For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:39:56 PM
3rd round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 0:2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
3rd round Rosenborg BK Rosenborg BK 3:1 NK Maribor NK Maribor
3rd round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 3:3 Club Brugge KV Club Brugge
3rd round Ferencváros Ferencvárosi TC 0:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3rd round FC Copenhagen FC Copenhagen 7:8 on pens Red Star Belgrade Red Star
3rd round
Ajax Ajax Amsterdam 3:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
3rd round
LASK LASK 3:1 FC Basel 1893 FC Basel
3rd round Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
3rd round Celtic Celtic FC 3:4 CFR Cluj CFR Cluj
3rd round FC Porto FC Porto 2:3 FK Krasnodar Krasnodar
3rd round Kalju FC Kalju FC 0:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
3rd round Linfield Linfield FC 3:2 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
3rd round Dundalk FC Dundalk FC 1:3 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 3 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 5:2 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Matchday 3 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 3 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 2:3 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 3 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 5:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 3 Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 3:0 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 1 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 2:2 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 1 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 0:4 RKC Waalwijk U21 RKC U21
Matchday 1 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 0:3 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 15 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:1 FC Reipas Lahti Reipas Lahti
Matchday 14 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 1:1 Atlantis FC II Atlantis FC II
Matchday 15 Kings SC Kings SC 1:7 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 2 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 3:2 Warkaus JK Warkaus JK
Matchday 15 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 13:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
First Round HNK Suhopolje HNK Suhopolje 2:6 NK Oriolik NK Oriolik
Second Round Sindringen/E. SG Sindringen/Ernsbach 0:1 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Second Round Heimerdingen TSV Heimerdingen 0:2 TSV Ilshofen TSV Ilshofen
Second Round FV Biberach FV Biberach/Riß 5:1 FC Mengen FC Mengen
Second Round Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 4:0 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Second Round TSV Neu-Ulm TSV Neu-Ulm 1:4 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Second Round FC Holzhausen FC Holzhausen 1:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Second Round SV Wittendorf SV Wittendorf 1:4 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Second Round SV Mietingen SV Mietingen 1:3 TSV Berg TSV Berg
Second Round FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:5 FV Ravensburg FV Ravensburg
Second Round SV Kehlen SV Kehlen 1:2 TSV Buch (Württ.) TSV Buch
Second Round FV Bad Schus. FV Bad Schussenried 1:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Second Round Rot-Weiß Weiler FV Rot-Weiß Weiler 1:6 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Second Round Satteldorf SpVgg Satteldorf 4:0 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
Matchday 7 FC Tegernheim FC Tegernheim 0:2 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Third Round TSV Reinbek TSV Reinbek 0:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Third Round Hoisbütteler SV Hoisbütteler SV 1:3 UH-Adler Hamburg UH-Adler
Matchday 16 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 2:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 16 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Second Round Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:4 on pens Club Almagro Almagro
Group Stage Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 0:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
group stage Querétaro FC Querétaro FC 3:2 Club Tijuana Club Tijuana
Group Stage Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Club Atlético Morelia Morelia
Group Stage Atlante CF Atlante 0:2 FC Juárez FC Juárez
group stage UNAM Pumas UNAM Pumas 1:0 Potros UAEM Potros UAEM
group stage Necaxa Club Necaxa 2:2 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
group stage CF Pachuca CF Pachuca 3:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Third Round Gamba Osaka Gamba Osaka 0:2 Hosei University Hosei Univ.
Third Round Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Third Round Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:1 AET Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Third Round Júbilo Iwata Júbilo Iwata 6:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Third Round Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Third Round Honda FC Honda FC 2:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Third Round Veertien Mie Veertien Mie 6:7 on pens V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Third Round Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Third Round Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:1 Yokohama FC Yokohama FC
Third Round Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Third Round N.I.F.S. Kanoya National Institute of Fitness and Sports Kanoya 1:2 AET Oita Trinita Oita Trinita
Third Round Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Third Round Vissel Kobe Vissel Kobe 4:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Third Round Kashima Antlers Kashima Antlers 4:0 Tochigi SC Tochigi SC
Third Round Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 AET Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Third Round FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 4 LALA FC AC LALA FC 2:2 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 4 Portuguesa FC Portuguesa FC 0:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 4 Metropolitanos Metropolitanos FC 4:3 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 4 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 4 Aragua FC Aragua FC 1:0 Caracas FC Caracas FC
Matchday 4 Zamora Zamora FC 1:1 Monagas SC Monagas SC
First Round FK Brandys FK Brandys nad Labem 0:10 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
First Round Meteor Praha FK Meteor Praha 1:3 MFK Chrudim Chrudim
First Round Olympie Brezova FK Olympie Brezova 0:3 Viktoria Marianske Lazne Mar. Lazne
First Round Motorlet Prague FK Motorlet Prague 4:0 FC Chomutov FC Chomutov
First Round Cesky Brod SK Cesky Brod 1:3 Slovan Velvary Slovan Velvary
First Round SK Detmarovice SK Detmarovice 1:7 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
First Round FK Zbuzany FK Zbuzany 1953 1:3 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
First Round Frenstat p. R. SK Beskyd Frenstat pod Radhostem 1:2 FC Hlucin FC Hlucin
First Round 1.HFK Olomouc 1.HFK Olomouc 0:3 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
First Round AFC Humpolec AFC Humpolec 0:9 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
First Round FK Komarov FK Komarov 0:1 Loko Vltavin Loko Vltavin
First Round HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 2:3 on pens MFK Vitkovice Vitkovice
First Round Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot 2:1 on pens 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
First Round OEZ Letohrad OEZ Letohrad 0:3 FC Hradec Králové Hradec Králové
First Round FK Kolin FK Kolin 0:1 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
First Round Aritma Praha Aritma Praha 0:1 FK Admira Praha Admira Praha
First Round Banik Sous FK Banik Sous 0:3 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
First Round 1.FC Olesnice 1.FC Olesnice 2:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
First Round Strani FC Strani 1:3 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
First Round Zdirec n. D. Tatran Zdirec nad Doubravou 3:1 AET FSC Stara Rise Stara Rise
First Round Tatran Sedlcany Tatran Sedlcany 0:4 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
First Round Sokol Srbice Sokol Srbice 1:2 FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
First Round Unie Hlubina TJ Unie Hlubina 1:2 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
First Round Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 4:2 AET FC TVD Slavicin Slavicin
First Round FK Velké Hamry FK Velké Hamry 0:4 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
First Round Tat. Vsechovice Tatran Vsechovice 0:4 FC Odra Petrkovice Petrkovice
First Round FK Prepere FK Prepere 6:2 TJ Dvur Kralove nad Labem TJ Dvur Kralove
First Round Rosice FC Slovan Rosice 4:2 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
First Round Jiskra Rymarov TJ Jiskra Rymarov 2:3 SK Unicov SK Unicov
First Round TJ Skastice TJ Skastice 3:5 SK Lisen SK Lisen
First Round CLU Beroun Cesky Lev Union Beroun 0:7 FK Dukla Prag Dukla Prague
First Round FK Novy Jicin FK Novy Jicin 2:3 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
First Round Sp. Sobeslav Spartak Sobeslav 0:2 SK Benesov SK Benesov
First Round Sokol Libis TJ Sokol Libis 0:2 SK Zapy SK Zapy
First Round Sokol Hostoun Sokol Hostoun 2:1 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
First Round SS Ostra SS Ostra 1:3 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
First Round SK Slany SK Slany 0:4 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
First Round SK Libcany SK Libcany 0:3 FK Chlumec nad Cidlinou Chlumec n/Cidl.
Quarter-Finals Independiente Independiente del Valle 1:0 Club Atlético Independiente Independiente
Second Round Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Second Round Ross Cou. Res. Ross County FC Reserves 2:3 Raith Rovers FC Raith Rovers
Second Round Hearts FC II Heart of Midlothian FC Reserves 3:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Second Round Brora Rangers Brora Rangers FC 1:2 Cove Rangers FC Cove Rangers
Second Round Peterhead FC Peterhead FC 6:7 on pens Formartine United FC Formartine
Second Round East Fife East Fife FC 0:2 Stirling Albion FC Stirling
Second Round Brechin City Brechin City FC 4:5 Elgin City FC Elgin City
Second Round Montrose Montrose FC 2:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Second Round Clyde FC Clyde FC 4:0 Motherwell FC Reserves Motherwell FC Reserves
Second Round Annan Athletic Annan Athletic FC 6:7 on pens Kelty Hearts FC Kelty Hearts
Second Round Hamilton A. Re. Hamilton Academical FC Reserves 0:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Second Round Dumbarton FC Dumbarton FC 0:1 St. Mirren FC Reserves St. Mirren FC Reserves
Second Round Falkirk FC Falkirk FC 7:6 on pens Celtic FC Reserves Celtic Reserves
Second Round Stranraer Stranraer FC 0:2 Rangers FC Reserves Rangers II
last 16 Al Sadd Al Sadd Sports Club 3:1 Al Duhail Sports Club Al Duhail
last 16 Hilal Al-Hilal Riyadh 0:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
First Round IFS Birkeröd IF Skjold Birkeröd 1:4 Vanlöse IF Vanlöse IF
First Round Faarvang IF Faarvang IF 2:3 Viby IF Viby IF
First Round Toreby-Graenge Toreby-Graenge BK 0:9 HB Köge HB Köge
First Round FC Lorient FC Lorient 1:2 FC Le Mans FC Le Mans
First Round Clermont Foot Clermont Foot 63 5:4 on pens AC Le Havre AC Le Havre
First Round Grenoble Grenoble Foot 38 5:4 on pens Rodez AF Rodez AF
First Round G. Ajaccio GFC Ajaccio 2:0 FC Chambly FC Chambly
First Round Paris FC Paris FC 2:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
First Round FC Niort FC Chamois Niort 3:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
First Round SM Caen SM Caen 0:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
First Round AC Ajaccio AC Ajaccio 4:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
First Round AJ Auxerre AJ Auxerre 5:6 on pens AS Béziers AS Béziers
First Round US Orléans US Orléans 4:1 EA Guingamp Guingamp
First Round Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 9:8 on pens Red Star FC Red Star FC
First Round Troyes ES Troyes AC 1:2 RC Lens Lens
Matchday 21 Kuressaare FC Kuressaare 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
Second Round JK Pärnu Sadam JK Pärnu Sadam 3:4 on pens FC Otepää FC Otepää
Matchday 11 FC Flora U19 FC Flora Tallinn U19 0:0 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
First Round Longford Town Longford Town FC 3:1 Athlone Town AFC Athlone Town
Semi-Finals Buriram Utd. Buriram United 2:0 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
Semi-Finals Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 6:7 on pens PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 22 LC Sailors Lion City Sailors 1:3 Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 22 Geylang Geylang International 2:1 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 4 Wrexham Wrexham AFC 1:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 4 Torquay United Torquay United FC 0:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 4 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Woking FC Woking FC
Matchday 4 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 4 Chorley FC Chorley FC 1:6 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 4 Barnet Barnet FC 0:1 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 4 Aldershot Town Aldershot Town 0:1 Bromley FC Bromley
Matchday 4 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 1:3 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 4 Stockport Stockport County 3:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 4 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 0:3 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 4 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:2 AFC Fylde Fylde
Matchday 4 Harrogate Town Harrogate Town 0:2 Notts County Notts County
Matchday 3 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 8:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
First Round Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:3 Hull City Hull City
First Round Grimsby Town Grimsby Town 1:0 Doncaster Rovers Doncaster
First Round Wigan Wigan Athletic 0:1 Stoke City Stoke City
First Round Port Vale Port Vale FC 1:2 Burton Albion Burton Albion
First Round Nottm Forest Nottingham Forest 1:0 Fleetwood Town Fleetwood
First Round Bradford Bradford City 0:4 Preston North End Preston NE
First Round Blackpool Blackpool FC 4:6 on pens Macclesfield Town Macclesfield
First Round Blackburn Blackburn Rovers 3:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
First Round Mansfield Town Mansfield Town 7:8 on pens Morecambe FC Morecambe FC
First Round Accrington Accrington Stanley 1:3 Sunderland AFC Sunderland
First Round Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:1 Derby County Derby
First Round Rochdale Rochdale AFC 5:2 Bolton Wanderers Bolton
First Round Huddersfield Huddersfield Town 0:1 Lincoln City Lincoln City
First Round Middlesbrough Middlesbrough FC 4:6 on pens Crewe Alexandra Crewe Alexandra
First Round Shrewsbury Shrewsbury Town 0:4 Rotherham United Rotherham
First Round Salford Salford City 0:3 Leeds United Leeds
First Round Barnsley FC Barnsley FC 0:3 Carlisle United Carlisle United
First Round Colchester Utd. Colchester United 3:0 Swindon Town Swindon Town
First Round AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4:6 on pens Milton Keynes Dons MK Dons
First Round Oxford United Oxford United 1:0 Peterborough United Peterborough
First Round
QPR Queens Park Rangers 8:7 on pens Bristol City Bristol City
First Round Plymouth Plymouth Argyle 2:0 Leyton Orient Leyton Orient
First Round Wycombe Wycombe Wanderers 3:5 on pens Reading FC Reading
First Round Charlton Charlton Athletic 3:5 on pens Forest Green Rovers Forest Green
First Round Gillingham FC Gillingham FC 3:6 on pens Newport County Newport County
First Round Stevenage Stevenage FC 1:2 Southend United Southend United
First Round Luton Luton Town 3:1 Ipswich Town Ipswich
First Round Walsall Walsall FC 2:3 Crawley Town Crawley Town
First Round Bristol Rovers Bristol Rovers 3:0 Cheltenham Town Cheltenham
First Round Brentford Brentford FC 5:6 on pens Cambridge United Cambridge Utd.
First Round Coventry Coventry City 4:1 Exeter City Exeter City
First Round
Swansea Swansea City 3:1 Northampton Town Northampton
First Round
West Brom West Bromwich Albion 1:2 Millwall FC Millwall
Matchday 8 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 1:2 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 8 Luch Luch Vladivostok 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 8 Tom Tomsk Tom Tomsk 0:0 FK Khimki Khimki
Matchday 8 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:2 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 8 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 8 Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 3 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 1:0 FK Chita Chita
Matchday 3 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 2:0 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
Matchday 5 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 1 Famalicão U23 FC Famalicão U23 3:3 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
Matchday 1 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 4:0 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 3 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:4 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 3 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:1 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 3 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 3 Zarkovo OFK Zarkovo 0:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 3 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 0:0 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Matchday 3 KS Wasilków KS Wasilków 0:2 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 3 O. Zambrow Olimpia Zambrow 4:1 Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 3 Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 1:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 3 Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 3 Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 0:5 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Matchday 3 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:0 Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 3 OFK Grbalj OFK Grbalj 1:1 FK Podgorica FK Podgorica
Second Round Kras. Podhradie FK Krasnohorske Podhradie 0:6 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Second Round Lehota pod V. OFK Banik Lehota pod Vtacnikom 0:3 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Second Round MFK Zvolen MFK Zvolen 0:2 SKF Sered SKF Sered
Second Round Banova TJ Jednota Banova 2:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
Second Round SK Selce SK Selce 0:9 FK Pohronie Pohronie
Second Round Tisovec MSK Tisovec 1:8 AS Trencin AS Trencin
Second Round FC Rohoznik FC Rohoznik 0:1 FK Senica FK Senica
Second Round FK Podkonice FK Podkonice 0:4 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Second Round Mala Maca TJ Druzstevnik Mala Maca 0:6 MFK Skalica MFK Skalica
Second Round Namestovo MSK Namestovo 1:6 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Second Round Zvoncin Agropo Zvoncin 0:8 FC Petrzalka FC Petrzalka
Second Round VLM Pliesovce Tatran VLM Pliesovce 0:4 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Second Round Dev. Nova Ves FK Lokomotiva Devinska Nova Ves 3:5 on pens FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Second Round Javornik Javornik Makov 0:1 MSK Puchov Puchov
Second Round Pezinok PSC Pezinok 4:2 on pens FK Raca Raca
Second Round Start Hrabusice Start Hrabusice 1:3 MFK Stara Lubovna Stara Lubovna
Second Round Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin 3:0 Kamenica nad Cirochou Kamenica n. C.
Second Round Tre. Stankovce OSK Trencianske Stankovce 3:0 OK Castkovce OK Castkovce
Second Round Kost. Kracany TJ Kostolne Kracany 2:4 Druzstevnik Radimov TJ Radimov
Second Round Part. Domaniza Partizan Domaniza 4:0 Kovo Belusa Belusa
Second Round TJ Plevnik TJ Plevnik-Drienove 1:6 OFK Dynamo Malzenice Malzenice
Second Round Levice FK Slovan Levice 3:1 FKM Nové Zámky Nové Zámky
Second Round FC 98 Hajnacka FC 98 Hajnacka 3:4 MSK Novohrad Lucenec Lucenec
Second Round Zem. Kostolany Slovan Zemianske Kostolany 1:2 SK Vegum Dolne Vestenice Dolne Vestenice
Second Round Uhrovec TJ Tatran Uhrovec 2:3 on pens TJ Druzstevnik Besenov TJ Besenov
Second Round Surany SK Surany 1:2 FK Marcelova Marcelova
Second Round TJ Velke Lovce TJ Velke Lovce 4:1 OFK Velky Dur OFK Velky Dur
Second Round Horna Krupa Bestrent Horna Krupa 2:1 FC Slovan Galanta Slovan Galanta
Second Round Nafta Gbely Nafta Gbely 3:5 on pens TJ Slavoj Boleraz Boleraz
Second Round Stara Bystrica Pokrok Stara Bystrica 1:3 Spartak Vysoká nad Kysucou Vysoka n. Kys.
Second Round FK Predmier FK Predmier 4:2 Tatran Oravské Veselé Oravské Ves.
Second Round Chlebnice Tatran Chlebnice 1:2 Druzstevnik Oravska Poruba Oravska Poruba
Second Round Strecno FK Strecno 5:0 SK Tvrdosin SK Tvrdosin
Second Round Hont. Nemce OTJ Hontianske Nemce 1:4 FK Rakytovce Rakytovce
Second Round OSK Lieskovec OSK Lieskovec 1:4 FK Salkova FK Salkova
Second Round Slovensky Grob OSK Slovensky Grob 2:8 OFK Dunajska Luzna Dunajska Luzna
Second Round SK Soporna SK Soporna 2:4 Druzstevnik Jacovce Jacovce
Second Round Svosov OSK Svosov 0:6 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Second Round Velke Ripnany OFK Velke Ripnany 1:5 FC Pata FC Pata
Matchday 4 FC Gießen FC Gießen 0:1 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 4 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 4 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:0 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 0:1 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 4 Grödig SV Grödig 0:1 SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 4 Hassia Bingen Hassia Bingen 1:3 TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 4 FV Engers 07 FV Engers 07 1:4 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Matchday 4 K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 0:0 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 4 Elversberg II SV 07 Elversberg II 1:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 4 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 1:1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 2 1.FC Monheim 1.FC Monheim 2:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve
First Round SV Endingen SV Endingen 2:5 Freiburger FC Freiburger FC
Matchday 2
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:2 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 2 SC Ritzing SC Ritzing 4:0 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 2 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt 3:1 SV Friedburg Friedburg
Matchday 2 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 3:2 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 2 Grieskirchen SV Grieskirchen 2:1 SV Bad Schallerbach Schallerbach
Matchday 2 Mondsee Union Mondsee 0:0 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 2 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 5:2 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 2 SPG Pregarten SPG Pregarten 2:1 Union Perg Union Perg
Matchday 1 FC Seuzach FC Seuzach 3:2 FC Uzwil FC Uzwil
Matchday 19 Mendiola FC Mendiola FC 1991 0:1 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 19 G. Archers Utd. Green Archers United FC 0:1 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 19 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 5:0 Stallion Laguna FC Stallion FC
Matchday 14 Taichung Futuro Taichung Futuro 3:0 National Taiwan University of PE & Sports NTUPES
Matchday 16 Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 0:3 Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 16 Alga Bishkek Alga Bishkek 4:3 FK Abdysh-Ata Kant Abdysh-Ata Kant
Matchday 16 Dordoi Bishkek FK Dordoi Bishkek 1:0 FK Kara-Balta Kara-Balta
Matchday 16 Ilbirs Bishkek FK Ilbirs Bishkek 0:1 FK Alay Osh Alay Osh
Matchday 3 Manchester 62 Manchester 62 FC 0:0  FC Boca Gibraltar FC Boca Gib
Matchday 14 Persipura Persipura Jayapura 2:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 14 PSM Makassar PSM Makassar 2:1 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 14 Persib Bandung Persib Bandung 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 22 BJ Renhe Beijing Renhe 1:2 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 22 SZ FC Shenzhen FC 4:0 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 22 SH SIPG Shanghai SIPG 5:1 Tianjin Teda TJ Teda
Group Stage Chennai City Chennai City FC 1:2 FC Goa II Goa II
Group Stage Indian Air F. Indian Air Force 0:3 Gokulam Kerala FC Gokulam FC
Group Stage East Bengal FC East Bengal FC 2:1 Bengaluru FC II Bengaluru II
Myanmar U16 Myanmar U16 0:2 Indonesia U16 Indonesia U16
Montenegro U16 Montenegro U16 0:4 South Korea U15 South Korea U15