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 2:2 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 1 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 2:2 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 1 Sporting CP U23 Sporting CP U23 1:0 SC Braga U23 Braga U23
Matchday 3 Nyköbing FC Nyköbing FC 2:2 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 17 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:1 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 17 Haugesund FK Haugesund 0:1 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 17 Kristiansund BK Kristiansund BK 1:1 Odds BK Odds BK
Matchday 17 Strømsgodset Strømsgodset IF 3:2 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 17 Aalesund Aalesunds FK 3:1 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 17 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 1:1 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 17 Notodden Notodden FK 1:3 Sogndal IL Sogndal IL
Matchday 17 FK Jerv FK Jerv 1:0 Hamarkameratene HamKam
Matchday 17 Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:0 Skeid Oslo Skeid Oslo
Matchday 15 Arendal Fotball Arendal Fotball 0:1 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 15 Odds BK II Odds BK II 5:2 FK Mjölner Mjølner
Matchday 3 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:2 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 1 Reading U23 Reading FC U23 6:0 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 3 FC Ajka FC Ajka 0:2 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 3 Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 3 BFC Siófok BFC Siófok 2:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 3 ETO FC Győr ETO FC Győr 2:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 5 Grecia Municipal Grecia 3:3 La U Universitarios La U
Matchday 5 ADR Jicaral ADR Jicaral 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 5 Cartaginés CS Cartaginés 1:1 CS Herediano Herediano
Matchday 5 Guadalupe FC Guadalupe FC 4:3 Limón FC Limón FC
Matchday 12 Maldonado Club Deportivo Maldonado 2:3 Club Atlético Bella Vista Bella Vista
Matchday 12 Albion FC Albion FC 1:4 Montevideo City Torque Mvd City Torque
Matchday 21 SD Aucas SD Aucas 2:1 LDU Quito LDU Quito
Matchday 21 Técnico U. Técnico Universitario 1:2 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 21 CD El Nacional CD El Nacional 1:0 CS Emelec CS Emelec
Matchday 25 RFS FK RFS 1:2 Riga FC Riga
Final Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 0:1 Europa FC Europa FC
Matchday 2 West Armenia FC West Armenia 3:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 2 Torpedo Torpedo Erewan 0:4 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 2 Alashkert II FC Alashkert II 4:1 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 18 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 1:1 HB Tórshavn HB Tórshavn
Matchday 23 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 1:0 Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 17 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 2:1 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
San Marino U17 San Marino U17 3:0 Liechtenstein U17 Liechtenst. U17
St. Vincent Saint Vincent and the Grenadines 1:0 Trinidad and Tobago Trinidad