For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:19:46 AM
3rd round Saburtalo FC Saburtalo 0:2 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
3rd round Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 6:0 FK Ventspils Ventspils
3rd round Atromitos Athen Atromitos Athen 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
3rd round Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 FC Thun FC Thun
Final
Liverpool Liverpool FC 7:6 on pens Chelsea FC Chelsea
Matchday 6 Orenburg II FK Orenburg II 2:1 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 6
FC Zürich FC Zürich 2:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 13 Hangö IK Hangö IK 4:3 Bollklubben-46 BK-46
Matchday 15 FC Finnkurd FC Finnkurd 2:3 FC Espoo II FC Espoo II
Matchday 19 FC Haka FC Haka 3:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 15 FC Viikingit II FC Viikingit II 1:0 Järvenpään Palloseura II Jäps/47
Matchday 11 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:2 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 2 SV Spielberg SV Spielberg 3:3 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
Matchday 2 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 2 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:3 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 2 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 3:1 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 2 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 3:3 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 2 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 2:0 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 0:2 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 2 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 0:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 2 VfR Mannheim VfR Mannheim 1:1 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 3 VfL Oythe VfL Oythe 1:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Second Round SV Nehren SV Nehren 2:5 on pens SV Zimmern SV Zimmern
Second Round TSV Ehningen TSV Ehningen 1:2 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Second Round Holzgerlingen SpVgg Holzgerlingen 5:4 AET VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Second Round SSC Tübingen SSC Tübingen 3:4 AET VfB Bösingen VfB Bösingen
Second Round SV Seedorf SV Seedorf 0:2 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 2 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 1:0 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 4:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 2 VfB Solingen VfB Solingen 0:0 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 2 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:0 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 2 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 1:4 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 2 Rather SV Rather SV 2:0 VfB Speldorf VfB Speldorf
Matchday 2 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 2:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 4 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:0 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 2 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 1:0 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 2 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 2 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:3 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 2 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:3 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 2 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 3:3 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 2 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 5:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 2 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 6:0 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 2 ASV Süchteln ASV Süchteln 0:4 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 2 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:1 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 2 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:3 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 7 TSV Bogen TSV Bogen 4:0 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 7 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 3:1 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 7 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 2:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 7 TSV Seebach TSV Seebach 1:1 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 7 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 4:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 7 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:4 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 7 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 1:3 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 3 Schwebenried DJK Schwebenried 1:0 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
First Round Eichlinghofen TuS Eichlinghofen 0:5 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
First Round Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:7 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
First Round SC Altenrheine SC Altenrheine 4:6 on pens Delbrücker SC Delbrücker SC
First Round YEG Hassel YEG Hassel 3:4 on pens SV Schermbeck SV Schermbeck
First Round FC Nieheim FC Nieheim 4:5 on pens TuS Haltern TuS Haltern
First Round SV Wanne 11 SV Wanne 11 2:3 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
First Round TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 2:5 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
First Round RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:1 SC Verl SC Verl
First Round PTSV Detmold Post TSV Detmold 3:1 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
First Round FC Altenbochum FC Altenbochum 1:0 SuS Bad Westernkotten Westernkotten
First Round SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 14:13 on pens ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
First Round RW Erlinghausen RW Erlinghausen 1:5 FC Gütersloh FC Gütersloh
Third Round FC Bergedorf 85 FC Bergedorf 85 1:15 TSV Sasel TSV Sasel
First Round SV Budberg SV Budberg 1:7 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 24 Orlando City SC Orlando City SC 1:0 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 24 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 24 Salt Lake Real Salt Lake City 3:0 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 24 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 24 Timbers Portland Timbers 3:2 Chicago Fire FC Chicago Fire
Final Atlanta United Atlanta United FC 3:2 CF América América
Matchday 4 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 2:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 4 Táchira Deportivo Táchira 1:0 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 4 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 1:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 1 US Biskra US Biskra 1:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 1 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:0 JS Kabylie JS Kabylie
First Round MFK Dobris MFK Dobris 0:2 FC Pisek FC Pisek
Matchday 24 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 24 Loudoun United Loudoun United FC 1:2 Charleston Battery Charleston
First Round BK Viktoria BK Viktoria 3:1 Hundested IK Hundested IK
Group Stage Arzignano FC Arzignano Valchiampo 2:1 Modena FC 2018 Modena
group stage Paganese Paganese Calcio 1926 2:2 US Avellino 1912 Avellino
Semi-Finals Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 3:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Second Round Rasmus Värki Rasmus Värki Jalgpallikool 5:3 on pens FC Eston Villa Eston Villa
Matchday 8 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:2 FK Armavir Armavir
Matchday 8 Chertanovo Chertanovo Moscow 1:2 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 8 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 3:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 8 Baltika Baltika Kaliningrad 2:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 5 Ararat Moskau Ararat Moskau 1:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 5 FK Ryazan FK Ryazan 1:1 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 1 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 1:0 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 1 Marítimo U23 CS Marítimo U23 2:1 Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
Matchday 4 Vejle BK Vejle Boldklub 0:1 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 10 Viking FK Viking Stavanger 2:1 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 9 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 1:1 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 10 Kristiansund BK Kristiansund BK 1:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 3 Backa OFK Backa 3:0 FK Smederevo Smederevo
Matchday 3 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:3 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 3 Trayal FK Trayal Kruševac 1:0 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 3 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 0:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 3 Huragan Morag Huragan Morag 1:1 Bron Radom Bron Radom
Matchday 3 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 4:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
Matchday 3 Pogon II Pogon Szczecin II 2:1 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 3 Nielba Nielba Wagrowiec 0:1 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Matchday 3 Grom N.S. Grom Nowy Staw 3:0 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Matchday 3 Chemik Police Chemik Police 1:0 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 3 Kotwica Kotwica Kolobrzeg 0:2 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 3 Sokol Kleczew Sokol Kleczew 2:0 Unia Janikowo Unia Janikowo
Matchday 3 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 0:0 Swit Szczecin Swit Szczecin
Matchday 2 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:4 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
Matchday 2 NKP Podhale Podhale Nowy Targ 1:0 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Matchday 2 Chelmianka Chelmianka Chelm 1:1 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 2 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:1 Stal Krasnik Stal Krasnik
Matchday 2 Avia Swidnik Avia Swidnik 1:0 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
Matchday 2 Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 0:0 Wisloka Debica Wisloka Debica
Matchday 2 Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 0:2 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 2 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:2 Korona Kielce II Korona Kielce II
Matchday 2 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Second Round Carlstad United Carlstad United BK 2:3 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Second Round IFK Stocksund IFK Stocksund 0:1 Östersunds FK Östersund
Second Round Lunds BK Lunds BK 0:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 3 B. Podgorica Buducnost Podgorica 3:1 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 3 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 3 OFK Titograd OFK Titograd 0:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Second Round MFK Aleksince MFK Aleksince 3:1 OFK Solcany OFK Solcany
Semi-Finals Toronto FC Toronto FC 3:0 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Semi-Finals Cavalry FC Cavalry FC 0:1 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 4 SC Freiburg II SC Freiburg II 2:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 4 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:0 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 4 Bahlinger SC Bahlinger SC 1:2 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 4 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:0 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 4 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:0 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 4
VfR Aalen VfR Aalen 2:2 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 4 Heider SV Heider SV 0:4 VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 4 Altona 93 Altona 93 2:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 3 FC Augsburg II FC Augsburg II 3:3 FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 6 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 2:0 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 4 Bischofshofen SK Bischofshofen 2:4 SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 4 Kuchl SV Kuchl 0:3 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 4 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 1:0 USK Anif USK Anif
Matchday 4 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:2 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 4 Wolfurt FC Wolfurt 2:2 FC Lauterach Lauterach
Matchday 4 Langenegg FC Langenegg 0:2 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 4 Röthis SC Röthis 0:1 VfB Hohenems Hohenems
Matchday 4 A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 1:5 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 4 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 3:2 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Matchday 5 Hall SV Hall 3:3 SV Telfs Telfs
Matchday 5 FC Kufstein FC Kufstein 0:3 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 5 Imst SC Imst 1:2 SC Schwaz Schwaz
Matchday 5 Zirl FC Zirl 0:0 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 5 Reichenau SVG Reichenau 6:3 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 3 FC Bulle FC Bulle 2:0 FC Naters Oberwallis FC Naters
Matchday 6 FC Balzers FC Balzers 5:0 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
Matchday 3 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 1:1 Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 3 Antigua GFC Antigua GFC 3:2 Deportivo Mixco Deportivo Mixco
Matchday 6 AD San Carlos AD San Carlos 2:2 Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 6 Herediano CS Herediano 3:2 Limón FC Limón FC
Matchday 6 Saprissa Deportivo Saprissa 4:0 ADR Jicaral ADR Jicaral
Matchday 4 Mechtersheim TuS Mechtersheim 0:1 SV Röchling Völklingen SV Röchling
Matchday 4 TuS Koblenz TuS Koblenz 1:1 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
Matchday 4 FC Karbach FC Karbach 2:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 4 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 2:8 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
Matchday 2 FC Kray FC Kray 5:0 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Matchday 2 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 1:0 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 2 SC Velbert SC Velbert 3:1 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 2 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1:2 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 2 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 0:4 SV Straelen SV Straelen
Matchday 2 Cronenberger SC Cronenberger SC 1:3 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 2 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 5:2 VfB 03 Hilden VfB Hilden
Second Round SSC Juno Burg SSC Juno Burg 3:2 FSV Fernwald FSV Fernwald
First Round FC Rastatt 04 FC Rastatt 04 0:6 SV Oberachern SV Oberachern
First Round Hochemmingen FC Hochemmingen 0:2 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
First Round FC Überlingen FC 09 Überlingen 2:3 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
Third Round BSC Oppau BSC Oppau 1:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 1 Spratzern ASV Spratzern 0:3 Kremser SC Kremser SC
Matchday 1 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 2:0 SCU Kilb Kilb
Matchday 1 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 0:3 SC Retz SC Retz
Matchday 1 Ardagger SC Union Ardagger 4:1 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 1 SC Ortmann SC Ortmann 3:5 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 1 Mannersdorf ASK Mannersdorf 4:4 SC Zwettl Zwettl
Matchday 1 Schrems ASV Schrems 3:1 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 1 Gaflenz SV Gaflenz 1:0 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 2 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 5:3 UFC Markt Allhau Markt Allhau
Matchday 2 Güssing SV Güssing 3:1 FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach Oberp./Schwarz.
Matchday 2 Eltendorf SV Eltendorf 2:5 ASV Siegendorf Siegendorf
Matchday 2 Kohfidisch ASK Kohfidisch 1:0 SV Oberwart Oberwart
Matchday 2 Klingenbach ASKÖ Klingenbach 1:3 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 2 Pinkafeld SC Pinkafeld 1:0 ASK Horitschon Horitschon
Matchday 2 Kirchbichl SV Kirchbichl 5:0 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 2 Fügen SV Fügen 3:1 SPG Silz/Mötz Silz/Mötz
Matchday 2 Tirol II WSG Tirol II 5:1 FC Natters Natters
Matchday 2 Kundl SC Kundl 5:1 FC Söll FC Söll
Matchday 2 SV Innsbruck SV Innsbruck 3:0 SV Zams SV Zams
Matchday 2 Kematen SV Kematen 3:2 SK Ebbs Ebbs
Matchday 2 Mils SC Mils 2:2 Völser SV Völs
Matchday 2 SK St. Johann SK St. Johann 1:0 FC Volders FC Volders
Matchday 4 Fussach SC Fussach 0:0 FC Alberschwende Alberschwende
Matchday 4 Ludesch SV Ludesch 4:2 FC Schruns Schruns
Matchday 4 SV Lochau SV Lochau 5:2 FC Lustenau FC Lustenau
Matchday 4 Bezau VfB Bezau 1:4 FC Andelsbuch Andelsbuch
Matchday 4 FC Hard FC Hard 5:1 FC Nenzing Nenzing
Matchday 4 SC Göfis SC Göfis 1:1 FC Bizau Bizau
Matchday 4 Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 1:3 FC Höchst Höchst
Matchday 4 Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 0:7 FC Egg FC Egg
Matchday 3 Neumarkt TSV Neumarkt 3:1 FC Zell am See Zell am See
Matchday 3 Eugendorf USC Eugendorf 4:2 SC Golling Golling
Quarter-Finals Ind. Jrs. Independiente Juniors 2:3 Delfín SC Delfín SC
Matchday 3 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:0 Europa Point FC Europa Point FC
Matchday 1 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 1:1 1.FC Bisamberg Bisamberg
Matchday 1 Vösendorf ASV Vösendorf 0:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 15 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 2:4 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
First Round SG Dahlheim/P. SG Dahlheim/Prath 0:2 SG Westerburg SG Westerburg
Matchday 3 Bad Hofgastein SC Bad Hofgastein 2:1 SV Grödig II Grödig II
Matchday 3 St. Michael USK St. Michael 3:1 SC Pfarrwerfen Pfarrwerfen
Matchday 3 Plainfeld USV Plainfeld 7:1 SV Anthering Anthering
Matchday 3 Henndorf Union Henndorf 1:1 USV 1960 Berndorf Berndorf
Matchday 14 Arema FC Arema FC 4:0 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 14 PSS Sleman PSS Sleman 1:1 Persela Lamongan Persela
Matchday 14 TR-KABO TIRA-Persikabo 1:2 Bali United FC Bali United
Matchday 22 DL Pro Dalian Professional 0:2 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 22 TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 2:2 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 22 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 1:1 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 22 WH Zall Wuhan Zall 2:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 2 SuperSport Utd. SuperSport United 3:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 2 Chippa United Chippa United 1:1 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 3 Polokwane City Polokwane City FC 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Slovenia U19 Slovenia U19 2:4 Italy U19 Italy U19
Dominican Rep. Dominican Republic 0:0 Guatemala Guatemala
Tahiti U19 Tahiti U19 2:1 Papua New Guinea U19 PNG U19
N.Caledonia U19 New Caledonia U19 3:1 Vanuatu U19 Vanuatu U19
Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 1:1 Albania U17 Albania U17