For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:47:53 AM
Matchday 2
1. FC Köln 1. FC Köln 1:3 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 2
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 2
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:3 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 2
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:3 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 2
FC Augsburg FC Augsburg 1:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 2
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:3 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 4
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 4
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 0:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 4
Hannover 96 Hannover 96 1:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 4
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:3 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 4
VfL Bochum VfL Bochum 3:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 6
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 6
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 5:2 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 6
Preußen Münster Preußen Münster 1:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 6
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:3 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 6
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:2 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 6
SV Meppen SV Meppen 3:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 6
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 5:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 3 Aston Villa Aston Villa 2:0 Everton FC Everton
Matchday 3
Norwich Norwich City 2:3 Chelsea FC Chelsea
Matchday 3 Watford Watford FC 1:3 West Ham United West Ham
Matchday 3 Sheffield Utd. Sheffield United 1:2 Leicester City Leicester
Matchday 3 Brighton Brighton & Hove Albion 0:2 Southampton FC Southampton
Matchday 3
Man Utd Manchester United 1:2 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 2 Granada CF Granada CF 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 2 Levante Levante UD 2:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 2 CA Osasuna CA Osasuna 0:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 7 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:2 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 7 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 7 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 7 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 4:1 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 7 Rostov II FK Rostov II 0:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 7 Tambov FK Tambov 0:2 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
Matchday 7 Ufa FK Ufa 1:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 5
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 5
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:2 LASK LASK
Matchday 5
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:2 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 7 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 7 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 2
Besiktas Besiktas JK 3:0 Göztepe Göztepe
Matchday 2 Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
Matchday 2 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:0 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 2 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 4:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 2 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:3 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 2 Boluspor U19 Boluspor U19 1:1 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 2 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:3 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 2 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:1 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 3 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:3 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 3 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 3 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 3 Ross County Ross County FC 1:4 Livingston FC Livingston FC
Matchday 5 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0:3 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 5 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 0:3 Desna Chernigiv Desna
Matchday 1 AEK Athens U19 AEK Athens U19 4:1 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 1 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 3:0 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
Matchday 1 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 3:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
First Round Tilykratis Tilykratis Lefkadas 3:1 AO Sellanon AO Sellanon
Matchday 5 KRC Genk KRC Genk 1:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 7 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:0 FK Teplice FK Teplice
Matchday 7 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 7 1.FK Pribram 1.FK Pribram 4:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 7 FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:4 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 7 Hobro IK Hobro IK 0:0 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 16 SexyPöxyt SexyPöxyt 2:2 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 16 FC Espoo II FC Espoo II 1:0 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 16 Atlantis FC Atlantis FC 2:2 Helsingin Palloseura HPS
Matchday 16 Puistolan Puistolan Urheilijat 1:5 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 16 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 5:1 FC HooGee FC HooGee
Matchday 16 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 0:2 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
Matchday 16 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 8:0 AC Barca AC Barca
Matchday 16 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 1:1 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 16 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 0:1 SC Riverball SC Riverball
Matchday 21 FC Honka FC Honka 0:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 21 KuPS Kuopion Palloseura 5:0 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 13 TPS U19 Turun Palloseura U19 4:3 HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 20 FF Jaro FF Jaro 2:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 20 Ekenäs IF Ekenäs IF 0:0 Turun Palloseura TPS
Matchday 20 AC Kajaani AC Kajaani 3:1 AC Oulu AC Oulu
Matchday 16 FC Futura FC Futura 23:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Matchday 17 FC Viikingit FC Viikingit 0:2 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 17 JIPPO JIPPO Joensuu 0:0 Järvenpään Palloseura JäPS
Matchday 17 SJK II SJK Seinäjoki II 3:2 JS Hercules JS Hercules
Matchday 6 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:2 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 6 Cracovia Cracovia 3:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 6 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 7 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 0:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 7 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2:1 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 6 Pomorie OFK Pomorie 0:0 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 6 Strumska Slava Strumska Slava 2:1 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 6 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 3:2 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 6 FK Senica FK Senica 1:3 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 8 TSV Kornburg TSV Kornburg 1:2 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 8 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:1 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 8 FSV Stadeln FSV Stadeln 3:3 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 8 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 0:3 ASV Vach ASV Vach
Matchday 8 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 3:3 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 8 ASV Rimpar ASV Rimpar 1:2 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 8 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:3 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 8 VfL Frohnlach VfL Frohnlach 3:3 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 8 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:4 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 8 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:6 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 8 Schwebenried DJK Schwebenried 2:2 SV Friesen SV Friesen
Matchday 8 TuS Röllbach TuS Röllbach 1:1 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 8 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:1 FC Coburg FC Coburg
Matchday 3 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 2:1 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 3 Haldensleber SC Haldensleber SC 2:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 3 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 3:1 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
Matchday 3 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 3:0 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 3 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 3 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:2 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 3 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:4 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 3 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 5:2 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 3 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 3 Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:0 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 3 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 3 Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 2:2 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 3 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:3 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 6 SG Johannesberg SG Johannesberg 0:1 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 6 SC Willingen SC Willingen 2:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 6 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 4 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 0:1 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 4 TuS Sulingen TuS Sulingen 2:2 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 3 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 0:0 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 3 TSV Bützow TSV Bützow 3:4 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 3 Penzliner SV Penzliner SV 2:2 SV Pastow SV Pastow
Matchday 3 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 1:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 3 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 3:0 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 3 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 1:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 3 Güstrower SC Güstrower SC 09 4:2 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 4 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 2:1 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 6 Auersmacher SV Auersmacher 3:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 6 RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 6:2 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 6 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 2:0 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 6 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:4 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 6 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 4:0 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 6 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 4:1 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 8 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 2:4 FC Töging FC Töging
Matchday 8 TSV Ampfing TSV Ampfing 0:0 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 8 TSV Grünwald TSV Grünwald 0:4 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 8 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:2 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 8 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 8 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 6:3 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 8 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 0:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 8 SE Freising SC Eintracht Freising 3:1 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 8 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 1:2 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 4 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 5:1 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 4 GW Firrel GW Firrel 0:3 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 4 Wildeshausen VfL Wildeshausen 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 6 Langenaubach SSV Langenaubach 1:3 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 6 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 4:3 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 2 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 1:0 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 2 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:2 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 2 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:8 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Matchday 2 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:0 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 2 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:4 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 2 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 0:0 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 2 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 5:0 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 2 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 3:2 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 4 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 4 VfL Rhede VfL Rhede 0:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 9 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 1:2 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 9 FC Tegernheim FC Tegernheim 0:0 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 9 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 3:2 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 9 TSV Seebach TSV Seebach 5:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 9 VfB Straubing VfB Straubing 1:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 9 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 4:2 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 9 SpVgg Lam SpVgg Lam 3:1 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 2 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 0:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 2 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 0:3 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 2 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:2 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 2 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 5:0 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 2 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 0:2 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:0 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 4 TSG Tübingen TSG Tübingen 3:3 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 4 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:1 TSV Berg TSV Berg
Matchday 4 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:1 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 4 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 4:0 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 4 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 1:1 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 4 SV Fellbach SV Fellbach 1:2 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 4 FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 4 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 0:1 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 5 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:0 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 5 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 4:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 5 SVT Neumünster SVT Neumünster 3:0 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 3 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 0:1 Berlin United Berlin United
Matchday 3 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 5 TSV Altenholz TSV Altenholz 4:0 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 5 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 2:5 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 5 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 2:0 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 5 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 3:3 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 5 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 3:3 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 5 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 0:0 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 4 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 4:1 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 4 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 3:0 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
Matchday 4 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 4 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 0:4 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 4 SV Spielberg SV Spielberg 2:2 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 2 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 1:1 SV Weil SV Weil
Matchday 2 FC Radolfzell FC Radolfzell 2:0 Offenburger FV Offenburger FV
Matchday 2 Kehler FV Kehler FV 07 6:3 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 2 SV Bühlertal SV Bühlertal 3:3 FC Teningen FC Teningen
Matchday 2 SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:0 SC Lahr SC Lahr
Matchday 2 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 1:2 FC Huchting FC Huchting
Matchday 2 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 5:0 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 2:0 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 5 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 5:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 4 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:0 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 4 SV Morlautern SV Morlautern 5:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 4 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 5:2 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 4 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 5:3 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 4 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 2:2 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 18 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 0:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 18 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 18 Paraná Paraná Clube 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 16 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 0:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 11 Comerciantes Comerciantes Unidos 3:1 Club Alianza Atletico Sullana Alianza Atl.
Matchday 2 Rafaela Atlético de Rafaela 1:2 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 4 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 0:2 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 6 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 6 Morelia Club Atlético Morelia 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 6 Santos Laguna Santos Laguna 2:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 25 Orlando City SC Orlando City SC 0:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 25 Timbers Portland Timbers 1:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 24 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 24 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:5 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 24 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 24 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 24 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 24 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 29 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 29 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:3 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 29 Yokohama FC Yokohama FC 5:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 29 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 29 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 29 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 29 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:4 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 29 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:1 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 18 Sony Sendai Sony Sendai 4:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 18 Honda FC Honda FC 5:1 Nara Club Nara Club
Matchday 1 Taawon Al-Taawon 1:1 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 1 Hilal Al-Hilal Riyadh 4:2 Abha Club Abha
Matchday 1 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 3:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 1 Al-Fateh Al-Fateh 1:2 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 10 Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 0:1 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
Matchday 18 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 4:1 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 18 Grótta ÍF Grótta 3:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 18 Thróttur Thróttur Reykjavík 1:3 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 4 Atlante CF Atlante 2:2 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 4 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 0:1 Celaya FC Celaya
Matchday 4 Correcaminos Correcaminos de la UAT 2:2 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 1 FK Kukësi FK Kukësi 1:0 FK Partizani FK Partizani
Matchday 1 KF Vllaznia KF Vllaznia 1:0 KF Laçi KF Laçi
Matchday 4 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 2:1 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 4 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 0:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 6 Metropolitanos Metropolitanos FC 3:0 Zulia FC Zulia FC
Matchday 6 LALA FC AC LALA FC 0:2 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 6 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 3:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 6 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 19 Vitebsk FK Vitebsk 0:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 21 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 3 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 3:0 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 3 Travnik NK Travnik 2:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 3 Igman Konjic FK Igman Konjic 0:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 3 HNK Capljina HNK Capljina 1:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 3 FK Gorazde FK Gorazde 3:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 3 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 2:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 3 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 5:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 3 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 3 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 3 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 4:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 3 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 2:1 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 1 Club Africain Club Africain Tunis 3:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 1 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:2 AS Soliman AS Soliman
Matchday 1 US Tataouine US Tataouine 0:1 Esperance Tunis Esperance
Matchday 25 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 0:4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 25 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:0 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 25 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 2:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 27 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 27 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 5:1 Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 27 Daegu FC Daegu FC 3:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 5 NK Fuzinar NK Fuzinar 0:2 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 5 NK Dekani NK Dekani 3:1 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 5 ND Gorica ND Gorica 3:3 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 5 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 5 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 0:1 FC Koper FC Koper
Matchday 5 Beltinci ND Beltinci 3:0 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 22 Toronto FC II Toronto FC II 0:0 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 19 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 0:0 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 25 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:3 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 25 Seoul E-Land Seoul E-Land 1:3 Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 4 Clyde FC Clyde FC 1:0 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 4 Dumbarton FC Dumbarton FC 3:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 4 East Fife East Fife FC 4:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 4 Peterhead FC Peterhead FC 1:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 4 Raith Rovers Raith Rovers FC 3:0 Montrose FC Montrose
Matchday 2 Bala Town Bala Town FC 3:1 The New Saints FC The New Saints
Matchday 2 Barry Town Barry Town United FC 3:1 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 2 Caernarfon Town Caernarfon Town 0:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 2 Cefn Druids Cefn Druids AFC 3:1 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
Matchday 2 Penybont FC Penybont FC 1:3 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 2 Carmarthen Carmarthen Town AFC 1:2 Newtown AFC Newtown
Matchday 1 Hoek HSV Hoek 1:0 FC Lisse FC Lisse
Matchday 1 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 0:1 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
Matchday 1 DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:0 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:2 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 1 Almere City U21 Almere City FC U21 6:0 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 1 Harkemase Boys Harkemase Boys 2:0 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 5 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 8:5 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 5 FAC Floridsdorfer AC 0:0 FC Liefering FC Liefering
Matchday 5
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:1 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 5 SV Horn SV Horn 1:4 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 5
SV Ried SV Ried 1:2 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 5 Young Violets Young Violets Austria Wien 2:3 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 5 Derby Derby County 1:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 5 Preston NE Preston North End 2:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 5 Hull City Hull City 1:3 Bristol City Bristol City
Matchday 5 Stoke City Stoke City 0:3 Leeds United Leeds
Matchday 5 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Reading FC Reading
Matchday 5 Charlton Charlton Athletic 1:0 Brentford FC Brentford
Matchday 5 Fulham Fulham FC 1:2 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 5 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:1 Millwall FC Millwall
Matchday 5
QPR Queens Park Rangers 3:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 5 Blackburn Blackburn Rovers 0:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 5 Barnsley FC Barnsley FC 1:3 Luton Town Luton
Matchday 4 Albion Rovers Albion Rovers FC 0:1 Brechin City FC Brechin City
Matchday 4 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 3:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 4 Queen's Park Queen's Park FC 0:0 Elgin City FC Elgin City
Matchday 4 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:3 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 4 Stirling Stirling Albion FC 1:2 Cove Rangers FC Cove Rangers
Fifth Round RCS Verlaine RCS Verlaine 4:2 on pens RC Bambrugge RC Bambrugge
Fifth Round OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 6:0 RFC Wetteren RFC Wetteren
Fifth Round Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 6:1 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Fifth Round Dessel Sport KFC Dessel Sport 3:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 2 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 3:1 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 7 River Plate River Plate Asunción 1:1 Sportivo Luqueño Luqueño
Matchday 7 Sol de América Club Sol de América 1:1 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Matchday 25 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 1:2 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Third Round SC ReUnited SC ReUnited 5:2 NPM Silmet NPM Silmet
Matchday 25 Kalju FC Kalju FC 2:1 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 25 JK Trans Narva JK Trans Narva 0:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 4 FBC Melgar FBC Melgar 2:1 Cusco FC Cusco FC
Round of 16 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 6:5 on pens Longford Town FC Longford Town
Round of 16 Derry City Derry City 2:3 AET Dundalk FC Dundalk FC
Round of 16 Galway United Galway United FC 1:0 Cork City FC Cork City
Round of 16 UCD University College Dublin 3:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
Round of 16 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 4:0 Drogheda United FC Drogheda United
Round of 16 Glengad United Glengad United F.C. 0:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 26 Buriram Utd. Buriram United 1:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 26 Trat FC Trat FC 0:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 26 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 Port FC Port FC
Matchday 26 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 5 Doncaster Doncaster Rovers 2:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 5 MK Dons Milton Keynes Dons 0:4 Peterborough United Peterborough
Matchday 5 Fleetwood Fleetwood Town 2:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 5 Wycombe Wycombe Wanderers 4:3 Southend United Southend United
Matchday 5 Bristol Rovers Bristol Rovers 3:1 Oxford United Oxford United
Matchday 5 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:0 Burton Albion Burton Albion
Matchday 5 Coventry Coventry City 1:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 5 Rochdale Rochdale AFC 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 5 Sunderland Sunderland AFC 3:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 5 Bolton Bolton Wanderers 0:5 Ipswich Town Ipswich
Matchday 5 Bradford Bradford City 0:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 5 Cambridge Utd. Cambridge United 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 5 Carlisle United Carlisle United 2:2 Salford City Salford
Matchday 5 Cheltenham Cheltenham Town 2:2 Swindon Town Swindon Town
Matchday 5 Colchester Utd. Colchester United 1:0 Northampton Town Northampton
Matchday 5 Grimsby Town Grimsby Town 5:2 Port Vale FC Port Vale
Matchday 5 Leyton Orient Leyton Orient 2:3 Crawley Town Crawley Town
Matchday 5 Macclesfield Macclesfield Town 1:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 5 Mansfield Town Mansfield Town 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 5 Morecambe FC Morecambe FC 2:3 Exeter City Exeter City
Matchday 5 Newport County Newport County 1:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 5 Plymouth Plymouth Argyle 3:0 Walsall FC Walsall
Matchday 6 Chorley FC Chorley FC 0:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 6 Halifax Town FC Halifax Town 4:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 6 Sutton Utd Sutton United 1:2 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 6 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:2 Notts County Notts County
Matchday 6 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 6 Harrogate Town Harrogate Town 2:1 Stockport County Stockport
Matchday 6 Yeovil Town Yeovil Town 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 6 Woking FC Woking FC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 6 Wrexham Wrexham AFC 1:1 Barnet FC Barnet
Matchday 6 Chesterfield FC Chesterfield FC 2:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 6 Bromley Bromley FC 1:0 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 5 Queen's Uni Queen's University 2:1 Dergview FC Dergview
Matchday 5 Ballinamallard Ballinamallard United 5:0 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
Matchday 5 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:1 Ards FC Ards FC
Matchday 5 Loughgall Loughgall FC 0:0 Dundela FC Dundela FC
Matchday 5 Newry City Newry City AFC 1:2 PSNI FC PSNI FC
Matchday 5 Portadown Portadown FC 2:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 4 Ballymena Ballymena United 1:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 4 Carrick Rangers Carrick Rangers 0:1 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 4 Coleraine Coleraine FC 0:0 Institute FC Institute FC
Matchday 4 Crusaders Crusaders FC 2:2 Larne FC Larne FC
Matchday 4 Dungannon Dungannon Swifts 2:1 Glenavon FC Glenavon
Matchday 17 New Project FC New Project 1:5 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 17 Rezeknes FA Rezeknes FA 4:2 Auda Kekava Auda
Matchday 17 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 2:4 Staiceles Bebri Bebri
Matchday 17 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 0:3 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 1 AC Pisa AC Pisa 1909 0:0 Benevento Calcio Benevento
Matchday 19 Española Unión Española 0:1 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 2 Albacete Albacete Balompié 1:0 Girona FC Girona
Matchday 5 AC Ajaccio AC Ajaccio 1:0 Paris FC Paris FC
Matchday 5 FC Chambly FC Chambly 0:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 5 FC Niort FC Chamois Niort 1:1