For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:39:44 PM
Matchday 4
Man City Manchester City 4:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 4
Chelsea Chelsea FC 2:2 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 4
Southampton Southampton FC 1:1 Manchester United Man Utd
Matchday 4
Leicester Leicester City 3:1 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 4 Newcastle Newcastle United 1:1 Watford FC Watford
Matchday 4 West Ham West Ham United 2:0 Norwich City Norwich
Matchday 4
Crystal Palace Crystal Palace 1:0 Aston Villa Aston Villa
Matchday 3 CA Osasuna CA Osasuna 2:2 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 3 Athletic Athletic Bilbao 2:0 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 3
Sevilla FC Sevilla FC 1:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 3
Bayern Munich Bayern Munich 6:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 3
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:3 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 3
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 0:0 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 3
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:0 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 3
SC Freiburg SC Freiburg 1:2 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 3
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 4 FC Metz FC Metz 0:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 4 Olympique Lyon Olympique Lyon 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 2 Bologna Bologna FC 1909 1:0 SPAL SPAL
Matchday 6 Cardiff Cardiff City 1:1 Fulham FC Fulham
Matchday 6 Leeds Leeds United 0:1 Swansea City Swansea
Matchday 6 Brentford Brentford FC 3:0 Derby County Derby
Matchday 6 Bristol City Bristol City 2:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 6 Birmingham Birmingham City 2:1 Stoke City Stoke City
Matchday 6
West Brom West Bromwich Albion 3:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 6 Nottm Forest Nottingham Forest 1:1 Preston North End Preston NE
Matchday 6 Luton Luton Town 2:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 6 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 6 Reading Reading FC 0:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 6 Millwall Millwall FC 1:1 Hull City Hull City
Matchday 6 Wigan Wigan Athletic 0:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 17 São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 8 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 FK Rostov Rostov
Matchday 8 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:0 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
Matchday 8 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:3 FC Sochi Sochi
Matchday 8 Ufa FK Ufa 1:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 6
WSG Tirol WSG Tirol 1:5 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 6
LASK LASK 0:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 6
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:3 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 3
Kayserispor Kayserispor 2:3 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 3
Kasimpasa Kasimpasa 0:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 5 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:1 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 5 Lanús Club Atlético Lanús 1:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 5 Defensa Defensa y Justicia 0:0 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 8 Atlas Atlas Guadalajara 3:0 CF América América
Matchday 8 Morelia Club Atlético Morelia 1:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 2 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 2 Al-Fateh Al-Fateh 0:1 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 2 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:2 Abha Club Abha
Matchday 4 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 3:2 Almere City FC Almere City
Matchday 4 FC Volendam FC Volendam 2:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 4 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 1:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 4 TOP Oss TOP Oss 0:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 4 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 4 Utrecht U21 FC Utrecht U21 3:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 4 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 4:2 SC Telstar Telstar
Matchday 4 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 3:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 4 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 5
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 5
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 5
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 5
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 3:3 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 5
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:5 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 2 Chievo Verona Chievo Verona 1:1 FC Empoli FC Empoli
Matchday 6 FC Lorient FC Lorient 0:1 EA Guingamp Guingamp
Matchday 6 SM Caen SM Caen 0:3 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 6 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 6 AJ Auxerre AJ Auxerre 3:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 6 Valenciennes FC Valenciennes FC 1:0 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 6 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:1 Rodez AF Rodez AF
Matchday 6 FC Le Mans FC Le Mans 2:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 6 US Orléans US Orléans 0:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 25 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 25 Vissel Kobe Vissel Kobe 2:3 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 25 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 25 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 25 Sagan Tosu Sagan Tosu 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 2 Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 0:0 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
Matchday 2 Al Ahli Al Ahli Sports Club 3:0 Al Sailiya Sport Club Al Sailiya
Matchday 3 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Elche CF Elche CF
Matchday 8 FC Voluntari FC Voluntari 1:2 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 8 Gaz Metan Gaz Metan Medias 3:2 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 4 Moreirense Moreirense FC 1:0 Portimonense SC Portimonense
Matchday 4 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:1 CS Marítimo Marítimo
Matchday 4 Desportivo Aves Desportivo Aves 2:3 FC Famalicão Famalicão
Matchday 4 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:1 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 8 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 8 Odense BK Odense Boldklub 0:0 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 25 Shakhter K. Shakhter Karaganda 0:4 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 25 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 25 Taraz FK Taraz 0:5 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 25 Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:3 FK Aktobe Aktobe
Matchday 25 Atyrau FK Atyrau 0:3 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 6 KV Mechelen KV Mechelen 2:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 30 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 30 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 30 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 30 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 30 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 30 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 30 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 30 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:2 FC Gifu FC Gifu
Quarter-Finals Pyramids FC Pyramids FC 2:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 7
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 7
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 3:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 7
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 0:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 7
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:0 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 7
Hallescher FC Hallescher FC 4:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 7
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 4 Chelsea U23 Chelsea FC U23 2:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 4 Man Utd U23 Manchester United U23 2:2 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 4 Everton U23 Everton FC U23 8:2 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 4 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 0:2 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 4 Norwich U23 Norwich City U23 2:2 Middlesbrough FC U23 Boro U23
Matchday 4 Swansea U23 Swansea City U23 3:4 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 4 Derby U23 Derby County U23 2:2 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 4 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 3:5 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 4 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 1:2 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 7 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 6:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 24 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 1:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 20 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 20 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 20 Paraná Paraná Clube 1:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 20 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 28 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 8 CD Capiatá Deportivo Capiatá 0:6 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 5 FC Emmen FC Emmen 1:3 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 6 Vorskla Vorskla Poltava 0:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 6 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 6 Desna Desna Chernigiv 0:0 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 6 FC Liefering FC Liefering 2:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 6 SV Lafnitz SV Lafnitz 0:3 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 6 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 2:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 6 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:4 SV Horn SV Horn
Matchday 6 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:3 SV Ried SV Ried
Matchday 6 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 1:0 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 6 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 3:2 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 4 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:0 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 4 KSC Lokeren KSC Lokeren 0:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 26 FC Anyang FC Anyang 0:0 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 26 Seoul E-Land Seoul E-Land 3:3 Busan IPark Busan IPark
Matchday 4 Aberdeen FC Aberdeen FC 3:0 Ross County FC Ross County
Matchday 4 Motherwell FC Motherwell FC 3:0 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 4 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 4 Livingston FC Livingston FC 2:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 4 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 7 Korona Kielce Korona Kielce 0:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 7 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 7 Arka Gdynia Arka Gdynia 1:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 7 Wisla Plock Wisla Plock 2:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 8 Slovácko 1.FC Slovácko 1:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 8 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 11 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:0 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 11 Khimki FK Khimki 1:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 11 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:2 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 11 Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:3 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 11 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:2 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 11 Tom Tomsk Tom Tomsk 0:1 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 11 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:4 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 11 Avangard Kursk Avangard Kursk 0:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 11 Luch Luch Vladivostok 0:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 22 Helsingborg Helsingborgs IF 2:0 Östersunds FK Östersund
Matchday 22 Elfsborg IF Elfsborg 1:1 IK Sirius Sirius
Matchday 22 Örebro SK Örebro SK 3:1 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 20 La Calera Unión La Calera 0:0 CD Everton CD Everton
Matchday 6 Ipswich Ipswich Town 3:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 6 Blackpool Blackpool FC 1:1 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 6 Peterborough Peterborough United 3:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 6 Oxford United Oxford United 3:3 Coventry City Coventry
Matchday 6 Gillingham FC Gillingham FC 5:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 6 Lincoln City Lincoln City 2:0 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 6 Rotherham Rotherham United 1:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 6 Burton Albion Burton Albion 2:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 6 Southend United Southend United 0:3 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 6 Accrington Accrington Stanley 2:1 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 6 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0:0 Wycombe Wanderers Wycombe
First Round B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 1:2 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
First Round Pirmasens U19 FK Pirmasens U19 1:5 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
First Round E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 3:2 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
First Round K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 1:3 Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
First Round Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 1:2 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
First Round 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 1:2 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
First Round SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 4:2 AET TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
First Round Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 2:0 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
First Round SC Borgfeld U19 SC Borgfeld U19 0:6 Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
First Round Halle U19 Hallescher FC U19 0:1 FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
First Round H. Rostock U19 FC Hansa Rostock U19 2:3 SSV Jahn Regensburg U19 Regensburg U19
First Round Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 3:6 on pens Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
First Round Elversberg U19 SV 07 Elversberg U19 0:3 VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
Matchday 2 Pafos FC Pafos FC 0:2 AEK Larnaca AEK Larnaca
First Round Hassania Hassania d'Agadir 1:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
First Round CA Khénifra Chabab Atlas Khénifra 5:4 on pens Renaissance de Berkane RS Berkane
First Round USM Oujda USM Oujda 2:4 on pens IZK Khémisset Khémisset
First Round Salé AS Salé 2:0 Fath Ouislane Fath Ouislane
Matchday 6 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 3:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 6 SC Kriens SC Kriens 3:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 5 César Vallejo Universidad César Vallejo 2:3 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 5 Ayacucho FC Ayacucho FC 1:1 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 8 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 8 Slavia Sofia Slavia Sofia 2:3 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 8 Cherno More Cherno More Varna 1:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Semi-Finals Polokwane City Polokwane City FC 0:0 Highlands Park FC Highlands Park
Matchday 20 Odds BK Odds BK 3:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 20 Slavia Slavia Mozyr 2:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 20 FK Slutsk FK Slutsk 3:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 20 Gomel FK Gomel 2:2 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 5 Venados FC Venados FC Yucatán 1:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 5 Tampico Madero Tampico Madero 2:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 5 Potros UAEM Potros UAEM 1:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 24 SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 3:2 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 24 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 1:2 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 24 QD Huanghai Qingdao Huanghai 3:2 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 24 MZ Hakka Meizhou Hakka 1:0 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 24 ZJ Greentown Zhejiang Greentown 2:0 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 24 BJ BSU Beijing BSU 3:1 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Matchday 24 SC Longfor Sichuan Longfor (-2019) 2:0 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 24 SH Shenxin Shanghai Shenxin (-2019) 1:4 Liaoning FC (-2019) Liaoning FC
Matchday 8 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 2 FC Ashdod FC Ashdod 2:1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 5 Pau FC Pau FC 3:0 Red Star FC Red Star FC
Matchday 5 Stade Lavallois Stade Lavallois 1:1 Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 5 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 2:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 5 USL Dunkerque USL Dunkerque 2:1 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 5 US Créteil US Créteil-Lusitanos 0:1 Sporting Club de Lyon SC Lyon
Matchday 5 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 5:2 AS Béziers AS Béziers
Matchday 5 US Avranches US Avranches 0:1 US Boulogne US Boulogne
Matchday 5 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 2:6 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
Matchday 5 Concarneau US Concarneau 2:2 SO Cholet SO Cholet
Matchday 4 FC Porto B FC Porto B 0:0 Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 4 Vilafranquense UD Vilafranquense 1:2 CD Nacional Nacional
Matchday 4 Leixões Leixões SC 2:2 CD Feirense Feirense
Matchday 3 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 3 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 0:3 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 3 Ümraniyespor Ümraniyespor 2:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 3 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:2 Adanaspor Adanaspor
Matchday 28 Liepaja FK Liepaja 3:3 FK RFS RFS
Matchday 28 Spartaks Spartaks Jurmala 0:1 FK Ventspils Ventspils
Matchday 26 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 5:1 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 26 Louisville City Louisville City FC 1:1 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 26 Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:2 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 26 Charlotte Ind. Charlotte Independence 0:0 Charleston Battery Charleston
Matchday 26 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:4 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 7 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 7 Velez Mostar FK Velez Mostar 0:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 7 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 7 Mineros Mineros de Guayana 2:0 Aragua FC Aragua FC
Matchday 7 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 7 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 7 Carabobo FC Carabobo FC 3:1 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 15 Mvd City Torque Montevideo City Torque 2:0 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Matchday 15 Villa Española Deportivo Villa Española 3:2 CS Cerrito Cerrito
Matchday 4 Dundee United Dundee United FC 6:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 4 Partick Thistle Partick Thistle FC 2:3 Ayr United FC Ayr United
Matchday 4 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 5:0 Greenock Morton FC Morton
Matchday 4 Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 4 Arbroath Arbroath FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 5 Alashkert Alashkert Yerevan 1:2 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 5 Gandzasar Gandzasar Kapan 0:1 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 17 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:2 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 17 Arema FC Arema FC 1:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 7 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 1:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 7 Hradec Králové FC Hradec Králové 4:2 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 7 Dukla Prague FK Dukla Prag 4:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 7 SK Lisen SK Lisen 3:3 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 7 Chrudim MFK Chrudim 3:2 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 7 Baník Sokolov FK Baník Sokolov 1:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 3 US Biskra US Biskra 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 3 NC Magra NC Magra 2:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 3 FK Qabala FK Qabala 0:4 Keshla FK Keshla
Matchday 6 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 0:0 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 6 Ingulets Ingulets Petrove 1:1 FK Minaj FK Minaj
Matchday 6 Rukh Lviv Rukh Lviv 4:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 6 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 2:0 MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
Matchday 6 Balkany Zorya Balkany Zorya 0:0 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 6 Kremin Kremin Kremenchuk 1:1 Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 21 Start IK Start 1:0 Sogndal IL Sogndal IL
Matchday 21 Skeid Oslo Skeid Oslo 0:2 Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 22 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:3 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 22 Ilves Ilves Tampere 0:1 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 22 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:1 FC Honka FC Honka
Matchday 22 VPS Vaasan Palloseura 3:2 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 6 B. Podgorica Buducnost Podgorica 3:2 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 6 Kom Podgorica Kom Podgorica 1:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 6 FK Podgorica FK Podgorica 0:0 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 6 Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 2:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 7 Fremad Amager BK Fremad Amager 1:0 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 7 Skive IK Skive IK 1:1 HB Köge HB Köge
Matchday 7 Nyköbing FC Nyköbing FC 3:2 Kolding IF Kolding IF
Matchday 4 Borec Veles Borec Veles 1:0 Shkendija Tetovo Shkendija
Matchday 4 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:2 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 4 Sileks Sileks Kratovo 3:4 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 4 Struga Struga Trim & Lum 1:1 FC Shkupi FC Shkupi
Matchday 7 Murom FK Murom 3:2 Lokomotiv-Kazanka Moskow Loko-Kazanka M.
Matchday 7 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 1:2 FK Kolomna Kolomna
Matchday 6 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 5:0 FC Zürich U21 FC Zürich U21
Matchday 6 SC Cham SC Cham 2:4 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 6 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 1:3 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 6 FC Sion U21 FC Sion U21 1:1 FC Bavois FC Bavois
Matchday 6 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 4:0 SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Matchday 6 FC Breitenrain FC Breitenrain 3:3 AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 6 SC Brühl SG SC Brühl SG 3:1 FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 6 FC Köniz FC Köniz 1:0 FC Black Stars Basel FC Black Stars
Matchday 5 ASU Poli ASU Poli Timisoara 0:0 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 5 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 2:0 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 5 Gloria Buzau Gloria Buzau 0:2 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 5 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 5 UTA Arad UTA Arad 4:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 2 Paganese Paganese Calcio 1926 2:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 26 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 26 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 6 Swindon Town Swindon Town 3:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 6 Salford Salford City 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 6 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:1 Bradford City Bradford
Matchday 6 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 6 Crawley Town Crawley Town 1:0 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 6 Northampton Northampton Town 3:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 6 Exeter City Exeter City 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 6 Walsall Walsall FC 1:3 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 6 Port Vale Port Vale FC 1:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 6 Forest Green Forest Green Rovers 0:2 Newport County Newport County
Matchday 6 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 6 Stevenage Stevenage FC 2:2 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 6 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 6 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 6 FK Zemun FK Zemun 1:0 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
Matchday 6 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 2:1 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 6 Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 0:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 6 Smederevo FK Smederevo 1:2 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 2 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:0 Gzira United FC Gzira Utd
Matchday 2 Mosta FC Mosta FC 3:4 Sirens FC Sirens FC
Matchday 2 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 2:2 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 7 Pogon Siedlce Pogon Siedlce 0:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 7 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:3 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 2 Pianese US Pianese 1:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 7 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 0:2 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 7 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 0:0 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 7 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 0:2 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 7 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 3:1 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 7 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:1 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 7 FK Pirmasens FK Pirmasens 1:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 7 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 2:2 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 7 TSG Balingen TSG Balingen 0:1 FC Gießen FC Gießen
Matchday 22 Degerfors Degerfors IF 2:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 22 Brage IK Brage 1:1 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 22 Mjällby Mjällby AIF 2:1 IK Frej Frej
Matchday 21 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 3:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 21 Kataller Toyama Kataller Toyama 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 21 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 21 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:1 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 21 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 3 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 1:0 FC Prishtina FC Prishtina
Matchday 3 FC Llapi FC Llapi 0:0 KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 3 KF Flamurtari KF Flamurtari Prishtinë 1:0 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 8 Yeovil Town Yeovil Town 3:1 Notts County Notts County
Matchday 8 Halifax Town FC Halifax Town 2:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 8 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:2 Barnet FC Barnet
Matchday 8 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 8 Sutton Utd Sutton United 0:3 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 8 Bromley Bromley FC 2:2 AFC Fylde Fylde
Matchday 8 Woking FC Woking FC 3:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 8 Wrexham Wrexham AFC 1:2 Stockport County Stockport
Matchday 8 Torquay United Torquay United FC 1:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 8 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 1:2 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 8 Harrogate Town Harrogate Town 0:2 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 26 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 2:1 Chengdu Better City CD Better City
Matchday 26 GX Baoyun Guangxi Baoyun 0:1 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 26 HN Billows Hunan Billows 0:1 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
Matchday 26 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 1:1 Lhasa UCI (-2019) LS UCI
Matchday 26 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 4:2 Hangzhou Wu-Yue Qiantang HZ Wu-Yue Q.
Matchday 26 HB Chufeng Heli Hubei Chufeng Heli 0:0 Yunnan Kunlu YN Kunlu
Matchday 26 KS FC Kunshan FC 5:0 Fujian Tianxin (-2019) FJ Tianxin
Matchday 26 SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 1:1 Nanjing Shaye (-2019) NJ Shaye
Matchday 26 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 2:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 26 LN SY Urban Liaoning Shenyang Urban 2:1 Yanbian Beiguo (-2019) YB Beiguo
Matchday 26 SX Longjin Shanxi Longjin 0:1 Zibo Cuju ZB Cuju
Matchday 26 HB Olle Elite Hebei Olle Elite 2:1 Dalian Chanjoy (-2019) DL Chanjoy
Matchday 26 IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 1:3 Qingdao Red Lions QD Red Lions
Matchday 26 JL Baijia Jilin Baijia (-2019) 0:2 Beijing IT BJ IT
Matchday 26 YC Helanshan Yinchuan Helanshan (-2019) 2:1 Baoding Yingli ETS (-2020) BD Yingli ETS
Matchday 9 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 0:0 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Matchday 9 FC Augsburg II FC Augsburg II 2:2 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 9 VfR Garching VfR Garching 1:4 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 9 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 1:1 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 9 TSV Buchbach TSV Buchbach 0:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 9 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:2 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 9 FV Illertissen FV Illertissen 1:2 TSV Aubstadt Aubstadt
Matchday 9 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 3:3 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 9 FC Memmingen FC Memmingen 1:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 6 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 0:2 SC Verl SC Verl
Matchday 6 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 3:0 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 6 Bonner SC Bonner SC 2:3 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 6 1.FC Köln II 1.FC Köln II 4:2 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 6 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 0:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 6 VfB Homberg VfB Homberg 3:4 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 6 Hellerup IK Hellerup IK 1:3 FC Helsingör FC Helsingör
Matchday 6 VSK Aarhus VSK Aarhus 0:3 Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 6 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 4:0 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 6 Vejgaard B Vejgaard B 3:3 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 6 Vanlöse IF Vanlöse IF 2:0 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 6 Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 1:3 Boldklubben af 1893 B93
Matchday 6 FC Sydvest FC Sydvest 05 0:1 Middelfart Boldklub Middelfart
Matchday 6 Hilleröd F Hilleröd Fodbold 3:1 Slagelse B&I Slagelse
Matchday 8 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:3 FK Rostov II Rostov II
Matchday 8 Spartak II Spartak Moskow II 3:4 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 8 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 0:1 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 8 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:1 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 7 Radomiak Radomiak Radom 1:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 7 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 2:1 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 7 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 1:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 2