For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:09:29 PM
Qualifying Round Malmö FF Malmö FF 3:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Qualifying Round Suduva Suduva Marijampole 0:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Qualifying Round
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Qualifying Round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 NK Maribor NK Maribor
Qualifying Round FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 Riga FC Riga
Qualifying Round AEK Athens AEK Athens 1:3 Trabzonspor Trabzonspor
Qualifying Round Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Rangers FC Rangers
Qualifying Round
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
Qualifying Round AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Qualifying Round FCSB FCSB 0:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Qualifying Round KAA Gent KAA Gent 2:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Qualifying Round R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Qualifying Round Braga SC Braga 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Qualifying Round Celtic Celtic FC 2:0 AIK AIK
Qualifying Round Linfield Linfield FC 3:2 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Qualifying Round Partizan FK Partizan Belgrade 2:1 Molde FK Molde FK
Qualifying Round Torino Torino FC 2:3 Wolverhampton Wanderers Wolves
Qualifying Round Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Qualifying Round Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:0 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
last 16 Waterhouse Waterhouse FC 1:1 CS Herediano Herediano
last 16 Forge FC Forge FC 1:0 CD Olimpia Olimpia
last 16 Alianza FC Alianza FC 2:0 Tauro FC Tauro FC
Matchday 7 Ufa II FK Ufa II 0:2 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 7 FK Tambov II FK Tambov II 0:1 Dynamo Moscow II Dynamo M II
Matchday 7 CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 2:2 AFC Chindia Targoviste Chindia
Quarter-Finals River Plate Club Atlético River Plate 2:0 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 17 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:0 PEPO Lappeenranta PEPO
Matchday 16 Atlantis FC II Atlantis FC II 1:4 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 15 Tuusulan Tuusulan Palloseura 3:7 Laajasalon Palloseura LPS
Matchday 16 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa 1:4 FC Kuusysi FC Kuusysi
Matchday 16 Jäps/47 Järvenpään Palloseura II 1:5 Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
Matchday 16 Valtti Puotinkylän Valtti 2:3 FC Kontu FC Kontu
Matchday 16 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 3:3 FC Viikingit II FC Viikingit II
Matchday 21 Helsinki IFK Helsinki IFK 2:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 20 FC Haka FC Haka 5:0 FC KTP FC KTP
Matchday 17 Salon Pallo Salon Palloilijat 2:0 Pallo-Iirot P-Iirot
Matchday 17 FC Jazz FC Jazz Juniorit 2:4 FC Honka II FC Honka II
Matchday 7 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 2:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 4 Barsinghausen TSV Barsinghausen 4:2 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 2 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 4:2 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 4 Holzheimer SG Holzheimer SG 1:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 9 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 1:0 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 9 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 3:0 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 18 RB Bragantino Red Bull Bragantino 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 2 Instituto AC Instituto AC Córdoba 2:3 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 25 Kansas Sporting Kansas City 1:0 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 7 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 7 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:2 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 7 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 1:2 CD América de Cali CD América
Matchday 24 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:2 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 24 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:6 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 24 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:2 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 1 Al-Nassr Al-Nassr FC 2:0 Damac FC Damac FC
Matchday 1 Ahli Al-Ahli Jeddah 1:1 Al-Adalah FC Al-Adalah FC
Matchday 18 Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:1 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 4 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:3 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 6 Aragua FC Aragua FC 1:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 19 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 1:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 19 Isloch Isloch Minskiy Rayon 0:1 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 21 FK Panevezys FK Panevezys 4:2 FK Riteriai Riteriai
Matchday 27 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 22 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 4:1 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 19 Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 3:2 Cheonan City Cheonan City
Matchday 19 Gangneung City Gangneung City 3:0 Changwon FC Changwon FC
Matchday 19 Mokpo City Mokpo City 1:2 Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
Quarter-Finals Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 0:0 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 25 JK Welco Tartu JK Welco 1:4 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 25 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:4 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 25 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:2 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 25 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 1:4 FC Elva FC Elva
Matchday 25 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 0:3 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 25 Kuressaare FC Kuressaare 0:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 6 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 3:3 FK Tyumen Tyumen
Matchday 6 Zvezda Perm Zvezda Perm 3:1 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 6 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 2:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 6 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 2:2 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 6 Nosta Nosta Novotroitsk 1:1 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 6 Rodina Moscow Rodina Moscow 4:2 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
Matchday 6 Pskov-747 Pskov-747 1:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 6 Olimp Khimki Olimp Khimki 3:0 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 6 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 2:0 Zvezda St. Petersburg Zvezda S-Pb
Matchday 6 Zorkiy Zorkiy Krasnogorsk 4:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 6 Sokol Saratov Sokol Saratov 4:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 6 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 1:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 3 Marítimo U23 CS Marítimo U23 3:1 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 3 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 2:1 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 5 Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 1:1 Ingulets Petrove Ingulets
Matchday 5 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 1:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 5 FK Minaj FK Minaj 3:1 Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 5 MFK Metalurg MFK Metalurg Zaporizhya 1:4 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 5 Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 1:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 3 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 2:0 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
Matchday 3 Pribram U19 1.FK Pribram U19 2:3 on pens FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 4 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3:2 FC Banik Ostrava B Ostrava B
Matchday 4 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 3:3 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 4 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 1:2 SK Unicov SK Unicov
Matchday 19 Skeid Oslo Skeid Oslo 1:1 IK Start Start
Matchday 2 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 2:2 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 2 NK Sesvete NK Sesvete 1:1 NK Solin NK Solin
Second Round Gauthiod IK Gauthiod 1:3 AET IF Elfsborg Elfsborg
Second Round BK Astrio BK Astrio 0:4 IFK Göteborg IFK Göteborg
Second Round Dagsbergs IF Dagsbergs IF 0:12 IK Brage Brage
Second Round Akropolis Akropolis IF 1:2 Djurgardens IF Djurgarden
Second Round Oskarshamn Oskarshamns AIK 2:1 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 3 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 1:2 Derby County U23 Derby U23
Matchday 3 Boro U23 Middlesbrough FC U23 3:2 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 1 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:2 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 1 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 2:2 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 1 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 2:3 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 1 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 3:2 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 1 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 0:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 6 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 1:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 4 SC Goldau SC Goldau 3:2 Zug 94 Zug 94
Matchday 4 Kremser SC Kremser SC 5:2 ASV Schrems Schrems
Matchday 4 SV Wallern SV Wallern 1:2 SV Friedburg Friedburg
Matchday 4 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 3:3 Union Perg Union Perg
Matchday 4 Weißkirchen Union Weißkirchen 4:1 SV Grün-Weiß Micheldorf Micheldorf
Matchday 4 Mondsee Union Mondsee 1:0 Union St. Florian St. Florian
Matchday 4 SPG Pregarten SPG Pregarten 2:2 SV Bad Schallerbach Schallerbach
Matchday 3 FC Sarnen FC Sarnen 1:3 FC Willisau FC Willisau
Matchday 22 Quang Nam FC Quang Nam FC 4:2 SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC Khanh Hoa B.V.N
Matchday 2 KF Drenica KF Drenica 3:0 FC Llapi FC Llapi
Matchday 4 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 8:0 Glacis United Glacis United
Matchday 16 Barito Putera PS Barito Putera 0:4 Persipura Jayapura Persipura
Matchday 16 PSS Sleman PSS Sleman 3:2 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 25 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 3:0 Hubei Chufeng Heli HB Chufeng Heli
Matchday 1 Al Sailiya Al Sailiya Sport Club 1:1 Al Khor Sports Club Al Khor
Matchday 1 Al Arabi Al Arabi Sports Club 3:1 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 1 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 1:0 Esteghlal FC Esteghlal FC
Matchday 1 Paykan FC Paykan FC 0:2 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 1 Foolad Foolad FC 0:1 Sanat Naft FC Sanat Naft
Schweden U15 Schweden U15 1:7 Finland U16 Finland U16
Uzbekistan U16 Uzbekistan U16 3:0 Serbia U16 Serbia U16
Armenia U19 Armenia U19 5:0 Lebanon U19 Lebanon U19
Russia U16 Russia U16 2:3 Turkey U16 Turkey U16