For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:52:20 PM
Matchday 1 Purmersteijn VPV Purmersteijn 4:0 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 1 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 2:2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 1 SP Silvolde Sportclub Silvolde 0:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 1 RKZVC RKZVC Zieuwent 3:0 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Matchday 1 Juliana '31 Juliana '31 7:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 1 IFC Ambacht IFC Ambacht 3:0 AWC Wijchen AWC
Matchday 1 RKSV Minor RKSV Minor 0:3 GVV Unitas Unitas
Matchday 1 Baronie VV Baronie 1:0 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 4:2 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 1 Leonidas RKSV Leonidas 2:1 VOC Rotterdam VOC
Matchday 1 Alphense Boys Alphense Boys 3:0 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 1 Alcides MVV Alcides 0:1 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 1 Be Quick 1887 Be Quick 1887 0:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 1 Hollandia HVV Hollandia 4:4 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 1 VV Emmen VV Emmen 0:4 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 1 SDO Bussum SDO Bussum 4:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 1 RKVV Velsen RKVV Velsen 1:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 3
Union Berlin 1.FC Union Berlin 3:1 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 3
Werder Bremen SV Werder Bremen 3:2 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 5
Hamburger SV Hamburger SV 3:0 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 5
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 5
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 7
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 7
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:2 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 4
Burnley Burnley FC 0:3 Liverpool FC Liverpool
Matchday 4
Everton Everton FC 3:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 4
Arsenal Arsenal FC 2:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 3 Getafe Getafe CF 1:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 3 Levante Levante UD 2:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 3 Real Betis Real Betis Balompié 2:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 3
Valencia Valencia CF 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 2
AC Milan AC Milan 1:0 Brescia Calcio Brescia
Matchday 2
Juventus Juventus FC 4:3 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 4 SCO Angers SCO Angers 2:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 4 Toulouse FC Toulouse 2:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 4 FC Nantes FC Nantes 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 4 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 4 Reims Stade Reims 2:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 4 Stade Rennais Stade Rennais FC 1:2 OGC Nice OGC Nice
Matchday 4 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:2 AS Monaco Monaco
Matchday 8 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 FK Tambov Tambov
Matchday 8 Ural Ural Yekaterinburg 2:4 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 8 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 8 Ural II Ural Ekaterinburg II 1:0 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 6
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 6
Austria Vienna Austria Vienna 1:3 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 6
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:3 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 8 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3:2 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 8 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 2:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 3 Konyaspor Konyaspor 2:2 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 3 Göztepe Göztepe 0:0 Denizlispor Denizlispor
Matchday 3
Besiktas Besiktas JK 1:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 5 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 5 FC Groningen FC Groningen 1:2 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 5 ADO Den Haag ADO Den Haag 1:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 5 Twente FC Twente Enschede FC 3:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 5 Sparta R. Sparta Rotterdam 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 5 Vitesse Vitesse Arnhem 2:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 5 Willem II Willem II Tilburg 0:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 6
Servette FC Servette FC 2:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 6
FC Basel FC Basel 1893 2:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 6
FC Luzern FC Luzern 2:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 6
FC Thun FC Thun 0:1 FC Sion FC Sion
Matchday 4 Rangers Rangers FC 0:2 Celtic FC Celtic
Matchday 6 PFK Lviv PFK Lviv 0:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 6 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:4 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 2 Panetolikos Panetolikos GFS 1:2 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 2 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:3 OFI Crete OFI Crete
Matchday 2 Volos NPS Volos NPS 1:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Second Round PS Sparti PS Sparti 1:0 AO Ypatou AO Ypatou
Second Round Pandramaikos Pandramaikos AO 2:1 AET Makedonikos Foufas Makedon. Foufas
Second Round Aetos Orfanou Aetos Orfanou 4:2 Thermaikos Thermis Thermaikos
Second Round AO Xenofon AO Xenofon Krestenon 2:1 Doxa Artas Doxa Artas
Second Round Thinaliakos AS Thinaliakos 1:0 Apollon Efpaliou Ap. Efpaliou
Matchday 6 KAS Eupen KAS Eupen 0:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 6 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:2 KV Oostende KV Oostende
Matchday 6 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:4 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 6 Club Brugge Club Brugge KV 1:1 KRC Genk KRC Genk
Matchday 1 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 1 Zwevezele SKV Zwevezele 0:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 1 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1:3 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 1 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:2 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 1 Merelbeke KFC Merelbeke 2:0 KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
Matchday 1 KVK Westhoek KVK Westhoek 1:4 FC Knokke FC Knokke
Matchday 1 KSCT Menen KSCT Menen 1:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 1 VW Hamme KFC VW Hamme 1:2 KRC Gent KRC Gent
Matchday 1 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:0 URSL Visé URSL Visé
Matchday 1 RWDM RWD Molenbeek (2015) 0:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 1 AFC Tubize AFC Tubize 0:0 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 1 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 1:1 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 1 UR La Louvière UR La Louvière Centre 2:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 1 RFC Lüttich RFC Lüttich 0:3 KSK Heist KSK Heist
Matchday 1 Rupel Boom FC Rupel Boom 0:2 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 2 CS Onhaye CS Onhaye 1:2 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 2 Solières Solières Sport 0:1 RFC Meux RFC Meux
Matchday 2 RCS Verlaine RCS Verlaine 3:1 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 2 RE Acren RE Acren-Lessines 1:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 2 RFC Tilleur RFC Tilleur 2:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 2 RRC Hamoir RRC Hamoir 2:0 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 2 RUS Givry RUS Givry 2:6 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 2 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:3 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 1 KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 1:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 1 Bocholt VV Bocholt VV 3:0 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 1 Royal Cappellen Royal Cappellen FC 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 1 KVK Tienen KVK Tienen 2:0 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 1 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 0:0 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 1 Berchem Sport Berchem Sport 1:1 RC Hades RC Hades
Matchday 1 SK Londerzeel SK Londerzeel 2:3 Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
Matchday 4 KSV Roeselare KSV Roeselare 1:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 4 RE Virton Royal Excelsior Virton 1:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 8 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 8 FK Jablonec FK Jablonec 2:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 8 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 8 FK Teplice FK Teplice 0:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 8 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 8 Aarhus GF Aarhus GF 1:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 8 Randers FC Randers FC 2:0 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 8 AC Horsens AC Horsens 2:1 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 8 Aalborg BK Aalborg BK 1:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 7 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:2 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 7 Spartak FK Spartak Subotica 2:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 7 Macva FK Macva Sabac 1:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 7 FK Indjija FK Indjija 1:2 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 7 Hajduk Split HNK Hajduk Split 1:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 7 NK Istra NK Istra 1961 0:0 NK Osijek NK Osijek
Semi-Finals PK-35 Pallokerho-35 1:4 on pens Peli-Karhut Peli-Karhut
Matchday 14 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:1 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 14 Ilves U19 Ilves Tampere U19 3:2 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Matchday 17 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 0:0 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 22 FC Lahti FC Lahti 0:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 22 HJK Helsinki HJK Helsinki 2:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 18 Tampere United Tampere United 3:4 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 7 Wisla Kraków Wisla Kraków 4:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 7 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 7 Lech Poznan Lech Poznan 1:2 Cracovia Cracovia
Matchday 7 C. Balchik Chernomorets Balchik 0:2 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 7 B. Galabovo FK Botev Galabovo 1:0 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 7 Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 0:0 Spartak Varna Spartak Varna
Matchday 8 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 2:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 8 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 3:2 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 8 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:2 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 8 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 2:0 NS Mura NS Mura
Matchday 5 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:3 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 5 FC Rodange 91 FC Rodange 91 3:3 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 5 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:1 US Hostert US Hostert
Matchday 5 Differdange 03 FC Differdange 03 2:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 5 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 3:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 5 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 5 F91 Dudelange F91 Dudelange 3:3 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 5 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 5 Fehérvár MOL Fehérvár FC 3:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 5 Újpest FC Újpest FC 2:3 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 5 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 5 Debrecen Debreceni VSC 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 7 Spartak Trnava Spartak Trnava 2:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 5:0 FK Senica FK Senica
Matchday 7 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 4:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 7 SKF Sered SKF Sered 3:3 FK Pohronie Pohronie
Matchday 9 TSV Kastl TSV Kastl 4:2 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 9 SV Erlbach SV Erlbach 5:0 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 5 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 5 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:4 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 5 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 0:2 SV Morbach SV Morbach
Matchday 5 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 1:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 5 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 0:2 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 10 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 0:2 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 10 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 0:4 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 10 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 1:0 TSV Seebach TSV Seebach
Matchday 9 Kickers Selb Kickers Selb 5:0 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 9 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 0:2 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 5 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 1:1 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 5 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 3:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Matchday 5 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 3:0 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 5 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 0:7 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
Matchday 4 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 4:2 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 4 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 4:0 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 4 Frohnauer SC Frohnauer SC 3:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 4 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 4 Berliner SC Berliner SC 3:3 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 4 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:2 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 4 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 6 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 0:2 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 6 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:3 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 6 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 2:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 6 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 1:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 6 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 1:3 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 6 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:3 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 6 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:2 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 6 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 1:3 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 6 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:1 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 6 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:2 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 4 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 4:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 3 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 2:1 SG Findorff SG Findorff
Matchday 3 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 3 SV Grohn SV Grohn 1:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 3 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:2 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 3 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 1:1 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 4 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 4:2 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 6 Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 5:3 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 6 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 2:2 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 6 TSV Rantrum TSV Rantrum 2:3 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 6 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:1 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
Matchday 4 Teistungen FC Wacker Teistungen 0:0 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 5 SV Union Lohne SV Union Lohne 1:3 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 5 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:1 Germania Leer Germania Leer
Matchday 5 TV Dinklage TV Dinklage 3:1 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 5 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:2 GW Firrel GW Firrel
Matchday 5 VfL Oythe VfL Oythe 2:1 BV Essen BV Essen
Matchday 5 GW Mühlen GW Mühlen 4:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 5 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 4:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 5 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 2:4 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 5 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 1:3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 5 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:1 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 5 SC Hainberg SC Hainberg 3:1 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 5 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 5 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 4 SV Emmendorf SV Emmendorf 2:2 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 4 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 4 TSV Gellersen TSV Gellersen 1:1 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 4 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 4 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 4:3 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 4 Ottersberg TSV Ottersberg 0:5 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 7 SG Bad Soden SG Bad Soden 2:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 7 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 5:0 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 7 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 4:0 FC Körle FC Körle
Matchday 7 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:5 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 7 SSV Sand SSV Sand 2:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 9 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 1:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 9 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:2 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 3 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 1:3 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 4 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 4 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 0:2 SV Spexard SV Spexard
Matchday 4 SC Roland SC Roland Beckum 2:2 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 4 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:2 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 4 TuS Tengern TuS Tengern 1:3 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 4 SC Herford SC Herford 1:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 6 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 6:2 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 6 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 1:1 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 6 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:1 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 6 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 5:2 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 6 TuS Sulingen TuS Sulingen 1:1 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 6 FC Eldagsen FC Eldagsen 3:0 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 6 OSV Hannover OSV Hannover 1:3 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 7 Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:1 FC Cleeberg FC Cleeberg
Matchday 7 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 0:0 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 7 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 9:2 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 7 TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:2 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 7 VfB Marburg VfB Marburg 0:1 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 7 SV Bauerbach SV Bauerbach 1:4 RSV Weyer RSV Weyer
Matchday 5 Heimerdingen TSV Heimerdingen 0:4 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 5 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:5 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 5 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 3:1 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 5 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 2:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 5 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 2:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 5 TuS Marienborn TuS Marienborn 4:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 7 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:2 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 7 FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:1 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 7 Quierschied SpVgg Quierschied 0:1 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 2 SF Düren Sportfreunde Düren 0:1 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 2 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 2:0 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
Matchday 2 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 3:1 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 2 GKSC Hürth GKSC Hürth 0:2 FC Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 2 SC Brühl SC Brühl 0:2 SV Rott SV Rott
Matchday 2 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 2:0 Schwarz-Weiß Düren SW Düren
Matchday 2 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 3:0 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 5 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 2:2 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 5 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:3 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 5 VSF Amern VSF Amern 3:2 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 5 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:0 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 5 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 1:3 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 5 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 2:0 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 5 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:4 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Matchday 5 VfR Fischeln VfR Fischeln 0:1 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 3 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 1:1 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 3 FC Waldkirch FC Waldkirch 3:1 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
Matchday 5 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 5:2 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 5 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:1 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 5 Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 2:1 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 5 Rather SV Rather SV 0:0 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 5 VfB Speldorf VfB Speldorf 2:5 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 5 SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 2:3 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 5 FSV Duisburg FSV Duisburg 2:0 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 5 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 5 VfB Solingen VfB Solingen 3:1 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 4 YEG Hassel YEG Hassel 0:2 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 4 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 2:0 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
Matchday 4 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 1:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 4 Brünninghausen FC Brünninghausen 0:3 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 4 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 1:1 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 4 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 2:2 Lüner SV Lüner SV
Matchday 4 SC Neheim SC Neheim 1:2 SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
Matchday 20 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 20 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 20 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 20 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:0 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 20 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 20 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 17 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 17 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Santos FC Santos FC
Matchday 17 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 17 Internacional Sport Club Internacional 3:2 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 3 Tigre Club Atlético Tigre 2:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 3 Defensores Defensores de Belgrano 2:2 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 3 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 3 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 3 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 5 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 5 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 2:1 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 5 CA Patronato Club Atlético Patronato 1:0 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 5 Racing Club Racing Club 3:1 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 5 CA Colón Club Atlético Colón 1:1 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Matchday 5 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:0 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 12 Juan Aurich Club Juan Aurich 2:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 12 Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 2:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 8 Necaxa Club Necaxa 3:2 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 8 Tigres UANL Tigres UANL 1:1 Club León FC León
Matchday 8 CF Pachuca CF Pachuca 0:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 8 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 26 NY Red Bulls New York Red Bulls 0:2 Colorado Rapids Colorado
Matchday 26 Philadelphia Philadelphia Union 3:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 26 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 26 Revolution New England Revolution 1:1 Toronto FC Toronto FC
Matchday 26 Montreal Impact Montreal Impact 0:3 D.C. United D.C. United
Matchday 26 FC Dallas FC Dallas 3:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 26 Kansas Sporting Kansas City 1:0 Houston Dynamo Houston
Matchday 26 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:3 New York City FC NYCFC
Matchday 26 Quakes San Jose Earthquakes 3:0 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 26 Timbers Portland Timbers 1:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 4 Michigan Stars Michigan Stars FC 0:2 New York Cosmos NY Cosmos
Matchday 9 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:2 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 9 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:2 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 9 Once Caldas Once Caldas 2:1 CD América de Cali CD América
Matchday 9 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 9 Envigado Envigado FC 3:3 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 25 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:4 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 25 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2:1 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 25 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 30 Tochigi SC Tochigi SC 0:3 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 30 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 30 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 21 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 0:3 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 21 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 2:3 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 21 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 6:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 19 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:4 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 19 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 3:3 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 19 Veertien Mie Veertien Mie 3:2 Matsue City Matsue City
Matchday 19 Nara Club Nara Club 2:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 19 Musashino City Tokyo Musashino City 3:2 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 2 Al-Raed Al-Raed 0:5 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 15 Yokohama Takeru Yokohama Takeru FC 0:0 Hitachi Building Systems Hitachi BuilSys
Matchday 15 Tokyo United Tokyo United 1:1 Tochigi City Tochigi City
Matchday 15 Vonds Ichihara Vonds Ichihara 2:1 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
Matchday 15 Tsukuba FC Tsukuba FC 3:2 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
Matchday 19 Grindavík UMF Grindavík 0:2 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 19 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:3 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 11 Hannan Uni Club Hannan University Club 0:1 Lagend Shiga Lagend Shiga
Matchday 11 Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 3:0 Cento Cuore Harima Cen.Cuo. Harima
Matchday 19 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:0 Thór Akureyri Thór
Matchday 19 Magni ÍF Magni Grenivík 0:2 ÍF Grótta Grótta
Matchday 15 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 0:2 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Matchday 15 NTN Okayama NTN Okayama 1:4 Fuji Xerox Hiroshima SC FX Hiroshima
Matchday 15 B. Shimonoseki Baleine Shimonoseki 8:0 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
Matchday 15 Hatsukaichi Hatsukaichi FC 0:1 Harada Steel FC Harada Steel
Matchday 15 JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 1:0 International Pacific University FC IPU FC
Matchday 12 R.Ve. Takamatsu R.Velho Takamatsu 6:0 Koyo Sealing Techno FC Koyo FC
Matchday 12 Lavenirosso NC Lavenirosso Niihama Club 3:1 llamas Kochi llamas Kochi
Matchday 12 KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 0:3 FC Tokushima FC Tokushima
Matchday 12 Tadotsu FC Tadotsu FC 2:7 Kochi United Kochi Utd.
Matchday 15 Kaiho Bank Kaiho Bank SC 1:0 Kyushu Mitsubishi Kyushu Mits.
Matchday 15 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 9:0 Kyushu Sogo Sports College FC Kyushu Sogo
Matchday 15 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki 1:0 Nippon Steel Oita Ni.St. Oita
Matchday 15 Okinawa SV Okinawa SV 8:1 Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
Matchday 15 Saga LIXIL Saga LIXIL FC 0:2 Kawasoe Club Kawasoe Club
Matchday 5 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 5 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:1 CF Atlante Atlante
Matchday 5 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:3 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 3 KF Teuta KF Teuta 3:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 3 KF Vllaznia KF Vllaznia 0:2 KF Tirana KF Tirana
Matchday 3 FK Kukësi FK Kukësi 1:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 7 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 5:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 7 FK Tuzla City FK Tuzla City 2:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 5 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 0:0 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 5 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 1:1 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 5 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 4:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 5 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 4:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 5 Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 8 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 3:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 8 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:3 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
Matchday 8 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 8 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 3:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 8 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 2:1 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 7 LALA FC AC LALA FC 1:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 7 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:2 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 7 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:2 Zamora FC Zamora
Matchday 7 Caracas FC Caracas FC 1:2 Zulia FC Zulia FC
Matchday 7 Monagas SC Monagas SC 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 20 Neman Grodno Neman Grodno 0:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 20 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 4 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 4 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:1 FK Igman Konjic Igman Konjic
Matchday 4 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 2:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 22 FK Panevezys FK Panevezys 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
First Round Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:3 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
First Round Union Touarga Union de Touarga 3:2 Wydad Fes Wydad Fes
First Round Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:0 SC Chabab Mohammedia SC Chabab Mohammedia
First Round Olymp. Dcheira Olympique Dcheira 4:3 on pens Olympique Khouribga O. Khouribga
First Round CR Al Hoceima CR Al Hoceima 1:3 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
First Round FUS Rabat FUS Rabat 1:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
First Round Nessma Settat Nessma Settat 3:4 on pens Chabab Soualem Chabab Soualem
First Round TAS Casablanca Tihad Athlétique Sport de Casablanca 3:1