For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:14:20 PM
Qualifying Round Red Star Red Star Belgrade 1:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Qualifying Round Rosenborg BK Rosenborg BK 1:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Qualifying Round Krasnodar FK Krasnodar 1:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
last 16 CA Independient CA Independiente de La Chorrera 2:1 SV Robinhood SV Robinhood
last 16 CD Motagua CD Motagua Tegucigalpa 1:1 Managua FC Managua FC
last 16 AD San Carlos AD San Carlos 4:2 on pens Santa Tecla FC Santa Tecla
First Round Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 4:2 on pens 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
First Round M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 5:0 12 Bingöl Spor 12 Bingöl Spor
First Round Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 5:0 Igdir Es Spor Igdir Es Spor
First Round 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 5:4 on pens Carsambaspor Carsambaspor
First Round Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu Spor 1:0 Kepez Belediyespor Kepez Belediye
First Round Kastamonu Idare Kastamonu Özel Idare Köy Hizmetleri Spor 4:3 on pens Bartinspor Bartinspor
First Round Bld Derince Belediye Derince Spor 2:3 AET Edirnespor Edirnespor
First Round Somaspor Somaspor 5:4 on pens Aksehir Spor 2008 Aksehir Spor
First Round Maltepespor Maltepespor 1:0 Hendek Spor Hendek Spor
First Round 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 3:1 Modafen Modafen
Matchday 3 Montpellier HSC Montpellier 1:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 5 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:2 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 5 Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 1:1 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 5 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 1:1 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Matchday 5 Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 1:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 5 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 0:0 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 5 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 1:1 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Quarter-Finals Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
First Round Doxa Artas Doxa Artas 2:0 APS Zakynthos APS Zakynthos
First Round AO Ypatou AO Ypatou 5:0 Panargiakos APO Panargiakos
First Round Panthiraikos Panthiraikos AO 3:0 Ilysiakos AO Ilysiakos
Matchday 17 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 0:7 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 17 Hyvinkään PS Hyvinkään PS 1:8 Puotinkylän Valtti Valtti
First Round NK Nehaj Senj NK Nehaj Senj 0:2 NK Karlovac 1919 Karlovac 1919
First Round P. Biograd NK Primorac Biograd 1:3 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
First Round Dinamo Predavac NK Dinamo Predavac 1:3 AET NK Kurilovec Velika Gorica NK Kurilovec
First Round Slavonac (K) NK Slavonac Komletinci 4:6 on pens NK Buje Zigante tartufi NK Buje
First Round Bednja (B) NK Bednja Beletinec 1:2 AET NK Vuteks Sloga Vuteks Sloga
First Round NK Bjelovar NK Bjelovar 0:3 NK Opatija NK Opatija
First Round NK Maksimir NK Maksimir 2:6 NK Varazdin NK Varazdin
First Round Zagora NK Zagora Unesic 5:1 NK Papuk Orahovica Papuk Orahovica
First Round NK Belisce NK Belisce 4:2 on pens NK Jadran Luka Ploce Jadran LP
First Round Borac Imbriovec NK Borac Imbriovec 1:3 NK Jadran Porec Jadran Porec
First Round NK Nedelisce NK Nedelisce 0:2 NK Slavonija Pozega Slav. Pozega
First Round Mlad. Petrinja NK Mladost Petrinja 3:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
First Round Mladost Klostar Podravski Mladost Klostar Podravski 1:4 NK Sloga Nova Gradiska Sloga NG
Matchday 5 TSV Godshorn TSV Godshorn 2:6 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 5 TSV Pattensen TSV Pattensen 0:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 5 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 5 Barsinghausen TSV Barsinghausen 3:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 5 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 2:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 5 STK Eilvese STK Eilvese 1:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 5 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 3:1 FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 8 1.SC Feucht 1.SC Feucht 3:1 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 8 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 2:5 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 4 SV Rülzheim SV Rülzheim 0:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Second Round Türkspor Türkspor Neu-Ulm 1:5 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
Third Round Satteldorf SpVgg Satteldorf 1:2 AET FV Löchgau FV Löchgau
Third Round G. Bietigheim SV Germania Bietigheim 0:3 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Third Round SC Stammheim SC Stammheim 3:2 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Third Round TSV Oberensingen TSV Oberensingen 3:4 AET TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Third Round VfL Nagold VfL Nagold 3:1 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Third Round TSV Buch TSV Buch (Württ.) 0:1 FV Ravensburg FV Ravensburg
Third Round TSV Berg TSV Berg 2:3 AET TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 19 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:3 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Matchday 19 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 19 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 19 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 19 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 19 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 19 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 3:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 19 Sport Recife Sport Club do Recife 1:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 7 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:5 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 7 San Luis Atlético de San Luis 1:1 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 7 Atlas Atlas Guadalajara 1:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 7 América CF América 1:1 CF Pachuca CF Pachuca
Final Atlanta United Atlanta United FC 2:1 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 2 KF Tirana KF Tirana 0:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 2 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 0:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 2 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 2 KF Laçi KF Laçi 1:2 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Second Round Brisbane Roar Brisbane Roar 4:6 on pens Central Coast Mariners Central Coast
Second Round Adelaide Olym. Adelaide Olympic FC 1:3 Hume City FC Hume City FC
Second Round Brisbane Strikers FC Brisbane Strikers FC 1:0 Manly United Manly United
Second Round Sydney United Sydney United 1:7 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 2 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 0:1 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 2 AS Soliman AS Soliman 1:1 US Tataouine US Tataouine
Matchday 2 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 CS Chebba CS Chebba
Matchday 26 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 2:4 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Second Round SK Unicov SK Unicov 1:4 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Second Round Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 0:2 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Second Round Slovan Velvary Slovan Velvary 0:1 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Second Round SK Zapy SK Zapy 2:3 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Second Round Domazlice TJ Jiskra Domazlice 3:2 on pens FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Second Round FC Pisek FC Pisek 1:3 FK Teplice FK Teplice
Second Round Motorlet Prague FK Motorlet Prague 0:5 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Second Round Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 0:2 FK Dukla Prag Dukla Prague
Second Round Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 1:3 MFK Karvina MFK Karvina
Second Round Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 2:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Second Round FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 4:5 on pens FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Second Round Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot 1:3 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Second Round Loko Vltavin Loko Vltavin 2:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Second Round Mar. Lazne Viktoria Marianske Lazne 2:5 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Second Round 1.FC Olesnice 1.FC Olesnice 0:6 Slezsky FC Opava SFC Opava
Second Round Petrkovice FC Odra Petrkovice 3:4 AET FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Second Round FK Prepere FK Prepere 0:1 MFK Chrudim Chrudim
Second Round Stechovice FK Stechovice 1:4 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 23 North Texas SC North Texas Soccer Club 5:0 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Quarter-Finals CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:3 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Quarter-Finals Ittihad Al-Ittihad Jeddah 0:0 Al-Hilal Riyadh Hilal
Quarter-Finals GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 0:0 Kashima Antlers Kashima Antlers
Quarter-Finals April 25 SC April 25 Sports Club 2:0 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
First Round Kjellerup IF Kjellerup IF 0:9 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Second Round AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Second Round Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 7:6 on pens AS Béziers AS Béziers
Second Round FC Le Mans FC Le Mans 10:9 on pens US Orléans US Orléans
Second Round FC Niort FC Chamois Niort 5:4 on pens Grenoble Foot 38 Grenoble
Second Round G. Ajaccio GFC Ajaccio 6:7 on pens Paris FC Paris FC
Second Round Lens RC Lens 7:6 on pens Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 26 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:1 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 26 JK Trans Narva JK Trans Narva 4:2 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 26 Maardu LM Maardu Linnameeskond 2:2 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Third Round Rasmus Värki Rasmus Värki Jalgpallikool 3:0 Anija JK Anija JK
group stage Northampton Northampton Town 5:4 on pens Arsenal FC U23 Arsenal U23
group stage Mansfield Town Mansfield Town 2:5 on pens Everton FC U23 Everton U23
Matchday 28 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Waterford FC Waterford FC
Second Round Burton Albion Burton Albion 4:0 Morecambe FC Morecambe FC
Second Round Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1:6 Aston Villa Aston Villa
Second Round Leeds Leeds United 6:7 on pens Stoke City Stoke City
Second Round Nottm Forest Nottingham Forest 3:0 Derby County Derby
Second Round Preston NE Preston North End 7:6 on pens Hull City Hull City
Second Round Rochdale Rochdale AFC 2:1 Carlisle United Carlisle United
Second Round Sheffield Utd. Sheffield United 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
Second Round Bristol Rovers Bristol Rovers 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
Second Round Cardiff Cardiff City 0:3 Luton Town Luton
Second Round Crawley Town Crawley Town 1:0 Norwich City Norwich
Second Round
Crystal Palace Crystal Palace 4:5 on pens Colchester United Colchester Utd.
Second Round Fulham Fulham FC 0:1 Southampton FC Southampton
Second Round Newport County Newport County 0:2 West Ham United West Ham
Second Round Oxford United Oxford United 6:4 on pens Millwall FC Millwall
Second Round Plymouth Plymouth Argyle 2:4 Reading FC Reading
Second Round Southend United Southend United 1:4 Milton Keynes Dons MK Dons
Second Round Watford Watford FC 3:0 Coventry City Coventry
Matchday 4 CS Mioveni CS Mioveni 2:0 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 6 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:1 FK Chita Chita
Matchday 6 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 0:1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 6 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:1 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 4 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 2:2 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 4 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 0:0 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 4 Estoril U23 Estoril Praia U23 1:0 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 3 FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 0:6 AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
Matchday 3 Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 2:1 FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
Matchday 5 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 4:1 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 5 Korona Kielce II Korona Kielce II 0:1 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Matchday 5 Hutnik Krakow Hutnik Krakow 3:1 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 5 Wisloka Debica Wisloka Debica 0:2 Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
Matchday 5 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 0:2 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 5 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 4:0 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 5 Stal Krasnik Stal Krasnik 0:2 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
Matchday 5 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:1 Avia Swidnik Avia Swidnik
Matchday 21 Halmstad Halmstads BK 1:2 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 18 Surkhon Surkhon Termiz 2:0 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Second Round OSK Rudnany OSK Rudnany 1:3 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Second Round Stropkov MSK Tesla Stropkov 0:2 FK Poprad FK Poprad
Second Round Milenium BNV Milenium 2000 Bardejovska Nova Ves 0:9 FC Kosice FC Kosice
Second Round Sec. Polianka OSCK Secovska Polianka 1:5 MFK Vranov nad Toplou Vranov
Second Round FK Kechnec FK Kechnec 5:4 on pens MFK Tahanovce MFK Tahanovce
Second Round S. Medzilaborce Spartak Medzilaborce 1:0 SK Strazske Strazske
Second Round Slov. Darmoty FK Slovenske Darmoty 0:3 FTC Filakovo FTC Filakovo
Second Round Kys. Nove Mesto MSK Kysucke Nove Mesto 5:6 on pens TJ Tatran Krásno nad Kysucou Tatran Krásno
Second Round Medzibrod Spartak Medzibrod 0:5 SK Pramen Kovacova Pramen Kovacova
Matchday 6 Szeged Szeged-Csanád - GA 0:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 6 Vác Vác FC 0:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 6 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:2 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 5 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:4 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 5 VfB Auerbach VfB Auerbach 1:1 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 5 Berliner AK Berliner AK 07 2:4 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 5 Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:4 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 3 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 1:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 1 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 3 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:3 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 4 Puchov MSK Puchov 1:2 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Matchday 9 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 1:3 FC Groningen U19 Groningen U19
First Round Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 1:0 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
First Round Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 1:0 Kom Podgorica Kom Podgorica
First Round Sloga Radovići FK Sloga Radovići 0:11 OFK Titograd OFK Titograd
First Round Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 3:2 on pens FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
First Round OFK Grbalj OFK Grbalj 4:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
First Round FK Cetinje FK Cetinje 0:7 FK Podgorica FK Podgorica
First Round Komovi FK Komovi Andrijevica 0:4 FK Ibar FK Ibar
First Round Mladost DG FK Mladost Donja Gorica 2:4 FK Drezga Podgorica FK Drezga
First Round FK Bokelj FK Bokelj 1:0 FK Jezero FK Jezero
First Round FK Gorstak FK Gorstak Kolasin 0:5 FK Petnjica FK Petnjica
Second Round Freiensteinau SG Freiensteinau 0:4 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Second Round SC Willingen SC Willingen 2:3 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
Second Round TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:1 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
Second Round Offenburger FV Offenburger FV 3:3 SV Oberwolfach SV Oberwolfach
Second Round Kehler FV Kehler FV 07 2:1 SV Linx SV Linx
Second Round Oberschopfheim SV Oberschopfheim 2:6 SC Lahr SC Lahr
Second Round SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 1:2 SV Oberachern SV Oberachern
Second Round SV Stadelhofen SV Stadelhofen 4:7 FC Teningen FC Teningen
Second Round SV Weil SV Weil 2:0 SV Kirchzarten SV Kirchzarten
Second Round FC Waldkirch FC Waldkirch 1:8 Freiburger FC Freiburger FC
Second Round SG Dettingen-D. SG Dettingen-Dingelsdorf 0:4 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Second Round FC Radolfzell FC Radolfzell 3:1 SpVgg FAL SpVgg FAL
Second Round Bahlinger SC Bahlinger SC 3:1 FC Auggen FC Auggen
Matchday 2 Schrems ASV Schrems 0:0 SC Retz SC Retz
Matchday 2 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 0:0 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 3 AS Calcio AS Calcio Kreuzlingen 1:2 FC Bazenheid FC Bazenheid
Matchday 23 Stallion FC Stallion Laguna FC 0:0 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 23 Global Cebu FC Global Cebu FC 0:13 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Matchday 2 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 1:2 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Matchday 7 Persija Jakarta Persija Jakarta 0:0 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 7 Madura United Madura United FC 1:1 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 7 Bali United Bali United FC 2:1 Borneo FC Borneo FC
Matchday 1 JL Baijia Jilin Baijia (-2019) 3:0 Yanbian Beiguo (-2019) YB Beiguo
Matchday 12 SX Longjin Shanxi Longjin 1:3 Qingdao Red Lions QD Red Lions
Matchday 20 HB Olle Elite Hebei Olle Elite 5:0 Beijing IT BJ IT
Matchday 3 SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 0:4 Guangxi Baoyun GX Baoyun
Matchday 5 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:4 SV Altengamme SV Altengamme
Matchday 4 Cape Town City Cape Town City FC 1:2 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 4 Highlands Park Highlands Park FC 2:1 AmaZulu FC AmaZulu FC
Ukraine U17 Ukraine U17 4:2 Azerbaijan U17 Azerbaijan U17
Russia U15 Russia U15 0:6 South Korea U15 South Korea U15
First Preliminary Round FC Vaduz III FC Vaduz III 0:6 FC Triesen FC Triesen