For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:46:34 PM
Matchday 1
Bayern Munich Bayern Munich 2:2 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 1
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 5:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 1
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:2 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 1
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:1 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 1
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 1
SC Freiburg SC Freiburg 3:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 3
Hamburger SV Hamburger SV 1:0 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 3
SV Sandhausen SV Sandhausen 3:2 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 3
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 3
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 3:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 3
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:3 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 5
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 0:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 5
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 5
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 5
MSV Duisburg MSV Duisburg 3:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 5
1860 Munich TSV 1860 Munich 0:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 5
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 0:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 5
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 2
Norwich Norwich City 3:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 2
Arsenal Arsenal FC 2:1 Burnley FC Burnley
Matchday 2
Southampton Southampton FC 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 2 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 West Ham United West Ham
Matchday 2 Aston Villa Aston Villa 1:2 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 2
Everton Everton FC 1:0 Watford FC Watford
Matchday 1 Athletic Athletic Bilbao 1:0 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 1 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:3 Real Madrid Real Madrid
Matchday 2 Olympique Lyon Olympique Lyon 6:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 2 FC Nantes FC Nantes 0:0 Olympique Marseille Marseille
Matchday 6 Dynamo M II Dynamo Moscow II 2:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 6 Ural II Ural Ekaterinburg II 2:2 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 6 Spartak II Spartak Moskow II 2:1 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 6 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 6 Ural Ural Yekaterinburg 1:3 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 6 Tambov FK Tambov 0:2 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 6 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 0:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 4
LASK LASK 1:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 4
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:0 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 4
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:6 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 6 Chindia AFC Chindia Targoviste 3:2 FC Dinamo Bucharest Dinamo Bucarest
Matchday 1 Denizlispor Denizlispor 2:0 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 3 Vitesse Vitesse Arnhem 3:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 1 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:0 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 1 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 3:3 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 1 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:1 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 1 Altinordu U19 Altinordu FK U19 4:0 Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 1 Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 1 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 1 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:0 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 1 Göztepe U19 Göztepe U19 1:3 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 4 Vorskla Vorskla Poltava 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 4 Desna Desna Chernigiv 0:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 4 Club Brugge Club Brugge KV 0:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 3 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 3:0 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 3 Lommel SK Lommel SK 0:3 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 6 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 6 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:3 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 6 Slovácko 1.FC Slovácko 2:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 6 Randers FC Randers FC 0:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 6 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:0 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 5 Vozdovac FK Vozdovac 2:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 5 FK Indjija FK Indjija 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 5 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 16 Vaasa IFK Vaasa IFK 0:4 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 16 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 5:3 Oulun Luistinseura OLS
Matchday 16 GBK Gamlakarleby Bollklubb 1:1 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 16 IF Gnistan IF Gnistan 1:1 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 16 KaaPo Kaarinan Pojat 6:0 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 16 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 1:0 Käpylän Pallo Käpylän
Matchday 16 P-Iirot Pallo-Iirot 1:2 FC Espoo FC Espoo
Matchday 16 Tampere United Tampere United 0:2 Salon Palloilijat Salon Pallo
Matchday 15 Latino Espanol Club Latino Espanol 0:6 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 15 Puistolan Puistolan Urheilijat 1:0 FC HooGee FC HooGee
Matchday 14 LPS Laajasalon Palloseura 1:2 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
Matchday 15 Toivalan Toivalan Urheilijat 0:3 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 15 SexyPöxyt SexyPöxyt 1:2 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
Matchday 19 FF Jaro FF Jaro 4:1 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 12 HJK U19 HJK Helsinki U19 1:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 12 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 1:3 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Matchday 12 Ilves U19 Ilves Tampere U19 1:2 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 15 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa 1:5 Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
Matchday 15 Jokelan Kisa Jokelan Kisa 1:2 Puotinkylän Valtti Valtti
Matchday 16 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 0:1 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 16 Sudet Sudet Kouvola 0:1 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 16 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 6:2 Mikkelin Kissat Kissat
Matchday 16 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 2:2 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 16 JäPS Järvenpään Palloseura 3:1 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
Matchday 5 Wisla Kraków Wisla Kraków 4:0 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 5 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Cracovia Cracovia
Matchday 5 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:0 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 5 B. Galabovo FK Botev Galabovo 1:0 Spartak Varna Spartak Varna
Matchday 5 Hebar P. Hebar Pazardzhik 0:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 5 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 1:0 PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
Matchday 6 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:1 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 6 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 2:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 6 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 2:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 3 F91 Dudelange F91 Dudelange 1:3 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 3 Debrecen Debreceni VSC 3:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 5 SKF Sered SKF Sered 0:4 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 7 SV Mitterteich SV Mitterteich 0:3 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 7 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 3:2 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 7 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 3:1 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 7 Kickers Selb Kickers Selb 5:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 7 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 7 SV Schwaig SV Schwaig 4:0 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 7 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 4:2 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 1 SC Lahr SC Lahr 3:3 Kehler FV 07 Kehler FV
Matchday 1 FC Teningen FC Teningen 1:1 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
Matchday 1 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 4:0 FC Denzlingen FC Denzlingen
Matchday 1 SV Weil SV Weil 4:0 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
Matchday 1 SV Endingen SV Endingen 0:1 FC Auggen FC Auggen
Matchday 7 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 1:2 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 7 TG Höchberg TG Höchberg 1:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 7 FC Coburg FC Coburg 2:3 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 7 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 4:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 7 SV Friesen SV Friesen 0:2 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 7 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 1:5 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 7 Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 2 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 6:7 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 2 Schott Jena SV Schott Jena 1:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 0:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 2 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 2 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 2:1 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 2 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 3:1 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
Matchday 2 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 0:3 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 2 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 2 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 2:2 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 2 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 2:2 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 2 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 4:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 2 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:1 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 2 Ottersberg TSV Ottersberg 1:3 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 2 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 1:0 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 1 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:1 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 0:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 1:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 1 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 1:4 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 1 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 1 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 1:1 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 5 SV Bauerbach SV Bauerbach 2:3 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 5 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 1:2 FC Cleeberg FC Cleeberg
Matchday 5 FC Ederbergland FC Ederbergland 4:2 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 5 VfB Marburg VfB Marburg 2:1 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 3 Heeßeler SV Heeßeler SV 0:3 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 3 TSV Pattensen TSV Pattensen 2:2 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 3 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 5:0 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 3 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:0 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 5 Quierschied SpVgg Quierschied 0:5 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 5 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 4:1 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 5 SV Mettlach SV Mettlach 1:3 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 5 VfB Dillingen VfB Dillingen 3:1 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 3 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:1 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 3 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:1 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 3 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 6:0 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 3 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:1 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 7 FC Unterföhring FC Unterföhring 1:1 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 7 TSV Kastl TSV Kastl 5:1 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 7 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 3:3 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 7 ASV Dachau ASV Dachau 2:2 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 7 FC Töging FC Töging 0:1 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 7 1.FC Passau 1.FC Passau 1:0 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 7 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 2:3 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 7 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:3 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 7 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 0:3 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
Matchday 7 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 0:0 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 4 TSV Altenholz TSV Altenholz 1:2 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 14 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 0:2 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 4 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 3:2 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 7 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 0:1 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 4 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:3 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 4 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 3:2 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 7 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 2:2 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 7 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 1:1 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 2 Heimerdingen TSV Heimerdingen 0:4 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 2 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:1 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 2 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:2 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 6:2 TSV Berg TSV Berg
Matchday 2 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 0:3 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 2 SV Fellbach SV Fellbach 1:3 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 2 TSG Tübingen TSG Tübingen 2:2 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 2 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 2 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 3:3 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 2 Berlin United Berlin United 1:2 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 3 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 3:1 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 3 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 2:2 SV Morbach SV Morbach
Matchday 3 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 0:0 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 3 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 0:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 3 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:2 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 1 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 2:1 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 1 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 1:1 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 1 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:3 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 1 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 1 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 1:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 1 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 3:3 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 1 FSV Bernau FSV Bernau 1:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 1 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 2:2 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 3 SV Union Lohne SV Union Lohne 2:2 GW Firrel GW Firrel
Matchday 3 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:2 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 2 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 4:0 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 2 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 7:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 2 Anker Wismar FC Anker Wismar 7:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 2 SV Pastow SV Pastow 1:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 2 Rostocker FC Rostocker FC 1895 5:3 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 2 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 9:2 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 2 Grimmener SV Grimmener SV 2:3 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 5 OSC Vellmar OSC Vellmar 4:0 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 5 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 5:0 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 8 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 1:0 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 8 VfB Straubing VfB Straubing 6:2 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
Matchday 8 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 1:1 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 8 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 1:1 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
Matchday 1 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 0:0 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 1 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 4:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 1 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 1:0 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 4 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 4:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 4 TSV Travemünde TSV Travemünde 3:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 4 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 2:2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 4 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 5:2 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 2 VfL Theesen VfL Theesen 3:3 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 3 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 4:0 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 3 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 4:2 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
Matchday 3 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 2:4 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Matchday 3 VfB Eppingen VfB Eppingen 2:1 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 3 Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 1:1 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 3 VfR Mannheim VfR Mannheim 2:2 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 2 Lennestadt FC Lennestadt 3:0 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
Matchday 2 SC Neheim SC Neheim 2:3 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 4 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 2:2 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 4 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:3 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 4 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 4:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 16 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 16 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 16 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 2:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 3 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 3:2 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 3 CA Talleres Club Atlético Talleres 1:1 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 1 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 3:0 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 1 CA Mitre Club Atlético Mitre 0:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 1 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 5 Puebla FC Puebla FC 0:4 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 5 Atlas Atlas Guadalajara 1:3 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 6 Patriotas Boyacá Patriotas FC 3:0 Envigado FC Envigado
Matchday 23 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:8 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 23 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 23 FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 23 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 23 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:3 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 23 Vissel Kobe Vissel Kobe 3:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 23 Oita Trinita Oita Trinita 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 28 Mito HollyHock Mito HollyHock 3:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 28 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 28 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 28 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 28 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 28 Albirex Niigata Albirex Niigata 0:3 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 28 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 28 Kagoshima Utd. Kagoshima United 4:2 Ehime FC Ehime FC
Matchday 28 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:3 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 13 Tochigi City Tochigi City 3:1 Tsukuba FC Tsukuba FC
Matchday 17 Leiknir Leiknir Reykjavík 2:1 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 17 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:1 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 17 Thór Thór Akureyri 1:1 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 17 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 0:0 ÍF Grótta Grótta
Matchday 3 Venados FC Venados FC Yucatán 1:0 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 5 Carabobo FC Carabobo FC 0:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 5 Portuguesa FC Portuguesa FC 0:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 5 Mineros Mineros de Guayana 3:0 Zamora FC Zamora
Matchday 5 S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 0:2 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 5 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 2:2 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 3 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 8:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 5 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 5 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 18 FK Minsk FK Minsk 2:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 18 Slavia Slavia Mozyr 1:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 2 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 0:2 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 2 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 4:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 2 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 0:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 2 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:2 FK Igman Konjic Igman Konjic
Matchday 2 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:1 NK Travnik Travnik
Matchday 2 HNK Orasje HNK Orasje 0:2 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
Matchday 1 MC Algiers MC Algiers 1:1 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 2 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 0:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 2 Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 1:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 2 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 0:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 2 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 3:1 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 24 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 24 Rustavi FC Rustavi 2:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 24 ATL UTD 2 Atlanta United 2 2:1 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 24 Fresno Fresno FC 1:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 24 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:2 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 24 Timbers 2 Portland Timbers 2 2:4 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 26 Gangwon FC Gangwon FC 1:3 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 26 Seongnam FC Seongnam FC 1:0 FC Seoul FC Seoul
Matchday 26 Daegu FC Daegu FC 1:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Quarter-Finals Cape Town City Cape Town City FC 0:2 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 4 NK Radomlje NK Radomlje 4:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 4 NK Dravograd NK Dravograd 5:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 4 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:2 ND Gorica ND Gorica
Matchday 4 NK Dob NK Roltek Dob 1:1 NK Brda NK Brda
Matchday 4 NK Bilje Vitanest Bilje 3:3 NK Krka NK Krka
Matchday 4 NK Krsko NK Krsko 3:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 4 NK Rogaska NK Rogaska 2:1 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 21 Orlando B Orlando City B 1:2 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 24 Gwangju FC Gwangju FC 1:1 Busan IPark Busan IPark
Matchday 24 Suwon FC Suwon FC 2:3 Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 3 Airdrieonians Airdrieonians FC 3:1 Clyde FC Clyde FC
Matchday 3 Falkirk FC Falkirk FC 2:1 Montrose FC Montrose
Matchday 3 Peterhead FC Peterhead FC 2:3 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 3 Stranraer Stranraer FC 3:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 1 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 3:2 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 1 Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 1:2 Bala Town FC Bala Town
Matchday 1 Newtown Newtown AFC 0:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 1 Penybont FC Penybont FC 1:2 Barry Town United FC Barry Town
Matchday 1 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:1 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 4
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 4 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:0 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 4 SV Lafnitz SV Lafnitz 0:1 SV Ried SV Ried
Matchday 4 FC Liefering FC Liefering 3:2 SV Horn SV Horn
Matchday 4 SKU Amstetten SKU Amstetten 0:2 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 4 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 4:3 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 4 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 1:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 3 Huddersfield Huddersfield Town 1:2 Fulham FC Fulham
Matchday 3 Brentford Brentford FC 1:1 Hull City Hull City
Matchday 3 Stoke City Stoke City 2:2 Derby County Derby
Matchday 3
Swansea Swansea City 3:2 Preston North End Preston NE
Matchday 3 Nottm Forest Nottingham Forest 3:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 3 Wigan Wigan Athletic 0:2 Leeds United Leeds
Matchday 3 Millwall Millwall FC 1:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 3 Barnsley FC Barnsley FC 2:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 3 Blackburn Blackburn Rovers 1:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 3 Bristol City Bristol City 2:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 3 Luton Luton Town 1:2 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 3 Annan Athletic Annan Athletic FC 3:2 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 3 Brechin City Brechin City FC 0:3 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 3 Cove Rangers Cove Rangers FC 3:2 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 3 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:0 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 3 Elgin City Elgin City FC 0:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
First Preliminary Round Lothian Thistle Lothian Thistle Hutchison Vale FC 5:0 Wigtown & Bladnoch FC Wigtown
intermediate stage Auchinleck Auchinleck Talbot FC 6:1 Dundonald Bluebell JFC Dundonald Bluebell JFC
Round of 16 Motherwell FC Motherwell FC 1:2 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Round of 16 Celtic Celtic FC 2:1 AET Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Round of 16 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:2 Livingston FC Livingston FC
Round of 16 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 1:0 AET Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Round of 16 Partick Thistle Partick Thistle FC 3:2 AET Ross County FC Ross County
Round of 16 Hibernian FC Hibernian FC 5:3 on pens Greenock Morton FC Morton
First Round Etoile Carouge Etoile Carouge FC 0:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
First Round Concordia FC Concordia Basel 0:5 FC Lugano FC Lugano
First Round Red Star ZH FC Red Star Zürich 1:3 FC Wil 1900 FC Wil 1900
First Round SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 0:3 FC Winterthur FC Winterthur
First Round FC Wetzikon FC Wetzikon 1:3 Meyrin FC Meyrin FC
First Round FC Wohlen FC Wohlen 2:1 FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
First Round Pully Football Pully Football 1:4 FC Basel 1893 FC Basel
First Round FC Seefeld ZH FC Seefeld Zürich 1:9 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
First Round FC Echallens FC Echallens Région 0:6 Servette FC Servette FC
First Round FC Black Stars FC Black Stars Basel 1:2 FC Zürich FC Zürich
First Round Altstätten FC Altstätten 1:3 FC Bassecourt FC Bassecourt
First Round FC Rothorn FC Rothorn 1:3 AET FC Sursee FC Sursee
Third Round Genoa Genoa CFC 4:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
Third Round Parma Parma Calcio 1913 3:1 Venezia FC Venezia
First Preliminary Round Hoogland VV Hoogland 1:3 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
First Preliminary Round DOVO VV DOVO Veenendaal 2:4 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
First Preliminary Round Ter Leede VV Ter Leede 1:4 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
First Preliminary Round SV Huizen SV Huizen 2:3 VV Goes VV Goes
First Preliminary Round ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 3:1 VV Gemert VV Gemert
First Preliminary Round Achilles Veen Achilles Veen 6:0 USV Hercules USV Hercules
First Preliminary Round DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:1 HV & CV Quick Quick DH
First Preliminary Round VVOG VVOG Harderwijk 3:0 RKSV Minor RKSV Minor
First Preliminary Round Vroomshoopse B. Vroomshoopse Boys 0:4 EVV Echt EVV Echt
First Preliminary Round Barendrecht BVV Barendrecht 6:0 RKSV Wittenhorst Wittenhorst
First Preliminary Round VVSB VVSB Noordwijkerhout 2:4 Harkemase Boys Harkemase Boys
First Preliminary Round Rijnvogels FC Rijnvogels 0:4 SV Oss '20 SV Oss '20
First Preliminary Round Gravenzande FC 's-Gravenzande 2:0 RKSV Heeze RKSV Heeze
First Preliminary Round FC Lisse FC Lisse 1:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
First Preliminary Round VEV '67 VEV '67 0:3 Sportclub Silvolde SP Silvolde
First Preliminary Round Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
First Preliminary Round Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:1 RKVV DEM RKVV DEM
First Preliminary Round SDO Bussum SDO Bussum 1:0 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
First Preliminary Round Rohda Raalte Rohda Raalte 1:2 VV Duno Doorwerth VV Duno
First Preliminary Round Westlandia RKVV Westlandia 2:0 HSV De Zuidvogels Zuidvogels
First Preliminary Round Drachtster Boys VV Drachtster Boys 0:4 VV Dongen Dongen
First Preliminary Round VV Kloetinge VV Kloetinge 1:0 FC Lienden Lienden
Group Stage Pianese US Pianese 0:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 1 US Rumelange US Rumelange 2:3 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 1 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 1:3 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 6 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 1:1 Club General Díaz de Luque General Diaz
Matchday 6 Cerro Porteño Club Cerro Porteño 0:0 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 24 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 6:4 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 24 Kalev Kalev Tallinn 0:2 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 24 Maardu LM Maardu Linnameeskond 2:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 24 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 3:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 24 Keila JK Keila JK 0:6 FC Nomme United Nomme United
Matchday 24 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:3 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 24 Viimsi JK Viimsi JK 2:3 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 12 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 6:0 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
Matchday 3 Cusco FC Cusco FC 1:0  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 3 Universitario Universitario de Deportes 0:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 29 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 10:1 University College Dublin UCD
Matchday 29 Derry City Derry City 0:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 29 St. Patricks St. Patricks Athletic 2:1 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 29 Waterford FC Waterford FC 1:2 Cork City FC Cork City
Matchday 29 Dundalk FC Dundalk FC 5:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 24 Longford Town Longford Town FC 0:2 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 14 Lao Toyota Lao Toyota FC 2:4 Master 7 FC Master 7 FC
Matchday 21 FC Dagon FC Dagon 5:3 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 21 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 0:0 Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 24 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:0 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 24 Buriram Utd. Buriram United 6:0 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 24 Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:3 Samut Prakan City Samut Prakan C.