For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:08:01 PM
Qualifying Round APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:0 Ajax Amsterdam Ajax
Qualifying Round CFR Cluj CFR Cluj 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Qualifying Round
LASK LASK 0:1 Club Brugge KV Club Brugge
last 16 Santa Tecla Santa Tecla FC 0:0 AD San Carlos AD San Carlos
last 16 SV Robinhood SV Robinhood 1:1 CA Independiente de La Chorrera CA Independient
last 16 Managua FC Managua FC 1:2 CD Motagua Tegucigalpa CD Motagua
Matchday 4 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 1:0 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 4 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 0:4 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 4 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 2:3 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
Matchday 4 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 5:0 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 4 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 4:4 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 4 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 1:3 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Quarter-Finals Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 0:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 2 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 0:3 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 15 Puistolan Puistolan Urheilijat 0:5 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 16 Kings SC Kings SC 0:3 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 15 FC Finnkurd FC Finnkurd 3:4 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 1 TSV Godshorn TSV Godshorn 0:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 1 Heeßeler SV Heeßeler SV 1:4 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Third Round VfB Bösingen VfB Bösingen 0:4 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
First Round SR Neustadt/D. SV Schwarz-Rot Neustadt/Dosse 0:7 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Second Round Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:2 BSC Hastedt BSC Hastedt
Second Round Blumenthaler SV Blumenthaler SV 3:1 on pens Bremer SV Bremer SV
Second Round Neurönnebeck Neurönnebecker TV 3:5 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Second Round SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 3:6 on pens TuS Schwachhausen Schwachhausen
Matchday 17 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 17 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 17 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 2:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 17 Paraná Paraná Clube 0:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 17 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 17 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Semi-Finals América CF América 5:7 on pens Tigres UANL Tigres UANL
Semi-Finals LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 6 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 4:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
First Round Avangard Bziv Avangard Bziv 0:2 AET FK Vovchansk FK Vovchansk
Second Round Moreland Zebras Moreland Zebras 4:0 Mackay & Whitsundays Mackay
Second Round Marconi Stallions Marconi Stallions 1:2 Melbourne City FC Melbourne City
Second Round Olympic FC Olympic FC Brisbane 2:3 Adelaide United Adelaide United
Second Round Edgeworth E. Edgeworth Eagles 1:5 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 6 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 24 Saburtalo FC Saburtalo 3:0 FC Dila Gori FC Dila
Quarter-Finals Daugavpils BFC Daugavpils 1:2 FK Jelgava Jelgava
Matchday 4 Birmingham Birmingham City 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 4 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:0 Luton Town Luton
Matchday 4 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 4 Derby Derby County 1:2 Bristol City Bristol City
Matchday 4 Hull City Hull City 0:1 Blackburn Rovers Blackburn
Quarter-Finals Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Quarter-Finals Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 4:3 April 25 Sports Club April 25 SC
Fourth Round Alania Vl. Alania Vladikavkaz 2:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Fourth Round Ararat Moskau Ararat Moskau 0:3 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Fourth Round Veles Moskow Veles Moskow 8:9 on pens Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Fourth Round Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 3:0 FK Armavir Armavir
Fourth Round I. Cherkessk Inter Cherkessk 2:5 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Fourth Round Akron Togliatti Akron Togliatti 4:6 on pens Mordovia Saransk Mordovia
Fourth Round Leningradets FK Leningradets 1:2 Baltika Kaliningrad Baltika
Fourth Round FK Ryazan FK Ryazan 1:4 Chertanovo Moscow Chertanovo
Fourth Round Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Fourth Round Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:3 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Fourth Round KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 2:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Second Round FC Flora FC Flora Tallinn 12:0 JK Kohtla-Nomme JK Kohtla-Nomme
Matchday 12 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 0:2 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
Matchday 4 Gillingham FC Gillingham FC 2:2 Blackpool FC Blackpool
Matchday 4 Oxford United Oxford United 2:4 Burton Albion Burton Albion
Matchday 4 MK Dons Milton Keynes Dons 2:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 4 Portsmouth Portsmouth FC 3:3 Coventry City Coventry
Matchday 4 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 4 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 4 Ipswich Ipswich Town 2:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 4 Rochdale Rochdale AFC 1:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 4 Southend United Southend United 0:2 Peterborough United Peterborough
Matchday 4 Accrington Accrington Stanley 2:3 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 4 Cambridge Utd. Cambridge United 3:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 4 Cheltenham Cheltenham Town 2:0 Carlisle United Carlisle United
Matchday 4 Crawley Town Crawley Town 1:2 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 4 Grimsby Town Grimsby Town 2:2 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 4 Macclesfield Macclesfield Town 0:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 4 Mansfield Town Mansfield Town 2:3 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 4 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:0 Exeter City Exeter City
Matchday 4 Plymouth Plymouth Argyle 2:2 Salford City Salford
Matchday 4 Port Vale Port Vale FC 2:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 4 Stevenage Stevenage FC 0:1 Bradford City Bradford
Matchday 4 Swindon Town Swindon Town 0:1 Northampton Town Northampton
Matchday 4 Walsall Walsall FC 0:0 Newport County Newport County
Matchday 2 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 0:2 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 1 Karvina U19 MFK Karvina U19 1:0 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
Matchday 3 Levanger FK Levanger FK 0:3 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 5 Warta Poznan Warta Poznan 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 5 Radomiak Radomiak Radom 2:2 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Second Round Gottne IF Gottne IF 2:4 AET IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Quarter-Finals FK Oqtepa FK Oqtepa 3:4 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Quarter-Finals Sogdiana Sogdiana Jizzakh 1:2 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Second Round Velky Saris Pivovar Saris Velky Saris 1:4 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
Second Round FK Demjata FK Demjata 1:2 OSFK Sarisske Michalany Sar. Michalany
Second Round MFK Gelnica MFK Gelnica 0:2 MSK Spisske Podhradie Spis. Podhradie
Second Round Spartak Medzev Spartak Medzev 1:2 Slavia TU Kosice Slavia Kosice
Second Round TJD Pribelce TJD Pribelce 1:2 KFC Komarno Komarno
Second Round Hornad Zdana Hornad Zdana 3:4 on pens Mladost Kalsa Mladost Kalsa
Matchday 5 Garbarnia Garbarnia Krakow 0:0 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 5 Lech Poznan II Lech Poznan II 2:1 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 5 Elana Torun Elana Torun 1:1 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 5 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 0:1 Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 5 Resovia Resovia Rzeszów 1:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 3 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 0:4 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 3
Alem. Aachen Alemannia Aachen 3:0 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 5 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 3 Telfs SV Telfs 3:1 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
First Round RW Elchesheim FV Rot-Weiß Elchesheim 1:3 SV Linx SV Linx
Third Round SpVgg Ingelheim SpVgg Ingelheim 1:2 TSG 1846 Bretzenheim TSG 1846 Bretz.
Third Round Basara Mainz FC Basara Mainz 0:2 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 3 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 5:2 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
Matchday 3 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 6:0 Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
Matchday 3 Hamburg U19 Hamburger SV U19 0:3 Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
Matchday 3 Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 4:2 Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 3 M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 2:1 Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
Matchday 3 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 3:1 FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
Matchday 3 FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 1:1 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Matchday 3 Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 1:2 Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 3 Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 0:1 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
Matchday 3 RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 3:0 FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
Matchday 3 E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 1:0 Hallescher FC U17 Halle U17
Matchday 3 FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 4:1 Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Matchday 2 FC Rotkreuz FC Rotkreuz 4:3 FC Perlen-Buchrain Perlen-Buchr.
Matchday 2 FC Ibach FC Ibach 0:0 FC Sursee FC Sursee
Second Round TSV Großbardorf TSV Großbardorf 3:5 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Second Round TSV Karlburg TSV Karlburg 2:3 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Second Round DJK Gebenbach DJK Gebenbach 1:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Second Round DJK Vilzing DJK Vilzing 4:3 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Second Round SV Schalding SV Schalding-Heining 1:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Second Round TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 1:2 FV Illertissen FV Illertissen
Second Round Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 1:3 SV Heimstetten SV Heimstetten
Second Round TSV Landsberg TSV Landsberg 0:4 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Second Round TV Aiglsbach TV Aiglsbach 1:11 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Second Round TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:2 FC Memmingen FC Memmingen
Second Round VfR Garching VfR Garching 2:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 21 Global Cebu FC Global Cebu FC 0:2 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 21 Mendiola FC Mendiola FC 1991 1:4 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Matchday 13 Mvd City Torque Montevideo City Torque 2:1 Club Atlético Atenas de San Carlos CA Atenas
Matchday 13 Central Central Español 0:1 Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 13 Villa Española Deportivo Villa Española 1:0 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Matchday 13 Cerrito CS Cerrito 1:1 CA Rentistas Rentistas
Matchday 10 Taipei Tatung Taipei City Tatung 5:0 Taichung Futuro Taichung Futuro
Matchday 18 Alay Osh FK Alay Osh 3:1 Leader-Champion Issyk-Kol Leader-Champion
Matchday 18 Alga Bishkek Alga Bishkek 0:2 FK Dordoi Bishkek Dordoi Bishkek
Matchday 18 Ilbirs Bishkek FK Ilbirs Bishkek 2:1 Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 18 Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 5:1 FK Kara-Balta Kara-Balta
Matchday 1 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 1:2 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 4 FC Ani FC Ani 0:3 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 4 West Armenia FC West Armenia 3:2 Lernayin Artsakh Goris L. Artsakh
Matchday 4 Torpedo Torpedo Erewan 2:8 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 4 Urartu II FC Urartu Erewan II 2:1 FC Sevan FC Sevan
Matchday 2 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 0:1 Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
Matchday 1 Al Sadd Al Sadd Sports Club 4:1 Al Wakrah Sports Club Al Wakrah
Matchday 3 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 1:1 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 3 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Schweden U15 Schweden U15 2:4 Finland U16 Finland U16
France U18 France U18 5:1 Paraguay U18 Paraguay U18
Estonia U19 Estonia U19 0:1 Tahiti U19 Tahiti U19
India U19 India U19 4:1 New Caledonia U19 N.Caledonia U19
Armenia U19 Armenia U19 2:0 Lebanon U19 Lebanon U19
Serbia U16 Serbia U16 3:2 Russia U16 Russia U16
Latvia U18 Latvia U18 2:3 Hungary U18 Hungary U18
Semi-Finals East Bengal FC East Bengal FC 2:3 on pens Gokulam Kerala FC Gokulam FC
Semi-Finals Mohun Bagan Mohun Bagan AC 3:1 AET Real Kashmir FC Real Kashmir