For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:38:21 PM
Qualifying Round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 2:1 Linfield FC Linfield
Qualifying Round Riga Riga FC 1:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Qualifying Round Apol. Limassol Apollon Limassol 0:4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Qualifying Round BATE Borisov BATE Borisov 2:0 FC Astana FC Astana
Qualifying Round Molde FK Molde FK 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Qualifying Round Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Qualifying Round Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:1 Malmö FF Malmö FF
Qualifying Round AIK AIK 1:4 Celtic FC Celtic
Qualifying Round PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Qualifying Round Spartak Moscow Spartak Moscow 1:2 SC Braga Braga
Qualifying Round
Trabzonspor Trabzonspor 0:2 AEK Athens AEK Athens
Qualifying Round H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Qualifying Round Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:4 AET AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Qualifying Round HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 KAA Gent KAA Gent
Qualifying Round Ferencváros Ferencvárosi TC 4:2 Suduva Marijampole Suduva
Qualifying Round F91 Dudelange F91 Dudelange 7:5 on pens FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Qualifying Round NK Maribor NK Maribor 2:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Qualifying Round
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Qualifying Round
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Torino FC Torino
Qualifying Round Rangers Rangers FC 1:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Qualifying Round Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:0 FCSB FCSB
last 16 Herediano CS Herediano 6:7 on pens Waterhouse FC Waterhouse
last 16 Tauro FC Tauro FC 1:0 Alianza FC Alianza FC
last 16 Olimpia CD Olimpia 4:1 Forge FC Forge FC
Matchday 8 Ufa II FK Ufa II 1:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 8 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 1:0 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 8 FC Botosani FC Botosani 2:2 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Quarter-Finals Cerro Porteño Club Cerro Porteño 1:1 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 3 Kayserispor U19 Kayserispor U19 0:3 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 18 PEPO PEPO Lappeenranta 1:3 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 18 GBK Gamlakarleby Bollklubb 0:1 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 17 Töölön Taisto Töölön Taisto 4:4 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 17 FC Espoo II FC Espoo II 2:0 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 17 FC Finnkurd FC Finnkurd 0:4 SexyPöxyt SexyPöxyt
Matchday 17 FC HooGee FC HooGee 2:2 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 16 Atlantis FC II Atlantis FC II 4:2 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Matchday 17 FC Kontu FC Kontu 2:1 Riihimäen Palloseura RiPS
Matchday 21 TPS Turun Palloseura 3:2 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 18 FC Honka II FC Honka II 4:1 Käpylän Pallo Käpylän
Matchday 8 NK Bravo NK Bravo 1:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 21 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 0:0 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 10 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 0:1 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 10 TSV Bogen TSV Bogen 0:4 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 10 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 5:1 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 3 CA Alvarado CA Alvarado 2:4 CD Morón CD Morón
Matchday 7 Puebla FC Puebla FC 2:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 7 Monterrey CF Monterrey 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Quarter-Finals Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 4:0 Deportivo Pereira Pereira
Quarter-Finals Atl. Nacional Atlético Nacional 0:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Quarter-Finals Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 Junior FC Junior FC
Matchday 25 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:2 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 21 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 2 Al-Adalah FC Al-Adalah FC 4:0 Damac FC Damac FC
Matchday 2 Al-Feiha Al-Feiha FC 2:1 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 2 Shabab Al-Shabab Riyadh 0:0 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 20 Gorodeya FK Gorodeya 3:2 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 20 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
First Round Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:0 Kasba Tadla Kasba Tadla
First Round OC Safi Olympique Safi 0:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 26 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 5:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 28 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:0 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 6 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 5:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 20 Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 1:3 Gangneung City Gangneung City
Matchday 20 Changwon FC Changwon FC 0:4 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 20 Cheonan City Cheonan City 1:0 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 20 Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 1:0 Mokpo City Mokpo City
Quarter-Finals Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
group stage Picerno AZ Picerno 0:2 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 8 Luqueño Sportivo Luqueño 1:5 Club Libertad Asunción Libertad
Matchday 26 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 0:2 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 26 JK Welco Tartu JK Welco 1:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 26 Kalju FC U21 Kalju FC U21 3:4 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 25 Athlone Town Athlone Town AFC 0:2 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 25 Shelbourne Shelbourne FC 0:0 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 25 Wexford FC Wexford FC 0:2 Longford Town FC Longford Town
Matchday 24 Young Lions Garena Young Lions 1:2 Geylang International Geylang
Matchday 6 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 4:5 Loughgall FC Loughgall
Matchday 7 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:0 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 7 Lada Togliatti Lada Togliatti 1:0 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 7 Tyumen FK Tyumen 1:0 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 7 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 1:4 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 7 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:0 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 7 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:6 Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 7 Strogino Moscow Strogino Moscow 1:2 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 7 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 2:1 Ararat Moskau Ararat Moskau
Matchday 7 Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 0:2 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 7 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 0:1 FK Kaluga FK Kaluga
Matchday 7 FK Ryazan FK Ryazan 3:1 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 7 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 2:3 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 7 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 4:1 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
Matchday 7 Veles Moskow Veles Moskow 1:2 Rodina Moscow Rodina Moscow
Matchday 7 Torpedo Vlad. Torpedo Vladimir 0:1 Olimp Khimki Olimp Khimki
Matchday 7 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 2:0 FK Leningradets Leningradets
Matchday 6 Chornomorets Chornomorets Odessa 3:2 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
Matchday 5 Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 1:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
Matchday 7 Vitkovice MFK Vitkovice 1:3 FK Pardubice FK Pardubice
Matchday 7 Vejle BK Vejle Boldklub 4:1 Viborg FF Viborg FF
Matchday 3 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 2:2 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 6 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 0:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 7 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:3 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 5 Stal Brzeg Stal Brzeg 2:2 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
Matchday 4 Fulham U23 Fulham FC U23 1:2 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 2 Hapoel Acre Hapoel Acre 3:3 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 2 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 2:2 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 2 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 2 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1:3 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 2 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 3:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 7 Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:0 MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
Matchday 5 Friedburg SV Friedburg 4:1 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 5 Union Perg Union Perg 2:1 Union Mondsee Mondsee
Matchday 5 Edelweiß Union Edelweiß Linz 1:1 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 5 St. Florian Union St. Florian 0:2 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 6 Bleiburg SVG Bleiburg 1:2 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
Matchday 4 Wisla U19 Wisla Cracow U19 1:2 Lechia Gdansk U19 Lechia U19
Matchday 4 Legia U19 Legia Warsaw U19 4:2 Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
Matchday 28 Metta FK Metta 1:0 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 1 Kitchee Kitchee SC 5:0 Happy Valley AA Happy Valley
Matchday 23 Hai Phong FC Hai Phong FC 1:1 SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC Khanh Hoa B.V.N
Matchday 23 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 1:3 Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
Matchday 23 Sai Gon FC Sai Gon FC 3:1 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 20 Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 0:3 FK Dordoi Bishkek Dordoi Bishkek
Matchday 3 KF Dukagjini KF Dukagjini 0:4 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 2 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 2:2 FC College 1975 Reserve College Reserve
Matchday 5 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 4:1 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 6 West Armenia FC West Armenia 0:1 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 6 Alashkert II FC Alashkert II 1:2 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 6 Urartu II FC Urartu Erewan II 0:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 17 Persib Bandung Persib Bandung 1:0 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 2 Floriana Floriana FC 1:0 Balzan FC Balzan FC
Matchday 2 Sliema Wander. Sliema Wanderers 1:3 Valletta FC Valletta
Matchday 2 Al Duhail Al Duhail Sports Club 1:1 Al Arabi Sports Club Al Arabi
Matchday 2 Al Khor Al Khor Sports Club 1:0 Umm Salal Sport Club Umm Salal
Matchday 11 Labasa FC Labasa FC 1:4 Lautoka FC Lautoka FC
Matchday 2 Tractor Tractor FC 1:0 Persepolis FC Persepolis
Matchday 2 Saipa FC Saipa FC 0:0 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 2 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 4:3 Paykan FC Paykan FC
Matchday 2 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 0:0 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Russia U15 Russia U15 3:1 Myanmar U16 Myanmar U16
Vietnam U15 Vietnam U15 2:3 South Korea U15 South Korea U15
Latvia U17 Latvia U17 0:3 Belarus U17 Belarus U17
Malaysia Malaysia 0:1 Jordan Jordan
Ukraine U17 Ukraine U17 5:6 on pens Turkey U17 Turkey U17