For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:22:31 PM
Matchday 3 FCK Reserves FC Copenhagen Reserves 2:0 Bröndby IF Reserves BIF Reserves
Matchday 3 EFB Reserves Esbjerg fB Reserves 1:3 FC Midtjylland Reserves FCM Reserves
Group Stage Azerbaijan Azerbaijan 1:1 Croatia Croatia
Group Stage Estonia Estonia 0:4 Netherlands Netherlands
Group Stage N. Ireland Northern Ireland 0:2 Germany Germany
Group Stage Hungary Hungary 1:2 Slovakia Slovakia
Group Stage Latvia Latvia 0:2 North Macedonia North Macedonia
Group Stage Poland Poland 0:0 Austria Austria
Group Stage Slovenia Slovenia 3:2 Israel Israel
group stage Russia Russia 1:0 Kazakhstan Kazakhstan
group stage San Marino San Marino 0:4 Cyprus Cyprus
group stage Scotland Scotland 0:4 Belgium Belgium
Second Round Kars 36 Spor Kars 36 Spor 3:4 on pens Pazarspor Pazarspor
Second Round 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 0:2 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Second Round Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:0 Karaman Belediyespor Karaman Bld
Second Round 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 2:0 Catalcaspor Catalcaspor
Second Round Kocaelispor Kocaelispor 3:1 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 17 Ilves II Ilves Tampere II 1:0 Tampere United Tampere United
Matchday 4 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 2:1 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 4 Rafaela Atlético de Rafaela 0:0 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 10 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 8 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 1:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 8 Zamora Zamora FC 6:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Second Round FC Hlucin FC Hlucin 4:2 MFK Vitkovice Vitkovice
Second Round Middelfart Middelfart Boldklub 0:2 Skive IK Skive IK
Second Round Varde IF Varde IF 3:4 Thisted FC Thisted FC
Second Round Vendsyssel FF Vendsyssel FF 1:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 14 FC Flora U19 FC Flora Tallinn U19 2:2 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
Matchday 14 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 1:3 FC Nomme United U19 FC Nomme U19
Matchday 14 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 0:1 JK Trans Narva U19 Trans Narva U19
Matchday 12 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 7:2 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
Matchday 6 Binacional Deportivo Binacional 2:2 Cusco FC Cusco FC
Quarter-Finals Waterford FC Waterford FC 1:3 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 22 DPMM FC Brunei DPMM FC 2:0 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 3 Modena Modena FC 2018 0:1 Calcio Padova Padova
Matchday 4 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 3:3 Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 9 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:1 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 8 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 2:3 FK Minaj FK Minaj
Matchday 8 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 2:0 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 3 FC Zlin U19 FC Zlin U19 1:5 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
Matchday 4 SK Rakovnik SK Rakovnik 1:0 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
Matchday 8 Backa OFK Backa 0:2 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 6 Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 Polonia Bytom Polonia Bytom
Third Round TJ Velke Lovce TJ Velke Lovce 0:7 FC Nitra FC Nitra
Third Round MSK Martin MSK Fomat Martin 0:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Third Round Pezinok PSC Pezinok 0:6 FK Senica FK Senica
Third Round FK Predmier FK Predmier 1:2 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Third Round Slavia Kosice Slavia TU Kosice 4:3 on pens MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 3 H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 0:0 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 3 Hapoel Acre Hapoel Acre 1:0 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 3 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 2 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 0:1 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Group Stage Antigua and B. Antigua and Barbuda 2:1 Aruba Aruba
Group Stage Guyana Guyana 0:4 Jamaica Jamaica
Group Stage Bahamas Bahamas 2:1 Bonaire Bonaire
Group Stage Trinidad Trinidad and Tobago 2:2 Martinique Martinique
First Round Eswatini Eswatini 0:0 Djibouti Djibouti
First Round Zimbabwe Zimbabwe 3:1 Somalia Somalia
First Round Malawi Malawi 1:0 Botswana Botswana
First Round Mozambique Mozambique 2:0 Mauritius Mauritius
First Round Angola Angola 2:1 The Gambia The Gambia
Group Stage Guam Guam 1:4 Philippines Philippines
Group Stage Mongolia Mongolia 0:1 Tajikistan Tajikistan
Group Stage C. Taipei Chinese Taipei (Taiwan) 0:2 Nepal Nepal
Group Stage Cambodia Cambodia 0:1 Bahrain Bahrain
Group Stage Singapore Singapore 2:1 Palestine Palestine
Group Stage Hong Kong Hong Kong 0:2 Iran Iran
Group Stage Myanmar Myanmar 0:2 Japan Japan
Group Stage Indonesia Indonesia 0:3 Thailand Thailand
Group Stage Malaysia Malaysia 1:2 United Arab Emirates U. A. E.
Group Stage Afghanistan Afghanistan 1:0 Bangladesh Bangladesh
Group Stage Turkmenistan Turkmenistan 0:2 South Korea South Korea
Group Stage Sri Lanka Sri Lanka 0:1 North Korea North Korea
Group Stage Maldives Maldives 0:5 China China
Group Stage Kuwait Kuwait 0:3 Australia Australia
Matchday 1 L. Artsakh Lernayin Artsakh Goris 0:1 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 22 Oddevold IK Oddevold 1:1 Utsiktens BK Utsikten
Matchday 22 FC Trollhättan FC Trollhättan 2:1 Skövde AIK Skövde AIK
First Preliminary Round Victoria W. SK Victoria Wanderers FC 2:3 on pens Ghajnsielem FC Ghajnsielem
First Preliminary Round St. Lawrence St. Lawrence Spurs FC 0:5 Xewkija Tigers FC Xewkija Tigers
Matchday 2 Switzerland U20 Switzerland U20 0:1 England U20 England U20
Group Stage Iceland U21 Iceland U21 6:1 Armenia U21 Armenia U21
Group Stage England U21 England U21 2:0 Kosovo U21 Kosovo U21
group stage Kazakhstan U21 Kazakhstan U21 1:2 Israel U21 Israel U21
group stage Macedonia U21 North Macedonia U21 7:1 Faroe Islands U21 Faroe U21
group stage Greece U21 Greece U21 1:0 Lithuania U21 Lithuania U21
group stage Ukraine U21 Ukraine U21 4:0 Malta U21 Malta U21
Netherlands U18 Netherlands U18 1:2 Mexico U18 Mexico U18
Wales Wales 1:0 Belarus Belarus
France U21 France U21 3:1 Czech Republic U21 Czech Rep U21
Algeria Algeria 1:0 Benin Benin
Switzerland U17 Switzerland U17 3:2 Austria U17 Austria U17
Finland U17 Finland U17 1:4 Norway U16 Norway U16
Cyprus U19 Cyprus U19 1:2 Latvia U19 Latvia U19
Turkey U19 Turkey U19 2:0 Austria U19 Austria U19
Belgium U19 Belgium U19 2:2 Czech Republic U19 Czech Rep U19
Lithuania U18 Lithuania U18 0:3 Turkey U18 Turkey U18
Israel U19 Israel U19 0:0 Hungary U19 Hungary U19
Serbia U19 Serbia U19 2:0 Montenegro U19 Montenegro U19
Georgia U19 Georgia U19 2:1 Poland U19 Poland U19
Poland U17 Poland U17 2:2 England U17 England U17
Latest Goal Scorers
Player/Club Match
A. Said Ahmed A. Said Ahmed AC Oulu (Own Goal) Myllykosken Pallo -47 1:1 AC Oulu
Jordan N'Kololo Jordan N'Kololo Riga Riga FC 2:0 BFC Daugavpils
A. van der Spa A. van der Spa Sandnes Ulf (Own Goal) Sandnes Ulf 4:3 Øygarden FK
A. Karasausks A. Karasausks Liepaja FK Ventspils 2:1 FK Liepaja
Tsubasa Ando Tsubasa Ando Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:0 Iwate Grulla Morioka