For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:29:37 PM
Matchday 9 SE Reserves SönderjyskE Reserves 0:0 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 1
Union Berlin 1.FC Union Berlin 0:4 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 1 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:2 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 1 Real Betis Real Betis Balompié 1:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 1
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Getafe CF Getafe
Matchday 2 Stade Rennais Stade Rennais FC 2:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 6 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 6 FC Voluntari FC Voluntari 0:3 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 1 Konyaspor Konyaspor 0:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 1 Göztepe Göztepe 0:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 1
Kasimpasa Kasimpasa 1:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 1 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 3:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 3 Heracles Almelo Heracles Almelo 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 2 Groningen U21 FC Groningen U21 1:5 Vitesse Arnhem U21 Vitesse U21
Matchday 4 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 1:2 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 4 PFK Lviv PFK Lviv 0:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 4 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:0 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 4 KAA Gent KAA Gent 2:0 KV Oostende KV Oostende
Matchday 6 FK Teplice FK Teplice 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 5 Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 FK Rad Rad
Matchday 5 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 5 Macva FK Macva Sabac 0:1 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 5 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:0 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 5 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 NK Osijek NK Osijek
Matchday 12 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 5:3 Turun Palloseura U19 TPS U19
Matchday 15 Warkaus JK Warkaus JK 2:3 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 16 PEPO PEPO Lappeenranta 4:0 FC Viikingit FC Viikingit
Matchday 16 VPS II Vaasan Palloseura II 0:5 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 16 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37 3:5 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 16 FC Honka II FC Honka II 1:2 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 15 EsPa Etelä-Espoon Pallo 1:1 Helsingin Palloseura HPS
Matchday 20 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:0 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 20 VPS Vaasan Palloseura 2:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 20 FC Lahti FC Lahti 3:2 FC Honka FC Honka
Matchday 19 TPS Turun Palloseura 2:2 Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 5 Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 5 Neftochimik Neftochimik Burgas 3:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 5 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 1:2 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 6 NS Mura NS Mura 2:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 6 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 3 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 0:0 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 3 Differdange 03 FC Differdange 03 3:1 US Hostert US Hostert
Matchday 16 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 15 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:0 Santos FC Santos FC
Matchday 15 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 15 Fluminense Fluminense Football Club 0:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 15 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 10 Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 2:0 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 10 Los Caimanes CCD Los Caimanes 0:3 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
Matchday 10 Unión Huaral Unión Huaral 1:1 Santos FC Nazca Santos FC
Matchday 10 Sport Loreto Sport Loreto 3:6 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 3 Defensa Defensa y Justicia 0:3 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 3 Lanús Club Atlético Lanús 3:1 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 3 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 1 Nueva Chicago Nueva Chicago 0:0 CD Morón CD Morón
Matchday 5 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 5 Necaxa Club Necaxa 3:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 5 FC Juárez FC Juárez 0:2 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 24 Timbers Portland Timbers 0:2 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 6 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 6 Junior FC Junior FC 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 6 Atl. Nacional Atlético Nacional 3:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 6 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 17 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 1:1 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 17 Grindavík UMF Grindavík 1:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 17 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:1 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 17 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 3:1 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 3 Celaya Celaya FC 0:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 3 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:2 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 5 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:5 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 5 Celik U17 NK Celik Zenica U17 4:2 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 3 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 3:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 5 FK Tuzla City FK Tuzla City 0:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 18 FK Slutsk FK Slutsk 0:5 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 4 FC Koper FC Koper 2:1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Final FK Partizani FK Partizani 4:2 AET FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 24 Indy Eleven Indy Eleven 2:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 24 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 24 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 2:0 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
Third Round Fiorentina ACF Fiorentina 3:1 AC Monza Monza
Third Round Hellas Verona Hellas Verona 1:2 AET US Cremonese Cremonese
Third Round Cittadella AS Cittadella 8:7 on pens Carpi FC 1909 Carpi
Third Round Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 Chievo Verona Chievo Verona
Third Round Frosinone Frosinone Calcio 5:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Third Round Udinese Calcio Udinese Calcio 3:1 FC Südtirol Südtirol
Third Round SPAL SPAL 3:1 Feralpisalò Feralpisalò
Group Stage Reggio Audace Reggio Audace FC 3:3 Juventus U23 Juventus U23
Group Stage Renate AC Renate 4:2 Como 1907 Como
Group Stage Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:0 Rimini FC Rimini
Group Stage Teramo Teramo Calcio 1913 2:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Group Stage Rieti FC Rieti 1:3 Ternana Calcio Ternana
Matchday 5 Progreso Club Atlético Progreso 3:1 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 5 Wanderers Montevideo Wanderers 4:3 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 5 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:1 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 5 Peñarol CA Peñarol 0:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 6 Libertad Club Libertad Asunción 2:1 River Plate Asunción River Plate
Matchday 3 Municipal Deportivo Municipal 1:1 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 3 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 4:2 Sport Boys Callao Sport Boys
Semi-Finals Dundalk FC Dundalk FC 6:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 18 La Calera Unión La Calera 0:0 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 18 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 2:0 CD Cobresal Cobresal
Matchday 18 Audax Italiano Audax Italiano 2:3 CD Palestino CD Palestino
Matchday 9 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 2 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:1 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 2 Sporting CP Sporting CP 2:1 SC Braga Braga
Matchday 2 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:1 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 2 Braga U23 SC Braga U23 3:1 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 2 Benfica U23 SL Benfica U23 1:0 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 1 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:2 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 1 Altay SK Altay SK 1:3 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 1 Akhisarspor Akhisarspor 1:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 1 Eskisehirspor Eskisehirspor 1:1 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 18 Mjøndalen Mjøndalen IF 2:1 SK Brann SK Brann
Matchday 18 Tromsø IL Tromsø IL 1:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 18 Ranheim IL Ranheim IL 2:3 Molde FK Molde FK
Matchday 18 Vålerenga Vålerenga Fotball 1:2 FK Haugesund Haugesund
Matchday 18 Viking FK Viking Stavanger 4:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 18 Start IK Start 2:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
Matchday 18 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 3:0 Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 18 Raufoss IL Raufoss IL 4:2 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
Matchday 18 Strømmen IF Strømmen IF 1:1 Notodden FK Notodden
Matchday 18 Sandnes Ulf Sandnes Ulf 2:3 FK Jerv FK Jerv
Matchday 16 Bryne FK Bryne FK 1:2 Fredrikstad FK Fredrikstad
Matchday 16 Kvik Halden Kvik Halden 1:1 Moss FK Moss FK
Matchday 16 Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 1:0 Odds BK II Odds BK II
Matchday 4 Backa OFK Backa 1:1 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 4 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Matchday 4 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 2:1 Grom Nowy Staw Grom N.S.
Matchday 4 Swit Szczecin Swit Szczecin 3:1 Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
Matchday 3 Motor Lublin Motor Lublin 0:0 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 4 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:3 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 4 MTK Budapest MTK Budapest 3:2 Soroksár SC Soroksár
Matchday 4 Haladás Szombathelyi Haladás 3:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
Matchday 4 Budafoki MTE Budafoki MTE 2:3 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 4 Vasas FC Vasas FC 1:1 FC Ajka FC Ajka
Matchday 3 Ringköbing IF Ringköbing IF 1:3 Thisted FC Thisted FC
Matchday 13 Bella Vista Club Atlético Bella Vista 1:2 Albion FC Albion FC
Matchday 13 Tacuarembó Tacuarembó Futbol Club 0:2 IA Sud America Montevideo Sud America
Semi-Finals DL Pro Dalian Professional 2:3 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 22 CD Olmedo CD Olmedo 0:2 CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 22 Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla SC 2:2 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 22 CS Emelec CS Emelec 1:3 Independiente del Valle Independiente
Matchday 7 ADR Jicaral ADR Jicaral 1:0 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 7 LD Alajuelense LD Alajuelense 4:1 La U Universitarios La U
Matchday 26 Riga Riga FC 1:0 FK Liepaja Liepaja
Matchday 1 FK Sabail FK Sabail 1:0 Zira FC Zira FC
Matchday 1 Neftchi Baku Neftchi Baku 1:1 Sabah FK Sabah FK
Matchday 1 FCB Magpies Res FC Bruno's Magpies Reserve 1:6 Lincoln Red Imps FC Reserve Red Imps Res
Matchday 1 Glacis Utd Res Glacis United Reserve 2:3 Lynx FC Reserve Lynx Reserve
Matchday 3 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 1:4 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 15 TR-KABO TIRA-Persikabo 3:1 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 15 Borneo FC Borneo FC 1:1 Persipura Jayapura Persipura
Matchday 15 Arema FC Arema FC 2:1 PS Barito Putera Barito Putera
Qualifying Round Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 4:5 on pens ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
Qualifying Round Ladispoli Ladispoli Calcio 4:5 on pens Calcio Flaminia Flaminia
Qualifying Round Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:1 Pomezia Calcio Pomezia
Qualifying Round Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 5:2 on pens US Agropoli 1921 Agropoli
Qualifying Round Real Forte USD Real Forte Querceta 0:1 AS Lucchese Libertas Lucchese
Qualifying Round Nocerina Nocerina 1910 4:3 on pens SS Nola 1925 Nola
Qualifying Round Vastese ASD Vastese Calcio 1902 1:0 Chieti FC 1922 Chieti FC
Qualifying Round Torres SEF Torres 1903 2:0 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Qualifying Round Nardò AC Nardò 7:6 on pens Casarano Calcio Casarano
Qualifying Round Palmese US Palmese 0:1 FC Messina FC Messina
Qualifying Round Mezzolara Mezzolara Calcio 3:1 Alfonsine FC 1921 Alfonsine
Qualifying Round Legnano Legnano AC 5:2 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
Qualifying Round Forlì Forlì FC 3:0 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
Qualifying Round Avezzano Avezzano Calcio 2:0 Real Giulianova SSD Giulianova
Qualifying Round Tor Sapienza ASD Tor Sapienza 0:1 Team Nuova Florida Florida
Qualifying Round Bastia Bastia Calcio 1924 1:2 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio