For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:48:44 PM
Matchday 1
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 0:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 1
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 3
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 3
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 3
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 5
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 5
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:2 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 2
Man City Manchester City 2:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 2 Sheffield Utd. Sheffield United 1:0 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 2
Chelsea Chelsea FC 1:1 Leicester City Leicester
Matchday 1
Valencia Valencia CF 1:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 1 RCD Mallorca RCD Mallorca 2:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 1 CD Leganés CD Leganés 0:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 1 Villarreal Villarreal CF 4:4 Granada CF Granada CF
Matchday 1 Alavés Deportivo Alavés 1:0 Levante UD Levante
Matchday 2 FC Metz FC Metz 3:0 AS Monaco Monaco
Matchday 2 Toulouse FC Toulouse 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:2 OGC Nice OGC Nice
Matchday 2 SC Amiens SC Amiens 1:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 2 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:1 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 2 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:1 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 2 Reims Stade Reims 0:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 6 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 6 Ufa FK Ufa 2:0 FK Rostov Rostov
Matchday 6 Dynamo Moscow Dynamo Moscow 1:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 4
SCR Altach SC Rheindorf Altach 3:3 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 4
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 4
Austria Vienna Austria Vienna 1:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 6 Ufa II FK Ufa II 1:4 FK Rostov II Rostov II
Matchday 6 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 6 FCSB FCSB 1:2 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 6 FC Botosani FC Botosani 1:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 1
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 1
Kayserispor Kayserispor 0:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 1
Sivasspor Sivasspor 3:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 3 VVV-Venlo VVV-Venlo 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 3 ADO Den Haag ADO Den Haag 1:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 3 FC Emmen FC Emmen 2:0 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 3 Twente FC Twente Enschede FC 3:3 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:3 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 3
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 1:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:0 FC Groningen FC Groningen
Matchday 4 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:3 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 4 KV Kortrijk KV Kortrijk 4:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 4 KV Mechelen KV Mechelen 3:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 4 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:4 KRC Genk KRC Genk
Matchday 4 Standard Liège Standard Liège 4:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 3 KVC Westerlo KVC Westerlo 4:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 3 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 3:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 6 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 3:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 6 Sparta Praha AC Sparta Praha 2:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 6 FK Jablonec FK Jablonec 2:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 6 MFK Karvina MFK Karvina 0:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 6 Bröndby IF Bröndby IF 2:1 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 6 Silkeborg IF Silkeborg IF 3:3 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 6 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:0 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 6 FC Midtjylland FC Midtjylland 1:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 5 Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 5 Spartak FK Spartak Subotica 2:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 5 Cukaricki FK Cukaricki 2:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 5 NK Varazdin NK Varazdin 1:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 5 NK Istra NK Istra 1961 2:3 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 15 Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 2:1 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 15 Koivukylän Koivukylän Palloseura 3:0 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Matchday 16 JS Hercules JS Hercules 0:1 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 20 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 12 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:1 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 5 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 5 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 5 Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 5 Rakow Rakow Czestochowa 2:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 5 C. Balchik Chernomorets Balchik 0:1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 6 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:4 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 6 CSKA Sofia CSKA Sofia 3:2 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 6 Cherno More Cherno More Varna 1:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 6 NK Celje NK Celje 2:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 6 NK Bravo NK Bravo 0:0 NK Domzale NK Domzale
Matchday 3 CS Fola Esch CS Fola Esch 3:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 3 FC Rodange 91 FC Rodange 91 1:3 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 3 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 1:2 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 3 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 1:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 3 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 3 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 3 Fehérvár MOL Fehérvár FC 5:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 3 Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 3 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:3 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 5 Spartak Trnava Spartak Trnava 1:2 AS Trencin AS Trencin
Matchday 5 FK Senica FK Senica 2:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 5 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 0:0 FK Pohronie Pohronie
Matchday 5 MSK Zilina MSK Zilina 3:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 5 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 2 TSV Gellersen TSV Gellersen 2:3 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 2 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 2:1 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 2 SV Emmendorf SV Emmendorf 0:3 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 0:0 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 2 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 0:3 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 3 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:3 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 3 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 7:1 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 6:3 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 3 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:4 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 3 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:2 DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
Matchday 3 Meerbusch II TSV Meerbusch II 2:0 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 3 VSF Amern VSF Amern 3:0 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Matchday 3 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:4 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 3 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 3 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:1 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 3 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 0:0 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 3 VfR Fischeln VfR Fischeln 1:2 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 5 SG Bad Soden SG Bad Soden 8:0 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 5 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 5 Hünfelder SV Hünfelder SV 8:1 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 5 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 2:3 FC Körle FC Körle
Matchday 5 SSV Sand SSV Sand 5:0 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 4 JSK Rodgau JSK Rodgau 2:2 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 4 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 0:2 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 4 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 2:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 4 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 0:2 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 2 Hilalspor Hilalspor Berlin 1:0 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 2 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:2 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 2 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 4:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 2 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 2:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 2 Frohnauer SC Frohnauer SC 5:1 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 2 Berliner SC Berliner SC 1:2 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 2 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 8 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:5 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 8 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 2:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 8 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 4:1 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 8 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 2:0 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 8 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:0 TSV Seebach TSV Seebach
Matchday 4 VfR Neumünster VfR Neumünster 5:0 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 4 SV Eichede II SV Eichede II 2:4 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 4 Breitenfelde Breitenfelder SV 2:4 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 4 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 3:3 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 7 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 4:2 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 4 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 3:0 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 7 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:2 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 2 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:2 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 2 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:0 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 2 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:3 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 2 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 3:1 SV Warnemünde SV Warnemünde
Matchday 2 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 3:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 1 Offenburger FV Offenburger FV 4:2 SV Bühlertal SV Bühlertal
Matchday 1 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 1:1 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
Matchday 1 FC Waldkirch FC Waldkirch 2:2 FC Radolfzell FC Radolfzell
Matchday 1 FC Huchting FC Huchting 2:1 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 1 SV Grohn SV Grohn 1:0 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 1 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:1 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 1 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 3:3 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 3 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 4:0 BV Essen BV Essen
Matchday 3 TV Dinklage TV Dinklage 1:3 SV Bevern SV Bevern
Matchday 3 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 3 Germania Leer Germania Leer 0:0 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 3 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:5 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 3 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 2:3 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 3 SC Gitter SC Gitter 1:2 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 7:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 3 SV Lengede SV Lengede 2:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 3 SVG Göttingen SVG Göttingen 8:0 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 3 SC Hainberg SC Hainberg 3:3 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 3 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 6:3 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 3:2 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 7 ASV Vach ASV Vach 0:0 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 7 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 7 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 1:2 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 7 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 6:1 VfL Frohnlach VfL Frohnlach
Matchday 1 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 2:2 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 1 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 0:1 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 5 Waldgirmes II SC Waldgirmes II 1:3 RSV Weyer RSV Weyer
Matchday 5 Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:2 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 5 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 1:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 5 TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:0 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 2 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 2 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 1:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 2 SC Roland SC Roland Beckum 5:1 SV Spexard SV Spexard
Matchday 2 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 2 SC Herford SC Herford 2:2 TuS Tengern TuS Tengern
Matchday 3 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 2:4 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 3 TSV Godshorn TSV Godshorn 4:0 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 3 STK Eilvese STK Eilvese 0:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 3 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:1 FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 5 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 5 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 3:0 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 5 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:2 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Matchday 3 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 2:0 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 3 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 2:2 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 3 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 0:2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 7 SV Erlbach SV Erlbach 0:6 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 3 VfB Solingen VfB Solingen 1:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 3 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 3:3 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 3 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 4:0 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 3 Rather SV Rather SV 1:2 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 3 VfB Speldorf VfB Speldorf 0:3 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 3 SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 2:4 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 3 BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 4:3 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 3 Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 1:1 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 3 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:0 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 3 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 1:1 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
Matchday 3 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 1:3 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 3 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 1:2 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
Matchday 2 YEG Hassel YEG Hassel 1:6 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 2 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:2 Lüner SV Lüner SV
Matchday 2 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 4:1 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
Matchday 2 Brünninghausen FC Brünninghausen 1:3 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 2 SV Sodingen SV Sodingen 1:2 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 2 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 0:2 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 16 Sport Recife Sport Club do Recife 3:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 16 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 15 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 0:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 15 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 15 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:4 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 15 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 15 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 15 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 1 Atlanta Club Atlético Atlanta 4:1 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 1 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 0:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 1 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 2:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 1 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 1 CA Alvarado CA Alvarado 1:2 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 1 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:2 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 1 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 0:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 1 Tigre Club Atlético Tigre 1:2 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 1 CD Riestra Club Deportivo Riestra 2:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 3 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 2:0 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 3 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 2:2 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Matchday 3 Racing Club Racing Club 1:6 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 3 CA Patronato Club Atlético Patronato 2:1 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 10 Cienciano Club Cienciano 3:1 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 5 San Luis Atlético de San Luis 1:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 5 León Club León FC 4:3 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 5 América CF América 1:0 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 5 Monterrey CF Monterrey 2:0 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 24 NY Red Bulls New York Red Bulls 1:1 New England Revolution Revolution
Matchday 24 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:2 Toronto FC Toronto FC
Matchday 24 Cincinnati FC Cincinnati 1:4 New York City FC NYCFC
Matchday 24 Montreal Impact Montreal Impact 3:3 FC Dallas FC Dallas
Matchday 24 Chicago Fire Chicago Fire FC 2:0 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 24 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 24 Kansas Sporting Kansas City 2:1 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 24 Houston Houston Dynamo 2:2 Colorado Rapids Colorado
Matchday 24 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:0 D.C. United D.C. United
Matchday 24 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 24 Salt Lake Real Salt Lake City 0:2 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 2 NY Cosmos New York Cosmos 2:2 Milwaukee Torrent Milwaukee
Matchday 2 Detroit City Detroit City FC 2:1 Chattanooga FC Chattanooga FC
Matchday 6 Millonarios Millonarios FC 3:2 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 6 CD América CD América de Cali 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 6 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 1:1 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 6 Deportes Tolima Deportes Tolima 0:0 Once Caldas Once Caldas
Matchday 23 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 23 Gamba Osaka Gamba Osaka 1:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 28 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 28 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 13 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 2:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 13 Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems 0:0 Ryutsu Keizai University FC RKU FC
Matchday 13 Vonds Ichihara Vonds Ichihara 3:0 Yokohama Takeru FC Yokohama Takeru
Matchday 13 Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 1:0 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
Matchday 13 Tokyo United Tokyo United 2:0 Tokyo 23 Tokyo 23
Matchday 17 Magni ÍF Magni Grenivík 3:1 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 3 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 3 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 3:0 CF Atlante Atlante
Matchday 5 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 3:0  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 5 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 6:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 5 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 5 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 0:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 5 Estudiantes Estudiantes de Mérida 0:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 5 Caracas FC Caracas FC 4:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 5 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:4 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 5 Monagas SC Monagas SC 2:1 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 3 Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:0 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 3 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 1:4 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 3 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:1 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 3 Travnik U19 NK Travnik U19 0:2 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
Matchday 3 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 5:1 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 20 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:0 FK Riteriai Riteriai
Matchday 20 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 20 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:2 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 18 Gorodeya FK Gorodeya 3:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 18 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 2 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 1:0 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 2 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 3:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 1 MC Oran MC Oran 3:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Round of 16 El Ahly El Ahly Cairo 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
Final ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 4:5 on pens Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Quarter-Finals Orlando Pirates Orlando Pirates 0:1 Highlands Park FC Highlands Park
Quarter-Finals Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:1 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Quarter-Finals Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 0:3 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 24 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 24 Loudoun United Loudoun United FC 1:3 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 24 Legion FC Birmingham Legion FC 1:0 Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 24 Bold FC Austin Bold FC 5:1 FC Tulsa Tulsa
Matchday 24 San Antonio FC San Antonio FC 2:2 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 24 Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:3 Nashville SC Nashville SC
Matchday 24 North Carolina North Carolina FC 5:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 24 Charleston Charleston Battery 1:2 Louisville City FC Louisville City
Matchday 24 El Paso El Paso Locomotive FC 2:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 24 New Mexico Utd. New Mexico United 2:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 24 Orange County Orange County SC 3:0 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 24 Sacramento FC Sacramento Republic FC 4:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 26 Incheon Utd. Incheon United 0:0 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 26 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 2:1 Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 21 Greenville Greenville Triumph SC 0:0 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 21 Richmond Kicker Richmond Kickers 2:2 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 21 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 0:2 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 21 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 24 Seoul E-Land Seoul E-Land 2:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 1 The New Saints The New Saints FC 1:0 Caernarfon Town Caernarfon Town
Matchday 4 A. Lustenau SC Austria Lustenau 0:2 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 3 Reading Reading FC 3:0 Cardiff City Cardiff
First Preliminary Round Colville Park Colville Park AFC 0:4 Whitehill Welfare FC Whitehill
Round of 16 East Fife East Fife FC 0:3 Rangers FC Rangers
Round of 16 Dundee FC Dundee FC 1:2 AET Aberdeen FC Aberdeen FC
First Round AC Taverne AC Taverne 1:4 SC Kriens SC Kriens
First Round FC Iliria FC Iliria Solothurn 1:6 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
First Round FC Allschwil FC Allschwil 1:10 FC Sion FC Sion
First Round FC Bulle FC Bulle 2:1 AET FC Chiasso FC Chiasso
First Round Perly-Certoux FC Perly-Certoux 0:5 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
First Round Saxon Sports FC Saxon Sports 2:4 FC Spiez FC Spiez
First Round FC Rotkreuz FC Rotkreuz 0:2 FC Freienbach FC Freienbach
First Round FC Muri FC Muri 2:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
First Round FC Gambarogno FC Gambarogno-Contone 0:5 AC Bellinzona AC Bellinzona
First Round FC Monthey FC Monthey 1:4 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
First Round Mutschellen FC Mutschellen 0:3 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
First Round FC Linth 04 FC Linth 04 3:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
First Round SC Cham SC Cham 3:5 on pens FC Aarau FC Aarau
First Round Béroche-Gorgier FC Béroche-Gorgier 6:5 on pens FC Olten FC Olten
First Round Signal FC Signal FC Bernex-Confignon 0:2 FC Thun FC Thun
First Round Escholzmatt FC Escholzmatt-Marbach 0:14 FC Bavois FC Bavois
First Round FC Schoenberg FC Schoenberg 1:5 Olympique de Genève FC Olymp. Genève
First Round FC Uster FC Uster 1:3 Lancy FC Lancy FC
First Round Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 1:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
First Round AS Calcio AS Calcio Kreuzlingen 0:2 FC Luzern FC Luzern
Third Round FC Empoli FC Empoli 2:1 AET Delfino Pescara 1936 Pescara
Third Round Crotone FC Crotone 1:3 UC Sampdoria Sampdoria
Third Round Lecce US Lecce 4:0 US Salernitana 1919 Salernitana
Third Round Ascoli Ascoli Calcio 2:0 Trapani Calcio Trapani
Third Round AC Pisa AC Pisa 1909 0:3 Bologna FC 1909 Bologna
Third Round Perugia AC Perugia Calcio 2:1 AET Brescia Calcio Brescia
Third Round Sassuolo US Sassuolo 1:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
First Preliminary Round Mierlo-Hout RKSV Mierlo-Hout 2:3 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
First Preliminary Round Groene Ster RKSV Groene Ster 5:0 VV Winsum Winsum
First Preliminary Round SV TOP SV TOP 2:6 HSV Hoek Hoek
First Preliminary Round HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:4 VV SteDoCo SteDoCo
First Preliminary Round Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2:1 VV Sliedrecht VV Sliedrecht
Group Stage UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
group stage Avellino US Avellino 1912 1:0 SSC Bari Bari
Group Stage Virtus Verona Virtusvecomp Verona 2:0 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
group stage Sicula Leonzio Sicula Leonzio 3:0 US Vibonese Vibonese
Matchday 1 Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 0:1 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 1 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 0:1 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 1 Mondercange FC Mondercange 1:0 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Matchday 1 Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 0:3 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 1 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 0:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 5 Danubio FC Danubio FC 1:2 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 5 Nacional Club Nacional 1:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 5 CA Fénix CA Fénix 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 5 Cerro Largo Cerro Largo FC 2:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 6 CD Santaní CD Santaní 1:1 Club Sol de América Sol de América
Matchday 6 CD Capiatá Deportivo Capiatá 1:2 Club Guaraní Guaraní
Matchday 24 FCI Levadia FCI Levadia 3:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 24 Kalju FC Kalju FC 2:2 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 12 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 10:0 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
Matchday 12 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 4:3 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
Matchday 24 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 1:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 24 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 6:1 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 3 Pirata Pirata FC 0:2 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 3 Club UTC UTC Cajamarca 0:2 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 3 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 0:2 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 3 César Vallejo Universidad César Vallejo 3:1 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 14 Lao Police Club Lao Police Club 5:0 Evo United Evo United
Matchday 21 Shan Utd. Shan United FC 2:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 21 Hantharwady U. Hantharwady United FC 1:3 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 21 FC Chinland FC Chinland 0:0 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 24 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:2 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 24 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:3 Port FC Port FC
Matchday 24 Chonburi FC Chonburi FC 2:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 24 Chiangmai FC Chiangmai FC 1:3 Trat FC Trat FC
Matchday 23 Tampines Rovers Tampines Rovers 2:0 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 23 Balestier Khals Balestier Khalsa 3:4 Geylang International Geylang
Matchday 23 Young Lions Garena Young Lions 2:4 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 5 Barrow Barrow AFC 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 5 Notts County Notts County 1:1 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 18 UdeConce Universidad Concepción 1:1 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 1 Racing Racing Santander 0:1 Málaga CF Málaga CF
Matchday 1 CD Lugo CD Lugo 0:0 Extremadura UD Extremadura
Matchday 1 Cádiz CF Cádiz CF 3:1 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 1 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 3:2 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 1 Girona Girona FC 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 1 UD Las Palmas UD Las Palmas 0:1 SD Huesca SD Huesca
Matchday 1 CD Numancia CD Numancia 0:1 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 3 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 1:4 Red Star FC Red Star FC
Matchday 9 Luch Luch Vladivostok 3:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 9 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 9 Khimki FK Khimki 3:2 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 9 Avangard Kursk Avangard Kursk 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 9 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 3:1 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 9 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:3 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 9 Mordovia Mordovia Saransk 2:3 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 9 Armavir FK Armavir 1:1 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 3 Chiajna Concordia Chiajna 2:1 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 3 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:3 Petrolul Ploiesti Petrolul
Matchday 2 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:2 SL Benfica Benfica
Matchday 2 FC Porto FC Porto 4:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 2 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:1 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 2 Desportivo Aves Desportivo Aves 3:1 CS Marítimo Marítimo
Matchday 2 Estoril Estoril Praia 1:2 SC Farense Farense
Matchday 2